redaktor dyżurny:
Bengoro
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
strona wymaga zalogowania
Zaloguj się, aby obejrzeć zdjęcia, dodać komentarz lub opinię na forum.
Jeśli nie masz jeszcze u nas konta
załóż nowe
.
Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
2015/2016
m
pkt
Z
R
P
+/-
1.
Wieża Postomino
26
59
18
5
3
102 / 38
2.
Saturn Mielno
26
58
18
4
4
81 / 18
3.
Darłovia Darłowo
26
57
17
6
3
102 / 24
4.
Wrzos Wrzosowo
26
48
15
3
8
72 / 52
5.
Błękitni Stary Jarosław
26
44
13
5
8
63 / 44
6.
Zawisza Grzmiąca
26
41
12
5
9
51 / 57
7.
Pomorzanin Sławoborze
26
40
11
7
8
70 / 46
8.
Fala Hen Gąski
26
39
12
3
11
69 / 55
9.
Bajgiel Będzino
26
37
11
4
11
66 / 72
10.
Grom Świelino
26
32
10
2
14
43 / 69
11.
Płomień Myślino
26
28
9
1
16
35 / 75
12.
Radew Białogórzyno
26
20
6
2
18
40 / 85
13.
Jantar Siemyśl
26
15
5
0
21
45 / 105
14.
Darpol Barzowice
26
4
1
1
24
22 / 121
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
najbliższe mecze:
rozegrane mecze:
Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
13:0
-
Darłovia Darłowo - Płomień Myślino
1:6
-
Jantar Siemyśl - Pomorzanin Sławoborze
4:2
-
Wrzos Wrzosowo - Grom Świelino
0:1
-
Darpol Barzowice - Zawisza Grzmiąca
3:2
-
Wieża Postomino - Radew Białogórzyno
0:3
-
Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno
2:5
-
Fala Gąski - Vimobilia Będzino
top komentarze
newsy:
mecze:
20 »
Korona Człopa-Gavia Cho »
12 »
Gwardia Koszalin-MKP Sz »
11 »
GKS Manowo-Iskra Białog »
10 »
Orzeł Bierzwnik-Lech Cz »
10 »
Orzeł Łubowo-Wrzos Born »
9 »
Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
9 »
Dąb Dębno-Kasta Szczeci »
8 »
Pogoń Barlinek-Pogoń Po »
8 »
Kłos Pełczyce-Pogoń Bar »
8 »
Unia Dolice-Chemik Poli »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
0
gości:
2
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151633
• newsów:
78060
• użytkowników:
81034
• komentarzy:
1171955
• zdjęć:
892748
• relacji:
40576
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies