ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2016/2017
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Biali Sądów 30 63 19 6 5 69 / 27 11 2 2 46 / 18 8 4 3 23 / 9
2.  Ogniwo Babinek 30 60 19 3 8 64 / 39 11 2 2 32 / 9 8 1 6 32 / 30
3.  Gavia Choszczno 30 59 18 5 7 79 / 36 8 3 4 36 / 15 10 2 3 43 / 21
4.  Unia Dolice 30 53 16 5 9 67 / 38 9 3 3 37 / 17 7 2 6 30 / 21
5.  Zieloni Zielin 30 52 16 4 10 56 / 44 11 1 3 36 / 15 5 3 7 20 / 29
6.  Sokół Pyrzyce 30 44 12 8 10 60 / 45 8 3 4 33 / 15 4 5 6 27 / 30
7.  SCRS Barlinek 30 43 13 4 13 59 / 48 10 1 4 38 / 19 3 3 9 21 / 29
8.  Polonia Giżyn 30 42 12 6 12 69 / 59 9 2 4 47 / 23 3 4 8 22 / 36
9.  Kłos Pełczyce 30 40 11 7 12 47 / 42 8 2 5 28 / 17 3 5 7 19 / 25
10.  Sęp Brzesko 30 39 11 6 13 53 / 64 8 3 4 35 / 23 3 3 9 18 / 41
11.  Orkan Suchań 30 35 10 5 15 34 / 44 7 3 5 21 / 13 3 2 10 13 / 31
12.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 30 34 9 7 14 54 / 76 6 4 5 32 / 31 3 3 9 22 / 45 2 6 2 0 0 9 / 4
13.  Klon Krzęcin 30 34 10 4 16 50 / 77 6 2 7 37 / 39 4 2 9 13 / 38 2 0 0 0 2 4 / 9
14.  Koral Mostkowo 30 30 7 9 14 36 / 63 5 5 5 21 / 25 2 4 9 15 / 38
15.  Mechanik Warnice 30 27 7 6 17 44 / 80 4 4 7 30 / 34 3 2 10 14 / 46
16.  Mieszko Mieszkowice 30 18 3 9 18 24 / 83 1 7 7 13 / 30 2 2 11 11 / 53
  • Drużyny z miejsc 15, 16 spadną do klasy A, - liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Szczecińskiej powyżej dwóch.
  • W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Szczecińskiej trzech drużyn - miejsca 14 rozegrają baraż pomiędzy sobą, czterech drużyn miejsca 14 spadną do A klasy, itd.
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2016/2017
      12345678910111213141516
    1.  Biali Sądów
     
    2.  Gavia Choszczno
     
    3.  Klon Krzęcin
     
    4.  Kłos Pełczyce
     
    5.  Koral Mostkowo
     
    6.  Mechanik Warnice
     
    7.  Mieszko Mieszkowice
     
    8.  Ogniwo Babinek
     
    9.  Orkan Suchań
     
    10.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój
     
    11.  Polonia Giżyn
     
    12.  SCRS Barlinek
     
    13.  Sęp Brzesko
     
    14.  Sokół Pyrzyce
     
    15.  Unia Dolice
     
    16.  Zieloni Zielin
     
    terminarz - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2016/2017
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    SCRS Barlinek - Orkan Suchań 4 - 0 0 0 28
    Gavia Choszczno - Sęp Brzesko 4 - 1 0 0 3
    Zieloni Zielin - Kłos Pełczyce 4 - 0 0 0 25
    Mieszko Mieszkowice - Koral Mostkowo 1 - 1 0 0 6
    Ogniwo Babinek - Sokół Pyrzyce 1 - 2 0 0 10
    Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 0 7 8
    Biali Sądów - Mechanik Warnice 0 - 2 0 15 22
    Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 1 - 2 0 0 5
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Klon Krzęcin - Zieloni Zielin 6 - 3 0 0 5
    Orkan Suchań - Biali Sądów 2 - 1 0 78 14
    Sokół Pyrzyce - Koral Mostkowo 3 - 1 0 0 5
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 1 - 2 0 0 4
    Sęp Brzesko - Unia Dolice 3 - 1 0 0 1
    Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno 1 - 2 0 0 28
    Ogniwo Babinek - SCRS Barlinek 2 - 0 0 1 3
    Mechanik Warnice - Polonia Giżyn 4 - 4 0 3 10
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Zielin - Mechanik Warnice 2 - 0 0 0 2
    SCRS Barlinek - Sokół Pyrzyce 2 - 1 0 0 13
    Gavia Choszczno - Klon Krzęcin 0 - 1 0 0 15
    Unia Dolice - Kłos Pełczyce 3 - 2 0 1 19
    Mieszko Mieszkowice - Sęp Brzesko 1 - 1 0 0 2
    Biali Sądów - Ogniwo Babinek 3 - 1 1 0 2
    Polonia Giżyn - Orkan Suchań 5 - 1 0 0 12
    Koral Mostkowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 3 0 0 0
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Sęp Brzesko - Koral Mostkowo 8 - 1 0 0 7
    Gavia Choszczno - Mechanik Warnice 5 - 0 0 0 0
    Klon Krzęcin - Unia Dolice 0 - 3 0 0 12
    Orkan Suchań - Zieloni Zielin 0 - 1 0 0 11
    Kłos Pełczyce - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 0 0 13
    Ogniwo Babinek - Polonia Giżyn 2 - 0 0 0 4
    SCRS Barlinek - Biali Sądów 2 - 1 0 0 13
    Sokół Pyrzyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 1 0 0 4
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Gavia Choszczno - Orkan Suchań 1 - 0 0 0 4
    Unia Dolice - Mechanik Warnice 0 - 2 0 0 2
    Mieszko Mieszkowice - Klon Krzęcin 0 - 0 0 0 6
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sęp Brzesko 2 - 2 0 0 2
    Biali Sądów - Sokół Pyrzyce 2 - 2 0 0 5
    Zieloni Zielin - Ogniwo Babinek 1 - 3 0 0 5
    Polonia Giżyn - SCRS Barlinek 3 - 0 0 0 14
    Koral Mostkowo - Kłos Pełczyce 1 - 0 0 0 14
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Klon Krzęcin - Koral Mostkowo 2 - 2 0 0 4
    Orkan Suchań - Unia Dolice 0 - 0 0 0 0
    Sokół Pyrzyce - Sęp Brzesko 0 - 1 0 0 6
    Kłos Pełczyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 2 0 0 36
    Ogniwo Babinek - Gavia Choszczno 1 - 0 0 0 11
    Biali Sądów - Polonia Giżyn 7 - 1 0 0 2
    Mechanik Warnice - Mieszko Mieszkowice 1 - 1 0 0 3
    SCRS Barlinek - Zieloni Zielin 5 - 2 0 0 19
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Zielin - Biali Sądów 0 - 2 0 0 12
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Klon Krzęcin 7 - 3 0 0 5
    Gavia Choszczno - SCRS Barlinek 1 - 0 0 0 15
    Unia Dolice - Ogniwo Babinek 3 - 0 0 0 2
    Mieszko Mieszkowice - Orkan Suchań 0 - 0 0 0 4
    Koral Mostkowo - Mechanik Warnice 2 - 0 0 0 10
    Sęp Brzesko - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 2
    Polonia Giżyn - Sokół Pyrzyce 2 - 4 0 0 6
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Warnice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 1 0 0 10
    SCRS Barlinek - Unia Dolice 1 - 0 0 0 6
    Orkan Suchań - Koral Mostkowo 1 - 3 0 0 6
    Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 2 - 2 0 0 9
    Ogniwo Babinek - Mieszko Mieszkowice 1 - 0 0 0 29
    Biali Sądów - Gavia Choszczno 2 - 4 0 0 8
    Klon Krzęcin - Sęp Brzesko 6 - 3 0 0 10
    Polonia Giżyn - Zieloni Zielin 4 - 1 0 0 3
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Zieloni Zielin - Sokół Pyrzyce 1 - 2 0 0 6
    Mieszko Mieszkowice - SCRS Barlinek 2 - 1 0 0 29
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Orkan Suchań 2 - 0 0 0 12
    Unia Dolice - Biali Sądów 1 - 0 0 0 1
    Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin 3 - 1 0 0 17
    Sęp Brzesko - Mechanik Warnice 2 - 2 0 0 5
    Gavia Choszczno - Polonia Giżyn 3 - 0 0 0 3
    Koral Mostkowo - Ogniwo Babinek 2 - 1 0 0 23
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Warnice - Kłos Pełczyce 0 - 0 0 0 4
    SCRS Barlinek - Koral Mostkowo 1 - 1 0 74 18
    Orkan Suchań - Sęp Brzesko 1 - 0 0 0 13
    Ogniwo Babinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 8 - 1 0 0 6
    Biali Sądów - Mieszko Mieszkowice 3 - 0 0 0 1
    Polonia Giżyn - Unia Dolice 2 - 2 0 0 2
    Zieloni Zielin - Gavia Choszczno 2 - 1 0 0 10
    Sokół Pyrzyce - Klon Krzęcin 1 - 0 0 0 4
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 2 - 2 0 70 24
    Unia Dolice - Zieloni Zielin 2 - 0 0 0 4
    Mieszko Mieszkowice - Polonia Giżyn 1 - 1 0 0 4
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - SCRS Barlinek 1 - 1 0 0 9
    Kłos Pełczyce - Orkan Suchań 0 - 1 0 0 19
    Koral Mostkowo - Biali Sądów 1 - 1 0 0 4
    Klon Krzęcin - Mechanik Warnice 5 - 1 0 0 8
    Sęp Brzesko - Ogniwo Babinek 1 - 1 0 0 14
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Gavia Choszczno - Unia Dolice 1 - 3 0 0 19
    Orkan Suchań - Klon Krzęcin 2 - 0 0 0 14
    SCRS Barlinek - Sęp Brzesko 1 - 2 0 0 5
    Sokół Pyrzyce - Mechanik Warnice 1 - 1 0 0 14
    Zieloni Zielin - Mieszko Mieszkowice 3 - 0 0 0 38
    Polonia Giżyn - Koral Mostkowo 2 - 2 0 1 4
    Ogniwo Babinek - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 8
    Biali Sądów - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 6 - 1 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 2 - 0 0 0 8
    Mieszko Mieszkowice - Gavia Choszczno 0 - 5 0 0 11
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Polonia Giżyn 2 - 3 0 0 4
    Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek 1 - 4 0 1 21
    Klon Krzęcin - Ogniwo Babinek 1 - 7 0 0 11
    Koral Mostkowo - Zieloni Zielin 1 - 1 0 2 8
    Sęp Brzesko - Biali Sądów 0 - 4 0 0 2
    Mechanik Warnice - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 2
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Gavia Choszczno - Koral Mostkowo 0 - 1 0 69 14
    Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 0 0 0 4
    Unia Dolice - Mieszko Mieszkowice 1 - 1 0 0 11
    Sokół Pyrzyce - Orkan Suchań 1 - 1 0 0 3
    SCRS Barlinek - Klon Krzęcin 2 - 0 0 0 10
    Ogniwo Babinek - Mechanik Warnice 3 - 1 0 0 4
    Biali Sądów - Kłos Pełczyce 1 - 0 0 0 7
    Polonia Giżyn - Sęp Brzesko 6 - 1 0 0 5
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Koral Mostkowo - Unia Dolice 0 - 1 0 0 10
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Gavia Choszczno 3 - 3 0 0 8
    Klon Krzęcin - Biali Sądów 0 - 4 0 0 5
    Orkan Suchań - Ogniwo Babinek 0 - 1 0 70 19
    Mieszko Mieszkowice - Sokół Pyrzyce 2 - 2 0 0 12
    Kłos Pełczyce - Polonia Giżyn 1 - 0 0 0 4
    Sęp Brzesko - Zieloni Zielin 0 - 2 0 2 12
    Mechanik Warnice - SCRS Barlinek 1 - 3 0 0 5
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Orkan Suchań - SCRS Barlinek 2 - 0 0 0 7
    Klon Krzęcin - Polonia Giżyn 2 - 2 0 0 1
    Kłos Pełczyce - Zieloni Zielin 2 - 0 0 0 4
    Sokół Pyrzyce - Ogniwo Babinek 5 - 1 0 0 13
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice 2 - 4 0 0 3
    Koral Mostkowo - Mieszko Mieszkowice 4 - 1 0 0 4
    Sęp Brzesko - Gavia Choszczno 1 - 3 0 0 0
    Mechanik Warnice - Biali Sądów 1 - 3 0 0 5
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Sęp Brzesko 4 - 0 0 0 2
    SCRS Barlinek - Ogniwo Babinek 0 - 1 0 0 2
    Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 2 0 0 3
    Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 0 1
    Koral Mostkowo - Sokół Pyrzyce 2 - 0 0 0 8
    Biali Sądów - Orkan Suchań 2 - 0 0 0 5
    Polonia Giżyn - Mechanik Warnice 3 - 0 0 0 1
    Zieloni Zielin - Klon Krzęcin 3 - 0 0 0 4
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Orkan Suchań - Polonia Giżyn 0 - 1 0 59 4
    Klon Krzęcin - Gavia Choszczno 0 - 1 0 112 7
    Kłos Pełczyce - Unia Dolice 0 - 2 0 0 8
    Sęp Brzesko - Mieszko Mieszkowice 5 - 0 0 0 8
    Ogniwo Babinek - Biali Sądów 0 - 1 0 0 1
    Mechanik Warnice - Zieloni Zielin 1 - 2 0 0 3
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Koral Mostkowo 2 - 0 0 0 2
    Sokół Pyrzyce - SCRS Barlinek 3 - 1 0 0 5
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Warnice - Gavia Choszczno 3 - 5 0 0 7
    Mieszko Mieszkowice - Kłos Pełczyce 0 - 2 0 0 17
    Unia Dolice - Klon Krzęcin 7 - 0 0 0 4
    Koral Mostkowo - Sęp Brzesko 1 - 1 0 0 1
    Biali Sądów - SCRS Barlinek 4 - 2 0 0 11
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce 3 - 7 0 0 4
    Zieloni Zielin - Orkan Suchań 4 - 0 0 0 8
    Polonia Giżyn - Ogniwo Babinek 3 - 1 0 0 0
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Pyrzyce - Biali Sądów 0 - 1 0 0 8
    SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 2 - 1 0 0 7
    Ogniwo Babinek - Zieloni Zielin 3 - 2 0 0 8
    Orkan Suchań - Gavia Choszczno 1 - 1 0 2 8
    Mechanik Warnice - Unia Dolice 0 - 3 0 0 2
    Klon Krzęcin - Mieszko Mieszkowice 4 - 2 0 0 5
    Kłos Pełczyce - Koral Mostkowo 3 - 0 0 0 5
    Sęp Brzesko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 2 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Orkan Suchań 0 - 3 0 0 14
    Mieszko Mieszkowice - Mechanik Warnice 0 - 1 0 0 3
    Gavia Choszczno - Ogniwo Babinek 3 - 4 0 0 13
    Koral Mostkowo - Klon Krzęcin 1 - 2 0 0 0
    Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 2 - 0 0 0 7
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 2 - 1 0 0 2
    Zieloni Zielin - SCRS Barlinek 3 - 2 0 0 20
    Polonia Giżyn - Biali Sądów 1 - 2 0 0 9
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Biali Sądów - Zieloni Zielin 2 - 2 0 0 4
    SCRS Barlinek - Gavia Choszczno 2 - 1 0 0 6
    Orkan Suchań - Mieszko Mieszkowice 1 - 2 0 0 16
    Klon Krzęcin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 2 0 68 4
    Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 3 - 0 0 0 0
    Sokół Pyrzyce - Polonia Giżyn 2 - 1 0 0 0
    Ogniwo Babinek - Unia Dolice 2 - 0 0 0 2
    Mechanik Warnice - Koral Mostkowo 3 - 1 0 0 3
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mechanik Warnice 2 - 1 0 0 3
    Koral Mostkowo - Orkan Suchań 1 - 3 0 0 4
    Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 1 - 2 0 0 1
    Unia Dolice - SCRS Barlinek 1 - 1 0 0 1
    Gavia Choszczno - Biali Sądów 0 - 0 0 0 12
    Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 1 - 1 0 0 0
    Mieszko Mieszkowice - Ogniwo Babinek 2 - 3 0 0 4
    Zieloni Zielin - Polonia Giżyn 1 - 1 0 0 1
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    SCRS Barlinek - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 0 0 3
    Orkan Suchań - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 0 0 0 2
    Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce 1 - 2 0 33 24
    Sokół Pyrzyce - Zieloni Zielin 0 - 1 0 0 6
    Ogniwo Babinek - Koral Mostkowo 1 - 0 0 0 2
    Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 2 - 3 0 0 3
    Biali Sądów - Unia Dolice 2 - 1 0 0 23
    Polonia Giżyn - Gavia Choszczno 2 - 4 0 0 4
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Klon Krzęcin - Sokół Pyrzyce 3 - 1 0 85 4
    Unia Dolice - Polonia Giżyn 6 - 3 0 0 3
    Gavia Choszczno - Zieloni Zielin 0 - 0 0 0 9
    Kłos Pełczyce - Mechanik Warnice 6 - 1 0 0 6
    Mieszko Mieszkowice - Biali Sądów 0 - 2 0 0 3
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek 1 - 3 0 0 2
    Koral Mostkowo - SCRS Barlinek 0 - 0 0 0 6
    Sęp Brzesko - Orkan Suchań 3 - 2 0 0 6
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    SCRS Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 3 0 0 5
    Zieloni Zielin - Unia Dolice 3 - 1 0 0 5
    Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 2 - 2 0 0 8
    Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno 0 - 1 0 0 0
    Ogniwo Babinek - Sęp Brzesko 4 - 0 0 0 5
    Mechanik Warnice - Klon Krzęcin 5 - 1 0 0 8
    Polonia Giżyn - Mieszko Mieszkowice 6 - 0 0 0 2
    Biali Sądów - Koral Mostkowo 5 - 1 0 0 2
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Gavia Choszczno 2 - 4 0 0 13
    Klon Krzęcin - Orkan Suchań 4 - 1 0 81 3
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Biali Sądów 0 - 0 0 0 28
    Kłos Pełczyce - Ogniwo Babinek 2 - 1 0 0 19
    Sęp Brzesko - SCRS Barlinek 3 - 1 0 0 3
    Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 1 - 2 0 0 29
    Mechanik Warnice - Sokół Pyrzyce 2 - 2 0 0 3
    Koral Mostkowo - Polonia Giżyn 1 - 3 0 0 2
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Gavia Choszczno - Mieszko Mieszkowice 9 - 0 0 0 7
    Zieloni Zielin - Koral Mostkowo 2 - 1 0 0 2
    SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce 0 - 3 0 0 9
    Orkan Suchań - Mechanik Warnice 4 - 0 0 0 5
    Ogniwo Babinek - Klon Krzęcin 1 - 1 0 0 23
    Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 4 - 2 0 0 3
    Polonia Giżyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 1 0 0 1
    Biali Sądów - Sęp Brzesko 3 - 1 0 0 6
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 3 - 1 0 0 10
    Klon Krzęcin - SCRS Barlinek 2 - 5 0 48 6
    Kłos Pełczyce - Biali Sądów 1 - 1 0 0 8
    Mieszko Mieszkowice - Unia Dolice 1 - 7 0 0 5
    Mechanik Warnice - Ogniwo Babinek 3 - 4 0 0 7
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 2 - 1 0 0 10
    Koral Mostkowo - Gavia Choszczno 1 - 8 0 0 12
    Sęp Brzesko - Polonia Giżyn 2 - 1 0 0 2
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Pyrzyce - Mieszko Mieszkowice 8 - 0 0 0 11
    Unia Dolice - Koral Mostkowo 4 - 0 0 0 9
    Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 2 0 0 21
    Zieloni Zielin - Sęp Brzesko 3 - 2 0 0 3
    Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce 4 - 2 0 0 1
    Biali Sądów - Klon Krzęcin 4 - 0 0 0 6
    SCRS Barlinek - Mechanik Warnice 11 - 2 0 0 8
    Ogniwo Babinek - Orkan Suchań 2 - 0 0 0 52
     
    top komentarze
    newsy:
    6 » Powołano Spółkę odpowie »
    3 » Kort z nowym kontraktem
    3 » Sędziowie w A-klasie
    2 » Światowid nie zagra w A »
    2 » Budowa stadionu dopiero »
    2 » Grupa Azoty wycofuje si »
    1 » KOZPN zaskoczył wszystk »
    1 » Chemik rozpoczyna przyg »
    1 » Niezbędny sędzia
    1 » KS Sława Choszczno posz »
    mecze:
    32 » Gwardia Koszalin-Warta  »
    26 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
    24 » Olimp Złocieniec-Mechan »
    24 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
    23 » Rasel Dygowo-Morzycko M »
    18 » Sparta Węgorzyno-Interm »
    18 » Darłovia Darłowo-Korona »
    17 » Flota Świnoujście-Iskra »
    16 » Wicher Brojce-Piast Cho »
    15 » Mirstal Mirosławiec-Lec »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    kempes7
    gości: 882
    statystyki portalu
    • drużyn: 2673
    • imprez: 101601
    • newsów: 66522
    • użytkowników: 60426
    • komentarzy: 1017789
    • zdjęć: 707078
    • relacji: 35126
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies