redaktor dyżurny:
Bengoro
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
strona wymaga zalogowania
Zaloguj się, aby obejrzeć zdjęcia, dodać komentarz lub opinię na forum.
Jeśli nie masz jeszcze u nas konta
załóż nowe
.
A klasa Szczecin gr. 6
2015/2016
m
pkt
Z
R
P
+/-
1.
Polonia Giżyn
24
62
19
5
0
96 / 19
2.
Myśla Dargomyśl
24
60
19
3
2
115 / 16
3.
GKS Golenice
24
51
16
3
5
88 / 38
4.
Piast Piaseczno
24
44
14
2
8
71 / 50
5.
Wicher Przelewice
24
43
14
1
9
82 / 58
6.
Piast II Karsko
24
43
13
4
7
99 / 50
7.
Olimpia Smolnica
24
35
11
2
11
59 / 69
8.
Osadnik II Myślibórz
24
28
8
4
12
60 / 74
9.
Zjednoczeni Kurzycko
24
27
8
3
13
58 / 83
10.
Santos Sarbinowo
24
25
8
1
15
38 / 91
11.
Czarni Czerników
24
16
5
1
18
43 / 85
12.
Orkan Rów
24
14
4
2
18
37 / 96
13.
Pomorzanin Cychry
24
4
1
1
22
26 / 143
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
najbliższe mecze:
rozegrane mecze:
A klasa Szczecin gr. 6
3:0
-
Zjednoczeni Kurzycko - Orkan Rów
4:0
-
Polonia Giżyn - Wicher Przelewice
2:3
-
Czarni Czerników - Osadnik II Myślibórz
3:4
-
Olimpia Smolnica - GKS Golenice
1:9
-
Santos Sarbinowo - Myśla Dargomyśl
1:5
-
Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno
top komentarze
newsy:
mecze:
20 »
Korona Człopa-Gavia Cho »
12 »
Gwardia Koszalin-MKP Sz »
11 »
GKS Manowo-Iskra Białog »
10 »
Orzeł Bierzwnik-Lech Cz »
10 »
Orzeł Łubowo-Wrzos Born »
9 »
Dąb Dębno-Kasta Szczeci »
9 »
Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
8 »
Pogoń Barlinek-Pogoń Po »
8 »
Kłos Pełczyce-Pogoń Bar »
8 »
Unia Dolice-Chemik Poli »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
4
Bodzio1964
CarycaKata...
EndiMartyn...
Majchrzak1...
gości:
7
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151633
• newsów:
78060
• użytkowników:
81034
• komentarzy:
1171952
• zdjęć:
892748
• relacji:
40576
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies