terminarz - Klasa okręgowa Szczecin gr.2 2009/2010
1 kolejka
15-08 11:00 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 2 2 Orkan Suchań
15-08 16:00 Koral Mostkowo 1 4 Remor Recz
15-08 17:00 Klon Krzęcin 0 0 Odra II Chojna
15-08 18:00 Unia Dolice 4 2 Morzycko Moryń
16-08 16:00 Sokół Różańsko 1 0 Sokół Granowo
16-08 16:00 Mieszko Mieszkowice 1 2 Sęp Brzesko
16-08 17:00 Jedność Przewłoki 0 1 Czcibor Cedynia
16-08 17:00 Myśla Dargomyśl 3 3 Drawa Drawno
2 kolejka
19-08 15:00 Morzycko Moryń 2 0 Jedność Przewłoki
19-08 16:00 Czcibor Cedynia 1 3 Koral Mostkowo
19-08 17:00 Odra II Chojna 0 1 Orkan Suchań
19-08 17:30 Sęp Brzesko 4 2 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
19-08 17:30 Drawa Drawno 5 1 Sokół Różańsko
19-08 18:00 Sokół Granowo 0 0 Mieszko Mieszkowice
19-08 18:00 Remor Recz 1 0 Myśla Dargomyśl
19-08 18:00 Klon Krzęcin 1 2 Unia Dolice
3 kolejka
22-08 11:00 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 5 3 Sokół Granowo
22-08 18:00 Unia Dolice 3 2 Odra II Chojna
23-08 16:00 Koral Mostkowo 2 0 Morzycko Moryń
23-08 16:00 Sokół Różańsko 0 2 Remor Recz
23-08 16:00 Mieszko Mieszkowice 2 4 Drawa Drawno
23-08 17:00 Jedność Przewłoki 2 3 Klon Krzęcin
23-08 17:00 Myśla Dargomyśl 1 0 Czcibor Cedynia
23-08 17:00 Orkan Suchań 2 1 Sęp Brzesko
4 kolejka
29-08 17:00 Morzycko Moryń 4 2 Myśla Dargomyśl
29-08 17:30 Remor Recz 1 1 Mieszko Mieszkowice
29-08 17:30 Unia Dolice 5 1 Jedność Przewłoki
30-08 16:00 Drawa Drawno 0 2 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
30-08 16:00 Czcibor Cedynia 2 3 Sokół Różańsko
30-08 16:30 Sokół Granowo 2 2 Orkan Suchań
30-08 17:00 Odra II Chojna 0 2 Sęp Brzesko
30-08 17:00 Klon Krzęcin 0 1 Koral Mostkowo
terminarz - Klasa okręgowa Szczecin gr.2 2009/2010
5 kolejka
05-09 11:00 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 3 3 Remor Recz
05-09 16:00 Sęp Brzesko 2 1 Sokół Granowo
05-09 16:30 Sokół Różańsko 1 1 Morzycko Moryń
06-09 16:00 Koral Mostkowo 2 5 Unia Dolice
06-09 16:00 Mieszko Mieszkowice 2 2 Czcibor Cedynia
06-09 16:30 Jedność Przewłoki 1 0 Odra II Chojna
06-09 17:00 Myśla Dargomyśl 2 1 Klon Krzęcin
06-09 17:00 Orkan Suchań 1 0 Drawa Drawno
6 kolejka
12-09 16:00 Morzycko Moryń 0 1 Mieszko Mieszkowice
12-09 16:30 Unia Dolice 2 2 Myśla Dargomyśl
12-09 17:00 Remor Recz 2 1 Orkan Suchań
13-09 15:00 Czcibor Cedynia 3 2 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
13-09 16:00 Drawa Drawno 4 0 Sęp Brzesko
13-09 16:00 Klon Krzęcin 4 2 Sokół Różańsko
13-09 16:30 Jedność Przewłoki 0 0 Koral Mostkowo
13-09 17:00 Odra II Chojna 0 2 Sokół Granowo
7 kolejka
19-09 11:00 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 1 0 Morzycko Moryń
19-09 15:30 Myśla Dargomyśl 3 2 Jedność Przewłoki
19-09 16:00 Orkan Suchań 7 0 Czcibor Cedynia
19-09 16:30 Sokół Różańsko 1 3 Unia Dolice
20-09 15:00 Mieszko Mieszkowice 2 1 Klon Krzęcin
20-09 15:00 Sęp Brzesko 3 0 Remor Recz
20-09 15:30 Sokół Granowo 3 6 Drawa Drawno
20-09 16:00 Koral Mostkowo 2 0 Odra II Chojna
8 kolejka
26-09 15:00 Morzycko Moryń 2 1 Orkan Suchań
26-09 16:30 Remor Recz 1 2 Sokół Granowo
26-09 16:30 Unia Dolice 5 1 Mieszko Mieszkowice
27-09 15:00 Czcibor Cedynia 1 3 Sęp Brzesko
27-09 15:00 Klon Krzęcin 0 1 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
27-09 15:00 Koral Mostkowo 1 2 Myśla Dargomyśl
27-09 16:30 Jedność Przewłoki 0 1 Sokół Różańsko
27-09 17:00 Odra II Chojna 1 4 Drawa Drawno
terminarz - Klasa okręgowa Szczecin gr.2 2009/2010
9 kolejka
03-10 11:00 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 3 2 Unia Dolice
03-10 14:30 Sęp Brzesko 4 1 Morzycko Moryń
03-10 15:30 Sokół Różańsko 0 1 Koral Mostkowo
03-10 15:30 Orkan Suchań 5 0 Klon Krzęcin
04-10 15:00 Mieszko Mieszkowice 4 2 Jedność Przewłoki
04-10 15:00 Sokół Granowo 3 3 Czcibor Cedynia
04-10 15:30 Myśla Dargomyśl 3 0 Odra II Chojna
04-10 15:30 Drawa Drawno 3 0 Remor Recz
10 kolejka
10-10 15:00 Morzycko Moryń 4 0 Sokół Granowo
10-10 15:30 Unia Dolice 4 5 Orkan Suchań
11-10 14:00 Czcibor Cedynia 2 4 Drawa Drawno
11-10 14:00 Klon Krzęcin 0 6 Sęp Brzesko
11-10 15:00 Koral Mostkowo 5 0 Mieszko Mieszkowice
11-10 15:00 Myśla Dargomyśl 4 4 Sokół Różańsko
11-10 15:30 Jedność Przewłoki 1 2 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
11-10 16:00 Odra II Chojna 3 2 Remor Recz
11 kolejka
17-10 11:00 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 2 1 Koral Mostkowo
17-10 15:00 Sokół Różańsko 3 1 Odra II Chojna
17-10 15:30 Remor Recz 1 2 Czcibor Cedynia
18-10 14:30 Sęp Brzesko 1 0 Unia Dolice
18-10 14:30 Sokół Granowo 1 1 Klon Krzęcin
18-10 15:00 Mieszko Mieszkowice 1 2 Myśla Dargomyśl
18-10 15:30 Orkan Suchań 4 0 Jedność Przewłoki
18-10 15:30 Drawa Drawno 1 1 Morzycko Moryń
12 kolejka
24-10 14:00 Morzycko Moryń 4 0 Remor Recz
24-10 14:00 Sokół Różańsko 1 2 Mieszko Mieszkowice
24-10 15:00 Unia Dolice 5 2 Sokół Granowo
25-10 14:00 Klon Krzęcin 2 2 Drawa Drawno
25-10 14:30 Odra II Chojna 5 0 Czcibor Cedynia
25-10 14:30 Jedność Przewłoki 0 1 Sęp Brzesko
25-10 14:30 Myśla Dargomyśl 2 0 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
25-10 15:00 Koral Mostkowo 1 2 Orkan Suchań
terminarz - Klasa okręgowa Szczecin gr.2 2009/2010
13 kolejka
07-11 11:00 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 11 1 Sokół Różańsko
07-11 14:00 Mieszko Mieszkowice 2 1 Odra II Chojna
07-11 14:30 Remor Recz 2 0 Klon Krzęcin
08-11 14:00 Orkan Suchań 3 0 Myśla Dargomyśl
08-11 14:00 Sęp Brzesko 2 1 Koral Mostkowo
08-11 14:00 Sokół Granowo 1 1 Jedność Przewłoki
08-11 14:00 Czcibor Cedynia 2 3 Morzycko Moryń
08-11 14:30 Drawa Drawno 2 2 Unia Dolice
14 kolejka
11-11 13:30 Unia Dolice 0 0 Remor Recz
11-11 13:30 Sokół Różańsko 0 2 Orkan Suchań
11-11 14:00 Klon Krzęcin 3 0 Czcibor Cedynia
11-11 14:00 Jedność Przewłoki 3 1 Drawa Drawno
11-11 14:00 Koral Mostkowo 14 1 Sokół Granowo
11-11 14:00 Myśla Dargomyśl 1 1 Sęp Brzesko
11-11 14:00 Mieszko Mieszkowice 2 0 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
11-11 14:30 Odra II Chojna 1 2 Morzycko Moryń
15 kolejka
14-11 11:00 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 3 1 Odra II Chojna
14-11 13:30 Orkan Suchań 3 1 Mieszko Mieszkowice
14-11 13:30 Remor Recz 3 0 Jedność Przewłoki
14-11 14:00 Morzycko Moryń 2 1 Klon Krzęcin
15-11 13:30 Sokół Granowo 2 2 Myśla Dargomyśl
15-11 14:00 Sęp Brzesko 3 0 Sokół Różańsko
15-11 14:00 Czcibor Cedynia 3 2 Unia Dolice
15-11 14:30 Drawa Drawno 1 2 Koral Mostkowo
16 kolejka
20-03 15:00 Remor Recz 2 1 Koral Mostkowo
21-03 14:00 Odra II Chojna 1 1 Klon Krzęcin
21-03 14:00 Czcibor Cedynia 6 1 Jedność Przewłoki
21-03 15:00 Sokół Granowo 3 0 Sokół Różańsko
21-03 15:30 Sęp Brzesko 4 1 Mieszko Mieszkowice
05-05 17:30 Orkan Suchań 2 1 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
05-05 17:30 Morzycko Moryń 0 2 Unia Dolice
05-05 17:30 Drawa Drawno 4 0 Myśla Dargomyśl
terminarz - Klasa okręgowa Szczecin gr.2 2009/2010
17 kolejka
27-03 13:30 Jedność Przewłoki 1 2 Morzycko Moryń
27-03 14:00 Orkan Suchań 1 0 Odra II Chojna
27-03 15:00 Unia Dolice 3 0 Klon Krzęcin
27-03 16:00 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 1 1 Sęp Brzesko
27-03 16:00 Mieszko Mieszkowice 2 1 Sokół Granowo
27-03 16:00 Sokół Różańsko 1 1 Drawa Drawno
28-03 15:00 Koral Mostkowo 1 3 Czcibor Cedynia
28-03 15:30 Myśla Dargomyśl 1 3 Remor Recz
18 kolejka
03-04 Klon Krzęcin 0 0 Jedność Przewłoki
03-04 13:30 Remor Recz 1 0 Sokół Różańsko
03-04 13:30 Sęp Brzesko 3 2 Orkan Suchań
03-04 14:30 Odra II Chojna 1 6 Unia Dolice
03-04 14:30 Drawa Drawno 3 1 Mieszko Mieszkowice
03-04 15:00 Morzycko Moryń 2 0 Koral Mostkowo
03-04 15:00 Czcibor Cedynia 2 1 Myśla Dargomyśl
03-04 16:30 Sokół Granowo 2 2 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
19 kolejka
02-06 18:00 Mieszko Mieszkowice 2 3 Remor Recz
16-06 17:30 Sęp Brzesko 1 1 Odra II Chojna
16-06 17:30 Orkan Suchań 9 1 Sokół Granowo
16-06 17:30 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 5 1 Drawa Drawno
16-06 17:30 Sokół Różańsko 1 3 Czcibor Cedynia
16-06 17:30 Myśla Dargomyśl 2 3 Morzycko Moryń
16-06 17:30 Koral Mostkowo 2 5 Klon Krzęcin
16-06 17:30 Jedność Przewłoki 0 2 Unia Dolice
20 kolejka
12-05 17:30 Odra II Chojna 3 2 Jedność Przewłoki
12-05 17:30 Unia Dolice 6 0 Koral Mostkowo
12-05 17:30 Klon Krzęcin 0 2 Myśla Dargomyśl
12-05 17:30 Morzycko Moryń 4 0 Sokół Różańsko
12-05 17:30 Czcibor Cedynia 5 0 Mieszko Mieszkowice
12-05 17:30 Remor Recz 1 0 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
12-05 17:30 Drawa Drawno 2 0 Orkan Suchań
12-05 17:30 Sokół Granowo 2 3 Sęp Brzesko
terminarz - Klasa okręgowa Szczecin gr.2 2009/2010
21 kolejka
24-04 11:00 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 1 0 Czcibor Cedynia
24-04 13:30 Sokół Granowo 1 1 Odra II Chojna
24-04 14:30 Orkan Suchań 1 3 Remor Recz
24-04 17:00 Mieszko Mieszkowice 1 0 Morzycko Moryń
24-04 17:00 Sokół Różańsko 1 3 Klon Krzęcin
25-04 16:00 Koral Mostkowo 1 2 Jedność Przewłoki
25-04 16:30 Sęp Brzesko 0 0 Drawa Drawno
25-04 16:30 Myśla Dargomyśl 1 0 Unia Dolice
22 kolejka
01-05 16:00 Klon Krzęcin 0 1 Mieszko Mieszkowice
01-05 16:00 Morzycko Moryń 3 0 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
01-05 16:30 Jedność Przewłoki 0 1 Myśla Dargomyśl
01-05 16:30 Unia Dolice 8 3 Sokół Różańsko
01-05 16:30 Remor Recz 1 3 Sęp Brzesko
01-05 17:00 Czcibor Cedynia 4 0 Orkan Suchań
02-05 15:00 Odra II Chojna 5 0 Koral Mostkowo
02-05 16:30 Drawa Drawno 4 0 Sokół Granowo
23 kolejka
08-05 11:00 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 1 1 Klon Krzęcin
08-05 15:00 Orkan Suchań 0 0 Morzycko Moryń
08-05 16:30 Sokół Granowo 0 3 Remor Recz
08-05 17:00 Mieszko Mieszkowice 2 2 Unia Dolice
08-05 17:00 Sokół Różańsko 0 1 Jedność Przewłoki
09-05 16:30 Drawa Drawno 1 2 Odra II Chojna
09-05 17:00 Sęp Brzesko 4 2 Czcibor Cedynia
09-05 17:00 Myśla Dargomyśl 3 1 Koral Mostkowo
24 kolejka
15-05 16:30 Unia Dolice 4 1 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
15-05 17:00 Morzycko Moryń 1 3 Sęp Brzesko
15-05 17:00 Remor Recz 1 3 Drawa Drawno
16-05 15:00 Odra II Chojna 1 3 Myśla Dargomyśl
16-05 16:00 Czcibor Cedynia 3 0 Sokół Granowo
16-05 16:30 Jedność Przewłoki 3 2 Mieszko Mieszkowice
16-05 16:30 Klon Krzęcin 1 1 Orkan Suchań
16-05 17:00 Koral Mostkowo 0 3 Sokół Różańsko
terminarz - Klasa okręgowa Szczecin gr.2 2009/2010
25 kolejka
22-05 11:00 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 1 2 Jedność Przewłoki
22-05 15:00 Orkan Suchań 0 1 Unia Dolice
22-05 16:00 Sokół Granowo 0 4 Morzycko Moryń
22-05 17:00 Mieszko Mieszkowice 1 0 Koral Mostkowo
22-05 17:00 Sokół Różańsko 0 3 Myśla Dargomyśl
22-05 17:30 Remor Recz 4 0 Odra II Chojna
23-05 16:30 Drawa Drawno 2 0 Czcibor Cedynia
23-05 17:00 Sęp Brzesko 2 1 Klon Krzęcin
26 kolejka
26-05 17:30 Odra II Chojna 4 1 Sokół Różańsko
26-05 17:30 Myśla Dargomyśl 2 3 Mieszko Mieszkowice
26-05 17:30 Koral Mostkowo 2 2 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
26-05 17:30 Jedność Przewłoki 1 0 Orkan Suchań
26-05 17:30 Unia Dolice 2 1 Sęp Brzesko
26-05 17:30 Klon Krzęcin 2 1 Sokół Granowo
26-05 17:30 Morzycko Moryń 3 0 Drawa Drawno
26-05 17:30 Czcibor Cedynia 3 1 Remor Recz
27 kolejka
29-05 11:00 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 2 4 Myśla Dargomyśl
29-05 16:30 Sokół Granowo 1 3 Unia Dolice
29-05 17:00 Mieszko Mieszkowice 8 2 Sokół Różańsko
29-05 17:30 Remor Recz 1 2 Morzycko Moryń
30-05 15:30 Orkan Suchań 2 0 Koral Mostkowo
30-05 16:00 Czcibor Cedynia 2 2 Odra II Chojna
30-05 16:30 Drawa Drawno 4 1 Klon Krzęcin
30-05 17:00 Sęp Brzesko 1 2 Jedność Przewłoki
28 kolejka
05-06 17:00 Sokół Różańsko 0 5 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
05-06 17:00 Unia Dolice 0 0 Drawa Drawno
05-06 17:00 Morzycko Moryń 1 0 Czcibor Cedynia
06-06 16:00 Odra II Chojna 3 2 Mieszko Mieszkowice
06-06 17:00 Myśla Dargomyśl 4 0 Orkan Suchań
06-06 17:30 Jedność Przewłoki 4 2 Sokół Granowo
06-06 17:30 Klon Krzęcin 2 1 Remor Recz
06-06 18:00 Koral Mostkowo 0 2 Sęp Brzesko
terminarz - Klasa okręgowa Szczecin gr.2 2009/2010
29 kolejka
12-06 17:00 Morzycko Moryń 2 0 Odra II Chojna
12-06 17:00 Czcibor Cedynia 2 2 Klon Krzęcin
12-06 17:00 Remor Recz 2 2 Unia Dolice
12-06 17:00 Drawa Drawno 4 0 Jedność Przewłoki
12-06 17:00 Sokół Granowo 2 3 Koral Mostkowo
12-06 17:00 Sęp Brzesko 2 1 Myśla Dargomyśl
12-06 17:00 Orkan Suchań 4 0 Sokół Różańsko
12-06 17:00 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 2 2 Mieszko Mieszkowice
30 kolejka
19-06 Sokół Różańsko 1 4 Sęp Brzesko
19-06 17:00 Odra II Chojna 0 7 Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
19-06 17:00 Mieszko Mieszkowice 1 3 Orkan Suchań
19-06 17:00 Myśla Dargomyśl 3 0 Sokół Granowo
19-06 17:00 Koral Mostkowo 4 1 Drawa Drawno
19-06 17:00 Jedność Przewłoki 1 1 Remor Recz
19-06 17:00 Unia Dolice 4 0 Czcibor Cedynia
19-06 17:00 Klon Krzęcin 2 2 Morzycko Moryń