ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2014/2015
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Intermarche-Rega Trzebiatów 30 72 22 6 2 96 / 31 13 1 1 53 / 11 9 5 1 43 / 20
2.  Iskra Golczewo 30 68 22 2 6 76 / 34 13 1 1 41 / 14 9 1 5 35 / 20
3.  Masovia Maszewo 30 59 18 5 7 65 / 36 10 2 3 33 / 13 8 3 4 32 / 23
4.  Mewa Resko 30 48 15 3 12 61 / 53 9 1 5 38 / 23 6 2 7 23 / 30
5.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 30 47 14 5 11 50 / 46 10 2 3 31 / 16 4 3 8 19 / 30 2 3 1 0 1 2 / 2
6.  Iskierka Szczecin-Śmierdnica 30 47 15 2 13 66 / 40 11 1 3 39 / 14 4 1 10 27 / 26 2 3 1 0 1 2 / 2
7.  Tanowia Tanowo 30 45 13 6 11 59 / 60 6 4 5 30 / 30 7 2 6 29 / 30
8.  Sparta Gryfice 30 44 13 5 12 55 / 54 8 4 3 36 / 19 5 1 9 19 / 35
9.  Światowid Łobez 30 42 14 0 16 58 / 55 10 0 5 42 / 24 4 0 11 16 / 31
10.  Mierzynianka Mierzyn 30 41 12 5 13 66 / 61 9 3 3 47 / 28 3 2 10 19 / 33
11.  Wicher Brojce 30 39 11 6 13 41 / 42 8 3 4 25 / 16 3 3 9 16 / 26
12.  Ehrle Dobra Szczecińska 30 37 11 4 15 45 / 53 6 2 7 25 / 25 5 2 8 20 / 28
13.  Promień Mosty 30 35 10 5 15 48 / 77 8 1 6 29 / 25 2 4 9 19 / 52
14.  Zootechnik Kołbacz 30 28 8 4 18 34 / 71 5 4 6 20 / 25 3 0 12 14 / 46
15.  Kasta Szczecin-Majowe 30 16 5 1 24 28 / 88 3 1 11 19 / 38 2 0 13 9 / 50
16.  Victoria 95 Przecław 30 0 5 5 20 23 / 70 4 2 9 12 / 30 1 3 11 11 / 40
  • Vitoria 95 Przecław wycofała się z rozgrywek w trakcie rundy wiosennej
  • Nominalnie spadają dwie drużyny, jednak liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Szczecińskiej powyżej dwóch.
  • W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Szczecińskiej trzech drużyn - miejsca 14 rozegrają pomiędzy sobą baraż o utrzymanie, w przypadku spadku czterech drużyn z Klasy Okręgowej szczecińskiej - miejsca 14 spadna do A klasy
  • Ponieważ z rozgrywek Szczecińskiej Klasy Okręgowej wycofała się Flota II Świnoujście drużyny z 13. miejsca rozegrają baraż o utrzymanie.
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2014/2015
      12345678910111213141516
    1.  Ehrle Dobra Szczecińska
     
    2.  Intermarche-Rega Trzebiatów
     
    3.  Iskierka Szczecin
     
    4.  Iskra Golczewo
     
    5.  Kasta Szczecin-Majowe
     
    6.  Masovia Maszewo
     
    7.  Mewa Resko
     
    8.  Mierzynianka Mierzyn
     
    9.  Promień Mosty
     
    10.  Sparta Gryfice
     
    11.  Światowid Łobez
     
    12.  Tanowia Tanowo
     
    13.  Victoria 95 Przecław
     
    14.  Wicher Brojce
     
    15.  Wybrzeże Rewalskie Rewal
     
    16.  Zootechnik Kołbacz
     
    terminarz - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2014/2015
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 0 - 1 1 73 39
    Tanowia Tanowo - Mierzynianka Mierzyn 3 - 2 0 0 5
    Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 0 1 0 17
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Victoria 95 Przecław 3 - 0 0 0 3
    Mewa Resko - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 0 0 23
    Światowid Łobez - Iskierka Szczecin 2 - 0 0 0 7
    Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 0 0 0 14
    Zootechnik Kołbacz - Wicher Brojce 2 - 1 0 0 22
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - Sparta Gryfice 2 - 0 0 0 14
    Ehrle Dobra Szczecińska - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 0 0 4
    Kasta Szczecin-Majowe - Mewa Resko 1 - 2 0 0 22
    Iskra Golczewo - Promień Mosty 4 - 1 1 1 11
    Victoria 95 Przecław - Tanowia Tanowo 0 - 3 0 0 2
    Zootechnik Kołbacz - Masovia Maszewo 4 - 1 0 0 18
    Mierzynianka Mierzyn - Światowid Łobez 5 - 3 1 0 5
    Wicher Brojce - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 5 0 0 29
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 1 0 0 6
    Masovia Maszewo - Wicher Brojce 0 - 1 0 0 23
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zootechnik Kołbacz 2 - 0 0 0 0
    Promień Mosty - Iskierka Szczecin 0 - 1 0 0 3
    Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 1 - 1 0 62 9
    Mewa Resko - Iskra Golczewo 1 - 3 0 0 27
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 4 0 0 16
    Światowid Łobez - Victoria 95 Przecław 2 - 0 0 0 2
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - Mewa Resko 2 - 1 0 0 3
    Victoria 95 Przecław - Sparta Gryfice 1 - 3 0 0 12
    Ehrle Dobra Szczecińska - Światowid Łobez 2 - 3 0 0 7
    Mierzynianka Mierzyn - Promień Mosty 5 - 1 0 0 2
    Masovia Maszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 0 0 4
    Iskra Golczewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 2 0 1 20
    Wicher Brojce - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 2 0 0 21
    Zootechnik Kołbacz - Tanowia Tanowo 3 - 3 0 68 8
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Masovia Maszewo 3 - 3 0 45 11
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 0 - 0 0 0 1
    Sparta Gryfice - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 3 0 0 21
    Promień Mosty - Victoria 95 Przecław 2 - 2 0 0 7
    Mewa Resko - Mierzynianka Mierzyn 1 - 2 0 0 11
    Światowid Łobez - Zootechnik Kołbacz 4 - 1 0 0 11
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskierka Szczecin 3 - 0 1 0 4
    Kasta Szczecin-Majowe - Iskra Golczewo 0 - 4 0 0 12
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 0 0 8
    Victoria 95 Przecław - Mewa Resko 0 - 2 0 0 6
    Wicher Brojce - Iskra Golczewo 0 - 0 0 0 6
    Ehrle Dobra Szczecińska - Promień Mosty 1 - 2 0 0 10
    Mierzynianka Mierzyn - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 4 0 0 11
    Masovia Maszewo - Światowid Łobez 1 - 0 0 0 20
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Tanowia Tanowo 3 - 2 0 0 1
    Zootechnik Kołbacz - Sparta Gryfice 1 - 2 0 0 12
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Wicher Brojce 2 - 1 0 0 8
    Promień Mosty - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 0 0 7
    Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 4 - 1 0 27 7
    Mewa Resko - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 3 0 0 39
    Iskra Golczewo - Iskierka Szczecin 3 - 1 0 0 4
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Victoria 95 Przecław 3 - 0 1 0 9
    Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 0 2
    Światowid Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 0 0 0 12
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Victoria 95 Przecław - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 0 0 5
    Wicher Brojce - Iskierka Szczecin 1 - 0 0 0 2
    Ehrle Dobra Szczecińska - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 5 1 0 13
    Masovia Maszewo - Promień Mosty 3 - 1 0 0 6
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 3 - 0 0 0 12
    Tanowia Tanowo - Światowid Łobez 0 - 3 0 0 5
    Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo 0 - 4 1 0 13
    Zootechnik Kołbacz - Mewa Resko 1 - 1 0 0 22
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 0 0
    Promień Mosty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 0 0 0 2
    Sparta Gryfice - Tanowia Tanowo 3 - 0 0 61 8
    Mewa Resko - Masovia Maszewo 1 - 3 0 0 17
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Zootechnik Kołbacz 9 - 0 1 0 7
    Światowid Łobez - Wicher Brojce 3 - 1 0 0 23
    Iskra Golczewo - Victoria 95 Przecław 3 - 1 0 1 10
    Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 2 0 0 3
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn 4 - 0 0 0 4
    Victoria 95 Przecław - Iskierka Szczecin 2 - 1 0 0 6
    Ehrle Dobra Szczecińska - Iskra Golczewo 1 - 0 0 0 14
    Masovia Maszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 0 0 14
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 2 - 4 0 0 42
    Tanowia Tanowo - Promień Mosty 3 - 1 0 0 11
    Światowid Łobez - Sparta Gryfice 4 - 1 0 0 18
    Zootechnik Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 0 0 3
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Promień Mosty - Światowid Łobez 3 - 1 0 0 11
    Iskierka Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 6 - 0 0 0 4
    Sparta Gryfice - Wicher Brojce 4 - 1 0 0 20
    Mewa Resko - Tanowia Tanowo 2 - 1 0 0 20
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 1 1 13
    Iskra Golczewo - Zootechnik Kołbacz 5 - 1 0 0 8
    Mierzynianka Mierzyn - Victoria 95 Przecław 4 - 1 0 0 4
    Kasta Szczecin-Majowe - Masovia Maszewo 1 - 2 0 0 12
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Victoria 95 Przecław 1 - 1 0 0 11
    Zootechnik Kołbacz - Iskierka Szczecin 0 - 5 0 0 7
    Tanowia Tanowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 2 0 0 11
    Ehrle Dobra Szczecińska - Mierzynianka Mierzyn 3 - 0 0 0 2
    Masovia Maszewo - Iskra Golczewo 2 - 1 0 0 12
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 0 0 0 6
    Sparta Gryfice - Promień Mosty 1 - 1 0 0 18
    Światowid Łobez - Mewa Resko 4 - 1 0 0 47
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - Masovia Maszewo 1 - 2 0 0 2
    Victoria 95 Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 0 0 0 4
    Promień Mosty - Wicher Brojce 2 - 0 0 0 2
    Mierzynianka Mierzyn - Zootechnik Kołbacz 3 - 1 0 0 0
    Mewa Resko - Sparta Gryfice 2 - 1 0 0 14
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Światowid Łobez 1 - 0 1 0 17
    Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 0 0 3
    Kasta Szczecin-Majowe - Tanowia Tanowo 1 - 2 0 0 0
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 2 0 0 10
    Tanowia Tanowo - Iskra Golczewo 5 - 1 0 0 18
    Promień Mosty - Mewa Resko 3 - 0 0 0 14
    Sparta Gryfice - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 3 98 91
    Masovia Maszewo - Mierzynianka Mierzyn 3 - 0 0 0 6
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskierka Szczecin 1 - 0 0 0 0
    Światowid Łobez - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 1 0 0 8
    Zootechnik Kołbacz - Victoria 95 Przecław 1 - 2 0 0 2
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - Tanowia Tanowo 1 - 2 0 0 0
    Victoria 95 Przecław - Masovia Maszewo 1 - 1 0 0 2
    Mewa Resko - Wicher Brojce 3 - 1 0 0 15
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Promień Mosty 8 - 0 1 0 11
    Mierzynianka Mierzyn - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 4 0 0 0
    Ehrle Dobra Szczecińska - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 0 0 7
    Iskra Golczewo - Światowid Łobez 1 - 0 0 0 13
    Kasta Szczecin-Majowe - Sparta Gryfice 3 - 4 0 0 3
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Mewa Resko 1 - 0 1 0 30
    Wicher Brojce - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 0 0 31
    Iskierka Szczecin - Światowid Łobez 3 - 0 0 0 18
    Ehrle Dobra Szczecińska - Masovia Maszewo 0 - 3 0 0 7
    Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 0 - 0 1 99 31
    Mierzynianka Mierzyn - Tanowia Tanowo 1 - 3 0 0 2
    Victoria 95 Przecław - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 0 0 4
    Kasta Szczecin-Majowe - Promień Mosty 2 - 2 0 0 5
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Światowid Łobez - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 2 0 13
    Mewa Resko - Kasta Szczecin-Majowe 6 - 0 0 0 15
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Wicher Brojce 2 - 1 2 0 27
    Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin 2 - 1 0 58 9
    Tanowia Tanowo - Victoria 95 Przecław 3 - 3 0 0 0
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 1 0 0 1
    Masovia Maszewo - Zootechnik Kołbacz 1 - 2 0 0 9
    Promień Mosty - Iskra Golczewo 2 - 6 0 0 14
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - Promień Mosty 7 - 1 0 0 6
    Iskra Golczewo - Mewa Resko 6 - 1 2 92 32
    Wicher Brojce - Masovia Maszewo 1 - 2 1 0 18
    Ehrle Dobra Szczecińska - Tanowia Tanowo 1 - 3 0 0 6
    Mierzynianka Mierzyn - Sparta Gryfice 4 - 0 0 0 16
    Victoria 95 Przecław - Światowid Łobez 3 - 1 0 0 9
    Kasta Szczecin-Majowe - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 2 0 0 9
    Zootechnik Kołbacz - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 0 0 0 7
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Brojce 0 - 2 0 0 9
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskra Golczewo 4 - 2 1 74 31
    Mewa Resko - Iskierka Szczecin 4 - 2 0 0 8
    Promień Mosty - Mierzynianka Mierzyn 2 - 3 0 0 2
    Sparta Gryfice - Victoria 95 Przecław 3 - 1 0 0 7
    Światowid Łobez - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 5 0 0 14
    Tanowia Tanowo - Zootechnik Kołbacz 0 - 1 1 0 11
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Masovia Maszewo 1 - 5 0 0 3
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 0 0 0 9
    Iskra Golczewo - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 0 0 46 3
    Mierzynianka Mierzyn - Mewa Resko 2 - 2 0 0 4
    Masovia Maszewo - Tanowia Tanowo 2 - 2 0 0 3
    Victoria 95 Przecław - Promień Mosty 0 - 3 0 0 9
    Iskierka Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 1 0 10
    Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice 0 - 4 0 63 15
    Zootechnik Kołbacz - Światowid Łobez 0 - 1 0 0 21
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 0 3
    Światowid Łobez - Masovia Maszewo 1 - 4 0 0 30
    Mewa Resko - Victoria 95 Przecław 3 - 0 0 0 5
    Iskra Golczewo - Wicher Brojce 3 - 1 1 0 21
    Kasta Szczecin-Majowe - Iskierka Szczecin 1 - 7 0 0 4
    Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 0 0 1
    Promień Mosty - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 0 0 0 2
    Sparta Gryfice - Zootechnik Kołbacz 5 - 1 0 70 10
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Victoria 95 Przecław - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 0 0 0
    Ehrle Dobra Szczecińska - Mewa Resko 0 - 1 0 0 9
    Wicher Brojce - Tanowia Tanowo 3 - 0 0 0 0
    Mierzynianka Mierzyn - Kasta Szczecin-Majowe 7 - 0 0 0 10
    Iskierka Szczecin - Iskra Golczewo 1 - 3 0 0 8
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Światowid Łobez 3 - 0 0 0 41
    Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 3 - 0 0 56 29
    Zootechnik Kołbacz - Promień Mosty 0 - 0 1 0 2
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Promień Mosty - Masovia Maszewo 0 - 3 0 57 27
    Światowid Łobez - Tanowia Tanowo 1 - 2 0 0 10
    Mewa Resko - Zootechnik Kołbacz 1 - 0 0 0 13
    Kasta Szczecin-Majowe - Victoria 95 Przecław 3 - 0 0 0 0
    Iskierka Szczecin - Wicher Brojce 1 - 1 0 0 6
    Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 0 59 9
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 2 0 0 27
    Iskra Golczewo - Mierzynianka Mierzyn 3 - 2 0 0 8
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Kasta Szczecin-Majowe 5 - 2 0 0 0
    Tanowia Tanowo - Sparta Gryfice 1 - 2 0 0 9
    Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Szczecin 3 - 2 0 0 0
    Wicher Brojce - Światowid Łobez 3 - 0 0 0 15
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Promień Mosty 4 - 1 0 0 1
    Victoria 95 Przecław - Iskra Golczewo 0 - 3 0 0 0
    Masovia Maszewo - Mewa Resko 3 - 1 0 61 18
    Zootechnik Kołbacz - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 5 1 0 11
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - Victoria 95 Przecław 3 - 0 0 0 0
    Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce 3 - 1 0 0 10
    Mewa Resko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 4 0 0 6
    Iskra Golczewo - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 0 0 0 8
    Promień Mosty - Tanowia Tanowo 1 - 4 0 0 3
    Sparta Gryfice - Światowid Łobez 3 - 0 0 0 21
    Kasta Szczecin-Majowe - Zootechnik Kołbacz 4 - 3 0 0 1
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Masovia Maszewo 2 - 0 0 1 29
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Victoria 95 Przecław - Mierzynianka Mierzyn 0 - 3 0 0 0
    Światowid Łobez - Promień Mosty 6 - 1 0 0 21
    Ehrle Dobra Szczecińska - Iskierka Szczecin 1 - 1 0 0 2
    Tanowia Tanowo - Mewa Resko 1 - 2 0 0 6
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 0 0 6
    Masovia Maszewo - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 0 0 21 5
    Wicher Brojce - Sparta Gryfice 2 - 1 1 0 30
    Zootechnik Kołbacz - Iskra Golczewo 0 - 2 0 0 15
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Victoria 95 Przecław - Wicher Brojce 0 - 3 0 0 0
    Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 1 0 0 0
    Mewa Resko - Światowid Łobez 3 - 0 0 0 33
    Promień Mosty - Sparta Gryfice 2 - 0 0 43 29
    Kasta Szczecin-Majowe - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 1 0 0 1
    Iskierka Szczecin - Zootechnik Kołbacz 3 - 1 0 0 2
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Tanowia Tanowo 3 - 0 0 0 18
    Iskra Golczewo - Masovia Maszewo 2 - 1 2 93 40
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra Szczecińska - Victoria 95 Przecław 3 - 0 0 0 0
    Światowid Łobez - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 3 0 0 39
    Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 0 0 12
    Wicher Brojce - Promień Mosty 2 - 2 1 0 64
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 3 - 2 0 0 4
    Sparta Gryfice - Mewa Resko 2 - 4 0 54 22
    Masovia Maszewo - Iskierka Szczecin 3 - 0 0 0 0
    Zootechnik Kołbacz - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 0 3
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskierka Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 0 0 0
    Iskra Golczewo - Tanowia Tanowo 5 - 2 0 18 0
    Ehrle Dobra Szczecińska - Wicher Brojce 1 - 1 0 0 13
    Mewa Resko - Promień Mosty 6 - 2 0 0 19
    Mierzynianka Mierzyn - Masovia Maszewo 1 - 1 0 0 0
    Victoria 95 Przecław - Zootechnik Kołbacz 0 - 3 0 0 0
    Kasta Szczecin-Majowe - Światowid Łobez 0 - 4 0 0 15
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 7 - 1 2 86 83
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Światowid Łobez - Iskra Golczewo 1 - 3 0 0 16
    Tanowia Tanowo - Iskierka Szczecin 0 - 6 0 0 0
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn 3 - 0 0 0 0
    Wicher Brojce - Mewa Resko 2 - 1 1 0 102
    Promień Mosty - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 5 0 0 23
    Sparta Gryfice - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 0 0 7
    Masovia Maszewo - Victoria 95 Przecław 3 - 0 0 0 0
    Zootechnik Kołbacz - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 0 0 0 6
     
    top komentarze
    newsy:
    13 » Przygotowania do nowej  »
    2 » Czy Gwardia i Bałtyk Ko »
    1 » Plan meczów kontrolnych »
    1 » Trener poszukuje klubu
    1 » Trener poszukuje
    1 » Sparingpartnerzy poszuk »
    mecze:
    1 » Orkan Suchań-Energetyk  »
    1 » Intermarche-Rega Trzebi »
    1 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 2
    aszef Bengoro
    gości: 1
    statystyki portalu
    • drużyn: 2910
    • imprez: 127702
    • newsów: 74359
    • użytkowników: 75070
    • komentarzy: 1112089
    • zdjęć: 807371
    • relacji: 38995
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2021 - by ligowiec team
    Polityka Cookies