ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
Sparingi
wersja do druku
2017-10 relacja fotki komentarze
Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów 3 - 0 1 0 0
Pogoń Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. 2 - 1 3 0 1
2017-09 relacja fotki komentarze
01-09 14:00  Komarex Komarowo - Wicher Przemocze 0 0 0
Trefl Sopot - AZS Koszalin 106 - 107 0 0 0
Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin 91 - 82 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Basket Poznań 74 - 90 0 0 0
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 90 - 106 0 0 0
Pogoń Szczecin - Osadnik Myślibórz 10 - 0 1 126 6
Spójnia Stargard - Energa Kotwica Kołobrzeg 92 - 79 0 0 0
Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin 68 - 78 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Sokół Międzychód 74 - 70 0 0 0
Spójnia Stargard - Basket Poznań 90 - 73 0 0 0
Darpol Barzowice - Pogoń Noskowo 5 - 2 0 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Rostock Sea Wolves 66 - 86 0 0 0
Spójnia Stargard - King Wilki Morskie Szczecin 79 - 91 1 0 1
Energa Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin 72 - 81 1 0 0
King Wilki Morskie Szczecin - Asseco Gdynia 103 - 61 0 0 0
Spójnia Stargard - Czarni Słupsk 69 - 73 0 0 0
King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 98 - 83 0 0 0
AZS Koszalin - Lions London 86 - 90 0 0 0
AZS Koszalin - Czarni Słupsk 80 - 80 0 0 0
Spójnia Stargard - Lions London 91 - 82 0 0 0
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 63 - 62 1 0 0
Eisbären Bremerhaven - King Wilki Morskie Szczecin 86 - 72 1 0 0
Trefl Sopot - AZS Koszalin 91 - 77 1 0 0
Eisbären Bremerhaven - King Wilki Morskie Szczecin 77 - 74 1 0 0
Polska - Węgry 6 - 4 1 1 0
2017-08 relacja fotki komentarze
Stilon Gorzów Wlkp. - Świt Skolwin 1 - 2 1 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - GKS Leśnik Manowo 1 - 2 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Sokół Karlino 1 - 0 0 0 0
Zorza Dobrzany - Unia Dolice 4 - 0 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole 5 - 1 0 0 0
Świt Skolwin - Chemik Police 1 - 2 1 0 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Iskra Banie 5 - 3 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Czarni Czarne 3 - 3 0 0 0
Orzeł Łubowo - KS Gwda Wielka 1 - 3 0 0 0
Darłovia Darłowo - Jantar Ustka 4 - 4 0 0 1
Gavia Choszczno - Iskra Pomień 1 - 0 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Rasel Dygowo 0 - 5 0 0 0
Jantar Dziwnów - Gryf Kamień Pomorski 1 - 6 0 0 0
Błonie Barwice - Iskra Białogard 4 - 1 0 0 0
Wicher Mierzym - Grot Bonin 5 - 4 0 0 0
Ogniwo Dzwonowo - Płomień Lisowo 1 - 3 0 0 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Masovia Maszewo 3 - 4 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 8 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Dąb Dębice 4 - 4 0 0 0
Orkan Śmiłowo - Korona Człopa 9 - 1 0 0 0
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 1 - 1 0 0 0
Ilanka Rzepin - Odra Chojna 3 - 1 0 0 0
Zorza Dobrzany - Ina Goleniów 3 - 1 0 0 0
Piast Kolin - Sparta Skalin 5 - 4 0 0 0
Gavia Choszczno - Remor Recz 6 - 2 0 27 0
Jantar Dziwnów - Pionier Żarnowo 7 - 0 0 0 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Promień Mosty 1 - 2 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Mechanik Bobolice 3 - 2 0 0 0
Ina Goleniów - Wicher Brojce 1 - 0 0 0 0
Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 0 - 0 0 0 1
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 1 - 1 0 0 0
Leśnik Kliniska - Wicher Steklno 1 - 2 0 0 0
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 7 - 0 0 0 0
Błonie Barwice - Iskra Białogard 4 - 1 0 0 0
Kłos Pełczyce - Czarni Browar Witnica 0 - 3 0 0 0
Pogoń Szczecin - Świt Skolwin 0 - 6 1 1 0
Drawa Drawno - Błękitni II Stargard 4 - 5 0 53 0
Korona Człopa - Drawa Krzyż 11 - 1 0 68 0
Kasta Szczecin-Majowe - Czcibor Cedynia 4 - 2 0 0 0
Płomień Jeżyczki - KS Łącko 4 - 4 0 0 0
Darpol Barzowice - Passat Bukowo Morskie 1 - 3 0 0 0
Błękitni Sarnik - Sława Choszczno 4 - 3 0 0 0
Sokół Granowo - Grom Płonno 2 - 2 0 0 0
Płomień Lisowo - Sokół Sokoliniec 3 - 1 0 0 0
Płomień Myślino - Spójnia Świdwin 7 - 2 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 0 - 1 0 0 0
Ina Goleniów - Świt Skolwin 1 - 3 1 0 0
Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 3 - 0 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna 2 - 8 0 0 0
Drawa Drawno - Lotnik Mirosławiec 6 - 1 0 54 2
Wicher Mierzym - Fala Abfrost Gąski 2 - 1 0 0 0
Błękit Pniewo - Wołczkowo-Bezrzecze 7 - 3 0 0 0
Darłovia Darłowo - Gwardia Koszalin 4 - 1 0 0 0
Ina Ińsko - Sokół Sokoliniec 5 - 2 0 0 0
Mewa Resko - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 5 0 0 0
Dąb Dębno - Odra Chojna 2 - 7 0 0 0
Lech Czaplinek - Korona Człopa 2 - 0 0 0 0
Energetyk Gryfino - Świt Skolwin 3 - 0 0 0 0
Klon Krzęcin - Orzeł Bierzwnik 2 - 1 0 0 0
Olimp Złocieniec - Piast Chociwel 1 - 2 0 0 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Arkonia Szczecin 1 - 3 0 0 0
Flota Świnoujście - Jantar Dziwnów 6 - 1 0 28 1
Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca 6 - 1 0 0 0
Ina Ińsko - Płomień Lisowo 3 - 2 0 0 0
Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka 3 - 2 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 4 - 0 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Korona Stuchowo 3 - 1 0 0 0
Drawa Drawno - Korona Człopa 4 - 4 0 77 1
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 4 - 4 0 0 2
Skrzydlaci Będargowo - Sokół Sokoliniec 3 - 1 0 0 1
Pionier Zwierzyn - Sława Choszczno 3 - 4 0 0 0
Światowid 63 II Łobez - Komarex Komarowo 5 - 0 0 0 1
Świt Barnimie - Iskra Pomień 6 - 2 0 0 0
Resko Karcino - Płomień Myślino 2 - 1 0 0 0
KS Gwda Wielka - Wiarus Żółtnica 2 - 3 0 0 0
Korona Stuchowo - Sparta Gryfice 6 - 5 0 27 0
Olimp Złocieniec - Akademia MKP Szczecinek 0 - 7 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Grom Giżyno 2 - 5 0 0 0
Pionier Żarnowo - OKS Center MD Goleniów 0 - 4 0 0 0
Darpol Barzowice - Pogoń Noskowo 6 - 1 0 0 0
Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko 8 - 2 0 0 1
Unia Korzybie - Wrzos Wrześnica 5 - 3 0 0 0
Sława Choszczno - Iskra Lutówko 2 - 9 0 1 0
Trefl Sopot - Energa Kotwica Kołobrzeg 97 - 59 1 0 0
Trefl Sopot - Energa Kotwica Kołobrzeg 68 - 47 1 0 0
Polska - Francja 3 - 4 1 0 2
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 2 - 8 0 0 0
Sława Choszczno - Vitkowia Witkowo 3 - 0 0 0 1
Asseco Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin 84 - 74 0 0 0
2017-07 relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 1 0 5
Drutex-Bytovia Bytów - Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 1 0 0
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 2 - 1 2 0 1
Pogoń Szczecin - Chojniczanka Chojnice 2 - 4 2 86 2
Świt Skolwin - SALOS Szczecin 3 - 0 1 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 2 - 1 0 0 0
Drawa Drawno - Grom Giżyno 4 - 4 0 51 0
Gwardia Koszalin - Energetyk Gryfino 1 - 1 1 0 2
Sparta Węgorzyno - Orkan Suchań 3 - 0 0 0 0
Vineta Wolin - Wicher Brojce 5 - 3 0 0 0
Sparta Węgorzyno - Bałtyk Koszalin 0 - 3 0 0 0
Gwardia Koszalin - Świt Skolwin 2 - 4 1 0 3
Świt Skolwin - Gwardia Koszalin 4 - 2 0 0 0
Błonie Barwice - Sokół Karlino 2 - 5 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 2 - 3 1 0 0
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 3 - 1 0 0 0
Iskra Banie - Pro-Team Żarczyn 4 - 1 0 0 0
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 2 - 2 0 22 0
Światowid 63 Łobez - Olimp Gościno 0 - 3 0 0 0
Gwardia Koszalin - Drutex-Bytovia Bytów 0 - 1 1 0 0
Gwardia Koszalin - Torgelower FC Greif 2 - 1 1 0 0
Świt Skolwin - Polonia Środa Wlkp. 1 - 0 1 0 0
Stilon Gorzów Wlkp. - Błękitni Stargard 0 - 4 0 0 0
Rasel Dygowo - Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Wicher Brojce 4 - 0 1 27 7
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 0 0 0
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 3 - 2 0 0 0
Jedność-Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 5 0 0 0
Klon Krzęcin - Piast Karsko 1 - 5 0 0 1
Orzeł Łożnica - Iskra Golczewo 2 - 3 0 0 1
PC Kluczevia Stargard - Odra Chojna 1 - 2 0 0 0
Świt Skolwin - KS Polkowice 2 - 0 2 0 0
Świt Skolwin - Warta Poznań 1 - 2 1 0 0
Gavia Choszczno - Arkonia Szczecin 6 - 1 0 0 0
Lech Czaplinek - Światowid 63 Łobez 2 - 3 0 0 0
Błonie Barwice - Sokół Wyczechy 4 - 2 0 0 0
Flota Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 0 35 1
Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 3 - 1 0 0 1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jantar Dziwnów 3 - 5 0 51 0
Orzeł Wałcz - Mirstal Mirosławiec 6 - 1 0 0 0
Dąb Dębice - Radowia Radowo Małe 4 - 4 0 0 0
Korona Stuchowo - Sowianka Sowno 4 - 3 0 0 0
Darłovia Darłowo - GKS Leśnik Manowo 0 - 1 0 0 1
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1 - 1 1 0 0
Drawa Drawno - Pomorzanin Sławoborze 6 - 2 0 61 0
Korona Człopa - KS Leżenica 2 - 1 0 61 0
Piast Kolin - Pomorzanin Krąpiel 3 - 1 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Mechanik Warnice 1 - 4 0 0 0
Czarni Lubanowo - Energetyk II Gryfino 2 - 2 0 0 0
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 7 - 4 0 0 0
Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Myślino 3 - 4 0 0 0
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Zryw Kołbaskowo 5 - 5 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wicher Brojce 3 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - Energetyk Gryfino 5 - 0 1 17 4
Sparta Węgorzyno - Polonia Warszawa 2 - 3 0 0 0
Orzeł Pęckowo - Korona Człopa 2 - 9 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk 1 - 0 2 0 0
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 0 - 0 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Sparta Sycewice 2 - 3 0 0 0
Korona Stuchowo - Sparta Gryfice 2 - 6 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - FASE Szczecin 3 - 1 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Suliszewo 4 - 2 0 0 0
Darłovia Darłowo - Arkadia Malechowo 4 - 1 0 0 1
Kłos Pełczyce - Warta Słońsk 4 - 2 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Orkan Suchań 7 - 5 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 3 - 3 0 0 1
Zorza Dobrzany - Płomień Lisowo 4 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 2 - 1 0 0 0
Hutnik Szczecin - Odra Chojna 1 - 1 0 0 0
Błonie Barwice - Chojniczanka Chojnice 4 - 5 0 0 0
Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 3 - 2 0 0 0
Iskierka Szczecin - Piast Chociwel 1 - 4 0 0 0
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 5 - 3 0 0 0
Orzeł Łożnica - Znicz Niedźwiedź 1 - 4 0 0 0
Gryf Słupsk - Gryf Polanów 2 - 1 1 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Światowid 63 Łobez 1 - 4 0 0 0
Darłovia Darłowo - SSV 80 Gardelegen 1 - 1 0 1 1
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 3 - 1 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Zjednoczeni Kobylanka 2 - 7 0 0 2
Piast Kolin - PC Kluczevia II Stargard 4 - 1 0 0 0
Wrzos Wrześnica - Sokół Kuleszewo 6 - 3 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sęp Brzesko 1 - 5 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Światowid 63 II Łobez 7 - 3 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Błękitni Sarnik 3 - 5 0 0 0
Orzeł Żeńsko - Sława Choszczno 4 - 4 0 0 1
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 0 - 10 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Błękitni II Stargard 5 - 3 0 0 0
Unia Dolice - Orzeł Bierzwnik 5 - 6 0 0 0
Energetyk II Gryfino - Czarni Lubanowo 3 - 2 0 0 0
2017-06 relacja fotki komentarze
Pogoń Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 0 1 0 9
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2 - 1 1 0 0
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 3 - 1 2 0 4
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 2 - 1 2 0 7
2017-05 relacja fotki komentarze
Iskra Białogard - Wojsko Polskie 2 - 3 0 1 1
2017-04 relacja fotki komentarze
KS Łącko - Dolina Łętowska 8 - 2 0 0 0
Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań 2 - 2 0 0 0
2017-03 relacja fotki komentarze
Darłovia Darłowo - Sparta Sycewice 2 - 3 0 0 0
Klon Krzęcin - Drawa Drawno 2 - 9 0 0 0
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 5 - 4 0 0 0
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Piast Chociwel 1 - 3 0 0 0
Ogniwo Babinek - Piast Chociwel 1 - 1 0 0 0
Orzeł Wałcz - LZS Trzcianka 8 - 3 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 0 - 5 0 0 0
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Ogniwo Babinek 0 - 4 0 0 0
Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez 1 - 5 0 45 0
Ina Goleniów - Masovia Maszewo 3 - 2 0 0 0
Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice 6 - 3 0 0 0
Wrzos Wrześnica - KS Łącko 1 - 5 0 0 0
Płomień Jeżyczki - KS Zaleskie 3 - 3 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Czarni Czarne 4 - 3 0 0 0
Olimp Gościno - Wicher Brojce 2 - 1 0 0 0
Światowid 63 II Łobez - Sokół Sokoliniec 4 - 7 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Ina Nadarzyn 1 - 3 0 0 0
Drzewiarz Świerczyna - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 3 0 0 0
Orzeł Wałcz - Grom Szwecja 4 - 3 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 5 0 0 0
Grom Giżyno - Sokół Sokoliniec 4 - 3 0 0 0
Klon Krzęcin - Gryf Objezierze 7 - 5 0 0 0
Chemik Police - Wicher Brojce 5 - 2 0 0 0
Promień Mosty - Mierzynianka Mierzyn 5 - 3 0 0 0
Wicher Rąbino - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 9 0 0 0
Darłovia Darłowo - Iskra Białogard 2 - 3 0 0 0
Odra Chojna - Ogniwo Babinek 4 - 3 0 0 0
Masovia Maszewo - Iskra Golczewo 1 - 3 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Kolin 0 - 4 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - Hubertus Biały Bór 1 - 12 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Radowia Radowo Małe 11 - 1 0 0 0
KS Sieciemin - Wicher Mierzym 2 - 5 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sarmata Dobra 8 - 0 1 0 0
Iskra Lutówko - Sokół Sokoliniec 4 - 3 0 0 0
Wrzos Wrześnica - Sokół Kuleszewo 3 - 2 0 0 0
Płomień Lisowo - Zjednoczeni Wapnica 6 - 3 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Czarni Czarne 6 - 7 0 0 0
Korona Człopa - Orkan Śmiłowo 1 - 4 0 61 0
Darpol Barzowice - KS Łącko 2 - 2 0 0 0
WODR Barzkowice - Światowid 63 II Łobez 1 - 1 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Granowo 4 - 3 0 0 0
Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko 3 - 4 0 0 0
Lech Czaplinek - Błonie Barwice 2 - 2 0 0 0
Sokół Karlino - Płomień Myślino 5 - 2 0 0 0
Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec 2 - 3 0 0 2
Piast Chociwel - Arkonia Szczecin 3 - 2 0 0 1
Brda Przechlewo - Hubertus Biały Bór 2 - 2 0 0 0
Wicher Mierzym - Grot Bonin 7 - 1 0 0 0
Orzeł Smardzewo - Darpol Barzowice 5 - 0 0 0 0
Orzeł Smardzewo - KS Łącko 1 - 3 0 0 0
Piast Chociwel - Rolpol Chlebowo 1 - 2 0 0 0
Mechanik II /Iskra Bobolice - Wicher Mierzym 2 - 3 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Merkury Nowogródek Pom. 1 - 4 0 0 0
Skrzydlaci Będargowo - Piast Kolin 0 - 4 0 0 0
Graf Bukówko - Derby Karścino 5 - 3 0 0 0
Skrzydlaci Będargowo - Piast Kolin 0 - 4 0 0 0
Grot Gorawino - Jantar Siemyśl 5 - 4 0 0 0
Wicher Mierzym - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 3 0 0 0
Polska U15 - Walia U15 4 - 0 4 1 1
Polska - Białoruś 6 - 0 3 1 1
Polska U15 - Walia U15 3 - 0 1 1 0
2017-02 relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 2 - 0 1 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Olimp Gościno 9 - 0 1 0 0
Orzeł Wałcz - Iskra Szydłowo 0 - 7 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 3 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 2 0 0 0
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 2 - 2 0 0 0
Dąb Dębno - Warta Gorzów Wlkp. 4 - 4 1 0 0
Iskierka Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 0 0 0 0
PC Kluczevia Stargard - Energetyk Gryfino 2 - 6 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin 5 - 0 1 0 0
Chemik Police - Piast Chociwel 1 - 4 0 0 1
Promień Mosty - Zorza Dobrzany 1 - 2 0 0 0
Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 4 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - Świt Skolwin 2 - 1 1 0 0
Pogoń II Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. 5 - 2 1 0 0
Błękit Pniewo - Orkan Suchań 0 - 2 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Hutnik Szczecin 2 - 4 0 0 0
Orzeł Wałcz - Akademia MKP Szczecinek 2 - 5 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 4 - 1 0 0 0
Tanowia Tanowo - Morzycko Moryń 3 - 4 1 0 0
Odra Chojna - FC Schwedt 6 - 4 0 0 0
Sparta Węgorzyno - Ina Ińsko 1 - 3 0 0 0
Vineta Wolin - Jeziorak Szczecin 3 - 4 0 0 0
Aquila Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 3 0 36 0
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łożnica 1 - 1 0 0 0
Gavia Choszczno - Piast Karsko 7 - 1 0 0 0
Pogoń Szczecin - Błękitni Stargard 3 - 0 1 0 8
Jastrząb Łosośnica - Sarmata Dobra 3 - 3 0 0 0
Mewa Resko - Dąb Dębno 2 - 0 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 0 0 0
Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Myślino 0 - 1 0 0 0
Światowid 63 II Łobez - Światowid 63 Łobez 1 - 13 0 0 0
Vielgovia Szczecin - PC Kluczevia II Stargard 5 - 2 0 0 0
Energetyk II Gryfino - Unia Swochowo 8 - 2 0 0 0
Stal Lipiany - Polonia Giżyn 2 - 2 0 0 1
Zootechnik Kołbacz - Orzeł Pęzino 2 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 2 0 5
Gryf Kamień Pomorski - Flota Świnoujście 1 - 1 1 0 2
Promyk Nowa Sucha - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 2 0 0 0
Gwardia Koszalin - Chojniczanka Chojnice 0 - 4 1 0 0
Flota Świnoujście - Promyk Nowa Sucha 4 - 3 0 0 0
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 1 - 2 1 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 4 - 3 1 0 0
Darłovia Darłowo - Karol Pęplino 2 - 1 0 0 0
Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz 2 - 3 0 0 0
Odra Chojna - Czcibor Cedynia 6 - 3 0 0 0
Kłos Pełczyce - Dąb Dębno 2 - 9 1 0 1
Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno 4 - 2 0 0 0
Rasel Dygowo - Chojniczanka Chojnice 0 - 6 0 0 0
SCRS Barlinek - Drawa Drawno 6 - 4 0 0 0
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Błękit Pniewo 2 - 4 0 0 0
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 3 - 1 0 0 0
Pomorzanin Nowogard - OKS Center MD Goleniów 4 - 3 0 0 0
Zorza Dobrzany - Korona Człopa 3 - 2 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 2 - 0 1 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 1 - 3 0 0 0
Orkan Suchań - Sarmata Dobra 4 - 2 0 0 0
Mewa Resko - Ina Ińsko 3 - 2 0 17 0
Hutnik Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. 3 - 1 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Trzygłów 2 - 1 0 0 0
Polonia Płoty - Światowid 63 Łobez 4 - 4 0 0 0
Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce 7 - 1 0 0 0
Ina Goleniów - Iskra Golczewo 3 - 3 0 0 0
PC Kluczevia Stargard - Morzycko Moryń 1 - 1 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Sokół Wyczechy 5 - 7 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Chemik Police 1 - 0 0 0 0
Piast Karsko - Biali Sądów 4 - 2 0 0 0
Dąb Dębice - Promień Mosty 1 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Energetyk Gryfino 2 - 1 1 0 0
Gwardia Koszalin - Sokół Karlino 6 - 0 0 0 1
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 2 - 1 0 0 0
Aquila Szczecin - Orzeł Pęzino 3 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - MKP Szczecinek 2 - 1 0 0 0
GKS Leśnik Manowo - Gryf Słupsk 1 - 4 1 0 2
Energetyk II Gryfino - Ogniwo Babinek 3 - 4 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 0 - 1 0 0 0
Energetyk II Gryfino - Ogniwo Babinek 3 - 4 0 0 0
Słupia Kobylnica - Płomień Jeżyczki 13 - 1 0 0 0
Sokół II Pyrzyce - Unia Stargard 2 - 4 0 0 0
Koral Mostkowo - Warta Słońsk 3 - 3 0 0 1
Masovia Maszewo - Błękitni Stargard 4 - 1 0 0 0
Kotwica II Kołobrzeg - Wicher Brojce 2 - 3 0 0 0
Pogoń Szczecin - Chemik Police 2 - 2 0 0 0
Orzeł Wałcz - Mirstal Mirosławiec 8 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Lech II Poznań 0 - 3 1 0 0
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 5 - 2 0 0 0
Drutex-Bytovia Bytów - Gwardia Koszalin 1 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Rasel Dygowo 3 - 0 1 0 0
Promień Mosty - Radowia Radowo Małe 4 - 1 0 0 0
Chemik Police - Jantar Dziwnów 4 - 2 1 33 0
Akademia Pogoń Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 6 - 1 0 0 0
Orzeł Wałcz - Gavia Choszczno 2 - 2 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik Police 0 - 6 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 4 - 1 1 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Ińsko 4 - 5 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Ina Goleniów 3 - 0 0 0 0
Darłovia Darłowo - Jantar Ustka 3 - 3 0 0 0
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 5 - 3 1 30 0
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 2 - 5 0 0 0
Świt Barnimie - Drawa Drawno 1 - 12 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Czcibor Cedynia 2 - 2 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 5 - 1 1 0 0
Olimp Złocieniec - Piast Chociwel 2 - 3 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 5 - 3 0 0 0
Polonia Giżyn - Dąb Dębno 1 - 3 0 0 1
Błękitni Stargard - Stilon Gorzów Wlkp. 3 - 0 1 0 0
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 2 - 1 0 0 0
Błękit Pniewo - Sokół Pyrzyce 6 - 1 0 0 0
PC Kluczevia Stargard - Arkonia Szczecin 5 - 0 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce 1 - 4 0 0 0
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 4 - 3 0 0 0
Hutnik Szczecin - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Pogoń Połczyn Zdrój 11 - 4 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Celuloza Kostrzyn n/O 4 - 3 0 0 1
Rolpol Chlebowo - Leśnik Kliniska 1 - 2 0 0 0
Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 6 - 4 0 0 0
Unia Stargard - Orkan Suchań 1 - 6 0 0 0
Aquila Szczecin - Stal Szczecin 3 - 7 0 0 0
Pogoń Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 1 - 4 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty 3 - 3 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce 2 - 2 0 0 0
Iskierka Szczecin - Ogniwo Babinek 1 - 7 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Światowid 63 Łobez 2 - 4 0 0 0
Masovia Maszewo - Dąb Dębice 7 - 5 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łożnica 4 - 3 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Światowid Łobez 3 - 0 0 0 1
Płomień Jeżyczki - Derby Gwiazdowo 6 - 1 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Sad Chwiram 5 - 3 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Dolice 2 - 3 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - FASE Szczecin 1 - 1 0 0 0
Energetyk II Gryfino - Odra Chojna 1 - 8 0 0 0
Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel 0 - 2 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - SALOS Szczecin 3 - 1 2 39 1
Gryf Słupsk - Gwardia Koszalin 0 - 0 1 0 0
Promień Mosty - Aquila Szczecin 3 - 5 0 0 0
Flota Świnoujście - Świt Skolwin 1 - 6 0 0 0
Sparta Węgorzyno - Iskra Golczewo 1 - 4 0 0 0
Wołczkowo-Bezrzecze - Centrum 44 4 - 4 1 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Czarni Czarne 8 - 2 0 0 0
Wicher Brojce - Światowid 63 Łobez 0 - 1 0 0 1
Kasta Szczecin-Majowe - Czarni Lubanowo 1 - 4 0 0 0
Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 2 - 2 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 0 0 0 0
Pogoń Szczecin - Piast Chociwel 8 - 0 0 0 0
Hanza Goleniów - Masovia Maszewo 6 - 4 0 0 0
Vineta Wolin - Stilon Gorzów Wlkp. 1 - 1 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Szczecin 3 - 2 0 0 0
Start Miastko - Mechanik Bobolice 6 - 5 0 0 0
Dąb Dębice - Pomorzanin Nowogard 3 - 4 0 0 0
Orkan Suchań - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 4 0 0 0
Błękit Pniewo - Chrobry Lisie Pole 7 - 1 0 0 0
Ogniwo Babinek - Fala Międzyzdroje 4 - 0 0 0 0
Orzeł Wałcz - Korona Stróżewo 1 - 3 0 0 0
Hutnik Szczecin - Świt Skolwin 2 - 6 0 0 0
KS Gwda Wielka - Hubertus Biały Bór 2 - 9 0 0 0
Ina Goleniów - Sokół Pyrzyce 3 - 1 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Jantar Dziwnów 11 - 2 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Drawa Drawno 8 - 1 0 30 1
Ina Ińsko - Biali Sądów 1 - 3 0 0 0
Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów 3 - 3 0 0 0
Darłovia Darłowo - Arkadia Malechowo 0 - 0 0 0 0
Piast Karsko - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 1
OKS Center MD Goleniów - Pionier Żarnowo 4 - 3 0 0 0
Płomień Lisowo - Saturn Szadzko 4 - 1 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Sarmata Dobra 3 - 5 0 0 0
Odra Chojna - Kłos Pełczyce 9 - 3 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 5 - 3 0 0 0
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Grot Gorawino 6 - 2 0 0 0
Piast Kolin - PC Kluczevia II Stargard 7 - 0 0 0 0
Leśnik Kliniska - Komarex Komarowo 3 - 2 0 0 0
Energetyk II Gryfino - Czcibor Cedynia 0 - 4 0 0 0
Pogoń Szczecin - SALOS Szczecin 2 - 3 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Sokół Sokoliniec 3 - 3 0 0 0
Błękitni Stargard - Stal Lipiany 6 - 0 0 0 0
2017-01 relacja fotki komentarze
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 3 - 3 0 0 0
Błękitni Stargard - Jeziorak Szczecin 8 - 0 1 0 13
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 7 - 0 1 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 0 0 1
Iskierka Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 3 0 0 1
Astra Ustronie Morskie - Bałtyk Koszalin 2 - 1 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 6 - 2 0 0 0
Świt Skolwin - Energetyk Gryfino 4 - 1 2 0 0
Hutnik Szczecin - Pogoń Szczecin 1 - 5 1 0 1
Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice 2 - 9 0 0 0
Pogoń Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 - 0 1 35 8
MKP Szczecinek - Chojniczanka Chojnice 3 - 2 0 0 0
PC Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 3 - 3 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Orkan Suchań 2 - 0 0 0 0
Sparta Węgorzyno - Gavia Choszczno 1 - 3 0 0 0
Odra Chojna - Polonia Giżyn 6 - 2 0 0 0
Gryf Słupsk - Wieża Postomino 3 - 1 2 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Rasel Dygowo 1 - 1 1 0 4
Morzycko Moryń - Odra Górzyca 4 - 1 1 0 3
Zootechnik Kołbacz - Iskra Banie 5 - 3 1 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 3 - 1 0 0 0
Energetyk II Gryfino - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 4 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta Wolin 0 - 3 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Drutex-Bytovia Bytów 2 - 0 1 0 0
Pogoń Szczecin - Astra Giurgiu 3 - 1 3 0 13
Morzycko Moryń - Świt Skolwin 0 - 1 1 0 0
Victoria Sianów - Darłovia Darłowo 1 - 2 0 0 0
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 3 - 2 0 0 0
Arkonia Szczecin - KP Przecław 2 - 1 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Ilanka Rzepin 3 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - Stal Szczecin 4 - 1 2 0 0
Energetyk Gryfino - Stilon Gorzów Wlkp. 3 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 2 - 2 2 0 1
Pogoń Szczecin - Vineta Wolin 1 - 1 2 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin 5 - 1 2 0 1
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 7 - 0 0 0 0
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 3 - 3 1 53 1
PC Kluczevia Stargard - Odra Chojna 7 - 4 0 0 0
Orkan Suchań - Drawa Drawno 2 - 7 0 0 0
Orzeł Wałcz - Zryw Sypniewo 7 - 1 0 0 0
Gryf Słupsk - Gryf Polanów 2 - 0 2 0 5
Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra 9 - 0 1 56 0
Pogoń Szczecin - FK Ural Ekaterinburg 0 - 0 2 0 5
Iskierka Szczecin - Piast Chociwel 1 - 2 0 0 0
Błonie Barwice - Głaz Tychowo 6 - 1 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Grot Gardno 0 - 3 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Pomorzanin Krąpiel 6 - 0 0 0 0
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 2 0 0 0
Energetyk II Gryfino - Sokół Pyrzyce 4 - 3 0 0 0
Pogoń Szczecin - FK Rad Belgrad 2 - 1 2 0 3
2016-12 relacja fotki komentarze
Kotwica Kołobrzeg - GKS Leśnik Manowo 3 - 0 1 0 2
Spójnia Stargard - Gryf Goleniów 70 - 54 1 0 0
SPR Pogoń Szczecin - Vistal Gdynia 20 - 21 2 0 0
2016-11 relacja fotki komentarze
Astra Ustronie Morskie - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 1 0 1
2016-10 relacja fotki komentarze
King Wilki Morskie Szczecin - Asseco Gdynia 95 - 79 1 0 0
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 78 - 69 1 0 0
AZS Koszalin - King Wilki Morskie Szczecin 87 - 90 1 0 0
2016-09 relacja fotki komentarze
Anwil Włocławek - Spójnia Stargard 92 - 78 1 0 0
Anwil Włocławek - Spójnia Stargard 93 - 75 1 0 0
Płomień Jeżyczki - Wybrzeże Gdańsk 2 - 7 1 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Doral Nysa Kłodzko 69 - 48 1 0 0
Basket Poznań - Energa Kotwica Kołobrzeg 66 - 61 1 0 0
Asseco Gdynia - AZS Koszalin 72 - 77 1 0 0
Polska U20 - Niemcy U20 3 - 0 2 0 1
King Wilki Morskie Szczecin - Spójnia Stargard 98 - 65 1 46 0
AZS Koszalin - Czarni Słupsk 80 - 84 1 0 0
Polpharma Starogard Gd. - King Wilki Morskie Szczecin 82 - 77 0 0 0
Spójnia Stargard - Basket Poznań 73 - 65 1 0 0
Polpharma Starogard Gd. - King Wilki Morskie Szczecin 77 - 84 0 0 0
Spójnia Stargard - Gryf Goleniów 63 - 43 1 0 0
Gryf Goleniów - Sokół Międzychód 77 - 72 1 0 0
Spójnia Stargard - Basket Poznań 78 - 78 1 0 0
Spójnia Stargard - Sokół Międzychód 78 - 54 1 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Gryf Goleniów 77 - 70 1 0 0
Energa Kotwica Kołobrzeg - Gryf Goleniów 84 - 61 1 0 0
Spójnia Stargard - Astoria Bydgoszcz 70 - 77 1 0 0
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 71 - 58 1 0 0
Turów Zgorzelec - King Wilki Morskie Szczecin 83 - 83 1 0 0
Odra Chojna - Pogoń Szczecin 0 - 4 1 0 0
King Wilki Morskie Szczecin - Asseco Gdynia 84 - 76 1 0 0
2016-08 relacja fotki komentarze
Odra Chojna - Czcibor Cedynia 2 - 4 1 0 0
Darłovia Darłowo - Gryf Polanów 0 - 1 0 0 0
Wiarus Żółtnica - Hubertus Biały Bór 4 - 3 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Masovia Maszewo 5 - 2 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - FC Insel Usedom 6 - 0 0 0 0
Morzycko Moryń - Iskierka Szczecin 6 - 0 1 0 0
Chemik Police - Stal Szczecin 4 - 4 1 0 0
Gavia Choszczno - Arkonia Szczecin 3 - 1 0 0 1
Arkadia Malechowo - Darłovia Darłowo 4 - 1 0 0 0
Mechanik Turowo - Hubertus Biały Bór 5 - 7 0 0 0
Masovia Maszewo - Ina Goleniów 1 - 5 0 0 0
Orzeł Łożnica - Bałtyk Gostyń 3 - 2 0 0 0
Iskra Golczewo - Piast Chociwel 2 - 2 0 0 0
Sparta Gryfice - Korona Stuchowo 5 - 4 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Korona Człopa 2 - 4 0 0 1
Czcibor Cedynia - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 3 1 0 0
Zootechnik Kołbacz - Ogniwo Babinek 0 - 9 0 0 0
Wicher Mierzym - Płomień Jeżyczki 1 - 1 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Iskra Lutówko 3 - 1 0 0 0
Grot Gorawino - Płomień Myślino 2 - 3 0 0 0
Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec 10 - 3 0 0 1
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo 1 - 1 0 0 0
Orkan Suchań - Drawa Drawno 2 - 6 0 0 0
Światowid 63 II Łobez - Korona Raduń 2 - 6 0 0 0
Zieloni Zielin - Zjednoczeni Kurzycko 5 - 4 0 0 0
Sparta Gryfice - Drawa Drawsko Pom. 2 - 6 0 0 0
Darłovia Darłowo - Baszta Sławno 7 - 1 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 2 - 3 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Pogoń Wierzchowo 12 - 1 0 0 0
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 4 - 3 0 0 0
Wrzos Wrześnica - Olympic Warszkowo 1 - 6 0 0 0
KS Łącko - Płomień Jeżyczki 1 - 2 0 0 0
Orzeł Żeńsko - Korona Raduń 0 - 4 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Leśnik Buszów 3 - 8 0 0 0
Korona Klępicz - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 2 0 0 0
KS Gwda Wielka - Grab Grabowo 4 - 1 0 0 0
Zjednoczeni Wapnica - Korona Raduń 2 - 11 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Zryw Góralice 1 - 1 0 0 0
Wrzos Wrześnica - Dolina Łętowska 1 - 3 0 0 0
Jantar Siemyśl - Grot Gorawino 0 - 3 0 0 0
2016-07 relacja fotki komentarze
KS Gwda Wielka - Sokół Wyczechy 1 - 6 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Łożnica 4 - 0 0 0 0
Pogoń Szczecin - Hapoel Be'er Sheva 1 - 2 2 0 1
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 3 - 1 1 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2 - 2 1 0 0
Świt Skolwin - Błękitni Stargard 2 - 2 1 0 0
Błękitni Stargard - Świt Skolwin 2 - 2 0 0 0
Energetyk Gryfino - Torgelower FC Greif 4 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 1 - 0 0 0 0
Calisia Kalisz Pomorski - Świt Barnimie 6 - 1 0 0 0
Pogoń Szczecin - Chojniczanka Chojnice 1 - 0 1 0 3
Polonia Płoty - Orzeł Łożnica 2 - 0 0 0 0
Orkan Suchań - Ina Ińsko 2 - 2 0 0 0
Stilon Gorzów Wlkp. - Błękitni Stargard 1 - 5 1 0 2
Drutex-Bytovia Bytów - Kotwica Kołobrzeg 6 - 3 1 0 0
Energetyk Gryfino - Hanza Goleniów 5 - 0 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 4 - 4 0 0 0
Mechanik Bobolice - Zawisza Grzmiąca 6 - 2 0 0 0
Chemik Police - Hutnik Szczecin 2 - 0 1 0 0
Masovia Maszewo - Hanza Goleniów 8 - 2 0 0 0
Drawa Drawno - Mechanik Warnice 3 - 3 0 48 0
Radew Białogórzyno - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 9 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Lech Poznań 9 - 6 0 0 0
Sparta Gryfice - Zieloni Wyszobór 21 - 3 0 0 0
Błękitni Trzygłów - Sparta Węgorzyno 1 - 4 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Chemik Bydgoszcz 5 - 0 1 0 0
Noteć Rosko - Korona Człopa 8 - 2 0 0 0
Czcibor Cedynia - Korona Klępicz 5 - 0 1 0 2
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 0 - 0 0 0 1
Kłos Pełczyce - Pomorzanin Zamęcin 4 - 3 0 0 0
Orkan Suchań - Sparta Węgorzyno 1 - 10 0 0 0
Pogoń Szczecin - Piast Chociwel 4 - 2 2 0 0
PC Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 3 - 2 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica 5 - 5 0 0 0
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 6 0 0 0
Stilon Gorzów Wlkp. - Świt Skolwin 5 - 4 1 0 0
Chemik Police - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 1 0 2
Flota Świnoujście - Zieloni Lubiechnia Wielka 6 - 2 1 0 1
Pogoń Szczecin - Stal Szczecin 7 - 1 2 0 0
GKS Leśnik Manowo - Gryf Słupsk 4 - 2 1 0 0
Energetyk Gryfino - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 2
Masovia Maszewo - Iskierka Szczecin 1 - 2 2 0 0
Sparta Gryfice - Bałtyk Gostyń 6 - 2 0 0 0
Orzeł Łożnica - Iskra Golczewo 4 - 2 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Eintracht Ahlbeck 8 - 0 0 0 0
Sarmata Dobra - Dąb Dębice 0 - 4 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka 5 - 1 0 0 0
Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa 0 - 2 0 0 0
Darłovia Darłowo - Victoria Sianów 4 - 3 0 0 0
Gavia Choszczno - Ina Ińsko 5 - 4 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Polonia Płoty 1 - 4 1 0 0
Czcibor Cedynia - Piast Piaseczno 10 - 0 1 0 0
Orzeł Pęzino - Dęby Rogowo 5 - 1 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 3 - 5 0 0 0
Chrobry Boleszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 0 - 7 0 0 0
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Słupia Kobylnica 4 - 2 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Arkonia Szczecin 0 - 0 0 0 0
Energetyk Gryfino - Świt Skolwin 2 - 1 1 0 0
Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin 2 - 0 0 0 0
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 8 0 0 0
Masovia Maszewo - Dąb Dębice 5 - 3 0 0 0
Pogoń Szczecin - Vineta Wolin 1 - 1 2 0 0
Światowid 63 Łobez - Błękitni Trzygłów 6 - 4 1 0 0
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 0 - 3 0 1 0
Aquila Szczecin - Iskierka Szczecin 2 - 0 0 0 0
Sparta Węgorzyno - Lech Czaplinek 5 - 3 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 0 0 0
Energetyk Gryfino - Pogoń II Szczecin 3 - 3 1 0 0
Czcibor Cedynia - Błękit Pniewo 5 - 3 2 0 0
Jeziorak Szczecin - Świt Skolwin 0 - 9 1 0 0
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 2 - 3 0 0 0
Chemik Police - Iskierka Szczecin 4 - 0 1 0 0
Orzeł Łożnica - Hanza Goleniów 2 - 2 0 0 0
Błonie Barwice - Zawisza Grzmiąca 10 - 2 0 0 0
Mechanik Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 2 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - SV Warthe 20 - 0 0 0 0
Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 4 - 2 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Piast Chociwel 2 - 4 0 0 0
Orzeł Łubowo - KS Gwda Wielka 6 - 2 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Czarni Czarne 1 - 3 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin 2 - 2 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Arkonia II Szczecin 3 - 1 0 0 0
Stilon Gorzów - Pogoń Szczecin 6 - 2 1 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 2 - 4 0 0 0
Płomień Jeżyczki - Dolina Łętowska Łętowo 5 - 4 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska 7 - 2 0 0 0
Sparta Skalin - Rolpol Chlebowo 5 - 1 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Odra Czelin 5 - 2 0 0 0
Gryf Nowielin - Błyskawica Kluki 3 - 4 0 0 0
2016-06 relacja fotki komentarze
Błękitni Stargard - Stilon Gorzów Wlkp. 1 - 1 1 0 0
Energetyk Gryfino - Pogoń Szczecin 1 - 7 1 20 0
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 0 - 1 2 0 1
2016-05 relacja fotki komentarze
Skrzydlaci Będargowo - Gryf Przekolno 1 - 6 0 0 0
Drawa Drawno - Pogoń Szczecin 3 - 8 0 0 0
2016-03 relacja fotki komentarze
Prawobrzeże Świnoujście - Fala Międzyzdroje 6 - 2 1 0 0
Astra Ustronie Morskie - Wicher Brojce 1 - 0 0 0 0
Olimp Złocieniec - Gryf Budowo 10 - 1 0 0 0
Sparta Węgorzyno - Gavia Choszczno 3 - 3 0 0 0
Ina Goleniów - Masovia Maszewo 1 - 2 0 0 0
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard 5 - 3 0 0 1
Unia Stargard - Ina Ińsko 4 - 4 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Iskra Białogard 1 - 4 0 2 1
Polonia Płoty - Sokół Karlino 1 - 2 0 0 0
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 6 - 2 0 14 0
Ina Goleniów - Dąb Dębice 2 - 10 0 0 0
Aquila Szczecin - Czcibor Cedynia 4 - 2 0 27 0
Płomień Jeżyczki - Barton Barcino 3 - 7 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 4 - 7 0 0 1
Wrzos Wrześnica - Dolina Łętowska 6 - 2 0 0 0
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 4 - 4 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Zew Dąbroszyn 8 - 1 0 0 0
Spójnia Świdwin - Płomień Myślino 1 - 5 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Gryf Przekolno 2 - 1 0 0 2
Sokół Sokoliniec - Wicher Przelewice 0 - 5 0 0 0
Olimp Złocieniec - Sokół Suliszewo 6 - 2 0 0 1
Gryf Nowielin - Stal Lipiany 0 - 13 0 89 0
Pomorzanin II Nowogard - Pomorzanin Krąpiel 2 - 8 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo 5 - 4 1 0 0
Światowid 63 Łobez - Spójnia Świdwin 3 - 1 1 0 0
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo 4 - 2 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Zjednoczeni Wapnica 4 - 2 0 0 0
KS Gwda Wielka - Hubertus Biały Bór 0 - 3 1 0 3
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 7 0 1 1
Dęby Rogowo - Aquila Szczecin 1 - 7 0 62 0
Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo 5 - 4 0 0 0
Drawa Drawno - Pomorzanin Sławoborze 1 - 2 0 46 1
Zjednoczeni Kurzycko - Korona Klępicz 3 - 4 0 0 0
Darłovia Darłowo - Błękitni Stary Jarosław 4 - 1 0 0 0
Dąb Dębice - Orzeł Łożnica 2 - 3 0 0 0
Płomień Myślino - Płomień Pobłocie Wlk. 2 - 1 0 0 0
LUKS Krzywin - Gryf Nowielin 5 - 4 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 6 - 0 0 0 0
Husaria Tymień - Sokół Lulewice 13 - 1 0 0 0
Korona Człopa - Mirstal Mirosławiec 0 - 1 0 40 1
Husaria Tymień - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 1 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Korona Klępicz 7 - 3 0 0 0
Energetyk II Gryfino - Gryf Nowielin 4 - 1 0 0 0
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 2 - 4 1 0 0
2016-02 relacja fotki komentarze
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni Trzygłów 7 - 2 0 0 1
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Ińsko 2 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 5 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 5 - 0 1 0 2
Błękitni Stargard - GKS Leśnik Manowo 4 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - AS Trenčín 3 - 2 2 0 5
Torgelower FC Greif - Vineta Wolin 1 - 1 1 0 2
Bałtyk Koszalin - GKS Przodkowo 0 - 0 1 0 0
Światowid 63 Łobez - Sowianka Sowno 7 - 1 0 0 0
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1 - 1 2 0 5
Flota Świnoujście - Prawobrzeże Świnoujście 14 - 1 0 0 1
Energetyk Gryfino - Sparta Gryfice 5 - 4 0 0 2
Energetyk II Gryfino - Sparta Gryfice 5 - 4 0 0 0
Drutex-Bytovia Bytów - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 1 0 1
Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo 5 - 0 1 0 4
Darłovia Darłowo - Jantar Ustka 2 - 5 0 0 0
Klon Krzęcin - Błękitni Dobiegniew 2 - 4 0 0 0
Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard 1 - 1 0 0 0
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 1 - 2 0 0 0
Energetyk Gryfino - Wicher Brojce 3 - 2 0 0 0
Iskierka Szczecin - Promień Mosty 5 - 0 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - MKP Szczecinek 1 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Świt Skolwin 0 - 1 2 0 10
Eintracht Zinnowitz - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 1 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 5 - 1 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 10 - 5 1 0 1
Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 8 - 2 0 0 0
PC Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 7 - 2 0 0 0
Ilanka Rzepin - Dąb Dębno 3 - 1 0 0 0
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 0 - 8 0 0 1
Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno 3 - 1 0 0 0
Aquila Szczecin - Centrum 44 5 - 1 0 21 0
Gryf Słupsk - Sława Sławno 5 - 0 2 0 1
Sarmata Dobra - Orzeł Łożnica 2 - 3 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Błękitni Trzygłów 5 - 1 1 0 0
Pomorzanin Krąpiel - Pomorzanin Zamęcin 3 - 2 0 0 0
Morzycko Moryń - Zootechnik Kołbacz 6 - 1 1 0 1
Iskierka Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Pogoń II Szczecin 0 - 12 1 0 4
Błękitni Stargard - Lech II Poznań 3 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Drawa Drawsko Pom. 2 - 0 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 0 0 0
Chemik Police - Mierzynianka Mierzyn 2 - 3 0 0 0
Pogoń Szczecin - Świt Skolwin 4 - 3 1 0 0
Olimp Złocieniec - Akademia MKP Szczecinek 2 - 2 0 0 0
Unia Stargard - Mechanik Warnice 6 - 3 2 0 0
Gwardia Koszalin - Sparta Gryfice 2 - 2 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 3 - 0 0 0 0
Darłovia Darłowo - Baszta Sławno 4 - 2 0 0 0
Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin 3 - 3 0 0 0
Celuloza Kostrzyn n/O - Dąb Dębno 0 - 6 1 0 0
Bałtyk Koszalin - Iskra Białogard 2 - 1 0 0 0
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 5 - 1 0 0 0
Rasel Dygowo - Wicher Brojce 2 - 2 0 0 1
Błękitni Stargard - Stilon Gorzów Wlkp. 5 - 0 1 0 1
Gryf Słupsk - GKS Leśnik Manowo 6 - 1 1 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin 2 - 1 0 0 0
Sparta Węgorzyno - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 0 0 2
Orkan Dalewo - Mechanik Warnice 2 - 2 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Prawobrzeże Świnoujście 6 - 1 2 0 0
Sokół Suliszewo - Zorza Dobrzany 0 - 3 0 0 1
Pogoń Wierzchowo - Mechanik II /Iskra Bobolice 2 - 4 0 0 0
Orzeł Pęzino - Pomorzanin Krąpiel 3 - 0 0 0 0
Polonia Płoty - Piast Chociwel 3 - 5 0 0 0
Jantar Dziwnów - Orzeł Łożnica 3 - 2 0 0 0
Unia Stargard - Orkan Suchań 2 - 1 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo 1 - 4 0 0 0
Stal Szczecin - Hutnik Szczecin 3 - 1 0 0 0
Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez 1 - 3 1 0 0
Ina Ińsko - Mechanik Warnice 2 - 5 0 0 0
Aquila Szczecin - Iskra Banie 3 - 1 0 32 0
Victoria Sianów - Fala Abfrost Gąski 5 - 2 0 0 0
Zieloni Wyszobór - Orzeł Prusinowo 2 - 1 0 0 1
Sarmata Dobra - Dąb Dębice 1 - 2 0 0 1
Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 5 - 4 2 0 0
Merkury Nowogródek Pom. - Gryf Nowielin 7 - 2 0 0 1
Polonia Płoty - Mewa Resko 1 - 2 0 0 1
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 0 - 0 0 0 0
Gwardia Koszalin - Baszta Sławno 1 - 2 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice 0 - 4 0 0 0
Błękitni Trzygłów - Sparta Węgorzyno 2 - 3 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 1 - 2 0 0 0
Gryf Polanów - Iskra Białogard 1 - 1 0 0 0
Pogoń Szczecin - Piast Chociwel 3 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Stilon Gorzów Wlkp. 1 - 1 0 0 1
Sparta Węgorzyno - Odra Chojna 0 - 5 0 0 1
GKS Leśnik Manowo - Lech Czaplinek 9 - 1 1 0 1
Darłovia Darłowo - Victoria Sianów 1 - 4 0 0 0
Ina Ińsko - Sarmata Dobra 8 - 1 0 0 0
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 4 - 1 0 0 0
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 6 - 0 0 0 0
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 4 - 3 0 0 0
Orkan Suchań - Pomorzanin Krąpiel 4 - 2 0 0 0
SV Warthe - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 3 1 0 0
SP Wilcze Laski - KS Gwda Wielka 5 - 0 0 0 1
Polonia Płoty - Rasel Dygowo 1 - 3 1 0 1
OKS Center MD Goleniów - Dąb Dębice 2 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin 1 - 1 1 0 0
Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Sławoborze 4 - 0 1 0 2
Czcibor Cedynia - Vielgovia Szczecin 8 - 0 1 0 0
Baszta Sławno - Grot Bonin 0 - 3 0 0 0
Penkuner SV - Sparta Gryfice 1 - 5 0 0 1
Aquila Szczecin - Zenit Koszewo 5 - 1 0 60 0
Wrzos Wrześnica - Sokół Kuleszewo 4 - 1 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice 6 - 3 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Sława Sławęcin 6 - 0 0 0 0
Drawa Drawno - Świt Barnimie 3 - 3 0 0 1
Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 7 - 2 0 0 0
Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin 4 - 6 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - Wiarus Żółtnica 2 - 5 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 1 0 0 1
Gryf Nowielin - Gryf Przekolno 2 - 2 0 0 0
Energetyk II Gryfino - Iskra Banie 3 - 2 0 0 0
Zalew Stepnica - Masovia Maszewo 3 - 6 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 2 0 0 1
Świt Skolwin - Vineta Wolin 4 - 2 2 0 2
Darłovia Darłowo - Gryf Polanów 1 - 5 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 5 - 2 0 0 0
Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek 3 - 3 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Astra Ustronie Morskie 3 - 2 0 0 0
Sokół Karlino - Iskra Białogard 1 - 2 0 0 0
Morzycko Moryń - Dąb Dębno 6 - 3 0 0 0
Energetyk Gryfino - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 0
Olimp Złocieniec - Czarni Czarne 1 - 3 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Piast Chociwel 3 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 4 - 1 0 0 0
Orzeł Łożnica - Zootechnik Kołbacz 1 - 0 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Trzygłów 3 - 4 2 0 0
Lech Czaplinek - Sparta Gryfice 0 - 3 0 0 0
Świt Skolwin - Stilon Gorzów Wlkp. 1 - 3 2 0 8
Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin 3 - 0 1 0 1
Iskra Golczewo - Masovia Maszewo 4 - 1 0 36 0
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 6 - 2 1 0 4
Polonia Płoty - Olimp Gościno 4 - 2 0 0 0
Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 2 - 1 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Sparta Gryfice 3 - 4 0 0 0
Promień Mosty - Dąb Dębice 2 - 5 0 0 0
Ina Ińsko - Gavia Choszczno 2 - 1 0 0 1
Zieloni Zielin - Radowia Radowo Małe 2 - 4 0 0 1
Zagłębie Lubin - Błękitni Stargard 3 - 2 1 0 0
Aquila Szczecin - Grom Szczecin 6 - 4 0 74 0
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 4 - 2 0 0 0
Dolina Łętowska - Płomień Jeżyczki 2 - 2 0 0 0
Kotwica II Kołobrzeg - GKS Leśnik Manowo 1 - 13 0 0 0
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Grot Gorawino 8 - 2 0 0 0
Odra Czelin - Korona Klępicz 3 - 13 0 0 0
Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Grzędzice 7 - 1 0 0 0
Orzeł Pęzino - Sokół Sokoliniec 6 - 1 0 0 0
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 9 - 4 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 11 - 1 0 0 0
Czcibor Cedynia - Zjednoczeni Kurzycko 11 - 0 1 0 0
Wrzos Wrześnica - SwePol Link Bruskowo Wielkie 0 - 7 0 0 0
Wicher Przelewice - Gryf Nowielin 4 - 1 0 0 0
Wiarus Żółtnica - Pogoń Wierzchowo 4 - 0 0 0 1
Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko 1 - 1 0 0 1
Darłovia Darłowo - Karol Pęplino 2 - 1 0 0 0
2016-01 relacja fotki komentarze
Pogoń Szczecin - Arkonia Szczecin 8 - 1 2 1 11
Gwardia Koszalin - Iskra Białogard 2 - 1 2 0 0
Pogoń Szczecin - Mewa Resko 4 - 0 1 116 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Victoria Sianów 0 - 3 1 5 0
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 1 0 2
Jeziorak Szczecin - Świt Skolwin 1 - 4 1 0 1
Unia Stargard - Sparta Węgorzyno 3 - 4 0 0 0
Gwardia Koszalin - Wiekowianka Wiekowo 3 - 0 1 0 0
Pogoń Szczecin - Błękitni Stargard 6 - 0 3 0 4
Sparta Węgorzyno - Świt Skolwin 1 - 9 1 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 4 - 2 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Iskra Białogard 5 - 0 0 0 0
Świt Skolwin - Drawa Drawsko Pom. 3 - 2 1 0 0
Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 3 0 5
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 1 - 0 0 0 0
Jantar Ustka - Wiekowianka Wiekowo 0 - 7 0 0 0
Arkonia Szczecin - Piast Chociwel 2 - 2 0 0 1
Ina Ińsko - Orkan Suchań 3 - 3 0 0 0
Polonia Płoty - Masovia Maszewo 5 - 1 0 0 3
Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek 3 - 1 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Grot Gorawino 6 - 2 0 0 0
Polonia Płoty - Promień Mosty 6 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - ASA Târgu Mureș 0 - 0 2 0 4
Pogoń II Szczecin - Drawa Drawsko Pom. 4 - 0 2 0 0
Kotwica Kołobrzeg - GKS Leśnik Manowo 2 - 0 1 0 0
Świt Skolwin - Stal Szczecin 2 - 1 2 0 4
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 0 - 0 2 0 0
Hutnik Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 1 - 4 0 0 0
Rasel Dygowo - Iskra Białogard 3 - 1 0 0 1
Gwardia Koszalin - Górnik Konin 1 - 1 1 11 0
Pogoń II Szczecin - Malchower SV 1 - 1 1 0 2
Drawa Drawsko Pom. - Zorza Dobrzany 3 - 1 0 0 1
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 6 - 0 0 0 0
Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów 1 - 2 0 0 0
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 5 - 3 0 0 0
Masovia Maszewo - Promień Mosty 5 - 3 0 0 0
Arka Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 0 0 0
Sparta Węgorzyno - Sarmata Dobra 1 - 1 0 0 4
Arkonia Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 7 - 0 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 0 - 3 1 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Wicher Brojce 1 - 1 1 0 3
Calisia Kalisz Pomorski - Ina Ińsko 3 - 4 0 0 0
Ina Goleniów - Świt Skolwin 0 - 2 2 0 0
Darłovia Darłowo - Strong Zielenica 4 - 2 0 0 0
Błękitni II Stargard - Piast Chociwel 2 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - Sigma Ołomuniec 1 - 3 1 0 6
Polonia Płoty - Astra Ustronie Morskie 0 - 4 0 0 0
Odra Chojna - Błękit Pniewo 8 - 1 1 0 0
KKP Bydgoszcz - Błękitni Stargard 4 - 1 1 0 0
Kłos Pełczyce - Warta Gorzów Wlkp. 1 - 4 0 0 0
Błękitni Stargard - MKP Szczecinek 3 - 1 0 0 0
Pomorzanin Nowogard - Zootechnik Kołbacz 0 - 4 1 0 0
Pogoń Szczecin - Dąb Dębno 7 - 0 0 0 0
2015-11 relacja fotki komentarze
RB Lipsk - Pogoń Szczecin 1 - 0 1 0 2
2015-10 relacja fotki komentarze
Polpharma Starogard Gd. - King Wilki Morskie Szczecin 99 - 94 1 0 0
Polpharma Starogard Gd. - King Wilki Morskie Szczecin 90 - 87 2 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Szczecin 1 - 4 2 89 5
Pogoń Szczecin - Świt Skolwin 1 - 1 1 0 0
2015-09 relacja fotki komentarze
Sokół Spore - KS Gwda Wielka 3 - 2 0 0 0
Ina Goleniów - Pogoń Szczecin 1 - 6 1 0 3
Radowia Radowo Małe - Iskra Białogard 2 - 1 0 0 1
Spójnia Stargard - AZS Koszalin 64 - 62 1 0 0
2015-08 relacja fotki komentarze
Brda Przechlewo - Bałtyk Koszalin 1 - 2 1 0 0
Masovia Maszewo - Sparta Węgorzyno 1 - 5 0 0 0
Energa AZS Koszalin - SPR Pogoń Szczecin 23 - 26 1 0 0
Iskra Białogard - Energetyk Gryfino 3 - 2 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Legia II Warszawa 2 - 4 2 0 0
Darłovia Darłowo - Arkadia Malechowo 1 - 2 0 0 0
Flota Świnoujście - Orzeł Łożnica 3 - 3 1 0 1
Pelsiner SV 93 - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 7 0 0 0
Pomorzanin Krąpiel - KP Przecław 1 - 0 0 0 0
Czarni Marianowo - Dąb Dębice 4 - 2 0 0 1
Fala Abfrost Gąski - Grot Bonin 2 - 4 0 0 0
Czarni Czarne - Mechanik Bobolice 5 - 5 0 0 0
Energa AZS Koszalin - SPR Pogoń Szczecin 29 - 21 1 0 0
Baszta Sławno - Wrzos Wrześnica 2 - 3 0 0 0
Olimp Złocieniec - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 1 0 0 0
Ina Nadarzyn - Gryf Przekolno 8 - 2 0 0 3
Gwardia Koszalin - GKS Leśnik Manowo 3 - 1 1 0 0
Orkan Suchań - Błękitni Stargard 5 - 2 0 0 0
Olimp Złocieniec - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 1 0 0 0
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 3 - 6 0 0 2
Błonie Barwice - Astra Ustronie Morskie 1 - 8 0 0 0
Biali Sądów - Orzeł Bierzwnik 4 - 2 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Iskra Banie 2 - 2 0 0 1
Wiarus Żółtnica - Pogoń Wierzchowo 3 - 4 0 0 2
Gryf Kamień Pomorski - Czcibor Cedynia 11 - 0 1 0 1
Dersekower SV - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 4 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Pomorzanin Krąpiel 4 - 3 0 0 1
Komarex Komarowo - Hanza Goleniów 8 - 1 0 0 0
Wrzos Wrześnica - SwePol Link Bruskowo Wielkie 1 - 7 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Dęby Rogowo 6 - 3 0 0 0
Flota Świnoujście - Fala Międzyzdroje 1 - 1 0 0 0
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 3 - 8 0 0 2
Pogoń II Szczecin - PC Kluczevia Stargard 4 - 0 1 0 0
Promień Mosty - Komarex Komarowo 6 - 0 0 0 0
Olimp Złocieniec - Gryf Budowo 5 - 5 0 0 0
Masovia Maszewo - Ina Goleniów 1 - 8 0 16 0
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 4 - 1 1 41 1
Fala Abfrost Gąski - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 4 - 1 0 0 0
Darłovia Darłowo - Sparta Sycewice 3 - 1 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - Wiarus Żółtnica 1 - 1 0 0 0
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 6 0 0 0
Korona Raduń - Orkan Suchań 7 - 4 0 0 0
Energetyk Gryfino - Rasel Dygowo 0 - 0 0 0 0
Orzeł Łożnica - Promień Mosty 0 - 4 0 0 0
Gryf Słupsk - GKS Leśnik Manowo 0 - 3 1 0 1
Iskra Białogard - Gwardia Koszalin 0 - 2 0 1 0
Biali Sądów - Kłos Pełczyce 2 - 2 0 0 1
Bałtyk Międzywodzie - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 9 0 0 0
Remor Recz - Pomorzanin Krąpiel 3 - 5 0 0 0
WODR Barzkowice - Ogniwo Dzwonowo 3 - 0 0 0 1
Red Dragons Pniewy - Pogoń '04 Szczecin 6 - 6 1 0 1
Pogoń Szczecin - Anorthosis Famagusta 0 - 1 2 0 0
Unia Swochowo - Gryf Nowielin 7 - 2 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Koral Mostkowo 2 - 1 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Dąb Dębice 3 - 1 0 0 0
Zieloni Zielin - Zjednoczeni Kurzycko 12 - 0 0 0 1
PC Kluczevia Stargard - Znicz Niedźwiedź 0 - 0 0 0 0
Iskra Banie - Wicher Przelewice 4 - 6 0 0 0
Mechanik Bobolice - Błonie Barwice 6 - 1 0 0 0
Sokół Suliszewo - Huragan Bierzwnica 3 - 1 0 0 0
Mirstal Mirosławiec - Unia Człopa 4 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Olimp Gościno 4 - 1 1 0 1
Darłovia Darłowo - Strong Zielenica 6 - 0 0 0 0
Wicher Rąbino - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 5 0 0 0
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 1 - 1 0 0 0
WODR Barzkowice - Dęby Rogowo 2 - 5 0 0 0
Fala Abfrost Gąski - Bajgiel Będzino 1 - 2 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 4 0 0 1
Wrzos Wrześnica - Granit Kończewo 0 - 3 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice 11 - 3 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Sławoborze 4 - 2 2 0 2
Olimp Złocieniec - Grom Giżyno 3 - 1 0 0 0
Gryf Nowielin - Merkury Nowogródek Pom. 2 - 5 0 0 0
Olimpia Troszyn - Zjednoczeni Kurzycko 2 - 1 0 0 0
Parsęta Parsęcko - KS Gwda Wielka 0 - 3 0 0 0
Sarmata Dobra - Ina Ińsko 3 - 5 1 0 1
Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy 2 - 3 1 0 0
Polonia Stepień - KS Gwda Wielka 2 - 2 0 0 0
2015-07 relacja fotki komentarze
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2 - 2 2 0 2
Arka Gdynia - Gwardia Koszalin 2 - 0 1 0 0
WODR Barzkowice - Oldboje Barzkowice 2 - 1 0 0 0
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 3 - 0 2 0 5
Remor Recz - Błękitni Stargard 0 - 6 1 0 0
Ina Ińsko - Błękitni Stargard 0 - 5 1 0 0
Pogoń Szczecin - AEK Larnaca 1 - 1 2 0 1
Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno 0 - 8 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Iskra Białogard 5 - 0 1 0 0
Błękitni Stargard - Stilon Gorzów Wlkp. 3 - 1 2 24 7
Pogoń Szczecin - Świt Skolwin 3 - 1 2 45 0
Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 1 0 1
Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 1 - 3 0 0 1
Sokół Pyrzyce - Iskra Banie 1 - 1 0 0 0
1. FC Kaiserslautern - Pogoń Szczecin 4 - 0 2 0 5
Drawa Drawno - Pogoń Oldboje 10 - 1 0 49 0
Orzeł Łożnica - Eintracht Ahlbeck 5 - 2 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 4 - 3 1 0 2
MKP Szczecinek - Błękitni Stargard 0 - 4 0 0 0
Sparta Węgorzyno - Ina Ińsko 7 - 2 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno 2 - 2 0 0 0
Penkuner SV - Stal Szczecin 5 - 1 1 0 0
Start Miastko - GKS Leśnik Manowo 1 - 2 0 0 0
Hutnik Szczecin - Czcibor Cedynia 9 - 3 0 0 0
Iskierka Szczecin - Iskra Banie 5 - 2 0 0 0
Orzeł Łożnica - Iskra Golczewo 5 - 3 0 0 1
Sparta Węgorzyno - Świt Skolwin 3 - 2 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Kamień Pomorski 2 - 3 0 0 0
Pogoń Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 1 1 0 3
Pomorzanin Cychry - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 7 0 0 0
Korona Raduń - Pomorzanin Krąpiel 3 - 5 0 0 0
Świt Barnimie - Drawa Drawno 1 - 1 0 0 0
Morzycko Moryń - Zieloni Zielin 8 - 2 1 71 3
Znicz Wysoka Kamieńska - Sparta Gryfice 2 - 5 0 0 6
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 6 - 6 0 0 2
AZS PWSZ Wałbrzych - Olimpia Szczecin 3 - 1 1 0 0
Victoria Sianów - Fala Abfrost Gąski 4 - 7 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin 1 - 0 0 0 0
Sparta Węgorzyno - Piast Chociwel 1 - 4 0 0 0
Masovia Maszewo - Iskra Golczewo 5 - 3 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Astra Ustronie Morskie 7 - 0 0 0 0
Pogoń Szczecin - Torgelower FC Greif 2 - 2 0 30 0
Remor Recz - Orkan Suchań 1 - 0 0 0 0
Orzeł Pęzino - Pomorzanin Krąpiel 7 - 2 0 0 0
Iskra Banie - Arkonia Szczecin 1 - 2 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Eintracht Ahlbeck 2 - 1 0 0 0
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 1 - 5 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Stal Lipiany 3 - 1 1 0 0
Morzycko Moryń - Dąb Dębno 3 - 3 1 0 0
Warta Poznań - Gwardia Koszalin 2 - 1 1 0 0
Flota Świnoujście - Zieloni Lubiechnia Wielka 2 - 2 0 0 0
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 4 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 3 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Świt Skolwin 1 - 3 1 0 5
Eintracht Zinnowitz - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 1 0 0 0
Hutnik Szczecin - Stal Szczecin 3 - 4 1 0 1
Promień Mosty - Dąb Dębice 3 - 5 0 0 0
Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce 1 - 3 0 0 0
Ina Ińsko - Pomorzanin Krąpiel 1 - 2 0 0 0
Ina Nadarzyn - Unia Dolice 4 - 2 0 0 2
Zorza Dobrzany - Orkan Suchań 4 - 0 0 0 0
Zenit Koszewo - Biali Sądów 2 - 6 0 0 0
SALOS Szczecin - Olimpia Szczecin 10 - 1 1 13 1
Sparta Skalin - Znicz Niedźwiedź 5 - 2 1 0 0
Masovia Maszewo - Orzeł Pęzino 3 - 2 0 0 0
KS Skibno - Grom Świelino 9 - 3 0 0 0
Orzeł Łożnica - Błękitni Trzygłów 4 - 2 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Bizon Cerkwica 5 - 0 0 0 0
Korona Stuchowo - Sparta Gryfice 2 - 7 0 0 2
Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice 2 - 3 0 0 0
Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 4 0 0 0
Myśla Dargomyśl - Celuloza Kostrzyn n/O 2 - 1 0 0 0
Hutnik Szczecin - Mewa Resko 4 - 2 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Świt Skolwin 1 - 3 1 0 1
Jantar Ustka - GKS Leśnik Manowo 3 - 7 0 0 0
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 5 - 3 0 0 4
Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice 4 - 7 0 0 0
Sowianka Sowno - Sparta Gryfice 1 - 3 0 0 4
Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń 2 - 4 1 0 0
2015-06 relacja fotki komentarze
Pogoń Lębork - Pogoń Szczecin 1 - 7 2 0 8
 
top komentarze
newsy:
2 » W środę gra pierwsza li »
2 » Nowi członkowie w zarzą »
1 » Nie żyje prezes Tanowii
mecze:
35 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
27 » Kotwica II Kołobrzeg-Ko »
26 » Mirstal Mirosławiec-Sła »
25 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
24 » Piast Kolin-Jedność Prz »
24 » Legionovia Legionowo-Bł »
22 » Intermarche-Rega Trzebi »
22 » GKS Bełchatów-Gwardia K »
22 » KP Przecław-Sparta Gryf »
20 » Jedność-Ikar Krosino-LZ »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
Barcelonis... bodziu
Fazi877 juby12
matys221 TUPACK
gości: 3000
statystyki portalu
• drużyn: 2688
• imprez: 102815
• newsów: 67138
• użytkowników: 60743
• komentarzy: 1026606
• zdjęć: 718665
• relacji: 35530
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies