ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 listopad 2020
pokaż:
14 listopad
Winter Polish Open - Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu więcej
KSW 56 więcej
koszykówka Energa Basket Liga
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Astoria Bydgoszcz 78 : 86 więcej
koszykówka Suzuki I liga
TBS Śląsk II Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 77 : 74 więcej
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Górnik Trans.eu Wałbrzych 70 : 82 więcej
Pogoń Prudnik - Dziki Warszawa 78 : 76 więcej
Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław 88 : 92 więcej
Weegree AZS Politechnika Opolska - Elektrobud-Investment Pruszków 97 : 92 więcej
GKS Tychy - TS Wisła Chemart Kraków 74 : 87 więcej
koszykówka II liga mężczyzn, gr. A
AMW Asseco Arka Gdynia - Politechnika Gdańska 85 : 78 więcej
AZS UMK Toruń - MKKS Żak Koszalin 61 : 93 więcej
MChKK Chełmno - Enea UTP Astoria Bydgoszcz 111 : 72 więcej
Sklep Polski MKK Gniezno - Sharks AWFiS Port Gdynia 92 : 84 więcej
KSK Noteć Inowrocław - SMS PZKosz Władysławowo 102 : 65 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
Mewa Resko - Stal Szczecin 4 : 3 więcej
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 2 : 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Tanowia Tanowo 9 : 1 więcej
Jantar Dziwnów - Mierzynianka Mierzyn 1 : 1 więcej
Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica 4 : 3 więcej
Sarmata Dobra - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 2 więcej
KS Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 0 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek 2 : 2 więcej
CRS Pogoń Barlinek - Morzycko Moryń 1 : 1 więcej
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 2 : 3 więcej
Stal Lipiany - Orkan Suchań 2 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - A.P. Gavia Choszczno 3 : 2 więcej
Odra Chojna - Iskra Banie 8 : 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice 3 : 1 więcej
Głaz Tychowo - Błękitni Stary Jarosław 4 : 1 więcej
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 0 więcej
Victoria Sianów - Vimobilia Będzino 1 : 4 więcej
Gryf Polanów - Saturn Mielno 3 : 2 więcej
Strong Zielenica - Radew Białogórzyno 1 : 5 więcej
Płomień Myślino - Wiekowianka Wiekowo 1 : 7 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
Pogoń Połczyn Zdrój - Zawisza Grzmiąca 3 : 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Drzewiarz Świerczyna 2 : 0 więcej
Drawa Drawno - Korona Człopa 2 : 3 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Calisia Kalisz Pomorski 2 : 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Światowid 63 Łobez 2 : 1 więcej
Spójnia Świdwin - Ikar Krosino 2 : 2 więcej
Mechanik Turowo - Orzeł Łubowo 4 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Redłovia Redło 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 2 : 2 więcej
Hutnik Szczecin - Biali Sądów 1 : 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Karlino 4 : 5 więcej
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 4 : 0 więcej
Lech Czaplinek - Iskierka Szczecin 3 : 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo 2 : 6 więcej
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 : 3 więcej
Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 3 : 2 więcej
MKP Szczecinek - Vineta Wolin 1 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 1
Bałtyk Gostyń - Sokół Lulewice 8 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 2
Sowianka Sowno - Promień Mosty 1 : 4 więcej
Pomorzanin Przybiernów - OKS Center MD Goleniów 0 : 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica 6 : 2 więcej
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 1 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 3
Ina Ińsko - Orzeł Małkocin 3 : 2 więcej
Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 1 więcej
Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino 4 : 12 więcej
piła nożna A Klasa gr. 4
Wołczkowo-Bezrzecze - Ehrle Dobra Szczecińska 3 : 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Odrzanka Radziszewo 4 : 1 więcej
piła nożna A Klasa gr. 5
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 3 : 2 więcej
Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko 13 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 6
Mechanik Warnice - Polonia Giżyn 1 : 1 więcej
Piast Kolin - Iskra II Banie 0 : 2 więcej
piła nożna A Klasa gr. 7
Ina Recz - Iskra Lutówko 3 : 0 więcej
piła nożna A Klasa gr. 8
Fala ABFrost Gąski - Passat Bukowo Morskie 2 : 3 więcej
piła nożna A Klasa gr. 10
Mirstal Mirosławiec - Znicz Dzikowo 2 : 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Gryf Budowo 7 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Grom Giżyno 4 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno 4 : 0 więcej
piła nożna B Klasa gr. 3
Aquila II Szczecin - Okręt Szczecin 3 : 0 więcej
GKS Kołbacz - Prawobrzeże Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna III liga gr. II
Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo 1 : 2 więcej
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 6 : 1 więcej
Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 0 : 7 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec 1 : 1 więcej
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 0 : 3 więcej
Górnik Konin - Radunia Stężyca 0 : 3 więcej
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 2 : 1 więcej
Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg 0 : 0 więcej
piła nożna Fortuna Puchar Polski
Świt Szczecin - Cracovia Kraków 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 10 : 1 więcej
SMS Łódź - Lech Poznań 2 : 1 więcej
FCB Escola Varsovia - Zagłębie Lubin 5 : 0 więcej
piła nożna III liga Kobiet Makroregionalna
Victoria Niemcz Osielsko - LFA Szczecin 0 : 5 więcej
Marcus Gdynia - Juna-Trans Women Stare Oborzyska 8 : 2 więcej
Lechia Gdańsk - Spójnia Białe Błota 9 : 0 więcej
piła nożna eWinner II liga
GKS Katowice - KKS Kalisz 4 : 1 więcej
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław 2 : 1 więcej
Stal Rzeszów - Bytovia Bytów 3 : 3 więcej
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 1 : 2 więcej
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków 2 : 1 więcej
Sokół Ostróda - Motor Lublin 1 : 0 więcej
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 2 : 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
Lech Poznań - Warta Poznań 3 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz 7 : 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
Lotos Gdańsk UKS - Lech Poznań 0 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
Gwardia Koszalin - Świt Szczecin 5 : 2 więcej
Vineta Wolin - SALOS Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
Bałtyk SP 7 Koszalin - SALOS Szczecin 0 : 1 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Mężczyzn
KS SPR Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 24 : 35 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Łomża Vive Kielce 24 : 38 więcej
Gwardia Opole - Grupa Azoty Tarnów 31 : 30 więcej
piłka ręczna PGNiG Superliga Kobiet
Ruch Chorzów - KPR Kobierzyce 22 : 31 więcej
Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 35 : 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn - grupa A
MKS Grudziądz - SKPR USAR Kwidzyn 33 : 36 więcej
GKS Żukowo - KPR Elbląg 37 : 25 więcej
Gwardia Koszalin - SMS ZPRP Gdańsk 35 : 29 więcej
Nielba Wągrowiec - Tytani Wejherowo 37 : 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn - grupa 2
SMS ZPRP II Kwidzyn - AZS UKW Bydgoszcz 35 : 39 więcej
Sambor Tczew - UKS Jedynka Kodo Morąg 38 : 27 więcej
MKS Handball Czersk - MKS Brodnica 29 : 38 więcej
KPR Blejkan Gryfino - AZS UMK Toruń 38 : 21 więcej
piłka ręczna II liga kobiet - grupa 2
KU AZS Politechnika Koszalińska - GUKS Drwęca Lubicz 25 : 26 więcej
MKS Kusy Szczecin - MKS Słupia Słupsk 29 : 28 więcej
siatkówka TAURON Liga Kobiet
ŁKS Commercecon Łódź - DPD Legionovia Legionowo 3 : 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr. 1
Stoczniowiec Gdańsk - SPS Słupca 3 : 1 więcej
Noteć Czarnków - Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 więcej
SMS Police - Wilki Wilczyn 0 : 3 więcej
Stalpro Błyskawica Szczecin - SKS Gorzów Wielkopolski 3 : 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr. 1
Szamotulanin Szamotuły - AZS UMK Toruń 3 : 1 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - SMS Police 1 : 3 więcej
Pałac II Bydgoszcz - Truso Elbląg 3 : 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/A klasa: 2
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
4 » Sobieszczuk trenerem Wy »
1 » Tokio 2020: Koniec przy »
1 » Piotr Zajączkowski zwol »
1 » Przygotowania do sezonu
mecze:
39 » Kotwica II Kołobrzeg-Po »
12 » Ikar Krosino-Polonia Pł »
4 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
3 » Świt Barnimie-Koral Mos »
3 » Pogoń Szczecin-NK Osije »
2 » Polonia Giżyn-Ina Nadar »
2 » Iskra Banie-Odra Chojna
2 » Błękitni Stargard-Gward »
1 » Pogoń Połczyn Zdrój-Bia »
1 » Orzeł Pęzino-Ina Recz
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
royal447 Vukovic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2930
• imprez: 130315
• newsów: 75161
• użytkowników: 79181
• komentarzy: 1121501
• zdjęć: 819704
• relacji: 39320
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies