ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A klasa Szczecin gr. 4 2016/2017
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Czcibor Cedynia 26 65 20 5 1 96 / 26 11 2 0 47 / 8 9 3 1 49 / 18
2.  Łabędź Widuchowa 26 56 17 5 4 82 / 32 8 2 3 34 / 16 9 3 1 48 / 16
3.  Energetyk II Gryfino 26 51 16 3 7 80 / 52 9 0 4 41 / 22 7 3 3 39 / 30
4.  Witniczanka Witnica 26 48 16 0 10 100 / 57 8 0 5 52 / 24 8 0 5 48 / 33
5.  Rurzyca Nawodna 26 46 13 7 6 80 / 53 8 4 1 48 / 27 5 3 5 32 / 26
6.  Grot Gardno 26 42 12 6 8 58 / 50 5 4 4 31 / 27 7 2 4 27 / 23
7.  Iskra Banie 26 41 13 2 11 54 / 47 7 2 4 28 / 20 6 0 7 26 / 27
8.  Unia Swochowo 26 39 11 6 9 88 / 76 6 4 3 47 / 32 5 2 6 41 / 44
9.  Korona Klępicz 26 30 9 3 14 51 / 71 4 2 7 34 / 38 5 1 7 17 / 33
10.  Chrobry Lisie Pole 26 25 7 4 15 55 / 85 4 1 8 29 / 33 3 3 7 26 / 52
11.  Zjednoczeni Kurzycko 26 23 7 2 17 58 / 106 4 1 8 32 / 49 3 1 9 26 / 57
12.  Pro-Team Żarczyn 26 21 7 0 19 45 / 96 4 0 9 23 / 43 3 0 10 22 / 53
13.  Czarni Czarnówko 26 19 6 1 19 46 / 94 4 1 8 29 / 51 2 0 11 17 / 43
14.  LUKS Krzywin 26 16 4 4 18 41 / 89 2 1 10 21 / 48 2 3 8 20 / 41
  • Drużna, która zajmie ostatnie miejsce spadnie do klasy B.
  • Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z klas Okręgowych Płn/Płd powyżej sześciu, w takim przypadku z A klasy spadnie/ą drużyna/y z przedostatnich miejsc/a z najgorszym bilansem : decyduje: suma zdobytych punktów/ilość spotkań. Gdy dwie lub więcej drużyn uzyskają równe ilości wskaźnika, WGiE ZZPN zarządzi mecz/e barażowe o utrzymanie w A klasie.
  • LUKS Krzywin utrzymał się po wycofaniu się z rozgrywek IV ligi Arkadii Malechowo
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. 4 2016/2017
      1234567891011121314
    1.  Chrobry Lisie Pole
     
    2.  Czarni Czarnówko
     
    3.  Czcibor Cedynia
     
    4.  Energetyk II Gryfino
     
    5.  Grot Gardno
     
    6.  Iskra Banie
     
    7.  KLUKS Krzywin
     
    8.  Korona Klępicz
     
    9.  Łabędź Widuchowa
     
    10.  Pro-Team Żarczyn
     
    11.  Rurzyca Nawodna
     
    12.  Unia Swochowo
     
    13.  Witniczanka Witnica
     
    14.  Zjednoczeni Kurzycko
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. 4 2016/2017
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Banie - Energetyk II Gryfino 3 - 3 0 0 1
    Pro-Team Żarczyn - Witniczanka Witnica 2 - 5 0 0 4
    Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole 4 - 4 0 0 3
    Łabędź Widuchowa - Grot Gardno 1 - 2 0 0 2
    Unia Swochowo - Czarni Czarnówko 3 - 2 0 0 1
    Korona Klępicz - KLUKS Krzywin 4 - 1 0 0 3
    Czcibor Cedynia - Zjednoczeni Kurzycko 8 - 0 0 0 5
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 5 - 3 0 0 2
    Grot Gardno - Pro-Team Żarczyn 5 - 1 0 0 2
    Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa 0 - 6 0 0 3
    KLUKS Krzywin - Iskra Banie 0 - 3 0 5 2
    Energetyk II Gryfino - Unia Swochowo 3 - 2 0 0 1
    Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole 2 - 2 0 0 0
    Czcibor Cedynia - Korona Klępicz 2 - 2 0 45 29
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Pro-Team Żarczyn - Czarni Czarnówko 5 - 2 0 0 4
    Rurzyca Nawodna - Grot Gardno 2 - 0 0 0 0
    Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 3 - 1 0 0 12
    Łabędź Widuchowa - Energetyk II Gryfino 1 - 1 0 0 0
    Korona Klępicz - Zjednoczeni Kurzycko 2 - 5 0 0 11
    Unia Swochowo - KLUKS Krzywin 2 - 2 0 0 4
    Iskra Banie - Czcibor Cedynia 2 - 0 0 0 16
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Czarnówko - Rurzyca Nawodna 2 - 2 0 0 2
    Grot Gardno - Chrobry Lisie Pole 4 - 4 0 0 3
    KLUKS Krzywin - Łabędź Widuchowa 0 - 2 0 0 0
    Energetyk II Gryfino - Pro-Team Żarczyn 2 - 1 0 0 6
    Korona Klępicz - Iskra Banie 0 - 1 0 0 13
    Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica 1 - 8 0 0 5
    Czcibor Cedynia - Unia Swochowo 4 - 0 0 0 6
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Rurzyca Nawodna - Energetyk II Gryfino 3 - 4 0 0 5
    Chrobry Lisie Pole - Czarni Czarnówko 6 - 1 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Grot Gardno 1 - 2 0 0 1
    Iskra Banie - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 0 0 0 3
    Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia 1 - 1 0 0 3
    Pro-Team Żarczyn - KLUKS Krzywin 1 - 4 0 0 2
    Unia Swochowo - Korona Klępicz 2 - 0 0 0 8
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Banie - Unia Swochowo 1 - 1 0 0 13
    Czarni Czarnówko - Witniczanka Witnica 3 - 9 0 0 1
    KLUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna 0 - 8 0 0 2
    Energetyk II Gryfino - Chrobry Lisie Pole 1 - 3 0 0 21
    Korona Klępicz - Łabędź Widuchowa 2 - 4 0 0 2
    Zjednoczeni Kurzycko - Grot Gardno 0 - 3 0 0 8
    Czcibor Cedynia - Pro-Team Żarczyn 2 - 1 0 41 2
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia 3 - 3 0 0 0
    Chrobry Lisie Pole - KLUKS Krzywin 2 - 2 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Energetyk II Gryfino 4 - 3 0 0 4
    Unia Swochowo - Zjednoczeni Kurzycko 8 - 2 0 0 4
    Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 1 - 0 0 0 10
    Pro-Team Żarczyn - Korona Klępicz 2 - 0 0 0 1
    Grot Gardno - Czarni Czarnówko 3 - 0 0 0 3
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    KLUKS Krzywin - Witniczanka Witnica 1 - 7 0 0 0
    Energetyk II Gryfino - Grot Gardno 3 - 2 0 0 4
    Unia Swochowo - Łabędź Widuchowa 2 - 2 0 0 3
    Korona Klępicz - Rurzyca Nawodna 3 - 3 0 0 2
    Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Czarnówko 3 - 1 0 0 1
    Iskra Banie - Pro-Team Żarczyn 6 - 1 0 0 5
    Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole 8 - 0 0 29 13
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Chrobry Lisie Pole - Korona Klępicz 2 - 3 0 0 8
    Witniczanka Witnica - Czcibor Cedynia 0 - 2 0 0 7
    Pro-Team Żarczyn - Unia Swochowo 0 - 9 0 0 2
    Łabędź Widuchowa - Zjednoczeni Kurzycko 6 - 2 0 0 0
    Czarni Czarnówko - Energetyk II Gryfino 0 - 3 0 0 12
    Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 5 - 1 0 0 21
    Grot Gardno - KLUKS Krzywin 1 - 1 0 0 3
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    KLUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 4 - 1 0 0 1
    Zjednoczeni Kurzycko - Energetyk II Gryfino 2 - 6 0 0 3
    Korona Klępicz - Witniczanka Witnica 0 - 4 0 0 5
    Unia Swochowo - Rurzyca Nawodna 1 - 1 0 0 5
    Łabędź Widuchowa - Pro-Team Żarczyn 3 - 0 0 0 0
    Iskra Banie - Chrobry Lisie Pole 3 - 2 0 0 8
    Czcibor Cedynia - Grot Gardno 3 - 2 0 45 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Chrobry Lisie Pole - Unia Swochowo 2 - 5 0 0 10
    Witniczanka Witnica - Iskra Banie 4 - 0 0 0 9
    Pro-Team Żarczyn - Zjednoczeni Kurzycko 5 - 3 0 0 2
    Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa 2 - 2 0 0 1
    Grot Gardno - Korona Klępicz 7 - 0 0 66 1
    Czarni Czarnówko - Czcibor Cedynia 2 - 10 0 0 4
    Energetyk II Gryfino - KLUKS Krzywin 3 - 0 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Czcibor Cedynia - Energetyk II Gryfino 3 - 1 0 0 10
    Zjednoczeni Kurzycko - KLUKS Krzywin 6 - 2 0 0 0
    Pro-Team Żarczyn - Rurzyca Nawodna 0 - 5 0 0 2
    Korona Klępicz - Czarni Czarnówko 3 - 4 0 0 6
    Iskra Banie - Grot Gardno 1 - 2 0 0 7
    Unia Swochowo - Witniczanka Witnica 1 - 5 0 0 6
    Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole 0 - 1 0 0 5
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Chrobry Lisie Pole - Pro-Team Żarczyn 1 - 2 0 0 8
    Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa 1 - 4 0 0 5
    Grot Gardno - Unia Swochowo 4 - 2 0 0 9
    KLUKS Krzywin - Czcibor Cedynia 1 - 3 0 32 0
    Czarni Czarnówko - Iskra Banie 1 - 6 0 0 6
    Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko 5 - 4 0 0 1
    Energetyk II Gryfino - Korona Klępicz 5 - 1 0 0 2
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Witniczanka Witnica - Pro-Team Żarczyn 8 - 0 0 0 0
    Czarni Czarnówko - Unia Swochowo 3 - 5 0 0 5
    Grot Gardno - Łabędź Widuchowa 1 - 5 0 0 4
    KLUKS Krzywin - Korona Klępicz 2 - 4 0 0 1
    Energetyk II Gryfino - Iskra Banie 0 - 2 0 0 6
    Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna 1 - 2 0 0 6
    Zjednoczeni Kurzycko - Czcibor Cedynia 1 - 7 0 0 8
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Pro-Team Żarczyn - Grot Gardno 0 - 1 0 0 1
    Unia Swochowo - Energetyk II Gryfino 4 - 6 0 0 1
    Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 6 - 2 0 0 1
    Łabędź Widuchowa - Czarni Czarnówko 2 - 1 0 0 8
    Iskra Banie - KLUKS Krzywin 3 - 5 0 0 2
    Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 3 0 0 1
    Korona Klępicz - Czcibor Cedynia 2 - 6 0 0 2
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Czarnówko - Pro-Team Żarczyn 6 - 2 0 0 2
    Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 4 - 1 0 0 0
    Grot Gardno - Rurzyca Nawodna 1 - 0 0 0 0
    KLUKS Krzywin - Unia Swochowo 1 - 7 0 0 3
    Czcibor Cedynia - Iskra Banie 3 - 0 0 0 1
    Energetyk II Gryfino - Łabędź Widuchowa 3 - 2 0 0 6
    Zjednoczeni Kurzycko - Korona Klępicz 1 - 2 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Pro-Team Żarczyn - Energetyk II Gryfino 2 - 4 0 0 2
    Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 3 0 0 1
    Iskra Banie - Korona Klępicz 2 - 0 0 0 0
    Chrobry Lisie Pole - Grot Gardno 5 - 1 0 0 3
    Łabędź Widuchowa - KLUKS Krzywin 3 - 0 0 0 0
    Unia Swochowo - Czcibor Cedynia 3 - 3 0 0 9
    Rurzyca Nawodna - Czarni Czarnówko 3 - 2 0 0 5
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Czarnówko - Chrobry Lisie Pole 3 - 0 0 0 2
    Grot Gardno - Witniczanka Witnica 1 - 3 0 0 1
    KLUKS Krzywin - Pro-Team Żarczyn 1 - 3 0 0 0
    Energetyk II Gryfino - Rurzyca Nawodna 0 - 2 0 0 1
    Czcibor Cedynia - Łabędź Widuchowa 1 - 1 0 0 3
    Korona Klępicz - Unia Swochowo 7 - 2 0 0 1
    Zjednoczeni Kurzycko - Iskra Banie 4 - 3 0 0 1
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Pro-Team Żarczyn - Czcibor Cedynia 0 - 3 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Czarni Czarnówko 4 - 1 0 0 0
    Grot Gardno - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 1 0 0 0
    Chrobry Lisie Pole - Energetyk II Gryfino 1 - 2 0 0 0
    Łabędź Widuchowa - Korona Klępicz 5 - 2 0 0 0
    Unia Swochowo - Iskra Banie 4 - 2 0 0 3
    Rurzyca Nawodna - KLUKS Krzywin 3 - 0 0 0 0
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Czarnówko - Grot Gardno 1 - 4 0 0 0
    Korona Klępicz - Pro-Team Żarczyn 0 - 3 0 0 2
    KLUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole 2 - 5 0 0 4
    Energetyk II Gryfino - Witniczanka Witnica 6 - 0 0 0 4
    Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 1 - 4 0 0 1
    Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna 3 - 0 0 0 0
    Zjednoczeni Kurzycko - Unia Swochowo 1 - 3 0 0 1
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko 4 - 2 0 0 0
    Pro-Team Żarczyn - Iskra Banie 1 - 3 0 0 0
    Grot Gardno - Energetyk II Gryfino 2 - 2 0 0 2
    Witniczanka Witnica - KLUKS Krzywin 8 - 2 0 0 1
    Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo 5 - 2 0 0 3
    Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia 1 - 2 0 0 10
    Rurzyca Nawodna - Korona Klępicz 3 - 1 0 0 0
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    KLUKS Krzywin - Grot Gardno 2 - 2 0 17 0
    Energetyk II Gryfino - Czarni Czarnówko 3 - 1 0 0 0
    Iskra Banie - Rurzyca Nawodna 3 - 1 0 0 2
    Korona Klępicz - Chrobry Lisie Pole 5 - 1 0 0 3
    Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica 5 - 1 0 0 3
    Zjednoczeni Kurzycko - Łabędź Widuchowa 2 - 5 0 0 1
    Unia Swochowo - Pro-Team Żarczyn 5 - 2 0 0 1
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Pro-Team Żarczyn - Łabędź Widuchowa 0 - 3 0 0 1
    Czarni Czarnówko - KLUKS Krzywin 4 - 1 0 17 2
    Grot Gardno - Czcibor Cedynia 0 - 4 0 4 3
    Witniczanka Witnica - Korona Klępicz 0 - 1 0 0 0
    Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie 3 - 1 0 0 11
    Energetyk II Gryfino - Zjednoczeni Kurzycko 10 - 1 0 0 0
    Rurzyca Nawodna - Unia Swochowo 1 - 1 0 0 1
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    KLUKS Krzywin - Energetyk II Gryfino 2 - 3 0 0 0
    Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 4 - 1 0 0 1
    Iskra Banie - Witniczanka Witnica 2 - 0 0 0 0
    Korona Klępicz - Grot Gardno 3 - 3 0 0 0
    Czcibor Cedynia - Czarni Czarnówko 4 - 0 0 73 11
    Zjednoczeni Kurzycko - Pro-Team Żarczyn 6 - 3 0 0 1
    Unia Swochowo - Chrobry Lisie Pole 11 - 2 0 0 10
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Czarnówko - Korona Klępicz 0 - 1 0 0 2
    Grot Gardno - Iskra Banie 1 - 4 0 0 6
    Witniczanka Witnica - Unia Swochowo 12 - 2 0 0 4
    Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa 1 - 8 0 0 6
    Rurzyca Nawodna - Pro-Team Żarczyn 8 - 3 0 0 0
    KLUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko 5 - 0 0 0 3
    Energetyk II Gryfino - Czcibor Cedynia 2 - 5 0 0 11
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 2 - 3 0 13 0
    Pro-Team Żarczyn - Chrobry Lisie Pole 5 - 1 0 11 4
    Unia Swochowo - Grot Gardno 1 - 3 0 0 0
    Iskra Banie - Czarni Czarnówko 0 - 1 0 0 9
    Korona Klępicz - Energetyk II Gryfino 3 - 1 0 0 1
    Czcibor Cedynia - KLUKS Krzywin 1 - 0 0 18 18
    Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna 3 - 4 0 0 2
     
    top komentarze
    newsy:
    5 » Ryszard Tarasiewicz now »
    4 » Kosta Runjaić przestał  »
    mecze:
    18 » Polski Cukier Kluczevia »
    15 » Pogoń Barlinek-Drawa Dr »
    14 » Ina Ińsko-Sokół Pyrzyce
    13 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
    12 » Wieża Postomino-Darłovi »
    12 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
    12 » Ina Recz-Orzeł Bierzwni »
    11 » Lech Czaplinek-Gavia Ch »
    11 » Biali Sądów-Błękitni II »
    11 » Iskra Białogard-Gryf Po »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 14
    Aslantis Bengoro
    creativ Endriu15
    Gorex hudini
    Iksdewrzos jarekobser...
    KibicZBlis... Miedzyzdro...
    mojstary10 pierin
    RufusLongo Vukovic
    gości: 3
    statystyki portalu
    • drużyn: 3129
    • imprez: 151688
    • newsów: 78104
    • użytkowników: 81076
    • komentarzy: 1172895
    • zdjęć: 895151
    • relacji: 40602
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2024 - by ligowiec team
    Polityka Cookies