ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - II liga mężczyzn, gr. A 2020/2021
II liga mężczyzn, gr. A 2020/2021 bezpośrednie
    m pkt zw-por dom wyj pkt +/- różnica stosunek m pkt zw-por pkt +/-
1.  MKKS Żak Koszalin 22 43 21 - 1 11 - 0 10 - 1 2068 / 1516 552 1.3641
2.  AMW Asseco Arka Gdynia 22 40 18 - 4 9 - 2 9 - 2 1998 / 1672 326 1.195
3.  KSK Noteć Inowrocław 22 38 16 - 6 7 - 4 9 - 2 1965 / 1530 435 1.2843
4.  Ogniwo Szczecin 22 34 12 - 10 7 - 4 5 - 6 1782 / 1686 96 1.0569
5.  Politechnika Gdańska 22 33 11 - 11 5 - 6 6 - 5 1660 / 1660 0 1 2 4 2 - 0 151 / 129
6.  Trefl II Sopot 22 33 11 - 11 5 - 6 6 - 5 1744 / 1773 -29 0.9836 2 2 0 - 2 129 / 151
7.  Sklep Polski MKK Gniezno 22 32 10 - 12 7 - 4 3 - 8 1696 / 1661 35 1.0211 2 3 1 - 1 149 / 144
8.  Miasto Zakochanych Chełmno 22 32 10 - 12 6 - 5 4 - 7 1807 / 1932 -125 0.9353 2 3 1 - 1 144 / 149
9.  Enea Astoria Bydgoszcz 22 30 8 - 14 5 - 6 3 - 8 1605 / 1944 -339 0.8256
10.  AZS UMK Toruń 22 29 7 - 15 3 - 8 4 - 7 1660 / 1830 -170 0.9071
11.  SMS PZKosz Władysławowo 22 28 6 - 16 2 - 9 4 - 7 1600 / 1783 -183 0.8974
12.  Sharks AWFiS Port Gdynia 22 24 2 - 20 2 - 9 0 - 11 1599 / 2197 -598 0.7278
wyniki spotkań - II liga mężczyzn, gr. A 2020/2021
  123456789101112
1.  AMW Asseco Arka Gdynia
 
2.  AZS UMK Toruń
 
3.  Enea Astoria Bydgoszcz
 
4.  KSK Noteć Inowrocław
 
5.  Miasto Zakochanych Chełmno
 
6.  MKKS Żak Koszalin
 
7.  Ogniwo Szczecin
 
8.  Politechnika Gdańska
 
9.  Sharks AWFiS Port Gdynia
 
10.  Sklep Polski MKK Gniezno
 
11.  SMS PZKosz Władysławowo
 
12.  Trefl II Sopot
 
terminarz - II liga mężczyzn, gr. A 2020/2021
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
AMW Asseco Arka Gdynia - Ogniwo Szczecin 103 - 73 0 0 0
Politechnika Gdańska - MKKS Żak Koszalin 73 - 64 0 0 0
Sharks AWFiS Port Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 98 - 89 0 0 0
SMS PZKosz Władysławowo - Trefl II Sopot 77 - 94 0 0 0
KSK Noteć Inowrocław - Miasto Zakochanych Chełmno 107 - 56 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - SMS PZKosz Władysławowo 87 - 84 0 0 0
Miasto Zakochanych Chełmno - Sklep Polski MKK Gniezno 71 - 67 0 0 0
Trefl II Sopot - Politechnika Gdańska 62 - 63 0 0 0
AZS UMK Toruń - AMW Asseco Arka Gdynia 106 - 112 0 0 0
KSK Noteć Inowrocław - Ogniwo Szczecin 106 - 60 0 0 0
3 kolejka relacja fotki komentarze
Sharks AWFiS Port Gdynia - Miasto Zakochanych Chełmno 66 - 109 0 0 0
Sklep Polski MKK Gniezno - Ogniwo Szczecin 66 - 68 0 0 0
KSK Noteć Inowrocław - AZS UMK Toruń 102 - 64 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - Trefl II Sopot 96 - 61 0 0 0
Politechnika Gdańska - Enea Astoria Bydgoszcz 83 - 60 0 0 0
4 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UMK Toruń - Sklep Polski MKK Gniezno 67 - 90 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - MKKS Żak Koszalin 74 - 81 0 0 0
Ogniwo Szczecin - Sharks AWFiS Port Gdynia 114 - 81 0 0 0
AMW Asseco Arka Gdynia - KSK Noteć Inowrocław 66 - 92 0 0 0
Miasto Zakochanych Chełmno - SMS PZKosz Władysławowo 92 - 83 0 0 0
5 kolejka relacja fotki komentarze
Politechnika Gdańska - Miasto Zakochanych Chełmno 75 - 86 0 0 0
Sklep Polski MKK Gniezno - AMW Asseco Arka Gdynia 76 - 75 0 0 0
Sharks AWFiS Port Gdynia - AZS UMK Toruń 63 - 97 0 0 0
SMS PZKosz Władysławowo - Ogniwo Szczecin 57 - 72 0 0 0
Trefl II Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz 91 - 70 0 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Miasto Zakochanych Chełmno - MKKS Żak Koszalin 70 - 99 0 0 0
Ogniwo Szczecin - Politechnika Gdańska 67 - 66 0 0 0
KSK Noteć Inowrocław - Sklep Polski MKK Gniezno 81 - 48 0 0 0
SMS PZKosz Władysławowo - AZS UMK Toruń 72 - 75 0 0 0
AMW Asseco Arka Gdynia - Sharks AWFiS Port Gdynia 140 - 65 0 0 0
7 kolejka relacja fotki komentarze
Sharks AWFiS Port Gdynia - KSK Noteć Inowrocław 61 - 127 0 0 0
Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń 77 - 80 0 0 0
Trefl II Sopot - Miasto Zakochanych Chełmno 107 - 100 0 0 0
Ogniwo Szczecin - MKKS Żak Koszalin 83 - 91 0 0 0
SMS PZKosz Władysławowo - AMW Asseco Arka Gdynia 66 - 102 0 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
AMW Asseco Arka Gdynia - Politechnika Gdańska 85 - 78 0 0 0
AZS UMK Toruń - MKKS Żak Koszalin 61 - 93 0 0 0
Miasto Zakochanych Chełmno - Enea Astoria Bydgoszcz 111 - 72 0 0 0
Sklep Polski MKK Gniezno - Sharks AWFiS Port Gdynia 92 - 84 0 0 0
KSK Noteć Inowrocław - SMS PZKosz Władysławowo 102 - 65 0 0 0
Ogniwo Szczecin - Trefl II Sopot 86 - 72 0 0 0
9 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - Ogniwo Szczecin 59 - 80 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - AMW Asseco Arka Gdynia 90 - 78 0 0 0
Trefl II Sopot - AZS UMK Toruń 78 - 50 0 0 0
SMS PZKosz Władysławowo - Sklep Polski MKK Gniezno 82 - 78 0 0 0
Politechnika Gdańska - KSK Noteć Inowrocław 57 - 101 0 0 0
10 kolejka relacja fotki komentarze
AMW Asseco Arka Gdynia - Trefl II Sopot 100 - 88 0 0 0
AZS UMK Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 62 - 84 0 0 0
Sklep Polski MKK Gniezno - Politechnika Gdańska 61 - 62 0 0 0
KSK Noteć Inowrocław - MKKS Żak Koszalin 67 - 72 0 0 0
Sharks AWFiS Port Gdynia - SMS PZKosz Władysławowo 60 - 98 0 0 0
11 kolejka relacja fotki komentarze
Trefl II Sopot - KSK Noteć Inowrocław 66 - 70 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - AMW Asseco Arka Gdynia 68 - 112 0 0 0
Politechnika Gdańska - Sharks AWFiS Port Gdynia 98 - 86 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - Sklep Polski MKK Gniezno 74 - 72 0 0 0
Miasto Zakochanych Chełmno - Ogniwo Szczecin 93 - 80 0 0 0
12 kolejka relacja fotki komentarze
Trefl II Sopot - Sklep Polski MKK Gniezno 85 - 70 0 0 0
AZS UMK Toruń - Miasto Zakochanych Chełmno 83 - 66 0 0 0
KSK Noteć Inowrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 87 - 91 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - Sharks AWFiS Port Gdynia 114 - 67 0 0 0
SMS PZKosz Władysławowo - Politechnika Gdańska 59 - 71 0 0 0
13 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - Sklep Polski MKK Gniezno 74 - 69 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - SMS PZKosz Władysławowo 97 - 65 0 0 0
Miasto Zakochanych Chełmno - AMW Asseco Arka Gdynia 72 - 86 0 0 0
Trefl II Sopot - Sharks AWFiS Port Gdynia 111 - 62 0 0 0
Ogniwo Szczecin - AZS UMK Toruń 65 - 75 0 0 0
14 kolejka relacja fotki komentarze
Ogniwo Szczecin - AMW Asseco Arka Gdynia 84 - 86 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - Politechnika Gdańska 80 - 68 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Sharks AWFiS Port Gdynia 84 - 82 0 0 0
Miasto Zakochanych Chełmno - KSK Noteć Inowrocław 69 - 79 0 0 0
Trefl II Sopot - SMS PZKosz Władysławowo 82 - 98 0 0 0
15 kolejka relacja fotki komentarze
AMW Asseco Arka Gdynia - AZS UMK Toruń 93 - 74 0 0 0
Sklep Polski MKK Gniezno - Miasto Zakochanych Chełmno 82 - 73 0 0 0
Ogniwo Szczecin - KSK Noteć Inowrocław 78 - 81 0 0 0
Politechnika Gdańska - Trefl II Sopot 88 - 67 0 0 0
SMS PZKosz Władysławowo - Enea Astoria Bydgoszcz 67 - 74 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - Politechnika Gdańska 70 - 59 0 0 0
AZS UMK Toruń - KSK Noteć Inowrocław 60 - 56 0 0 0
Miasto Zakochanych Chełmno - Sharks AWFiS Port Gdynia 104 - 98 0 0 0
Trefl II Sopot - MKKS Żak Koszalin 53 - 119 0 0 0
Ogniwo Szczecin - Sklep Polski MKK Gniezno 85 - 74 0 0 0
17 kolejka relacja fotki komentarze
MKKS Żak Koszalin - Enea Astoria Bydgoszcz 131 - 59 0 0 0
Sklep Polski MKK Gniezno - AZS UMK Toruń 97 - 79 0 0 0
Sharks AWFiS Port Gdynia - Ogniwo Szczecin 74 - 71 0 0 0
SMS PZKosz Władysławowo - Miasto Zakochanych Chełmno 86 - 91 0 0 0
KSK Noteć Inowrocław - AMW Asseco Arka Gdynia 75 - 76 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
AMW Asseco Arka Gdynia - Sklep Polski MKK Gniezno 86 - 69 0 0 0
AZS UMK Toruń - Sharks AWFiS Port Gdynia 101 - 86 0 0 0
Enea Astoria Bydgoszcz - Trefl II Sopot 54 - 91 0 0 0
Ogniwo Szczecin - SMS PZKosz Władysławowo 99 - 61 0 0 0
Miasto Zakochanych Chełmno - Politechnika Gdańska 81 - 100 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
MKKS Żak Koszalin - Miasto Zakochanych Chełmno 127 - 67 0 0 0
Sklep Polski MKK Gniezno - KSK Noteć Inowrocław 84 - 88 0 0 0
Sharks AWFiS Port Gdynia - AMW Asseco Arka Gdynia 58 - 88 0 0 0
AZS UMK Toruń - SMS PZKosz Władysławowo 73 - 77 0 0 0
Politechnika Gdańska - Ogniwo Szczecin 89 - 72 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
MKKS Żak Koszalin - Ogniwo Szczecin 95 - 54 0 0 0
KSK Noteć Inowrocław - Sharks AWFiS Port Gdynia 96 - 71 0 0 0
AZS UMK Toruń - Politechnika Gdańska 87 - 90 0 0 0
AMW Asseco Arka Gdynia - SMS PZKosz Władysławowo 78 - 65 0 0 0
Miasto Zakochanych Chełmno - Trefl II Sopot 78 - 84 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - Miasto Zakochanych Chełmno 81 - 101 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - AZS UMK Toruń 99 - 67 0 0 0
Politechnika Gdańska - AMW Asseco Arka Gdynia 62 - 81 0 0 0
Trefl II Sopot - Ogniwo Szczecin 54 - 96 0 0 0
SMS PZKosz Władysławowo - KSK Noteć Inowrocław 63 - 66 0 0 0
Sharks AWFiS Port Gdynia - Sklep Polski MKK Gniezno 66 - 98 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
AZS UMK Toruń - Trefl II Sopot 71 - 76 0 0 0
KSK Noteć Inowrocław - Politechnika Gdańska 94 - 75 0 0 0
Sklep Polski MKK Gniezno - SMS PZKosz Władysławowo 90 - 60 0 0 0
Ogniwo Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 99 - 69 0 0 0
AMW Asseco Arka Gdynia - MKKS Żak Koszalin 85 - 91 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 77 - 62 0 0 0
Politechnika Gdańska - Sklep Polski MKK Gniezno 74 - 85 0 0 0
MKKS Żak Koszalin - KSK Noteć Inowrocław 93 - 81 0 0 0
Trefl II Sopot - AMW Asseco Arka Gdynia 64 - 91 0 0 0
SMS PZKosz Władysławowo - Sharks AWFiS Port Gdynia 82 - 60 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
Sklep Polski MKK Gniezno - MKKS Żak Koszalin 69 - 90 0 0 0
Ogniwo Szczecin - Miasto Zakochanych Chełmno 106 - 49 0 0 0
AMW Asseco Arka Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 92 - 75 0 0 0
Sharks AWFiS Port Gdynia - Politechnika Gdańska 63 - 88 0 0 0
KSK Noteć Inowrocław - Trefl II Sopot 86 - 89 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
Enea Astoria Bydgoszcz - KSK Noteć Inowrocław 66 - 121 0 0 0
Miasto Zakochanych Chełmno - AZS UMK Toruń 87 - 81 0 0 0
Sklep Polski MKK Gniezno - Trefl II Sopot 78 - 69 0 0 0
Politechnika Gdańska - SMS PZKosz Władysławowo 64 - 69 0 0 0
Sharks AWFiS Port Gdynia - MKKS Żak Koszalin 78 - 96 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
SMS PZKosz Władysławowo - MKKS Żak Koszalin 64 - 76 0 0 0
Sharks AWFiS Port Gdynia - Trefl II Sopot 70 - 100 0 0 0
Sklep Polski MKK Gniezno - Enea Astoria Bydgoszcz 81 - 68 0 0 0
AMW Asseco Arka Gdynia - Miasto Zakochanych Chełmno 83 - 81 0 0 0
AZS UMK Toruń - Ogniwo Szczecin 85 - 90 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
5 » Zapytaj kandydata na pr »
1 » Kalendarz sezonu 2021/2 »
mecze:
44 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
33 » Intermarche-Rega Trzebi »
24 » Orzeł Wałcz-Vineta Woli »
18 » Odra Chojna-Morzycko Mo »
15 » Czarni Marianowo-Ina Iń »
14 » Olimp Gościno-Iskierka  »
13 » Zieloni Zielin-Rurzyca  »
13 » Stal Lipiany-Energetyk  »
13 » Stal Lipiany-Orzeł Grzę »
12 » Darłovia Darłowo-Gryf K »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128209
• newsów: 74759
• użytkowników: 78976
• komentarzy: 1115374
• zdjęć: 811774
• relacji: 39213
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies