redaktor dyżurny:
maggi
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
strona wymaga zalogowania
Zaloguj się, aby obejrzeć zdjęcia, dodać komentarz lub opinię na forum.
Jeśli nie masz jeszcze u nas konta
załóż nowe
.
A klasa Szczecin gr. 4
2015/2016
m
pkt
Z
R
P
+/-
1.
Ogniwo Babinek
26
69
22
3
1
96 / 25
2.
Czcibor Cedynia
26
63
20
3
3
113 / 26
3.
KP Przecław
26
51
16
3
7
73 / 53
4.
Witniczanka Witnica
26
45
15
0
11
109 / 63
5.
Iskra Banie
26
33
9
6
11
55 / 60
6.
Pro-Team Żarczyn
26
33
10
3
13
59 / 65
7.
Goplana Żabów
26
33
10
3
13
55 / 67
8.
Łabędź-GryfHurt Widuch.
26
32
10
2
14
62 / 70
9.
Zryw Kołbaskowo
26
31
9
4
13
58 / 78
10.
Chrobry Lisie Pole
26
30
8
6
12
48 / 74
11.
Rurzyca Nawodna
26
27
7
6
13
43 / 78
12.
Czarni Czarnówko
26
27
9
0
17
39 / 89
13.
Unia Swochowo
26
26
8
2
16
45 / 75
14.
LUKS Krzywin
26
23
6
5
15
43 / 75
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
najbliższe mecze:
rozegrane mecze:
A klasa Szczecin gr. 4
2:0
-
Unia Swochowo - Goplana Żabów
2:1
-
Pro-Team Żarczyn - GKS Kołbaskowo-Przecław
6:3
-
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Czarni Czarnówko
2:1
-
Rurzyca Nawodna - Iskra Banie
4:2
-
Czcibor Cedynia - Łabędź Widuchowa
2:1
-
Witniczanka Witnica - KLUKS Krzywin
0:5
-
Chrobry Lisie Pole - Ogniwo Babinek
top komentarze
newsy:
1 »
Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
50 »
Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
22 »
Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
21 »
Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
14 »
Orkan Dalewo-Ina Stradz »
12 »
Zawisza Grzmiąca-Błonie »
11 »
Ina Ińsko-Ina Recz
11 »
Energetyk Gryfino-Dąb D »
10 »
Chemik Police-Gwardia K »
9 »
Dąb Dębno-Iskra Banie
9 »
KS Gwda Wielka-Wrzos Bo »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
1
jozin
gości:
3
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151716
• newsów:
78192
• użytkowników:
81163
• komentarzy:
1175262
• zdjęć:
899894
• relacji:
40654
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies