ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2016/2017
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Darłovia Darłowo 26 61 19 4 3 82 / 21 11 0 2 45 / 10 8 4 1 37 / 11
2.  Kotwica II Kołobrzeg 26 59 18 5 3 105 / 25 12 1 0 71 / 7 6 4 3 34 / 18
3.  Wrzos Wrzosowo 26 53 17 2 7 77 / 54 12 0 1 46 / 14 5 2 6 31 / 40
4.  Jedność-Ikar Krosino 26 50 14 8 4 75 / 45 8 4 1 39 / 23 6 4 3 36 / 22
5.  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 26 49 14 7 5 77 / 33 8 5 0 41 / 15 6 2 5 36 / 18
6.  LZS Kowalewice 26 36 11 3 12 53 / 65 9 1 3 35 / 23 2 2 9 18 / 42
7.  Płomień Myślino 26 34 10 4 12 58 / 55 7 1 5 35 / 24 3 3 7 23 / 31
8.  Błękitni Stary Jarosław 26 33 9 6 11 42 / 66 7 4 2 28 / 31 2 2 9 14 / 35 2 3 1 0 1 4 / 4
9.  Radew Białogórzyno 26 33 10 3 13 44 / 72 6 1 6 26 / 33 4 2 7 18 / 39 2 3 1 0 1 4 / 4
10.  Pomorzanin Sławoborze 26 30 8 6 12 54 / 45 5 4 4 30 / 17 3 2 8 24 / 28
11.  Bajgiel Będzino 26 28 8 4 14 40 / 73 6 2 5 23 / 26 2 2 9 17 / 47
12.  Fala Hen Gąski 26 18 4 6 16 40 / 75 3 5 5 26 / 33 1 1 11 14 / 42
13.  Wybrzeże Biesiekierz 26 17 5 2 19 25 / 103 4 2 7 17 / 37 1 0 12 8 / 66
14.  Grom Świelino 26 13 3 4 19 26 / 66 2 2 9 13 / 30 1 2 10 13 / 36
  • Drużyna, która zajmie miejsce 14 spadnie do klasy A – liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Koszalińskiej powyżej dwóch.
  • W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Koszalińskiej trzech drużyn - miejsca 13 rozegrają dwumecz barażowy pomiędzy sobą o pozostanie w klasach Okręgowych Płd/Płn, w przypadku spadku z Kl. Okręgowej Koszalińskiej czterech drużyn miejsca 13 spadną do klasy A, itd.
  • W sezonie 2017/2018 koszalińskie regionalne klasy okręgowe zostały powiększone do 15 zespołów, dzięki temu utrzymały się drużyny: Wybrzeża Biesiekierz, Gromu Świelino
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2016/2017
      1234567891011121314
    1.  Bajgiel Będzino
     
    2.  Błękitni Stary Jarosław
     
    3.  Darłovia Darłowo
     
    4.  Fala Abfrost Gąski
     
    5.  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo
     
    6.  Grom Świelino
     
    7.  Jedność-Ikar Krosino
     
    8.  Kotwica II Kołobrzeg
     
    9.  LZS Kowalewice
     
    10.  Płomień Myślino
     
    11.  Pomorzanin Sławoborze
     
    12.  Radew Białogórzyno
     
    13.  Wrzos Wrzosowo
     
    14.  Wybrzeże Biesiekierz
     
    terminarz - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2016/2017
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność-Ikar Krosino - Pomorzanin Sławoborze 2 - 2 0 0 21
    Darłovia Darłowo - Fala Abfrost Gąski 7 - 0 0 0 4
    Wrzos Wrzosowo - Błękitni Stary Jarosław 5 - 1 0 0 2
    Płomień Myślino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 5 0 0 10
    Kotwica II Kołobrzeg - Radew Białogórzyno 8 - 1 0 0 9
    LZS Kowalewice - Grom Świelino 3 - 2 0 0 8
    Wybrzeże Biesiekierz - Bajgiel Będzino 4 - 3 0 0 11
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Radew Białogórzyno 2 - 3 0 0 2
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice 3 - 1 0 0 5
    Grom Świelino - Kotwica II Kołobrzeg 0 - 2 0 0 1
    Fala Abfrost Gąski - Płomień Myślino 2 - 4 0 0 5
    Pomorzanin Sławoborze - Darłovia Darłowo 1 - 2 0 0 4
    Błękitni Stary Jarosław - Jedność-Ikar Krosino 1 - 6 0 0 4
    Wybrzeże Biesiekierz - Wrzos Wrzosowo 1 - 4 0 0 4
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino 5 - 1 0 0 1
    Jedność-Ikar Krosino - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 1 0 0 1
    Darłovia Darłowo - Błękitni Stary Jarosław 5 - 1 0 1 4
    Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 3 - 2 0 1 3
    Radew Białogórzyno - Grom Świelino 1 - 1 1 0 2
    Kotwica II Kołobrzeg - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 4 - 1 0 0 23
    LZS Kowalewice - Fala Abfrost Gąski 3 - 2 0 0 1
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Grom Świelino 2 - 1 0 0 2
    Wrzos Wrzosowo - Jedność-Ikar Krosino 3 - 2 0 0 81
    Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice 3 - 2 0 0 2
    Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino 2 - 2 0 5 3
    Fala Abfrost Gąski - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 1 0 0 1
    Wybrzeże Biesiekierz - Darłovia Darłowo 1 - 8 0 0 6
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 2 - 2 0 0 2
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność-Ikar Krosino - Bajgiel Będzino 4 - 1 0 0 6
    Darłovia Darłowo - Wrzos Wrzosowo 3 - 1 0 1 19
    Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz 8 - 0 0 1 2
    Radew Białogórzyno - Fala Abfrost Gąski 5 - 2 0 0 1
    Grom Świelino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 4 0 0 1
    LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 2 - 0 0 0 6
    Kotwica II Kołobrzeg - Pomorzanin Sławoborze 2 - 1 0 0 10
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Fala Abfrost Gąski - Grom Świelino 1 - 2 0 0 3
    Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 2 - 0 0 0 3
    Jedność-Ikar Krosino - Darłovia Darłowo 2 - 2 0 1 48
    Bajgiel Będzino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 7 0 0 2
    Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno 1 - 2 0 0 1
    Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 0 - 1 0 0 1
    Błękitni Stary Jarosław - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 10 0 0 8
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Darłovia Darłowo - Bajgiel Będzino 6 - 2 0 0 5
    Płomień Myślino - Jedność-Ikar Krosino 0 - 0 0 1 36
    Radew Białogórzyno - Błękitni Stary Jarosław 4 - 1 0 0 1
    LZS Kowalewice - Wrzos Wrzosowo 2 - 3 0 0 3
    Kotwica II Kołobrzeg - Wybrzeże Biesiekierz 12 - 0 0 0 5
    Grom Świelino - Pomorzanin Sławoborze 2 - 0 0 0 1
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Fala Abfrost Gąski 7 - 2 0 0 3
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Wrzos Wrzosowo - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 1 0 0 9
    Jedność-Ikar Krosino - LZS Kowalewice 8 - 5 0 0 21
    Darłovia Darłowo - Płomień Myślino 2 - 1 0 3 4
    Bajgiel Będzino - Fala Abfrost Gąski 1 - 0 0 0 3
    Pomorzanin Sławoborze - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 1 - 5 0 0 3
    Błękitni Stary Jarosław - Grom Świelino 3 - 2 0 0 0
    Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 3 - 3 0 0 2
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Płomień Myślino - Bajgiel Będzino 6 - 1 0 0 0
    Radew Białogórzyno - Wrzos Wrzosowo 4 - 2 0 0 2
    Fala Abfrost Gąski - Pomorzanin Sławoborze 3 - 3 0 0 3
    Kotwica II Kołobrzeg - Jedność-Ikar Krosino 7 - 0 0 0 80
    LZS Kowalewice - Darłovia Darłowo 2 - 6 1 35 7
    Grom Świelino - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 1 0 0 2
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Błękitni Stary Jarosław 1 - 1 0 0 3
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Darłovia Darłowo - Kotwica II Kołobrzeg 0 - 1 0 3 22
    Bajgiel Będzino - Pomorzanin Sławoborze 0 - 3 0 0 1
    Wrzos Wrzosowo - Grom Świelino 4 - 2 0 11 0
    Jedność-Ikar Krosino - Radew Białogórzyno 2 - 3 0 0 25
    Płomień Myślino - LZS Kowalewice 1 - 2 0 0 0
    Błękitni Stary Jarosław - Fala Abfrost Gąski 2 - 1 0 0 2
    Wybrzeże Biesiekierz - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 6 0 0 1
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Radew Białogórzyno - Darłovia Darłowo 0 - 1 0 0 3
    Grom Świelino - Jedność-Ikar Krosino 2 - 6 0 20 5
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Wrzos Wrzosowo 4 - 2 0 0 5
    Fala Abfrost Gąski - Wybrzeże Biesiekierz 7 - 0 0 0 7
    Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Myślino 3 - 2 0 0 4
    LZS Kowalewice - Bajgiel Będzino 5 - 1 0 0 1
    Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław 2 - 0 0 0 2
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Błękitni Stary Jarosław 2 - 0 0 0 0
    Wrzos Wrzosowo - Fala Abfrost Gąski 0 - 1 0 0 4
    Jedność-Ikar Krosino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 3 - 2 0 0 16
    Darłovia Darłowo - Grom Świelino 4 - 2 0 3 8
    Płomień Myślino - Radew Białogórzyno 4 - 0 0 0 4
    Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze 0 - 3 0 0 12
    LZS Kowalewice - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 3 0 0 22
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice 1 - 0 0 0 0
    Jedność-Ikar Krosino - Fala Abfrost Gąski 2 - 0 1 1 2
    Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo 6 - 1 1 0 9
    Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 2 0 0 0
    Kotwica II Kołobrzeg - Bajgiel Będzino 5 - 0 0 0 1
    Grom Świelino - Płomień Myślino 0 - 2 0 0 0
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Darłovia Darłowo 1 - 1 0 1 15
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Radew Białogórzyno - Kotwica II Kołobrzeg 0 - 6 0 0 1
    Pomorzanin Sławoborze - Jedność-Ikar Krosino 1 - 1 0 1 32
    Fala Abfrost Gąski - Darłovia Darłowo 0 - 4 0 0 1
    Bajgiel Będzino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 0 0 0 1
    Grom Świelino - LZS Kowalewice 2 - 2 1 0 0
    Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo 2 - 2 0 0 2
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Płomień Myślino 3 - 1 0 0 1
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Radew Białogórzyno - Bajgiel Będzino 2 - 3 0 0 0
    Darłovia Darłowo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 0 0 24 21
    Jedność-Ikar Krosino - Błękitni Stary Jarosław 2 - 1 0 1 5
    Wrzos Wrzosowo - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 1 0 0 6
    Kotwica II Kołobrzeg - Grom Świelino 4 - 0 0 0 0
    LZS Kowalewice - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 0 0 0 2
    Płomień Myślino - Fala Abfrost Gąski 2 - 1 0 0 1
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo 1 - 2 0 0 10
    Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 6 - 1 0 0 7
    Fala Abfrost Gąski - LZS Kowalewice 3 - 1 0 0 1
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 2 0 0 7
    Grom Świelino - Radew Białogórzyno 0 - 1 0 0 0
    Wybrzeże Biesiekierz - Jedność-Ikar Krosino 1 - 4 0 0 2
    Błękitni Stary Jarosław - Darłovia Darłowo 0 - 0 0 40 4
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Radew Białogórzyno - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 2 - 4 0 0 0
    Darłovia Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz 9 - 0 0 4 3
    Jedność-Ikar Krosino - Wrzos Wrzosowo 3 - 3 0 1 15
    LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze 4 - 1 0 0 3
    Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław 1 - 2 0 0 2
    Grom Świelino - Bajgiel Będzino 2 - 2 0 0 0
    Kotwica II Kołobrzeg - Fala Abfrost Gąski 6 - 0 0 0 6
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Jedność-Ikar Krosino 0 - 0 0 0 18
    Wrzos Wrzosowo - Darłovia Darłowo 2 - 1 0 0 17
    Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 1 - 1 0 0 11
    Pomorzanin Sławoborze - Kotwica II Kołobrzeg 0 - 0 0 0 15
    Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 1 - 2 0 0 6
    Fala Abfrost Gąski - Radew Białogórzyno 3 - 1 0 0 3
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Grom Świelino 5 - 0 0 0 3
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Grom Świelino - Fala Abfrost Gąski 2 - 1 0 0 1
    Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 0 - 5 0 0 2
    Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 4 - 3 0 0 4
    LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 2 0 0 9
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Bajgiel Będzino 6 - 1 0 1 2
    Kotwica II Kołobrzeg - Błękitni Stary Jarosław 5 - 0 0 0 3
    Darłovia Darłowo - Jedność-Ikar Krosino 1 - 2 0 0 30
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność-Ikar Krosino - Płomień Myślino 1 - 1 0 0 41
    Wrzos Wrzosowo - LZS Kowalewice 7 - 1 0 0 1
    Wybrzeże Biesiekierz - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 1 0 0 11
    Bajgiel Będzino - Darłovia Darłowo 1 - 4 0 0 2
    Pomorzanin Sławoborze - Grom Świelino 0 - 0 0 0 2
    Fala Abfrost Gąski - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 1 - 1 0 0 12
    Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 3 - 0 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Grom Świelino - Błękitni Stary Jarosław 2 - 4 0 0 0
    Fala Abfrost Gąski - Bajgiel Będzino 0 - 0 0 0 0
    Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 1 0 0 2
    Płomień Myślino - Darłovia Darłowo 0 - 4 0 0 6
    LZS Kowalewice - Jedność-Ikar Krosino 2 - 1 0 0 9
    Kotwica II Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo 8 - 0 0 0 35
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 2 - 0 0 0 1
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Płomień Myślino 3 - 3 0 0 0
    Darłovia Darłowo - LZS Kowalewice 3 - 0 0 3 2
    Jedność-Ikar Krosino - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 1 0 1 15
    Wrzos Wrzosowo - Radew Białogórzyno 5 - 2 0 0 1
    Pomorzanin Sławoborze - Fala Abfrost Gąski 2 - 2 0 0 2
    Wybrzeże Biesiekierz - Grom Świelino 1 - 0 0 0 10
    Błękitni Stary Jarosław - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 3 - 1 0 0 13
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Grom Świelino - Wrzos Wrzosowo 1 - 2 0 0 0
    Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino 0 - 1 0 0 1
    Fala Abfrost Gąski - Błękitni Stary Jarosław 3 - 3 0 0 4
    Radew Białogórzyno - Jedność-Ikar Krosino 1 - 5 0 0 2
    Kotwica II Kołobrzeg - Darłovia Darłowo 1 - 1 0 10 9
    LZS Kowalewice - Płomień Myślino 3 - 2 0 0 1
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 0 0 0 4
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 4 - 3 0 0 0
    Bajgiel Będzino - LZS Kowalewice 4 - 1 0 0 1
    Płomień Myślino - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 4 0 0 0
    Darłovia Darłowo - Radew Białogórzyno 3 - 0 0 0 6
    Jedność-Ikar Krosino - Grom Świelino 4 - 1 0 1 20
    Wrzos Wrzosowo - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 3 - 0 0 0 14
    Wybrzeże Biesiekierz - Fala Abfrost Gąski 3 - 2 0 0 2
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Kotwica II Kołobrzeg - LZS Kowalewice 6 - 1 0 0 0
    Grom Świelino - Darłovia Darłowo 0 - 3 0 0 7
    Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 7 - 0 0 0 8
    Fala Abfrost Gąski - Wrzos Wrzosowo 1 - 6 0 0 2
    Błękitni Stary Jarosław - Bajgiel Będzino 2 - 1 0 0 1
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Jedność-Ikar Krosino 2 - 2 0 0 5
    Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 3 - 2 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Błękitni Stary Jarosław 1 - 0 0 15 13
    Darłovia Darłowo - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 1 - 0 0 0 14
    Fala Abfrost Gąski - Jedność-Ikar Krosino 1 - 7 0 0 4
    Bajgiel Będzino - Kotwica II Kołobrzeg 5 - 2 0 0 2
    LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno 3 - 0 0 0 0
    Płomień Myślino - Grom Świelino 4 - 0 0 0 0
    Wrzos Wrzosowo - Pomorzanin Sławoborze 5 - 1 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    11 » Zarząd Pogoni ukarał za »
    9 » Liga Mistrzyń w Koszali »
    2 » Szymon Rduch wraca do K »
    2 » Energetyk szuka sparing »
    1 » Mateusz Niżejewski mist »
    1 » Pary IV Rundy Pucharu P »
    1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
    1 » Chemik Police w grupie  »
    1 » Szczeciński sport walcz »
    1 » Skaut Ruchu Chorzów na  »
    mecze:
    52 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
    29 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
    28 » Gryf Kamień Pomorski-So »
    26 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
    25 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
    22 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
    22 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
    19 » Biali Sądów-Mierzyniank »
    19 » Korona Człopa-Błonie Ba »
    18 » SCRS Barlinek-Klon Krzę »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 2
    balcerek jrdke
    gości: 811
    statystyki portalu
    • drużyn: 2690
    • imprez: 102886
    • newsów: 67474
    • użytkowników: 60908
    • komentarzy: 1032022
    • zdjęć: 724163
    • relacji: 35705
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies