ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 styczeń 2021
pokaż:
16 styczeń
Turnieje eliminacyjne o Puchar Prezesa PZPN więcej
koszykówka Suzuki I liga
Rawlplug Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 116 : 87 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 86 : 64 więcej
TS Wisła Chemart Kraków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 80 : 77 więcej
WKK Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 89 : 83 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Dziki Warszawa 65 : 62 więcej
Elektrobud-Investment ZB Pruszkó - Decka Pelplin 92 : 75 więcej
KS Księżak Łowicz - Miasto Szkła Krosno 86 : 83 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Enea Astoria Bydgoszcz - Politechnika Gdańska 70 : 59 więcej
AZS UMK Toruń - KSK Noteć Inowrocław 60 : 56 więcej
Miasto Zakochanych Chełmno - Sharks AWFiS Port Gdynia 104 : 98 więcej
piła nożna Sparingi
Flota Świnoujście - Chemik Police 6 : 1 więcej
Polonia Płoty - Vineta Wolin 1 : 4 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
KPR Ruch Chorzów - EUROBUD JKS Jarosław 20 : 25 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
  SKS Gorzów Wielkopolski - MKS STEICO Noteć Czarnków więcej
Enea Energetyk Poznań - SPS Konspol Słupca 0 : 3 więcej
LUKS Wilki Wilczyn - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 0 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - SMS Police 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
KS Pałac II Bydgoszcz - MKS Sokół Mogilno 2 : 3 więcej
AZS UMK Toruń - UKŻPS COCODRILLO Kościan 3 : 0 więcej
SMS Police - Energa MKS Truso Elbląg 3 : 0 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Gedania Gdańsk 3 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Mateńko odpowiada na py »
1 » Zawodnicy poszukiwani
mecze:
80 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
39 » Kłos Pełczyce-Sokół Pyr »
23 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
16 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
14 » Iskra Białogard-Zefir W »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
12 » Pomorzanin Cychry-Witni »
12 » Polski Cukier Kluczevia »
11 » Błękitni II Stargard-Po »
11 » Rasel Dygowo-Mechanik B »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
alonso dj1
msk
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128211
• newsów: 74783
• użytkowników: 78993
• komentarzy: 1116020
• zdjęć: 812125
• relacji: 39223
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies