ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - Szczecińska Liga Okręgowa 2014/2015
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Piast Chociwel 30 71 23 2 5 73 / 25 12 1 2 45 / 12 11 1 3 28 / 13
2.  Jeziorak Szczecin 30 63 20 3 7 70 / 43 11 2 2 45 / 18 9 1 5 25 / 25
3.  Morzycko Moryń 30 53 14 11 5 52 / 34 10 4 1 33 / 13 4 7 4 19 / 21
4.  Pomorzanin Nowogard 30 50 15 5 10 49 / 33 10 1 4 28 / 12 5 4 6 21 / 21
5.  Zorza Dobrzany 30 47 11 14 5 64 / 44 5 9 1 33 / 20 6 5 4 31 / 24 2 4 1 1 0 3 / 2
6.  Stal Lipiany 30 47 14 5 11 55 / 41 8 2 5 34 / 18 6 3 6 21 / 23 2 1 0 1 1 2 / 3
7.  Kłos Pełczyce 30 44 13 5 12 43 / 45 9 3 3 24 / 13 4 2 9 19 / 32 2 3 1 0 1 3 / 3
8.  Sparta Węgorzyno 30 44 13 5 12 45 / 38 8 2 5 32 / 14 5 3 7 13 / 24 2 3 1 0 1 3 / 3
9.  Ina Ińsko 30 40 11 7 12 40 / 51 5 5 5 19 / 20 6 2 7 21 / 31 2 6 2 0 0 5 / 2
10.  Polonia Płoty 30 40 11 7 12 57 / 55 10 2 3 38 / 15 1 5 9 19 / 40 2 0 0 0 2 2 / 5
11.  Błękit Pniewo 30 38 11 5 14 49 / 67 8 3 4 35 / 29 3 2 10 14 / 38
12.  Odrzanka Nest Paliwa Radz. 30 37 11 4 15 41 / 58 7 1 7 25 / 20 4 3 8 16 / 38
13.  Unia Dolice 30 35 9 8 13 64 / 52 6 4 5 41 / 24 3 4 8 23 / 28
14.  Orkan Suchań 30 24 6 6 18 33 / 79 3 5 7 19 / 28 3 1 11 14 / 51 2 6 2 0 0 5 / 2
15.  Gavia Choszczno 30 24 6 6 18 43 / 67 5 2 8 23 / 20 1 4 10 20 / 47 2 0 0 0 2 2 / 5
16.  Flota II Świnoujście 30 16 5 1 24 33 / 79 4 1 10 26 / 35 1 0 14 7 / 44
  • Nominalnie spadają dwie drużyny, jednak liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi do Szczecińskiej Ligi Okręgowej
  • wyniki spotkań - Szczecińska Liga Okręgowa 2014/2015
      12345678910111213141516
    1.  Błękit Pniewo
     
    2.  Flota II Świnoujście
     
    3.  Gavia Choszczno
     
    4.  Ina Ińsko
     
    5.  Jeziorak Szczecin
     
    6.  Kłos Pełczyce
     
    7.  Morzycko Moryń
     
    8.  Odrzanka Radziszewo
     
    9.  Orkan Suchań
     
    10.  Piast Chociwel
     
    11.  Polonia Płoty
     
    12.  Pomorzanin Nowogard
     
    13.  Sparta Węgorzyno
     
    14.  Stal Lipiany
     
    15.  Unia Dolice
     
    16.  Zorza Dobrzany
     
    terminarz - Szczecińska Liga Okręgowa 2014/2015
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Węgorzyno - Gavia Choszczno 2 - 1 2 0 19
    Pomorzanin Nowogard - Ina Ińsko 2 - 0 0 0 20
    Piast Chociwel - Flota II Świnoujście 3 - 0 0 0 9
    Jeziorak Szczecin - Kłos Pełczyce 0 - 1 0 0 21
    Zorza Dobrzany - Odrzanka Radziszewo 2 - 2 0 0 1
    Błękit Pniewo - Unia Dolice 3 - 2 0 0 8
    Orkan Suchań - Stal Lipiany 0 - 2 2 0 12
    Morzycko Moryń - Polonia Płoty 2 - 1 0 0 15
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Lipiany - Odrzanka Radziszewo 6 - 1 1 0 24
    Gavia Choszczno - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 0 0 13
    Unia Dolice - Piast Chociwel 1 - 2 0 0 14
    Ina Ińsko - Błękit Pniewo 1 - 3 0 0 18
    Polonia Płoty - Jeziorak Szczecin 3 - 0 0 0 18
    Flota II Świnoujście - Zorza Dobrzany 2 - 9 0 14 8
    Kłos Pełczyce - Sparta Węgorzyno 2 - 0 0 0 10
    Orkan Suchań - Morzycko Moryń 0 - 0 0 0 4
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Węgorzyno - Polonia Płoty 4 - 1 1 0 21
    Pomorzanin Nowogard - Kłos Pełczyce 4 - 0 0 0 29
    Piast Chociwel - Ina Ińsko 2 - 1 0 22 58
    Jeziorak Szczecin - Orkan Suchań 4 - 1 0 0 13
    Zorza Dobrzany - Unia Dolice 2 - 2 0 0 2
    Odrzanka Radziszewo - Flota II Świnoujście 3 - 0 0 0 6
    Morzycko Moryń - Stal Lipiany 3 - 1 1 0 17
    Błękit Pniewo - Gavia Choszczno 6 - 4 0 0 23
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Ina Ińsko - Zorza Dobrzany 0 - 1 0 50 25
    Gavia Choszczno - Piast Chociwel 0 - 2 0 0 15
    Stal Lipiany - Flota II Świnoujście 5 - 1 1 0 6
    Orkan Suchań - Sparta Węgorzyno 0 - 2 0 0 9
    Kłos Pełczyce - Błękit Pniewo 1 - 3 0 0 21
    Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 5 - 2 0 0 39
    Morzycko Moryń - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 0 6
    Unia Dolice - Odrzanka Radziszewo 2 - 2 0 0 11
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękit Pniewo - Polonia Płoty 3 - 3 0 0 35
    Zorza Dobrzany - Gavia Choszczno 2 - 2 0 0 4
    Piast Chociwel - Kłos Pełczyce 5 - 2 0 29 10
    Sparta Węgorzyno - Morzycko Moryń 1 - 1 0 0 4
    Pomorzanin Nowogard - Orkan Suchań 3 - 1 0 34 18
    Jeziorak Szczecin - Stal Lipiany 3 - 3 0 0 24
    Odrzanka Radziszewo - Ina Ińsko 3 - 4 0 31 26
    Flota II Świnoujście - Unia Dolice 3 - 1 0 0 0
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Lipiany - Unia Dolice 0 - 4 1 0 12
    Gavia Choszczno - Odrzanka Radziszewo 4 - 1 0 0 9
    Polonia Płoty - Piast Chociwel 0 - 1 0 0 22
    Orkan Suchań - Błękit Pniewo 0 - 0 0 0 18
    Jeziorak Szczecin - Sparta Węgorzyno 2 - 0 0 0 12
    Ina Ińsko - Flota II Świnoujście 2 - 0 0 43 4
    Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 3 - 2 0 0 11
    Morzycko Moryń - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 0 0 8
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Polonia Płoty 3 - 3 0 58 7
    Pomorzanin Nowogard - Jeziorak Szczecin 2 - 0 0 0 15
    Odrzanka Radziszewo - Kłos Pełczyce 0 - 1 0 0 36
    Unia Dolice - Ina Ińsko 5 - 2 0 0 8
    Piast Chociwel - Orkan Suchań 7 - 0 0 73 18
    Flota II Świnoujście - Gavia Choszczno 0 - 4 0 40 5
    Błękit Pniewo - Morzycko Moryń 2 - 4 0 0 27
    Sparta Węgorzyno - Stal Lipiany 1 - 2 1 0 15
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Gavia Choszczno - Unia Dolice 1 - 1 0 0 11
    Stal Lipiany - Ina Ińsko 4 - 1 1 0 10
    Orkan Suchań - Zorza Dobrzany 2 - 2 0 0 5
    Sparta Węgorzyno - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 0 31
    Kłos Pełczyce - Flota II Świnoujście 2 - 1 0 0 14
    Polonia Płoty - Odrzanka Radziszewo 4 - 0 0 0 10
    Morzycko Moryń - Piast Chociwel 1 - 1 0 0 9
    Jeziorak Szczecin - Błękit Pniewo 2 - 0 0 77 16
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Odrzanka Radziszewo - Orkan Suchań 1 - 1 0 0 9
    Piast Chociwel - Jeziorak Szczecin 4 - 1 0 67 22
    Pomorzanin Nowogard - Stal Lipiany 2 - 1 1 0 24
    Zorza Dobrzany - Morzycko Moryń 1 - 1 0 0 8
    Unia Dolice - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 20
    Ina Ińsko - Gavia Choszczno 0 - 0 0 0 8
    Flota II Świnoujście - Polonia Płoty 1 - 0 0 0 13
    Błękit Pniewo - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 0 17
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Lipiany - Gavia Choszczno 5 - 1 0 0 19
    Orkan Suchań - Flota II Świnoujście 2 - 4 1 0 11
    Jeziorak Szczecin - Zorza Dobrzany 2 - 1 0 0 4
    Sparta Węgorzyno - Piast Chociwel 0 - 1 0 91 64
    Pomorzanin Nowogard - Błękit Pniewo 1 - 0 0 0 34
    Kłos Pełczyce - Ina Ińsko 1 - 0 0 0 9
    Polonia Płoty - Unia Dolice 4 - 1 0 0 7
    Morzycko Moryń - Odrzanka Radziszewo 3 - 1 0 0 8
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękit Pniewo - Stal Lipiany 2 - 0 0 0 6
    Piast Chociwel - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 0 76 83
    Odrzanka Radziszewo - Jeziorak Szczecin 2 - 3 0 0 9
    Zorza Dobrzany - Sparta Węgorzyno 0 - 0 0 0 21
    Unia Dolice - Orkan Suchań 5 - 0 0 62 12
    Ina Ińsko - Polonia Płoty 2 - 1 0 0 8
    Flota II Świnoujście - Morzycko Moryń 2 - 2 0 1 10
    Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce 0 - 3 0 0 23
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Płoty - Gavia Choszczno 7 - 2 0 0 11
    Jeziorak Szczecin - Flota II Świnoujście 3 - 0 1 0 16
    Pomorzanin Nowogard - Zorza Dobrzany 0 - 3 0 0 16
    Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 2 - 1 0 0 14
    Orkan Suchań - Ina Ińsko 0 - 1 0 0 6
    Morzycko Moryń - Unia Dolice 0 - 0 0 0 3
    Sparta Węgorzyno - Odrzanka Radziszewo 6 - 0 0 0 16
    Błękit Pniewo - Piast Chociwel 1 - 4 0 0 30
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Błękit Pniewo 5 - 0 0 0 16
    Flota II Świnoujście - Sparta Węgorzyno 6 - 0 0 0 16
    Piast Chociwel - Stal Lipiany 3 - 1 0 84 17
    Odrzanka Radziszewo - Pomorzanin Nowogard 0 - 1 0 0 10
    Ina Ińsko - Morzycko Moryń 2 - 2 0 7 2
    Gavia Choszczno - Orkan Suchań 1 - 2 0 0 10
    Unia Dolice - Jeziorak Szczecin 2 - 3 0 0 8
    Kłos Pełczyce - Polonia Płoty 0 - 0 0 0 7
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Lipiany - Polonia Płoty 1 - 1 0 0 7
    Jeziorak Szczecin - Ina Ińsko 5 - 1 0 0 16
    Pomorzanin Nowogard - Flota II Świnoujście 1 - 0 0 0 16
    Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 93 32
    Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 4 - 1 0 0 16
    Błękit Pniewo - Odrzanka Radziszewo 3 - 0 0 0 8
    Morzycko Moryń - Gavia Choszczno 0 - 0 0 0 5
    Sparta Węgorzyno - Unia Dolice 2 - 0 0 0 9
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Stal Lipiany 1 - 1 0 0 9
    Odrzanka Radziszewo - Piast Chociwel 0 - 1 0 25 19
    Ina Ińsko - Sparta Węgorzyno 1 - 1 1 0 26
    Gavia Choszczno - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 53 16
    Polonia Płoty - Orkan Suchań 2 - 0 0 0 8
    Unia Dolice - Pomorzanin Nowogard 3 - 3 1 0 23
    Kłos Pełczyce - Morzycko Moryń 3 - 0 0 0 12
    Flota II Świnoujście - Błękit Pniewo 9 - 0 0 0 17
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Gavia Choszczno - Sparta Węgorzyno 0 - 1 1 1 26
    Stal Lipiany - Orkan Suchań 5 - 1 0 0 5
    Polonia Płoty - Morzycko Moryń 1 - 1 1 0 17
    Kłos Pełczyce - Jeziorak Szczecin 0 - 0 0 0 4
    Ina Ińsko - Pomorzanin Nowogard 0 - 0 0 0 20
    Unia Dolice - Błękit Pniewo 4 - 1 0 0 42
    Odrzanka Radziszewo - Zorza Dobrzany 2 - 0 0 0 14
    Flota II Świnoujście - Piast Chociwel 2 - 4 0 0 14
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Flota II Świnoujście 3 - 0 0 0 14
    Piast Chociwel - Unia Dolice 2 - 0 0 0 7
    Błękit Pniewo - Ina Ińsko 1 - 1 0 0 12
    Jeziorak Szczecin - Polonia Płoty 2 - 1 0 0 10
    Morzycko Moryń - Orkan Suchań 5 - 0 1 0 12
    Odrzanka Radziszewo - Stal Lipiany 0 - 3 0 0 19
    Pomorzanin Nowogard - Gavia Choszczno 4 - 1 1 0 14
    Sparta Węgorzyno - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 0 8
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Orkan Suchań - Jeziorak Szczecin 5 - 0 0 0 16
    Gavia Choszczno - Błękit Pniewo 4 - 0 0 1 29
    Stal Lipiany - Morzycko Moryń 0 - 1 1 0 8
    Ina Ińsko - Piast Chociwel 0 - 2 0 45 26
    Unia Dolice - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 0 1
    Polonia Płoty - Sparta Węgorzyno 2 - 1 1 0 31
    Kłos Pełczyce - Pomorzanin Nowogard 2 - 0 0 0 26
    Flota II Świnoujście - Odrzanka Radziszewo 0 - 1 0 0 9
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Flota II Świnoujście - Stal Lipiany 1 - 3 0 0 0
    Odrzanka Radziszewo - Unia Dolice 3 - 2 0 0 19
    Zorza Dobrzany - Ina Ińsko 3 - 3 0 69 17
    Piast Chociwel - Gavia Choszczno 2 - 0 0 46 10
    Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty 1 - 1 1 36 51
    Sparta Węgorzyno - Orkan Suchań 6 - 0 1 0 36
    Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 2 - 1 1 0 12
    Błękit Pniewo - Kłos Pełczyce 2 - 0 0 0 43
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Lipiany - Jeziorak Szczecin 2 - 0 0 0 16
    Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 6 - 3 0 0 6
    Ina Ińsko - Odrzanka Radziszewo 1 - 0 0 0 13
    Unia Dolice - Flota II Świnoujście 5 - 0 0 0 3
    Polonia Płoty - Błękit Pniewo 1 - 1 0 0 9
    Kłos Pełczyce - Piast Chociwel 1 - 3 0 0 15
    Morzycko Moryń - Sparta Węgorzyno 3 - 1 1 0 22
    Orkan Suchań - Pomorzanin Nowogard 2 - 2 0 0 26
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce 3 - 3 0 0 12
    Błękit Pniewo - Orkan Suchań 2 - 3 0 0 12
    Pomorzanin Nowogard - Morzycko Moryń 0 - 1 1 0 33
    Unia Dolice - Stal Lipiany 1 - 2 0 0 6
    Odrzanka Radziszewo - Gavia Choszczno 1 - 0 0 0 5
    Piast Chociwel - Polonia Płoty 7 - 1 0 0 19
    Sparta Węgorzyno - Jeziorak Szczecin 0 - 1 1 0 32
    Flota II Świnoujście - Ina Ińsko 0 - 1 0 0 11
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Płoty - Zorza Dobrzany 0 - 1 0 0 10
    Ina Ińsko - Unia Dolice 1 - 4 0 0 4
    Stal Lipiany - Sparta Węgorzyno 0 - 0 0 0 20
    Kłos Pełczyce - Odrzanka Radziszewo 1 - 3 0 0 9
    Gavia Choszczno - Flota II Świnoujście 3 - 1 0 0 3
    Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Nowogard 0 - 3 0 0 49
    Orkan Suchań - Piast Chociwel 0 - 4 0 0 12
    Morzycko Moryń - Błękit Pniewo 2 - 1 1 0 10
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Odrzanka Radziszewo - Polonia Płoty 5 - 0 0 0 10
    Unia Dolice - Gavia Choszczno 2 - 0 0 61 6
    Ina Ińsko - Stal Lipiany 1 - 1 0 0 10
    Zorza Dobrzany - Orkan Suchań 4 - 1 0 0 5
    Błękit Pniewo - Jeziorak Szczecin 1 - 4 0 0 15
    Piast Chociwel - Morzycko Moryń 3 - 1 0 0 26
    Pomorzanin Nowogard - Sparta Węgorzyno 1 - 2 2 0 66
    Flota II Świnoujście - Kłos Pełczyce 0 - 1 0 0 6
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Lipiany - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 0 0 33
    Gavia Choszczno - Ina Ińsko 0 - 1 0 0 6
    Sparta Węgorzyno - Błękit Pniewo 2 - 1 1 0 9
    Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 2 - 1 0 20 29
    Morzycko Moryń - Zorza Dobrzany 2 - 2 0 0 8
    Orkan Suchań - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 0 0 5
    Polonia Płoty - Flota II Świnoujście 3 - 0 0 0 15
    Kłos Pełczyce - Unia Dolice 1 - 0 0 1 8
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Jeziorak Szczecin 0 - 1 0 65 20
    Ina Ińsko - Kłos Pełczyce 3 - 1 0 0 10
    Odrzanka Radziszewo - Morzycko Moryń 2 - 1 0 41 4
    Piast Chociwel - Sparta Węgorzyno 3 - 0 0 34 79
    Unia Dolice - Polonia Płoty 6 - 2 0 0 14
    Błękit Pniewo - Pomorzanin Nowogard 3 - 2 0 0 23
    Gavia Choszczno - Stal Lipiany 0 - 1 0 0 7
    Flota II Świnoujście - Orkan Suchań 0 - 3 0 0 8
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Morzycko Moryń - Flota II Świnoujście 3 - 0 0 0 0
    Sparta Węgorzyno - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 12
    Stal Lipiany - Błękit Pniewo 2 - 3 0 0 9
    Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel 2 - 0 0 0 29
    Jeziorak Szczecin - Odrzanka Radziszewo 5 - 1 0 47 18
    Orkan Suchań - Unia Dolice 0 - 4 0 0 4
    Polonia Płoty - Ina Ińsko 1 - 3 0 0 22
    Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno 1 - 1 0 0 9
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Flota II Świnoujście - Jeziorak Szczecin 0 - 3 0 0 4
    Piast Chociwel - Błękit Pniewo 2 - 0 0 0 11
    Gavia Choszczno - Polonia Płoty 3 - 0 0 60 27
    Ina Ińsko - Orkan Suchań 3 - 1 0 0 11
    Unia Dolice - Morzycko Moryń 2 - 3 0 0 7
    Odrzanka Radziszewo - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 0 4
    Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 3 - 0 0 0 7
    Zorza Dobrzany - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 0 0 12
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Węgorzyno - Flota II Świnoujście 3 - 0 0 0 0
    Polonia Płoty - Kłos Pełczyce 3 - 2 0 0 21
    Pomorzanin Nowogard - Odrzanka Radziszewo 0 - 1 0 0 16
    Błękit Pniewo - Zorza Dobrzany 1 - 1 0 0 4
    Jeziorak Szczecin - Unia Dolice 1 - 1 1 0 22
    Orkan Suchań - Gavia Choszczno 3 - 1 0 66 0
    Stal Lipiany - Piast Chociwel 0 - 1 0 0 4
    Morzycko Moryń - Ina Ińsko 4 - 0 0 0 15
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Kłos Pełczyce - Orkan Suchań 3 - 0 0 1 2
    Flota II Świnoujście - Pomorzanin Nowogard 0 - 3 0 0 0
    Gavia Choszczno - Morzycko Moryń 0 - 0 0 0 1
    Zorza Dobrzany - Piast Chociwel 3 - 1 0 76 8
    Odrzanka Radziszewo - Błękit Pniewo 2 - 1 0 17 12
    Ina Ińsko - Jeziorak Szczecin 2 - 3 0 0 32
    Polonia Płoty - Stal Lipiany 2 - 0 0 0 13
    Unia Dolice - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 0 30
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Lipiany - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 6
    Piast Chociwel - Odrzanka Radziszewo 0 - 2 0 0 21
    Błękit Pniewo - Flota II Świnoujście 3 - 0 0 0 1
    Pomorzanin Nowogard - Unia Dolice 5 - 1 0 0 19
    Sparta Węgorzyno - Ina Ińsko 0 - 2 0 0 36
    Jeziorak Szczecin - Gavia Choszczno 12 - 3 0 0 21
    Morzycko Moryń - Kłos Pełczyce 2 - 1 0 0 22
    Orkan Suchań - Polonia Płoty 0 - 4 0 0 19
     
    top komentarze
    newsy:
    mecze:
    41 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
    33 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
    26 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
    21 » Pogoń Barlinek-Ina Ińsk »
    17 » Stal Lipiany-Sęp Brzesk »
    14 » Pogoń Połczyn Zdrój-Gav »
    13 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
    13 » Sad Chwiram-Zawisza Grz »
    11 » Błękitni II Stargard-Da »
    11 » Sęp Brzesko-Piast Kolin
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 12
    Donaldighn... EGT
    filip1515 Harvard
    hudini Jim
    lukaszblaz... Marny24ndp
    Marpol76 mkustosz
    sodom666 Vukovic
    gości: 3
    statystyki portalu
    • drużyn: 3129
    • imprez: 151717
    • newsów: 78213
    • użytkowników: 81187
    • komentarzy: 1175980
    • zdjęć: 900692
    • relacji: 40669
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2024 - by ligowiec team
    Polityka Cookies