ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębno 22 52 16 4 2 76 / 19 9 1 1 47 / 8 7 3 1 29 / 11
2.  Morzycko Moryń 21 49 15 4 2 72 / 26 9 1 1 47 / 12 6 3 1 25 / 14
3.  Odra Chojna 21 47 14 5 2 67 / 21 7 1 2 34 / 13 7 4 0 33 / 8
4.  CRS Pogoń Barlinek 22 40 11 7 4 48 / 26 8 2 2 25 / 13 3 5 2 23 / 13
5.  Stal Lipiany 21 36 11 3 7 67 / 41 6 2 2 33 / 17 5 1 5 34 / 24
6.  Sokół Pyrzyce 22 34 10 4 8 41 / 44 7 2 2 24 / 20 3 2 6 17 / 24
7.  Energetyk Gryfino 22 33 10 3 9 48 / 56 5 3 3 29 / 24 5 0 6 19 / 32
8.  Osadnik Myślibórz 22 31 9 4 9 44 / 38 4 4 3 22 / 15 5 0 6 22 / 23
9.  Zorza Dobrzany 22 29 8 5 9 37 / 41 4 2 5 16 / 24 4 3 4 21 / 17 2 4 1 1 0 1 / 0
10.  A.P. Gavia Choszczno 23 29 8 5 10 38 / 42 5 2 5 22 / 20 3 3 5 16 / 22 2 1 0 1 1 0 / 1
11.  Iskra Banie 22 28 8 4 10 41 / 57 6 2 3 25 / 19 2 2 7 16 / 38
12.  Unia Dolice 22 26 7 5 10 26 / 45 3 3 4 11 / 16 4 2 6 15 / 29
13.  Orzeł Grzędzice 22 20 5 5 12 28 / 65 3 2 5 14 / 33 2 3 7 14 / 32
14.  Kłos Pełczyce 22 19 5 4 13 33 / 53 3 2 6 11 / 21 2 2 7 22 / 32
15.  Orkan Suchań 21 17 3 8 10 32 / 47 1 6 3 19 / 22 2 2 7 13 / 25 2 6 2 0 0 4 / 2
16.  Ogniwo Babinek 21 17 5 2 14 29 / 63 4 0 7 18 / 27 1 2 7 11 / 36 2 0 0 0 2 2 / 4
17.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 22 10 2 4 16 20 / 63 2 3 7 14 / 32 0 1 9 6 / 31
  • dwie najgorsze drużyny z miejsc 14* oraz miejsca 15,16,17,18 i 19 spadną do Klasy A. Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi powyżej czterech. W sytuacji spadku z IV ligi pięciu drużyn – trzy najgorsze drużyny z miejsc 14* spadną do A klasy, w sytuacji spadku z IV ligi sześciu drużyn miejsca 14 spadną do klasy A, w przypadku spadku z IV ligi siedmiu drużyn najgorsza drużyna z miejsc 13* spadnie do A klasy, itd
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021
      1234567891011121314151617
    1.  A.P. Gavia Choszczno
     
    2.  CRS Pogoń Barlinek
     
    3.  Dąb Dębno
     
    4.  Energetyk Gryfino
     
    5.  Iskra Banie
     
    6.  Kłos Pełczyce
     
    7.  Morzycko Moryń
     
    8.  Odra Chojna
     
    9.  Ogniwo Babinek
     
    10.  Orkan Suchań
     
    11.  Orzeł Grzędzice
     
    12.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój
     
    13.  Osadnik Myślibórz
     
    14.  Sokół Pyrzyce
     
    15.  Stal Lipiany
     
    16.  Unia Dolice
     
    17.  Zorza Dobrzany
     
    terminarz - Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Orkan Suchań 5 - 2 0 0 12
    Orzeł Grzędzice - Zorza Dobrzany 2 - 1 0 1 11
    Odra Chojna - Stal Lipiany 5 - 3 0 0 9
    Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno 0 - 0 1 0 30
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - A.P. Gavia Choszczno 1 - 2 0 0 8
    CRS Pogoń Barlinek - Ogniwo Babinek 7 - 1 1 1 32
    Unia Dolice - Iskra Banie 1 - 1 0 0 3
    Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 1 - 0 0 0 22
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    A.P. Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 0 21
    Zorza Dobrzany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 3 0 1 2
    Orkan Suchań - Unia Dolice 2 - 3 0 0 3
    Odra Chojna - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 0 14
    Ogniwo Babinek - Morzycko Moryń 3 - 0 0 0 3
    Osadnik Myślibórz - CRS Pogoń Barlinek 1 - 1 0 0 52
    Dąb Dębno - Orzeł Grzędzice 2 - 1 1 119 31
    Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 3 - 2 0 0 8
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Stal Lipiany 3 - 7 0 0 16
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb Dębno 0 - 1 1 65 24
    Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 3 - 2 0 0 5
    CRS Pogoń Barlinek - A.P. Gavia Choszczno 2 - 0 0 0 40
    Sokół Pyrzyce - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 10
    Unia Dolice - Odra Chojna 1 - 6 0 42 4
    Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 2 - 5 0 0 1
    Orzeł Grzędzice - Iskra Banie 0 - 1 0 0 1
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Unia Dolice 2 - 0 0 0 5
    Zorza Dobrzany - CRS Pogoń Barlinek 4 - 3 0 0 24
    A.P. Gavia Choszczno - Morzycko Moryń 0 - 3 0 0 24
    Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice 3 - 3 0 0 6
    Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 0 0 0 1
    Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 6 - 0 0 0 9
    Stal Lipiany - Ogniwo Babinek 5 - 1 0 0 4
    Dąb Dębno - Kłos Pełczyce 4 - 0 1 61 38
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orkan Suchań 3 - 2 0 0 8
    Kłos Pełczyce - Iskra Banie 3 - 0 0 0 7
    Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino 3 - 2 1 0 8
    Ogniwo Babinek - Osadnik Myślibórz 1 - 6 0 0 2
    CRS Pogoń Barlinek - Dąb Dębno 3 - 1 2 0 69
    Unia Dolice - Stal Lipiany 2 - 0 0 61 4
    Morzycko Moryń - Zorza Dobrzany 4 - 0 0 0 4
    Orzeł Grzędzice - Odra Chojna 1 - 1 0 0 24
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    A.P. Gavia Choszczno - Ogniwo Babinek 5 - 1 0 29 3
    Iskra Banie - CRS Pogoń Barlinek 1 - 6 0 0 31
    Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 5 - 1 0 142 22
    Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 4 - 4 0 0 29
    Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 1 - 3 0 0 6
    Odra Chojna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 0 0 7
    Dąb Dębno - Morzycko Moryń 3 - 3 0 79 65
    Energetyk Gryfino - Orzeł Grzędzice 4 - 1 0 0 5
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Energetyk Gryfino 0 - 2 0 0 2
    CRS Pogoń Barlinek - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 22
    Osadnik Myślibórz - A.P. Gavia Choszczno 1 - 3 0 0 9
    Morzycko Moryń - Iskra Banie 7 - 1 0 0 7
    Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany 0 - 4 0 0 5
    Sokół Pyrzyce - Stal Lipiany 3 - 2 1 50 9
    Orzeł Grzędzice - Unia Dolice 2 - 1 0 0 7
    Kłos Pełczyce - Odra Chojna 0 - 4 0 0 31
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Lipiany - A.P. Gavia Choszczno 3 - 3 0 46 10
    Energetyk Gryfino - Kłos Pełczyce 4 - 2 0 0 6
    Orkan Suchań - Morzycko Moryń 2 - 2 0 0 8
    Zorza Dobrzany - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 6
    Odra Chojna - CRS Pogoń Barlinek 0 - 0 0 0 21
    Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 1 0 0 0
    Sokół Pyrzyce - Orzeł Grzędzice 2 - 2 0 0 9
    Dąb Dębno - Ogniwo Babinek 5 - 1 1 71 40
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Kłos Pełczyce - Unia Dolice 1 - 2 0 0 27
    CRS Pogoń Barlinek - Energetyk Gryfino 2 - 0 0 0 23
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce 0 - 7 0 0 22
    A.P. Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 0 - 0 0 0 5
    Morzycko Moryń - Odra Chojna 2 - 2 0 0 21
    Orzeł Grzędzice - Stal Lipiany 3 - 8 0 45 37
    Ogniwo Babinek - Iskra Banie 4 - 2 0 0 3
    Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 1 - 1 1 88 70
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 3 - 1 0 0 6
    Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 2 - 3 0 0 15
    Orkan Suchań - Ogniwo Babinek 2 - 1 0 0 17
    Unia Dolice - CRS Pogoń Barlinek 1 - 1 0 0 27
    Stal Lipiany - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 33 18
    Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 2 - 5 0 0 23
    Orzeł Grzędzice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 0 0 0 6
    Dąb Dębno - A.P. Gavia Choszczno 6 - 0 1 80 50
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    CRS Pogoń Barlinek - Sokół Pyrzyce 2 - 1 0 0 18
    A.P. Gavia Choszczno - Iskra Banie 1 - 3 0 0 5
    Kłos Pełczyce - Orzeł Grzędzice 0 - 3 0 0 28
    Morzycko Moryń - Unia Dolice 4 - 0 1 0 7
    Ogniwo Babinek - Odra Chojna 1 - 3 0 0 4
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany 3 - 1 0 26 18
    Zorza Dobrzany - Dąb Dębno 0 - 4 1 0 29
    Osadnik Myślibórz - Orkan Suchań 1 - 1 0 0 5
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Ogniwo Babinek 1 - 1 0 0 9
    Orkan Suchań - A.P. Gavia Choszczno 1 - 3 0 0 13
    Stal Lipiany - Dąb Dębno 1 - 3 1 131 71
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 3 - 3 0 0 13
    Iskra Banie - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 8
    Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń 2 - 3 0 0 16
    Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 2 - 0 0 0 8
    Orzeł Grzędzice - CRS Pogoń Barlinek 0 - 6 0 0 12
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    CRS Pogoń Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 0 0 8
    Morzycko Moryń - Orzeł Grzędzice 5 - 0 0 0 8
    Zorza Dobrzany - Orkan Suchań 1 - 1 0 0 11
    A.P. Gavia Choszczno - Odra Chojna 0 - 3 0 0 7
    Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 1 - 1 0 0 11
    Dąb Dębno - Iskra Banie 5 - 0 0 69 21
    Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino 7 - 0 0 0 14
    Ogniwo Babinek - Unia Dolice 0 - 3 0 0 6
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Kłos Pełczyce - CRS Pogoń Barlinek 1 - 3 0 0 24
    Energetyk Gryfino - A.P. Gavia Choszczno 3 - 2 0 0 8
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń 0 - 5 0 0 9
    Unia Dolice - Osadnik Myślibórz 1 - 2 0 0 3
    Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek 3 - 1 0 10 8
    Stal Lipiany - Iskra Banie 5 - 3 0 50 11
    Orkan Suchań - Dąb Dębno 2 - 2 1 0 51
    Odra Chojna - Zorza Dobrzany 4 - 3 0 0 6
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    A.P. Gavia Choszczno - Unia Dolice 4 - 0 0 0 6
    Morzycko Moryń - Kłos Pełczyce 5 - 2 0 0 8
    Zorza Dobrzany - Energetyk Gryfino 2 - 3 0 0 4
    Iskra Banie - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 2
    Ogniwo Babinek - Orzeł Grzędzice 1 - 2 0 0 7
    Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 4 - 0 0 0 13
    CRS Pogoń Barlinek - Stal Lipiany 0 - 1 0 117 23
    Dąb Dębno - Odra Chojna 0 - 2 1 0 72
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek 2 - 2 0 0 3
    Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 2 - 3 1 0 21
    Stal Lipiany - Orkan Suchań 2 - 0 0 50 12
    CRS Pogoń Barlinek - Morzycko Moryń 1 - 1 0 0 28
    Sokół Pyrzyce - A.P. Gavia Choszczno 3 - 2 0 0 18
    Odra Chojna - Iskra Banie 8 - 2 0 0 2
    Orzeł Grzędzice - Osadnik Myślibórz 2 - 4 0 0 11
    Unia Dolice - Zorza Dobrzany 0 - 0 0 0 4
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Grzędzice 5 - 0 0 0 2
    Orkan Suchań - Odra Chojna 0 - 0 0 0 18
    Morzycko Moryń - Stal Lipiany 4 - 2 0 26 5
    Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce 2 - 0 0 0 18
    Iskra Banie - Energetyk Gryfino 4 - 3 0 0 4
    Ogniwo Babinek - Kłos Pełczyce 4 - 3 0 0 40
    Dąb Dębno - Unia Dolice 7 - 1 2 85 31
    Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 1 0 0 4
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Orkan Suchań - Energetyk Gryfino 2 - 3 0 0 12
    Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce 1 - 0 0 0 12
    Ogniwo Babinek - CRS Pogoń Barlinek 3 - 1 0 0 17
    Zorza Dobrzany - Orzeł Grzędzice 2 - 1 0 0 5
    Iskra Banie - Unia Dolice 1 - 1 0 0 8
    A.P. Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 0 0 0 7
    Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce 3 - 0 0 0 29
    Stal Lipiany - Odra Chojna 1 - 5 0 27 26
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Orkan Suchań 1 - 2 0 0 5
    Energetyk Gryfino - Odra Chojna 2 - 2 0 0 6
    CRS Pogoń Barlinek - Osadnik Myślibórz 2 - 1 0 0 18
    Morzycko Moryń - Ogniwo Babinek 5 - 0 0 0 10
    Sokół Pyrzyce - Iskra Banie 2 - 1 0 0 6
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zorza Dobrzany 2 - 4 0 0 4
    Orzeł Grzędzice - Dąb Dębno 1 - 9 0 49 26
    Kłos Pełczyce - A.P. Gavia Choszczno 1 - 1 0 0 19
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    A.P. Gavia Choszczno - CRS Pogoń Barlinek 1 - 1 0 0 8
    Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 1 - 1 0 20 14
    Odra Chojna - Unia Dolice 5 - 0 0 0 9
    Stal Lipiany - Energetyk Gryfino 7 - 0 0 0 19
    Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 1 - 2 0 0 13
    Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce 1 - 2 0 0 12
    Dąb Dębno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 8 - 0 0 0 33
    Iskra Banie - Orzeł Grzędzice 5 - 1 0 0 3
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    02-06 18:00  CRS Pogoń Barlinek - Zorza Dobrzany 0 0 0
    02-06 18:00  Sokół Pyrzyce - Odra Chojna 0 0 0
    02-06 18:00  Orzeł Grzędzice - Orkan Suchań 0 0 0
    02-06 18:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskra Banie 0 0 0
    02-06 18:00  Kłos Pełczyce - Dąb Dębno 0 0 2
    02-06 18:00  Ogniwo Babinek - Stal Lipiany 0 0 0
    02-06 18:00  Morzycko Moryń - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
    02-06 18:00  Unia Dolice - Energetyk Gryfino 0 0 0
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    16-06 18:00  Iskra Banie - Kłos Pełczyce 0 0 0
    16-06 18:00  Stal Lipiany - Unia Dolice 0 0 0
    16-06 18:00  Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    16-06 18:00  Zorza Dobrzany - Morzycko Moryń 0 0 0
    16-06 18:00  Dąb Dębno - CRS Pogoń Barlinek 0 0 3
    16-06 18:00  Orkan Suchań - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    16-06 18:00  Odra Chojna - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    16-06 18:00  Osadnik Myślibórz - Ogniwo Babinek 0 0 0
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    12-05 18:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna 0 0 1
    19-05 18:00  Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 0 0 0
    19-05 18:00  Morzycko Moryń - Dąb Dębno 0 0 1
    19-05 18:00  CRS Pogoń Barlinek - Iskra Banie 0 0 3
    19-05 18:00  Kłos Pełczyce - Orkan Suchań 0 0 0
    19-05 18:00  Orzeł Grzędzice - Energetyk Gryfino 0 0 0
    19-05 18:00  Ogniwo Babinek - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
    19-05 18:00  Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    09-06 18:00  Orkan Suchań - CRS Pogoń Barlinek 0 0 0
    09-06 18:00  Iskra Banie - Morzycko Moryń 0 0 0
    09-06 18:00  Zorza Dobrzany - Ogniwo Babinek 0 0 0
    09-06 18:00  Unia Dolice - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    09-06 18:00  A.P. Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    09-06 18:00  Energetyk Gryfino - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    09-06 18:00  Odra Chojna - Kłos Pełczyce 0 0 0
    09-06 18:00  Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    CRS Pogoń Barlinek - Odra Chojna 0 - 5 0 0 2
    A.P. Gavia Choszczno - Stal Lipiany 0 - 4 0 64 1
    Ogniwo Babinek - Dąb Dębno 0 - 1 0 0 6
    Morzycko Moryń - Orkan Suchań 5 - 0 0 0 4
    Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino 0 - 4 0 0 3
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice 0 - 3 0 0 0
    Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany 0 - 4 0 0 5
    Orzeł Grzędzice - Sokół Pyrzyce 2 - 2 0 0 4
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - A.P. Gavia Choszczno 1 - 0 0 0 5
    Iskra Banie - Ogniwo Babinek 1 - 2 0 0 1
    Energetyk Gryfino - CRS Pogoń Barlinek 1 - 1 0 0 4
    Unia Dolice - Kłos Pełczyce 1 - 0 0 0 11
    Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 4 - 0 0 62 11
    Stal Lipiany - Orzeł Grzędzice 3 - 0 0 0 13
    Odra Chojna - Morzycko Moryń 0 - 3 0 0 28
    Sokół Pyrzyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 1 0 0 3
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Stal Lipiany 0 - 5 0 0 12
    Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 40
    CRS Pogoń Barlinek - Unia Dolice 1 - 1 0 0 2
    Ogniwo Babinek - Orkan Suchań 1 - 2 0 0 5
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orzeł Grzędzice 0 - 0 0 0 2
    A.P. Gavia Choszczno - Dąb Dębno 1 - 4 0 0 6
    Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 2 - 2 0 0 3
    Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 4 - 0 0 0 3
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Banie - A.P. Gavia Choszczno 0 - 0 0 0 1
    15-05 11:00  Unia Dolice - Morzycko Moryń 0 0 0
    15-05 15:00  Stal Lipiany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    15-05 15:00  Orkan Suchań - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    15-05 16:00  Orzeł Grzędzice - Kłos Pełczyce 0 0 1
    15-05 17:00  Sokół Pyrzyce - CRS Pogoń Barlinek 0 0 0
    15-05 17:00  Odra Chojna - Ogniwo Babinek 0 0 0
    16-05 15:00  Dąb Dębno - Zorza Dobrzany 0 0 7
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    22-05 11:00  Zorza Dobrzany - Iskra Banie 0 0 0
    22-05 16:00  Ogniwo Babinek - Energetyk Gryfino 0 0 0
    22-05 16:00  CRS Pogoń Barlinek - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    22-05 17:00  Osadnik Myślibórz - Odra Chojna 0 0 0
    22-05 18:00  Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    23-05 14:00  Kłos Pełczyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    23-05 15:00  Dąb Dębno - Stal Lipiany 0 0 1
    23-05 16:00  A.P. Gavia Choszczno - Orkan Suchań 0 0 0
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    29-05 14:00  Unia Dolice - Ogniwo Babinek 0 0 0
    29-05 14:00  Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    29-05 15:00  Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 0 0 0
    29-05 15:00  Iskra Banie - Dąb Dębno 0 0 1
    29-05 16:00  Orkan Suchań - Zorza Dobrzany 0 0 0
    29-05 18:00  Odra Chojna - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
    30-05 11:00  Orzeł Grzędzice - Morzycko Moryń 0 0 0
    30-05 16:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - CRS Pogoń Barlinek 0 0 0
    31 kolejka relacja fotki komentarze
    05-06 11:00  Zorza Dobrzany - Odra Chojna 0 0 0
    05-06 16:00  CRS Pogoń Barlinek - Kłos Pełczyce 0 0 0
    05-06 16:00  Ogniwo Babinek - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    05-06 16:00  Iskra Banie - Stal Lipiany 0 0 0
    05-06 16:00  A.P. Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino 0 0 0
    05-06 17:00  Osadnik Myślibórz - Unia Dolice 0 0 0
    05-06 18:00  Morzycko Moryń - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    06-06 15:00  Dąb Dębno - Orkan Suchań 0 0 1
    32 kolejka relacja fotki komentarze
    12-06 14:00  Energetyk Gryfino - Zorza Dobrzany 0 0 0
    12-06 15:00  Unia Dolice - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
    12-06 15:00  Stal Lipiany - CRS Pogoń Barlinek 0 0 0
    12-06 17:00  Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    12-06 17:00  Orkan Suchań - Iskra Banie 0 0 0
    12-06 17:00  Odra Chojna - Dąb Dębno 0 0 1
    13-06 11:00  Orzeł Grzędzice - Ogniwo Babinek 0 0 0
    13-06 14:00  Kłos Pełczyce - Morzycko Moryń 0 0 0
    33 kolejka relacja fotki komentarze
    19-06 11:00  Zorza Dobrzany - Unia Dolice 0 0 0
    19-06 16:00  A.P. Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 0 0 0
    19-06 16:00  Ogniwo Babinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 0 0
    19-06 16:00  Iskra Banie - Odra Chojna 0 0 1
    19-06 17:00  Osadnik Myślibórz - Orzeł Grzędzice 0 0 0
    19-06 17:00  Orkan Suchań - Stal Lipiany 0 0 0
    19-06 18:00  Morzycko Moryń - CRS Pogoń Barlinek 0 0 0
    20-06 15:00  Dąb Dębno - Energetyk Gryfino 0 0 2
    34 kolejka relacja fotki komentarze
    26-06 14:00  Odra Chojna - Orkan Suchań 0 0 0
    26-06 14:00  Energetyk Gryfino - Iskra Banie 0 0 0
    26-06 14:00  Stal Lipiany - Morzycko Moryń 0 0 0
    26-06 14:00  Kłos Pełczyce - Ogniwo Babinek 0 0 0
    26-06 14:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    26-06 14:00  Orzeł Grzędzice - A.P. Gavia Choszczno 0 0 0
    26-06 14:00  Sokół Pyrzyce - Zorza Dobrzany 0 0 0
    26-06 14:00  Unia Dolice - Dąb Dębno 0 0 1
     
    top komentarze
    newsy:
    2 » Mateńko odpowiada na py »
    1 » Zawodnicy poszukiwani
    mecze:
    90 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
    38 » Kłos Pełczyce-Sokół Pyr »
    23 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
    18 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
    14 » Iskra Białogard-Zefir W »
    13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
    13 » Rasel Dygowo-Mechanik B »
    12 » Błękitni II Stargard-Po »
    12 » Pomorzanin Cychry-Witni »
    12 » Polski Cukier Kluczevia »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    KPRGryfino
    gości: 1
    statystyki portalu
    • drużyn: 2920
    • imprez: 128211
    • newsów: 74780
    • użytkowników: 78993
    • komentarzy: 1115997
    • zdjęć: 812122
    • relacji: 39223
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2021 - by ligowiec team
    Polityka Cookies