newsy tasia:
Rodzinny Rajd Rowerowy „Poznajemy Szczecin z Przewodnikiem”
Gryfus na Velo Baltica
Szkolenia z pierwszej pomocy dla uczestników wycieczek i wypraw rowerowych
Pierwszy Rodziny Rajd Rowerowy po Gminie Dobra
Kaszubska Marszruta z Gryfusem
Maciej Mateńko jedynym kontrandydatem w wyborach ZZPN
Wielkanocny Szosowy Rajd Rowerowy
Rozgrywki zawieszone do 9 kwietnia
Masovia Maszewo poszukuje trenera grup młodzieżowych
Rowerzyści ze Szczecina i Pomorza Zachodniego uczcili Święto Niepodległości
Miłośnicy turystyki rowerowej odwiedzili Rezerwat Świdwie
Na remis po raz trzeci
Ultra Gryfus 2020 - zawody w deszczu i wietrze a dekoracja zwycięzców w słońcu
Ultra Gryfus 2020 - III turystyczny ultramaraton rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego
IV Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy
Szczeciński Gryfus wznawia rajdy rowerowe i wyrusza na Pomorze Zachodnie
OKS Goleniów triumfuje w Memoriale
Memoriał Zygmunta Kopaczewskiego
Wyzwanie „12xZalew”, czyli 3000 km wokół Zalewu Szczecińskiego
Podsumowanie roku Gryfusa
Ultra Gryfus 2019 - drugi turystyczny ultramaraton rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego
Ultra Gryfus 2019 - II Turystyczny ultramaraton rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego
Drugi Rodzinny Rajd Rowerowy „Do Puszczy Bukowej z Gryfusem
III Tour De PoMorze 700 km Non Stop
Ponad 300 miłośników turystyki rowerowej na rajdzie rodzinnym w Mierzynie
Rowerowy ultra
Gryfus wrócił z wyprawy Szlakiem Orlich Gniazd
'Lubimy grać w ręczną'
Święto szczypiorniaka w Sianowie
Kolarze będą się ścigać dookoła Miedwia
Szczecińscy rowerzyści jadą do Skanii
IX rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego
Zostań sędzią piłki ręcznej
Chłopcy UKS Drawianka Drawno mistrzem klas 5!
Poznamy Mistrzów klas 5
Gryfusowe plany na rok 2019
VII Memoriał Michała Ślęzaka
Ruszyły zapisy na IX rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego
Zimowa edycja hardcorowego rajdu
III Memoriał Władysława Wojtakajtisa za nami
V Wojewódzki Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Dyrektora SOSW Nr2
Podsumowanie sezonu kolarskiego
ZZPR ma nowego prezesa!
Największy nocny rajd przełajowy już dziś!
VI Memoriał Miachał Ślęzaka
II Memoriał Wojtakajtisa
Sebastian Karaś vs. Bałtyk
Wyniki 3. Maratonu Szczecinskiego Sanprobi
Pobiegną w niedzielę
Ultramaraton ze Szczecina do Kołobrzegu startuje już dziś
Cała Polska jedzie nad zalew
Rozstrzygnie trzeci mecz
Gryf powalczy o czwarte miejsce
Pokaz mocy i charakteru
Gryf wyjeżdża do Torunia
Memoriał Michała Ślęzaka
Świętuj Dzień Kobiet tak jak lubisz - na biegowo
Zwycięstwo po szalonym meczu
Pokaz siły Gryfa! Lider na kolanach!
Pokonać niepokonanych!
Zwycięstwo na początek rundy rewanżowej!
Czas na rundę rewanżową
Trzynasta kolejka pechowa dla Gryfa
Gryf wyjeżdża do Sopotu
Dobrze w ataku, źle w obronie
Koszykarska sobota Gryfa
Mariusz Jurasik trenerem Sandra SPA Pogoni Szczecin
Przegrana we Władysławowie
Pracowity weekend Gryfa
Gryf wraca do swojego domu!
Ostatnie dni na zgłoszenie się do biegów
Gryf rozbija MKK
Mistrzostwa Polski w Maratonie
Pierwsze zwycięstwo Gryfa
Kolejna porażka
Soczek w Gryfie Goleniów
Blisko, coraz bliżej...
XI Maraton dookoła Jeziora Miedwie
147 Ultra za nami - tak rodzi się legenda...
Konferencja prasowa 2. PZU Maratonu Szczecińskiego
Finał rozgrywek regionalej okręgówki
30. - ostatnia - kolejka szczecińskiej okręgówki
29. kolejka koszalińskiej okręgówki
To już ostatnia 30. kolejka IV ligi
Na sukces pracowała cała drużyna
Przylecą z Sydney i Londynu aby pomóc Ani i Stasiowi ze Szczecina
Pierwsza edycja Ultra Cross Maraton 12H w Kliniskach Wielkich za nami
I Maraton Szosowy Dookoła Jeziora Miedwie
Historyczny awans Gryfa Goleniów
Gryf Goleniów w II lidze!
Gryf Goleniów o krok od II ligi
Będzie historyczny awans?
Turniej półfinałowy o awans do II ligi
Gryf Goleniów organizatorem turnieju półfinałowego
Gryf Goleniów w półfinale
Turniej strefowy o awans do II ligi
Trzech nowych w Gryfie Goleniów
Gryf wiceliderem
Już koniec
Puchar Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych 2016
Kolarska liga przełajowa i MTB
Derby: Gryf Goleniów kontra Bombardier Szczecin
Już jutro Maraton Puszczy Goleniowskiej
X Maraton MTB dookoła Jeziora Miedwie
Trening do Maratonu dookoła Jeziora Miedwie
Darek Gapiński jutro przebiegnie swój setny maraton!
V wyjazd rowerowy wokół Zalewu Szczecińskiego
It`s time for rematch - Czas na rewanż
Trenerska roszada w Sparcie Węgorzyno
W najbliższy piątek ruszają do Malmö
Biegali i błądzili w Kołobrzegu
Błękitni z dwubramkową zaliczką - sensacja w Stargardzie
Na rowerach do Malmö
Pierwszy w historii „Bieg za murem”za nami
Bieg za murem - prezentacja nagród
Bieg za murem - zapisy zamknięte
Bieg za murem
Przyjaciele Zygmunta triumfują w VI Memoriale
Zmiana trenera w Inie Goleniów
W najbliższą sobotę Maraton Puszczy Goleniowskiej
To już jutro - IX Maraton MTB dookoła Jeziora Miedwie
Poznaliśmy pary 1/16 finału Pucharu Polski
Stępniak najlepszy wśród Polaków
Rusza II liga - centralna
Jeszcze dwa oczka
147 Ultramaraton i Rajd Pieszy Szczecin - Kołobrzeg
Derby Gminy o awans
ALL STAR Weekend Goleniów 2014
Drugoligowy maraton piłkarski
Walka o II ligę trwa
Po pierwszym dniu półfinałów
Kolejny sąsiad z tabeli
Muszą i chcą
Bramki po błędach indywidualnych
W Wielką Sobotę podejmują lidera
Grosicki daje awans Stade Rennais
Przed Akademikami wymagający rywal
Mają problemy z beniaminkami
Sezon kolarski rozpoczęty
Błękitni podejmują rewelację wiosny
Starcie rycerzy wiosny
Trzy punkty z Wielkopolski
Trenerski dwugłos po meczu Błękitni - Bytovia
Trzy punkty były blisko
Błękitni podejmują Bytovię
Powrót na boiska
Dominik Sobański zawodnikiem Sparty Węgorzyno
IX Maraton MTB Dookoła Jeziora Miedwie
Legia ukarana walkowerem
Oficjalnie Zdunek oraz Budnik w Błękitnych
1 lutego II. Memoriał Michała Ślęzaka
Sparing Pogoni z Błękitnymi ostatecznie odwołany
Półfinał A - Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Mężczyzn
Mikołajkowy Turniej z Pogonią '04 Szczecin
Radek Wiśniewski na testach w Arce Gdynia
Lebedyński testowany w Podbeskidziu
Gryf nie sprostał rezerwom Kotwicy
KS Polkowice oficjalnie wycofane z ligi
Kotwica także już trenuje
II Maraton Puszczy Goleniowskiej
Gryf ponownie zwycięski
Wiosna, wiosna...
16. kolejka II ligi
Raków Częstochowa sobotnim rywalem Błękitnych
XII kolejka II ligi
Powiedzieli po meczu
Niebezpieczny i daleki przeciwnik
Cougars pewnie w ćwierćfinale
Omega Floating Garden
Wyniki 34. Szczecińskiego Półmaratonu Gryfa
Calisia na przełamanie
Błękitni podejmują Jarotę
Beniaminek ze Stargardu rozpoczyna rozgrywki
27 godzin biegu w deszczu
Biegiem po bieżnię
Finiszuje okręgówka
Finisz w szczecińskiej wojewódzkiej okręgówce
Ostatnia kolejka koszalińskiej ligi okręgowej
Końcowe rozstrzygnięcia w okręgówce
29. kolejka szczecińskiej okręgówki
29. kolejka koszalińskiej okręgówki
Gra regionalna okręgówka
28. kolejka szczecińskiej okręgówki
28. kolejka koszalińskiej okręgówki
Środowe granie w okręgu
27. kolejka szczecińskiej ligi okręgowej
Głosuj na piłkarza sezonu
Odrabiają wiosenne zaległości
Trwa głosowanie na piłkarza sezonu 2012/13
Odrabiają zaległości w okręgówce
Okręgowe rozgrywki
24. kolejka szczecińskiej ligi okręgowej
25. kolejka koszalińskiej ligi okręgowej
Gra regionalna okręgówka
24. kolejka koszalińskiej ligi okręgowej
23. kolejka szczecińskiej ligi okręgowej
20. kolejka szczecińskiej ligi okręgowej
21. kolejka koszalińskiej ligi okręgowej
Gra okręgówka
Rozgrywki w regionalnej okręgówce
19. kolejka szczecińskiej ligi okręgowej
20. kolejka koszalińskiej ligi okręgowej
Wiosenne rozgrywki w regionalej okręgówce
18. kolejka szczecińskiej ligi okręgowej
19. kolejka koszalińskiej ligi okręgowej
Rozpoczynają regionalne okręgówki
Startuje szczecińska liga okręgowa
Startuje koszalińska liga okręgowa
Reprezentant Polski dopinguje Błękitnych
27 godzin biegu „w intencji” bieżni
Morze Bałtyk Szczecin w play-off
Ruszyły zapisy na XXV Goleniowską Milę Niepodległości
Kotwica cieniem Czarnych
Po HME 2013
Najbliższy rywal Morza zmienia trenera
Rezerwy Pomorzanina Nowogard poszukują sparingpartnera
Druga z rzędu wygrana Gryfa
Materla i Jewtuszko mistrzami KSW
Runda jesienna Światowida w liczbach
Gra okręgówka
Gra okręgówka
Grają w okręgówce
Zmagania okręgowe
Nieudany debiut przed własną publicznością
Porażka w deszczu
Okręgowe potyczki
Grają w okręgówce
Grają w okręgówce
Regaty o Puchar Magnolii za nami
Gra okręgówka
Regaty Omega Floating Garden 2012 zakończone
Wygrali przegrany i przegrali wygrany
Rozgrywki okręgowe
Juniorzy grają
Środowe potyczki w okręgówce
3. kolejka Ligi Okręgowej Szczecińskiej
4. kolejka IV ligi zachodniopomorskiej
Skowronek trenerem Pogoni
Unibax nie odrobił lekcji
Gładka wygrana akademików z Koszalina
AZS Politechnika - Kotwica: Znów potrzebna dogrywka
Sternik PZPNu namawia na nowy stadion
Wiosnę inaugurują
Wreszcie zagrają
Wznawia A klasa
Startuje regionalna okręgówka
Inauguracja szczecińskiej okręgówki
Inauguracja koszalińskiej okręgówki
Wznawia IV liga
Startuje III liga
Pomorzanin II poszukuje sparingpartnera
Memoriał Michała Ślęzaka - film
Koniec jednego, przed drugim... obozem
Chcemy wejść do okręgówki
Złe miłego początki
Legia triumfuje w Przybiernowie
XXIII Goleniowska Mila Niepodległości
Nasi kolarze po medale?
Na dwóch biegunach - Spójnia podejmie Sportino
Pod znakiem Pomorza Zachodniego - po 1. kolejce I ligi
'Ten remis trzeba szanować'
Nie żyje Michał Ślęzak
Już dziś rusza Pekao Szczecin Open 2011
Memoriał Zenona Świętońskiego: Spójnia najlepsza
Przysiężny w turnieju głównym!
4. kolejka I PLO
4. koejka II PLO
Powstaje szkółka piłkarska przy LKS Masovia Maszewo
Przyjadą Granollers i... Wozniacki!
3. kolejka I PLO
3. kolejka II PLO
Rozgrywki juniorskie
B klasa na boiska...
Gra A klasa
Gra okręgówka
5. kolejka ligi okręgowej koszalińskiej
5. kolejka ligi okręgowej szczecińskiej
5. kolejka IV ligi
6. kolejka III ligi
Inauguracja I PLO
Inauguracja II PLO
Grają juniorzy
Weekend z regionalną okręgówką
2. kolejka ligi okręgowej szczecińskiej
2. kolejka ligi okręgowej koszalińskiej
2. kolejka IV ligi
3. kolejka III ligi
Grają juniorzy
Zaczynamy w okręgówce
Inauguracja wojewódzkiej okręgówki koszalińskiej
Inauguracja wojewódzkiej okręgówki szczecińskiej
Inauguracja IV ligi zachodniopomorskiej
2. kolejka III ligi
Raport z przygotowań Masovii
Drużynowy Puchar Świata kolejny raz dla Polski!
Masovia najlepsza w II Memoriale Łukasza Marszałka
Krzysztof Pawlak trenerem Floty
19. kolejka I PLO
19. kolejka II PLO
Grają juniorzy
Gra klasa B
A klasowe potyczki
Rozstrzygnięcia w okręgowej
29. kolejka V ligi szczecińskiej
29. kolejka V ligi koszalińskiej
29. kolejka IV ligi
29. kolejka III ligi
II Memoriał Łukasza Marszałka
18. kolejka I PLO
18. kolejka II PLO
Juniorskie potyczki
Rozgrywki w B klasie
Zmagania w A klasie
Gra klasa okręgowa
28. kolejka V ligi szczecińskiej
28. kolejka V ligi koszalińskiej
28. kolejka IV ligi
28. kolejka III ligi
14. kolejka I PLO
14. kolejka II PLO
23. kolejka V ligi koszalińskiej
23. kolejka III ligi
13. kolejka I PLO
13. kolejka II PLO
Młodzieżowe rozgrywki
B klasa na boiska
Rozgrywki w A klasie
Gra okręgówka
22. kolejka V ligi szczecińskiej
22. kolejka V ligi koszalińskiej
22. kolejka IV ligi
22. kolejka III ligi
Puchar Polski ZZPN i KOZPN
21. kolejka III ligi
12. kolejka I PLO
12. kolejka II PLO
Ćwierćfinał Pucharu Polski KOZPN
Grają juniorzy
B klasa pełną parą
Rozgrywki w A klasie
Wiosna w okręgówce
19. kolejka V ligi szczecińskiej
19. kolejka V ligi koszalińskiej
19. kolejka IV ligi
19. kolejka III ligi
Ćwierćfinał Pucharu Polski ZZPN
Stal miażdzy
Juniorskie potyczki
Inauguracja B klasy
Gra A klasa
18. kolejka V ligi szczecińskiej
18. kolejka V ligi koszalińskiej
18. kolejka IV ligi
18. kolejka III ligi
Gra I liga
Grają juniorzy
Startuje A klasa
Wiosenny weekend z okręgówką
17. kolejka V ligi szczecińskiej
17. kolejka V ligi koszalińskiej
17. kolejka IV ligi
17. kolejka III ligi
Wiosenne zmagania juniorów
Rundę rewanżową czas rozpocząć
Wiosenne rozgrywki w V lidze zachodniopomorskiej
Wiosenne rozgrywki w V lidze koszalińskiej
Wiosna w IV lidze
III liga rozpoczyna wiosenne zmagania
28. kolejkę I ligi koszykówki Spójnia zagra awansem
Mecz o wszystko awansem
Play-out II ligi w Goleniowie
MTV Dannenberg zwycięża w Halowym Turnieju w Przybiernowie
Pomogliśmy!
Pojechać, zagrać i wygrać
II runda Pucharu Polski
Juniorskie potyczki
Ostatnie spotkania A klasy
Okręgówka gra
14. kolejka V ligi szczecińskiej
14. kolejka V ligi koszalińskiej
14. kolejka IV ligi
14. kolejka III ligi
Gra młodzież
Gra B klasa
Gra A klasa
Gra okręgowa
13. kolejka V ligi szczecińskiej
13. kolejka V ligi koszalińskiej
13. kolejka IV ligi
13. kolejka III ligi
11. kolejka I PLO
10. kolejka II PLO
Potyczki najmłodszych
B klasowe mecze
Rozstrzygnięcia w okręgowej
12. kolejka V ligi szczecińskiej
12. kolejka V ligi koszalińskiej
12. kolejka IV ligi
12. kolejka III ligi
10. kolejka I PLO
9. kolejka II PLO
Juniorskie rozgrywki
B klasa gra
A klasa gra
Okręgówka na boiska
11. kolejka V ligi szczecińskiej
11. kolejka V ligi koszalińskiej
11. kolejka IV ligi
11. kolejka III ligi
Goleniowskie Euroboisko w dobrej cenie
Kolejna porażka stargardzkiej Spójni
Nieudany bój o superpuchar
AZS zwycięża na własnym parkiecie
8. kolejka I PLO
8. kolejka II PLO
Młodzież na boiska
B klasa na boiska
A klasa gra
Gra okręgówka
9. kolejka V ligi szczecińskiej
9. kolejka V ligi koszalińskiej
9. kolejka IV ligi
9. kolejka III ligi
7. kolejka I PLO
7. kolejka II PLO
Młodzieżowe rozgrywki
Gra B klasa
A klasa gra
Okręgowa na boiska
8. kolejka V ligi szczecińskiej
8. kolejka V ligi koszalińskiej
8. kolejka IV ligi
8. kolejka III ligi
Jeździli z mistrzami w Maszewie
Grają juniorzy
A klasa na boiska
Gra okręgówka
7. kolejka V ligi szczecińskiej
7. kolejka V ligi koszalinskiej
7. kolejka IV ligi
7. kolejka III ligi
Srebrna Gąska
lV Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Maszewa
5. kolejka I PLO
5. kolejka II PLO
Emocje w B klasie
Gra A klasa
Okręgówka do boju
6. kolejka V ligi szczecińskiej
6. kolejka V ligi koszalińskiej
6. kolejka IV ligi
6. kolejka III ligi
4. kolejka I PLO
4. kolejka II PLO
Juniorskie potyczki
Gra B klasa
Gra A klasa
Weekend z okręgówką
5. kolejka V ligi szczecińskiej
5. kolejka V ligi koszalińskiej
5. kolejka IV ligi
5. kolejka III ligi
Weekend z okręgówką
Inauguracja B klasy
Gra A klasa
4. kolejka III ligi
4. kolejka IV ligi
3. kolejka I PLO
3. kolejka II PLO
4. kolejka V ligi szczecińskiej
4. kolejka V ligi koszalińskiej
Środowe potyczki w klasie okręgowej
3. kolejka IV ligi
Środowa kolejka III ligi
3. kolejka V ligi szczecińskiej
3. kolejka V ligi koszalińskiej
Inauguracja A klasy
Kolejny weekend z okręgówką
2. kolejka IV ligi
2. kolejka III ligi
Mandrysz zwolniony z Pogoni!
W środę gra okręgówka
2. kolejka V ligi szczecińskiej
2. kolejka V ligi koszalińskiej
Wywiad z trenerem Masovii Piotrem Rastem podsumowujący okres przygotowawczy
Memoriał Łukasza Marszałka
Lider Kluczevia w IV lidze
Wakacje na sportowo z OSiR Goleniów
22. kolejka PLO
Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze ZZPN
21. kolejka PLO
18. kolejka PLO
Juniorskie potyczki
Gra A klasa
30. kolejka V ligi szczecinskiej
30. kolejka V ligi koszalińskiej
30. kolejka IV ligi
Ostatnia kolejka III ligi
Finałowe rozstrzygnięcia
Budują euroboisko w Goleniowie
20. kolejka PLO
17. kolejka II PLO
Grają juniorzy
A klasa gra
Decydujące starcia w O-klasie
29. kolejka V ligi szczecińskiej
29. kolejka V ligi koszalińskiej
29. kolejka IV ligi
30. kolejka III ligi
Kolejne ważne punkty lidera
19. kolejka PLO
A klasowe potyczki
Gra okręgówka
28. kolejka V ligi szczecińskiej
28. kolejka V ligi koszalińskiej
28. kolejka IV ligi
29. kolejka III ligi
XVIII Bałtyk - Karkonosze Tour
XVI Regaty o Złotą Kotwicę Dyrektora OSiR
Polonia Warszawa pokonała Spójnię
MOLKIP CUP 2010
Finał PP ZZPN
18. kolejka I PLO
15. kolejka II PLO
Gra B klasa
Juniorskie potyczki
26. kolejka V ligi szczecińskiej
26. kolejka V ligi koszalińskiej
26. kolejka IV ligi
27. kolejka III ligi
Flota w Płocku
17. kolejka I ligi oldbojów
14. kolejka II ligi oldbojów
'Młode' rozgrywki
B klasa gra
Rozgrywki A klasy
Okręgowa gra
25. kolejka V ligi szczecińskiej
25. kolejka V ligi koszalińskiej
25. kolejka IV ligi
26. kolejka III ligi
Gra A klasa
16. kolejka PLO
Zmagania w klasie okręgowej
24. kolejka V ligi szczecińskiej
24. kolejka V ligi koszalińskiej
25. kolejka III ligi
Odrabiają zaległości
II. liga PLO
15. kolejka I PLO
Juniorskie potyczki
Boiska A klasy
Gra okręgówka
23. kolejka V ligi szczecińskiej
23. kolejka V ligi koszalinskiej
23. kolejka IV ligi
24. kolejka III ligi
14. kolejka I ligi oldbojów
Na boiskach B klasy
A-klasowe potyczki
Okręgówka na boiska
22. kolejka V ligi szczecińskiej
22. kolejka V ligi koszalińskiej
23. kolejka III ligi
Paintballowy sezon rozpoczęty
Oldboje grają
Juniorskie potyczki
B klasa także gra
A klasa na boiska
Gra klasa okręgowa
21. kolejka V ligi szczecińskiej
21. kolejka V ligi koszalińskiej
21. kolejka IV ligi
22. kolejka w III lidze
Zaległości koszalińskiej okręgówki
19. zaległa kolejka V ligi koszalińskiej
Trzecioligowe zaległości
Kolejny junior blisko pierwszego zespołu Pogoni
Grają juniorzy
Gra B klasa
Kolejny niezapomniany weekend w okręgówce
19. kolejka V ligi szczecińskiej
19. kolejka V ligi koszalińskiej
19. kolejka IV ligi
20. seria w III lidze
Juniorskie potyczki
Kolejny weekend walki w A klasie
Na okręgowych boiskach
18. kolejka V ligi szczecińskiej
18. kolejka V ligi koszalińskiej
18. kolejka IV ligi
19. kolejka III ligi
Odrabianie zaległości
Młodzież do gry
Wreszcie B klasa
A klasa na boiska
Okręgowa klasa gra
17. kolejka V ligi szczecińskiej
17. kolejka V ligi koszalińskiej
17. kolejka IV ligi
18. seria III ligi
1 kwietnia wyrok w sprawie ZZPN
Gra A klasa
Okręgówka na boiska
16. kolejka V ligi
16. kolejka IV ligi
17. kolejka III ligi
Grand Prix Goleniowa w biegach
Euroboisko z opóźnieniem
Goleniowska debata sportowa
Stargardzcy bohaterowie
Rusza sprzedaż karnetów
Turniej dla Kacpra
Ina zagrała z Polonią
Widzew trenuje w Turcji
W Goleniowie będą radzić
Wojciech Jarmuż na testach u Wyspiarzy
15. kolejka II ligi piłki ręcznej
Wybrano nowe władze w Masovii
Juniorzy kończą rundy
Po raz ostatni w tej rundzie
Grają juniorzy
A klasowe granie
Okręgówka gra
14. kolejka V ligi szczecińskiej
14. kolejka IV ligi
Po raz ostatni tej jesieni
Gra okręgówka
Juniorzy na boiska
Ostatnie spotkania tej jesieni
Gra A klasa
13. kolejka V ligi szczecińskiej
14. kolejka V ligi koszalińskiej
13. kolejka IV ligi
13. kolejka III ligi
18. kolejka I ligi
I liga oldbojów
Młodzieżowe rozgrywki
Gra B klasa
Rozgrywki klasy A
Okręgowa gra
12. kolejka V ligi szczecińskiej
12. kolejka V ligi koszalińskiej
12. kolejka IV ligi
12. kolejka III ligi
16. kolejka I ligi
10. kolejka I ligi oldbojów
9. kolejka II ligi oldbojów
B klasa do boju
Gra A klasa
Juniorskie ligi
Okręgówka na boiska
11. kolejka V ligi szczecińskiej
11. kolejka V ligi koszalińskiej
11. kolejka IV ligi
11. kolejka III ligi
15. kolejka I ligi
Felieton: To się dzieje naprawdę
9. kolejka I ligi oldbojów
8. kolejka II ligi oldbojów
Rozgrywki klasy B
Juniorskie potyczki
Gra A klasa
Gra klasa okręgowa
10. kolejka V ligi szczecińskiej
10. kolejka V ligi koszalińskiej
10. kolejka IV ligi
10. kolejka III ligi
Po raz 14. w I lidze
8. kolejka I ligi oldbojów
7. kolejka II ligi oldbojów
Juniorzy do gry
Na boiskach B klasy
Boiska A klasy
Okręgowe zmagania
9. kolejka V ligi szczecińskiej
9. kolejka V ligi koszalińskiej
9. kolejka IV ligi
9. kolejka III ligi
13. kolejka I ligi
Niezawodna Ina
7. kolejka I ligi oldbojów
6. kolejka II ligi oldbojów
Rozgrywki młodzieżowe
Rozgrywki klasy B
Potyczki klasy A
Na boiskach okręgówki
8. kolejka V ligi szczecińskiej
8. kolejka V ligi koszalińskiej
8. kolejka IV ligi
8. kolejka III ligi
11. kolejka I ligi przed nami
Już jutro 10. kolejka I ligi
Szósty raz w I lidze
II liga oldbojów - po raz piąty
Młodzież do boju
B klasa do boju
Gra A klasa
Na okręgowych boiskach
7 seria w V lidze szczecińskiej
7 seria w V lidze koszalińskiej
Po raz 7 w IV lidze
7 kolejka III ligi
Piąta kolejka I ligi oldbojów
4 kolejka II ligi oldbojów
Juniorskie potyczki
Na start - B klasa
Spotkania w A klasie
Okręgowe potyczki
6 kolejka V ligi szczecińskiej
6 kolejka V ligi koszalińskiej
Rozgrywki IV ligi
6 kolejka III ligi
Weekend z I ligą
Czwarta kolejka I ligi oldbojów
Trzecia kolejka II ligi oldbojów
Zagrają kobiety
Juniorzy walczą
Niespodzianka jest...
Gra B klasa
A-klasowe potyczki
Rozgrywki w 'okręgowej'
Piąta kolejka V ligi szczecińskiej
Piąta kolejka V ligi koszalińskiej
Kolejka 5 przed nami
5 kolejka III ligi
Już w sobotę siódma seria
Okręgówka na boiska
3 kolejka I ligi oldbojów
2 kolejka II ligi oldbojów
Juniorskie rozgrywki
Inauguracyjna kolejka w B klasie
Na boiskach A klasy
4 kolejka V ligi szczecińskiej
4 kolejka V ligi koszalińskiej
4 kolejka IV ligi
4 kolejka III ligi
Juniorskie potyczki
Środowa kolejka
2 kolejka V ligi szczecinskiej
2 kolejka IV ligi
Żużel: Caelum Stal - Falubaz - play-off
Plan sparingów Masovii Maszewo
Zbigniew Sałata prezesem Masovii Maszewo
Finałowa kolejka I Ligi Oldbojów
I PLO
II PLO - finałowo
Juniorzy do gry
Ostatni raz w grupie 1 i 3 B klasy
Rozgrywki A klasy - ostatni raz w sezonie
Ostatnia kolejka okręgówki
Szczecińska V liga po raz ostatni
Ostatnia kolejka IV ligi
Młodzież na boiska
Ostanie kolejki w B klasie
Rozgrywki klasy A
Rozstrzygnięcia w okręgówce
Przedostatnia kolejka V ligi szczecińskiej
Ostatnia kolejka V ligi koszalińskiej
29 kolejka IV ligi
Zmagania w okręgówce
28 kolejka V ligi szczecińskiej
29 kolejka V ligi koszalińskiej
28 kolejka IV ligi
I liga oldbojów
II liga oldbojów
Młodsi do walki
Potyczki klasy B
Boiska A klasy
Na okręgowym froncie
26 kolejka V ligi szczecińskiej
28 kolejka V ligi koszalińskiej
27 kolejka IV ligi
Ostatnia kolejka II ligi
I Liga Oldbojów
II Liga Oldbojów
Juniorskie potyczki
Gra B klasa
A klasa na boiskach
Okręgowe zmagania boiskowe
26 kolejka V ligi szczecińskiej
27 kolejka V ligi koszalińskiej
26 kolejka IV ligi
29 kolejka III ligi
Przedostatnia kolejka II ligi
Odrabianie zaległości
Maszewska Liga Piłki Nożnej - V Edycja
Kolejna seria w I Lidze Oldbojów
II Liga Oldbojów gra
Grają juniorzy
Klasa B na boiska
Gra A klasa
Zmagania w klasie okręgowej
25 kolejka V ligi szczecińskiej
26 kolejka V ligi koszalińskiej
25 kolejka w IV lidze
28 kolejka III ligi
32 kolejka II ligi zachodniej
Zaległości w III lidze
Juniorskie rozgrywki
Środa z okręgówką
24 seria spotkań w V lidze szczecińskiej
24 kolejka IV ligi
Mecz na szczycie
Weekend z piłką kobiecą
26 kolejka III ligi
31 kolejka II ligi zachodniej
Grają Juniorzy
B klasowe zmagania
Weekend z A klasą
Po raz 16 w I PLO
II liga na boiska
Okręgówka do boju
23 kolejka V ligi szczecińskiej
26 kolejka V ligi koszalińskiej
23 kolejka IV ligi
27 kolejka III ligi awansem
30 kolejka II ligi
15 kolejka I PLO
Kolejka II ligi
Gra B klasa
A klasa na boiska
Zmagania w klasie okręgowej
25 kolejka V ligi koszalińskiej
25 seria spotkań w III lidze
Potyczki w II lidze
Skuteczna egzekucja
O punkty w Łobzie
Gra B klasa
A klasa na boiskach
Na boiskach okręgówki
22 kolejka koszalińskiej V ligi
20 kolejka szczecińskiej V ligi
20 kolejka IV ligi
22 seria spotkań III ligi
Zachodniopomorska Liga Paintballowa - prolog
Starzy znajomi
Juniorzy do gry
Zagra B klasa
Gra A klasa
Zmagania w okręgówce
19 kolejka V ligi szczecińskiej
21. kolejka V ligi koszalińskiej
19 kolejka w IV lidze
21. seria III ligi Bałtyckiej
II liga w 25. kolejce
Powiatowe derby przed nami
Juniorskie potyczki ligowe
Weekend z A klasą
Okręgówka na boiska
18. kolejka V ligi szczecińskiej
20. kolejka V ligi koszalińskiej
18. kolejka spotkań IV ligi
III liga w 20. kolejce spotkań
24. kolejka II ligi przed nami
Ina zwyciężyła Stal
Kmita Zabierzów nie dokończy sezonu w I lidze?
Ina zwycięża Zagłębie Lubin
Mała statystyka w grupie I
Granie na pożegnianie.... roku
Ostatnie w tym roku...
Zakończenie rundy w IV lidze
Ostatnia kolejka roku
Juniorów weekendowe potyczki
B-klasowe rozgrywki
Do startu... A klasa
Okręgówka na boiska
13. kolejka V ligi szczecińskiej
14. kolejka V ligi koszalińskiej
13. kolejka IV ligi
14. kolejka III ligi
18. kolejka II ligi
Żebrowski ponownie w kadrze
Juniorskie potyczki
Na podwórkach B klasy
A klasowe potyczki
Na okręgowym froncie
12. kolejka szczecińskiej V ligi
Listopadowe zmagania w III lidze
Zakończenie sezonu paintballowego w Maszewie
26 października - Zakończenie sezonu letniego 2008 - Maszewo
Gra B klasa
11. kolejka I ligi oldbojów
9. kolejka II ligi oldbojów
Juniorzy w akcji
Gra A klasa
Gra okręgówka
10. kolejka V ligi szczecińskiej
12. kolejka V ligi koszalińskiej
15. kolejka II ligi
8. kolejka II ligi oldbojów
9. kolejka I ligi oldbojów
Grają juniorzy
Gra B klasa
Gra A klasa
Gra klasa okręgowa
9. kolejka V ligi szczecińskiej
11. kolejka V ligi koszalińskiej
9. kolejka IV ligi
10. kolejka III ligi
8. kolejka I ligi oldbojów
7. kolejka II ligi oldbojów
Juniorzy walczą
B klasa gra
A klasa gra
Okręgówka gra
8. kolejka V ligi szczecińskiej
10. kolejka V ligi koszalińskiej
8. kolejka IV ligi
9. kolejka III ligi
13. kolejka II ligi
6. kolejka II ligi oldbojów
7. kolejka I ligi oldbojów
Bitwy na juniorskich boiskach
Gra B klasa
A klasa gra
Gra klasa okręgowa
7. kolejka V ligi szczecińskiej
9. kolejka V ligi koszalińskiej
7. kolejka IV ligi
12. kolejka II ligi
I Liga Oldbojów
II liga oldbojów
Juniorzy walczą
B klasa gra
A klasa gra
Okręgówka gra
7. kolejka V ligi koszalińskiej
6. kolejka szczecdińskiej V ligi
6. kolejka IV ligi
7. kolejka III ligi
11. kolejka II ligi
Gra I liga oldbojów
Gra II liga oldbojów
Grają juniorzy
Gra B klasa
Gra A klasa
Gra okręgówka
5. kolejka V ligi szczecińskiej
7. kolejka V kolejki koszalińskiej
6. kolejka III ligi
10. kolejka II ligi
5. kolejka IV ligi
Flota poza zasięgiem Masovii
Oszustwo w spotkaniu Masovia-Radowia
Gra I liga oldbojów
Gra II liga oldbojów
Grają juniorzy
Gra B klasa
Gra A klasa
Klasa okręgowa gra
6. kolejka koszalińskiej V ligi
4. kolejka szczecińskiej V ligi
4. kolejka IV ligi
5. kolejka III ligi
9. kolejka II ligi
Masovia na tarczy w derbowym pojedynku
Derby w Mostach
Poprawić ostatni wynik
Gra Okręgówka
2. kolejka szczecińskiej V ligi
4. kolejka koszalińskiej V ligi
2. kolejka IV ligi
Trzecia kolejka III ligi
6. kolejka II ligi
Rozmowa z Piotrem Rastem, trenerem Iny Goleniów
Zachodniopomorskie kontra Neubrandenburg
Inauguracja rozgrywek goleniowskiej Iny
Inauguracja rozgrywek w Maszewie
Obchody 60 lecia LKS Piast Chociwel - mecz oldbojów
Sparing: Masovia Maszewo - Ina Ińsko
Sparing: Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo
Sparing Masovii na początek przygotowań
Zwycięstwo na osłodę
60 lecie LKS Masovia Maszewo
Gra B klasa
26 kolejka A klasy
Gra B klasa
25 kolejka A klasy
20 kolejka I Ligi Oldbojów
22 kolejka II Ligi Oldbojów
Ostatnia kolejka I grupy Klasy Okręgowej
Ostatnia kolejka II grupy Klasy Okręgowej
Ostatnia 30 kolejka V ligi szczecińskiej
29 kolejka V ligi koszalińskiej
34 kolejka IV ligi
Podział punktów w Wielgowie
Gra B klasa
24 kolejka A klasy
18 kolejka I Ligi Oldbojów
20 kolejka II Ligi Oldbojów
29 kolejka LWJ starszych
29 kolejka LWJ młodszych
29 kolejka I grupy klasy okręgowej
29 kolejka II grupy klasy okręgowej
29 kolejka V ligi szczecińskiej
28 kolejka V ligi koszalińskiej
33 kolejka IV ligi
29 kolejka III ligi
Nadrabianie zaległości w IV lidze
Mecz Ina – Pogoń nie odbędzie się!!!
Ruszyła maszyna nikt nie zatrzyma
Gra B klasa
23 kolejka A klasy
17 kolejka I Ligi Oldbojów
19 kolejka II Ligi Oldbojów
28 kolejka LWJ starszych
28 kolejka LWJ młodszych
28 kolejka I gr. klasy okręgowej
28 kolejka II gr. klasy okręgowej
28 kolejka V ligi szczecińskiej
27 kolejka V ligi koszalińskiej
32 kolejka IV ligi
28 kolejka III ligi
Tryumf Światowida w Resku
Nie tak miało być
16 kolejka I Ligi Oldbojów
18 kolejka II Ligi Oldbojów
Gra klasa B
22 kolejka A klasy
27 kolejka LWJ starszych
27 kolejka LWJ młodszych
27 kolejka I grupy klasy okręgowej
27 kolejka II grupy klasy okręgowej
27 kolejka V ligi szczecińskiej
25 kolejka ligi koszalińskiej
30 kolejka IV ligi
26 kolejka III ligi
Pewna wygrana Masovii
16 kolejka I Ligi Oldbojów
26 kolejka LWJ starszych
26 kolejka LWJ młodszych
26 kolejka I grupy klasy okręgowej
26 kolejka grupy II klasy okręgowej
26 kolejka V ligi szczecińskiej
25 kolejka V ligi koszalińskiej
Dąb ze spokojem ogrywa
Wyczekane zwycięstwo
Porażka na własne życzenie
Kontrowersyjny mecz
Festiwal zmarnowanych okazji
15 seria I ligi oldbojów
16 kolejka II ligi oldbojów
B klasa gra!
20 kolejka A klasy
25 kolejka LWJ starszych
25 kolejka LWJ młodszych
25 kolejka grupy 1 klasy okręgowej
25 kolejka grupy 2 klasy okręgowej
25 kolejka V ligi szczecińskiej
24 kolejka V ligi koszalińskiej
28 kolejka IV ligi
III ligi XXIV kolejka rozgrywek
Fatalna passa trwa
Darłovia deklasuje Piasta w drugich 45 minutach
Derbowa porażka
Gra klasa B
18 kolejka klasy A
22 kolejka LWJ starszych
22 kolejka LWJ młodszych
22 kolejka I gr. klasy okręgowej
22 kolejka II gr. klasy okręgowej
22 kolejka V ligi szczecińskiej
20 kolejka V ligi koszalińskiej
21 kolejka III ligi
Odwołane mecze 21 kolejki
Następne kolejka klasy B
17 kolejka klasy A
21 kolejka LWJ starszych
21 kolejka LWJ młodszych
21 kolejka I grupy klasy okręgowej
21 kolejka II grupy klasy okręgowej
21 kolejka V ligi szczecińskiej
19 kolejka V ligi koszalińskiej
24 kolejka IV ligi
20 kolejka III ligi
23 kolejka IV ligi
Pierwszy wiosenny punkt
Gra B klasa
16 kolejka A klasy
20 kolejka LWJ starszych
20 kolejka LWJ młodszych
20 kolejka I gr. kl. okręgowej
20 kolejka II gr. kl. okręgowej
18 kolejka V ligi koszalińskiej
20 kolejka V ligi szczecińskiej
22 kolejka IV ligi
19 kolejka III ligi
Dużo karnych!
Zdecydowała pierwsza połowa
15 kolejka A klasy
19 kolejka LWJ starszych
19 kolejka LWJ młodszych
19 kolejka I gr. klasy okręgowej
19 kolejka II gr. klasy okręgowej
19 kolejka V ligi szczecińskiej
17 kolejka V ligi koszalińskiej
21 kolejka IV ligi
18 kolejka III ligi
17 kolejka LWJ starszych
17 kolejka LWJ młodszych
18 kolejka V ligi szczecińskiej
20 kolejka IV ligi
17 koljka III ligi
18 kolejka grupy I
18 kolejka grupy 2
Szczęśliwa inauguracja Sarmaty
Wielkie rozczarowanie
Powrót po ... miesiącach
17 kolejka V ligi szczecińskiej
16 kolejka V ligi koszalińskiej
19 kolejka IV ligi
17 kolejka grupy 1
17 kolejka grupy 2
Masovia poza pucharem
Ostatni mecz sparingowy Masovii
Sparing: Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 1:3 (1:2)
Sparing: Masovia Maszewo - Stal Lipiany 1:3 (1:2)
Od porażki do zwycięstwa
Sparing: Masovia Maszewo - Stal Lipiany
Sparingi: Orzeł Łożnica - Masovia Maszewo 3:2 (1:0)
Sparingi: Piast Chociwel - Masovia Maszewo 2:0 (0:0)
Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard 1:1 (1:1)
Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno - zgodnie z planem
Dąb zagrał z Iną
MasoFans i Masovia z WOŚP
Kalendarium MKS INA 2007
Czterech maszewiaków w 11 roku!
Masofans triumfują
Nowe władze w Pomorzaninie - czy będzie rewolucja?
Program I Turnieju Kibiców w Chociwlu
I Turniej Kibiców - Chociwel 2oo7
Dobra passa trwa
Remisowe derby
PP: Trzecioligowiec pokonany
Remis z beniaminkiem
Przebudowa w Dąbrovii - nowy prezes nowe możliwości
Nieakceptowana zmiana trenera
Kto zdobędzie bramkę numer 300!
Kompromitacja
Co dzieje się z tą Iną???
Relacja LIVE Sława Slawno - Ina Goleniów
PP: Masovia wyeliminowała Hutnika
Masofans na plus, zespół na minus
Blisko wyjazdowego zwycięstwa
Relacja LIVE Dąb Dębno - Ina Goleniów
Relacja LIVE Sparta Węgorzyno - Masovia Maszewo
Szałek testowany w Poznaniu
Kurs kształcenia trenerów II klasy
Sparing w Nowogardzie
Promień bez Paszkowskiego
Sparing: bez składu, bez ładu
Zapowiedź meczu sparingowego
ZZPN: SCHEMAT UPRAWNIEŃ 2007/2008
Kolejne zatrzymania prokuratury
Nowy trener Pomorzanina
Sebastian Kott wraca do Goleniowa
Bójka na boisku
Pogoń Barlinek - Ina Goleniów - zapowiedź meczu
Remisowo w Łobzie
Klub Kibica MasoFans
Korona w Maszewie
Tylko do przodu...
Zająć przyczułek
CEL: Powstrzymać rozpędzoną Sławę
Piąte zwycięstwo na wiosnę!
Relacja LIVE Flota Świnoujście - Ina Goleniów
Dopisali tylko kibice
Najniższy wymiar kary
Drugie zwycięstwo Masovii
Mecz międzypaństwowy w Goleniowie
Zagrają z Amiką Wronki
Napastnik Gryfa zawieszony
Korona Stuchowo ukarana walkowerem
Vielgovia Wielgowo – Masovia Maszewo 4:2 (2:0)
Ina Goleniów - GKS Mierzyn 3:0 (2:0)
Bez siły rażenia - Wicher Brojce - Masovia Maszewo 2:0 (0:0)
Masovia Maszewo – Światowid Łobez 1:0 (0:0) - Cenne punkty
Hokejowy wynik i podział punktów
Stracone 2 punkty
Wyniki dzisiejszych (7.09) spotkań - okręgówka gr. 1
Korona Stuchowo - Masovia Maszewo 1:1 (1:0)
Kolejne zwycięstwo Masovii!