terminarz - IV liga zachodniopomorska 2019/2020
1 kolejka
10-08 11:00 Lech Czaplinek 0 0 Orzeł Wałcz
10-08 12:00 Hutnik Szczecin 0 6 Błękitni II Stargard
10-08 13:00 Darłovia Darłowo 1 2 Rasel Dygowo
10-08 14:00 Sparta Węgorzyno 2 1 Sokół Karlino
10-08 14:00 Leśnik Manowo 3 1 MKP Szczecinek
10-08 16:00 Iskierka Szczecin 4 2 Polski Cukier Kluczevia Stargard
10-08 17:00 Olimp Gościno 1 1 Intermarche-Rega Trzebiatów
10-08 17:00 Ina Goleniów 4 1 Gryf Kamień Pomorski
10-08 18:00 Flota Świnoujście 3 1 Vineta Wolin
2 kolejka
17-08 11:00 Rasel Dygowo 2 0 Leśnik Manowo
17-08 11:00 Sokół Karlino 0 1 Darłovia Darłowo
17-08 14:00 Gryf Kamień Pomorski 2 2 Flota Świnoujście
17-08 15:00 Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 5 Hutnik Szczecin
17-08 15:00 Lech Czaplinek 1 2 Olimp Gościno
17-08 17:00 Orzeł Wałcz 1 1 MKP Szczecinek
17-08 17:00 Intermarche-Rega Trzebiatów 0 3 Ina Goleniów
18-08 11:00 Błękitni II Stargard 5 0 Sparta Węgorzyno
18-08 17:00 Vineta Wolin 2 2 Iskierka Szczecin
3 kolejka
24-08 11:00 Iskierka Szczecin 1 2 Gryf Kamień Pomorski
24-08 11:00 Sparta Węgorzyno 2 3 Polski Cukier Kluczevia Stargard
24-08 12:00 Hutnik Szczecin 3 0 Vineta Wolin
24-08 13:00 Darłovia Darłowo 4 1 Błękitni II Stargard
24-08 14:00 Leśnik Manowo 4 1 Sokół Karlino
24-08 17:00 Olimp Gościno 0 2 Orzeł Wałcz
24-08 17:00 Ina Goleniów 0 1 Lech Czaplinek
24-08 17:00 Flota Świnoujście 3 1 Intermarche-Rega Trzebiatów
24-08 17:00 MKP Szczecinek 1 0 Rasel Dygowo
4 kolejka
28-08 18:00 Orzeł Wałcz 2 0 Rasel Dygowo
28-08 18:00 Sokół Karlino 1 1 MKP Szczecinek
28-08 18:00 Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 2 Darłovia Darłowo
28-08 18:00 Vineta Wolin 1 1 Sparta Węgorzyno
28-08 18:00 Gryf Kamień Pomorski 2 6 Hutnik Szczecin
28-08 18:00 Intermarche-Rega Trzebiatów 3 3 Iskierka Szczecin
28-08 18:00 Lech Czaplinek 0 1 Flota Świnoujście
28-08 18:00 Olimp Gościno 0 3 Ina Goleniów
06-11 17:00 Błękitni II Stargard 3 1 Leśnik Manowo
terminarz - IV liga zachodniopomorska 2019/2020
5 kolejka
31-08 12:00 Hutnik Szczecin 5 0 Intermarche-Rega Trzebiatów
31-08 13:00 Darłovia Darłowo 3 2 Vineta Wolin
31-08 14:00 Sparta Węgorzyno 1 1 Gryf Kamień Pomorski
31-08 16:00 Rasel Dygowo 4 3 Sokół Karlino
31-08 17:00 Ina Goleniów 2 1 Orzeł Wałcz
31-08 17:00 Flota Świnoujście 9 0 Olimp Gościno
31-08 17:00 MKP Szczecinek 3 2 Błękitni II Stargard
01-09 13:00 Leśnik Manowo 0 1 Polski Cukier Kluczevia Stargard
01-09 16:00 Iskierka Szczecin 1 3 Lech Czaplinek
6 kolejka
07-09 11:00 Gryf Kamień Pomorski 1 1 Darłovia Darłowo
07-09 11:00 Intermarche-Rega Trzebiatów 1 0 Sparta Węgorzyno
07-09 13:00 Polski Cukier Kluczevia Stargard 5 1 MKP Szczecinek
07-09 13:00 Olimp Gościno 2 2 Iskierka Szczecin
07-09 14:00 Lech Czaplinek 0 0 Hutnik Szczecin
07-09 15:00 Orzeł Wałcz 3 0 Sokół Karlino
07-09 16:00 Vineta Wolin 5 0 Leśnik Manowo
07-09 17:00 Błękitni II Stargard 2 0 Rasel Dygowo
08-09 16:00 Ina Goleniów 1 3 Flota Świnoujście
7 kolejka
14-09 11:00 Sparta Węgorzyno 4 4 Lech Czaplinek
14-09 11:00 Leśnik Manowo 3 0 Gryf Kamień Pomorski
14-09 11:00 Rasel Dygowo 4 1 Polski Cukier Kluczevia Stargard
14-09 12:00 Hutnik Szczecin 5 1 Olimp Gościno
14-09 13:00 Darłovia Darłowo 2 2 Intermarche-Rega Trzebiatów
14-09 14:00 Sokół Karlino 1 1 Błękitni II Stargard
14-09 16:00 Flota Świnoujście 7 1 Orzeł Wałcz
14-09 16:00 Iskierka Szczecin 1 1 Ina Goleniów
14-09 16:00 MKP Szczecinek 0 3 Vineta Wolin
8 kolejka
21-09 13:00 Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 1 Sokół Karlino
21-09 13:00 Intermarche-Rega Trzebiatów 2 1 Leśnik Manowo
21-09 14:00 Gryf Kamień Pomorski 1 5 MKP Szczecinek
21-09 16:00 Orzeł Wałcz 0 1 Błękitni II Stargard
21-09 16:00 Vineta Wolin 4 0 Rasel Dygowo
21-09 16:00 Olimp Gościno 2 2 Sparta Węgorzyno
21-09 16:00 Flota Świnoujście 5 1 Iskierka Szczecin
22-09 14:00 Ina Goleniów 2 4 Hutnik Szczecin
22-09 15:00 Lech Czaplinek 1 0 Darłovia Darłowo
terminarz - IV liga zachodniopomorska 2019/2020
9 kolejka
28-09 11:00 Leśnik Manowo 4 1 Lech Czaplinek
28-09 11:00 Rasel Dygowo 0 3 Gryf Kamień Pomorski
28-09 12:00 Hutnik Szczecin 0 0 Flota Świnoujście
28-09 13:00 Darłovia Darłowo 4 0 Olimp Gościno
28-09 14:00 Sparta Węgorzyno 0 4 Ina Goleniów
28-09 14:00 Sokół Karlino 0 4 Vineta Wolin
28-09 16:00 Iskierka Szczecin 1 2 Orzeł Wałcz
28-09 16:00 MKP Szczecinek 3 5 Intermarche-Rega Trzebiatów
02-10 17:00 Błękitni II Stargard 0 2 Polski Cukier Kluczevia Stargard
10 kolejka
05-10 11:00 Intermarche-Rega Trzebiatów 0 1 Rasel Dygowo
05-10 14:00 Gryf Kamień Pomorski 3 0 Sokół Karlino
05-10 14:00 Lech Czaplinek 0 2 MKP Szczecinek
05-10 15:00 Vineta Wolin 2 0 Błękitni II Stargard
05-10 15:00 Olimp Gościno 0 1 Leśnik Manowo
05-10 15:00 Ina Goleniów 4 2 Darłovia Darłowo
05-10 15:00 Flota Świnoujście 4 0 Sparta Węgorzyno
05-10 16:00 Orzeł Wałcz 2 3 Polski Cukier Kluczevia Stargard
05-10 16:00 Iskierka Szczecin 1 5 Hutnik Szczecin
11 kolejka
12-10 11:00 Leśnik Manowo 2 1 Ina Goleniów
12-10 12:00 Hutnik Szczecin 4 0 Orzeł Wałcz
12-10 13:00 Darłovia Darłowo 1 3 Flota Świnoujście
12-10 13:00 MKP Szczecinek 1 1 Olimp Gościno
12-10 13:00 Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 0 Vineta Wolin
12-10 14:00 Sparta Węgorzyno 1 1 Iskierka Szczecin
12-10 14:00 Sokół Karlino 0 2 Intermarche-Rega Trzebiatów
12-10 15:00 Rasel Dygowo 2 0 Lech Czaplinek
13-10 17:00 Błękitni II Stargard 4 1 Gryf Kamień Pomorski
12 kolejka
19-10 11:00 Olimp Gościno 0 0 Rasel Dygowo
19-10 12:00 Hutnik Szczecin 2 3 Sparta Węgorzyno
19-10 14:00 Orzeł Wałcz 3 1 Vineta Wolin
19-10 14:00 Gryf Kamień Pomorski 2 5 Polski Cukier Kluczevia Stargard
19-10 14:00 Intermarche-Rega Trzebiatów 2 1 Błękitni II Stargard
19-10 14:00 Lech Czaplinek 2 1 Sokół Karlino
19-10 14:00 Ina Goleniów 3 2 MKP Szczecinek
19-10 15:00 Flota Świnoujście 3 1 Leśnik Manowo
19-10 16:00 Iskierka Szczecin 1 0 Darłovia Darłowo
terminarz - IV liga zachodniopomorska 2019/2020
13 kolejka
26-10 12:00 Leśnik Manowo 2 0 Iskierka Szczecin
26-10 13:00 MKP Szczecinek 4 2 Flota Świnoujście
26-10 13:00 Sokół Karlino 0 3 Olimp Gościno
26-10 13:00 Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 3 Intermarche-Rega Trzebiatów
26-10 14:00 Sparta Węgorzyno 0 3 Orzeł Wałcz
26-10 14:00 Darłovia Darłowo 2 1 Hutnik Szczecin
26-10 14:00 Vineta Wolin 4 0 Gryf Kamień Pomorski
26-10 16:00 Błękitni II Stargard 1 1 Lech Czaplinek
27-10 14:30 Rasel Dygowo 1 1 Ina Goleniów
14 kolejka
02-11 13:00 Orzeł Wałcz 0 0 Gryf Kamień Pomorski
02-11 13:00 Intermarche-Rega Trzebiatów 1 1 Vineta Wolin
02-11 13:00 Lech Czaplinek 3 3 Polski Cukier Kluczevia Stargard
02-11 13:00 Ina Goleniów 8 0 Sokół Karlino
02-11 13:00 Iskierka Szczecin 2 3 MKP Szczecinek
02-11 14:00 Olimp Gościno 4 1 Błękitni II Stargard
02-11 14:00 Sparta Węgorzyno 1 4 Darłovia Darłowo
02-11 16:00 Hutnik Szczecin 2 0 Leśnik Manowo
03-11 13:00 Flota Świnoujście 4 1 Rasel Dygowo
15 kolejka
09-11 11:00 Leśnik Manowo 2 1 Sparta Węgorzyno
09-11 12:00 MKP Szczecinek 3 1 Hutnik Szczecin
09-11 13:00 Darłovia Darłowo 3 1 Orzeł Wałcz
09-11 13:00 Rasel Dygowo 2 1 Iskierka Szczecin
09-11 13:00 Sokół Karlino 0 0 Flota Świnoujście
09-11 13:00 Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 1 Olimp Gościno
09-11 14:00 Vineta Wolin 1 0 Lech Czaplinek
09-11 14:00 Gryf Kamień Pomorski 2 0 Intermarche-Rega Trzebiatów
09-11 16:00 Błękitni II Stargard 3 1 Ina Goleniów
16 kolejka
16-11 13:00 Orzeł Wałcz 2 1 Intermarche-Rega Trzebiatów
16-11 13:00 Lech Czaplinek 0 1 Gryf Kamień Pomorski
16-11 13:00 Flota Świnoujście 4 1 Błękitni II Stargard
16-11 13:00 Iskierka Szczecin 1 3 Sokół Karlino
16-11 14:00 Olimp Gościno 1 1 Vineta Wolin
16-11 14:00 Ina Goleniów 4 1 Polski Cukier Kluczevia Stargard
16-11 14:00 Sparta Węgorzyno 0 8 MKP Szczecinek
16-11 17:00 Hutnik Szczecin 1 1 Rasel Dygowo
01-04 17:00 Darłovia Darłowo Leśnik Manowo
terminarz - IV liga zachodniopomorska 2019/2020
17 kolejka
23-11 11:00 Leśnik Manowo 2 2 Orzeł Wałcz
23-11 12:00 MKP Szczecinek 0 5 Darłovia Darłowo
23-11 12:00 Sokół Karlino 3 0 Hutnik Szczecin
23-11 12:00 Intermarche-Rega Trzebiatów 2 1 Lech Czaplinek
23-11 13:00 Rasel Dygowo 7 0 Sparta Węgorzyno
23-11 13:00 Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 0 Flota Świnoujście
23-11 13:00 Vineta Wolin 1 1 Ina Goleniów
23-11 14:00 Gryf Kamień Pomorski 0 1 Olimp Gościno
24-11 11:00 Błękitni II Stargard 7 1 Iskierka Szczecin
18 kolejka
07-03 11:00 Sokół Karlino 2 0 Sparta Węgorzyno
07-03 13:00 Orzeł Wałcz 3 0 Lech Czaplinek
07-03 13:00 Intermarche-Rega Trzebiatów 1 1 Olimp Gościno
07-03 13:00 Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 2 Iskierka Szczecin
07-03 15:00 MKP Szczecinek 4 1 Leśnik Manowo
07-03 16:00 Gryf Kamień Pomorski 1 5 Ina Goleniów
07-03 16:00 Błękitni II Stargard 4 2 Hutnik Szczecin
08-03 15:00 Rasel Dygowo 3 1 Darłovia Darłowo
08-03 15:00 Vineta Wolin 1 1 Flota Świnoujście