ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 maj 2021
pokaż:
08 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Zorza Dobrzany - Stal Lipiany 0 : 5 więcej
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Unia Dolice 1 : 1 więcej
Ogniwo Babinek - Orkan Suchań 1 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orzeł Grzędzice 0 : 0 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Dąb Dębno 1 : 4 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 2 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 4 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Mechanik Bobolice 2 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wieża Postomino 0 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 4 więcej
Sokół Karlino - Iskierka Szczecin 1 : 0 więcej
Olimp Gościno - MKP Szczecinek 3 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 0 : 2 więcej
Błękitni II Stargard - Polonia Płoty 6 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Leśnik Manowo 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Wrzos Wrzosowo - Bałtyk Gostyń 2 : 3 więcej
Derby Karścino - Resko Karcino 2 : 13 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Płomień Pobłocie Wielkie 6 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Leśnik Kliniska - Błękitni Trzygłów 0 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - OKS Center MD Goleniów 0 : 3 więcej
Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno 3 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Znicz Wysoka Kamieńska 6 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Pomorzanin Przybiernów 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Rolpol Chlebowo - Sparta Skalin 2 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Wicher Reptowo 2 : 0 więcej
Zorza Tychowo - Ina Ińsko 1 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Ehrle Dobra Szczecińska - Czarni Czarnówko 3 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Chemik II Police 1 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź 4 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice 5 : 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa 1 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Sęp Brzesko - GKS Golenice 1 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Jedność Przewłoki 8 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Ina Recz - Iskra Warszyn 9 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Iskra Lutówko 14 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Olympic Warszkowo - Wieża II Postomino 3 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Szwecja - Bytyń Nakielno 4 : 1 więcej
Grom Giżyno - Sad Chwiram 0 : 6 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Wicher II Brojce - Gardominka Mechowo 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Dęby Rogowo - Unia II Dolice 4 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Aquila II Szczecin - Victoria 95 Przecław 0 : 3 więcej
Future Szczecin - Pionier Szczecin 0 : 5 więcej
GKS Kołbacz - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Energetyk II Gryfino - Klon Krzymów 0 : 3 więcej
Zryw Góralice - Sokół II Pyrzyce 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Pogoń II Barlinek - Ina Stradzewo 4 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
Wisła Kraków - Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - Górnik Zabrze S.A. 1 : 5 więcej
Zagłębie Lubin - Hutnik Kraków 4 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
LFA Szczecin - UKS Victoria SP2 Sianów 4 : 1 więcej
GOSRiT Luzino - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 0 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - MKS Lew Lębork 3 : 1 więcej
Marcus Gdynia - Energetyk Junior Gryfino 12 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - Górnik Łęczna 0 : 3 więcej
ROW Rybnik - Medyk Konin 0 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Rolnik B. Głogówek 3 : 0 więcej
GKS Katowice - Olimpia Szczecin 3 : 2 więcej
piła nożna eWinner II liga
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 2 : 3 więcej
Bytovia Bytów - Stal Rzeszów 0 : 2 więcej
Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań 0 : 1 więcej
Wigry Suwałki - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice 2 : 2 więcej
KKS Kalisz - GKS Katowice 2 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce 2 : 2 więcej
Motor Lublin - Sokół Ostróda 4 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Unifreeze Górzno - UKS SMS III Łódź 1 : 3 więcej
UKS Bielawianka Bielawa - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
Ikar Krosino - Oldboje Światowid 63 Łobez 3 : 2 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Wyszewo 1 : 5 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 : 0 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Bizon Cerkwica 2 : 0 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 : 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 0 : 4 więcej
piła nożna I Liga PLO
Victoria Sianów - Amator Kołobrzeg 6 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Mirstal Mirosławiec 3 : 5 więcej
Olimp Złocieniec - Gryf Kamień Pomorski 2 : 5 więcej
Lech Czaplinek - Sparta Gryfice 1 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
SALOS Szczecin - FASE Szczecin 2 : 1 więcej
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Kotwica Kołobrzeg 6 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 4 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Świt Szczecin - Chemik Police 0 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Stal Szczecin 15 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Akademia Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań 1 : 5 więcej
Warta Poznań - Olimpijczyk Kwakowo 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Lechia Gdańsk - Warta Poznań SA 3 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin 1 : 3 więcej
KKS Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 3 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 3 : 1 więcej
Górnik Konin - Nielba Wągrowiec 3 : 2 więcej
Pomorzanin Toruń - Chemik Police 4 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Radunia Stężyca - GKS Przodkowo 6 : 0 więcej
Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 1 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Nowogard 1 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 5 : 0 więcej
Piast Chociwel - Arkonia Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
Tanowia Tanowo - Jantar Dziwnów 2 : 5 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Wicher Brojce 7 : 2 więcej
Sarmata Dobra - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Mierzynianka Mierzyn 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
Iskra Białogard - Zefir Wyszewo 1 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Astra Ustronie Morskie 2 : 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sława Sławno 1 : 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
Victoria Sianów - LZS Kowalewice 3 : 2 więcej
Strong Zielenica - Iskra Kłanino 5 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 gr. A RW
Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 1 więcej
Mechanik Turowo - KP Drawsko Pomorskie 1 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Olimp Złocieniec 0 : 4 więcej
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 5 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
Spójnia Świdwin - Orzeł Łubowo 4 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Ikar Krosino 2 : 2 więcej
Drawa Drawno - Redłovia Redło 4 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Łomża Vive Kielce - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 40 : 21 więcej
SPR Stal Mielec - Azoty Puławy 28 : 31 więcej
Górnik Zabrze - MKS Zagłębie Lubin 28 : 24 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz 27 : 24 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 34 : 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP Gdańsk - Nielba Wągrowiec 24 : 35 więcej
Sokół Kościerzyna - KPR Elbląg 22 : 18 więcej
Warmia Olsztyn - MKS Grudziądz 29 : 27 więcej
Tytani Wejherowo - SKPR USAR Kwidzyn 32 : 31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Brodnica 24 : 42 więcej
SMS ZPRP II Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino 21 : 24 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
UKS Morski Sianów - KS Tytani Wejherowo 35 : 23 więcej
 


multimedia
najnowsze multimedia




Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
8 » A czy Ty wytypowałeś ju »
2 » Paweł Cibicki uniewinni »
1 » Kacper Kozłowski w kadr »
1 » Trenerzy odchodzą
mecze:
39 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
36 » Odra Chojna-Dąb Dębno
27 » Odra Chojna-Kłos Pełczy »
21 » Olimp Gościno-Orzeł Wał »
18 » Klon Krzęcin-Iskra Pomi »
17 » Leśnik Manowo-Vineta Wo »
16 » Gryf Polanów-Zefir Wysz »
15 » Sparta Węgorzyno-Polski »
14 » Polonia Płoty-Iskierka  »
14 » KS Fala Międzyzdroje-Sa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
53jan
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2921
• imprez: 128249
• newsów: 74954
• użytkowników: 79135
• komentarzy: 1119851
• zdjęć: 817664
• relacji: 39288
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies