ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - IV liga zachodniopomorska 2016/2017
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Energetyk Gryfino 24 58 18 4 2 51 / 18 8 3 1 24 / 10 10 1 1 27 / 8
2.  Bałtyk Koszalin 23 54 16 6 1 48 / 17 8 3 0 25 / 8 8 3 1 23 / 9
3.  Jeziorak Szczecin 24 48 15 3 6 55 / 27 9 2 1 33 / 8 6 1 5 22 / 19
4.  Hutnik Szczecin 24 40 12 4 8 55 / 34 7 2 3 36 / 16 5 2 5 19 / 18
5.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 24 38 11 5 8 53 / 37 8 0 4 33 / 18 3 5 4 20 / 19
6.  MKP Szczecinek 24 37 11 4 9 42 / 27 6 4 2 19 / 9 5 0 7 23 / 18
7.  Rasel Dygowo 23 34 10 4 9 36 / 42 5 2 5 18 / 25 5 2 4 18 / 17 1 1 0 1 0 1 / 1
8.  Gryf Polanów 24 34 9 7 8 36 / 34 4 4 4 18 / 15 5 3 4 18 / 19 1 1 0 1 0 1 / 1
9.  Olimp Gościno 24 33 9 6 9 32 / 38 5 4 3 18 / 14 4 2 6 14 / 24 2 4 1 1 0 4 / 1
10.  Gryf Kamień Pomorski 24 33 10 3 11 33 / 46 6 2 4 21 / 24 4 1 7 12 / 22 2 1 0 1 1 1 / 4
11.  Astra Ustronie Morskie 24 31 9 4 11 40 / 45 5 2 5 20 / 21 4 2 6 20 / 24 2 6 2 0 0 8 / 3
12.  Sparta Węgorzyno 24 31 10 1 13 40 / 43 6 0 6 18 / 23 4 1 7 22 / 20 2 0 0 0 2 3 / 8
13.  Osadnik Myślibórz 24 29 8 5 11 39 / 49 4 2 6 20 / 27 4 3 5 19 / 22
14.  Arkadia Malechowo 24 28 8 4 12 42 / 46 4 1 7 22 / 25 4 3 5 20 / 21 1 3 1 0 0 2 / 1
15.  Piast Chociwel 24 28 8 4 12 29 / 30 5 2 5 16 / 13 3 2 7 13 / 17 1 0 0 0 1 1 / 2
16.  Ina Goleniów 24 26 7 5 12 38 / 44 4 3 5 21 / 20 3 2 7 17 / 24
17.  Dąb Dębno 24 20 4 8 12 25 / 55 3 4 5 11 / 21 1 4 7 14 / 34
18.  Drawa Drawsko Pom. 24 3 0 3 21 23 / 85 0 0 12 9 / 38 0 3 9 14 / 47
  • Drużyny z miejsc 16, 17, 18 spadną do Klasy Okręgowej Szczecińskiej lub Koszalińskiej – liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z III ligi do IV ligi zachodniopomorskiej.
  • wyniki spotkań - IV liga zachodniopomorska 2016/2017
      123456789101112131415161718
    1.  Arkadia Malechowo
     
    2.  Astra Ustronie Morskie
     
    3.  Bałtyk Koszalin
     
    4.  Dąb Dębno
     
    5.  Drawa Drawsko Pom.
     
    6.  Energetyk Gryfino
     
    7.  Gryf Kamień Pomorski
     
    8.  Gryf Polanów
     
    9.  Hutnik Szczecin
     
    10.  Ina Goleniów
     
    11.  Jeziorak Szczecin
     
    12.  MKP Szczecinek
     
    13.  Olimp Gościno
     
    14.  Osadnik Myślibórz
     
    15.  Piast Chociwel
     
    16.  Polski Cukier Kluczevia Stargard
     
    17.  Rasel Dygowo
     
    18.  Sparta Węgorzyno
     
    terminarz - IV liga zachodniopomorska 2016/2017
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Ina Goleniów 2 - 3 0 6 19
    Piast Chociwel - Osadnik Myślibórz 1 - 1 2 53 16
    Jeziorak Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 0 0 9
    Dąb Dębno - Hutnik Szczecin 0 - 4 0 0 22
    Arkadia Malechowo - Bałtyk Koszalin 0 - 4 1 13 16
    Gryf Polanów - Astra Ustronie Morskie 2 - 0 0 0 21
    Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno 3 - 1 0 0 20
    MKP Szczecinek - Drawa Drawsko Pom. 3 - 0 0 0 26
    Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 0 0 10
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 5 - 0 1 0 7
    Osadnik Myślibórz - Rasel Dygowo 4 - 1 2 0 16
    Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin 2 - 1 0 0 7
    Bałtyk Koszalin - Gryf Polanów 1 - 1 0 0 33
    Olimp Gościno - MKP Szczecinek 2 - 1 0 0 12
    Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno 1 - 3 0 0 9
    Dąb Dębno - Arkadia Malechowo 2 - 3 0 82 32
    Drawa Drawsko Pom. - Piast Chociwel 3 - 4 0 0 20
    Astra Ustronie Morskie - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 32 7
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Bałtyk Koszalin 2 - 2 0 0 9
    Gryf Polanów - Dąb Dębno 0 - 0 0 0 27
    Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 1 - 0 0 0 19
    Piast Chociwel - Olimp Gościno 1 - 0 0 0 9
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski 4 - 1 0 0 4
    Arkadia Malechowo - Hutnik Szczecin 0 - 1 0 0 14
    Sparta Węgorzyno - Astra Ustronie Morskie 0 - 3 0 0 23
    MKP Szczecinek - Ina Goleniów 2 - 0 0 0 7
    Rasel Dygowo - Drawa Drawsko Pom. 1 - 1 0 0 4
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 3 - 1 0 1 10
    Osadnik Myślibórz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 1 0 3
    Drawa Drawsko Pom. - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 0 16
    Olimp Gościno - Rasel Dygowo 1 - 2 0 0 9
    Ina Goleniów - Piast Chociwel 0 - 2 0 0 7
    Astra Ustronie Morskie - MKP Szczecinek 1 - 0 0 0 7
    Bałtyk Koszalin - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 0 7
    Dąb Dębno - Energetyk Gryfino 0 - 3 1 0 9
    Arkadia Malechowo - Gryf Polanów 0 - 1 0 33 29
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Arkadia Malechowo 2 - 0 0 0 11
    Piast Chociwel - Astra Ustronie Morskie 0 - 3 0 0 14
    Jeziorak Szczecin - Olimp Gościno 7 - 1 0 3 7
    Rasel Dygowo - Ina Goleniów 2 - 1 0 0 6
    Sparta Węgorzyno - Dąb Dębno 2 - 1 0 0 17
    Gryf Polanów - Hutnik Szczecin 2 - 2 1 0 47
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Drawa Drawsko Pom. 7 - 0 0 0 9
    MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 1 - 1 0 0 5
    Gryf Kamień Pomorski - Osadnik Myślibórz 3 - 0 0 0 2
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 0 0 4
    Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 0 16
    Dąb Dębno - MKP Szczecinek 0 - 5 0 0 20
    Gryf Polanów - Energetyk Gryfino 0 - 1 0 0 20
    Drawa Drawsko Pom. - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 0 0 8
    Arkadia Malechowo - Sparta Węgorzyno 2 - 2 0 0 13
    Bałtyk Koszalin - Piast Chociwel 2 - 1 1 0 6
    Hutnik Szczecin - Osadnik Myślibórz 3 - 0 0 1 9
    Astra Ustronie Morskie - Rasel Dygowo 1 - 2 0 0 36
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Jeziorak Szczecin - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 0 0 20
    Sparta Węgorzyno - Gryf Polanów 0 - 1 0 0 17
    MKP Szczecinek - Arkadia Malechowo 1 - 1 0 0 9
    Piast Chociwel - Dąb Dębno 3 - 0 0 0 14
    Rasel Dygowo - Bałtyk Koszalin 0 - 1 0 0 18
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 1 - 0 0 0 6
    Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno 1 - 1 0 0 10
    Osadnik Myślibórz - Drawa Drawsko Pom. 4 - 3 0 0 10
    Energetyk Gryfino - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 19
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Drawa Drawsko Pom. 7 - 1 0 1 13
    Bałtyk Koszalin - Jeziorak Szczecin 2 - 1 0 0 4
    Olimp Gościno - Osadnik Myślibórz 3 - 1 0 0 6
    Astra Ustronie Morskie - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 0 0 10
    Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 0 0 7
    Dąb Dębno - Rasel Dygowo 1 - 1 0 0 6
    Arkadia Malechowo - Piast Chociwel 2 - 1 0 0 7
    Gryf Polanów - MKP Szczecinek 1 - 3 0 0 13
    Energetyk Gryfino - Sparta Węgorzyno 1 - 0 0 0 11
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Chociwel - Gryf Polanów 5 - 0 0 0 24
    Rasel Dygowo - Arkadia Malechowo 1 - 5 0 0 22
    Jeziorak Szczecin - Dąb Dębno 9 - 1 0 0 22
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin 1 - 4 0 0 6
    Drawa Drawsko Pom. - Olimp Gościno 0 - 1 0 0 6
    Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin 0 - 5 0 0 34
    MKP Szczecinek - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 0 24
    Gryf Kamień Pomorski - Astra Ustronie Morskie 1 - 5 0 0 25
    Osadnik Myślibórz - Ina Goleniów 3 - 2 0 0 2
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 1 - 1 0 30 12
    Ina Goleniów - Drawa Drawsko Pom. 3 - 3 0 0 16
    Astra Ustronie Morskie - Osadnik Myślibórz 1 - 2 0 0 22
    Dąb Dębno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 0 0 16
    Arkadia Malechowo - Jeziorak Szczecin 1 - 2 0 0 12
    Gryf Polanów - Rasel Dygowo 1 - 1 0 0 15
    Energetyk Gryfino - Piast Chociwel 3 - 0 0 0 8
    Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek 3 - 1 0 0 15
    Bałtyk Koszalin - Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 0 0 2
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Jeziorak Szczecin - Gryf Polanów 4 - 0 0 0 29
    Olimp Gościno - Ina Goleniów 2 - 2 0 0 9
    MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 1 - 0 0 4 8
    Piast Chociwel - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 17 82
    Rasel Dygowo - Energetyk Gryfino 0 - 5 0 0 11
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Arkadia Malechowo 1 - 2 0 0 10
    Osadnik Myślibórz - Bałtyk Koszalin 2 - 2 0 0 6
    Drawa Drawsko Pom. - Astra Ustronie Morskie 1 - 4 0 55 10
    Gryf Kamień Pomorski - Dąb Dębno 1 - 1 0 0 13
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Bałtyk Koszalin - Drawa Drawsko Pom. 6 - 1 0 0 10
    Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 4 - 1 0 1 4
    Astra Ustronie Morskie - Olimp Gościno 3 - 1 0 0 14
    Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 2 - 2 1 78 35
    Arkadia Malechowo - Gryf Kamień Pomorski 1 - 2 0 0 5
    Gryf Polanów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 2 0 0 10
    Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo 4 - 1 0 0 13
    MKP Szczecinek - Piast Chociwel 1 - 0 0 0 14
    Energetyk Gryfino - Jeziorak Szczecin 2 - 0 0 0 40
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Rasel Dygowo - MKP Szczecinek 0 - 4 0 0 8
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Energetyk Gryfino 2 - 0 0 0 14
    Piast Chociwel - Hutnik Szczecin 0 - 1 0 0 26
    Osadnik Myślibórz - Arkadia Malechowo 1 - 5 0 0 14
    Drawa Drawsko Pom. - Dąb Dębno 3 - 4 0 0 30
    Olimp Gościno - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 0 11
    Ina Goleniów - Astra Ustronie Morskie 6 - 1 0 0 29
    Gryf Kamień Pomorski - Gryf Polanów 1 - 3 0 0 18
    Jeziorak Szczecin - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 0 24
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    MKP Szczecinek - Jeziorak Szczecin 1 - 1 0 0 13
    Energetyk Gryfino - Gryf Kamień Pomorski 0 - 0 0 0 16
    Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 1 0 0 17
    Dąb Dębno - Olimp Gościno 0 - 1 0 66 9
    Arkadia Malechowo - Drawa Drawsko Pom. 6 - 1 0 0 24
    Gryf Polanów - Osadnik Myślibórz 2 - 2 0 0 29
    Piast Chociwel - Rasel Dygowo 2 - 0 0 0 14
    Hutnik Szczecin - Astra Ustronie Morskie 6 - 1 0 1 25
    Bałtyk Koszalin - Ina Goleniów 0 - 0 0 0 18
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 4 - 1 0 0 8
    Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 2 - 1 0 0 18
    Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 2 - 2 0 0 22
    Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino 1 - 4 0 0 18
    Drawa Drawsko Pom. - Gryf Polanów 0 - 4 0 0 31
    Astra Ustronie Morskie - Bałtyk Koszalin 1 - 0 0 0 23
    Olimp Gościno - Arkadia Malechowo 0 - 0 0 0 18
    Ina Goleniów - Dąb Dębno 2 - 1 0 0 13
    Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno 1 - 5 0 0 46
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Chociwel - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 4 0 0 26
    Hutnik Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 - 3 1 1 13
    Dąb Dębno - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 0 0 20
    Energetyk Gryfino - Drawa Drawsko Pom. 5 - 2 0 0 19
    MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 0 6 15
    Rasel Dygowo - Jeziorak Szczecin 1 - 2 0 0 9
    Arkadia Malechowo - Ina Goleniów 5 - 3 0 0 6
    Gryf Polanów - Olimp Gościno 2 - 0 0 3 22
    Sparta Węgorzyno - Osadnik Myślibórz 1 - 4 0 0 38
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo 3 - 2 0 0 4
    Ina Goleniów - Gryf Polanów 3 - 3 0 0 26
    Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin 2 - 0 0 0 8
    Osadnik Myślibórz - MKP Szczecinek 2 - 1 0 0 13
    Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno 0 - 3 0 0 23
    Astra Ustronie Morskie - Arkadia Malechowo 1 - 1 0 19 14
    Gryf Kamień Pomorski - Piast Chociwel 2 - 1 0 0 21
    Olimp Gościno - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 0 15
    Bałtyk Koszalin - Dąb Dębno 5 - 1 0 0 13
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Osadnik Myślibórz - Piast Chociwel 0 - 0 0 22 6
    Hutnik Szczecin - Dąb Dębno 0 - 0 0 0 10
    Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów 3 - 2 0 0 3
    Drawa Drawsko Pom. - MKP Szczecinek 0 - 3 1 0 19
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Jeziorak Szczecin 3 - 1 0 66 3
    Ina Goleniów - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 4 1
    Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 0 4
    Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo 0 - 4 1 1 18
    Bałtyk Koszalin - Arkadia Malechowo 2 - 0 0 0 3
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Energetyk Gryfino - Astra Ustronie Morskie 3 - 1 0 0 8
    Gryf Polanów - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 0 14
    Rasel Dygowo - Osadnik Myślibórz 4 - 2 0 0 9
    Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów 1 - 4 0 0 22
    Piast Chociwel - Drawa Drawsko Pom. 1 - 1 0 0 11
    MKP Szczecinek - Olimp Gościno 1 - 2 0 9 8
    Arkadia Malechowo - Dąb Dębno 4 - 2 0 0 12
    Jeziorak Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 0 0 15
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 4 - 0 0 0 5
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Arkadia Malechowo 4 - 3 0 1 14
    Drawa Drawsko Pom. - Rasel Dygowo 0 - 3 0 83 12
    Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin 0 - 2 0 0 6
    Dąb Dębno - Gryf Polanów 0 - 0 0 85 24
    Astra Ustronie Morskie - Sparta Węgorzyno 5 - 3 0 0 20
    Olimp Gościno - Piast Chociwel 0 - 0 0 0 12
    Ina Goleniów - MKP Szczecinek 1 - 0 0 0 8
    Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 1 3 47 19
    Bałtyk Koszalin - Energetyk Gryfino 1 - 1 0 0 14
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Piast Chociwel - Ina Goleniów 0 - 1 0 0 20
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Osadnik Myślibórz 1 - 3 0 0 6
    Sparta Węgorzyno - Bałtyk Koszalin 0 - 1 0 0 23
    Jeziorak Szczecin - Drawa Drawsko Pom. 2 - 0 0 0 5
    Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 1 - 1 0 0 21
    Gryf Polanów - Arkadia Malechowo 4 - 0 0 0 18
    Rasel Dygowo - Olimp Gościno 3 - 1 0 40 14
    Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 4 - 1 1 35 17
    MKP Szczecinek - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 0 0 3
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Gryf Polanów 1 - 3 0 0 16
    Astra Ustronie Morskie - Piast Chociwel 0 - 3 0 0 24
    Drawa Drawsko Pom. - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 5 0 0 3
    Osadnik Myślibórz - Gryf Kamień Pomorski 2 - 3 0 0 9
    Arkadia Malechowo - Energetyk Gryfino 0 - 3 0 0 7
    Dąb Dębno - Sparta Węgorzyno 1 - 0 0 1 58
    Ina Goleniów - Rasel Dygowo 0 - 1 0 27 4
    Olimp Gościno - Jeziorak Szczecin 3 - 2 0 0 3
    Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 3 - 1 0 0 11
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów 2 - 0 0 0 4
    Osadnik Myślibórz - Hutnik Szczecin 1 - 2 0 39 9
    Gryf Kamień Pomorski - Drawa Drawsko Pom. 2 - 1 0 0 11
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 2 - 4 0 10 3
    Rasel Dygowo - Astra Ustronie Morskie 3 - 1 0 33 24
    Piast Chociwel - Bałtyk Koszalin 0 - 1 0 0 5
    MKP Szczecinek - Dąb Dębno 4 - 2 1 5 29
    Sparta Węgorzyno - Arkadia Malechowo 2 - 0 0 0 33
    Energetyk Gryfino - Gryf Polanów 1 - 0 0 0 16
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 0 7 29
    Hutnik Szczecin - Energetyk Gryfino 0 - 2 0 1 11
    Gryf Polanów - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 0 21
    Astra Ustronie Morskie - Jeziorak Szczecin 2 - 4 0 0 8
    Drawa Drawsko Pom. - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 6
    Arkadia Malechowo - MKP Szczecinek 1 - 3 0 0 7
    Dąb Dębno - Piast Chociwel 2 - 0 1 70 10
    Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 0 0 0
    24-04   Bałtyk Koszalin - Rasel Dygowo 0 0 17
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    29-04   Drawa Drawsko Pom. - Hutnik Szczecin 0 0 0
    29-04   Osadnik Myślibórz - Olimp Gościno 0 0 1
    29-04   Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 0 0 1
    29-04   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
    29-04   MKP Szczecinek - Gryf Polanów 0 0 0
    29-04   Sparta Węgorzyno - Energetyk Gryfino 0 0 3
    29-04 11:00  Piast Chociwel - Arkadia Malechowo 0 0 1
    29-04 17:00  Rasel Dygowo - Dąb Dębno 0 0 5
    30-04   Jeziorak Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    03-05   Energetyk Gryfino - MKP Szczecinek 0 0 0
    03-05   Arkadia Malechowo - Rasel Dygowo 0 0 0
    03-05   Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    03-05   Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
    03-05   Astra Ustronie Morskie - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
    03-05   Ina Goleniów - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    03-05   Olimp Gościno - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
    03-05 11:00  Gryf Polanów - Piast Chociwel 0 0 0
    03-05 12:00  Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno 0 0 0
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    06-05   Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 0 0 0
    06-05   Drawa Drawsko Pom. - Ina Goleniów 0 0 0
    06-05   Osadnik Myślibórz - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
    06-05   Gryf Kamień Pomorski - Bałtyk Koszalin 0 0 0
    06-05   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Dąb Dębno 0 0 0
    06-05   Jeziorak Szczecin - Arkadia Malechowo 0 0 0
    06-05   MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno 0 0 0
    06-05 16:00  Piast Chociwel - Energetyk Gryfino 0 0 0
    06-05 17:00  Rasel Dygowo - Gryf Polanów 0 0 0
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    13-05   Energetyk Gryfino - Rasel Dygowo 0 0 0
    13-05   Gryf Polanów - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    13-05   Arkadia Malechowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
    13-05   Dąb Dębno - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
    13-05   Bałtyk Koszalin - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    13-05   Astra Ustronie Morskie - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
    13-05   Ina Goleniów - Olimp Gościno 0 0 0
    13-05 12:00  Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek 0 0 0
    13-05 14:00  Sparta Węgorzyno - Piast Chociwel 0 0 1
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    20-05   Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 0 0 0
    20-05   Olimp Gościno - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
    20-05   Drawa Drawsko Pom. - Bałtyk Koszalin 0 0 0
    20-05   Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 0 0 0
    20-05   Gryf Kamień Pomorski - Arkadia Malechowo 0 0 0
    20-05   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Polanów 0 0 0
    20-05   Jeziorak Szczecin - Energetyk Gryfino 0 0 0
    20-05 15:00  Piast Chociwel - MKP Szczecinek 0 0 0
    20-05 17:00  Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 0 0 0
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    27-05   MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 0 0 0
    27-05   Sparta Węgorzyno - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    27-05   Energetyk Gryfino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
    27-05   Gryf Polanów - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
    27-05   Arkadia Malechowo - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    27-05   Dąb Dębno - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
    27-05   Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno 0 0 0
    27-05   Astra Ustronie Morskie - Ina Goleniów 0 0 0
    27-05 12:00  Hutnik Szczecin - Piast Chociwel 0 0 0
    31 kolejka relacja fotki komentarze
    03-06   Astra Ustronie Morskie - Hutnik Szczecin 0 0 0
    03-06   Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin 0 0 0
    03-06   Olimp Gościno - Dąb Dębno 0 0 0
    03-06   Drawa Drawsko Pom. - Arkadia Malechowo 0 0 0
    03-06   Osadnik Myślibórz - Gryf Polanów 0 0 0
    03-06   Gryf Kamień Pomorski - Energetyk Gryfino 0 0 0
    03-06   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 0 0 0
    03-06   Jeziorak Szczecin - MKP Szczecinek 0 0 0
    03-06 17:00  Rasel Dygowo - Piast Chociwel 0 0 0
    32 kolejka relacja fotki komentarze
    07-06 18:00  Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 0 0 0
    07-06 18:00  Piast Chociwel - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    07-06 18:00  MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
    07-06 18:00  Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
    07-06 18:00  Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    07-06 18:00  Arkadia Malechowo - Olimp Gościno 0 0 0
    07-06 18:00  Dąb Dębno - Ina Goleniów 0 0 0
    07-06 18:00  Bałtyk Koszalin - Astra Ustronie Morskie 0 0 0
    10-06   Gryf Polanów - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
    33 kolejka relacja fotki komentarze
    10-06   Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin 0 0 0
    10-06   Astra Ustronie Morskie - Dąb Dębno 0 0 0
    10-06   Ina Goleniów - Arkadia Malechowo 0 0 0
    10-06   Olimp Gościno - Gryf Polanów 0 0 0
    10-06   Drawa Drawsko Pom. - Energetyk Gryfino 0 0 0
    10-06   Osadnik Myślibórz - Sparta Węgorzyno 0 0 0
    10-06   Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 0 0 0
    10-06   Jeziorak Szczecin - Rasel Dygowo 0 0 0
    10-06 14:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Piast Chociwel 0 0 0
    34 kolejka relacja fotki komentarze
    17-06 16:00  Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 0 0 0
    17-06 16:00  Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 0 0
    17-06 16:00  Piast Chociwel - Gryf Kamień Pomorski 0 0 0
    17-06 16:00  MKP Szczecinek - Osadnik Myślibórz 0 0 0
    17-06 16:00  Sparta Węgorzyno - Drawa Drawsko Pom. 0 0 0
    17-06 16:00  Energetyk Gryfino - Olimp Gościno 0 0 0
    17-06 16:00  Gryf Polanów - Ina Goleniów 0 0 0
    17-06 16:00  Arkadia Malechowo - Astra Ustronie Morskie 0 0 1
    17-06 16:00  Dąb Dębno - Bałtyk Koszalin 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    3 » Pogoń zagra o medale
    3 » Zrobili ważny krok
    2 » Pierwsze wzmocnienie Es »
    1 » 69 lat Pogoni Szczecin
    1 » Pogoń przedstawia konce »
    mecze:
    47 » Orzeł Wałcz-Korona Czło »
    38 » Pogoń Szczecin-Lechia G »
    35 » Błękitni Stargard-Kotwi »
    33 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
    33 » Sława Sławno-Wiekowiank »
    27 » Olimp Gościno-Gryf Kami »
    23 » Drawa Drawno-Iskra Wars »
    21 » Gryf Polanów-Sparta Węg »
    20 » Błękitni Trzygłów-Iskie »
    19 » Nest Paliwa Odrzanka Ra »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 5
    adi1990 BialyBVB
    darosza kibicCFC
    Raf
    gości: 757
    statystyki portalu
    • drużyn: 2621
    • imprez: 96343
    • newsów: 65431
    • użytkowników: 60091
    • komentarzy: 1006133
    • zdjęć: 693010
    • relacji: 34631
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2017 - by ligowiec team
    Polityka Cookies