ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 sierpień 2019
pokaż:
03 sierpień
Runmageddon Szczecin więcej
IV Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego więcej
piła nożna Sparingi
Korona Stuchowo - Sparta Gryfice 2 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 3 : 1 więcej
Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino 1 : 7 więcej
Sokół Sokoliniec - Iskra Banie 0 : 5 więcej
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Pęzino 0 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice 1 : 4 więcej
Orzeł Łubowo - STLA Kacper-Sport Szczecinek 2 : 3 więcej
Wicher Przelewice - Sęp Brzesko 4 : 8 więcej
Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 2 : 3 więcej
Flota Świnoujście - Jeziorak Szczecin 6 : 1 więcej
KP Drawsko Pomorskie - Ina Ińsko 7 : 0 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 1 : 3 więcej
ŁKS Łódź - Lech Poznań 1 : 2 więcej
piła nożna II liga
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków 1 : 3 więcej
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1 : 0 więcej
Pogoń Siedlce - Resovia Rzeszów 0 : 0 więcej
Gryf Wejherowo - GKS Katowice 0 : 2 więcej
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 4 : 1 więcej
Bytovia Bytów - Widzew Łódź 2 : 1 więcej
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice 1 : 1 więcej
Górnik Łęczna - Lech II Poznań 0 : 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański 2 : 3 więcej
Grom Nowy Staw - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0 : 4 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 4 : 2 więcej
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 3 : 0 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin 2 : 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet - runda zasadnicza
GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 1 : 1 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Medyk Konin 2 : 4 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Mateńko odpowiada na py »
1 » Zawodnicy poszukiwani
mecze:
96 » Jeziorak Szczecin-Pomor »
38 » Kłos Pełczyce-Sokół Pyr »
23 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
18 » Sarmata Dobra-Stal Szcz »
14 » Iskra Białogard-Zefir W »
13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
13 » Rasel Dygowo-Mechanik B »
12 » Polski Cukier Kluczevia »
12 » Błękitni II Stargard-Po »
12 » Pomorzanin Cychry-Witni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
helmi16 tusonics
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2920
• imprez: 128211
• newsów: 74780
• użytkowników: 78993
• komentarzy: 1115991
• zdjęć: 812122
• relacji: 39223
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies