redaktor dyżurny:
Bengoro
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
Typer
Błąd - brak ligi o podanym id
login
punkty
typów
wyniki
rezultaty
gole
Punkty przeliczane są raz na dobę - w nocy
A klasa Szczecin gr. 2
2015/2016
m
pkt
Z
R
P
+/-
1.
Pomorzanin Krąpiel
26
65
21
2
3
76 / 24
2.
Dąbrovia Stara Dąbrowa
26
64
20
4
2
103 / 33
3.
Dąb Dębice
26
58
19
1
6
104 / 28
4.
Unia Stargard
26
51
16
3
7
90 / 43
5.
WODR Barzkowice
26
38
11
5
10
44 / 63
6.
Jedność Przewłoki
26
36
11
3
12
44 / 55
7.
Płomień Lisowo
26
33
10
3
13
67 / 60
8.
Zorza Tychowo
26
32
9
5
12
57 / 72
9.
Czarni Marianowo
26
32
9
5
12
45 / 61
10.
Kluczevia II Stargard
26
31
9
4
13
51 / 50
11.
Orkan Dalewo
26
28
7
7
12
41 / 69
12.
Zenit Koszewo
26
26
7
5
14
53 / 59
13.
Orzeł Grzędzice
26
22
6
4
16
28 / 60
14.
Gwiazda Żalęcino
26
4
1
1
24
21 / 147
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
najbliższe mecze:
rozegrane mecze:
A klasa Szczecin gr. 2
0:4
-
Zenit Koszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa
2:1
-
WODR Barzkowice - Kluczevia II Stargard
6:0
-
Pomorzanin Krąpiel - Gwiazda Żalęcino
2:4
-
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo
3:4
-
Zorza Tychowo - Dąb Dębice
2:1
-
Czarni Marianowo - Orzeł Grzędzice
4:1
-
Unia Stargard - Jedność Przewłoki
top komentarze
newsy:
mecze:
21 »
Korona Człopa-Gavia Cho »
12 »
Gwardia Koszalin-MKP Sz »
11 »
GKS Manowo-Iskra Białog »
11 »
Dąb Dębno-Kasta Szczeci »
10 »
Orzeł Łubowo-Wrzos Born »
10 »
Orzeł Bierzwnik-Lech Cz »
9 »
Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
8 »
Kłos Pełczyce-Pogoń Bar »
8 »
Calisia Kalisz Pomorski »
8 »
Ina Nadarzyn-Skrzydlaci »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
0
gości:
6
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151633
• newsów:
78057
• użytkowników:
81033
• komentarzy:
1171940
• zdjęć:
892748
• relacji:
40576
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies