ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 31 maj 2008
pokaż:
31 maj
Mistrzostwa Polski Seniorów w Piłce Wodnej więcej
Finał KALF: Jantar Dziwnówek - Repro Service Pol 6:4 więcej
PLFA: The Crew Wrocław - Husaria Szczecin więcej
Turniej w Podnoszeniu Ciężarów Oldbojów Chemika Police więcej
Turniej Piłki Nożnej Oldbojów Chemika Police więcej
Mecz towarzyski: Stowarzyszenie 'Nasze Podjuchy' - Pogoń II Szczecin więcej
KALF Mecz o III miejsce: Ekol Dziwnówek - Polonia Płoty 10:0 W więcej
Mecz piłki siatkowej kobiet: PSPS Chemik Police - Budowlani Toruń więcej
Bal siatkarza więcej
Gala z okazji 40-lecia KS Chemik Police więcej
piłka nożna I Liga Oldbojów
Oldboje Słupsk - Pamet Świdwin 0 - 1 więcej
Światowid Łobez - Drink Team Szczecin 6 - 3 więcej
Unia Białogard - Sokół Karlino 1 - 1 więcej
Amator Kołobrzeg - Zryw Kretomino 3 - 1 więcej
piłka nożna II Liga Oldbojów
Rega Trzebiatów - Strażak Świeszyno 3 - 2 więcej
Ina Ińsko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Drawa/Krystan Drawsko 3 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Saturn Mielno 3 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Mewa Resko 4 - 0 więcej
Lotnik Mirosławiec - Czarni Czarne 3 - 0 więcej
piłka nożna Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych
SALOS Szczecin - Energetyk Gryfino 11 - 0 więcej
piłka nożna Liga Wojewódzka Juniorów Starszych
SALOS Szczecin - Energetyk Gryfino 6 - 0 więcej
piłka nożna V liga koszalińska
Gryf Polanów - Olimp Złocieniec 3 - 0 więcej
Żaki 94 Kołobrzeg - Błonie Barwice 0 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Płomień Myślino 3 - 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Sokół Karlino 3 - 0 więcej
Głaz Tychowo - Zawisza Grzmiąca 3 - 1 więcej
piłka nożna Okręgówka gr. 1
Sarmata Dobra - Zorza Dobrzany 2 - 0 więcej
Fagus Kołbacz - Korona Stuchowo 3 - 2 więcej
Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa 8 - 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 4 więcej
Sparta Węgorzyno - Światowid Łobez 2 - 0 więcej
Promień Mosty - Jantar Dziwnów 3 - 0 więcej
Mewa Resko - Wicher Brojce 1 - 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Masovia Maszewo 0 - 0 więcej
piłka nożna Okręgówka gr. 2
Łabędź-GryfHurt Widuchowa - Osadnik Myślibórz 0 - 5 więcej
Sokół Granowo - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 więcej
Unia Dolice - Remor Recz 4 - 0 więcej
Pogoń II Barlinek - Jedność Przewłoki 1 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Odra II Chojna 1 - 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 4 - 1 więcej
Czcibor Cedynia - Sokół Różańsko 6 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Woda Rzecko 0 - 4 więcej
piłka nożna V liga
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Arkonia Szczecin 2 - 2 więcej
Kluczevia Stargard - Chemik II Police 3 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - Piast Chociwel 1 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Odra Chojna 5 - 3 więcej
Polonia Płoty - Świt Skolwin 3 - 4 więcej
Vineta Wolin - Mieszko Mieszkowice 1 - 0 więcej
GKS Mierzyn - Hutnik Szczecin 5 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Stal Lipiany 0 - 1 więcej
piłka nożna III liga
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 więcej
Rega Trzebiatów - Nielba Wągrowiec 1 - 3 więcej
Jarota Jarocin - Flota Świnoujście 1 - 2 więcej
piłka nożna IV liga
Darzbór Szczecinek - Energetyk Gryfino 1 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Ina Goleniów 3 - 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Stal Szczecin 6 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Dąb Dębno 0 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Lech Czaplinek 3 - 0 więcej
Sława Sławno - Victoria Przecław 1 - 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek 3 - 3 więcej
Piast Choszczno - Leśnik/Rossa Manowo 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa gr. 1
Iskra Golczewo - Flota II Świnoujście 1 - 2 więcej
Pionier Żarnowo - Orzeł Łożnica 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa gr. 2
Czarni Marianowo - Piast II Chociwel 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa gr. 3
Jeziorak Szczecin - Gryf Nowielin 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa gr. 4
Morzycko Moryń - Chrobry Boleszkowice 3 - 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice 3 - 1 więcej
Piast Karsko - Olimpia Troszyn 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa gr. 5
  SKL Jagów 2000 - Mercury Nowogródek Pomorski więcej
Świt Barnimie - Korona Raduń 7 - 2 więcej
piłka nożna B klasa gr. 1
Podlesie Sowno - Piast Kolin 1 - 1 więcej
Orzeł Małkocin - Orkan II Suchań 1 - 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Orzeł Grzędzice 0 - 0 więcej
Zorza Tychowo - Ogniwo Dzwonowo 4 - 0 więcej
Zenit Koszewo - Derby Ulikowo 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa gr. 2
Olimpia Smolnica - Orzeł Żelechowo 3 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Rosnowianka Rosnowo 5 - 2 więcej
Błękitni Białęgi - Sokół Przyjezierze 2 - 1 więcej
Lech Stołeczna - KLUKS Krzywin 1 - 4 więcej
piłka nożna B klasa gr. 3
Błękitni Sarnik - Znicz Sulibórz 3 - 0 więcej
Gryf Objezierze - Ina Nadarzyn 5 - 2 więcej
Remor II Recz - Iskra Warszyn 2 - 6 więcej
Iskra Lutówko - Orzeł Żeńsko 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga Kobiet gr.1
Pogoń Women II Szczecin - Promień Mosty 0 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - Gryf 95 Słupsk 4 - 0 więcej
piłka nożna Mini tabela III ligi - drużyny zach.
  Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2008 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Nowi członkowie w zarzą »
1 » Przemysław Matłoka: 'De »
1 » Najlepsi strzelcy IV li »
1 » Kotwica ma nowego trene »
1 » Grają o puchar
1 » Poznaliśmy pary 4 rundy »
mecze:
29 » Kotwica II Kołobrzeg-Ko »
29 » Mirstal Mirosławiec-Sła »
26 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
24 » Legionovia Legionowo-Bł »
24 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
23 » Intermarche-Rega Trzebi »
22 » KP Przecław-Sparta Gryf »
22 » Grom Płonno-Koral Mostk »
21 » Jedność-Ikar Krosino-LZ »
20 » Piast Kolin-Jedność Prz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
BigFanPogo... dgarnuszek
JuziuStal kibicCFC
gości: 999
statystyki portalu
• drużyn: 2688
• imprez: 102806
• newsów: 67106
• użytkowników: 60736
• komentarzy: 1026419
• zdjęć: 718633
• relacji: 35507
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies