ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 07.05.2021 10:00
Gra okręgówka
autor: aszefW weekend zostaną spotkania w ramach klasy okręgowej 1 A i B, 2, 3 A i B, 4 A i B OZachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.

Wydarzenia sportowe bez udziału publiczności
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa skryba1213 - 29.04.2021 09:16
Gra okręgówka
autor: aszefW weekend zostaną spotkania w ramach klasy okręgowej 1 A i B, 2, 3 A i B, 4 A i B OZachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.

Wydarzenia sportowe bez udziału publiczności
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 27.04.2021 19:26
V runda Pucharu Polski ZZPN
W środę 28 kwietnia o godzinie 18:00 rozegrane zostaną spotkania V rundy Pucharu Polski ZZPN Szczecin oraz V Rundy Pucharu Polski ZZPN Koszalin.


Pary Pucharu ZZPN - Szczecin i Koszalin

piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 22.04.2021 21:45
Gra okręgówka
autor: aszefW weekend zostaną rozegrane trzy spotkania w ramach klasy okręgowej szczecińskiej i koszalińskiej grup 1 i 4 Od przyszłego weekendu grupy 1,3 i 4 zostaną podzielone na spadkową i mistrzowską. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.

Wydarzenia sportowe bez udziału publiczności
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 21.04.2021 18:29
Komunikat dotyczący rozgrywek klas okręgowych
Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej informuje, że po konsultacjach z przedstawicielami klubów klas okręgowych dotyczących dokończenia rozgrywek Zarząd podjął następujące decyzje:

*W Klasie Okręgowej gr. 1, drużyny z miejsc 1-9 będą grały o awans do IV ligi w grupie mistrzowskiej, drużyny z miejsc 10-18 w grupie spadkowej.

*W Klasie Okręgowej gr. 2, Rozgrywki zostaną dokończone w tradycyjnej formie.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 14.04.2021 14:10
Kotwica i Wybrzeże klubami partnerskimi
autor: FB WybrzeżeMKP Kotwica Kołobrzeg i LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal klubami partnerskimi.

We wtorek, 13 kwietnia br. prezesi klubów Prezes Zarządu MKP Kotwica Kołobrzeg Adam Dzik oraz Prezes Zarządu LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal Adrian Żoła oficjalnie podpisali partnerską umowę o współpracy. Celem podpisanej umowy jest podjęcie wspólnych działań zmierzających do znaczącej poprawy szkolenia zawodników, w szczególności młodzieży, organizacja wspólnych szkoleń sztabu szkoleniowego klubów, organizacja turniejów i obozów szkoleniowych, wymiana doświadczeń oraz realizacja projektów szkoleniowych. Efektem podpisanej umowy będzie wspólne szkolenie wszystkich trenerów klubów już w najbliższą sobotę.
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga skryba1213 - 07.04.2021 11:45
Rozgrywki zawieszone do 18 kwietnia
Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z informacją Ministra Zdrowia z dn. 7.04.2021r. w sprawie obostrzeń związanych ze stanem epidemii, rozgrywki seniorskie i młodzieżowe w kategoriach od A1 do G2 pozostają zawieszone do dn. 18.04.br.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 04.04.2021 00:35
Wesołych Świąt!
Pogody ducha, zdrowia i radości oraz wszelkiego dobra z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom życzy Redakcja Ligowiec.net.
        starsze newsy   
 

Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Pomorzanin Nowogard 2 47 2 0 0 7 / 3
2.  Jeziorak Szczecin 1 47 0 0 1 1 / 2
3.  Iskra Golczewo 2 43 1 0 1 2 / 5
4.  Arkonia Szczecin 2 38 2 0 0 5 / 1
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Jantar Dziwnów 2 32 2 0 0 9 / 5
2.  Mierzynianka Mierzyn 2 30 2 0 0 5 / 2
3.  Sarmata Dobra 1 30 1 0 0 2 / 1
4.  Stal Szczecin 2 29 1 0 1 3 / 3
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębno 22 52 16 4 2 76 / 19
2.  Morzycko Moryń 21 49 15 4 2 72 / 26
3.  Odra Chojna 21 47 14 5 2 67 / 21
4.  CRS Pogoń Barlinek 22 40 11 7 4 48 / 26
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Zefir Wyszewo 2 49 1 1 0 7 / 1
2.  Iskra Białogard 1 48 0 1 0 1 / 1
3.  Vimobilia Będzino 2 45 1 0 1 4 / 6
4.  Sława Sławno 2 40 1 0 1 3 / 1
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Wybrzeże Biesiekierz 1 30 1 0 0 2 / 1
2.  LZS Kowalewice 2 24 1 0 1 4 / 4
3.  Victoria Sianów 2 23 1 1 0 4 / 3
4.  Radew Białogórzyno 2 23 0 1 1 2 / 3
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 4 gr. A RW 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń Połczyn Zdrój 2 58 2 0 0 7 / 1
2.  Calisia Kalisz Pomorski 2 47 1 0 1 7 / 7
3.  Olimp Złocieniec 2 44 2 0 0 7 / 1
4.  KP Drawsko Pomorskie 2 42 1 1 0 5 / 3
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Spójnia Świdwin 2 28 2 0 0 7 / 3
2.  Drawa Drawno 2 26 1 0 1 4 / 4
3.  Wiarus Żółtnica 2 26 0 2 0 2 / 2
4.  Ikar Krosino 1 24 0 1 0 2 / 2
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
15-05 Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal
15-05 Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście
15-05 Sparta Gryfice - Piast Chociwel
16-05 Iskra Golczewo - Jeziorak Szczecin

Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
15-05 Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica
15-05 Jantar Dziwnów - Sarmata Dobra
15-05 Dąb Dębice - KS Fala Międzyzdroje
15-05 Mierzynianka Mierzyn - Tanowia Tanowo

Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
12-05 Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna
15-05 Unia Dolice - Morzycko Moryń
15-05 Orkan Suchań - Osadnik Myślibórz
15-05 Stal Lipiany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
15-05 Orzeł Grzędzice - Kłos Pełczyce
15-05 Sokół Pyrzyce - CRS Pogoń Barlinek
15-05 Odra Chojna - Ogniwo Babinek
16-05 Dąb Dębno - Zorza Dobrzany

Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
15-05 Gryf Polanów - Głaz Tychowo
15-05 Vimobilia Będzino - Iskra Białogard
15-05 Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze
15-05 Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo

Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
15-05 Saturn Mielno - Victoria Sianów
15-05 LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz
16-05 Iskra Kłanino - Płomień Myślino
16-05 Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica

Klasa Okręgowa gr. 4 gr. A RW
15-05 KP Drawsko Pomorskie - Zawisza Grzmiąca
15-05 Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój
15-05 Mechanik Turowo - Orzeł Bierzwnik
15-05 Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski

Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
15-05 Spójnia Świdwin - Redłovia Redło
15-05 Wiarus Żółtnica - Drawa Drawno
15-05 Światowid 63 Łobez - Orzeł Łubowo
16-05 Drzewiarz Świerczyna - Ikar Krosino

rozegrane mecze:
Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
1:3 - Piast Chociwel - Arkonia Szczecin
5:0 - Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo
1:2 - Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Nowogard
1:0 - Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko

Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
1:2 - Orzeł Łoźnica - Mierzynianka Mierzyn
7:2 - KS Fala Międzyzdroje - Wicher Brojce
2:1 - Sarmata Dobra - Stal Szczecin
2:5 - Tanowia Tanowo - Jantar Dziwnów

Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
4:0 - Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino
1:4 - A.P. Gavia Choszczno - Dąb Dębno
2:2 - Osadnik Myślibórz - Iskra Banie
1:2 - Ogniwo Babinek - Orkan Suchań
0:0 - Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orzeł Grzędzice
0:1 - Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce
1:1 - CRS Pogoń Barlinek - Unia Dolice
0:5 - Zorza Dobrzany - Stal Lipiany

Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
4:1 - Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino
1:0 - Pomorzanin Sławoborze - Sława Sławno
2:2 - Głaz Tychowo - Astra Ustronie Morskie
1:1 - Iskra Białogard - Zefir Wyszewo

Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
2:1 - Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno
5:1 - Strong Zielenica - Iskra Kłanino
3:2 - Victoria Sianów - LZS Kowalewice
1:1 - Radew Białogórzyno - Victoria Sianów

Klasa Okręgowa gr. 4 gr. A RW
5:0 - Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik
0:4 - Zawisza Grzmiąca - Olimp Złocieniec
1:1 - Mechanik Turowo - KP Drawsko Pomorskie
2:1 - Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski

Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
1:0 - Drzewiarz Świerczyna - Światowid 63 Łobez
2:2 - Wiarus Żółtnica - Ikar Krosino
4:3 - Drawa Drawno - Redłovia Redło
4:1 - Spójnia Świdwin - Orzeł Łubowo

 
top komentarze
newsy:
2 » Mateńko odpowiada na py »
1 » Zawodnicy poszukiwani
mecze:
89 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
38 » Kłos Pełczyce-Sokół Pyr »
23 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
17 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
14 » Iskra Białogard-Zefir W »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
12 » Błękitni II Stargard-Po »
12 » Rasel Dygowo-Mechanik B »
12 » Pomorzanin Cychry-Witni »
12 » Polski Cukier Kluczevia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Bengoro obiektywni...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128211
• newsów: 74780
• użytkowników: 78993
• komentarzy: 1115997
• zdjęć: 812122
• relacji: 39223
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies