redaktor dyżurny:
Bengoro
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
Typer
Błąd - brak ligi o podanym id
login
punkty
typów
wyniki
rezultaty
gole
Punkty przeliczane są raz na dobę - w nocy
A klasa Szczecin gr. 3
2015/2016
m
pkt
Z
R
P
+/-
1.
Orzeł Łożnica
26
67
22
1
3
70 / 20
2.
Światowid 63 Łobez
26
64
21
1
4
102 / 20
3.
Hanza Goleniów
26
60
20
0
6
74 / 25
4.
Aquila Szczecin
26
55
18
1
7
65 / 31
5.
OKS Center MD Goleniów
26
55
18
1
7
76 / 49
6.
Vielgovia Szczecin
26
52
17
1
8
62 / 37
7.
Kasta Szczecin-Majowe
26
38
12
2
12
51 / 48
8.
Zalew Stepnica
26
31
10
1
15
65 / 65
9.
Wołczkowo-Bezrzecze
26
28
9
1
16
45 / 61
10.
Znicz Niedźwiedź
26
28
9
1
16
44 / 71
11.
Pomorzanin II Nowogard
26
20
6
2
18
37 / 68
12.
Zjednoczeni Kobylanka
26
16
5
1
20
47 / 99
13.
Pomorzanin Przybiernów
26
0
5
1
20
27 / 70
14.
Rybak Wełtyń
26
0
3
0
23
20 / 121
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
najbliższe mecze:
rozegrane mecze:
A klasa Szczecin gr. 3
7:1
-
Aquila Szczecin - Wicher Reptowo
4:1
-
Światowid 63 Łobez - Zalew Stepnica
2:1
-
OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo Bezrzecze
0:3
-
Pomorzanin Przybiernów - Orzeł Łoźnica
0:3
-
Rybak Wełtyń - Kasta Szczecin-Majowe
3:0
-
Vielgovia Szczecin - Pomorzanin II Nowogard
0:3
-
Znicz Niedźwiedź - Hanza Goleniów
top komentarze
newsy:
mecze:
22 »
Korona Człopa-Gavia Cho »
12 »
Gwardia Koszalin-MKP Sz »
12 »
Orzeł Łubowo-Wrzos Born »
12 »
Dąb Dębno-Kasta Szczeci »
11 »
GKS Manowo-Iskra Białog »
10 »
Orzeł Bierzwnik-Lech Cz »
9 »
Orzeł Wałcz-Perła URB D »
9 »
Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
9 »
Unia Dolice-Chemik Poli »
8 »
Ina Nadarzyn-Skrzydlaci »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
1
andrzejand...
gości:
3
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151633
• newsów:
78057
• użytkowników:
81033
• komentarzy:
1171934
• zdjęć:
892748
• relacji:
40576
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies