redaktor dyżurny:
paulinus
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
Typer
Błąd - brak ligi o podanym id
login
punkty
typów
wyniki
rezultaty
gole
Punkty przeliczane są raz na dobę - w nocy
A klasa Szczecin gr. 1
2015/2016
m
pkt
Z
R
P
+/-
1.
Flota Świnoujście
26
75
25
0
1
169 / 20
2.
Fala Międzyzdroje
26
71
23
2
1
106 / 23
3.
Jantar Dziwnów
26
54
17
3
6
102 / 38
4.
Bałtyk Gostyń
26
47
15
2
9
87 / 54
5.
Korona Stuchowo
26
41
13
2
11
71 / 59
6.
Prawobrzeże Świnoujście
26
39
11
6
9
75 / 41
7.
Pionier Żarnowo
26
38
12
2
12
65 / 51
8.
Radowia Radowo Małe
26
30
9
3
14
49 / 61
9.
Bizon Cerkwica
26
28
8
4
14
83 / 94
10.
Sowianka Sowno
26
26
7
5
14
51 / 73
11.
Znicz Wysoka Kamieńska
26
26
8
2
16
56 / 102
12.
Bałtyk Międzywodzie
26
26
8
2
16
44 / 99
13.
Jastrząb Łosośnica
26
25
8
1
17
65 / 101
14.
Orzeł Prusinowo
26
3
1
0
25
13 / 220
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
najbliższe mecze:
rozegrane mecze:
A klasa Szczecin gr. 1
1:10
-
Orzeł Prusinowo - Prawobrzeże Świnoujście
0:2
-
Pionier Żarnowo - Flota Świnoujście
12:2
-
Bizon Cerkwica - Sowianka Sowno
6:4
-
Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo
0:6
-
Radowia Radowo Małe - Fala Międzyzdroje
3:2
-
Bałtyk Międzywodzie - Bałtyk Gostyń
8:1
-
Jantar Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska
top komentarze
newsy:
1 »
Mecze 1/8 Finału Puchar »
1 »
Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
28 »
Gavia Choszczno-Olimp Z »
24 »
Wrzos Borne Sulinowo-Po »
19 »
Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
13 »
Błonie Barwice-KS Dziko »
12 »
Mirstal Mirosławiec-Jed »
11 »
Olimp Złocieniec-Sokół »
11 »
Pogoń Barlinek-Sokół Su »
11 »
Pogoń Wierzchowo-Błonie »
10 »
Zawisza Grzmiąca-Wiarus »
9 »
Dąb Dębno-Stal Szczecin
aktualnie na portalu
zalogowanych:
0
gości:
4
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151699
• newsów:
78139
• użytkowników:
81113
• komentarzy:
1173672
• zdjęć:
896717
• relacji:
40623
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies