terminarz - Puchar Polski ZZPN 2017/2018
1 runda
20-08 16:00 Jantar II Dziwnów 2 3 Bizon Cerkwica
20-08 16:00 Orzeł Prusinowo 1 6 Korona Stuchowo
20-08 16:00 Światowid 63 II Łobez 6 2 Radowia Radowo Małe
20-08 16:00 Lotnik Czarne 2 1 Zieloni Wyszobór
20-08 16:00 Bałtyk Gostyń 1 2 Fala Międzyzdroje
20-08 16:00 Gardominka Mechowo 0 6 Sowianka Sowno
20-08 16:00 Bryza Reńsko 3 5 Orzeł Pęzino
20-08 16:00 Chrobry Boleszkowice 2 1 Mieszko Mieszkowice
20-08 16:00 Zenit Koszewo 0 7 Zootechnik Kołbacz
20-08 16:00 Florek Trzeszczyn 0 3 Aquila Szczecin
20-08 16:00 Pionier Szczecin 0 6 Arkonia II Szczecin
20-08 16:00 Ogniwo Dzwonowo 2 12 Rolpol Chlebowo
20-08 16:00 Vitkowia Witkowo 0 3 Jedność Przewłoki
20-08 16:00 Chemik II Police 8 1 Vielgovia Szczecin
20-08 16:00 Jastrząb Łosośnica 1 4 Dąb Dębice
20-08 16:00 Zjednoczeni Kurzycko 4 1 Piast Piaseczno
20-08 16:00 Merkury Nowogródek Pom. 3 5 Piast II Karsko
20-08 16:00 Ina Nadarzyn 1 2 Wicher Przelewice
20-08 16:00 Chrobry Lisie Pole 0 4 Iskra Banie
20-08 16:00 Sokół Sokoliniec 1 3 Płomień Lisowo
20-08 16:00 Rurzyca Nawodna 0 4 Łabędź Widuchowa
20-08 16:00 Sparta Skalin 0 5 Hanza Goleniów
20-08 16:00 Kasta Szczecin-Majowe 0 3 Czarni 44 Szczecin
20-08 16:00 Hutnik II Szczecin 1 6 Zryw Kołbaskowo
20-08 16:00 Unia Swochowo 2 8 Grot Gardno
20-08 16:00 GKS Golenice 2 8 Mechanik Warnice
20-08 16:00 Zalew Stepnica 0 3 Znicz Niedźwiedź
20-08 16:00 Gwiazda Żalęcino 1 10 Stal Lipiany
20-08 16:00 Świt Barnimie 6 7 Remor Recz
20-08 16:00 SALOS Szczecin 7 1 Tanowia Tanowo
20-08 16:00 Jeziorak II Szczecin 0 4 Wołczkowo-Bezrzecze
20-08 16:00 Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 0 Pomorzanin Krąpiel
2 runda
05-09 17:30 Światowid 63 Łobez 5 2 Pomorzanin Nowogard
06-09 17:30 Zootechnik Kołbacz 4 1 Czarni Fiege Lubanowo
06-09 17:30 Aquila Szczecin 4 2 Odrzanka Radziszewo
06-09 17:30 Bizon Cerkwica 2 8 Błękitni Trzygłów
06-09 17:30 Chrobry Boleszkowice 0 3 Zieloni Zielin
06-09 17:30 SALOS Szczecin 3 0 Ehrle Dobra Szczecińska
06-09 17:30 Orzeł Pęzino 1 6 Masovia Maszewo
06-09 17:30 Sowianka Sowno 0 2 Wicher Brojce
06-09 17:30 Fala Międzyzdroje 1 4 Flota Świnoujście
06-09 17:30 Znicz Niedźwiedź 0 4 Sokół Pyrzyce
06-09 17:30 Lotnik Czarne 0 13 Sparta Gryfice
06-09 17:30 Korona Stuchowo 0 3 Wybrzeże Rewalskie Rewal
06-09 17:30 Wołczkowo-Bezrzecze 0 5 Mierzynianka Mierzyn
06-09 17:30 Stal Lipiany 3 0 Orzeł Trzcińsko-Zdrój
06-09 17:30 Rolpol Chlebowo 3 4 Promień Mosty
06-09 17:30 Jedność Przewłoki 1 2 Sęp Brzesko
06-09 17:30 Chemik II Police 3 1 Błękit Pniewo
06-09 17:30 Dąb Dębice 3 4 Zorza Dobrzany
06-09 17:30 Remor Recz 0 4 Biali Sądów
06-09 17:30 Zjednoczeni Kurzycko 0 3 Piast Karsko
06-09 17:30 Piast II Karsko 0 3 Klon Krzęcin
06-09 17:30 Wicher Przelewice 4 5 Kłos Pełczyce
06-09 17:30 Iskra Banie 0 1 Chemik Police
06-09 17:30 Płomień Lisowo 6 7 Gavia Choszczno
06-09 17:30 Łabędź Widuchowa 3 11 Ogniwo Babinek
06-09 17:30 Hanza Goleniów 5 3 Polonia Płoty
06-09 17:30 Czarni 44 Szczecin 0 2 Iskierka Szczecin
06-09 17:30 Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 1 Orzeł Łoźnica
06-09 17:30 Zryw Kołbaskowo 4 3 Stal Szczecin
06-09 17:30 Grot Gardno 3 11 Błękitni II Stargard
06-09 17:30 Mechanik Warnice 5 1 Unia Dolice
06-09 17:30 Jantar Dziwnów 2 3 Iskra Golczewo
06-09 17:30 Świat Drzewa KP Przecław 4 3 Arkonia Szczecin
06-09 17:30 Drawa Drawno 3 4 SCRS Barlinek
06-09 17:30 Czcibor Cedynia 0 3 Odra Chojna
06-09 17:30 Myśla Dargomyśl 2 4 Dąb Dębno
06-09 17:30 Sarmata Dobra 4 5 Piast Chociwel
06-09 17:30 Światowid 63 II Łobez 0 4 Mewa Resko
06-09 17:30 Orkan Suchań 4 6 Ina Ińsko
13-09 17:00 Polonia Giżyn 2 3 Osadnik Myślibórz
3 runda
20-09 17:00 Hanza Goleniów 0 4 Błękitni II Stargard
20-09 17:00 Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 3 Piast Chociwel
20-09 17:00 Zryw Kołbaskowo 1 11 Chemik Police
20-09 17:00 Świat Drzewa KP Przecław 0 1 Dąb Dębno
20-09 17:00 Mechanik Warnice 4 2 Masovia Maszewo
20-09 17:00 Światowid 63 Łobez 4 5 Zorza Dobrzany
20-09 17:00 Sęp Brzesko 2 1 Piast Karsko
20-09 17:00 Zieloni Zielin 5 6 Odra Chojna
20-09 17:00 Mewa Resko 0 1 Iskra Golczewo
20-09 17:00 Sparta Gryfice 1 5 Wybrzeże Rewalskie Rewal
20-09 17:00 Zootechnik Kołbacz 5 4 Sokół Pyrzyce
20-09 17:00 Stal Lipiany 3 5 Gavia Choszczno
20-09 17:00 Klon Krzęcin 2 3 Osadnik Myślibórz
20-09 17:00 Promień Mosty 1 4 Wicher Brojce
20-09 17:00 Chemik II Police 7 2 Ogniwo Babinek
20-09 17:00 Kłos Pełczyce 2 4 SCRS Barlinek
20-09 17:00 Błękitni Trzygłów 0 7 Flota Świnoujście
20-09 17:00 Ina Ińsko 7 3 Biali Sądów
20-09 18:00 SALOS Szczecin 7 1 Iskierka Szczecin
20-09 19:00 Aquila Szczecin 1 5 Mierzynianka Mierzyn
4 runda
03-03 10:00 Zorza Dobrzany 0 4 Ina Goleniów
03-03 14:00 Mierzynianka Mierzyn 0 1 Hutnik Szczecin
03-03 14:00 SCRS Barlinek 0 5 Morzycko Moryń
03-03 14:00 Flota Świnoujście 1 2 Osadnik Myślibórz
03-03 14:00 Gavia Choszczno 3 0 Energetyk Gryfino
03-03 14:00 Chemik II Police 1 6 Polski Cukier Kluczevia Stargard
03-03 14:00 Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 9 Intermarche-Rega Trzebiatów
03-03 14:00 Wicher Brojce 4 3 Sparta Węgorzyno
03-03 16:00 Zootechnik Kołbacz 0 9 Świt Szczecin
03-03 19:00 Sęp Brzesko 0 7 Vineta Wolin
04-03 16:00 SALOS Szczecin 2 1 Chemik Police
21-03 16:00 Dąb Dębno 3 1 Jeziorak Szczecin
21-03 16:00 Ina Ińsko 2 4 Gryf Kamień Pomorski
21-03 16:00 Odra Chojna 3 0 Piast Chociwel
21-03 16:00 Mechanik Warnice 2 10 Błękitni II Stargard
28-03 17:00 Iskra Golczewo 1 5 Pogoń II Szczecin
5 runda
04-04 17:00 Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 4 Świt Szczecin
04-04 17:00 Odra Chojna 0 5 Morzycko Moryń
04-04 17:00 SALOS Szczecin 3 0 Błękitni II Stargard
04-04 17:00 Ina Goleniów 2 1 Hutnik Szczecin
04-04 17:00 Intermarche-Rega Trzebiatów 3 2 Vineta Wolin
04-04 17:00 Gavia Choszczno 2 1 Dąb Dębno
04-04 19:00 Wicher Brojce 1 3 Gryf Kamień Pomorski
11-04 17:00 Osadnik Myślibórz 1 3 Pogoń II Szczecin
6 runda
11-04 17:30 Morzycko Moryń 0 6 Świt Szczecin
17-04 18:00 Intermarche-Rega Trzebiatów 5 3 Gryf Kamień Pomorski
25-04 17:30 SALOS Szczecin 0 1 Ina Goleniów
25-04 17:30 Gavia Choszczno 0 3 Pogoń II Szczecin
1/4 finału
08-05 17:30 Bałtyk Koszalin 6 4 Pogoń II Szczecin
09-05 17:30 Intermarche-Rega Trzebiatów 5 7 Ina Goleniów
09-05 17:30 Sokół Karlino 0 2 Świt Szczecin
09-05 18:00 Gryf Polanów 0 6 Kotwica Kołobrzeg
1/2 finału
23-05 18:00 Ina Goleniów 1 4 Kotwica Kołobrzeg
23-05 18:00 Bałtyk Koszalin 3 2 Świt Szczecin
finał
06-06 18:00 Kotwica Kołobrzeg 0 1 Bałtyk Koszalin