ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - maj 2021
pokaż:
01 maj
Szczecin Match Race więcej
koszykówka Energa Basket Liga play off
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra 90 : 81 więcej
piła nożna Sparingi
Sarmata Dobra - Jeziorak Szczecin 0 : 9 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Iskra Banie - Ogniwo Babinek 1 : 2 więcej
Odra Chojna - Morzycko Moryń 0 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - CRS Pogoń Barlinek 1 : 1 więcej
Unia Dolice - Kłos Pełczyce 1 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - A.P. Gavia Choszczno 1 : 0 więcej
Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 4 : 0 więcej
Stal Lipiany - Orzeł Grzędzice 3 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Wieża Postomino - Błękitni II Stargard 2 : 5 więcej
Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno 4 : 0 więcej
Vineta Wolin - Biali Sądów 4 : 0 więcej
Iskierka Szczecin - Rasel Dygowo 1 : 0 więcej
Polonia Płoty - Orzeł Wałcz 1 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino 0 : 0 więcej
Leśnik Manowo - Olimp Gościno 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Korona Stuchowo - Grot Gorawino 8 : 2 więcej
Płomień Pobłocie Wielkie - Bałtyk Gostyń 3 : 0 więcej
11:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Kotwica II Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Znicz Wysoka Kamieńska - Jastrząb Łosośnica 2 : 3 więcej
Sowianka Sowno - Masovia Maszewo 0 : 11 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Pionier Żarnowo 3 : 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Zalew Stepnica 0 : 3 więcej
OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska 0 : 0 więcej
Promień Mosty - Radowia Radowo Małe 5 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 0 : 2 więcej
Czarni Marianowo - Ina Ińsko 1 : 3 więcej
Sparta Skalin - Zorza Tychowo 2 : 2 więcej
Kluczevia II Stargard - Rolpol Chlebowo 2 : 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 1 : 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Grot Gardno 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko 2 : 5 więcej
Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice 2 : 1 więcej
Chrobry Lisie Pole - Pomorzanin Cychry 3 : 1 więcej
Zieloni Zielin - Rurzyca Nawodna 5 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Piast Karsko - GKS Golenice 3 : 7 więcej
Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 0 : 0 więcej
Piast Kolin - Unia Swochowo 3 : 1 więcej
Jedność Przewłoki - Czarni Fiege Lubanowo 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Sokół Sokoliniec - Sokół Granowo 3 : 3 więcej
Świt Barnimie - Klon Krzęcin 1 : 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Żeńsko 1 : 1 więcej
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 3 : 3 więcej
Ina Recz - Iskra Pomień 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Giżyno - Grom Szwecja 0 : 2 więcej
Santos Kłębowiec - Mirstal Mirosławiec 1 : 3 więcej
Wspólni Różewo - Legion Strączno 9 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Gardominka Mechowo - Zieloni Wyszobór 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Pionier Szczecin - Aquila II Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Klon Krzymów - Zryw Góralice 3 : 0 więcej
Polonia Gryfino - Sokół Różańsko 2 : 2 więcej
Sparta Sobiemyśl - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Legia Warszawa - Wisła Kraków 0 : 0 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 1 : 1 więcej
Lech Poznań - Stal Mielec 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok SSA 2 : 3 więcej
UKS SMS Łódź - SKS Gwarek Zabrze 1 : 0 więcej
Escola Varsovia - Arka Gdynia SSA 2 : 1 więcej
Hutnik Kraków - Korona SA Kielce 1 : 5 więcej
Wisła Kraków SA - Zagłębie Lubin 2 : 2 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Lechia Gdańsk - LFA Szczecin 3 : 0 więcej
Victoria Niemcz Osielsko - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 0 : 3 więcej
Marcus Gdynia - UKS Victoria SP2 Sianów 11 : 1 więcej
Energetyk Junior Gryfino - KA4 resPect Krobia 0 : 4 więcej
Błękitni Stargard - MKS Lew Lębork 2 : 3 więcej
GOSRiT Luzino - Spójnia Białe Błota 3 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Medyk Konin 4 : 2 więcej
Olimpia Szczecin - Śląsk Wrocław 1 : 0 więcej
Rolnik B. Głogówek - AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI 0 : 4 więcej
piła nożna eWinner II liga
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
GKS Katowice - Śląsk II Wrocław 1 : 3 więcej
Hutnik Kraków - KKS Kalisz 0 : 2 więcej
Sokół Ostróda - Wigry Suwałki 0 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
KS Skra Częstochowa - GSS Grodzisk Wielkopolski 4 : 0 więcej
piła nożna II Liga PLO
Pamet Świdwin - Sokół Stara Dąbrowa 6 : 1 więcej
Oldboje Bruskowo Wielkie - Wybrzeże Rewalskie Rewal 9 : 0 więcej
Ikar Krosino - Oldboje Błękitni Gonne Małe 2 : 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Światowid 63 Łobez 1 : 1 więcej
piła nożna I Liga PLO
Lech Czaplinek - Iskra Białogard 0 : 8 więcej
Amator Kołobrzeg - STLA Szczecinek 3 : 6 więcej
Sparta Gryfice - Victoria Sianów 0 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski 4 : 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Mechanik Bobolice 8 : 1 więcej
Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec 5 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Prawobrzeże Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Unia Białogard - Żaki Szczecin 1 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Hutnik Szczecin - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
SALOS Szczecin - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Olimpijczyk Kwakowo - Lechia Gdańsk 2 : 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lotos Gdańsk UKS 2 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Warta Poznań SA - KKS Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg 2 : 1 więcej
Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin 1 : 1 więcej
Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo 2 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin 4 : 0 więcej
Mieszko Gniezno - Flota Świnoujście 1 : 1 więcej
Górnik Konin - Jarota Jarocin 1 : 6 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 0 : 1 więcej
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 0 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 2 : 0 więcej
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 0 więcej
Mewa Resko - Piast Chociwel 5 : 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Prawobrzeże Świnoujście 5 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
Stal Szczecin - Tanowia Tanowo 2 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica 4 : 3 więcej
Wicher Brojce - Dąb Dębice 1 : 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - KS Fala Międzyzdroje 3 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
Vimobilia Będzino - Pomorzanin Sławoborze 3 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo 6 : 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów 2 : 1 więcej
Sława Sławno - Głaz Tychowo 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
Radew Białogórzyno - Victoria Sianów 1 : 1 więcej
Saturn Mielno - Strong Zielenica 1 : 2 więcej
LZS Kowalewice - Płomień Myślino 2 : 1 więcej
Iskra Kłanino - Błękitni Stary Jarosław 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 gr. A RW
KP Drawsko Pomorskie - Orzeł Bierzwnik 4 : 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa 5 : 0 więcej
Olimp Złocieniec - Mechanik Turowo 3 : 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca 6 : 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
Światowid 63 Łobez - Spójnia Świdwin 2 : 3 więcej
Drawa Drawno - Orzeł Łubowo 0 : 1 więcej
14:00  Redłovia Redło - Ikar Krosino więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - EUROBUD JKS Jarosław 28 : 24 więcej
EKS Start Elbląg - KPR Ruch Chorzów 35 : 25 więcej
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Zagłębie Lubin 23k : 23 więcej
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin 27 : 26 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Brodnica - UKS Morski Sianów 32 : 26 więcej
siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet 1/4
Imoco Volley Conegliano - VakifBank Stambuł 3 : 2 więcej
02 maj
Szczecin Match Race więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Resko Karcino - Wrzos Wrzosowo 3 : 2 więcej
Sokół Lulewice - Derby Karścino 5 : 2 więcej
Bizon Cerkwica - Syrena-Grot Rymań 0 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Wicher Reptowo - WODR Barzkowice 6 : 3 więcej
Unia Stargard - Orzeł Małkocin 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Czarni Czarnówko - Zryw Kołbaskowo 1 : 8 więcej
Znicz Niedźwiedź - Vielgovia Szczecin 0 : 6 więcej
Wicher Steklno - Odrzanka Radziszewo 4 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Czcibor Cedynia - Piast Piaseczno 3 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Myśla Dargomyśl 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Wicher Przelewice - Koral Mostkowo 7 : 0 więcej
Iskra II Banie - Polonia Giżyn 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Iskra Warszyn - Iskra Lutówko 0 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Błękitni Tychowo - Płomień Jeżyczki 3 : 3 więcej
Wieża II Postomino - Passat Bukowo Morskie 1 : 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Olympic Warszkowo 3 : 1 więcej
Arkadia Malechowo - KS Skibno 1 : 2 więcej
Derby Gwiazdowo - Fala ABFrost Gąski 4 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
Sokół Spore - Huragan Bierzwnica 1 : 5 więcej
Wicher Rąbino - Pogoń Wierzchowo 2 : 1 więcej
Wicher Mierzym - KS Gwda Wielka 3 : 0 więcej
Błękitni Gonne Małe - Hubertus Biały Bór 0 : 7 więcej
Grom Świelino - Hajka Zegrze Pomorskie 1 : 8 więcej
Grot Bonin - Gryf Dobrowo 6 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Kopanik Lubno 3 : 0 więcej
Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo 6 : 1 więcej
Bytyń Nakielno - Gryf Budowo 1 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Polonia II Płoty 1 : 7 więcej
Lotnik Czarne - Jantar II Dziwnów 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Unia II Dolice - Pomorzanin Krąpiel 6 : 0 więcej
Zorza II Dobrzany - Dęby Rogowo 3 : 8 więcej
Sparta II Węgorzyno - Gwiazda Żalęcino 0 : 10 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Iskierka II Szczecin - Future Szczecin 2 : 1 więcej
FASE Szczecin - Okręt Szczecin 1 : 4 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Rybak Trzebież 1 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Korona Klępicz - Morzycko II Moryń 2 : 0 więcej
Sokół II Pyrzyce - Stal II Lipiany 3 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Ina Stradzewo - Grom Płonno 4 : 1 więcej
Pionier Zwierzyn - Strzała Płotno 4 : 4 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Skrzydlaci Będargowo 0 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Górnik Zabrze S.A. - Cracovia SSA Kraków 3 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Sportis KKP Bydgoszcz - GKS Katowice 0 : 5 więcej
AP Lotos Gdańsk - ROW Rybnik 1 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Stal Rzeszów - Motor Lublin 1 : 3 więcej
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków 0 : 0 więcej
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 3 : 1 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
AP Kotwica Kołobrzeg - UKS Bielawianka Bielawa 2 : 4 więcej
UKS SMS III Łódź - WKS Śląsk II Wrocław 1 : 5 więcej
12:00  LUKS Ziemia Lubińska - Unifreeze Górzno więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Świt Szczecin - Chemik Police 1 : 5 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Jeziorak Szczecin - Chemik Police 2 : 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
KKS Lech Poznań - Warta Poznań 5 : 0 więcej
AP Reissa Poznań - FASE Szczecin 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 0 : 0 więcej
03 maj
koszykówka Energa Basket Liga play off
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra 95 : 80 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 1 : 1 więcej
Odra Chojna - Unia Dolice 5 : 0 więcej
Stal Lipiany - Energetyk Gryfino 7 : 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 1 : 2 więcej
Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce 1 : 2 więcej
Dąb Dębno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 8 : 0 więcej
Iskra Banie - Orzeł Grzędzice 5 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Leśnik Manowo 3 : 0 więcej
Hutnik Szczecin - Lech Czaplinek 2 : 1 więcej
Ina Goleniów - Mechanik Bobolice 5 : 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty 3 : 2 więcej
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 3 : 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino 6 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Wieża Postomino 0 : 4 więcej
Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski 5 : 1 więcej
Orzeł Wałcz - Vineta Wolin 0 : 2 więcej
Olimp Gościno - Iskierka Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1 : 0 więcej
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź 0 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Górnik Polkowice - Skra Częstochowa 2 : 1 więcej
piła nożna II Liga PLO
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 : 3 więcej
Oldboje Wyszewo - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 : 0 więcej
Bizon Cerkwica - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Stara Dąbrowa 0 : 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Pamet Świdwin 2 : 2 więcej
piła nożna I Liga PLO
Zryw Kretomino - Mirstal Mirosławiec 5 : 0 więcej
Lech Czaplinek - STLA Szczecinek 0 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec 1 : 5 więcej
Amator Kołobrzeg - Sparta Gryfice 5 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Victoria Sianów 4 : 7 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Błękitni Stargard - AP Gavia OZIMEK Choszczno 6 : 2 więcej
04 maj
koszykówka Energa Basket Liga play off
Zastal Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 105 : 101 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
05 maj
piła nożna A Klasa gr. 4
Chemik II Police - Świat Drzewa KP Przecław 2 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
GKS Kołbacz - Victoria 95 Przecław 11 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Stal Mielec - Raków Częstochowa 0 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
GKS Katowice - Olimpia Elbląg 1 : 0 więcej
piła nożna I Liga PLO
Mechanik Bobolice - Iskra Białogard 1 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Lechia Gdańsk - Lotos Gdańsk UKS 0 : 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - FASE Szczecin 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Bałtyk Koszalin - Warta Poznań SA 0 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 20 : 29 więcej
06 maj
koszykówka Energa Basket Liga play off
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Zastal Zielona Góra 92 : 85 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Bałtyk Koszalin - Sparta Gryfice 4 : 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP Kwidzyn - KPR Elbląg 26 : 40 więcej
07 maj
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3 : 1 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Polonia Środa Wlkp. - Elana Toruń 3 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Grupa Azoty SPR Tarnów - Gwardia Opole 27 : 34 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce 27 : 26 więcej
MKS Zagłębie Lubin - EKS Start Elbląg 32 : 17 więcej
08 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Stal Lipiany 0 : 5 więcej
A.P. Gavia Choszczno - Dąb Dębno 1 : 4 więcej
Osadnik Myślibórz - Iskra Banie 2 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Orkan Suchań 1 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 4 : 0 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Unia Dolice 1 : 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orzeł Grzędzice 0 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Sokół Karlino - Iskierka Szczecin 1 : 0 więcej
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 0 : 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wieża Postomino 0 : 2 więcej
Olimp Gościno - MKP Szczecinek 3 : 1 więcej
Rasel Dygowo - Mechanik Bobolice 2 : 2 więcej
Darłovia Darłowo - Leśnik Manowo 1 : 2 więcej
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 2 : 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 : 4 więcej
Błękitni II Stargard - Polonia Płoty 6 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
AP Kotwica Kołobrzeg - Płomień Pobłocie Wielkie 6 : 0 więcej
Derby Karścino - Resko Karcino 2 : 13 więcej
Wrzos Wrzosowo - Bałtyk Gostyń 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Radowia Radowo Małe - OKS Center MD Goleniów 0 : 3 więcej
Leśnik Kliniska - Błękitni Trzygłów 0 : 0 więcej
Zalew Stepnica - Pomorzanin Przybiernów 1 : 1 więcej
Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno 3 : 0 więcej
Masovia Maszewo - Znicz Wysoka Kamieńska 6 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Rolpol Chlebowo - Sparta Skalin 2 : 1 więcej
Orzeł Małkocin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 2 więcej
Orzeł Pęzino - Wicher Reptowo 2 : 0 więcej
Zorza Tychowo - Ina Ińsko 1 : 4 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Ehrle Dobra Szczecińska - Czarni Czarnówko 3 : 0 więcej
Czarni Szczecin - Chemik II Police 1 : 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Wołczkowo-Bezrzecze 0 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź 4 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa 1 : 4 więcej
Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice 5 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Polonia Giżyn - Jedność Przewłoki 8 : 0 więcej
Sęp Brzesko - GKS Golenice 1 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Ina Recz - Iskra Warszyn 9 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Iskra Lutówko 14 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Olympic Warszkowo - Wieża II Postomino 3 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Grom Giżyno - Sad Chwiram 0 : 6 więcej
Grom Szwecja - Bytyń Nakielno 4 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Wicher II Brojce - Gardominka Mechowo 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Dęby Rogowo - Unia II Dolice 4 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Future Szczecin - Pionier Szczecin 0 : 5 więcej
Aquila II Szczecin - Victoria 95 Przecław 0 : 3 więcej
GKS Kołbacz - FASE Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Energetyk II Gryfino - Klon Krzymów 0 : 3 więcej
Zryw Góralice - Sokół II Pyrzyce 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Pogoń II Barlinek - Ina Stradzewo 4 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock 1 : 1 więcej
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1 : 1 więcej
Wisła Kraków - Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Wisła Kraków SA - Górnik Zabrze S.A. 1 : 5 więcej
Zagłębie Lubin - Hutnik Kraków 4 : 1 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
LFA Szczecin - UKS Victoria SP2 Sianów 4 : 1 więcej
GOSRiT Luzino - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 0 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - MKS Lew Lębork 3 : 1 więcej
Marcus Gdynia - Energetyk Junior Gryfino 12 : 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
GKS Katowice - Olimpia Szczecin 3 : 2 więcej
Sportis KKP Bydgoszcz - Górnik Łęczna 0 : 3 więcej
ROW Rybnik - Medyk Konin 0 : 4 więcej
Śląsk Wrocław - Rolnik B. Głogówek 3 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 2 : 3 więcej
Bytovia Bytów - Stal Rzeszów 0 : 2 więcej
Motor Lublin - Sokół Ostróda 4 : 1 więcej
Wigry Suwałki - Hutnik Kraków 0 : 1 więcej
KKS Kalisz - GKS Katowice 2 : 1 więcej
Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań 0 : 1 więcej
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice 2 : 2 więcej
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce 2 : 2 więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
UKS Bielawianka Bielawa - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 : 1 więcej
Unifreeze Górzno - UKS SMS III Łódź 1 : 3 więcej
piła nożna II Liga PLO
TKKF Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 : 0 więcej
Sokół Stara Dąbrowa - Bizon Cerkwica 2 : 0 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Bruskowo Wielkie 0 : 1 więcej
Oldboje Błękitni Gonne Małe - Oldboje Wyszewo 1 : 5 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Maxtrans-Sokół Karlino 0 : 4 więcej
Ikar Krosino - Oldboje Światowid 63 Łobez 3 : 2 więcej
piła nożna I Liga PLO
Victoria Sianów - Amator Kołobrzeg 6 : 0 więcej
Darłovia Darłowo - Mirstal Mirosławiec 3 : 5 więcej
Olimp Złocieniec - Gryf Kamień Pomorski 2 : 5 więcej
17:00  Lech Czaplinek - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
AP Gavia OZIMEK Choszczno - Kotwica Kołobrzeg 6 : 1 więcej
SALOS Szczecin - FASE Szczecin 2 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Prawobrzeże Szczecin 4 : 4 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Hutnik Szczecin - Stal Szczecin 15 : 1 więcej
Świt Szczecin - Chemik Police 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
Akademia Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań 1 : 5 więcej
Warta Poznań - Olimpijczyk Kwakowo 2 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
Lechia Gdańsk - Warta Poznań SA 3 : 2 więcej
Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin 1 : 3 więcej
KKS Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 3 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin 2 : 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 3 : 1 więcej
Górnik Konin - Nielba Wągrowiec 3 : 2 więcej
Pomorzanin Toruń - Chemik Police 4 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Radunia Stężyca - GKS Przodkowo 6 : 0 więcej
Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
Piast Chociwel - Arkonia Szczecin 1 : 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 5 : 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 1 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Nowogard 1 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
KS Fala Międzyzdroje - Wicher Brojce 7 : 2 więcej
Orzeł Łoźnica - Mierzynianka Mierzyn 1 : 2 więcej
Tanowia Tanowo - Jantar Dziwnów 2 : 5 więcej
Sarmata Dobra - Stal Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino 4 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Astra Ustronie Morskie 2 : 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Sława Sławno 1 : 0 więcej
Iskra Białogard - Zefir Wyszewo 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
Strong Zielenica - Iskra Kłanino 5 : 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 2 : 1 więcej
Victoria Sianów - LZS Kowalewice 3 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 gr. A RW
Mechanik Turowo - KP Drawsko Pomorskie 1 : 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Olimp Złocieniec 0 : 4 więcej
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 5 : 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
Spójnia Świdwin - Orzeł Łubowo 4 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Ikar Krosino 2 : 2 więcej
Drawa Drawno - Redłovia Redło 4 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Górnik Zabrze - MKS Zagłębie Lubin 28 : 24 więcej
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz 27 : 24 więcej
Łomża Vive Kielce - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 40 : 21 więcej
SPR Stal Mielec - Azoty Puławy 28 : 31 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
EUROBUD JKS Jarosław - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 34 : 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Sokół Kościerzyna - KPR Elbląg 22 : 18 więcej
SMS ZPRP Gdańsk - Nielba Wągrowiec 24 : 35 więcej
Warmia Olsztyn - MKS Grudziądz 29 : 27 więcej
Tytani Wejherowo - SKPR USAR Kwidzyn 32 : 31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
SMS ZPRP II Kwidzyn - KPR Blejkan Gryfino 21 : 24 więcej
UKS Jedynka Kodo Morąg - MKS Brodnica 24 : 42 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
UKS Morski Sianów - KS Tytani Wejherowo 35 : 23 więcej
09 maj
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Gryf Kamień Pomorski 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Grot Gorawino - Bizon Cerkwica 2 : 5 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Korona Stuchowo 9 : 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Sokół Lulewice 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Hanza Goleniów 2 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 7 : 2 więcej
Orkan Dalewo - Unia Stargard 3 : 0 więcej
WODR Barzkowice - Kluczevia II Stargard 2 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Grot Gardno - Aquila Szczecin 0 : 1 więcej
Świat Drzewa KP Przecław - Wicher Steklno 1 : 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Pomorzanin Cychry - Witniczanka Witnica 1 : 4 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin 0 : 5 więcej
Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia 2 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole 7 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Iskra II Banie - Piast Karsko 0 : 1 więcej
Czarni Fiege Lubanowo - Bryza Reńsko 4 : 0 więcej
Koral Mostkowo - Piast Kolin 0 : 3 więcej
Unia Swochowo - Mechanik Warnice 0 : 5 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Sokół Granowo - Korona Raduń 2 : 3 więcej
Iskra Pomień - Sokół Sokoliniec 8 : 0 więcej
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 2 : 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Świt Barnimie 2 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
KS Skibno - Wrzos Wrześnica 2 : 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - Płomień Jeżyczki 5 : 0 więcej
KS Sieciemin - Arkadia Malechowo 5 : 3 więcej
Derby Gwiazdowo - Błękitni Tychowo 6 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo 2 : 0 więcej
Grot Bonin - Wicher Rąbino 3 : 1 więcej
Gryf Dobrowo - Grom Świelino 5 : 1 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Błękitni Gonne Małe 2 : 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Sokół Spore 6 : 0 więcej
Wicher Mierzym - Huragan Bierzwnica 5 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Kopanik Lubno - Santos Kłębowiec 0 : 1 więcej
Gryf Budowo - Błękitni Pomierzyn 0 : 4 więcej
Znicz Dzikowo - Wspólni Różewo 0 : 1 więcej
Legion Strączno - Sokół Suliszewo 0 : 6 więcej
Mirstal Mirosławiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 1 więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
Zieloni Wyszobór - Lotnik Czarne 0 : 3 więcej
Polonia II Płoty - Prawobrzeże II Świnoujście 4 : 2 więcej
Jantar II Dziwnów - Orzeł Mrzeżyno 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
Pomorzanin Krąpiel - Orkan II Suchań 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
11:00  Iskierka II Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
Sztorm Szczecin - Rybak Trzebież 3 : 4 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Morzycko II Moryń - Sparta Sobiemyśl 13 : 3 więcej
15:00  Stal II Lipiany - Polonia Gryfino więcej
Sokół Różańsko - Korona Klępicz 7 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko 4 : 1 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Pionier Zwierzyn 2 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Stal Mielec - Legia Warszawa 0 : 0 więcej
Warta Poznań - Śląsk Wrocław 2 : 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
16:00  Korona SA Kielce - Legia Warszawa S.A. więcej
12:00  KKS Lech Poznań - Escola Varsovia więcej
11:15  Arka Gdynia SSA - Pogoń Szczecin więcej
12:00  Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź więcej
12:00  SKS Gwarek Zabrze - Lechia Gdańsk więcej
12:00  Jagiellonia Białystok SSA - Cracovia SSA Kraków więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
14:00  Spójnia Białe Błota - KA4 resPect Krobia więcej
13:00  Victoria Niemcz Osielsko - Błękitni Stargard więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  UKS SMS Łódź - AP Lotos Gdańsk więcej
18:00  AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Czarni Sosnowiec więcej
piła nożna eWinner II liga
17:00  Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
Medyk II Konin - AP Kotwica Kołobrzeg 9 : 0 więcej
13:00  WKS Śląsk II Wrocław - WAP Włocławek więcej
16:00  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - KS Skra Częstochowa więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
Chemik Police - Unia Białogard 5 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 8 : 2 więcej
Żaki Szczecin - Arkonia Szczecin 0 : 3 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin 8 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 : 5 więcej
Flota Świnoujście - Sparta Gryfice 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
14:15  FASE Szczecin - Lotos Gdańsk UKS więcej
12:00  Lechia Gdańsk - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - Błękitni Wronki więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
Gryf Wejherowo - Unia Swarzędz 1 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 0 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
Drzewiarz Świerczyna - Światowid 63 Łobez 1 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
15:00  Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn więcej
16:00  Orlen Wisła Płock - KS SPR Chrobry Głogów więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
15:00  KPR Ruch Chorzów - Młyny Stoisław Koszalin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
13:00  SMS ZPRP Kwidzyn - Gwardia Koszalin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
15:00  KU AZS UKW Bydgoszcz - ITS Jeziorak Iława więcej
18:00  KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Handball Czersk więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
13:30  UKS Morski Sianów - GUKS Drwęca Lubicz więcej
14:00  MKS Brodnica - MKS Kusy Szczecin więcej
10 maj
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
18:00  Raków Częstochowa - Piast Gliwice więcej
11 maj
piła nożna A Klasa gr. 2
19:30  Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
18:30  Czarni Szczecin - Czarni Czarnówko więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
18:30  Victoria 95 Przecław - FASE Szczecin więcej
piła nożna eWinner II liga
16:00  Błękitni Stargard - GKS Katowice więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
19:00  WAP Włocławek - Medyk II Konin więcej
12 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
18:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
18:00  Błękitni II Stargard - Gryf Kamień Pomorski więcej
18:00  Olimp Gościno - Wieża Postomino więcej
18:00  Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek więcej
18:00  Ina Goleniów - Polonia Płoty więcej
18:00  Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice więcej
18:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Leśnik Manowo więcej
18:00  Orzeł Wałcz - Iskierka Szczecin więcej
18:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin więcej
18:00  Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek więcej
18:00  Rasel Dygowo - Biali Sądów więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
19:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Syrena-Grot Rymań więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
18:00  Zalew Stepnica - Radowia Radowo Małe więcej
18:00  Pionier Żarnowo - Promień Mosty więcej
18:00  Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów więcej
18:00  Jastrząb Łosośnica - Błękitni Trzygłów więcej
18:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
18:00  Sparta Skalin - Kluczevia II Stargard więcej
18:00  Rolpol Chlebowo - Unia Stargard więcej
18:00  WODR Barzkowice - Płomień Lisowo więcej
18:00  Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo więcej
18:00  Orzeł Małkocin - Czarni Marianowo więcej
18:00  Zorza Tychowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
18:00  Ina Ińsko - Wicher Reptowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
18:00  Świat Drzewa KP Przecław - Grot Gardno więcej
18:00  Odrzanka Radziszewo - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
18:00  Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin więcej
18:00  Vielgovia Szczecin - Chemik II Police więcej
18:00  Zryw Kołbaskowo - Wicher Steklno więcej
18:00  Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
18:00  Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin więcej
18:00  Myśla Dargomyśl - Zjednoczeni Kurzycko więcej
18:00  Piast Piaseczno - LUKS Krzywin więcej
18:00  Mieszko Mieszkowice - Łabędź Widuchowa więcej
18:00  Sekwoja Brwice - Czcibor Cedynia więcej
18:00  Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
18:00  Czarni Fiege Lubanowo - Piast Karsko więcej
18:00  Koral Mostkowo - Iskra II Banie więcej
18:00  Unia Swochowo - Jedność Przewłoki więcej
18:00  Sęp Brzesko - Bryza Reńsko więcej
18:00  GKS Golenice - Wicher Przelewice więcej
18:00  Mechanik Warnice - Piast Kolin więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
18:00  Morzycko Moryń - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna eWinner II liga
16:00  Górnik Polkowice - Olimpia Grudziądz więcej
13:00  Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
17:00  Oldboje Wyszewo - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
18:30  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Sokół Stara Dąbrowa więcej
17:00  Bizon Cerkwica - TKKF Strażak Koszalin więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Pamet Świdwin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  KPR Ruch Chorzów - EUROBUD JKS Jarosław więcej
  Młyny Stoisław Koszalin - MKS Zagłębie Lubin więcej
  EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin więcej
  KPR Gminy Kobierzyce - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
19:00  Tytani Wejherowo - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
18:30  SMS ZPRP Gdańsk - Gwardia Koszalin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
19:30  SMS ZPRP II Kwidzyn - MKS Brodnica więcej
14 maj
piła nożna III liga gr. II - grupa B
17:00  Nielba Wągrowiec - Kotwica Kołobrzeg więcej
15 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Stal Lipiany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
16:00  Orzeł Grzędzice - Kłos Pełczyce więcej
17:00  Sokół Pyrzyce - CRS Pogoń Barlinek więcej
11:00  Unia Dolice - Morzycko Moryń więcej
17:00  Odra Chojna - Ogniwo Babinek więcej
15:00  Orkan Suchań - Osadnik Myślibórz więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Mechanik Bobolice - Sokół Karlino więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Olimp Gościno więcej
11:00  Polonia Płoty - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin więcej
11:00  Lech Czaplinek - Błękitni II Stargard więcej
14:00  Wieża Postomino - Rasel Dygowo więcej
11:00  Leśnik Manowo - Orzeł Wałcz więcej
13:00  MKP Szczecinek - Darłovia Darłowo więcej
12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
16:00  Korona Stuchowo - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
15:00  Płomień Pobłocie Wielkie - Wrzos Wrzosowo więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Derby Karścino więcej
  Sokół Lulewice - Grot Gorawino więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
11:00  Hanza Goleniów - Masovia Maszewo więcej
15:30  Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo więcej
18:00  Sowianka Sowno - Zalew Stepnica więcej
16:00  Pomorzanin Przybiernów - Leśnik Kliniska więcej
16:00  Błękitni Trzygłów - Radowia Radowo Małe więcej
17:00  OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo więcej
13:00  Czarni Marianowo - Zorza Tychowo więcej
15:00  Ina Ińsko - Rolpol Chlebowo więcej
16:00  Sparta Skalin - WODR Barzkowice więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
16:00  Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe więcej
18:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Świat Drzewa KP Przecław więcej
17:00  Chemik II Police - Grot Gardno więcej
14:00  Aquila Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
17:00  Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno więcej
17:00  Zieloni Zielin - LUKS Krzywin więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
16:00  Mechanik Warnice - Koral Mostkowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Iskra Warszyn - Klon Krzęcin więcej
16:00  Korona Raduń - Iskra Pomień więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
17:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Kopanik Lubno więcej
15:00  Wspólni Różewo - Gryf Budowo więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
16:30  Jantar II Dziwnów - Polonia II Płoty więcej
14:45  Orzeł Mrzeżyno - Zieloni Wyszobór więcej
Gardominka Mechowo - Prawobrzeże II Świnoujście 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
14:30  Victoria 95 Przecław - Future Szczecin więcej
11:00  Rybak Trzebież - Okręt Szczecin więcej
  Pionier Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
  Sokół Różańsko - Morzycko II Moryń więcej
Polonia Gryfino - Zryw Góralice 3 : 0 więcej
Sokół II Pyrzyce - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:15  Górnik Zabrze S.A. - Jagiellonia Białystok SSA więcej
15:30  Cracovia SSA Kraków - SKS Gwarek Zabrze więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław więcej
16:00  UKS SMS Łódź - Arka Gdynia SSA więcej
12:00  Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań więcej
12:00  Hutnik Kraków - Wisła Kraków SA więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
13:00  Energetyk Junior Gryfino - Victoria Niemcz Osielsko więcej
11:00  Marcus Gdynia - GOSRiT Luzino więcej
13:00  UKS Victoria SP2 Sianów - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
11:00  Medyk Konin - UKS SMS Łódź więcej
16:00  Olimpia Szczecin - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
13:00  Czarni Sosnowiec - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna eWinner II liga
17:00  Sokół Ostróda - Bytovia Bytów więcej
15:00  Znicz Pruszków - Błękitni Stargard więcej
17:00  Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa więcej
17:00  Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków więcej
17:00  Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław więcej
17:00  Lech II Poznań - KKS Kalisz więcej
18:00  GKS Katowice - Wigry Suwałki więcej
17:00  Hutnik Kraków - Motor Lublin więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
14:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Medyk II Konin więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Sokół Stara Dąbrowa więcej
17:00  Pamet Świdwin - Bizon Cerkwica więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
17:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - Oldboje Wyszewo więcej
17:00  Ikar Krosino - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
piła nożna I Liga PLO
17:00  Mirstal Mirosławiec - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Iskra Białogard - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Sparta Gryfice - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Amator Kołobrzeg - Lech Czaplinek więcej
17:00  Zryw Kretomino - STLA Szczecinek więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Victoria Sianów więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
12:00  Arkonia Szczecin - Unia Białogard więcej
11:00  Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
18:30  Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
11:00  Gwardia Koszalin - Hutnik Szczecin więcej
14:30  Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  SALOS Szczecin - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  Olimpijczyk Kwakowo - KKS Lech Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
13:00  Warta Poznań SA - Bałtyk Koszalin więcej
15:00  FASE Szczecin - Błękitni Wronki więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
11:00  Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin więcej
14:00  Chemik Police - Unia Swarzędz więcej
16:00  Gryf Wejherowo - Flota Świnoujście więcej
17:00  Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin więcej
17:00  Sokół Kleczew - Jarota Jarocin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
15:00  Elana Toruń - Pogoń II Szczecin więcej
12:00  Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
11:00  Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
14:00  Sparta Gryfice - Piast Chociwel więcej
13:00  Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
17:00  Mierzynianka Mierzyn - Tanowia Tanowo więcej
12:00  Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica więcej
15:00  Dąb Dębice - KS Fala Międzyzdroje więcej
13:45  Jantar Dziwnów - Sarmata Dobra więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
14:00  Gryf Polanów - Głaz Tychowo więcej
15:00  Vimobilia Będzino - Iskra Białogard więcej
17:00  Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo więcej
16:00  Astra Ustronie Morskie - Pomorzanin Sławoborze więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
16:00  LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Saturn Mielno - Victoria Sianów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 gr. A RW
15:00  Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
15:00  KP Drawsko Pomorskie - Zawisza Grzmiąca więcej
15:00  Mechanik Turowo - Orzeł Bierzwnik więcej
17:00  Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
14:00  Spójnia Świdwin - Redłovia Redło więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Drawa Drawno więcej
17:00  Światowid 63 Łobez - Orzeł Łubowo więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
16:00  SPR Stal Mielec - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
16:00  Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock więcej
16:00  KS SPR Chrobry Głogów - Łomża Vive Kielce więcej
16:00  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
16:00  Energa MKS Kalisz - Górnik Zabrze więcej
16:00  MKS Zagłębie Lubin - Grupa Azoty SPR Tarnów więcej
16:00  Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  EUROBUD JKS Jarosław - KPR Gminy Kobierzyce więcej
  MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EKS Start Elbląg więcej
  MKS Zagłębie Lubin - KPR Ruch Chorzów więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  SMS ZPRP Gdańsk - MKS Grudziądz więcej
  SKPR USAR Kwidzyn - Warmia Olsztyn więcej
  Nielba Wągrowiec - KPR Elbląg więcej
  Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP Kwidzyn więcej
  Gwardia Koszalin - GKS Żukowo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
17:00  ITS Jeziorak Iława - KPR Blejkan Gryfino więcej
18:00  Sambor Latocha Agropom Tczew - KU AZS UKW Bydgoszcz więcej
18:00  MKS Brodnica - KS Szczypiorniak Olsztyn więcej
16:00  SMS ZPRP II Kwidzyn - UKS Jedynka Kodo Morąg więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
13:00  MKS Słupia Słupsk - GUKS Drwęca Lubicz więcej
16 maj
Velo Baltic - Szczecinek więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Dąb Dębno - Zorza Dobrzany więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Iskierka Szczecin - Biali Sądów więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
13:30  Resko Karcino - Syrena-Grot Rymań więcej
11:00  Bizon Cerkwica - Kotwica II Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
13:30  Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino więcej
16:00  Wicher Reptowo - Orzeł Małkocin więcej
17:30  Unia Stargard - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
12:00  Czarni Czarnówko - Vielgovia Szczecin więcej
17:00  Znicz Niedźwiedź - Odrzanka Radziszewo więcej
15:00  Wicher Steklno - Czarni Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
14:00  Łabędź Widuchowa - Zjednoczeni Kurzycko więcej
15:00  Sekwoja Brwice - Pomorzanin Cychry więcej
13:00  Chrobry Lisie Pole - Myśla Dargomyśl więcej
16:00  Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
17:00  Piast Karsko - Sęp Brzesko więcej
15:00  GKS Golenice - Unia Swochowo więcej
16:00  Wicher Przelewice - Czarni Fiege Lubanowo więcej
15:00  Bryza Reńsko - Polonia Giżyn więcej
16:00  Jedność Przewłoki - Iskra II Banie więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
14:00  Sokół Sokoliniec - Ina Recz więcej
16:00  Iskra Lutówko - Orzeł Żeńsko więcej
13:00  Świt Barnimie - Ina Nadarzyn więcej
14:00  Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
12:00  Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin więcej
12:00  Arkadia Malechowo - Fala ABFrost Gąski więcej
13:00  Błękitni Tychowo - Passat Bukowo Morskie więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - Olympic Warszkowo więcej
16:00  Wieża II Postomino - KS Skibno więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
11:00  Błękitni Gonne Małe - Gryf Dobrowo więcej
12:00  Wicher Rąbino - KS Gwda Wielka więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Huragan Bierzwnica więcej
12:00  Wicher Mierzym - Hubertus Biały Bór więcej
12:00  Sokół Spore - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
12:00  Grom Świelino - Grot Bonin więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
13:00  Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja więcej
14:00  Sad Chwiram - Mirstal Mirosławiec więcej
  Santos Kłębowiec - Legion Strączno więcej
15:00  Sokół Suliszewo - Znicz Dzikowo więcej
13:00  Bytyń Nakielno - Grom Giżyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
13:00  Lotnik Czarne - Wicher II Brojce więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
16:00  Orkan II Suchań - Dęby Rogowo więcej
17:00  Unia II Dolice - Zorza II Dobrzany więcej
13:00  Gwiazda Żalęcino - Pomorzanin Krąpiel więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
14:30  Prawobrzeże Szczecin - Sztorm Szczecin więcej
FASE Szczecin - Aquila II Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
14:00  Klon Krzymów - Sparta Sobiemyśl więcej
15:00  Korona Klępicz - Stal II Lipiany więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
15:00  Pionier Zwierzyn - Grom Płonno więcej
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Pogoń II Barlinek więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Strzała Płotno więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
17:30  Cracovia Kraków - Warta Poznań więcej
17:30  Piast Gliwice - Wisła Kraków więcej
17:30  Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa więcej
17:30  Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
17:30  Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk więcej
17:30  Wisła Płock - Zagłębie Lubin więcej
17:30  Lech Poznań - Górnik Zabrze więcej
17:30  Śląsk Wrocław - Stal Mielec więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
13:45  Escola Varsovia - Korona SA Kielce więcej
11:00  Legia Warszawa S.A. - Zagłębie Lubin więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
15:00  Błękitni Stargard - Lechia Gdańsk więcej
13:00  MKS Lew Lębork - Spójnia Białe Błota więcej
18:30  KA4 resPect Krobia - LFA Szczecin więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
16:00  Górnik Łęczna - ROW Rybnik więcej
14:00  Rolnik B. Głogówek - GKS Katowice więcej
12:00  AP Lotos Gdańsk - AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI więcej
piła nożna eWinner II liga
19:44  Stal Rzeszów - Chojniczanka Chojnice więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
14:00  LUKS Ziemia Lubińska - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
18:00  KS Skra Częstochowa - UKS Bielawianka Bielawa więcej
12:00  AP Kotwica Kołobrzeg - WKS Śląsk II Wrocław więcej
12:00  WAP Włocławek - Unifreeze Górzno więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
18:00  Chemik Police - Błękitni Stargard więcej
18:00  Bałtyk Koszalin - AP Gavia OZIMEK Choszczno więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
13:00  Stal Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
12:00  Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
14:15  FASE Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
16:00  Lotos Gdańsk UKS - Lechia Gdańsk więcej
12:00  AP Reissa Poznań - Warta Poznań więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
12:00  KKS Lech Poznań - AP Reissa Poznań więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
18:00  Pomorzanin Toruń - Górnik Konin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
17:00  GKS Przodkowo - Świt Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
16:30  Iskra Golczewo - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
12:00  Iskra Kłanino - Płomień Myślino więcej
15:00  Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Ikar Krosino więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
14:00  MKS Brodnica - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
19 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
18:00  Sokół Pyrzyce - Unia Dolice więcej
18:00  Morzycko Moryń - Dąb Dębno więcej
18:00  CRS Pogoń Barlinek - Iskra Banie więcej
18:00  Kłos Pełczyce - Orkan Suchań więcej
18:00  Orzeł Grzędzice - Energetyk Gryfino więcej
18:00  Ogniwo Babinek - A.P. Gavia Choszczno więcej
18:00  Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
18:00  Sokół Karlino - Wieża Postomino więcej
18:00  Biali Sądów - Mechanik Bobolice więcej
18:00  Rasel Dygowo - Polonia Płoty więcej
18:00  Orzeł Wałcz - MKP Szczecinek więcej
18:00  Vineta Wolin - Iskierka Szczecin więcej
18:00  Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno więcej
19:45  Błękitni II Stargard - Leśnik Manowo więcej
18:00  Olimp Gościno - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
18:00  Darłovia Darłowo - Hutnik Szczecin więcej
18:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Lech Czaplinek więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
17:00  Victoria 95 Przecław - Sztorm Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  KKS Lech Poznań - Górnik Zabrze S.A. więcej
12:00  Arka Gdynia SSA - Korona SA Kielce więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin więcej
11:00  SKS Gwarek Zabrze - Wisła Kraków SA więcej
12:00  Jagiellonia Białystok SSA - Hutnik Kraków więcej
12:00  Cracovia SSA Kraków - Legia Warszawa S.A. więcej
15:00  Lechia Gdańsk - Escola Varsovia więcej
15:00  UKS SMS Łódź - Pogoń Szczecin więcej
piła nożna eWinner II liga
16:00  Wigry Suwałki - Lech II Poznań więcej
19:30  Chojniczanka Chojnice - Sokół Ostróda więcej
18:00  Bytovia Bytów - Hutnik Kraków więcej
18:00  Motor Lublin - GKS Katowice więcej
18:00  KKS Kalisz - Górnik Polkowice więcej
16:00  Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce więcej
17:00  Garbarnia Kraków - Olimpia Grudziądz więcej
15:00  Skra Częstochowa - Znicz Pruszków więcej
17:00  Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg więcej
piła nożna II Liga PLO
18:00  Oldboje Wyszewo - Ikar Krosino więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Światowid 63 Łobez więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół Stara Dąbrowa więcej
17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - TKKF Strażak Koszalin więcej
17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Pamet Świdwin więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
17:00  Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
17:00  MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Młyny Stoisław Koszalin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
19:30  Tytani Wejherowo - SMS ZPRP Gdańsk więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
17:00  AZS UMK Toruń - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
18:00  KU AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP II Kwidzyn więcej
17:00  AZS UMK Toruń - Sambor Latocha Agropom Tczew więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
13:00  KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Słupia Słupsk więcej
21 maj
piła nożna eWinner II liga
19:44  Stal Rzeszów - Sokół Ostróda więcej
22 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
16:00  Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo więcej
16:00  Mierzynianka Mierzyn - Mewa Resko więcej
16:00  Sparta Gryfice - Piast Chociwel więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17:00  Osadnik Myślibórz - Odra Chojna więcej
16:00  Ogniwo Babinek - Energetyk Gryfino więcej
18:00  Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  CRS Pogoń Barlinek - Orzeł Grzędzice więcej
11:00  Zorza Dobrzany - Iskra Banie więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Polonia Płoty - Sokół Karlino więcej
  Iskierka Szczecin - Gryf Kamień Pomorski więcej
13:00  Lech Czaplinek - Rasel Dygowo więcej
16:00  Mechanik Bobolice - Vineta Wolin więcej
12:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Darłovia Darłowo więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz więcej
13:00  MKP Szczecinek - Błękitni II Stargard więcej
12:00  Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
14:00  Wieża Postomino - Biali Sądów więcej
14:00  Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
16:00  Korona Stuchowo - Płomień Pobłocie Wielkie więcej
17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Bizon Cerkwica więcej
  Sokół Lulewice - Kotwica II Kołobrzeg więcej
16:00  Derby Karścino - Wrzos Wrzosowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
15:00  Promień Mosty - Błękitni Trzygłów więcej
18:00  Leśnik Kliniska - Sowianka Sowno więcej
17:00  Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
16:00  Masovia Maszewo - Jastrząb Łosośnica więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
17:00  Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
15:00  Orzeł Małkocin - Kluczevia II Stargard więcej
15:00  Orzeł Pęzino - Sparta Skalin więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
13:00  Aquila Szczecin - Czarni Czarnówko więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Chemik II Police więcej
16:00  Grot Gardno - Wicher Steklno więcej
18:00  Czarni Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
17:00  Odrzanka Radziszewo - Zryw Kołbaskowo więcej
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
17:00  Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole więcej
15:00  LUKS Krzywin - Łabędź Widuchowa więcej
16:00  Mieszko Mieszkowice - Pomorzanin Cychry więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
17:00  Ina Recz - Korona Raduń więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
16:00  Grom Szwecja - Wspólni Różewo więcej
16:00  Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
  GKS Kołbacz - Rybak Trzebież więcej
  Pionier Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
11:00  Iskierka II Szczecin - Victoria 95 Przecław więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
Zryw Góralice - Korona Klępicz 0 : 3 więcej
  Sparta Sobiemyśl - Sokół II Pyrzyce więcej
Energetyk II Gryfino - Polonia Gryfino 0 : 3 więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
13:00  Pogoń II Barlinek - Pionier Zwierzyn więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
14:30  Hutnik Kraków - SKS Gwarek Zabrze więcej
11:00  Wisła Kraków SA - Śląsk Wrocław więcej
  Wisła Kraków SA - Legia Warszawa S.A. więcej
  Zagłębie Lubin - Escola Varsovia więcej
  Korona SA Kielce - Pogoń Szczecin więcej
  Arka Gdynia SSA - Lechia Gdańsk więcej
  Cracovia SSA Kraków - Śląsk Wrocław więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
11:00  LFA Szczecin - MKS Lew Lębork więcej
15:00  Lechia Gdańsk - Energetyk Junior Gryfino więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
12:00  AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI - Medyk Konin więcej
12:00  Olimpia Szczecin - Górnik Łęczna więcej
12:00  Sportis KKP Bydgoszcz - Rolnik B. Głogówek więcej
12:00  GKS Katowice - Czarni Sosnowiec więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Akademia Piłkarska LG więcej
12:00  UKS SMS Łódź - ROW Rybnik więcej
piła nożna eWinner II liga
  Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków więcej
17:00  Górnik Polkowice - Wigry Suwałki więcej
17:00  Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Ikar Krosino więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Oldboje Bruskowo Wielkie więcej
17:00  Pamet Świdwin - Oldboje Błękitni Gonne Małe więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - Sokół Stara Dąbrowa więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Wyszewo więcej
piła nożna I Liga PLO
17:00  Sparta Gryfice - Zryw Kretomino więcej
17:00  Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard więcej
17:00  STLA Szczecinek - Darłovia Darłowo więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Lech Czaplinek - Victoria Sianów więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
15:30  Bałtyk Koszalin - Chemik Police więcej
14:30  Hutnik Szczecin - Sparta Gryfice więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
15:00  Akademia Pogoń Szczecin - Olimpijczyk Kwakowo więcej
12:00  KKS Lech Poznań - AP Reissa Poznań więcej
  Warta Poznań - Lotos Gdańsk UKS więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - KKS Lech Poznań więcej
12:00  Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin więcej
  Błękitni Wronki - Warta Poznań SA więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
13:00  Unia Swarzędz - Górnik Konin więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - Pomorzanin Toruń więcej
17:00  Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Sokół Kleczew - Nielba Wągrowiec więcej
17:00  Unia Janikowo - Mieszko Gniezno więcej
17:00  Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo więcej
17:00  Flota Świnoujście - Chemik Police więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
12:00  GKS Przodkowo - Polonia Środa Wlkp. więcej
13:00  Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Elana Toruń więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
15:00  Prawobrzeże Świnoujście - Arkonia Szczecin więcej
13:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice więcej
  Pomorzanin Nowogard - Iskra Golczewo więcej
14:00  Jeziorak Szczecin - Mewa Resko więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
18:00  Orzeł Łoźnica - Dąb Dębice więcej
  Tanowia Tanowo - Wicher Brojce więcej
  Stal Szczecin - Jantar Dziwnów więcej
  Sarmata Dobra - Mierzynianka Mierzyn więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
16:00  Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie więcej
17:00  Pomorzanin Sławoborze - Gryf Polanów więcej
  Iskra Białogard - Sława Sławno więcej
  Zefir Wyszewo - Vimobilia Będzino więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
13:00  Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice więcej
17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno więcej
  Victoria Sianów - Iskra Kłanino więcej
  Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 gr. A RW
14:00  Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski więcej
14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - KP Drawsko Pomorskie więcej
15:00  Mechanik Turowo - Korona Człopa więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
14:00  Spójnia Świdwin - Wiarus Żółtnica więcej
17:00  Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
12:00  Ikar Krosino - Drawa Drawno więcej
12:00  Redłovia Redło - Światowid 63 Łobez więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
16:00  Gwardia Opole - Torus Wybrzeże Gdańsk więcej
16:00  MMTS Kwidzyn - MKS Zagłębie Lubin więcej
16:00  Grupa Azoty SPR Tarnów - Energa MKS Kalisz więcej
16:00  Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
16:00  Sandra SPA Pogoń Szczecin - KS SPR Chrobry Głogów więcej
16:00  Łomża Vive Kielce - Azoty Puławy więcej
16:00  Orlen Wisła Płock - SPR Stal Mielec więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  MKS Zagłębie Lubin - EUROBUD JKS Jarosław więcej
  KPR Ruch Chorzów - MKS Perła Lublin więcej
  Młyny Stoisław Koszalin - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  EKS Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
  GKS Żukowo - Sokół Kościerzyna więcej
  SMS ZPRP Kwidzyn - Nielba Wągrowiec więcej
  KPR Elbląg - MKS Grudziądz więcej
  SMS ZPRP Gdańsk - SKPR USAR Kwidzyn więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
12:00  GUKS Drwęca Lubicz - MKS Brodnica więcej
11:00  MKS Kusy Szczecin - UKS Morski Sianów więcej
13:00  KS Tytani Wejherowo - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
23 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
16:00  Arkonia Szczecin - Jantar Dziwnów więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Dąb Dębno - Stal Lipiany więcej
16:00  A.P. Gavia Choszczno - Orkan Suchań więcej
14:00  Kłos Pełczyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
15:30  Syrena-Grot Rymań - Bałtyk Gostyń więcej
12:00  Grot Gorawino - Resko Karcino więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
13:00  Radowia Radowo Małe - Pomorzanin Przybiernów więcej
15:00  Pionier Żarnowo - Hanza Goleniów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
16:00  Orkan Dalewo - Wicher Reptowo więcej
15:30  Unia Stargard - Czarni Marianowo więcej
15:00  WODR Barzkowice - Ina Ińsko więcej
14:00  Rolpol Chlebowo - Zorza Tychowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
12:00  Świat Drzewa KP Przecław - Znicz Niedźwiedź więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Czcibor Cedynia więcej
17:00  Myśla Dargomyśl - Witniczanka Witnica więcej
16:00  Piast Piaseczno - Sekwoja Brwice więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
16:00  Jedność Przewłoki - Piast Karsko więcej
15:00  Iskra II Banie - Bryza Reńsko więcej
16:00  Polonia Giżyn - Wicher Przelewice więcej
15:00  Czarni Fiege Lubanowo - Piast Kolin więcej
14:00  Koral Mostkowo - GKS Golenice więcej
14:00  Unia Swochowo - Sęp Brzesko więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
15:00  Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko więcej
15:00  Sokół Sokoliniec - Iskra Warszyn więcej
15:00  Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin więcej
15:00  Sokół Granowo - Świt Barnimie więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Klon Krzęcin więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
14:00  Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  Derby Gwiazdowo - Arkadia Malechowo więcej
11:00  KS Sieciemin - Wieża II Postomino więcej
12:00  KS Skibno - Płomień Jeżyczki więcej
11:00  Olympic Warszkowo - Passat Bukowo Morskie więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
13:00  Hubertus Biały Bór - Pogoń Wierzchowo więcej
12:00  Grom Świelino - Wicher Rąbino więcej
12:00  Grot Bonin - Błękitni Gonne Małe więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Sokół Spore więcej
14:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Wicher Mierzym więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - KS Gwda Wielka więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
13:00  Bytyń Nakielno - Sad Chwiram więcej
  Gryf Budowo - Sokół Suliszewo więcej
16:00  Znicz Dzikowo - Santos Kłębowiec więcej
16:00  Legion Strączno - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
12:00  Kopanik Lubno - Mirstal Mirosławiec więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
14:00  Wicher II Brojce - Orzeł Mrzeżyno więcej
Polonia II Płoty - Gardominka Mechowo 3 : 0 więcej
15:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Lotnik Czarne więcej
15:00  Zieloni Wyszobór - Jantar II Dziwnów więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
13:00  Sparta II Węgorzyno - Unia II Dolice więcej
15:00  Zorza II Dobrzany - Orkan II Suchań więcej
13:00  Dęby Rogowo - Gwiazda Żalęcino więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
16:00  Okręt Szczecin - Sztorm Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
16:00  Morzycko II Moryń - Klon Krzymów więcej
15:00  Stal II Lipiany - Sokół Różańsko więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
15:00  Strzała Płotno - Ina Stradzewo więcej
15:00  Grom Płonno - Skrzydlaci Będargowo więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  Górnik Zabrze S.A. - UKS SMS Łódź więcej
12:00  Escola Varsovia - Cracovia SSA Kraków więcej
12:00  Legia Warszawa S.A. - Jagiellonia Białystok SSA więcej
12:00  Zagłębie Lubin - Arka Gdynia SSA więcej
12:00  Korona SA Kielce - KKS Lech Poznań więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
15:00  Juna-Trans Women Stare Oborzyska - KA4 resPect Krobia więcej
13:30  GOSRiT Luzino - UKS Victoria SP2 Sianów więcej
13:00  Spójnia Białe Błota - Błękitni Stargard więcej
18:00  Victoria Niemcz Osielsko - Marcus Gdynia więcej
piła nożna eWinner II liga
15:00  Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa więcej
18:00  Olimpia Grudziądz - Śląsk II Wrocław więcej
16:00  Pogoń Siedlce - KKS Kalisz więcej
13:00  Lech II Poznań - Motor Lublin więcej
18:00  GKS Katowice - Bytovia Bytów więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
14:00  Medyk II Konin - UKS Bielawianka Bielawa więcej
14:00  LUKS Ziemia Lubińska - KS Skra Częstochowa więcej
14:00  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - UKS SMS III Łódź więcej
14:00  Unifreeze Górzno - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  WKS Śląsk II Wrocław - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
12:00  AP Gavia OZIMEK Choszczno - SALOS Szczecin więcej
13:00  Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin więcej
12:00  Unia Białogard - Błękitni Stargard więcej
11:00  Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
13:00  Żaki Szczecin - FASE Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
11:10  Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
14:30  Jeziorak Szczecin - SALOS Szczecin więcej
12:00  Flota Świnoujście - Świt Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
12:00  Lechia Gdańsk - FASE Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  AP Reissa Poznań - FASE Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
11:00  Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 gr. A RW
17:00  Orzeł Bierzwnik - Zawisza Grzmiąca więcej
24 maj
piła nożna B Klasa gr. 3
19:35  Future Szczecin - FASE Szczecin więcej
25 maj
piła nożna I Liga PLO
18:30  Iskra Białogard - Zryw Kretomino więcej
26 maj
piła nożna IV liga zachodniopomorska
18:00  Sparta Węgorzyno - Leśnik Manowo więcej
18:00  Iskierka Szczecin - Błękitni II Stargard więcej
18:00  Lech Czaplinek - Ina Goleniów więcej
18:00  Biali Sądów - Sokół Karlino więcej
18:00  Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz więcej
18:00  Wieża Postomino - Darłovia Darłowo więcej
18:00  MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
18:00  Vineta Wolin - Rasel Dygowo więcej
18:00  Polonia Płoty - Olimp Gościno więcej
18:00  Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
18:00  Płomień Pobłocie Wielkie - Resko Karcino więcej
18:00  Bałtyk Gostyń - Sokół Lulewice więcej
18:00  Bizon Cerkwica - Wrzos Wrzosowo więcej
18:00  Korona Stuchowo - Derby Karścino więcej
18:00  Kotwica II Kołobrzeg - Grot Gorawino więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
18:00  Sowianka Sowno - Hanza Goleniów więcej
18:00  Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica więcej
18:00  Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo więcej
18:00  OKS Center MD Goleniów - Pionier Żarnowo więcej
18:00  Promień Mosty - Zalew Stepnica więcej
18:00  Radowia Radowo Małe - Leśnik Kliniska więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
18:00  Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino więcej
18:00  Czarni Marianowo - Sparta Skalin więcej
18:00  Kluczevia II Stargard - Ina Ińsko więcej
18:00  Wicher Reptowo - Zorza Tychowo więcej
18:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo więcej
18:00  Unia Stargard - WODR Barzkowice więcej
18:00  Orkan Dalewo - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
18:00  Czarni Czarnówko - Znicz Niedźwiedź więcej
18:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Zryw Kołbaskowo więcej
18:00  Wicher Steklno - Vielgovia Szczecin więcej
18:00  Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe więcej
18:00  Aquila Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
18:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Świat Drzewa KP Przecław więcej
18:00  Grot Gardno - Czarni Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
18:00  LUKS Krzywin - Myśla Dargomyśl więcej
18:00  Chrobry Lisie Pole - Sekwoja Brwice więcej
18:00  Czcibor Cedynia - Mieszko Mieszkowice więcej
18:00  Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna więcej
18:00  Łabędź Widuchowa - Pomorzanin Cychry więcej
18:00  Zieloni Zielin - Piast Piaseczno więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
18:00  Piast Karsko - Mechanik Warnice więcej
18:00  Piast Kolin - GKS Golenice więcej
18:00  Wicher Przelewice - Sęp Brzesko więcej
18:00  Bryza Reńsko - Unia Swochowo więcej
18:00  Jedność Przewłoki - Koral Mostkowo więcej
18:00  Polonia Giżyn - Czarni Fiege Lubanowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
18:00  Ina Recz - Ina Nadarzyn więcej
18:00  Iskra Warszyn - Świt Barnimie więcej
18:00  Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko więcej
18:00  Korona Raduń - Klon Krzęcin więcej
18:00  Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
18:00  Derby Gwiazdowo - KS Skibno więcej
18:00  Fala ABFrost Gąski - KS Sieciemin więcej
18:00  Błękitni Tychowo - Wieża II Postomino więcej
18:00  Wrzos Wrześnica - Płomień Jeżyczki więcej
18:00  Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
18:00  Grot Bonin - Hubertus Biały Bór więcej
18:00  Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo więcej
18:00  Błękitni Gonne Małe - KS Gwda Wielka więcej
18:00  Wicher Rąbino - Wicher Mierzym więcej
18:00  Grom Świelino - Huragan Bierzwnica więcej
18:00  Gryf Dobrowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
18:00  Bytyń Nakielno - Legion Strączno więcej
18:00  Sad Chwiram - Santos Kłębowiec więcej
18:00  Grom Szwecja - Gryf Budowo więcej
18:00  Sokół Suliszewo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
18:00  Wspólni Różewo - Mirstal Mirosławiec więcej
18:00  Błękitni Pomierzyn - Kopanik Lubno więcej
18:00  Grom Giżyno - Znicz Dzikowo więcej
piła nożna eWinner II liga
14:15  Znicz Pruszków - Górnik Polkowice więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
18:00  Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
18:00  FASE Szczecin - Błękitni Stargard więcej
18:00  Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police więcej
18:00  Świt Szczecin - AP Gavia OZIMEK Choszczno więcej
18:00  Żaki Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
18:00  Płomień Myślino - Saturn Mielno więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
17:00  GUKS Drwęca Lubicz - KU AZS Politechnika Koszalińska więcej
27 maj
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
18:00  KPR Ruch Chorzów - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
28 maj
piła nożna eWinner II liga
19:44  Stal Rzeszów - Hutnik Kraków więcej
19:30  Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
18:00  Mieszko Gniezno - Gryf Wejherowo więcej
29 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
11:00  Piast Chociwel - Sarmata Dobra więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
15:00  Stal Lipiany - Kłos Pełczyce więcej
14:00  Unia Dolice - Ogniwo Babinek więcej
14:00  Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz więcej
18:00  Odra Chojna - A.P. Gavia Choszczno więcej
16:00  Orkan Suchań - Zorza Dobrzany więcej
15:00  Iskra Banie - Dąb Dębno więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek więcej
12:00  Darłovia Darłowo - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  Rasel Dygowo - Leśnik Manowo więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
18:00  Vineta Wolin - Wieża Postomino więcej
16:00  Sokół Karlino - Lech Czaplinek więcej
16:00  Olimp Gościno - Ina Goleniów więcej
14:00  Gryf Kamień Pomorski - Mechanik Bobolice więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
  Sokół Lulewice - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
15:00  Płomień Pobłocie Wielkie - Derby Karścino więcej
15:00  Wrzos Wrzosowo - Syrena-Grot Rymań więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Grot Gorawino więcej
17:00  Resko Karcino - Kotwica II Kołobrzeg więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
19:00  Hanza Goleniów - Zalew Stepnica więcej
15:30  Znicz Wysoka Kamieńska - Leśnik Kliniska więcej
18:00  Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe więcej
16:00  Pomorzanin Przybiernów - Promień Mosty więcej
17:00  Błękitni Trzygłów - OKS Center MD Goleniów więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
13:00  Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo więcej
15:00  Zorza Tychowo - WODR Barzkowice więcej
15:00  Ina Ińsko - Orzeł Pęzino więcej
16:00  Sparta Skalin - Orzeł Małkocin więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
16:00  Zryw Kołbaskowo - Świat Drzewa KP Przecław więcej
18:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Grot Gardno więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
16:00  Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno więcej
17:30  Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna więcej
16:00  Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
17:00  Sęp Brzesko - Koral Mostkowo więcej
16:00  Mechanik Warnice - Czarni Fiege Lubanowo więcej
15:00  Piast Kolin - Polonia Giżyn więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
  Iskra Warszyn - Orzeł Żeńsko więcej
16:00  Klon Krzęcin - Ina Nadarzyn więcej
  Świt Barnimie - Iskra Pomień więcej
16:00  Korona Raduń - Sokół Sokoliniec więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
17:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Znicz Dzikowo więcej
15:00  Wspólni Różewo - Grom Giżyno więcej
piła nożna B Klasa gr. 1
16:00  Polonia II Płoty - Zieloni Wyszobór więcej
13:00  Jantar II Dziwnów - Wicher II Brojce więcej
13:00  Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
13:00  Sparta II Węgorzyno - Pomorzanin Krąpiel więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
13:00  Sztorm Szczecin - GKS Kołbacz więcej
Rybak Trzebież - Aquila II Szczecin 3 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
16:00  Polonia Gryfino - Sparta Sobiemyśl więcej
Sokół Różańsko - Zryw Góralice 3 : 0 więcej
Korona Klępicz - Energetyk II Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  SKS Gwarek Zabrze - Legia Warszawa S.A. więcej
12:00  Lechia Gdańsk - UKS SMS Łódź więcej
  Górnik Zabrze S.A. - SKS Gwarek Zabrze więcej
  Jagiellonia Białystok SSA - Śląsk Wrocław więcej
  Cracovia SSA Kraków - Arka Gdynia SSA więcej
  Escola Varsovia - Wisła Kraków SA więcej
  Legia Warszawa S.A. - Hutnik Kraków więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
  Marcus Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
13:00  Energetyk Junior Gryfino - Spójnia Białe Błota więcej
15:00  KA4 resPect Krobia - UKS Victoria SP2 Sianów więcej
  Victoria Niemcz Osielsko - GOSRiT Luzino więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
11:00  Czarni Sosnowiec - Sportis KKP Bydgoszcz więcej
11:00  Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź więcej
11:00  ROW Rybnik - AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI więcej
11:00  Medyk Konin - Śląsk Wrocław więcej
11:00  Akademia Piłkarska LG - GKS Katowice więcej
11:00  Rolnik B. Głogówek - Olimpia Szczecin więcej
piła nożna eWinner II liga
17:00  Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg więcej
13:00  Bytovia Bytów - Lech II Poznań więcej
19:00  Motor Lublin - Górnik Polkowice więcej
16:00  Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce więcej
18:00  KKS Kalisz - Olimpia Grudziądz więcej
17:00  Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków więcej
17:30  Skra Częstochowa - Błękitni Stargard więcej
piła nożna II Liga PLO
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Sokół Stara Dąbrowa - Ikar Krosino więcej
17:00  Oldboje Światowid 63 Łobez - TKKF Strażak Koszalin więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Pamet Świdwin więcej
17:00  Oldboje Błękitni Gonne Małe - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Oldboje Bruskowo Wielkie - Bizon Cerkwica więcej
piła nożna I Liga PLO
17:00  Olimp Złocieniec - Iskra Białogard więcej
17:00  Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Zryw Kretomino - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Victoria Sianów - Mirstal Mirosławiec więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - STLA Szczecinek więcej
17:00  Sparta Gryfice - Darłovia Darłowo więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
18:30  Prawobrzeże Szczecin - Żaki Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - wiosna
12:00  Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
12:00  KKS Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
17:00  Warta Poznań SA - FASE Szczecin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
11:00  Bałtyk Koszalin - Nielba Wągrowiec więcej
14:00  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
17:00  Kotwica Kołobrzeg - Unia Swarzędz więcej
17:00  Jarota Jarocin - Unia Janikowo więcej
17:00  Flota Świnoujście - Górnik Konin więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
15:00  Elana Toruń - GKS Przodkowo więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia więcej
17:00  Świt Szczecin - Radunia Stężyca więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
11:00  Piast Chociwel - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
14:00  Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście więcej
  Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. B RW
15:00  KS Fala Międzyzdroje - Orzeł Łoźnica więcej
15:00  Dąb Dębice - Tanowia Tanowo więcej
17:00  Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin więcej
  Wicher Brojce - Sarmata Dobra więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. A RW
16:00  Astra Ustronie Morskie - Iskra Białogard więcej
17:00  Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo więcej
17:00  Głaz Tychowo - Pomorzanin Sławoborze więcej
  Sława Sławno - Zefir Wyszewo więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
16:00  Strong Zielenica - Płomień Myślino więcej
  Saturn Mielno - Radew Białogórzyno więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 gr. A RW
13:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Bierzwnik więcej
15:00  Olimp Złocieniec - Korona Człopa więcej
15:00  Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca więcej
16:00  Calisia Kalisz Pomorski - KP Drawsko Pomorskie więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr.4 gr. B RW
16:00  Drawa Drawno - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Wiarus Żółtnica - Światowid 63 Łobez więcej
12:00  Ikar Krosino - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Orzeł Łubowo - Redłovia Redło więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
  EUROBUD JKS Jarosław - EKS Start Elbląg więcej
  KPR Gminy Kobierzyce - Młyny Stoisław Koszalin więcej
  MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Ruch Chorzów więcej
  MKS Perła Lublin - MKS Zagłębie Lubin więcej
30 maj
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
16:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - CRS Pogoń Barlinek więcej
11:00  Orzeł Grzędzice - Morzycko Moryń więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Biali Sądów - Polonia Płoty więcej
16:00  Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
11:00  Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
13:30  Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
17:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard więcej
13:00  Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo więcej
16:00  Wicher Reptowo - Płomień Lisowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
12:00  Czarni Czarnówko - Kasta Szczecin-Majowe więcej
17:00  Vielgovia Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
17:00  Znicz Niedźwiedź - Czarni Szczecin więcej
15:00  Wicher Steklno - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
18:00  Chemik II Police - Aquila Szczecin więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
14:00  Łabędź Widuchowa - Zieloni Zielin więcej
15:00  Sekwoja Brwice - Myśla Dargomyśl więcej
17:00  Czcibor Cedynia - LUKS Krzywin więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
19:00  Piast Karsko - Unia Swochowo więcej
16:00  Wicher Przelewice - Iskra II Banie więcej
15:00  Bryza Reńsko - Jedność Przewłoki więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
15:00  Pomorzanin Zamęcin - Ina Recz więcej
16:00  Iskra Lutówko - Sokół Granowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
13:00  Błękitni Tychowo - Olympic Warszkowo więcej
  Passat Bukowo Morskie - KS Skibno więcej
11:00  Płomień Jeżyczki - KS Sieciemin więcej
16:00  Wieża II Postomino - Fala ABFrost Gąski więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo więcej
piła nożna A Klasa gr. 9
12:00  Sokół Spore - Grot Bonin więcej
12:00  Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Hubertus Biały Bór więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
12:00  Wicher Mierzym - Gryf Dobrowo więcej
11:00  Błękitni Gonne Małe - Grom Świelino więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
13:00  Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno więcej
16:00  Sad Chwiram - Kopanik Lubno więcej
14:00  Mirstal Mirosławiec - Legion Strączno więcej
  Santos Kłębowiec - Gryf Budowo więcej
17:00  Sokół Suliszewo - Grom Szwecja więcej
piła nożna B Klasa gr. 2
13:00  Gwiazda Żalęcino - Zorza II Dobrzany więcej
16:00  Orkan II Suchań - Unia II Dolice więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
18:00  FASE Szczecin - Iskierka II Szczecin więcej
10:30  Victoria 95 Przecław - Pionier Szczecin więcej
14:30  Prawobrzeże Szczecin - Okręt Szczecin więcej
piła nożna B Klasa gr. 4
15:00  Stal II Lipiany - Morzycko II Moryń więcej
14:00  Sokół II Pyrzyce - Klon Krzymów więcej
piła nożna B Klasa gr. 5
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Ina Stradzewo więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Pogoń II Barlinek więcej
15:00  Strzała Płotno - Grom Płonno więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00  KKS Lech Poznań - Zagłębie Lubin więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Hutnik Kraków więcej
12:00  Jagiellonia Białystok SSA - Escola Varsovia więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
18:00  Błękitni Stargard - LFA Szczecin więcej
13:00  MKS Lew Lębork - Juna-Trans Women Stare Oborzyska więcej
piła nożna II Liga Zachodnia Kobiet
14:00  KS Skra Częstochowa - Medyk II Konin więcej
14:00  UKS Bielawianka Bielawa - WKS Śląsk II Wrocław więcej
14:00  GSS Grodzisk Wielkopolski - Unifreeze Górzno więcej
14:00  WAP Włocławek - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
14:00  UKS SMS III Łódź - LUKS Ziemia Lubińska więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Mł. RW (B1)
11:00  Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  Bałtyk Koszalin - Chemik Police więcej
14:00  FASE Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
14:30  Świt Szczecin - SALOS Szczecin więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów St. (A1) RW
14:30  Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin więcej
11:00  Stal Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
11:00  Świt Szczecin - SALOS Szczecin więcej
12:00  Flota Świnoujście - Chemik Police więcej
11:00  Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - wiosna
16:00  Lotos Gdańsk UKS - Warta Poznań więcej
15:15  FASE Szczecin - Warta Poznań więcej
12:00  AP Reissa Poznań - Olimpijczyk Kwakowo więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa B
11:00  Pomorzanin Toruń - Sokół Kleczew więcej
piła nożna III liga gr. II - grupa A
12:00  KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 gr. A RW
17:00  Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 gr. B RW
12:00  Iskra Kłanino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
15:00  Błękitni Stary Jarosław - Victoria Sianów więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Mateńko odpowiada na py »
1 » Zawodnicy poszukiwani
mecze:
94 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
38 » Kłos Pełczyce-Sokół Pyr »
23 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
18 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
14 » Iskra Białogard-Zefir W »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
13 » Rasel Dygowo-Mechanik B »
12 » Polski Cukier Kluczevia »
12 » Błękitni II Stargard-Po »
12 » Pomorzanin Cychry-Witni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
maisterekk
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128211
• newsów: 74780
• użytkowników: 78993
• komentarzy: 1115991
• zdjęć: 812122
• relacji: 39223
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies