ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - grudzień 2020
pokaż:
01 grudzień
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Ogniwo Piratesports Szczecin - MKKS Żak Koszalin 83 : 91 więcej
02 grudzień
koszykówka Suzuki I liga
Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut 80 : 98 więcej
Elektrobud-Investment Pruszków - Dziki Warszawa 81 : 72 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Sharks AWFiS Port Gdynia - AZS UMK Toruń 63 : 97 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 0 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
Śląsk II Wrocław - Olimpia Grudziądz 2 : 1 więcej
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 0 : 1 więcej
KKS Kalisz - Pogoń Siedlce 0 : 1 więcej
Motor Lublin - Lech II Poznań 1 : 0 więcej
Bytovia Bytów - GKS Katowice 1 : 2 więcej
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków 4 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Victoria Sianów - Sparta Gryfice 5 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Azoty Puławy 24 : 33 więcej
Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk 29 : 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS UMK Toruń 28 : 27 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
GUKS Drwęca Lubicz - MKS Kusy Szczecin 28 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - Grupa Azoty Chemik Police 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Gedania Gdańsk - Szamotulanin Szamotuły 3 : 0 więcej
03 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 93 : 78 więcej
Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 85 : 76 więcej
GTK Gliwice - King Wilki Morskie Szczecin 81 : 72 więcej
Stelmet Zielona Góra - Pszczółka Start Lublin 90 : 75 więcej
koszykówka Suzuki I liga
WKK Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 71 : 87 więcej
piła nożna III liga gr. II
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 3 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
AZS UG Gdańsk - KS Futsal Oborniki 4 : 3 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz 3 : 1 więcej
Enea PTPS Piła - DPD Legionovia Legionowo 0 : 3 więcej
E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź 1 : 3 więcej
04 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 98 : 105 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1 : 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
AZS UMK Toruń - Wieżyca 2011 Stężyca 1 : 3 więcej
05 grudzień
Finał Wojewówdzki Pucharu Polski w Futsalu więcej
Samuraj Cup', XXII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Mikołajkowego w Karate Olimpijskim więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 89 : 96 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TS Wisła Chemart Kraków - Pogoń Prudnik 76 : 84 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno 97 : 68 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 70 : 98 więcej
KS Księżak Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut 64 : 101 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Decka Pelplin 80 : 72 więcej
Dziki Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska 98 : 88 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
SMS PZKosz Władysławowo - AZS UMK Toruń 72 : 75 więcej
Trefl II Sopot - KSK Noteć Inowrocław 66 : 70 więcej
Enea UTP Astoria Bydgoszcz - AMW Asseco Arka Gdynia 68 : 112 więcej
MChKK Chełmno - Ogniwo Piratesports Szczecin 93 : 80 więcej
Politechnika Gdańska - Sharks AWFiS Port Gdynia 98 : 86 więcej
MKKS Żak Koszalin - Sklep Polski MKK Gniezno 74 : 72 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 8 : 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Leśnik Manowo - Biali Sądów 0 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard 1 : 5 więcej
Polonia Płoty - Gryf Kamień Pomorski 1 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Kluczevia Stargard 2 : 3 więcej
Olimp Gościno - Darłovia Darłowo 1 : 2 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Aquila II Szczecin - FASE Szczecin 8 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. II
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 1 : 2 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań 4 : 3 więcej
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 1 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 0 : 3 więcej
Gwarek Zabrze - Arka Gdynia 2 : 5 więcej
Cracovia Kraków - Korona Kielce 2 : 0 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Hutnik Kraków 5 : 1 więcej
FCB Escola Varsovia - Legia Warszawa 0 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
AZS UG Gdańsk - Best Drive Piła 10 : 6 więcej
We-Met Futsal Club Kamienica - Futbalo Białystok 3 : 2 więcej
Football Club 10 Zgierz - KS Futsal Oborniki 3 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Rolnik B. Głogówek - Śląsk Wrocław 1 : 3 więcej
piła nożna eWinner II liga
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 1 : 0 więcej
Górnik Polkowice - Motor Lublin 1 : 1 więcej
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 1 : 2 więcej
Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław 1 : 3 więcej
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Unia Białogard - FASE Szczecin 1 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock 16 : 31 więcej
NMC Górnik Zabrze - KS SPR Chrobry Głogów 32 : 27 więcej
MMTS Kwidzyn - Energa MKS Kalisz 22 : 21 więcej
Gwardia Opole - Zagłębie Lubin 25 : 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Warmia Olsztyn - SKPR USAR Kwidzyn 30 : 18 więcej
KPR Elbląg - Nielba Wągrowiec 27 : 31 więcej
SMS ZPRP Kwidzyn - Sokół Kościerzyna 25 : 30 więcej
GKS Żukowo - Gwardia Koszalin 31 : 27 więcej
MKS Grudziądz - SMS ZPRP Gdańsk 34 : 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
UKS Jedynka Kodo Morąg - SMS ZPRP II Kwidzyn 31 : 27 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Tczew 26 : 34 więcej
KPR Blejkan Gryfino - Jeziorak Iława 30 : 14 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
KU AZS Politechnika Koszalińska - MKS Brodnica 28 : 26 więcej
MKS Słupia Słupsk - UKS Morski Sianów 28 : 19 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - DPD Legionovia Legionowo 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
SKS Gorzów Wielkopolski - Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - SPS Słupca 2 : 3 więcej
05-12   MKS STEICO Noteć Czarnków - GKS Stoczniowiec Gdańsk więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKS ZSMS Poznań - Szamotulanin Szamotuły 2 : 3 więcej
UKŻPS Kościan - Sokół Mogilno 3 : 1 więcej
Truso Elbląg - Energetyk II Poznań 0 : 3 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Pałac II Bydgoszcz 0 : 3 więcej
Gedania Gdańsk - SMS Police 3 : 0 więcej
siatkówka III liga kobiet
UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin - SMS Police 3 : 0 więcej
KPS Czaplinek - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 1 : 3 więcej
UKS OPP Powiat Kołobrzeski - SMS Police 3 : 0 więcej
UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin - KPS Czaplinek 3 : 2 więcej
06 grudzień
Stevens Cyklokross Cup więcej
V Ogólnopolski Gwiazdkowy Halowy Turniej w Sianowie więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Pszczółka Start Lublin - Enea Astoria Bydgoszcz 107 : 101 więcej
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 77 : 84 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa 60 : 70 więcej
koszykówka Suzuki I liga
WKK Wrocław - TBS Śląsk II Wrocław 85 : 65 więcej
Elektrobud-Investment ZB Pruszkó - GKS Tychy 86 : 80 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębice 1 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Wicher Reptowo - Unia Stargard 2 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Świt Szczecin - Pomorzanin Toruń 2 : 0 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1 : 1 więcej
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok SSA - KKS Lech Poznań 1 : 0 więcej
UKS SMS Łódź - Wisła Kraków SA 0 : 3 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
MLKS Victoria Sulejówek - Legia Futsal Warszawa 6 : 10 więcej
LZS Bojano - Widzew Łódź Futsal 2 : 4 więcej
TAF Toruń - Futsal Szczecin 5 : 2 więcej
amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA - KS Gniezno 3 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Olimpia Grudziądz - KKS Kalisz 0 : 1 więcej
Lech II Poznań - Bytovia Bytów 1 : 1 więcej
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 1 : 2 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin 2 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Sandra SPA Pogoń Szczecin - Azoty Puławy 22 : 33 więcej
Grupa Azoty SPR Tarnów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 24 : 21 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Brodnica 27 : 25 więcej
AZS UMK Toruń - MKS Handball Czersk 31 : 43 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Kusy Szczecin - MKS Brodnica 34 : 27 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
BKS Stal Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 3 : 2 więcej
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc - E.Leclerc Radomka Radom 1 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
AZS UMK Toruń - Energa MKS Truso Elbląg 3 : 0 więcej
07 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
Asseco Arka Gdynia - HydroTruck Radom 76 : 70 więcej
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Toruń 82 : 70 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Stal Mielec 2 : 0 więcej
Wisła Płock - Górnik Zabrze 0 : 1 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Joker Świecie - Grot Budowlani Łódź 0 : 3 więcej
Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła 3 : 0 więcej
08 grudzień
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
SMS PZKosz Władysławowo - AMW Asseco Arka Gdynia 66 : 102 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Brodnica - GUKS Drwęca Lubicz 23 : 25 więcej
09 grudzień
koszykówka Suzuki I liga
Rawlplug Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno 94 : 73 więcej
Dziki Warszawa - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 92 : 60 więcej
piła nożna Sparingi
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futsal Oborniki - Futbalo Białystok 2 : 1 więcej
piła nożna eWinner II liga
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 2 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Unia Białogard - Arkonia Szczecin 1 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Energa MKS Kalisz 27 : 29 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - SPR Stal Mielec 32 : 32k więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
ITS Jeziorak Iława - KS Szczypiorniak Olsztyn 25k : 25 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Enea Energetyk II Poznań - MKS Sokół Mogilno 2 : 3 więcej
10 grudzień
siatkówka TAURON Liga Kobiet
DPD Legionovia Legionowo - BKS Stal Bielsko-Biała 1 : 3 więcej
11 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
MKS Dąbrowa Górnicza - King Wilki Morskie Szczecin 89 : 93 więcej
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice 78 : 65 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 88 : 79 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 73 : 77 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Trefl II Sopot - Sklep Polski MKK Gniezno 85 : 70 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 0 : 5 więcej
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 2 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Azoty Puławy - Górnik Zabrze 20 : 21 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
SMS Police - KS Pałac II Bydgoszcz 3 : 0 więcej
12 grudzień
Turniej Don Bosco Cup więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Stelmet Zielona Góra - PGE Spójnia Stargard 98 : 89 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Decka Pelplin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 72 : 95 więcej
Pogoń Prudnik - WKK Wrocław 75 : 86 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Rawlplug Sokół Łańcut 94 : 116 więcej
Dziki Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg 84 : 68 więcej
GKS Tychy - KS Księżak Łowicz 80 : 99 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
SMS PZKosz Władysławowo - Ogniwo Szczecin 57 : 72 więcej
AZS UMK Toruń - Miasto Zakochanych Chełmno 83 : 66 więcej
KSK Noteć Inowrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 87 : 91 więcej
MKKS Żak Koszalin - Politechnika Gdańska 80 : 68 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskierka Szczecin - Leśnik Manowo 2 : 3 więcej
Darłovia Darłowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Wieża Postomino 2 : 1 więcej
Polonia Płoty - Mechanik Bobolice 5 : 4 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 0 : 2 więcej
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1 : 2 więcej
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok SSA 3 : 4 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Gniezno - MLKS Victoria Sulejówek 4 : 4 więcej
Best Drive Piła - We-Met Futsal Club Kamienica 3 : 1 więcej
Futsal Oborniki - TAF Toruń 1 : 2 więcej
Futbalo Białystok - UMKS Zgierz 6 : 7 więcej
piła nożna eWinner II liga
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz 1 : 1 więcej
Motor Lublin - Pogoń Siedlce 3 : 3 więcej
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice 0 : 2 więcej
Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań 3 : 0 więcej
Sokół Ostróda - Hutnik Kraków 3 : 0 więcej
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard 3 : 0 więcej
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg 3 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Flota Świnoujście - Hutnik Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna Miejsko-Gminna Halowa Liga Piłki Nożnej
Pogoń Oldboje - Tychowo 0 : 5 więcej
Galacticos - Pogoń Senior 4 : 0 więcej
Świrki - Grodzisko 2 : 2 więcej
Galacticos - Tychowo 1 : 3 więcej
Grodzisko - Pogoń Oldboje 2 : 3 więcej
Garaż Team - Pogoń Senior 1 : 12 więcej
Pizzeria Pinokio - Gordon 1 : 2 więcej
Pogoń Junior - Świrki 7 : 1 więcej
Pizzeria Pinokio - Garaż Team 2 : 1 więcej
Pogoń Junior - Gordon 3 : 2 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin - Torus Wybrzeże Gdańsk 28 : 28k więcej
KS SPR Chrobry Głogów - Grupa Azoty SPR Tarnów 25 : 27 więcej
SPR Stal Mielec - Sandra SPA Pogoń Szczecin 24 : 26 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - EUROBUD JKS Jarosław 22 : 18 więcej
EKS Start Elbląg - KPR Ruch Chorzów 26 : 27 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
Sokół Kościerzyna - GKS Żukowo 22 : 28 więcej
Nielba Wągrowiec - SMS ZPRP Kwidzyn 34 : 24 więcej
SKPR USAR Kwidzyn - SMS ZPRP Gdańsk 27 : 26 więcej
Tytani Wejherowo - Warmia Olsztyn 28 : 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
MKS Handball Czersk - ITS Jeziorak Iława 27 : 24 więcej
KPR Blejkan Gryfino - UKS Jedynka Kodo Morąg 33 : 22 więcej
KS Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Latocha Agropom Tczew 29 : 26 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Grupa Azoty Chemik Police 3 : 2 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
12-12   MKS STEICO Noteć Czarnków - Enea Energetyk Poznań więcej
GKS Stoczniowiec Gdańsk - SMS Police 3 : 0 więcej
Trefl Lębork - Stalpro Błyskawica Szczecin 3 : 1 więcej
SPS Konspol Słupca - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 0 więcej
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - LUKS Wilki Wilczyn 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKS Szamotulanin Szamotuły - KS Pałac II Bydgoszcz 0 : 3 więcej
APS Rumia - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0 : 3 więcej
SMS Police - Enea Energetyk II Poznań 1 : 3 więcej
Energa MKS Truso Elbląg - MKS Sokół Mogilno 0 : 3 więcej
UKŻPS COCODRILLO Kościan - UKS ZSMS Poznań 1 : 3 więcej
13 grudzień
Turniej Don Bosco Cup więcej
II Turniej w ramach Wojewódzkich Mistrzostw Orliczek więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Enea Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 91 : 83 więcej
HydroTruck Radom - Legia Warszawa 71 : 70 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Miasto Szkła Krosno - TS Wisła Chemart Kraków 76 : 74 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Elektrobud-Investment ZB Pruszkó 60 : 95 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
MKKS Żak Koszalin - Sharks AWFiS Port Gdynia 114 : 67 więcej
piła nożna Sparingi
Świt Szczecin - Flota Świnoujście 3 : 3 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok 3 : 2 więcej
Stal Mielec - Lech Poznań 1 : 1 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
LZS Bojano - AZS UG Gdańsk 7 : 4 więcej
Legia Futsal Warszawa - Widzew Łódź Futsal 4 : 3 więcej
Futsal Szczecin - amRACK CRB Mrówka ORLIK MOSINA 3 : 4 więcej
piła nożna eWinner II liga
Stal Rzeszów - GKS Katowice 0 : 1 więcej
KKS Kalisz - Znicz Pruszków 1 : 0 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
Energa MKS Kalisz - Gwardia Opole 33 : 26 więcej
Orlen Wisła Płock - Łomża Vive Kielce 19 : 31 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
MKS Słupia Słupsk - MKS Brodnica 24 : 29 więcej
KU AZS Politechnika Koszalińska - UKS Morski Sianów 19 : 22 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - Joker Świecie 3 : 1 więcej
14 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - Asseco Arka Gdynia 102 : 67 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 0 : 1 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
BKS Stal Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz 0 : 3 więcej
DPD Legionovia Legionowo - Volley Wrocław 3 : 0 więcej
15 grudzień
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
SMS PZKosz Władysławowo - Politechnika Gdańska 59 : 71 więcej
16 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin 102 : 83 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Pogoń Prudnik - Miasto Szkła Krosno 85 : 90 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - Sharks AWFiS Port Gdynia 140 : 65 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0 : 4 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Best Drive Piła - Futsal Oborniki 4 : 4 więcej
piła nożna eWinner II liga
Sokół Ostróda - Stal Rzeszów 2 : 3 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
SPR Stal Mielec - Orlen Wisła Płock 18 : 28 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Młyny Stoisław Koszalin - EKS Start Elbląg 33 : 24 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - SMS Police 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKŻPS COCODRILLO Kościan - UKS Szamotulanin Szamotuły 0 : 3 więcej
MKS Sokół Mogilno - SMS Police 3 : 0 więcej
Enea Energetyk II Poznań - AZS UMK Toruń 3 : 0 więcej
GKS Wieżyca 2011 Stężyca - KS Pałac II Bydgoszcz 3 : 2 więcej
siatkówka SuperPuchar Polski
Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 1 : 3 więcej
17 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
Polpharma Starogard Gd. - HydroTruck Radom 93 : 85 więcej
Zastal Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 80 : 84 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Warta Poznań 2 : 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
SMS ZPRP Kwidzyn - GKS Żukowo 21 : 42 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
E.Leclerc Radomka Radom - Joker Świecie 3 : 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
UKS ZSMS Poznań - Energa MKS Truso Elbląg 3 : 1 więcej
Enea Energetyk II Poznań - KS Pałac II Bydgoszcz 3 : 0 więcej
18 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot 83 : 63 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 : 1 więcej
Legia Warszawa - Stal Mielec 2 : 3 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Legia Futsal Warszawa - LZS Bojano 2 : 4 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc - BKS Stal Bielsko-Biała 0 : 3 więcej
19 grudzień
Turniej Halowy Seniorów więcej
Turniej Orliczek więcej
AMAN Minivolley Cup 202 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Anwil Włocławek - Pszczółka Start Lublin 78 : 94 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 68 : 88 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 89 : 79 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TS Wisła Chemart Kraków - Decka Pelplin 75 : 92 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 82 : 87 więcej
KS Księżak Łowicz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 121 : 90 więcej
Elektrobud-Investment ZB Pruszkó - TBS Śląsk II Wrocław 97 : 78 więcej
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Pogoń Prudnik 90 : 82 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska 89 : 95 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Trefl II Sopot - Sharks AWFiS Port Gdynia 111 : 62 więcej
Enea Astoria Bydgoszcz - Sklep Polski MKK Gniezno 74 : 69 więcej
Miasto Zakochanych Chełmno - AMW Asseco Arka Gdynia 72 : 86 więcej
MKKS Żak Koszalin - SMS PZKosz Władysławowo 97 : 65 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 4 : 1 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Lech Poznań - Wisła Kraków 0 : 1 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 1 : 0 więcej
Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 0 : 3 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
KS Gniezno - Widzew Łódź Futsal 1 : 3 więcej
AZS UG Gdańsk - We-Met Futsal Club Kamienica 7 : 4 więcej
Futsal Szczecin - MLKS Victoria Sulejówek 4 : 6 więcej
piła nożna Miejsko-Gminna Halowa Liga Piłki Nożnej
Grodzisko - Tychowo 0 : 5 więcej
Świrki - Gordon 0 : 12 więcej
Tychowo - Pogoń Senior 1 : 1 więcej
Gordon - Grodzisko 2 : 0 więcej
Świrki - Garaż Team 1 : 10 więcej
Pogoń Oldboje - Pogoń Senior 0 : 4 więcej
Galacticos - Pizzeria Pinokio 7 : 2 więcej
Pogoń Junior - Garaż Team 4 : 2 więcej
Pogoń Oldboje - Pizzeria Pinokio 2 : 6 więcej
Pogoń Junior - Galacticos 3 : 7 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Zagłębie Lubin 18k : 18 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - KPR Elbląg 36 : 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
KS Szczypiorniak Olsztyn - KPR Blejkan Gryfino 18 : 23 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
UKS Morski Sianów - MKS Brodnica 28k : 28 więcej
MKS Słupia Słupsk - KU AZS Politechnika Koszalińska 25 : 23 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia Legionowo 3 : 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Enea Energetyk Poznań - LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 więcej
LUKS Wilki Wilczyn - SPS Konspol Słupca 3 : 0 więcej
SKS Gorzów Wielkopolski - Trefl Lębork 0 : 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
KS Pałac II Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 3 : 0 więcej
APS Rumia - Enea Energetyk II Poznań 1 : 3 więcej
AZS UMK Toruń - MKS Sokół Mogilno 1 : 3 więcej
SMS Police - UKS ZSMS Poznań 3 : 2 więcej
Energa MKS Truso Elbląg - UKŻPS COCODRILLO Kościan 1 : 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
UKS OLIMPIJCZYK IMSO Drawsko Pom - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 0 : 3 więcej
20 grudzień
Turniej Don Bosco Cup więcej
Eliminacyjne Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U16 Kobiet więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia 87 : 54 więcej
koszykówka Suzuki I liga
Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław 88 : 98 więcej
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Dziki Warszawa 77 : 63 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Ogniwo Szczecin - AZS UMK Toruń 65 : 75 więcej
piła nożna PKO Bank Polski Ekstraklasa
Piast Gliwice - Raków Częstochowa 0 : 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1 : 0 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Best Drive Piła - UMKS Zgierz 2 : 5 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Trefl Lębork 3 : 2 więcej
21 grudzień
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Volley Wrocław - E.Leclerc Radomka Radom 2 : 3 więcej
Energa MKS Kalisz - ŁKS Commercecon Łódź 0 : 3 więcej
22 grudzień
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
Trefl II Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz 91 : 70 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
KPR Ruch Chorzów - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 24 : 42 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc - Grupa Azoty Chemik Police 2 : 3 więcej
23 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa 94 : 102 więcej
WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 95 : 94 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - HydroTruck Radom 87 : 84 więcej
piła nożna I liga Futsalu - grupa północna
Futbalo Białystok - Best Drive Piła 0 : 0 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Energa MKS Kalisz - Developres SkyRes Rzeszów 3 : 1 więcej
27 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 75 : 68 więcej
Pszczółka Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 76 : 61 więcej
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. 81 : 75 więcej
28 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice 84 : 78 więcej
29 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
King Wilki Morskie Szczecin - Zastal Zielona Góra 80 : 99 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 81 : 74 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Grupa Azoty Chemik Police - Energa MKS Kalisz 3 : 1 więcej
30 grudzień
koszykówka Energa Basket Liga
HydroTruck Radom - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 73 : 83 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Pszczółka Start Lublin 91 : 100 więcej
Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 71 : 100 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Perła Lublin 34 : 29 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
Enea PTPS Piła - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszc 0 : 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni grudzień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Mateńko odpowiada na py »
1 » Zawodnicy poszukiwani
mecze:
80 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
39 » Kłos Pełczyce-Sokół Pyr »
23 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
16 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
14 » Iskra Białogard-Zefir W »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
12 » Pomorzanin Cychry-Witni »
12 » Polski Cukier Kluczevia »
11 » Rasel Dygowo-Mechanik B »
11 » Koral Mostkowo-Piast Ko »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Fazi877
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128211
• newsów: 74783
• użytkowników: 78993
• komentarzy: 1116018
• zdjęć: 812125
• relacji: 39223
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies