ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - Koszalińska Klasa Okręgowa 2015/2016
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Arkadia Malechowo 28 68 21 5 2 76 / 23 13 1 0 45 / 10 8 4 2 31 / 13
2.  Gryf Polanów 28 62 20 2 6 72 / 34 12 2 0 41 / 15 8 0 6 31 / 19
3.  Lech Czaplinek 28 57 18 3 7 67 / 31 10 3 1 38 / 10 8 0 6 29 / 21
4.  Sława Sławno 28 50 15 5 8 83 / 49 8 2 4 41 / 20 7 3 4 42 / 29
5.  Mechanik Bobolice 28 48 14 6 8 73 / 46 8 3 3 42 / 22 6 3 5 31 / 24 2 6 2 0 0 4 / 2
6.  Sokół Karlino 28 48 15 3 10 63 / 37 8 1 5 30 / 16 7 2 5 33 / 21 2 0 0 0 2 2 / 4
7.  Victoria Sianów 28 42 11 9 8 62 / 61 8 4 2 36 / 20 3 5 6 26 / 41
8.  Korona Człopa 28 39 11 6 11 61 / 57 8 2 4 43 / 27 3 4 7 18 / 30
9.  Błonie Barwice 28 36 11 3 14 41 / 57 8 1 5 26 / 17 3 2 9 15 / 40
10.  Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 28 34 10 4 14 52 / 52 7 2 5 38 / 29 3 2 9 14 / 23 4 7 2 1 1 6 / 3
11.  Orzeł Wałcz 28 34 10 4 14 43 / 62 7 1 6 23 / 21 3 3 8 20 / 41 4 6 2 0 2 4 / 5
12.  Olimp Złocieniec 28 34 10 4 14 39 / 42 5 3 6 19 / 19 5 1 8 20 / 23 4 4 1 1 2 4 / 6
13.  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 28 30 8 6 14 47 / 53 6 3 5 33 / 23 2 3 9 14 / 30
14.  Hubertus Biały Bór 28 14 4 2 22 27 / 84 3 2 9 19 / 38 1 0 13 8 / 46
15.  Wybrzeże Biesiekierz 28 2 0 2 26 25 / 143 0 2 12 10 / 60 0 0 14 15 / 83
  • Zryw Kretomino zrezygnował z udziału z rozgrywkach, jego miejsce zajął najwyżej sklasyfikowany spadkowicz Olimp Złocieniec.
  • Wielim Szczecinek nie przystąpił do rozgrywek
  • Nominalnie spada jedna drużyna, jednak liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi do Koszalińskiej Klasy Okręgowej
  • wyniki spotkań - Koszalińska Klasa Okręgowa 2015/2016
      123456789101112131415
    1.  Arkadia Malechowo
     
    2.  Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
     
    3.  Błonie Barwice
     
    4.  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo
     
    5.  Gryf Polanów
     
    6.  Hubertus Biały Bór
     
    7.  Korona Człopa
     
    8.  Lech Czaplinek
     
    9.  Mechanik Bobolice
     
    10.  Olimp Złocieniec
     
    11.  Orzeł Wałcz
     
    12.  Sława Sławno
     
    13.  Sokół Karlino
     
    14.  Victoria Sianów
     
    15.  Wybrzeże Biesiekierz
     
    terminarz - Koszalińska Klasa Okręgowa 2015/2016
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Błonie Barwice - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 2 - 0 1 0 32
    Victoria Sianów - Sława Sławno 3 - 1 0 0 14
    Sokół Karlino - Olimp Złocieniec 2 - 1 0 0 38
    Mechanik Bobolice - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 0 - 0 0 0 24
    Orzeł Wałcz - Hubertus Biały Bór 3 - 0 0 55 21
    Wybrzeże Biesiekierz - Korona Człopa 1 - 3 0 0 37
    Arkadia Malechowo - Gryf Polanów 2 - 1 0 0 21
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech Czaplinek - Sokół Karlino 3 - 0 0 0 19
    Korona Człopa - Victoria Sianów 4 - 4 0 85 22
    Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 0 0 6
    Orzeł Wałcz - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 0 - 1 0 84 16
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Mechanik Bobolice 1 - 1 0 0 18
    Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 0 - 1 2 0 39
    Hubertus Biały Bór - Arkadia Malechowo 0 - 3 0 0 17
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkadia Malechowo - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 3 - 1 0 0 2
    Błonie Barwice - Lech Czaplinek 0 - 2 1 0 8
    Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec 3 - 2 0 0 43
    Victoria Sianów - Gryf Polanów 2 - 0 0 0 8
    Sława Sławno - Korona Człopa 1 - 3 0 0 20
    Orzeł Wałcz - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 0 0 1 13
    Wybrzeże Biesiekierz - Hubertus Biały Bór 0 - 4 0 0 22
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Arkadia Malechowo 1 - 2 0 0 3
    Gryf Polanów - Sława Sławno 3 - 2 0 0 8
    Hubertus Biały Bór - Victoria Sianów 1 - 1 0 0 15
    Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 1 - 3 0 0 19
    Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 2 - 1 0 0 12
    Wybrzeże Biesiekierz - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 0 - 1 0 0 18
    Sokół Karlino - Błonie Barwice 1 - 0 0 0 14
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Victoria Sianów - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 3 - 1 0 0 11
    Mechanik Bobolice - Sokół Karlino 2 - 1 0 0 15
    Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 0 - 4 0 0 37
    Arkadia Malechowo - Olimp Złocieniec 2 - 0 0 0 12
    Sława Sławno - Hubertus Biały Bór 4 - 0 0 0 10
    Korona Człopa - Gryf Polanów 3 - 1 0 88 19
    Wybrzeże Biesiekierz - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 1 - 1 0 0 11
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Hubertus Biały Bór - Korona Człopa 1 - 1 0 0 23
    Sława Sławno - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 1 - 0 0 0 1
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Victoria Sianów 2 - 5 0 0 15
    Olimp Złocieniec - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 2 0 0 17
    Lech Czaplinek - Arkadia Malechowo 1 - 1 0 0 28
    Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 1 - 2 1 0 10
    Sokół Karlino - Orzeł Wałcz 6 - 0 0 0 42
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Wałcz - Błonie Barwice 0 - 2 1 0 20
    Arkadia Malechowo - Sokół Karlino 1 - 1 0 0 12
    Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 3 - 0 0 0 56
    Sława Sławno - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 2 - 2 0 0 1
    Korona Człopa - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 2 - 1 0 74 23
    Wybrzeże Biesiekierz - Lech Czaplinek 0 - 4 0 0 22
    Gryf Polanów - Hubertus Biały Bór 3 - 1 0 0 22
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Korona Człopa 1 - 1 0 0 16
    Gryf Polanów - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 1 - 0 0 0 11
    Olimp Złocieniec - Sława Sławno 3 - 5 0 0 23
    Lech Czaplinek - Victoria Sianów 0 - 0 0 0 26
    Błonie Barwice - Arkadia Malechowo 2 - 1 0 72 9
    Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz 2 - 2 0 0 27
    Sokół Karlino - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 2 0 0 21
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkadia Malechowo - Mechanik Bobolice 3 - 1 0 0 0
    Korona Człopa - Olimp Złocieniec 2 - 2 0 93 7
    Gryf Polanów - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 3 - 0 0 0 5
    Hubertus Biały Bór - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 4 - 2 0 0 11
    Sława Sławno - Lech Czaplinek 1 - 2 0 0 21
    Victoria Sianów - Sokół Karlino 1 - 2 0 0 9
    Wybrzeże Biesiekierz - Błonie Barwice 1 - 1 1 96 8
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Hubertus Biały Bór 3 - 0 1 0 19
    Olimp Złocieniec - Gryf Polanów 1 - 3 0 0 9
    Lech Czaplinek - Korona Człopa 3 - 1 0 0 20
    Błonie Barwice - Victoria Sianów 4 - 2 2 77 4
    Mechanik Bobolice - Wybrzeże Biesiekierz 7 - 0 0 0 9
    Orzeł Wałcz - Arkadia Malechowo 1 - 3 0 0 15
    Sokół Karlino - Sława Sławno 1 - 2 0 0 13
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Sława Sławno - Błonie Barwice 5 - 1 1 64 13
    Korona Człopa - Sokół Karlino 1 - 5 0 75 16
    Hubertus Biały Bór - Olimp Złocieniec 0 - 3 1 0 15
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 3 - 2 0 0 7
    Wybrzeże Biesiekierz - Orzeł Wałcz 0 - 2 0 0 16
    Victoria Sianów - Mechanik Bobolice 2 - 1 0 0 21
    Gryf Polanów - Lech Czaplinek 3 - 0 0 0 47
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 2 - 2 0 118 17
    Lech Czaplinek - Hubertus Biały Bór 3 - 0 1 0 11
    Orzeł Wałcz - Victoria Sianów 4 - 0 0 37 24
    Arkadia Malechowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 0 0 0 16
    Sokół Karlino - Gryf Polanów 0 - 1 0 0 39
    Błonie Barwice - Korona Człopa 3 - 2 1 73 21
    Mechanik Bobolice - Sława Sławno 2 - 2 0 0 22
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech Czaplinek - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 2 - 1 0 0 3
    Victoria Sianów - Arkadia Malechowo 1 - 1 0 0 13
    Korona Człopa - Mechanik Bobolice 0 - 3 1 77 13
    Gryf Polanów - Błonie Barwice 5 - 0 0 0 19
    Hubertus Biały Bór - Sokół Karlino 0 - 4 1 0 9
    Sława Sławno - Orzeł Wałcz 5 - 0 0 0 30
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Olimp Złocieniec 5 - 1 0 0 9
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkadia Malechowo - Sława Sławno 4 - 1 0 0 21
    Lech Czaplinek - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 3 - 0 0 0 14
    Sokół Karlino - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 2 - 1 0 0 8
    Błonie Barwice - Hubertus Biały Bór 5 - 0 2 56 10
    Mechanik Bobolice - Gryf Polanów 5 - 3 0 1 46
    Orzeł Wałcz - Korona Człopa 3 - 0 1 92 30
    Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 1 - 3 0 0 8
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Arkadia Malechowo 0 - 3 1 107 18
    Gryf Polanów - Orzeł Wałcz 4 - 3 0 0 40
    Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1 - 0 0 0 25
    Hubertus Biały Bór - Mechanik Bobolice 0 - 3 1 0 8
    Błonie Barwice - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 0 - 1 0 38 4
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Sokół Karlino 1 - 2 0 0 13
    Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 11 - 1 1 0 24
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Sokół Karlino 0 - 1 0 45 25
    Hubertus Biały Bór - Orzeł Wałcz 1 - 3 0 0 23
    Gryf Polanów - Arkadia Malechowo 2 - 2 0 0 21
    Sława Sławno - Victoria Sianów 3 - 3 0 0 6
    Korona Człopa - Wybrzeże Biesiekierz 15 - 0 0 55 24
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Mechanik Bobolice 2 - 2 0 0 8
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Błonie Barwice 5 - 2 1 0 20
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkadia Malechowo - Hubertus Biały Bór 4 - 2 0 0 10
    Victoria Sianów - Korona Człopa 1 - 1 0 0 17
    Wybrzeże Biesiekierz - Gryf Polanów 0 - 8 0 0 16
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Orzeł Wałcz 3 - 0 0 0 29
    Mechanik Bobolice - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 3 0 0 8
    Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 1 - 0 0 48 10
    Sokół Karlino - Lech Czaplinek 1 - 2 0 0 30
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Gryf Polanów - Victoria Sianów 3 - 0 0 0 7
    Lech Czaplinek - Błonie Barwice 2 - 1 0 0 12
    Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 1 - 1 0 50 10
    Hubertus Biały Bór - Wybrzeże Biesiekierz 5 - 3 0 0 34
    Korona Człopa - Sława Sławno 0 - 3 0 76 16
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Arkadia Malechowo 1 - 6 0 0 4
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Orzeł Wałcz 2 - 0 0 0 17
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkadia Malechowo - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 2 - 1 0 0 23
    Orzeł Wałcz - Olimp Złocieniec 1 - 0 0 50 27
    Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 0 - 2 0 0 5
    Błonie Barwice - Sokół Karlino 2 - 1 0 87 18
    Sława Sławno - Gryf Polanów 0 - 4 0 0 20
    Victoria Sianów - Hubertus Biały Bór 3 - 0 0 0 5
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Wybrzeże Biesiekierz 5 - 1 0 0 8
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Arkadia Malechowo 0 - 1 0 50 21
    Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 6 - 1 0 68 45
    Hubertus Biały Bór - Sława Sławno 2 - 4 0 0 5
    Gryf Polanów - Korona Człopa 3 - 1 0 0 32
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 0 0 0 4
    Sokół Karlino - Mechanik Bobolice 1 - 2 0 0 22
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Victoria Sianów 2 - 2 0 0 6
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkadia Malechowo - Lech Czaplinek 2 - 1 0 0 27
    Korona Człopa - Hubertus Biały Bór 3 - 0 0 45 14
    Victoria Sianów - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 1 - 2 0 0 9
    Orzeł Wałcz - Sokół Karlino 1 - 3 0 0 13
    Mechanik Bobolice - Błonie Barwice 6 - 1 0 90 11
    Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Złocieniec 2 - 6 0 46 7
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Sława Sławno 1 - 5 0 0 4
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Victoria Sianów 2 - 0 0 51 9
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Korona Człopa 2 - 3 0 0 8
    Błonie Barwice - Orzeł Wałcz 1 - 1 0 0 12
    Sokół Karlino - Arkadia Malechowo 0 - 0 0 0 15
    Lech Czaplinek - Wybrzeże Biesiekierz 9 - 0 0 0 5
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Sława Sławno 2 - 2 0 0 24
    Hubertus Biały Bór - Gryf Polanów 0 - 2 0 0 21
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 2 - 6 0 0 15
    Arkadia Malechowo - Błonie Barwice 5 - 0 0 74 10
    Victoria Sianów - Lech Czaplinek 3 - 2 0 0 8
    Wybrzeże Biesiekierz - Sokół Karlino 0 - 7 0 0 3
    Korona Człopa - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 4 - 1 0 65 12
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Gryf Polanów 2 - 4 0 0 1
    Sława Sławno - Olimp Złocieniec 0 - 2 0 0 17
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech Czaplinek - Sława Sławno 2 - 2 0 0 17
    Olimp Złocieniec - Korona Człopa 0 - 0 0 39 16
    Mechanik Bobolice - Arkadia Malechowo 1 - 2 0 0 5
    Błonie Barwice - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 0 0 0 5
    Sokół Karlino - Victoria Sianów 1 - 3 0 0 4
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Gryf Polanów 0 - 1 0 0 4
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Hubertus Biały Bór 6 - 1 0 0 2
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkadia Malechowo - Orzeł Wałcz 5 - 1 0 0 7
    Hubertus Biały Bór - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 3 - 2 0 0 4
    Gryf Polanów - Olimp Złocieniec 1 - 0 0 160 12
    Korona Człopa - Lech Czaplinek 2 - 1 0 71 22
    Victoria Sianów - Błonie Barwice 2 - 2 0 0 5
    Wybrzeże Biesiekierz - Mechanik Bobolice 1 - 6 0 0 5
    Sława Sławno - Sokół Karlino 3 - 1 0 0 6
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Hubertus Biały Bór 3 - 0 0 0 9
    Mechanik Bobolice - Victoria Sianów 7 - 3 0 0 2
    Błonie Barwice - Sława Sławno 1 - 2 0 103 11
    Lech Czaplinek - Gryf Polanów 1 - 0 0 0 27
    Sokół Karlino - Korona Człopa 4 - 1 0 0 9
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 2 - 1 0 0 1
    Orzeł Wałcz - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 0 0 0 8
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Arkadia Malechowo 1 - 5 0 0 2
    Hubertus Biały Bór - Lech Czaplinek 0 - 4 0 0 20
    Gryf Polanów - Sokół Karlino 3 - 3 0 0 26
    Korona Człopa - Błonie Barwice 4 - 1 0 192 12
    Sława Sławno - Mechanik Bobolice 3 - 0 1 4 10
    Victoria Sianów - Orzeł Wałcz 2 - 2 0 0 11
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Olimp Złocieniec 0 - 1 0 113 6
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkadia Malechowo - Victoria Sianów 7 - 0 0 0 10
    Orzeł Wałcz - Sława Sławno 3 - 2 0 0 19
    Mechanik Bobolice - Korona Człopa 4 - 1 0 7 2
    Błonie Barwice - Gryf Polanów 1 - 3 0 0 21
    Olimp Złocieniec - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 2 - 0 0 0 16
    Sokół Karlino - Hubertus Biały Bór 3 - 0 0 0 3
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Lech Czaplinek 7 - 1 0 0 28
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz 9 - 5 0 0 5
    GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Lech Czaplinek 1 - 4 0 0 10
    Hubertus Biały Bór - Błonie Barwice 2 - 3 0 0 3
    Gryf Polanów - Mechanik Bobolice 5 - 2 0 0 33
    Korona Człopa - Orzeł Wałcz 3 - 2 0 73 70
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Sokół Karlino 3 - 2 0 0 5
    Sława Sławno - Arkadia Malechowo 2 - 1 0 30 25
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno 2 - 9 0 0 3
    Arkadia Malechowo - Korona Człopa 3 - 0 0 0 14
    Orzeł Wałcz - Gryf Polanów 2 - 0 0 42 24
    Mechanik Bobolice - Hubertus Biały Bór 3 - 0 0 0 2
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Błonie Barwice 2 - 0 0 0 4
    Sokół Karlino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 5 - 1 0 0 15
    Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 1 - 2 1 131 37
     
    top komentarze
    newsy:
    24 » Błękitni bez trenera. K »
    7 » Klub zakończył współpra »
    6 » Majewski pilkarzem Pogo »
    4 » Będzie mniej okręgówek
    4 » Patryk Bil: Sezon się j »
    3 » Bednarek: Nasze progi s »
    3 » Kapuściński od lipca tr »
    3 » Malec rozpocznie trenin »
    3 » Trudne rozmowy z Podbes »
    3 » Pogoń rozpoczęła współp »
    mecze:
    55 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
    47 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
    45 » Orkan Dalewo-Dąb Dębice
    42 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
    37 » Orzeł Bierzwnik-Ina Nad »
    36 » Saturn Mielno-Pogoń Poł »
    32 » Korona Człopa-Olimp Zło »
    31 » Intermarche-Rega Trzebi »
    30 » Gryf Polanów-Sparta Węg »
    27 » Myśla Dargomyśl-Gavia C »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    Rubiq
    gości: 538
    statystyki portalu
    • drużyn: 2714
    • imprez: 106521
    • newsów: 69249
    • użytkowników: 67643
    • komentarzy: 1046997
    • zdjęć: 742494
    • relacji: 36661
    Największy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies