ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - A klasa Szczecin gr. 2 2016/2017
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Światowid 63 Łobez 24 63 20 3 1 111 / 13 12 0 0 65 / 6 8 3 1 46 / 7
2.  Dąb Dębice 24 54 16 6 2 67 / 36 10 2 0 38 / 10 6 4 2 29 / 26
3.  Unia Stargard 24 47 15 2 7 92 / 41 8 0 4 53 / 21 7 2 3 39 / 20 2 3 1 0 1 4 / 3
4.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 24 47 14 5 5 74 / 33 7 3 2 40 / 16 7 2 3 34 / 17 2 3 1 0 1 3 / 4
5.  Orzeł Pęzino 24 43 12 7 5 68 / 33 6 4 2 29 / 15 6 3 3 39 / 18
6.  Płomień Lisowo 24 39 12 3 9 56 / 49 7 2 3 29 / 15 5 1 6 27 / 34
7.  Orkan Dalewo 24 31 9 4 11 47 / 50 5 2 5 30 / 24 4 2 6 17 / 26
8.  Jedność Przewłoki 24 30 9 3 12 49 / 59 5 2 5 23 / 23 4 1 7 26 / 36
9.  PC Kluczevia II Stargard 24 23 7 2 15 29 / 72 3 2 7 15 / 33 4 0 8 14 / 39
10.  Rolpol Chlebowo 24 22 7 1 16 41 / 65 4 1 7 27 / 35 3 0 9 14 / 30
11.  Czarni Marianowo 24 20 6 2 16 34 / 88 3 1 8 18 / 28 3 1 8 16 / 60 2 4 1 1 0 3 / 1
12.  Zorza Tychowo 24 20 6 2 16 36 / 97 3 1 8 16 / 56 3 1 8 20 / 41 2 1 0 1 1 1 / 3
13.  WODR Barzkowice 24 8 2 2 20 24 / 92 0 1 11 14 / 49 2 1 9 10 / 43
  • Zenit Koszewo wycofał się przed startem rozgrywek
  • Drużna, która zajmie ostatnie miejsce spadnie do klasy B.
  • Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z klas Okręgowych Płn/Płd powyżej sześciu, w takim przypadku z A klasy spadnie/ą drużyna/y z przedostatnich miejsc/a z najgorszym bilansem : decyduje: suma zdobytych punktów/ilość spotkań. Gdy dwie lub więcej drużyn uzyskają równe ilości wskaźnika, WGiE ZZPN zarządzi mecz/e barażowe o utrzymanie w A klasie.
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. 2 2016/2017
      12345678910111213
    1.  Czarni Marianowo
     
    2.  Dąb Dębice
     
    3.  Dąbrovia Stara Dąbrowa
     
    4.  Jedność Przewłoki
     
    5.  Orkan Dalewo
     
    6.  Orzeł Pęzino
     
    7.  PC Kluczevia II Stargard
     
    8.  Płomień Lisowo
     
    9.  Rolpol Chlebowo
     
    10.  Światowid 63 Łobez
     
    11.  Unia Stargard
     
    12.  WODR Barzkowice
     
    13.  Zorza Tychowo
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. 2 2016/2017
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Pęzino - Dąb Dębice 0 - 0 0 0 9
    Jedność Przewłoki - Orkan Dalewo 2 - 1 0 0 0
    PC Kluczevia II Stargard - Światowid 63 Łobez 1 - 1 0 0 23
    Płomień Lisowo - WODR Barzkowice 5 - 1 0 0 1
    Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo 1 - 4 0 0 1
    Zorza Tychowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 6 0 0 12
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino 0 - 6 0 0 3
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard 1 - 3 0 0 25
    Światowid 63 Łobez - Płomień Lisowo 3 - 2 1 0 20
    Czarni Marianowo - Dąb Dębice 1 - 2 0 0 3
    Rolpol Chlebowo - Jedność Przewłoki 2 - 3 0 0 1
    Orkan Dalewo - Zorza Tychowo 4 - 3 0 0 2
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Pęzino - Światowid 63 Łobez 2 - 2 0 0 20
    Zorza Tychowo - Rolpol Chlebowo 2 - 1 0 0 3
    Dąb Dębice - WODR Barzkowice 5 - 2 0 0 4
    Jedność Przewłoki - Czarni Marianowo 1 - 2 0 0 5
    Unia Stargard - Orkan Dalewo 1 - 2 0 0 10
    PC Kluczevia II Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 1 0 1 8
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Marianowo - WODR Barzkowice 5 - 0 0 0 4
    Światowid 63 Łobez - Dąb Dębice 4 - 0 0 40 29
    Jedność Przewłoki - Zorza Tychowo 2 - 0 0 0 1
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo 1 - 0 0 1 10
    Rolpol Chlebowo - Unia Stargard 1 - 5 0 0 4
    Orkan Dalewo - PC Kluczevia II Stargard 4 - 0 0 0 6
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 4 0 40 20
    Zorza Tychowo - Czarni Marianowo 1 - 1 0 0 2
    Unia Stargard - Jedność Przewłoki 4 - 3 0 0 2
    WODR Barzkowice - Światowid 63 Łobez 0 - 8 0 0 22
    PC Kluczevia II Stargard - Rolpol Chlebowo 4 - 0 0 0 1
    Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 1 - 1 0 0 9
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Marianowo - Światowid 63 Łobez 0 - 5 0 0 14
    Zorza Tychowo - Unia Stargard 0 - 7 0 0 5
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dąb Dębice 4 - 4 0 0 20
    Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 2 - 4 0 0 3
    Jedność Przewłoki - PC Kluczevia II Stargard 0 - 2 0 0 1
    Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 - 2 0 0 5
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 1 - 0 0 0 9
    Dąb Dębice - Orkan Dalewo 2 - 1 0 0 4
    Płomień Lisowo - Jedność Przewłoki 3 - 1 0 0 8
    WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 6 0 0 11
    Unia Stargard - Czarni Marianowo 11 - 3 0 0 10
    PC Kluczevia II Stargard - Zorza Tychowo 1 - 5 0 0 2
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Tychowo - Płomień Lisowo 3 - 6 0 0 8
    Rolpol Chlebowo - Dąb Dębice 2 - 3 0 0 9
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Światowid 63 Łobez 0 - 0 0 37 40
    Orkan Dalewo - WODR Barzkowice 1 - 1 0 0 2
    Jedność Przewłoki - Orzeł Pęzino 1 - 1 0 0 14
    Unia Stargard - PC Kluczevia II Stargard 5 - 0 0 0 4
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Pęzino - Zorza Tychowo 7 - 2 0 0 5
    Światowid 63 Łobez - Orkan Dalewo 7 - 0 0 6 21
    Dąb Dębice - Jedność Przewłoki 7 - 0 0 0 3
    PC Kluczevia II Stargard - Czarni Marianowo 2 - 0 0 0 4
    Płomień Lisowo - Unia Stargard 2 - 0 0 0 38
    WODR Barzkowice - Rolpol Chlebowo 3 - 5 0 0 11
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Tychowo - Dąb Dębice 2 - 5 0 0 9
    Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 3 0 0 22
    Unia Stargard - Orzeł Pęzino 2 - 4 0 0 12
    Rolpol Chlebowo - Światowid 63 Łobez 2 - 9 0 0 13
    PC Kluczevia II Stargard - Płomień Lisowo 1 - 0 0 0 28
    Jedność Przewłoki - WODR Barzkowice 2 - 0 0 0 5
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Pęzino - PC Kluczevia II Stargard 4 - 1 0 0 13
    Dąb Dębice - Unia Stargard 3 - 0 0 0 15
    WODR Barzkowice - Zorza Tychowo 1 - 2 0 0 5
    Światowid 63 Łobez - Jedność Przewłoki 3 - 0 1 101 13
    Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 6 - 2 0 0 13
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 3 - 1 0 38 15
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 3 - 0 0 0 13
    Zorza Tychowo - Światowid 63 Łobez 0 - 9 0 0 12
    PC Kluczevia II Stargard - Dąb Dębice 1 - 2 0 0 19
    Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 2 0 0 20
    Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino 2 - 2 0 0 14
    Unia Stargard - WODR Barzkowice 8 - 0 0 0 2
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 6 - 1 0 0 4
    Światowid 63 Łobez - Unia Stargard 6 - 2 1 60 14
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Jedność Przewłoki 5 - 2 0 0 10
    Dąb Dębice - Płomień Lisowo 3 - 3 0 0 15
    WODR Barzkowice - PC Kluczevia II Stargard 0 - 1 0 0 9
    Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 3 - 4 0 0 4
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 0 - 3 0 0 4
    Światowid 63 Łobez - PC Kluczevia II Stargard 12 - 1 2 0 15
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Tychowo 7 - 2 0 0 3
    Dąb Dębice - Orzeł Pęzino 2 - 0 0 0 19
    Orkan Dalewo - Jedność Przewłoki 3 - 0 0 0 1
    WODR Barzkowice - Płomień Lisowo 2 - 3 0 0 2
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 1 - 0 0 0 15
    Zorza Tychowo - Orkan Dalewo 1 - 4 0 0 1
    Unia Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 2 0 0 4
    Dąb Dębice - Czarni Marianowo 4 - 0 0 0 2
    Płomień Lisowo - Światowid 63 Łobez 0 - 2 0 0 14
    Jedność Przewłoki - Rolpol Chlebowo 4 - 0 0 0 7
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Światowid 63 Łobez - Orzeł Pęzino 4 - 1 1 3 15
    Czarni Marianowo - Jedność Przewłoki 1 - 1 0 0 6
    Orkan Dalewo - Unia Stargard 2 - 2 0 0 6
    Rolpol Chlebowo - Zorza Tychowo 2 - 2 0 0 3
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - PC Kluczevia II Stargard 2 - 0 0 0 7
    WODR Barzkowice - Dąb Dębice 2 - 2 0 0 17
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Tychowo - Jedność Przewłoki 1 - 7 0 0 1
    Dąb Dębice - Światowid 63 Łobez 1 - 0 0 0 34
    Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 0 0 0 14
    PC Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 0 - 3 0 0 4
    WODR Barzkowice - Czarni Marianowo 2 - 3 0 0 6
    Unia Stargard - Rolpol Chlebowo 4 - 1 0 0 4
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Marianowo - Zorza Tychowo 2 - 0 0 0 3
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 1 - 1 0 0 14
    Światowid 63 Łobez - WODR Barzkowice 8 - 0 1 0 27
    Rolpol Chlebowo - PC Kluczevia II Stargard 2 - 3 0 0 1
    Orkan Dalewo - Płomień Lisowo 3 - 1 0 0 8
    Jedność Przewłoki - Unia Stargard 2 - 5 0 0 5
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 1 0 0 14
    Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 1 - 1 0 0 7
    Światowid 63 Łobez - Czarni Marianowo 5 - 0 1 0 21
    Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 2 - 0 0 0 3
    Unia Stargard - Zorza Tychowo 3 - 0 0 0 10
    PC Kluczevia II Stargard - Jedność Przewłoki 1 - 3 0 0 2
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Marianowo - Unia Stargard 2 - 4 0 0 7
    Zorza Tychowo - PC Kluczevia II Stargard 2 - 1 0 0 2
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - WODR Barzkowice 0 - 3 0 0 10
    Jedność Przewłoki - Płomień Lisowo 4 - 2 0 4 1
    Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 3 - 0 0 0 2
    Orkan Dalewo - Dąb Dębice 2 - 5 0 0 6
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Światowid 63 Łobez - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 0 0 0 10
    Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo 1 - 0 0 0 4
    Orzeł Pęzino - Jedność Przewłoki 4 - 1 0 0 3
    WODR Barzkowice - Orkan Dalewo 2 - 3 0 0 1
    PC Kluczevia II Stargard - Unia Stargard 1 - 6 0 0 1
    Płomień Lisowo - Zorza Tychowo 2 - 3 0 0 2
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Marianowo - PC Kluczevia II Stargard 1 - 3 0 0 1
    Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino 1 - 8 0 0 2
    Jedność Przewłoki - Dąb Dębice 1 - 1 0 0 2
    Unia Stargard - Płomień Lisowo 8 - 0 0 0 3
    Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice 4 - 0 0 0 1
    Orkan Dalewo - Światowid 63 Łobez 0 - 2 0 0 23
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Światowid 63 Łobez - Rolpol Chlebowo 4 - 0 0 7 6
    Orzeł Pęzino - Unia Stargard 0 - 0 0 0 5
    WODR Barzkowice - Jedność Przewłoki 2 - 5 0 0 1
    Dąb Dębice - Zorza Tychowo 5 - 1 0 0 2
    Płomień Lisowo - PC Kluczevia II Stargard 3 - 0 0 0 9
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo 14 - 0 0 0 7
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Marianowo - Płomień Lisowo 2 - 3 0 0 5
    Zorza Tychowo - WODR Barzkowice 3 - 1 0 0 1
    Jedność Przewłoki - Światowid 63 Łobez 1 - 4 0 0 22
    PC Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino 1 - 10 0 0 8
    Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 4 0 0 4
    Unia Stargard - Dąb Dębice 6 - 2 0 0 7
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Światowid 63 Łobez - Zorza Tychowo 5 - 0 0 0 21
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo 2 - 0 0 0 5
    Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 2 - 3 0 0 15
    WODR Barzkowice - Unia Stargard 0 - 5 0 0 0
    Dąb Dębice - PC Kluczevia II Stargard 4 - 2 0 0 2
    Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 7 - 0 0 0 7
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 1 - 4 0 0 1
    Płomień Lisowo - Dąb Dębice 1 - 3 0 0 7
    PC Kluczevia II Stargard - WODR Barzkowice 1 - 2 0 0 1
    Unia Stargard - Światowid 63 Łobez 0 - 4 0 0 17
    Jedność Przewłoki - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 5 0 0 0
    Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 3 - 0 0 0 3
     
    top komentarze
    newsy:
    3 » Nie żyje prezes Tanowii
    2 » W środę gra pierwsza li »
    2 » Nowi członkowie w zarzą »
    mecze:
    35 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
    25 » Piast Kolin-Jedność Prz »
    25 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
    25 » Mirstal Mirosławiec-Sła »
    24 » Legionovia Legionowo-Bł »
    23 » Kotwica II Kołobrzeg-Ko »
    22 » GKS Bełchatów-Gwardia K »
    22 » KP Przecław-Sparta Gryf »
    21 » Intermarche-Rega Trzebi »
    21 » Merkury Nowogródek Pom. »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 4
    cycu111 Dziekon
    Kawaler Motyliniho...
    gości: 873
    statystyki portalu
    • drużyn: 2688
    • imprez: 102816
    • newsów: 67142
    • użytkowników: 60745
    • komentarzy: 1026642
    • zdjęć: 718666
    • relacji: 35532
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies