ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - A klasa Szczecin gr. 4 2015/2016
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Ogniwo Babinek 26 69 22 3 1 96 / 25 12 1 0 48 / 8 10 2 1 48 / 17
2.  Czcibor Cedynia 26 63 20 3 3 113 / 26 10 1 2 56 / 12 10 2 1 57 / 14
3.  KP Przecław 26 51 16 3 7 73 / 53 8 2 3 40 / 29 8 1 4 33 / 24
4.  Witniczanka Witnica 26 45 15 0 11 109 / 63 8 0 5 54 / 35 7 0 6 55 / 28
5.  Iskra Banie 26 33 9 6 11 55 / 60 4 4 5 30 / 33 5 2 6 25 / 27 4 8 2 2 0 12 / 9
6.  Pro-Team Żarczyn 26 33 10 3 13 59 / 65 4 2 7 26 / 33 6 1 6 33 / 32 4 4 1 1 2 8 / 6
7.  Goplana Żabów 26 33 10 3 13 55 / 67 7 0 6 26 / 27 3 3 7 29 / 40 4 4 1 1 2 9 / 14
8.  Łabędź-GryfHurt Widuch. 26 32 10 2 14 62 / 70 5 1 7 32 / 29 5 1 7 30 / 41
9.  Zryw Kołbaskowo 26 31 9 4 13 58 / 78 2 2 9 26 / 45 7 2 4 32 / 33
10.  Chrobry Lisie Pole 26 30 8 6 12 48 / 74 2 3 8 22 / 45 6 3 4 26 / 29
11.  Rurzyca Nawodna 26 27 7 6 13 43 / 78 5 4 4 27 / 37 2 2 9 16 / 41 2 3 1 0 1 3 / 2
12.  Czarni Czarnówko 26 27 9 0 17 39 / 89 6 0 7 22 / 37 3 0 10 17 / 52 2 3 1 0 1 2 / 3
13.  Unia Swochowo 26 26 8 2 16 45 / 75 6 1 6 30 / 33 2 1 10 15 / 42
14.  LUKS Krzywin 26 23 6 5 15 43 / 75 4 2 7 23 / 33 2 3 8 20 / 42
  • Nominalnie spada drużyna z 14. miejsca jednak liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z klas Okręgowych Płn/Płd powyżej sześciu, w takim przypadku z A klasy spadnie/ą drużyna/y z 13 miejsc/a z najgorszym bilansem : decyduje: suma zdobytych punktów, korzystniejsza różnica bramek, większa ilość bramek zdobytych w swojej grupie).Gdy dwie lub więcej drużyn uzyskają równe ilości w/w wskaźników WGiE ZZPN zarządzi mecz/e barażowe o utrzymanie w A klasie.
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. 4 2015/2016
      1234567891011121314
    1.  Chrobry Lisie Pole
     
    2.  Czarni Czarnówko
     
    3.  Czcibor Cedynia
     
    4.  GKS II Kołbaskowo-Przecław
     
    5.  GKS Kołbaskowo-Przecław
     
    6.  Goplana Żabów
     
    7.  Iskra Banie
     
    8.  KLUKS Krzywin
     
    9.  Łabędź Widuchowa
     
    10.  Ogniwo Babinek
     
    11.  Pro-Team Żarczyn
     
    12.  Rurzyca Nawodna
     
    13.  Unia Swochowo
     
    14.  Witniczanka Witnica
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. 4 2015/2016
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Witniczanka Witnica - Iskra Banie 5 - 1 0 0 4
    Pro-Team Żarczyn - KLUKS Krzywin 2 - 2 0 0 1
    Rurzyca Nawodna - Goplana Żabów 2 - 2 0 0 7
    Ogniwo Babinek - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 1 0 0 7
    Czcibor Cedynia - Czarni Czarnówko 7 - 0 0 0 18
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Chrobry Lisie Pole 1 - 3 0 0 6
    Unia Swochowo - Łabędź Widuchowa 1 - 3 0 0 5
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Czarnówko - Unia Swochowo 3 - 2 0 0 3
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Czcibor Cedynia 1 - 7 0 0 7
    Chrobry Lisie Pole - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 - 2 0 0 2
    KLUKS Krzywin - Ogniwo Babinek 1 - 8 0 0 3
    Goplana Żabów - Witniczanka Witnica 2 - 1 0 0 6
    Iskra Banie - Pro-Team Żarczyn 2 - 2 0 0 1
    Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 6 - 1 0 0 2
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Pro-Team Żarczyn - Goplana Żabów 5 - 0 0 0 4
    Rurzyca Nawodna - Czarni Czarnówko 2 - 0 0 0 2
    Witniczanka Witnica - Łabędź Widuchowa 7 - 3 0 0 1
    GKS Kołbaskowo-Przecław - KLUKS Krzywin 8 - 0 0 0 2
    Ogniwo Babinek - Iskra Banie 1 - 0 0 0 9
    Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole 6 - 0 1 77 7
    Unia Swochowo - GKS II Kołbaskowo-Przecław 7 - 3 0 0 3
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Rurzyca Nawodna 2 - 2 0 0 2
    Chrobry Lisie Pole - KLUKS Krzywin 2 - 2 0 0 3
    Czarni Czarnówko - Witniczanka Witnica 3 - 1 0 0 10
    Goplana Żabów - Ogniwo Babinek 0 - 1 0 0 10
    Czcibor Cedynia - Unia Swochowo 8 - 2 1 55 14
    Iskra Banie - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 2 0 0 6
    Łabędź Widuchowa - Pro-Team Żarczyn 1 - 3 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Witniczanka Witnica - GKS II Kołbaskowo-Przecław 2 - 3 0 0 7
    Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia 0 - 4 1 0 7
    KLUKS Krzywin - Iskra Banie 1 - 1 0 0 4
    GKS Kołbaskowo-Przecław - Goplana Żabów 3 - 3 0 0 6
    Unia Swochowo - Chrobry Lisie Pole 1 - 3 0 0 1
    Pro-Team Żarczyn - Czarni Czarnówko 4 - 0 0 0 2
    Ogniwo Babinek - Łabędź Widuchowa 5 - 1 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Czarnówko - Ogniwo Babinek 1 - 4 0 0 1
    Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie 1 - 3 0 0 3
    Łabędź Widuchowa - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 2 0 0 3
    Goplana Żabów - KLUKS Krzywin 4 - 2 0 0 3
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Pro-Team Żarczyn 0 - 4 0 0 8
    Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica 5 - 0 0 0 7
    Unia Swochowo - Rurzyca Nawodna 2 - 0 0 0 5
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Witniczanka Witnica - Unia Swochowo 6 - 2 0 0 1
    KLUKS Krzywin - Łabędź Widuchowa 2 - 4 0 0 0
    Ogniwo Babinek - GKS II Kołbaskowo-Przecław 7 - 0 0 0 19
    Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole 2 - 2 0 0 1
    Pro-Team Żarczyn - Czcibor Cedynia 1 - 5 0 0 11
    Iskra Banie - Goplana Żabów 5 - 5 0 0 6
    GKS Kołbaskowo-Przecław - Czarni Czarnówko 3 - 1 0 0 9
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 3 0 0 9
    Czarni Czarnówko - KLUKS Krzywin 0 - 3 0 0 0
    Chrobry Lisie Pole - Goplana Żabów 6 - 2 0 0 0
    Czcibor Cedynia - Ogniwo Babinek 1 - 3 0 0 25
    Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 2 - 3 0 0 4
    Unia Swochowo - Pro-Team Żarczyn 1 - 2 0 0 2
    Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 2 - 9 0 0 1
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Pro-Team Żarczyn - Rurzyca Nawodna 3 - 0 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 1 - 4 0 0 3
    KLUKS Krzywin - GKS II Kołbaskowo-Przecław 0 - 1 0 0 0
    GKS Kołbaskowo-Przecław - Czcibor Cedynia 1 - 5 0 0 29
    Ogniwo Babinek - Unia Swochowo 3 - 0 0 0 5
    Iskra Banie - Czarni Czarnówko 3 - 5 0 0 10
    Goplana Żabów - Łabędź Widuchowa 5 - 0 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Iskra Banie 5 - 5 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Pro-Team Żarczyn 4 - 6 0 0 0
    Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa 0 - 1 0 0 1
    Czcibor Cedynia - KLUKS Krzywin 7 - 0 0 0 4
    Rurzyca Nawodna - Ogniwo Babinek 0 - 6 0 0 20
    Unia Swochowo - GKS Kołbaskowo-Przecław 2 - 6 0 0 4
    Czarni Czarnówko - Goplana Żabów 0 - 6 0 0 5
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    KLUKS Krzywin - Unia Swochowo 5 - 1 0 0 5
    Ogniwo Babinek - Witniczanka Witnica 3 - 2 0 0 3
    GKS Kołbaskowo-Przecław - Rurzyca Nawodna 3 - 0 0 0 3
    Goplana Żabów - GKS II Kołbaskowo-Przecław 4 - 1 0 0 7
    Pro-Team Żarczyn - Chrobry Lisie Pole 4 - 4 0 0 3
    Iskra Banie - Czcibor Cedynia 2 - 6 1 49 21
    Łabędź Widuchowa - Czarni Czarnówko 6 - 1 0 0 4
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Łabędź Widuchowa 2 - 3 0 0 2
    Witniczanka Witnica - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 - 6 0 0 4
    Rurzyca Nawodna - KLUKS Krzywin 3 - 3 0 0 0
    Chrobry Lisie Pole - Czarni Czarnówko 1 - 2 0 0 4
    Czcibor Cedynia - Goplana Żabów 0 - 3 0 46 14
    Unia Swochowo - Iskra Banie 3 - 2 0 0 2
    Pro-Team Żarczyn - Ogniwo Babinek 1 - 3 0 0 7
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Ogniwo Babinek - Chrobry Lisie Pole 5 - 0 0 0 0
    Iskra Banie - Rurzyca Nawodna 2 - 4 0 0 0
    KLUKS Krzywin - Witniczanka Witnica 2 - 6 0 0 0
    GKS Kołbaskowo-Przecław - Pro-Team Żarczyn 3 - 2 0 0 1
    Goplana Żabów - Unia Swochowo 3 - 1 0 0 6
    Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia 1 - 4 1 25 5
    Czarni Czarnówko - GKS II Kołbaskowo-Przecław 4 - 7 0 0 2
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    KLUKS Krzywin - Pro-Team Żarczyn 0 - 2 0 0 1
    Goplana Żabów - Rurzyca Nawodna 0 - 3 0 0 2
    GKS Kołbaskowo-Przecław - Ogniwo Babinek 2 - 2 0 0 2
    Chrobry Lisie Pole - GKS II Kołbaskowo-Przecław 3 - 7 0 0 3
    Czarni Czarnówko - Czcibor Cedynia 0 - 6 0 0 7
    Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo 0 - 0 0 0 1
    Iskra Banie - Witniczanka Witnica 2 - 1 0 0 5
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa 2 - 2 0 0 2
    GKS Kołbaskowo-Przecław - Chrobry Lisie Pole 4 - 0 0 0 2
    Witniczanka Witnica - Goplana Żabów 3 - 0 0 0 14
    Ogniwo Babinek - KLUKS Krzywin 2 - 0 0 0 0
    Pro-Team Żarczyn - Iskra Banie 0 - 2 0 0 4
    Unia Swochowo - Czarni Czarnówko 4 - 0 0 0 3
    Czcibor Cedynia - GKS II Kołbaskowo-Przecław 0 - 0 0 40 15
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Unia Swochowo 1 - 2 0 0 4
    KLUKS Krzywin - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 - 1 0 0 9
    Goplana Żabów - Pro-Team Żarczyn 2 - 1 0 0 1
    Czarni Czarnówko - Rurzyca Nawodna 2 - 1 0 0 8
    Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia 2 - 2 0 0 4
    Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 2 - 6 0 0 2
    Iskra Banie - Ogniwo Babinek 0 - 3 0 0 56
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Pro-Team Żarczyn - Łabędź Widuchowa 2 - 6 0 0 1
    KLUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole 1 - 5 0 0 0
    GKS Kołbaskowo-Przecław - Iskra Banie 1 - 3 0 12 25
    Witniczanka Witnica - Czarni Czarnówko 8 - 0 0 0 2
    Rurzyca Nawodna - GKS II Kołbaskowo-Przecław 1 - 3 0 0 2
    Ogniwo Babinek - Goplana Żabów 5 - 2 0 0 10
    Unia Swochowo - Czcibor Cedynia 0 - 7 0 0 7
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Witniczanka Witnica 1 - 5 0 0 2
    Goplana Żabów - GKS Kołbaskowo-Przecław 4 - 3 0 0 3
    Iskra Banie - KLUKS Krzywin 3 - 2 0 0 6
    Czarni Czarnówko - Pro-Team Żarczyn 3 - 1 0 0 1
    Chrobry Lisie Pole - Unia Swochowo 2 - 1 0 0 1
    Łabędź Widuchowa - Ogniwo Babinek 1 - 3 0 0 1
    Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna 6 - 1 0 0 3
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    KLUKS Krzywin - Goplana Żabów 4 - 1 0 0 0
    Iskra Banie - Chrobry Lisie Pole 0 - 0 0 0 5
    Pro-Team Żarczyn - GKS II Kołbaskowo-Przecław 1 - 3 0 0 0
    Ogniwo Babinek - Czarni Czarnówko 6 - 0 0 0 16
    Witniczanka Witnica - Czcibor Cedynia 1 - 4 0 0 4
    Rurzyca Nawodna - Unia Swochowo 3 - 1 0 0 8
    GKS Kołbaskowo-Przecław - Łabędź Widuchowa 5 - 3 0 32 3
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Ogniwo Babinek 1 - 3 0 0 8
    Goplana Żabów - Iskra Banie 2 - 3 0 0 10
    Chrobry Lisie Pole - Rurzyca Nawodna 3 - 3 0 0 0
    Czarni Czarnówko - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 2 0 0 4
    Łabędź Widuchowa - KLUKS Krzywin 4 - 3 0 0 0
    Unia Swochowo - Witniczanka Witnica 3 - 2 0 0 2
    Czcibor Cedynia - Pro-Team Żarczyn 7 - 1 0 0 0
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    KLUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 2 - 1 0 0 6
    GKS Kołbaskowo-Przecław - GKS II Kołbaskowo-Przecław 2 - 0 0 0 7
    Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 6 - 1 0 0 0
    Ogniwo Babinek - Czcibor Cedynia 3 - 0 0 0 39
    Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 4 - 2 0 0 14
    Pro-Team Żarczyn - Unia Swochowo 0 - 2 0 0 2
    Goplana Żabów - Chrobry Lisie Pole 0 - 2 0 0 2
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Rurzyca Nawodna - Pro-Team Żarczyn 3 - 0 0 0 0
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - KLUKS Krzywin 4 - 0 0 0 0
    Czarni Czarnówko - Iskra Banie 2 - 1 0 0 13
    Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 0 - 8 0 0 1
    Łabędź Widuchowa - Goplana Żabów 4 - 0 0 0 1
    Unia Swochowo - Ogniwo Babinek 3 - 3 0 0 12
    Czcibor Cedynia - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 - 0 0 0 4
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS Kołbaskowo-Przecław - Unia Swochowo 3 - 1 0 0 3
    Pro-Team Żarczyn - Witniczanka Witnica 1 - 5 0 0 0
    Ogniwo Babinek - Rurzyca Nawodna 3 - 0 0 0 0
    Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole 3 - 0 0 0 2
    Iskra Banie - GKS II Kołbaskowo-Przecław 1 - 1 0 0 0
    Goplana Żabów - Czarni Czarnówko 0 - 4 0 0 2
    KLUKS Krzywin - Czcibor Cedynia 2 - 2 0 0 9
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Chrobry Lisie Pole - Pro-Team Żarczyn 2 - 7 0 0 4
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Goplana Żabów 1 - 5 0 0 0
    Witniczanka Witnica - Ogniwo Babinek 6 - 4 0 0 7
    Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa 2 - 0 0 0 4
    Unia Swochowo - KLUKS Krzywin 1 - 2 0 0 3
    Czcibor Cedynia - Iskra Banie 2 - 0 0 0 10
    Rurzyca Nawodna - GKS Kołbaskowo-Przecław 5 - 4 0 0 5
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Goplana Żabów - Czcibor Cedynia 0 - 5 0 0 2
    Czarni Czarnówko - Chrobry Lisie Pole 1 - 3 0 0 2
    GKS Kołbaskowo-Przecław - Witniczanka Witnica 2 - 9 0 0 3
    Ogniwo Babinek - Pro-Team Żarczyn 4 - 2 0 0 1
    Łabędź Widuchowa - GKS II Kołbaskowo-Przecław 1 - 3 0 0 2
    Iskra Banie - Unia Swochowo 5 - 0 0 0 12
    KLUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna 3 - 0 0 0 13
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Chrobry Lisie Pole - Ogniwo Babinek 0 - 5 0 0 3
    Pro-Team Żarczyn - GKS Kołbaskowo-Przecław 2 - 1 0 0 2
    Witniczanka Witnica - KLUKS Krzywin 2 - 1 0 0 9
    Rurzyca Nawodna - Iskra Banie 2 - 1 0 0 6
    Unia Swochowo - Goplana Żabów 2 - 0 0 0 5
    Czcibor Cedynia - Łabędź Widuchowa 4 - 2 0 0 12
    GKS II Kołbaskowo-Przecław - Czarni Czarnówko 6 - 3 0 0 2
     
    top komentarze
    newsy:
    2 » Gra IV liga
    1 » Gra III liga
    mecze:
    33 » Skrzydlaci Będargowo-Po »
    27 » Mechanik Turowo-Zawisza »
    26 » Orzeł Wałcz-Ina Golenió »
    21 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
    20 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
    16 » Pogoń Wierzchowo-Wspóln »
    14 » Kłos Kamienny Jaz-Chrob »
    14 » Jantar Siemyśl-Mewa Re »
    13 » Ina II Goleniów-Pomorza »
    12 » Dąb Dębno-Jeziorak Szcz »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 6
    statystyki portalu
    • drużyn: 3129
    • imprez: 151717
    • newsów: 78215
    • użytkowników: 81198
    • komentarzy: 1176348
    • zdjęć: 901419
    • relacji: 40669
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2024 - by ligowiec team
    Polityka Cookies