ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 sierpień 2009
pokaż:
15 sierpień
VIII Festiwal Gwiazd Sportu więcej
Finał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn więcej
Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Boksie więcej
Drużyna Światowida więcej
Big Star Beach więcej
Streetball Challenge Vestas (III) więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Rega Trzebiatów - Piast Choszczno 2 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2 - 6 więcej
Astra Ustronie Morskie - Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 więcej
Cartusia 1923 Kartuzy - Darzbór Szczecinek 3 - 1 więcej
Chemik Police - Chojniczanka Chojnice 1 - 3 więcej
Gryf Słupsk - Energetyk Gryfino 4 - 2 więcej
Gryf Wejherowo - Dąb Dębno 2 - 1 więcej
piła nożna IV liga
Piast Drzonowo - Gwardia Koszalin 0 - 3 więcej
Stal Szczecin - Pogoń Barlinek 2 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gwardia Koszalin 2 - 3 więcej
Piast Chociwel - Ina Goleniów 2 - 2 więcej
Hutnik Szczecin - Sława Sławno 3 - 0 więcej
Vineta Wolin - Sarmata Dobra 2 - 3 więcej
Leśnik/Rossa Manowo - Gryf Kamień Pomorski 0 - 3 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Victoria Sianów - Wielim Szczecinek 1 - 5 więcej
Gryf Polanów - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 4 więcej
Orzeł Łubowo - Lech Czaplinek 1 - 2 więcej
Głaz Tychowo - Bałtyk Koszalin 0 - 4 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Kłos Pełczyce - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 1 - 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 4 więcej
Arkonia Szczecin - Świt Skolwin 2 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Stal Lipiany 3 - 1 więcej
Odra Chojna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Zorza Dobrzany 0 - 0 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.1
Masovia Maszewo - Mewa Resko 1 - 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pogoń II Szczecin 0 - 0 więcej
Orzeł Łożnica - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 4 więcej
Ina Ińsko - Wicher Brojce 1 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Szczecin gr.2
Odrzanka Radziszewo - Orkan Suchań 2 - 2 więcej
Koral Mostkowo - Remor Recz 1 - 4 więcej
Klon Krzęcin - Odra II Chojna 0 - 0 więcej
Unia Dolice - Morzycko Moryń 4 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. północ
Pomorzanin Sławoborze - Olimp Gościno 2 - 3 więcej
Mechanik Bobolice - Płomień Myślino 9 - 0 więcej
Start-Iskra Mokre - Wybrzeże Biesiekierz 5 - 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Wrzos Wrzosowo 1 - 0 więcej
Saturn Mielno - Zryw Kretomino 4 - 3 więcej
piła nożna Klasa okręgowa Koszalin gr. południe
Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 5 - 2 więcej
Jedność Tuczno - Spójnia Świdwin 2 - 0 więcej
Drawa II Drawsko Pom. - Hubertus Biały Bór 6 - 4 więcej
piła nożna I liga
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 więcej
MKS Kluczbork - Flota Świnoujście 0 - 2 więcej
piła nożna Sparingi
Odra Czelin - Olimpia Smolnica 1 - 7 więcej
Vitkowia Witkowo - Iskra Warszyn 3 - 5 więcej
SKL Jagów 2000 - Trojan Strąpie 4 - 6 więcej
Red Devils Chojnice - Pogoń '04 Szczecin 2 - 5 więcej
Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Przybiernów 3 - 2 więcej
piła nożna I klasa juniorów - Szczecin
Rega Trzebiatów - SALOS Szczecin 0 - 2 więcej
Hutnik Szczecin - Świt Skolwin 1 - 1 więcej
Odrzanka Radziszewo - Piast Choszczno 0 - 2 więcej
Stal Szczecin - Sokół Pyrzyce 3 - 0 więcej
piła nożna LWJ starsi
Darzbór Szczecinek - Chemik Police 1 - 2 więcej
Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 6 - 3 więcej
Stal Szczecin - Wielim Szczecinek 10 - 0 więcej
piła nożna LWJ młodsi
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 9 - 0 więcej
Darzbór Szczecinek - Chemik Police 0 - 7 więcej
Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 więcej
Stal Szczecin - Wielim Szczecinek 3 - 0 więcej
piła nożna I Liga Oldbojów
Unia Białogard - Lotnik Mirosławiec 0 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Bukowina Wałcz 0 - 0 więcej
Światowid Łobez - Zryw Kretomino 3 - 0 więcej
Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard 1 - 0 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Kłos Pełczyce - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 5 - 1 więcej
GKS Mierzyn - Kluczevia Stargard 0 - 7 więcej
Sparta Węgorzyno - Stal Lipiany 4 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Zorza Dobrzany 4 - 1 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Masovia Maszewo - Mewa Resko 5 - 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pogoń II Szczecin 1 - 5 więcej
Ina Ińsko - Wicher Brojce 0 - 3 więcej
Orzeł Łożnica - Ehrle Dobra Szcz. 3 - 2 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Koral Mostkowo - Remor Recz 3 - 2 więcej
Unia Dolice - Morzycko Moryń 6 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2009 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
4 » Radomiak Radom-Pogoń Sz »
2 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
1 » Perła URB Dygowo-Ina Go »
1 » SPR Pogoń Szczecin-Samb »
1 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
1 » Mechanik Bobolice-Darło »
1 » Sokół Sokoliniec-Bryza  »
1 » KPR Ruch Chorzów-SPR Po »
1 » Dąb Dębno-Rurzyca Nawod »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151536
• newsów: 77968
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170570
• zdjęć: 889853
• relacji: 40529
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies