ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A klasa Szczecin gr. 5 2016/2017
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Drawa Drawno 15 39 13 0 2 61 / 21 8 0 0 34 / 12 5 0 2 27 / 9
2.  Orzeł Bierzwnik 15 37 12 1 2 70 / 21 7 0 1 51 / 10 5 1 1 19 / 11
3.  Iskra Pomień 15 34 11 1 3 77 / 24 6 1 0 38 / 7 5 0 3 39 / 17
4.  Pomorzanin Zamęcin 15 30 10 0 5 34 / 25 7 0 1 22 / 10 3 0 4 12 / 15
5.  Iskra Warszyn 15 29 9 2 4 35 / 25 4 1 3 17 / 18 5 1 1 18 / 7
6.  Ina Nadarzyn 15 26 8 2 5 41 / 34 5 2 0 23 / 7 3 0 5 18 / 27 1 3 1 0 0 3 / 1
7.  Gryf Objezierze 15 26 8 2 5 30 / 25 5 0 2 17 / 9 3 2 3 13 / 16 1 0 0 0 1 1 / 3
8.  Remor Recz 15 20 6 2 7 29 / 25 3 1 3 12 / 9 3 1 4 17 / 16
9.  Korona Raduń 15 17 5 2 8 41 / 43 3 0 5 20 / 26 2 2 3 21 / 17
10.  Świt Barnimie 15 13 3 4 8 25 / 43 2 2 3 17 / 16 1 2 5 8 / 27
11.  Saturn Szadzko 15 10 3 1 11 27 / 50 2 0 6 13 / 21 1 1 5 14 / 29
12.  Sokół Sokoliniec 15 9 2 3 10 17 / 54 0 2 5 1 / 26 2 1 5 16 / 28
13.  Błękitni Sarnik 15 7 1 4 10 12 / 57 1 3 4 10 / 31 0 1 6 2 / 26
14.  Sokół Granowo 15 5 1 2 12 23 / 75 0 1 6 14 / 31 1 1 6 9 / 44
  • Drużna, która zajmie ostatnie miejsce spadnie do klasy B.
  • Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z klas Okręgowych Płn/Płd powyżej sześciu, w takim przypadku z A klasy spadnie/ą drużyna/y z przedostatnich miejsc/a z najgorszym bilansem : decyduje: suma zdobytych punktów/ilość spotkań. Gdy dwie lub więcej drużyn uzyskają równe ilości wskaźnika, WGiE ZZPN zarządzi mecz/e barażowe o utrzymanie w A klasie.
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. 5 2016/2017
      1234567891011121314
    1.  Błękitni Sarnik
     
    2.  Drawa Drawno
     
    3.  Gryf Objezierze
     
    4.  Ina Nadarzyn
     
    5.  Iskra Pomień
     
    6.  Iskra Warszyn
     
    7.  Korona Raduń
     
    8.  Orzeł Bierzwnik
     
    9.  Pomorzanin Zamęcin
     
    10.  Remor Recz
     
    11.  Saturn Szadzko
     
    12.  Sokół Granowo
     
    13.  Sokół Sokoliniec
     
    14.  Świt Barnimie
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. 5 2016/2017
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Drawa Drawno - Świt Barnimie 6 - 1 0 82 68
    Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień 0 - 9 0 0 10
    Saturn Szadzko - Gryf Objezierze 0 - 1 0 0 1
    Błękitni Sarnik - Ina Nadarzyn 3 - 1 0 0 3
    Iskra Warszyn - Sokół Granowo 4 - 1 0 0 9
    Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 3 - 0 0 0 6
    Orzeł Bierzwnik - Remor Recz 3 - 2 0 0 2
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Błękitni Sarnik 1 - 0 0 73 9
    Sokół Granowo - Orzeł Bierzwnik 3 - 4 0 0 8
    Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin 5 - 2 0 0 10
    Ina Nadarzyn - Korona Raduń 3 - 3 0 0 1
    Gryf Objezierze - Iskra Warszyn 0 - 2 0 0 3
    Sokół Sokoliniec - Drawa Drawno 1 - 6 0 0 3
    Świt Barnimie - Saturn Szadzko 3 - 3 0 1 6
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 3 - 0 0 0 0
    Orzeł Bierzwnik - Gryf Objezierze 5 - 1 0 0 4
    Drawa Drawno - Iskra Pomień 5 - 1 0 85 19
    Saturn Szadzko - Sokół Sokoliniec 5 - 1 0 0 0
    Błękitni Sarnik - Sokół Granowo 2 - 2 0 0 2
    Iskra Warszyn - Świt Barnimie 2 - 1 0 2 3
    Korona Raduń - Remor Recz 2 - 5 0 0 0
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin 3 - 0 0 157 6
    Świt Barnimie - Orzeł Bierzwnik 0 - 1 0 3 8
    Drawa Drawno - Saturn Szadzko 5 - 3 0 60 1
    Sokół Granowo - Korona Raduń 1 - 6 0 0 1
    Sokół Sokoliniec - Iskra Warszyn 0 - 0 0 3 0
    Iskra Pomień - Ina Nadarzyn 7 - 1 0 0 1
    Gryf Objezierze - Błękitni Sarnik 5 - 1 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 4 - 0 0 0 6
    Saturn Szadzko - Iskra Pomień 1 - 8 0 0 3
    Błękitni Sarnik - Świt Barnimie 1 - 1 0 37 1
    Pomorzanin Zamęcin - Sokół Granowo 4 - 1 0 0 0
    Korona Raduń - Gryf Objezierze 0 - 3 0 0 3
    Ina Nadarzyn - Remor Recz 2 - 0 0 0 12
    Iskra Warszyn - Drawa Drawno 2 - 1 0 10 28
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik 2 - 1 0 99 23
    Świt Barnimie - Korona Raduń 5 - 5 0 0 5
    Sokół Granowo - Ina Nadarzyn 1 - 4 0 0 0
    Gryf Objezierze - Pomorzanin Zamęcin 1 - 0 0 0 2
    Sokół Sokoliniec - Błękitni Sarnik 0 - 0 0 0 0
    Saturn Szadzko - Iskra Warszyn 2 - 5 0 0 5
    Iskra Pomień - Remor Recz 4 - 0 0 0 29
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Sokół Granowo 6 - 0 0 0 2
    Orzeł Bierzwnik - Saturn Szadzko 8 - 2 0 0 7
    Ina Nadarzyn - Gryf Objezierze 3 - 1 0 0 5
    Pomorzanin Zamęcin - Świt Barnimie 3 - 0 0 0 8
    Błękitni Sarnik - Drawa Drawno 0 - 9 0 30 6
    Korona Raduń - Sokół Sokoliniec 3 - 1 0 2 5
    Iskra Warszyn - Iskra Pomień 1 - 3 0 0 40
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Drawa Drawno - Korona Raduń 3 - 1 0 59 1
    Świt Barnimie - Ina Nadarzyn 3 - 1 0 0 2
    Gryf Objezierze - Remor Recz 3 - 1 0 0 0
    Sokół Sokoliniec - Pomorzanin Zamęcin 0 - 5 0 0 0
    Saturn Szadzko - Błękitni Sarnik 3 - 0 0 0 0
    Iskra Warszyn - Orzeł Bierzwnik 2 - 5 0 0 13
    Iskra Pomień - Sokół Granowo 8 - 1 0 0 19
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Świt Barnimie 1 - 1 0 70 8
    Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień 4 - 1 0 108 45
    Korona Raduń - Saturn Szadzko 4 - 0 0 0 11
    Sokół Granowo - Gryf Objezierze 2 - 2 0 0 12
    Pomorzanin Zamęcin - Drawa Drawno 2 - 6 0 58 13
    Błękitni Sarnik - Iskra Warszyn 1 - 4 0 0 7
    Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec 9 - 1 0 0 4
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Sokoliniec - Remor Recz 0 - 5 0 107 6
    Świt Barnimie - Sokół Granowo 2 - 3 0 0 30
    Drawa Drawno - Ina Nadarzyn 7 - 4 0 1 14
    Saturn Szadzko - Pomorzanin Zamęcin 1 - 2 0 0 0
    Iskra Pomień - Gryf Objezierze 3 - 1 0 103 10
    Iskra Warszyn - Korona Raduń 2 - 1 0 0 1
    Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik 10 - 0 0 0 16
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Drawa Drawno 1 - 3 0 163 21
    Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik 3 - 5 0 0 6
    Błękitni Sarnik - Iskra Pomień 0 - 7 0 0 9
    Pomorzanin Zamęcin - Iskra Warszyn 2 - 1 0 0 3
    Sokół Granowo - Sokół Sokoliniec 2 - 8 0 0 21
    Ina Nadarzyn - Saturn Szadzko 1 - 0 0 0 0
    Gryf Objezierze - Świt Barnimie 3 - 1 0 0 6
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Sokoliniec - Gryf Objezierze 0 - 1 0 0 4
    Drawa Drawno - Sokół Granowo 3 - 0 0 2 29
    Saturn Szadzko - Remor Recz 0 - 2 0 96 0
    Błękitni Sarnik - Korona Raduń 1 - 5 0 0 0
    Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin 2 - 3 0 0 58
    Iskra Pomień - Świt Barnimie 10 - 1 0 61 40
    Iskra Warszyn - Ina Nadarzyn 1 - 3 0 0 13
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Iskra Warszyn 0 - 3 0 76 11
    Korona Raduń - Iskra Pomień 3 - 8 0 0 20
    Sokół Granowo - Saturn Szadzko 3 - 4 0 0 7
    Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec 1 - 3 0 3 7
    Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Sarnik 3 - 0 0 0 2
    Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik 1 - 1 0 0 34
    Gryf Objezierze - Drawa Drawno 0 - 2 0 90 15
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Remor Recz - Orzeł Bierzwnik 0 - 2 0 77 2
    Sokół Granowo - Iskra Warszyn 2 - 3 0 5 9
    Gryf Objezierze - Saturn Szadzko 5 - 2 0 0 0
    Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik 4 - 1 0 0 12
    Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 2 - 0 0 0 3
    Iskra Pomień - Sokół Sokoliniec 1 - 1 0 59 4
    Świt Barnimie - Drawa Drawno 3 - 0 0 96 10
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Bierzwnik - Sokół Granowo 15 - 1 0 0 11
    Iskra Warszyn - Gryf Objezierze 3 - 3 0 0 3
    Drawa Drawno - Sokół Sokoliniec 3 - 1 0 47 7
    Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień 3 - 2 0 0 10
    Błękitni Sarnik - Remor Recz 2 - 2 0 0 6
    Saturn Szadzko - Świt Barnimie 1 - 2 0 0 3
    Korona Raduń - Ina Nadarzyn 2 - 4 0 37 8
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    01-04 16:00  Remor Recz - Korona Raduń 0 0 0
    02-04 13:00  Sokół Sokoliniec - Saturn Szadzko 0 0 0
    02-04 14:00  Świt Barnimie - Iskra Warszyn 0 0 0
    02-04 14:00  Gryf Objezierze - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    02-04 14:00  Sokół Granowo - Błękitni Sarnik 0 0 0
    02-04 14:00  Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 0 0 1
    02-04 15:00  Iskra Pomień - Drawa Drawno 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    08-04 16:00  Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie 0 0 0
    09-04 13:00  Iskra Warszyn - Sokół Sokoliniec 0 0 0
    09-04 14:00  Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 0 0 0
    09-04 14:00  Pomorzanin Zamęcin - Remor Recz 0 0 0
    09-04 14:00  Saturn Szadzko - Drawa Drawno 0 0 0
    09-04 15:00  Błękitni Sarnik - Gryf Objezierze 0 0 0
    09-04 16:00  Korona Raduń - Sokół Granowo 0 0 0
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    22-04 16:00  Remor Recz - Ina Nadarzyn 0 0 0
    23-04 13:00  Drawa Drawno - Iskra Warszyn 0 0 0
    23-04 14:00  Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik 0 0 1
    23-04 14:00  Sokół Granowo - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
    23-04 15:00  Iskra Pomień - Saturn Szadzko 0 0 0
    23-04 15:00  Świt Barnimie - Błękitni Sarnik 0 0 0
    23-04 15:00  Gryf Objezierze - Korona Raduń 0 0 0
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    29-04 16:00  Remor Recz - Iskra Pomień 0 0 0
    29-04 16:00  Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawno 0 0 0
    30-04 13:00  Iskra Warszyn - Saturn Szadzko 0 0 0
    30-04 14:00  Ina Nadarzyn - Sokół Granowo 0 0 0
    30-04 15:00  Pomorzanin Zamęcin - Gryf Objezierze 0 0 0
    30-04 15:00  Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec 0 0 0
    30-04 16:00  Korona Raduń - Świt Barnimie 0 0 0
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    07-05 13:00  Drawa Drawno - Błękitni Sarnik 0 0 0
    07-05 14:00  Saturn Szadzko - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    07-05 14:00  Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
    07-05 15:00  Iskra Pomień - Iskra Warszyn 0 0 0
    07-05 15:00  Sokół Sokoliniec - Korona Raduń 0 0 0
    07-05 15:00  Gryf Objezierze - Ina Nadarzyn 0 0 0
    07-05 15:00  Sokół Granowo - Remor Recz 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    13-05 17:00  Remor Recz - Gryf Objezierze 0 0 0
    13-05 17:00  Korona Raduń - Drawa Drawno 0 0 0
    13-05 17:00  Orzeł Bierzwnik - Iskra Warszyn 0 0 0
    14-05 15:00  Sokół Granowo - Iskra Pomień 0 0 0
    14-05 15:00  Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 0 0 0
    14-05 15:00  Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec 0 0 0
    14-05 16:00  Błękitni Sarnik - Saturn Szadzko 0 0 0
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    20-05 13:00  Saturn Szadzko - Korona Raduń 0 0 0
    21-05 13:00  Drawa Drawno - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
    21-05 15:00  Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    21-05 15:00  Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 0 0 0
    21-05 15:00  Świt Barnimie - Remor Recz 0 0 0
    21-05 15:00  Gryf Objezierze - Sokół Granowo 0 0 0
    21-05 16:00  Iskra Warszyn - Błękitni Sarnik 0 0 0
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    27-05 17:00  Remor Recz - Sokół Sokoliniec 0 0 0
    27-05 17:00  Korona Raduń - Iskra Warszyn 0 0 0
    28-05 15:00  Gryf Objezierze - Iskra Pomień 0 0 0
    28-05 15:00  Sokół Granowo - Świt Barnimie 0 0 0
    28-05 15:00  Ina Nadarzyn - Drawa Drawno 0 0 0
    28-05 15:00  Pomorzanin Zamęcin - Saturn Szadzko 0 0 0
    28-05 16:00  Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    03-06 17:00  Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń 0 0 0
    04-06 13:00  Drawa Drawno - Remor Recz 0 0 0
    04-06 14:00  Saturn Szadzko - Ina Nadarzyn 0 0 0
    04-06 15:00  Iskra Pomień - Błękitni Sarnik 0 0 0
    04-06 15:00  Sokół Sokoliniec - Sokół Granowo 0 0 0
    04-06 16:00  Iskra Warszyn - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
    04-06 16:00  Świt Barnimie - Gryf Objezierze 0 0 0
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    10-06 17:00  Remor Recz - Saturn Szadzko 0 0 0
    11-06 15:00  Świt Barnimie - Iskra Pomień 0 0 0
    11-06 15:00  Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn 0 0 0
    11-06 15:00  Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik 0 0 0
    11-06 16:00  Gryf Objezierze - Sokół Sokoliniec 0 0 0
    11-06 16:00  Sokół Granowo - Drawa Drawno 0 0 0
    11-06 17:00  Korona Raduń - Błękitni Sarnik 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    18-06 16:00  Iskra Pomień - Korona Raduń 0 0 0
    18-06 16:00  Błękitni Sarnik - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
    18-06 16:00  Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn 0 0 0
    18-06 16:00  Iskra Warszyn - Remor Recz 0 0 0
    18-06 16:00  Saturn Szadzko - Sokół Granowo 0 0 0
    18-06 16:00  Drawa Drawno - Gryf Objezierze 0 0 0
    18-06 16:00  Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    6 » Problemy Grzegorza Smol »
    5 » Dokąd zmierza Sparta?
    4 » Co dalej z Bałtykiem?
    4 » Kasa za Krychowiaka
    3 » Dublet Deleva, występ G »
    3 » Wawrzynkowska bramkarką »
    2 » Pekao Szczecin Open z n »
    2 » Poszukiwanie następcy G »
    mecze:
    26 » Sokół Karlino-Korona Cz »
    23 » Pomorzanin Sławoborze-J »
    21 » Dąb Dębno-Gryf Polanów
    19 » Astra Ustronie Morskie- »
    18 » Gryf Kamień Pomorski-Po »
    16 » Mewa Resko-Wicher Brojc »
    16 » Piast II Karsko-GKS Gol »
    16 » Puszcza Niepołomice-Błę »
    14 » Hutnik Szczecin-Arkadia »
    14 » Iskra Golczewo-Chemik P »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 7
    ArieL CzarniJR
    kalosz80 kowalyyk
    Lukas1986 pszczolek
    sylvonn196...
    gości: 1089
    statystyki portalu
    • drużyn: 2620
    • imprez: 96230
    • newsów: 65153
    • użytkowników: 59967
    • komentarzy: 1002601
    • zdjęć: 689720
    • relacji: 34414
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies