ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 październik 2007
pokaż:
28 październik
Siatkarski turniej Pucharu Polski w Policach więcej
PP Kobiet: Olimpia Szczecin - Gryf Szczecin 0:3 (0:0) więcej
PP Kobiet: Olimpia II Szczecin - Gryf II Szczecin więcej
koszykówka II liga mężczyzn gr. B
AZS PO Opole - AZS Radex Szczecin 68 - 65 więcej
koszykówka Liga juniorów starszych
AZS Koszalin - Wilki Morskie Szczecin 36 - 70 więcej
Kotwica 50 Kołobrzeg - Herkules Białogard 83 - 49 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Spójnia Stargard 69 - 101 więcej
koszykówka Kadeci
Kotwica Zimar Kołobrzeg - Herkules Białogard 47 - 89 więcej
Chemik Gorzów - Trójka Kosz Szczecin 70 - 61 więcej
Spójnia I Stargard - Spójnia II Stargard 114 - 21 więcej
AZS Koszalin - Żak Koszalin 75 - 76 więcej
koszykówka Młodzicy
Darzbór Szczecinek - Kotwica 50 Kołobrzeg 35 - 81 więcej
Herkules Białogard - Spójnia Stargard 59 - 106 więcej
Wilki Morskie Szczecin - Chemik Gorzów 87 - 37 więcej
AZS I Koszalin - AZS II Koszalin 190 - 17 więcej
piła nożna Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych
Stal Szczecin - Piast Choszczno 8 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin 1 - 5 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 3 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Darzbór Szczecinek 0 - 0 więcej
Pogoń Barlinek - Chemik Police 1 - 6 więcej
Arkonia Szczecin - Orzeł Wałcz 2 - 3 więcej
piła nożna Liga Wojewódzka Juniorów Starszych
Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin 1 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 4 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Darzbór Szczecinek 4 - 1 więcej
Pogoń Barlinek - Chemik Police 1 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Orzeł Wałcz 2 - 1 więcej
Stal Szczecin - Piast Choszczno 4 - 0 więcej
piła nożna V liga koszalińska
Płomień Myślino - Darłovia Darłowo 1 - 1 więcej
Sokół Karlino - Drawa Drawsko Pom. 0 - 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Orzeł Łubowo 5 - 2 więcej
piła nożna Okręgówka gr. 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Iskierka Szczecin-Śmierdnica 1 - 3 więcej
Korona Stuchowo - Fagus Kołbacz 2 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Promień Mosty 1 - 2 więcej
piła nożna Okręgówka gr. 2
Jedność Przewłoki - Pogoń II Barlinek 0 - 0 więcej
Odra II Chojna - Sęp Brzesko 0 - 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl 1 - 1 więcej
Sokół Różańsko - Czcibor Cedynia 2 - 2 więcej
piła nożna V liga
Hutnik Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 : 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Vineta Wolin 0 - 1 więcej
Chemik II Police - Kluczevia Stargard 2 - 0 więcej
piła nożna IV liga
Gryf Kamień Pomorski - Victoria Sianów 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Sowianka Sowno - Rega II Trzebiatów 0 - 4 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Bizon Cerkwica 0 - 2 więcej
Gardominka/Polonia II Mechowo - Znicz Wysoka Kamieńska 2 - 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Dąb Dębice - Piast II Chociwel 1 - 1 więcej
Błyskawica Kluki - Orkan Dalewo 0 - 3 więcej
Bryza Reńsko - Orzeł Pęzino 2 - 2 więcej
Gwiazda Żalęcino - Ina Ińsko 2 - 3 więcej
Czarni Marianowo - Pomorzanin Krąpiel 0 - 0 więcej
Vitkowia Witkowo - Rolpol Chlebowo 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Pogoń II Szczecin - Gryf Nowielin 8 - 1 więcej
Czarni Lubanowo - Ogniwo Babinek 1 - 4 więcej
Unia Swochowo - Leśnik Kliniska 0 - 4 więcej
Iskra Banie - Grot Gardno 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Tywa Swobnica - Zryw Góralice 2 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno 1 - 1 więcej
Morzycko Moryń - GKS Golenice 1 - 4 więcej
Piast Karsko - Witniczanka Witnica 3 - 2 więcej
Zieloni Zielin - Santos Sarbinowo 0 - 1 więcej
Chrobry Boleszkowice - Sekwoja Brwice 5 - 1 więcej
Orkan Rów - Olimpia Troszyn 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Świt Barnimie - Pomorzanka Jarosławsko 0 - 1 więcej
SKL Jagów 2000 - Iskra Pomień 1 - 2 więcej
Wicher Przelewice - Pomorzanin Zamęcin 2 - 0 więcej
Grunwald Sława Sławęcin - Orzeł Bierzwnik 1 - 3 więcej
Drawa Drawno - Korona Raduń 2 - 1 więcej
Trojan Strąpie - Mercury Nowogródek Pomorski 5 - 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Orkan II Suchań - Derby Ulikowo 5 - 1 więcej
Zorza Tychowo - Zorza II Dobrzany 6 - 3 więcej
Sparta Skalin - Orzeł Małkocin 1 - 2 więcej
Podlesie Sowno - Orzeł Grzędzice 0 - 3 więcej
Piast Kolin - Zenit Koszewo 6 - 1 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Zryw Kołbaskowo 0 - 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Sokół Przyjezierze - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 3 więcej
KLUKS Krzywin - Hetman Grzybno 6 - 1 więcej
Lech Stołeczna - Błękitni Białęgi 2 - 0 więcej
Klon Krzymów - Olimpia Smolnica 1 - 2 więcej
Orzeł Żelechowo - Korona Klępicz 2 - 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik 8 - 4 więcej
Grom Płonno - Gryf Objezierze 0 - 3 więcej
Iskra Lutówko - Spójnia Renice 4 - 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Zryw Kretlewo - OKS Goleniów 5 - 0 więcej
piła nożna Super KALF
Bryza Jatki - Fc Blanty 3 - 4 więcej
Ekol Dziwnówek - Wyspiarze 4 - 3 więcej
DarKing - Net-Line Futsal Team 4 - 7 więcej
Jantar Dziwnówek - Repro Service Pol 2 - 5 więcej
piła nożna II liga KALF
Alcatraz - Tuki-Mex 0 - 10 więcej
Żubry - Oldboye 3 - 3 więcej
Bosman - Realiści 10 - 7 więcej
Soccer - Anter 7 - 7 więcej
piła nożna III liga KALF
Los Pyklos Dziwnów - MKS Opoka 5 - 11 więcej
Straż Graniczna Rewal - FC West Coast 7 - 3 więcej
KS Zryw - Straż Pożarna Kamień 2 - 12 więcej
piła nożna I liga ŚLF
Pogoń 04 Szczecin - Niebuszewo 3 - 10 więcej
Ehrle Polska - Komfort 12 - 6 więcej
piła nożna II liga ŚLF
Ministry - Ring KS 7 - 8 więcej
KP Sztorm - Ekoserwis 4 - 4 więcej
Prawie piłkarze - Zapol 9 - 2 więcej
piłka ręczna Ekstraklasa kobiet
Politechnika Koszalińska - Vistal Łączpol Gdynia 32 - 36 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Spartakus Pyrzyce - Głaz Tychowo 3 - 1 więcej
MMKS Maraton Świnoujście - OPP-Powiat Kołobrzeski 3 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2007 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Gra III liga
2 » Gra IV liga
2 » Baraż o klasę okręgową
1 » Klub DKS Jantar Dziwnów »
1 » Strzelcy w IV grupie Kl »
1 » Piast szuka sparingpart »
1 » Błękitni Stargard sezon »
mecze:
43 » Pomorzanin Cychry-Rurzy »
36 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ras »
23 » Rasel Dygowo-MKP Szczec »
22 » Ina Goleniów-Darłovia D »
20 » GKS Kołbacz-Grot Gardno
20 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
20 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
16 » Bałtyk Koszalin-Błękitn »
15 » Vineta Wolin-Ina Goleni »
14 » Hubertus Biały Bór-Pogo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 7
ArteFix Chmielu197...
majk86 Meteor80
szymon1999 xenon
zapala81
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136353
• newsów: 76331
• użytkowników: 79903
• komentarzy: 1141681
• zdjęć: 847769
• relacji: 39866
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies