runda przedwstępna | ||||
Limanovia Limanowa | 0 | 3 | Kotwica Kołobrzeg | |
Warta Poznań | 0 | 3 | Wisła Puławy | |
Stal II Rzeszów | 0 | 2 | Świt Nowy Dwór | |
Piast Karnin | 0 | 5 | Raków Częstochowa | |
Olimpia Zambrów | 0 | 3 | Rozwój Katowice | |
MKS Trzebinia-Siersza | 0 | 2 | Legionovia Legionowo | |
Podlasie Biała Podlaska | 2 | 5 | Górnik Wałbrzych | |
Wissa Szczuczyn | 0 | 2 | Znicz Pruszków | |
Pniówek Pawłowice Śl. | 1 | 2 | Siarka Tarnobrzeg | |
Unia Solec Kujawski | 2 | 1 | MKS Kluczbork | |
Olimpia Elbląg | 7 | 0 | Calisia Kalisz | |
Pogoń Siedlce | 2 | 1 | Bytovia Bytów | |
UKP Zielona Góra | 0 | 3 | Wigry Suwałki | |
Małapanew Ozimek | 1 | 6 | Błękitni Stargard | |
Radomiak Radom | 3 | 0 | Sokół Ostróda | |
Sparta Jazgarzew | 4 | 1 | Stal Mielec | |
Pelikan Łowicz | 7 | 6 | Lechia Tomaszów Maz. | |
Motor Lublin | 5 | 0 | Jarota Jarocin | |
Odra Opole | 5 | 0 | Garbarnia Kraków | |
Ruch Zdzieszowice | 1 | 3 | Ostrovia Ostrów Wlkp. | |
Stal Rzeszów | 5 | 0 | Concordia Elbląg | |
Sokół Kleczew | 6 | 5 | Zagłębie Sosnowiec | |
Polonia Bytom | 1 | 0 | Łysica Bodzentyn | |
Górnik Polkowice | 2 | 3 | Stal Stalowa Wola | |
Zagłębie II Lubin | 1 | 3 | Chrobry Głogów | |
Brda Przechlewo | 1 | 4 | Gryf Wejherowo | |
runda wstępna | ||||
Wisła Puławy - wolny los | ||||
Stal Rzeszów - wolny los | ||||
Odra Opole | 1 | 2 | Znicz Pruszków | |
Legionovia Legionowo | 1 | 2 | Rozwój Katowice | |
Motor Lublin | 0 | 4 | Chrobry Głogów | |
Świt Nowy Dwór | 2 | 3 | Siarka Tarnobrzeg | |
Sokół Kleczew | 3 | 0 | Unia Solec Kujawski | |
Polonia Bytom | 1 | 0 | Pelikan Łowicz | |
Sparta Jazgarzew | 2 | 5 | Stal Stalowa Wola | |
Olimpia Elbląg | 1 | 2 | Radomiak Radom | |
Błękitni Stargard | 3 | 1 | Pogoń Siedlce | |
Raków Częstochowa | 0 | 1 | Wigry Suwałki | |
Gryf Wejherowo | 2 | 0 | Kotwica Kołobrzeg | |
Ostrovia Ostrów Wlkp. | 3 | 1 | Górnik Wałbrzych | |
1 runda | ||||
ROW 1964 Rybnik | 2 | 1 | Siarka Tarnobrzeg | |
Stal Stalowa Wola | 2 | 0 | Olimpia Grudziądz | |
Znicz Pruszków | 2 | 1 | Termalica Nieciecza | |
Rozwój Katowice | 0 | 1 | GKS Tychy | |
GKS Katowice | 1 | 2 | Chrobry Głogów | |
Gryf Wejherowo | 1 | 0 | Arka Gdynia | |
Sokół Kleczew | 1 | 4 | Miedź Legnica | |
Polonia Bytom | 1 | 3 | Wisła Płock | |
Radomiak Radom | 1 | 2 | Dolcan Ząbki | |
Limanovia Limanowa | 0 | 3 | Wisła Puławy | |
Stal Rzeszów | 2 | 1 | Górnik Łęczna | |
Okocimski Brzesko | 2 | 1 | Stomil Olsztyn | |
Ostrovia Ostrów Wlkp. | 2 | 1 | Puszcza Niepołomice | |
Błękitni Stargard | 1 | 0 | Chojniczanka Chojnice | |
Flota Świnoujście | 2 | 0 | Wigry Suwałki | |
Sandecja Nowy Sącz | 0 | 1 | GKS Bełchatów | |
2 runda | ||||
Górnik Zabrze | 2 | 1 | Korona Kielce | |
Wisła Puławy | 4 | 5 | Piast Gliwice | |
Widzew Łódź | 1 | 2 | Śląsk Wrocław | |
Dolcan Ząbki | 2 | 3 | Pogoń Szczecin | |
Flota Świnoujście | 1 | 2 | GKS Bełchatów | |
Gryf Wejherowo | 1 | 2 | Błękitni Stargard | |
Stal Stalowa Wola | 2 | 1 | Lechia Gdańsk | |
Ostrovia Ostrów Wlkp. | 2 | 1 | Ruch Chorzów | |
Okocimski Brzesko | 1 | 2 | Cracovia | |
Stal Rzeszów | 1 | 3 | Znicz Pruszków | |
Miedź Legnica | 0 | 4 | Legia Warszawa | |
Zawisza Bydgoszcz | 0 | 2 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | |
Wisła Płock | 5 | 6 | GKS Tychy | |
ROW 1964 Rybnik | 0 | 4 | Zagłębie Lubin | |
Lech Poznań | 2 | 0 | Wisła Kraków | |
Chrobry Głogów | 1 | 3 | Jagiellonia Białystok | |
1/8 finału | ||||
Błękitni Stargard | 3 | 2 | GKS Tychy | |
Znicz Pruszków | 2 | 1 | Zagłębie Lubin | |
Stal Stalowa Wola | 0 | 1 | Śląsk Wrocław | |
Górnik Zabrze | 2 | 4 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | |
Ostrovia Ostrów Wlkp. | 1 | 2 | Cracovia | |
Piast Gliwice | 1 | 0 | GKS Bełchatów | |
Lech Poznań | 4 | 2 | Jagiellonia Białystok | |
Legia Warszawa | 3 | 1 | Pogoń Szczecin | |
1/4 finału | ||||
Śląsk Wrocław | 1 | 1 | Legia Warszawa | |
Znicz Pruszków | 1 | 5 | Lech Poznań | |
Błękitni Stargard | 2 | 0 | Cracovia | |
Piast Gliwice | 1 | 2 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | |
Legia Warszawa | 4 | 2 | Śląsk Wrocław | |
Cracovia | 0 | 2 | Błękitni Stargard | |
Lech Poznań | 1 | 0 | Znicz Pruszków | |
Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1 | 0 | Piast Gliwice | |
1/2 finału | ||||
Błękitni Stargard | 3 | 1 | Lech Poznań | |
Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1 | 4 | Legia Warszawa | |
Legia Warszawa | 2 | 0 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | |
Lech Poznań | 5 | 1 | Błękitni Stargard | |
finał | ||||
Legia Warszawa | 2 | 1 | Lech Poznań |