ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 październik 2009
pokaż:
03 październik
Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Prezesa PGE Zespół Elektrowni Dolna Odra więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Spójnia Stargard - Żubry Białystok 101 - 65 więcej
koszykówka II liga koszykarzy gr. B
AZS Radex Szczecin - Doral Nysa Kłodzko 109 - 72 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Astra Ustronie Morskie - Chemik Police 2 - 5 więcej
Bytovia Bytów - Piast Choszczno 1 - 2 więcej
Kaszubia Kościerzyna - Dąb Dębno 4 - 0 więcej
Gryf Słupsk - Rega Trzebiatów 1 - 3 więcej
Darzbór Szczecinek - Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 więcej
Energetyk Gryfino - Chojniczanka Chojnice 1 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 1 - 1 więcej
piła nożna IV liga
Victoria Przecław - Stal Szczecin 2 - 1 więcej
Piast Chociwel - Gwardia Koszalin 0 - 1 więcej
Ina Goleniów - Pogoń Barlinek 3 : 3 więcej
Leśnik/Rossa Manowo - Piast Drzonowo 1 - 1 więcej
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 0 - 3 więcej
Sarmata Dobra - Sokół Pyrzyce 3 - 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Sława Sławno 0 - 0 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Pogoń Połczyn Zdrój - Rasel Dygowo 2 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Głaz Tychowo 1 - 1 więcej
Victoria Sianów - Sokół Karlino 3 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Gryf Polanów 5 - 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 0 - 1 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Sparta Węgorzyno - Kluczevia Stargard 0 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Świt Skolwin 2 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 2 - 1 więcej
Polonia Płoty - Kłos Pełczyce 0 - 0 więcej
Odra Chojna - Arkonia Szczecin 2 - 1 więcej
Stal Lipiany - Zorza Dobrzany 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin 2 - 0 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Flota II Świnoujście 2 - 0 więcej
Wicher Reptowo - Chemik II Police 8 - 2 więcej
Masovia Maszewo - Fagus Kołbacz 4 - 1 więcej
Mewa Resko - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 0 więcej
Promień Mosty - Światowid Łobez 2 - 3 więcej
Ina Ińsko - Korona Stuchowo 2 - 1 więcej
Orzeł Łożnica - Pogoń II Szczecin 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Odrzanka Radziszewo - Unia Dolice 3 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Morzycko Moryń 4 - 1 więcej
Sokół Różańsko - Koral Mostkowo 0 - 1 więcej
Orkan Suchań - Klon Krzęcin 5 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Płomień Myślino - Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 3 - 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Błękitni Stary Jarosław 1 - 3 więcej
Mechanik Bobolice - Olimp Gościno 1 - 3 więcej
Płomień Jeżyczki - Iskra Białogard 1 - 2 więcej
Start-Iskra Mokre - Pomorzanin Sławoborze 1 - 4 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Spójnia Świdwin - Hubertus Biały Bór 2 - 0 więcej
Jedność Tuczno - Grom Giżyno 3 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Korona Człopa 6 - 1 więcej
piła nożna I liga
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - Flota Świnoujście 2 - 0 więcej
piła nożna I liga Północna Kobiet
Olimpia Szczecin - LUMKS Tuszyn 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe 2 - 4 więcej
Bałtyk Międzywodzie - Rega II Trzebiatów 1 - 6 więcej
Iskra Golczewo - Błękitni Trzygłów 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Czarni Czarnówko - Leśnik Kliniska 1 - 4 więcej
Rybak Trzebież - Zryw Kołbaskowo 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Trojan Strąpie - Iskra Warszyn 4 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.2
SKL Jagów 2000 - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.3
Wołczkowo-Bezrzecze - Dęby Rogowo 3 - 1 więcej
Sparta Skalin - Victoria II Przecław 6 - 3 więcej
Orły Kliniska - Podlesie Sowno 4 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.4
Prawobrzeże Świnoujście - Komarex Komarowo 6 - 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - OKS Goleniów 6 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr.5
Ogniwo Dzwonowo - Orkan II Suchań 2 - 2 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Szczecin
Odra Chojna - Piast Choszczno 2 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 2 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin 1 - 3 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. starsi
Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 10 - 2 więcej
Graf Bukówko - Bałtyk Koszalin 1 - 7 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Koszalin - jr. młodsi
Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 5 - 2 więcej
Lech Czaplinek - Lasocki Wałcz 0 - 1 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Lotnik Mirosławiec - Bukowina Wałcz 0 - 0 więcej
Drink Team Szczecin - Pamet Świdwin 2 - 8 więcej
Ina Ińsko - Iskra Białogard 1 - 5 więcej
Rega Trzebiatów - Światowid Łobez 0 - 2 więcej
piła nożna II Liga Oldbojów
Strażak Świeszyno - Saturn Mielno 4 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sokół Karlino 2 - 0 więcej
Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Sparta Gryfice 3 - 4 więcej
Oldboje Słupsk - SCAL/KPPD Wierzchowo 3 - 0 więcej
piła nożna II liga Kobiet ZZPN podgrupa A
Pogoń Women II Szczecin - Olimpia II Szczecin 6 - 1 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 2 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Kluczevia Stargard 1 - 3 więcej
Polonia Płoty - Kłos Pełczyce 2 - 2 więcej
Stal Lipiany - Zorza Dobrzany 3 - 0 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin 6 - 2 więcej
Ehrle Dobra Szcz. - Flota II Świnoujście 0 - 4 więcej
Wicher Reptowo - Chemik II Police 4 - 5 więcej
Masovia Maszewo - Fagus Kołbacz 0 - 0 więcej
Promień Mosty - Światowid Łobez 3 - 3 więcej
Mewa Resko - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 5 więcej
Ina Ińsko - Korona Stuchowo 2 - 2 więcej
Orzeł Łożnica - Pogoń II Szczecin 0 - 6 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Sęp Brzesko - Morzycko Moryń 23 - 1 więcej
Sokół Różańsko - Koral Mostkowo 0 - 1 więcej
Orkan Suchań - Klon Krzęcin 7 - 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
Sokół Kościerzyna - Energetyk Gryfino 29 - 24 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn gr. pomorska
Gaz-System Pogoń Szczecin - Sokół Gdańsk 22 - 20 więcej
MKS Grudziądz - Gwardia Koszalin 33 - 33 więcej
piłka ręczna I liga kobiet gr. A
AZS AWF Warszawa - Pogoń Baltica Szczecin 34 - 19 więcej
piłka ręczna Ekstraklasa Kobiet
Politechnika Koszalińska - Zgoda Ruda Śląska 26 - 28 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2009 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 2
piłka nożna/III liga: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Unia II Dolice poszukuj »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
24 » Gwardia Koszalin-Orzeł  »
10 » MKP Szczecinek-Olimp Go »
10 » Mechanik Bobolice-Darło »
7 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
6 » Biali Sądów-Unia Dolice
5 » Chemik Police-Wybrzeże  »
5 » Wieża Postomino-Bałtyk  »
5 » Polski Cukier Kluczevia »
4 » Legia Warszawa-Pogoń Sz »
3 » Perła URB Dygowo-Ina Go »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151559
• newsów: 77998
• użytkowników: 80990
• komentarzy: 1170712
• zdjęć: 890353
• relacji: 40544
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies