redaktor dyżurny:
paulinus
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
strona wymaga zalogowania
Zaloguj się, aby obejrzeć zdjęcia, dodać komentarz lub opinię na forum.
Jeśli nie masz jeszcze u nas konta
załóż nowe
.
A klasa Koszalin gr. 3
2015/2016
m
pkt
Z
R
P
+/-
1.
Sokół Suliszewo
24
64
21
1
2
93 / 19
2.
Wspólni Różewo
24
56
18
2
4
92 / 31
3.
Mechanik Turowo
24
51
16
3
5
106 / 42
4.
Błękitni Gonne Małe
24
48
16
0
8
89 / 54
5.
SP Wilcze Laski
24
42
13
3
8
88 / 44
6.
Legion Strączno
24
39
13
0
11
60 / 50
7.
Znicz Dzikowo
24
35
11
2
11
56 / 40
8.
Bytyń Nakielno
24
34
11
1
12
57 / 80
9.
Grom Giżyno
24
25
8
1
15
65 / 73
10.
Gryf Budowo
24
25
7
4
13
38 / 61
11.
Błękitni Pomierzyn
24
21
7
0
17
36 / 80
12.
LKS Karsibór
24
18
6
0
18
36 / 126
13.
Santos Kłębowiec
24
1
0
1
23
17 / 133
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
najbliższe mecze:
rozegrane mecze:
A klasa Koszalin gr. 3
2:6
-
Grom Giżyno - Błękitni Gonne Małe
1:0
-
Gryf Budowo - KS Dzikowo
1:8
-
Bytyń Nakielno - Sokół Suliszewo
3:0
-
Legion Strączno - Santos Kłębowiec
3:0
-
LKS Karsibór - SP Wilcze Laski
12:0
-
Mechanik Turowo - Błękitni Pomierzyn
top komentarze
newsy:
1 »
Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
30 »
Gavia Choszczno-Olimp Z »
25 »
Wrzos Borne Sulinowo-Po »
19 »
Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
13 »
Mirstal Mirosławiec-Jed »
12 »
Błonie Barwice-KS Dziko »
12 »
Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
11 »
Pogoń Wierzchowo-Błonie »
10 »
Pogoń Barlinek-Sokół Su »
10 »
Zawisza Grzmiąca-Wiarus »
9 »
Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
0
gości:
3
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151699
• newsów:
78136
• użytkowników:
81111
• komentarzy:
1173639
• zdjęć:
896715
• relacji:
40620
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies