ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A klasa Szczecin gr. 4 2015/2016
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Ogniwo Babinek 26 69 22 3 1 96 / 25 12 1 0 48 / 8 10 2 1 48 / 17
2.  Czcibor Cedynia 26 63 20 3 3 113 / 26 10 1 2 56 / 12 10 2 1 57 / 14
3.  KP Przecław 26 51 16 3 7 73 / 53 8 2 3 40 / 29 8 1 4 33 / 24
4.  Witniczanka Witnica 26 45 15 0 11 109 / 63 8 0 5 54 / 35 7 0 6 55 / 28
5.  Iskra Banie 26 33 9 6 11 55 / 60 4 4 5 30 / 33 5 2 6 25 / 27 4 8 2 2 0 12 / 9
6.  Pro-Team Żarczyn 26 33 10 3 13 59 / 65 4 2 7 26 / 33 6 1 6 33 / 32 4 4 1 1 2 8 / 6
7.  Goplana Żabów 26 33 10 3 13 55 / 67 7 0 6 26 / 27 3 3 7 29 / 40 4 4 1 1 2 9 / 14
8.  Łabędź-GryfHurt Widuch. 26 32 10 2 14 62 / 70 5 1 7 32 / 29 5 1 7 30 / 41
9.  Zryw Kołbaskowo 26 31 9 4 13 58 / 78 2 2 9 26 / 45 7 2 4 32 / 33
10.  Chrobry Lisie Pole 26 30 8 6 12 48 / 74 2 3 8 22 / 45 6 3 4 26 / 29
11.  Rurzyca Nawodna 26 27 7 6 13 43 / 78 5 4 4 27 / 37 2 2 9 16 / 41 2 3 1 0 1 3 / 2
12.  Czarni Czarnówko 26 27 9 0 17 39 / 89 6 0 7 22 / 37 3 0 10 17 / 52 2 3 1 0 1 2 / 3
13.  Unia Swochowo 26 26 8 2 16 45 / 75 6 1 6 30 / 33 2 1 10 15 / 42
14.  LUKS Krzywin 26 23 6 5 15 43 / 75 4 2 7 23 / 33 2 3 8 20 / 42
  • Nominalnie spada drużyna z 14. miejsca jednak liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z klas Okręgowych Płn/Płd powyżej sześciu, w takim przypadku z A klasy spadnie/ą drużyna/y z 13 miejsc/a z najgorszym bilansem : decyduje: suma zdobytych punktów, korzystniejsza różnica bramek, większa ilość bramek zdobytych w swojej grupie).Gdy dwie lub więcej drużyn uzyskają równe ilości w/w wskaźników WGiE ZZPN zarządzi mecz/e barażowe o utrzymanie w A klasie.
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. 4 2015/2016
      1234567891011121314
    1.  Chrobry Lisie Pole
     
    2.  Czarni Czarnówko
     
    3.  Czcibor Cedynia
     
    4.  Goplana Żabów
     
    5.  Iskra Banie
     
    6.  KP Przecław
     
    7.  LUKS Krzywin
     
    8.  Łabędź Widuchowa
     
    9.  Ogniwo Babinek
     
    10.  Pro-Team Żarczyn
     
    11.  Rurzyca Nawodna
     
    12.  Unia Swochowo
     
    13.  Witniczanka Witnica
     
    14.  Zryw Kołbaskowo
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. 4 2015/2016
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Witniczanka Witnica - Iskra Banie 5 - 1 0 0 4
    Pro-Team Żarczyn - LUKS Krzywin 2 - 2 0 0 1
    Rurzyca Nawodna - Goplana Żabów 2 - 2 0 0 7
    Ogniwo Babinek - KP Przecław 1 - 1 0 0 7
    Czcibor Cedynia - Czarni Czarnówko 7 - 0 0 0 18
    Zryw Kołbaskowo - Chrobry Lisie Pole 1 - 3 0 0 6
    Unia Swochowo - Łabędź Widuchowa 1 - 3 0 0 5
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Czarnówko - Unia Swochowo 3 - 2 0 0 3
    Zryw Kołbaskowo - Czcibor Cedynia 1 - 7 0 0 7
    Chrobry Lisie Pole - KP Przecław 0 - 2 0 0 2
    LUKS Krzywin - Ogniwo Babinek 1 - 8 0 0 3
    Goplana Żabów - Witniczanka Witnica 2 - 1 0 0 6
    Iskra Banie - Pro-Team Żarczyn 2 - 2 0 0 1
    Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 6 - 1 0 0 2
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Pro-Team Żarczyn - Goplana Żabów 5 - 0 0 0 4
    Rurzyca Nawodna - Czarni Czarnówko 2 - 0 0 0 2
    Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa 7 - 3 0 0 1
    KP Przecław - LUKS Krzywin 8 - 0 0 0 2
    Ogniwo Babinek - Iskra Banie 1 - 0 0 0 9
    Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole 6 - 0 1 77 7
    Unia Swochowo - Zryw Kołbaskowo 7 - 3 0 0 3
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kołbaskowo - Rurzyca Nawodna 2 - 2 0 0 2
    Chrobry Lisie Pole - LUKS Krzywin 2 - 2 0 0 3
    Czarni Czarnówko - Witniczanka Witnica 3 - 1 0 0 10
    Goplana Żabów - Ogniwo Babinek 0 - 1 0 0 10
    Czcibor Cedynia - Unia Swochowo 8 - 2 1 55 14
    Iskra Banie - KP Przecław 1 - 2 0 0 6
    Łabędź Widuchowa - Pro-Team Żarczyn 1 - 3 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Witniczanka Witnica - Zryw Kołbaskowo 2 - 3 0 0 7
    Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia 0 - 4 1 0 7
    LUKS Krzywin - Iskra Banie 1 - 1 0 0 4
    KP Przecław - Goplana Żabów 3 - 3 0 0 6
    Unia Swochowo - Chrobry Lisie Pole 1 - 3 0 0 1
    Pro-Team Żarczyn - Czarni Czarnówko 4 - 0 0 0 2
    Ogniwo Babinek - Łabędź Widuchowa 5 - 1 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Czarnówko - Ogniwo Babinek 1 - 4 0 0 1
    Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie 1 - 3 0 0 3
    Łabędź Widuchowa - KP Przecław 1 - 2 0 0 3
    Goplana Żabów - LUKS Krzywin 4 - 2 0 0 3
    Zryw Kołbaskowo - Pro-Team Żarczyn 0 - 4 0 0 8
    Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica 5 - 0 0 0 7
    Unia Swochowo - Rurzyca Nawodna 2 - 0 0 0 5
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Witniczanka Witnica - Unia Swochowo 6 - 2 0 0 1
    LUKS Krzywin - Łabędź Widuchowa 2 - 4 0 0 0
    Ogniwo Babinek - Zryw Kołbaskowo 7 - 0 0 0 19
    Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole 2 - 2 0 0 1
    Pro-Team Żarczyn - Czcibor Cedynia 1 - 5 0 0 11
    Iskra Banie - Goplana Żabów 5 - 5 0 0 6
    KP Przecław - Czarni Czarnówko 3 - 1 0 0 9
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kołbaskowo - KP Przecław 1 - 3 0 0 9
    Czarni Czarnówko - LUKS Krzywin 0 - 3 0 0 0
    Chrobry Lisie Pole - Goplana Żabów 6 - 2 0 0 0
    Czcibor Cedynia - Ogniwo Babinek 1 - 3 0 0 25
    Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 2 - 3 0 0 4
    Unia Swochowo - Pro-Team Żarczyn 1 - 2 0 0 2
    Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 2 - 9 0 0 1
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Pro-Team Żarczyn - Rurzyca Nawodna 3 - 0 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 1 - 4 0 0 3
    LUKS Krzywin - Zryw Kołbaskowo 0 - 1 0 0 0
    KP Przecław - Czcibor Cedynia 1 - 5 0 0 29
    Ogniwo Babinek - Unia Swochowo 3 - 0 0 0 5
    Iskra Banie - Czarni Czarnówko 3 - 5 0 0 10
    Goplana Żabów - Łabędź Widuchowa 5 - 0 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kołbaskowo - Iskra Banie 5 - 5 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Pro-Team Żarczyn 4 - 6 0 0 0
    Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa 0 - 1 0 0 1
    Czcibor Cedynia - LUKS Krzywin 7 - 0 0 0 4
    Rurzyca Nawodna - Ogniwo Babinek 0 - 6 0 0 20
    Unia Swochowo - KP Przecław 2 - 6 0 0 4
    Czarni Czarnówko - Goplana Żabów 0 - 6 0 0 5
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    LUKS Krzywin - Unia Swochowo 5 - 1 0 0 5
    Ogniwo Babinek - Witniczanka Witnica 3 - 2 0 0 3
    KP Przecław - Rurzyca Nawodna 3 - 0 0 0 3
    Goplana Żabów - Zryw Kołbaskowo 4 - 1 0 0 7
    Pro-Team Żarczyn - Chrobry Lisie Pole 4 - 4 0 0 3
    Iskra Banie - Czcibor Cedynia 2 - 6 1 49 21
    Łabędź Widuchowa - Czarni Czarnówko 6 - 1 0 0 4
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kołbaskowo - Łabędź Widuchowa 2 - 3 0 0 2
    Witniczanka Witnica - KP Przecław 3 - 6 0 0 4
    Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin 3 - 3 0 0 0
    Chrobry Lisie Pole - Czarni Czarnówko 1 - 2 0 0 4
    Czcibor Cedynia - Goplana Żabów 0 - 3 0 46 14
    Unia Swochowo - Iskra Banie 3 - 2 0 0 2
    Pro-Team Żarczyn - Ogniwo Babinek 1 - 3 0 0 7
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Ogniwo Babinek - Chrobry Lisie Pole 5 - 0 0 0 0
    Iskra Banie - Rurzyca Nawodna 2 - 4 0 0 0
    LUKS Krzywin - Witniczanka Witnica 2 - 6 0 0 0
    KP Przecław - Pro-Team Żarczyn 3 - 2 0 0 1
    Goplana Żabów - Unia Swochowo 3 - 1 0 0 6
    Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia 1 - 4 1 25 5
    Czarni Czarnówko - Zryw Kołbaskowo 4 - 7 0 0 2
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    LUKS Krzywin - Pro-Team Żarczyn 0 - 2 0 0 1
    Goplana Żabów - Rurzyca Nawodna 0 - 3 0 0 2
    KP Przecław - Ogniwo Babinek 2 - 2 0 0 2
    Chrobry Lisie Pole - Zryw Kołbaskowo 3 - 7 0 0 3
    Czarni Czarnówko - Czcibor Cedynia 0 - 6 0 0 7
    Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo 0 - 0 0 0 1
    Iskra Banie - Witniczanka Witnica 2 - 1 0 0 5
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa 2 - 2 0 0 2
    KP Przecław - Chrobry Lisie Pole 4 - 0 0 0 2
    Witniczanka Witnica - Goplana Żabów 3 - 0 0 0 14
    Ogniwo Babinek - LUKS Krzywin 2 - 0 0 0 0
    Pro-Team Żarczyn - Iskra Banie 0 - 2 0 0 4
    Unia Swochowo - Czarni Czarnówko 4 - 0 0 0 3
    Czcibor Cedynia - Zryw Kołbaskowo 0 - 0 0 40 15
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kołbaskowo - Unia Swochowo 1 - 2 0 0 4
    LUKS Krzywin - KP Przecław 0 - 1 0 0 9
    Goplana Żabów - Pro-Team Żarczyn 2 - 1 0 0 1
    Czarni Czarnówko - Rurzyca Nawodna 2 - 1 0 0 8
    Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia 2 - 2 0 0 4
    Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 2 - 6 0 0 2
    Iskra Banie - Ogniwo Babinek 0 - 3 0 0 56
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Pro-Team Żarczyn - Łabędź Widuchowa 2 - 6 0 0 1
    LUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole 1 - 5 0 0 0
    KP Przecław - Iskra Banie 1 - 3 0 12 25
    Witniczanka Witnica - Czarni Czarnówko 8 - 0 0 0 2
    Rurzyca Nawodna - Zryw Kołbaskowo 1 - 3 0 0 2
    Ogniwo Babinek - Goplana Żabów 5 - 2 0 0 10
    Unia Swochowo - Czcibor Cedynia 0 - 7 0 0 7
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kołbaskowo - Witniczanka Witnica 1 - 5 0 0 2
    Goplana Żabów - KP Przecław 4 - 3 0 0 3
    Iskra Banie - LUKS Krzywin 3 - 2 0 0 6
    Czarni Czarnówko - Pro-Team Żarczyn 3 - 1 0 0 1
    Chrobry Lisie Pole - Unia Swochowo 2 - 1 0 0 1
    Łabędź Widuchowa - Ogniwo Babinek 1 - 3 0 0 1
    Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna 6 - 1 0 0 3
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    LUKS Krzywin - Goplana Żabów 4 - 1 0 0 0
    Iskra Banie - Chrobry Lisie Pole 0 - 0 0 0 5
    Pro-Team Żarczyn - Zryw Kołbaskowo 1 - 3 0 0 0
    Ogniwo Babinek - Czarni Czarnówko 6 - 0 0 0 16
    Witniczanka Witnica - Czcibor Cedynia 1 - 4 0 0 4
    Rurzyca Nawodna - Unia Swochowo 3 - 1 0 0 8
    KP Przecław - Łabędź Widuchowa 5 - 3 0 32 3
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kołbaskowo - Ogniwo Babinek 1 - 3 0 0 8
    Goplana Żabów - Iskra Banie 2 - 3 0 0 10
    Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna 3 - 3 0 0 0
    Czarni Czarnówko - KP Przecław 1 - 2 0 0 4
    Łabędź Widuchowa - LUKS Krzywin 4 - 3 0 0 0
    Unia Swochowo - Witniczanka Witnica 3 - 2 0 0 2
    Czcibor Cedynia - Pro-Team Żarczyn 7 - 1 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    LUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 2 - 1 0 0 6
    KP Przecław - Zryw Kołbaskowo 2 - 0 0 0 7
    Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 6 - 1 0 0 0
    Ogniwo Babinek - Czcibor Cedynia 3 - 0 0 0 39
    Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 4 - 2 0 0 14
    Pro-Team Żarczyn - Unia Swochowo 0 - 2 0 0 2
    Goplana Żabów - Chrobry Lisie Pole 0 - 2 0 0 2
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Rurzyca Nawodna - Pro-Team Żarczyn 3 - 0 0 0 0
    Zryw Kołbaskowo - LUKS Krzywin 4 - 0 0 0 0
    Czarni Czarnówko - Iskra Banie 2 - 1 0 0 13
    Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 0 - 8 0 0 1
    Łabędź Widuchowa - Goplana Żabów 4 - 0 0 0 1
    Unia Swochowo - Ogniwo Babinek 3 - 3 0 0 12
    Czcibor Cedynia - KP Przecław 3 - 0 0 0 4
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    KP Przecław - Unia Swochowo 3 - 1 0 0 3
    Pro-Team Żarczyn - Witniczanka Witnica 1 - 5 0 0 0
    Ogniwo Babinek - Rurzyca Nawodna 3 - 0 0 0 0
    Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole 3 - 0 0 0 2
    Iskra Banie - Zryw Kołbaskowo 1 - 1 0 0 0
    Goplana Żabów - Czarni Czarnówko 0 - 4 0 0 2
    LUKS Krzywin - Czcibor Cedynia 2 - 2 0 0 9
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Chrobry Lisie Pole - Pro-Team Żarczyn 2 - 7 0 0 4
    Zryw Kołbaskowo - Goplana Żabów 1 - 5 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Ogniwo Babinek 6 - 4 0 0 7
    Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa 2 - 0 0 0 4
    Unia Swochowo - LUKS Krzywin 1 - 2 0 0 3
    Czcibor Cedynia - Iskra Banie 2 - 0 0 0 10
    Rurzyca Nawodna - KP Przecław 5 - 4 0 0 5
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Goplana Żabów - Czcibor Cedynia 0 - 5 0 0 2
    Czarni Czarnówko - Chrobry Lisie Pole 1 - 3 0 0 2
    KP Przecław - Witniczanka Witnica 2 - 9 0 0 3
    Ogniwo Babinek - Pro-Team Żarczyn 4 - 2 0 0 1
    Łabędź Widuchowa - Zryw Kołbaskowo 1 - 3 0 0 2
    Iskra Banie - Unia Swochowo 5 - 0 0 0 12
    LUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna 3 - 0 0 0 13
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Chrobry Lisie Pole - Ogniwo Babinek 0 - 5 0 0 3
    Pro-Team Żarczyn - KP Przecław 2 - 1 0 0 2
    Witniczanka Witnica - LUKS Krzywin 2 - 1 0 0 9
    Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 2 - 1 0 0 6
    Unia Swochowo - Goplana Żabów 2 - 0 0 0 5
    Czcibor Cedynia - Łabędź Widuchowa 4 - 2 0 0 12
    Zryw Kołbaskowo - Czarni Czarnówko 6 - 3 0 0 2
     
    top komentarze
    newsy:
    2 » Leonardo Koutris piłkar »
    1 » Klasyfikacja strzelców  »
    mecze:
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 13
    statystyki portalu
    • drużyn: 3034
    • imprez: 141860
    • newsów: 76863
    • użytkowników: 80302
    • komentarzy: 1151539
    • zdjęć: 861514
    • relacji: 40088
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2022 - by ligowiec team
    Polityka Cookies