ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - A klasa Szczecin gr. 2 2015/2016
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Pomorzanin Krąpiel 26 65 21 2 3 76 / 24 11 1 1 32 / 9 10 1 2 44 / 15
2.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 26 64 20 4 2 103 / 33 11 1 1 63 / 18 9 3 1 40 / 15
3.  Dąb Dębice 26 58 19 1 6 104 / 28 9 0 4 49 / 13 10 1 2 55 / 15
4.  Unia Stargard 26 51 16 3 7 90 / 43 7 2 4 54 / 21 9 1 3 36 / 22
5.  WODR Barzkowice 26 38 11 5 10 44 / 63 8 3 2 27 / 29 3 2 8 17 / 34
6.  Jedność Przewłoki 26 36 11 3 12 44 / 55 7 0 6 28 / 34 4 3 6 16 / 21
7.  Płomień Lisowo 26 33 10 3 13 67 / 60 5 2 6 35 / 26 5 1 7 32 / 34
8.  Zorza Tychowo 26 32 9 5 12 57 / 72 7 3 3 35 / 26 2 2 9 22 / 46 2 2 0 2 0 2 / 2
9.  Czarni Marianowo 26 32 9 5 12 45 / 61 7 3 3 19 / 15 2 2 9 26 / 46 2 2 0 2 0 2 / 2
10.  Kluczevia II Stargard 26 31 9 4 13 51 / 50 4 3 6 24 / 24 5 1 7 27 / 26
11.  Orkan Dalewo 26 28 7 7 12 41 / 69 5 2 6 23 / 35 2 5 6 18 / 34
12.  Zenit Koszewo 26 26 7 5 14 53 / 59 4 4 5 29 / 27 3 1 9 24 / 32
13.  Orzeł Grzędzice 26 22 6 4 16 28 / 60 4 1 8 13 / 29 2 3 8 15 / 31
14.  Gwiazda Żalęcino 26 4 1 1 24 21 / 147 0 1 12 12 / 75 1 0 12 9 / 72
  • Nominalnie spada drużyna z 14. miejsca jednak liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z klas Okręgowych Płn/Płd powyżej sześciu, w takim przypadku z A klasy spadnie/ą drużyna/y z 13 miejsc/a z najgorszym bilansem : decyduje: suma zdobytych punktów, korzystniejsza różnica bramek, większa ilość bramek zdobytych w swojej grupie).Gdy dwie lub więcej drużyn uzyskają równe ilości w/w wskaźników WGiE ZZPN zarządzi mecz/e barażowe o utrzymanie w A klasie.
  • wyniki spotkań - A klasa Szczecin gr. 2 2015/2016
      1234567891011121314
    1.  Czarni Marianowo
     
    2.  Dąb Dębice
     
    3.  Dąbrovia Stara Dąbrowa
     
    4.  Gwiazda Żalęcino
     
    5.  Jedność Przewłoki
     
    6.  Kluczevia II Stargard
     
    7.  Orkan Dalewo
     
    8.  Orzeł Grzędzice
     
    9.  Płomień Lisowo
     
    10.  Pomorzanin Krąpiel
     
    11.  Unia Stargard
     
    12.  WODR Barzkowice
     
    13.  Zenit Koszewo
     
    14.  Zorza Tychowo
     
    terminarz - A klasa Szczecin gr. 2 2015/2016
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Płomień Lisowo - Kluczevia II Stargard 1 - 2 0 0 2
    Zenit Koszewo - Dąb Dębice 2 - 2 0 0 6
    Czarni Marianowo - Gwiazda Żalęcino 2 - 0 0 0 6
    WODR Barzkowice - Orzeł Grzędzice 1 - 1 0 6 0
    Jedność Przewłoki - Orkan Dalewo 4 - 3 0 0 3
    Zorza Tychowo - Unia Stargard 5 - 0 0 0 5
    Pomorzanin Krąpiel - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 0 0 0 18
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Stargard - Orkan Dalewo 9 - 0 0 0 2
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo 7 - 3 0 0 15
    Dąb Dębice - Pomorzanin Krąpiel 0 - 1 0 0 5
    Orzeł Grzędzice - Płomień Lisowo 0 - 5 0 4 1
    Kluczevia II Stargard - Jedność Przewłoki 2 - 3 0 0 9
    Zorza Tychowo - Zenit Koszewo 3 - 2 0 0 8
    Gwiazda Żalęcino - WODR Barzkowice 1 - 3 0 0 1
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Zenit Koszewo - Unia Stargard 1 - 3 0 0 0
    Jedność Przewłoki - Orzeł Grzędzice 3 - 0 0 5 3
    Czarni Marianowo - Dąb Dębice 1 - 3 0 0 1
    Płomień Lisowo - Gwiazda Żalęcino 8 - 0 0 0 10
    Pomorzanin Krąpiel - Zorza Tychowo 6 - 4 0 0 13
    Orkan Dalewo - Kluczevia II Stargard 1 - 3 0 0 3
    WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 3 0 0 2
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo 2 - 1 0 6 2
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo 8 - 2 0 0 7
    Zenit Koszewo - Pomorzanin Krąpiel 4 - 2 0 0 18
    Dąb Dębice - WODR Barzkowice 5 - 1 0 0 2
    Unia Stargard - Kluczevia II Stargard 0 - 3 0 0 5
    Zorza Tychowo - Czarni Marianowo 1 - 1 0 0 10
    Gwiazda Żalęcino - Jedność Przewłoki 0 - 3 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność Przewłoki - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 2 0 0 18
    Czarni Marianowo - Zenit Koszewo 2 - 1 0 0 1
    Płomień Lisowo - Dąb Dębice 1 - 4 0 0 6
    Kluczevia II Stargard - Orzeł Grzędzice 3 - 2 0 0 5
    Pomorzanin Krąpiel - Unia Stargard 2 - 1 0 0 9
    WODR Barzkowice - Zorza Tychowo 5 - 3 0 0 3
    Orkan Dalewo - Gwiazda Żalęcino 5 - 1 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Zenit Koszewo - WODR Barzkowice 5 - 1 0 0 3
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 4 - 1 0 51 4
    Unia Stargard - Orzeł Grzędzice 3 - 3 0 0 0
    Gwiazda Żalęcino - Kluczevia II Stargard 2 - 7 0 0 4
    Zorza Tychowo - Płomień Lisowo 1 - 1 0 0 6
    Dąb Dębice - Jedność Przewłoki 1 - 0 0 0 8
    Pomorzanin Krąpiel - Czarni Marianowo 3 - 0 0 0 4
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Orkan Dalewo - Dąb Dębice 0 - 11 0 0 8
    Orzeł Grzędzice - Gwiazda Żalęcino 4 - 1 0 6 1
    Czarni Marianowo - Unia Stargard 1 - 1 0 0 1
    Jedność Przewłoki - Zorza Tychowo 3 - 1 0 0 0
    WODR Barzkowice - Pomorzanin Krąpiel 1 - 4 0 0 8
    Płomień Lisowo - Zenit Koszewo 2 - 4 0 0 3
    Kluczevia II Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 3 0 0 11
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Zenit Koszewo - Jedność Przewłoki 2 - 2 0 0 7
    Czarni Marianowo - WODR Barzkowice 1 - 1 0 0 3
    Unia Stargard - Gwiazda Żalęcino 10 - 1 0 0 1
    Dąb Dębice - Kluczevia II Stargard 4 - 2 0 0 5
    Zorza Tychowo - Orkan Dalewo 3 - 0 0 0 0
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice 4 - 0 0 0 3
    Pomorzanin Krąpiel - Płomień Lisowo 1 - 0 0 0 3
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 3 - 0 0 0 4
    Orzeł Grzędzice - Dąb Dębice 0 - 4 0 0 0
    Gwiazda Żalęcino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 5 0 0 1
    Jedność Przewłoki - Pomorzanin Krąpiel 1 - 4 0 0 5
    Kluczevia II Stargard - Zorza Tychowo 0 - 3 0 0 7
    WODR Barzkowice - Unia Stargard 2 - 1 0 0 0
    Orkan Dalewo - Zenit Koszewo 4 - 0 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Zenit Koszewo - Kluczevia II Stargard 1 - 2 0 0 0
    Dąb Dębice - Gwiazda Żalęcino 10 - 0 0 0 6
    Zorza Tychowo - Orzeł Grzędzice 3 - 1 0 0 0
    Pomorzanin Krąpiel - Orkan Dalewo 1 - 1 0 0 3
    WODR Barzkowice - Płomień Lisowo 3 - 2 0 0 3
    Czarni Marianowo - Jedność Przewłoki 2 - 0 0 0 0
    Unia Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 3 0 0 2
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Kluczevia II Stargard - Pomorzanin Krąpiel 0 - 0 0 0 5
    Orzeł Grzędzice - Zenit Koszewo 1 - 3 0 0 0
    Gwiazda Żalęcino - Zorza Tychowo 0 - 5 0 0 0
    Płomień Lisowo - Unia Stargard 2 - 4 0 0 0
    Jedność Przewłoki - WODR Barzkowice 4 - 2 0 0 1
    Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 1 - 1 0 0 11
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dąb Dębice 2 - 1 0 0 15
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Marianowo - Kluczevia II Stargard 3 - 1 0 0 1
    Unia Stargard - Dąb Dębice 1 - 2 0 0 8
    Zenit Koszewo - Gwiazda Żalęcino 7 - 0 0 0 3
    Zorza Tychowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 4 0 0 2
    WODR Barzkowice - Orkan Dalewo 1 - 1 0 0 2
    Płomień Lisowo - Jedność Przewłoki 2 - 2 0 0 1
    Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Grzędzice 3 - 0 0 0 1
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zenit Koszewo 7 - 1 0 0 9
    Kluczevia II Stargard - WODR Barzkowice 1 - 4 0 0 0
    Orzeł Grzędzice - Czarni Marianowo 2 - 0 0 0 0
    Gwiazda Żalęcino - Pomorzanin Krąpiel 2 - 11 0 0 5
    Dąb Dębice - Zorza Tychowo 5 - 1 0 0 4
    Jedność Przewłoki - Unia Stargard 3 - 7 0 0 1
    Orkan Dalewo - Płomień Lisowo 3 - 1 0 0 3
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel 3 - 1 0 0 11
    Dąb Dębice - Zenit Koszewo 2 - 1 0 0 2
    Orzeł Grzędzice - WODR Barzkowice 1 - 2 0 6 0
    Unia Stargard - Zorza Tychowo 5 - 0 0 0 6
    Gwiazda Żalęcino - Czarni Marianowo 2 - 13 0 0 0
    Orkan Dalewo - Jedność Przewłoki 2 - 1 0 0 4
    Kluczevia II Stargard - Płomień Lisowo 6 - 0 0 0 4
    Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 2 0 0 5
    Zenit Koszewo - Zorza Tychowo 2 - 1 0 0 0
    Jedność Przewłoki - Kluczevia II Stargard 1 - 0 0 0 1
    WODR Barzkowice - Gwiazda Żalęcino 3 - 0 0 0 0
    Orkan Dalewo - Unia Stargard 1 - 2 0 0 0
    Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice 2 - 0 0 0 3
    Pomorzanin Krąpiel - Dąb Dębice 3 - 1 0 0 3
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Tychowo - Pomorzanin Krąpiel 1 - 6 0 0 1
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - WODR Barzkowice 3 - 0 0 0 2
    Dąb Dębice - Czarni Marianowo 10 - 0 0 0 4
    Orzeł Grzędzice - Jedność Przewłoki 0 - 1 0 0 0
    Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 1 - 1 0 0 3
    Gwiazda Żalęcino - Płomień Lisowo 2 - 6 0 0 4
    Unia Stargard - Zenit Koszewo 2 - 1 0 0 10
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Marianowo - Zorza Tychowo 1 - 1 0 0 0
    Jedność Przewłoki - Gwiazda Żalęcino 2 - 3 0 0 4
    WODR Barzkowice - Dąb Dębice 0 - 10 0 0 6
    Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 2 0 0 13
    Pomorzanin Krąpiel - Zenit Koszewo 3 - 1 0 36 3
    Orkan Dalewo - Orzeł Grzędzice 1 - 4 0 0 2
    Kluczevia II Stargard - Unia Stargard 2 - 3 0 0 0
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Grzędzice - Kluczevia II Stargard 1 - 1 0 24 1
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Jedność Przewłoki 1 - 1 0 0 10
    Zenit Koszewo - Czarni Marianowo 1 - 3 0 0 0
    Zorza Tychowo - WODR Barzkowice 2 - 2 0 0 0
    Dąb Dębice - Płomień Lisowo 4 - 0 0 0 5
    Unia Stargard - Pomorzanin Krąpiel 1 - 2 0 37 11
    Gwiazda Żalęcino - Orkan Dalewo 2 - 2 0 0 1
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Jedność Przewłoki - Dąb Dębice 1 - 3 0 0 7
    Orzeł Grzędzice - Unia Stargard 0 - 3 0 0 9
    Czarni Marianowo - Pomorzanin Krąpiel 0 - 3 0 0 3
    WODR Barzkowice - Zenit Koszewo 1 - 0 0 0 3
    Płomień Lisowo - Zorza Tychowo 7 - 0 0 0 5
    Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 5 0 0 7
    Kluczevia II Stargard - Gwiazda Żalęcino 1 - 0 0 0 2
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Zenit Koszewo - Płomień Lisowo 1 - 4 0 0 4
    Zorza Tychowo - Jedność Przewłoki 3 - 0 0 0 0
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Kluczevia II Stargard 4 - 3 0 0 1
    Dąb Dębice - Orkan Dalewo 1 - 2 0 0 20
    Pomorzanin Krąpiel - WODR Barzkowice 1 - 0 0 28 3
    Gwiazda Żalęcino - Orzeł Grzędzice 0 - 1 0 0 2
    Unia Stargard - Czarni Marianowo 7 - 1 0 0 1
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 5 0 0 6
    Jedność Przewłoki - Zenit Koszewo 2 - 1 0 0 0
    WODR Barzkowice - Czarni Marianowo 3 - 2 0 0 1
    Płomień Lisowo - Pomorzanin Krąpiel 0 - 3 0 0 5
    Orkan Dalewo - Zorza Tychowo 2 - 2 0 0 0
    Gwiazda Żalęcino - Unia Stargard 0 - 5 0 0 0
    Kluczevia II Stargard - Dąb Dębice 1 - 2 0 0 6
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Marianowo - Płomień Lisowo 2 - 1 0 0 5
    Zenit Koszewo - Orkan Dalewo 2 - 2 0 0 1
    Zorza Tychowo - Kluczevia II Stargard 4 - 2 0 0 1
    Dąb Dębice - Orzeł Grzędzice 5 - 1 0 0 6
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Gwiazda Żalęcino 9 - 0 0 0 7
    Pomorzanin Krąpiel - Jedność Przewłoki 0 - 1 0 0 41
    Unia Stargard - WODR Barzkowice 6 - 0 0 0 2
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Gwiazda Żalęcino - Dąb Dębice 0 - 8 0 0 0
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard 2 - 4 0 0 24
    Jedność Przewłoki - Czarni Marianowo 3 - 2 0 0 1
    Płomień Lisowo - WODR Barzkowice 3 - 1 0 0 4
    Orkan Dalewo - Pomorzanin Krąpiel 1 - 4 0 0 13
    Orzeł Grzędzice - Zorza Tychowo 1 - 0 0 0 0
    Kluczevia II Stargard - Zenit Koszewo 3 - 3 0 0 3
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Czarni Marianowo - Orkan Dalewo 2 - 0 0 0 9
    Zorza Tychowo - Gwiazda Żalęcino 5 - 3 0 0 1
    Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 2 0 0 25
    WODR Barzkowice - Jedność Przewłoki 2 - 1 0 0 0
    Zenit Koszewo - Orzeł Grzędzice 1 - 1 0 0 0
    Pomorzanin Krąpiel - Kluczevia II Stargard 2 - 0 0 0 10
    Unia Stargard - Płomień Lisowo 3 - 4 0 0 3
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Tychowo 9 - 1 0 30 19
    Dąb Dębice - Unia Stargard 1 - 2 0 0 2
    Jedność Przewłoki - Płomień Lisowo 0 - 6 0 0 6
    Orzeł Grzędzice - Pomorzanin Krąpiel 1 - 3 0 0 7
    Gwiazda Żalęcino - Zenit Koszewo 0 - 6 0 0 0
    Orkan Dalewo - WODR Barzkowice 1 - 0 0 0 0
    Kluczevia II Stargard - Czarni Marianowo 3 - 0 0 0 0
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Stargard - Jedność Przewłoki 4 - 1 0 0 0
    Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 2 - 4 0 0 5
    WODR Barzkowice - Kluczevia II Stargard 2 - 1 0 0 0
    Czarni Marianowo - Orzeł Grzędzice 2 - 1 0 0 0
    Pomorzanin Krąpiel - Gwiazda Żalęcino 6 - 0 0 0 45
    Zenit Koszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 4 0 0 15
    Zorza Tychowo - Dąb Dębice 3 - 4 0 0 8
     
    top komentarze
    newsy:
    2 » Leonardo Koutris piłkar »
    1 » Klasyfikacja strzelców  »
    mecze:
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 4
    statystyki portalu
    • drużyn: 3034
    • imprez: 141860
    • newsów: 76863
    • użytkowników: 80302
    • komentarzy: 1151539
    • zdjęć: 861514
    • relacji: 40088
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2022 - by ligowiec team
    Polityka Cookies