ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 listopad 2008
pokaż:
15 listopad
Grand Prix Polski w pływaniu więcej
Puchar Ziem Nadbałtyckich więcej
koszykówka II liga mężczyzn gr. B
Spójnia Stargard - Tytan Częstochowa 59 - 42 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Kotwica Kołobrzeg - Turów Zgorzelec 71 - 73 więcej
AZS Koszalin - PBG Basket Poznań 84 - 76 więcej
piła nożna I liga
Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście 2 - 0 więcej
piła nożna II liga grupa zachodnia
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 więcej
Pogoń Szczecin - Victoria Koronowo 3 - 0 więcej
piła nożna III liga Bałtycka
Bałtyk Gdynia - Błękitni Stargard 2 - 1 więcej
Sława Sławno - Orkan Rumia 3 : 0 więcej
Dąb Dębno - Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 więcej
Darzbór Szczecinek - Olimpia Sztum 3 - 0 więcej
Rega Trzebiatów - Zatoka Puck 0 - 0 więcej
Cartusia Kartuzy - Astra Ustronie Morskie 2 : 2 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Głaz Tychowo - Rasel Dygowo 4 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Gryf Polanów 1 - 1 więcej
Victoria Sianów - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 3 więcej
Lech Czaplinek - Arkadia Malechowo 2 - 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Darłovia Darłowo 0 - 2 więcej
piła nożna Klasa okręgowa gr. koszalin-północ
Strong Zielenica - Zryw Kretomino 1 - 5 więcej
Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 2 - 5 więcej
Saturn Mielno - Wrzos Wrzosowo 3 - 0 więcej
Olimp Gościno - Mechanik Bobolice 3 - 3 więcej
piła nożna Klasa okręgowa gr. koszalin-południe
Ikar Krosino - Korona Człopa 5 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Lech II Czaplinek 2 - 5 więcej
Jedność Tuczno - Błękitni Gonne Małe 5 - 0 więcej
piła nożna IV liga
Stal Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 0 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - Sokół Pyrzyce 2 - 1 więcej
GKS Manowo - Pogoń Barlinek 0 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Piast Choszczno 2 - 5 więcej
Orzeł Wałcz - Drawa Drawsko Pom. 1 - 2 więcej
Piast Chociwel - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 0 więcej
Victoria Przecław - Vineta Wolin 3 - 1 więcej
piła nożna V liga szczecińska
Arkonia Szczecin - Stal Lipiany 6 - 2 więcej
Kluczevia Stargard - Świt Skolwin 2 - 2 więcej
Polonia Płoty - Sarmata Dobra 0 - 3 więcej
GKS Mierzyn - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 4 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa gr.1
Ehrle Dobra Szczecińska - Flota II Świnoujście 2 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Mewa Resko 4 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Wicher Brojce 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa okręgowa gr.2
Odra II Chojna - Czcibor Cedynia 2 - 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa Futsalu
Pogoń '04 Szczecin - Gwiazda Ruda Śl. 3 - 2 więcej
piła nożna LWJ starsi
Żaki 94 Kołobrzeg - Stal Szczecin 2 - 5 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 3 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin 0 - 0 więcej
Piast Choszczno - Chemik Police 1 - 7 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bałtyk Międzywodzie - Sowianka Sowno 1 - 1 więcej
Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Rybak Trzebież - Unia Swochowo 3 - 2 więcej
Jeziorak Szczecin - Znicz Niedźwiedź 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 2 - 0 więcej
Orkan Rów - Chrobry Boleszkowice 1 - 0 więcej
Olimpia Smolnica - Piast Piaseczno 0 - 0 więcej
piła nożna LWJ młodsi
Piast Choszczno - Chemik Police 0 - 14 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 1 - 1 więcej
piła nożna II kl. juniorów (V liga) Szczecin
Kluczevia Stargard - Świt Skolwin 1 - 3 więcej
Polonia Płoty - Sarmata Dobra 1 - 2 więcej
GKS Mierzyn - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 2 - 5 więcej
Sparta Węgorzyno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 3 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.2 Szczecin
Odra II Chojna - Czcibor Cedynia 0 - 2 więcej
Klon Krzęcin - Zorza Dobrzany 1 - 7 więcej
Unia Dolice - Remor Recz 2 - 2 więcej
Jedność Przewłoki - Sokół Granowo 5 - 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Santos Sarbinowo 0 - 2 więcej
Sokół Różańsko - Odrzanka Radziszewo 0 - 2 więcej
piła nożna III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin
Ehrle Dobra Szcz. - Flota II Świnoujście 6 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Mewa Resko 8 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Wicher Brojce 0 - 2 więcej
piła nożna Superliga (hala)
Stocznia Nowa I - Stocznia Nowa II 8 - 1 więcej
Pazim Radisson - Porta Styl 20 - 0 więcej
Babilon Team - LZS Granica Kościno 17 - 4 więcej
Pach Rostek - KP Sztorm 15 - 4 więcej
piłka ręczna Ekstraklasa kobiet
MKS Słupia Słupsk - Politechnika Koszalińska 20 - 32 więcej
piłka ręczna I liga kobiet
Sambor Tczew - Pogoń Baltica Szczecin 21 - 21 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn
AZS UW Warszawa - Gaz-System Pogoń Szczecin 28 - 26 więcej
piłka ręczna II Liga mężczyzn
Energetyk Gryfino - Pomezania Malbork 34 - 29 więcej
siatkówka 1 liga kobiet
SMS Sosnowiec - Chemik Police 2 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn
Morze Bałtyk Szczecin - Joker Piła 1 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Spartakus Pyrzyce - OPP-Powiat Kołobrzeski 2 - 3 więcej
Nowa Rega Trzebiatów - Stocznia M&W Darłowo 3 - 2 więcej
Bronek Koszalin - Energetyk-Junior Gryfino 3 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2008 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Gra IV liga
1 » Gra III liga
mecze:
33 » Skrzydlaci Będargowo-Po »
27 » Mechanik Turowo-Zawisza »
26 » Orzeł Wałcz-Ina Golenió »
21 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
20 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
16 » Pogoń Wierzchowo-Wspóln »
15 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
14 » Jantar Siemyśl-Mewa Re »
12 » Ina II Goleniów-Pomorza »
12 » Błękitni II Stargard-Da »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
docent75 szczerykib...
gości: 8
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151717
• newsów: 78215
• użytkowników: 81198
• komentarzy: 1176348
• zdjęć: 901419
• relacji: 40669
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies