ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
Sparingi
wersja do druku
2024-03 relacja fotki komentarze
Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 1 - 4 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Okręt Szczecin 2 - 3 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 3 - 3 0 0 0
Pogoń Barlinek - Dąb Dębno 0 - 3 0 0 0
Zawisza Grzmiąca - KS Gwda Wielka 6 - 0 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 2 - 4 0 0 0
Wicher Mierzym - Wicher Rąbino 1 - 2 0 0 0
Orzeł Łubowo - Pogoń Wierzchowo 1 - 2 0 0 0
Gavia Choszczno - Masovia Maszewo 6 - 0 0 0 0
Wołczkowo Bezrzecze - Hutnik Szczecin 3 - 3 0 0 0
Tanowia Tanowo - Hanza Goleniów 4 - 0 0 0 0
Wicher Rąbino - Błękitni Ostrowice 2 - 0 0 0 0
Wrzos Wrzosowo - Wicher Rąbino 2 - 2 0 0 0
GKS II Kołbacz - Ogniwo Dzwonowo 4 - 0 0 0 0
Spójnia Świdwin - Wicher Rąbino 5 - 1 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Ogniwo Dzwonowo 0 - 6 0 0 0
2024-02 relacja fotki komentarze
Gwardia Koszalin JM - Olimpia Elbląg JM 4 - 0 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Czarni Lubanowo 1 - 1 0 0 0
Dąb Dębno - Ina Recz 4 - 1 0 0 0
Darłovia Darłowo - Dolina Speranda 8 - 1 0 0 0
Gwardia Koszalin - Wikęd Luzino 4 - 1 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - OKS Center MD Goleniów 2 - 0 0 0 0
Leśnik Kliniska - Promień Mosty 0 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 3 - 0 0 29 0
Olimp Gościno - Rega Trzebiatów 5 - 2 0 0 0
Flota Świnoujście - Biali Sądów 0 - 2 0 0 0
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino 1 - 4 0 0 0
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 0 0 0
Kłos Pełczyce - Czarni Browar Witnica 3 - 4 0 0 0
Olimp Złocieniec JS - Spójnia Świdwin 7 - 1 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Wicher Brojce 4 - 1 0 0 0
Pomorzanin 1964 Nowogard - Radowia Radowo Małe 6 - 1 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Sokół Wyczechy 0 - 10 0 0 0
GKS Manowo - Astra Ustronie Morskie 1 - 5 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Stolem Gniewino 0 - 1 0 0 0
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1 - 0 0 0 0
Błękitni II Stargard - Chemik Police 1 - 2 0 0 0
Iskierka Mirand Szczecin - Gavia Choszczno 3 - 1 0 0 0
Orzeł Małkocin - Orkan Suchań 4 - 0 0 0 0
Akademia MKP Szczecinek JS - Start II Miastko 5 - 3 0 0 0
Calisia Kalisz Pomorski - Mirstal Mirosławiec 16 - 0 0 0 0
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Mewa Resko 7 - 0 0 0 0
Pomorzanin 1964 Nowogard - Dęby Rogowo 4 - 1 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 6 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 1 - 5 0 0 0
Jantar Dziwnów - Radew Białogórzyno 3 - 4 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Odra Chojna 5 - 2 0 0 0
Masovia Maszewo - Unia Dolice 3 - 3 0 0 0
Darłovia II Darłowo - Iskra Białogard 1 - 7 0 0 0
Bałtyk Koszalin JM - Zefir Wyszewo 1 - 10 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - MKS Sokół Karlino 1 - 1 0 0 0
Wrzos Borne Sulinowo - Drawa Drawsko Pom. 1 - 0 0 0 0
Jeziorak Szczecin - FASE Szczecin U17 1 - 2 0 0 0
Pomorzanin 1964 Nowogard JS - Dąb Dębice JS 11 - 1 0 0 0
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 3 - 1 0 0 0
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Jantar Siemyśl 6 - 5 0 0 0
Sarmata Dobra - Korona Stuchowo 0 - 6 0 0 0
Gwardia II Koszalin JM - Wicher Mierzym 6 - 3 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Gwardia Koszalin JM 1 - 3 0 1 0
Wicher Reptowo - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 0 1 0
Błękitni Stargard JM - Piast Chociwel 4 - 4 0 0 0
Świt II Szczecin - Stal Szczecin 0 - 1 0 0 0
04-02 12:00  Pogoń Szczecin - FC Nordsjælland 1 0 0
Lechia Zielona Góra Tramp. - FASE Szczecin U15 1 - 4 0 0 0
Głaz Tychowo - Hajka Zegrze Pomorskie 4 - 1 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Grot Gardno 5 - 2 0 0 0
Płomień Lisowo - Ogniwo Dzwonowo 2 - 3 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Jedność Tuczno 11 - 3 0 0 0
Lechia Zielona Góra Tramp. - FASE Szczecin U14 0 - 7 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 0
GKS Golenice - Polonia Giżyn 1 - 2 0 0 0
Korona Raduń - Orzeł Żeńsko 1 - 6 0 0 0
Bałtyk Koszalin U15 - Gwardia Koszalin U15 1 - 1 0 0 0
Arkonia Szczecin U15 - Pogoń Szczecin U15 7 - 1 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Vielgovia Szczecin 1 - 2 0 0 0
Piast Karsko - Myśla Dargomyśl 3 - 6 0 0 0
Bałtyk Koszalin JS - MKP Szczecinek 2 - 5 0 0 0
Fala Gąski - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 0 0 0
Zorza Dobrzany - Kluczevia II Stargard 5 - 1 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski JS - Arkonia Szczecin JM 0 - 5 0 0 0
Okręt Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 1 - 0 0 0 0
Ina Ińsko - GKS Kołbacz 2 - 4 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Arkadia Malechowo 4 - 4 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - Vineta II Wolin 5 - 0 0 0 0
06-02 17:30  Żaki Szczecin JM - Ruch Chorzów JM 0 0 0
06-02 17:30  MKS Sokół Karlino - Olimp Gościno 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 1 - 2 0 0 0
Pogoń Barlinek - GKP Kłodawa 6 - 0 0 0 0
07-02 19:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Dąb Dębno 0 0 0
Gwardia Koszalin JM - Mechanik Bobolice 4 - 1 0 0 0
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 5 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin JM - Ruch Chorzów JM 1 - 5 0 0 0
Okręt Szczecin JS - Świt Szczecin JM 1 - 6 0 0 0
Okręt Szczecin - Sztorm Szczecin 6 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg JS - Jantar Siemyśl 3 - 4 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Mierzynianka Mierzyn 12 - 1 0 0 0
Akademia MKP Szczecinek JS - Olimp Złocieniec JS 16 - 0 0 0 0
Darłovia II Darłowo - Victoria Sianów 0 - 2 0 0 0
Ina Goleniów - Gavia Choszczno 2 - 6 0 0 0
10-02 10:00  Victoria II - KS Skibno - Arkadia Malechowo 0 0 0
Bałtyk Koszalin - GKS Manowo 6 - 0 0 0 0
Biali Sądów - Stal Szczecin 5 - 1 0 0 0
Wołczkowo Bezrzecze - Ehrle Dobra 4 - 4 0 0 0
Wicher Brojce - Polonia Płoty 3 - 1 0 0 0
10-02 11:00  Hutnik Szczecin JS - Okręt Szczecin JS 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Głaz Tychowo 9 - 0 0 0 0
Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin 5 - 3 0 0 0
Gryf Słupsk - MKP Szczecinek 5 - 4 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 4 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 0 0 0 0
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 1 - 1 0 0 0
Chemik Police - Odra Chojna 2 - 0 0 0 0
Zorza Dobrzany - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 8 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg JS - Gwardia Koszalin JM 1 - 10 0 0 0
Piast Chociwel - GKS Kołbaskowo-Przecław 0 - 4 0 0 0
Czarni Lubanowo - Sztorm Szczecin 1 - 6 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Hutnik Szczecin 5 - 3 0 0 0
Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 1 - 7 0 0 0
Gwardia Koszalin - Stolem Gniewino 2 - 0 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 1 0 0 0
Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 6 - 1 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Lech Czaplinek 7 - 3 0 0 0
Sokół Suliszewo - Redłovia Redło 1 - 5 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Wicher Steklno 2 - 2 0 0 0
Meprozet Stare Kurowo - Dąb Dębno 2 - 3 0 0 0
Ina Ińsko - Masovia Maszewo 6 - 3 0 0 0
10-02 15:00  Zalew Stepnica - Orzeł Pęzino 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Morzycko Moryń 2 - 0 0 0 0
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 0 0 0 0
Błękitni II Stargard - Sokół Pyrzyce 5 - 3 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Rybak Trzebież 0 - 6 0 0 0
Iskra Banie - Kasta Szczecin-Majowe 5 - 3 0 0 0
Mewa Resko - LZS Błękitni Trzygłów 11 - 4 0 0 0
Pogoń Barlinek - Piast Karsko 13 - 3 0 0 0
Bizon Cerkwica - Iskra Golczewo 1 - 2 0 0 0
Vineta Wolin - FASE Szczecin U17 3 - 1 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Kłos Kamienny Jaz 3 - 2 0 0 0
Jantar Dziwnów - OKS Center MD Goleniów 4 - 2 0 0 0
Wicher Mierzym - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 4 0 0 0
Sęp Brzesko - Iskra Pomień 4 - 5 0 0 0
Wiarus Żółtnica - KS Gwda Wielka 2 - 1 0 0 0
Gwardia II Koszalin JM - KS Sieciemin 3 - 7 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Orzeł Łubowo 2 - 2 0 0 0
Fala Gąski - Saturn Mielno 1 - 2 0 0 0
Ina Recz - Polonia Giżyn 2 - 5 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - Mechanik II Iskra Kłanino 3 - 2 0 0 0
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Vineta Wolin 2 - 3 0 0 0
Mechanik Turowo - Zefir Wyszewo 0 - 4 0 0 0
Calisia Kalisz Pomorski - Lech Czaplinek 4 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin 0 - 2 0 0 0
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 1 0 0 0
Dąb Dębno - Pogoń Skwierzyna 1 - 0 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin 6 - 1 0 0 0
Mewa Resko - Światowid 63 Łobez 3 - 2 0 0 0
KS Gwda Wielka - Sokół Spore 4 - 2 0 0 0
Tanowia Tanowo - Okręt Szczecin 4 - 0 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Lech Czaplinek 6 - 2 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 0 0
Sparta Skalin - Ogniwo Dzwonowo 3 - 4 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Sokół Suliszewo 10 - 2 0 0 0
Orzeł Wałcz - Dąb Dębno 4 - 2 0 0 0
Granit Koczała - KS Gwda Wielka 7 - 0 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Przybiernów 4 - 2 0 0 0
25-02 12:00  Jedność Tuczno - Grom Szwecja 0 0 0
Piast Karsko - Orzeł Pęzino 15 - 2 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - Lech II Czaplinek 6 - 2 0 0 0
Tanowia Tanowo - Hutnik Szczecin 1 - 1 0 0 0
2024-01 relacja fotki komentarze
Pogoń Szczecin - Sønderjyske U19 1 - 3 0 0 0
Pogoń Szczecin - Sønderjyske U19 3 - 1 0 0 0
Chemik Police - Energetyk Gryfino 3 - 1 0 0 0
Arkonia II Szczecin JM - Pogoń Szczecin FS 7 - 2 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 3 - 1 0 0 0
Stilon Gorzów JM - Arkonia Szczecin JM 2 - 3 0 0 0
MKS Sokół Karlino - Bałtyk Koszalin JS 2 - 13 0 0 0
Bałtyk Koszalin JS - Błękitni Stargard JS 2 - 3 0 0 0
Błękitni Stargard JM - Polonia Warszawa JM 1 - 20 0 0 0
Mechanik Bobolice - Bałtyk Koszalin JS 1 - 4 0 0 0
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 1 - 2 0 0 0
Darłovia II Darłowo - Mierzynianka Mierzyn 0 - 5 0 0 0
Pogoń Szczecin - FC Paksi 3 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - FC Paksi 3 - 1 0 0 0
Gwardia Koszalin JM - MKS Piaseczno U18 3 - 0 0 0 0
Stal Szczecin - Odra Chojna 1 - 1 0 0 0
Sława Sławno - Jantar Ustka 1 - 0 0 0 0
Okręt Szczecin JS - Wołczkowo Bezrzecze JS 2 - 5 0 0 0
Światowid 63 Łobez - MKP Szczecinek 2 - 9 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 1 - 1 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Vineta Wolin 3 - 5 0 0 0
Iskierka Mirand Szczecin - Chemik Police 3 - 3 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Perła URB Dygowo 3 - 1 0 0 0
Świt Szczecin - TSG Neustrelitz 1 - 1 0 0 0
Masovia Maszewo - Pomorzanin 1964 Nowogard 2 - 4 0 0 0
Piast Karsko - Osadnik Myślibórz 0 - 3 0 0 0
Korona Stuchowo - OKS Center MD Goleniów 2 - 1 0 0 0
Hajka Zegrze Pomorskie - Iskra Białogard 1 - 7 0 0 0
Polonia Warszawa JM - Gwardia Koszalin JM 1 - 5 0 0 0
Pogoń Szczecin - NK Celje 1 - 1 0 0 0
Arkonia Szczecin JM - Gryf Słupsk JM 4 - 3 0 0 0
Gwardia II Koszalin JM - Gedania Gdańsk JM 13 - 1 0 0 0
Arkonia Szczecin JM - KS Damnica 8 - 0 0 0 0
K.S. Delta Warszawa U15 - Bałtyk Koszalin U15 3 - 1 0 0 0
Gwardia Koszalin JM - Gedania Gdańsk JM 6 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - GKS Katowice 0 - 0 0 0 0
K.S. Delta Warszawa JM - Bałtyk Koszalin JM 5 - 1 0 0 0
Jantar Dziwnów - Sparta Zebrzydowa 2 - 1 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - FASE Szczecin U17 4 - 0 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Polonia Warszawa U19 0 - 2 0 0 0
Gryf II Słupsk - Arkonia Szczecin JM 2 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - Sturm Graz 6 - 1 0 0 0
Arkonia II Szczecin JM - Gryf Słupsk JM 4 - 3 0 0 0
Mechanik Bobolice - Polonia Warszawa JS 2 - 5 0 0 0
Wieża Postomino - Sława Sławno 4 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin JM - Wrzos Wrześnica 6 - 0 0 0 0
Olimp Gościno - Zefir Wyszewo 4 - 3 0 0 0
MKS Sokół Karlino - Rega Trzebiatów 2 - 6 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 2 0 0 0
Gwardia Koszalin JM - K.S. Delta II Warszawa JM 3 - 0 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 2 - 1 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 4 - 2 0 0 1
Okręt Szczecin JS - Kluczevia Stargard JS 11 - 1 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Odra Chojna 2 - 2 0 0 0
Energetyk Gryfino - Vineta II Wolin 7 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Gedania Gdańsk 3 - 2 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Wikęd Luzino 2 - 0 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Start Miastko 2 - 1 0 0 0
Masovia Maszewo - Ina Goleniów 2 - 7 0 0 0
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 1 - 1 0 0 0
Kłos Kamienny Jaz - Morzycko Moryń 1 - 2 0 0 0
Iskra Golczewo - Mewa Resko 1 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - APLG Gdańsk 1 - 0 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Jantar Siemyśl 6 - 1 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Sarmata Dobra 3 - 3 0 0 1
Olimp Złocieniec - Ina Ińsko 5 - 4 0 0 0
Pogoń Barlinek - Biali Sądów 2 - 2 0 0 0
Chojniczanka II Chojnice - MKP Szczecinek 5 - 1 0 0 0
Pomorzanin 1964 Nowogard - Doberaner FC 0 - 6 0 0 0
Iskierka Mirand Szczecin - Flota Świnoujście 1 - 5 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police 3 - 2 0 0 0
Sokół Suliszewo - Błonie Barwice 2 - 2 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Gavia Choszczno 3 - 8 0 0 0
Świt Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. 5 - 0 0 0 0
Dąb Dębno - Celuloza Kostrzyn n/O 2 - 3 0 0 0
Radew Białogórzyno - K.S. Delta Warszawa JM 1 - 5 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Światowid 63 Łobez 2 - 4 0 0 0
Kłos Pełczyce - Róża Różanki 4 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard JS - Unia Dolice 4 - 1 0 0 0
Wrzos Borne Sulinowo - Akademia MKP Szczecinek JS 7 - 7 0 0 0
Iskra Białogard - Victoria Sianów 3 - 4 0 0 0
Perła URB Dygowo - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 0 - 6 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Swarzędz 0 - 8 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 2 - 1 0 0 0
Korona Człopa - Jedność Tuczno 4 - 3 0 0 0
Wieża Postomino - Gryf II Słupsk 2 - 1 0 0 0
Sokół Pyrzyce - GKS Kołbacz 1 - 2 0 0 0
Sęp Brzesko - Bryza Reńsko 5 - 3 0 0 0
Polonia Giżyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 5 0 0 0
Gryf Polanów - Vimobilia Będzino 4 - 0 0 0 0
Piast Chociwel - Kluczevia II Stargard 5 - 0 0 0 0
Bałtyk Koszalin JM - Olimpia Elbląg JM 1 - 0 0 0 0
Fala Gąski - Wicher Mierzym 2 - 2 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Start Miastko 5 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Unia Swarzędz 1 - 0 0 0 0
Pogoń Szczecin - Pogoń Tczew 4 - 0 0 0 0
Pogoń II Barlinek - GKP Kłodawa 5 - 1 0 0 0
Olimpia Elbląg JS - Bałtyk Koszalin JS 3 - 2 0 0 0
Sparta Węgorzyno - Drawa Drawsko Pom. 5 - 1 0 0 0
Olimp Złocieniec - MKP Szczecinek 1 - 1 0 0 0
Darłovia II Darłowo - LZS Kowalewice 4 - 2 0 0 0
Dąb Dębice - OKS Center MD Goleniów 2 - 4 0 0 0
2023-11 relacja fotki komentarze
Darłovia II Darłowo - Victoria II - KS Skibno 7 - 0 0 0 0
2023-09 relacja fotki komentarze
Hansa Rostock - Pogoń Szczecin 1 - 1 0 0 0
Rybak Trzebież - Chemik II Police 0 - 6 0 0 0
2023-08 relacja fotki komentarze
Sparta Węgorzyno - Światowid 63 Łobez 2 - 2 0 0 0
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 3 - 0 0 0 0
Vimobilia Będzino - Strong Zielenica 6 - 2 0 0 0
Energetyk II Gryfino - KLUKS Krzywin 2 - 2 0 0 0
K.S. Delta Warszawa JM - Kotwica Kołobrzeg JM 3 - 0 0 0 0
02-08 15:00  Arkonia Szczecin - Gryf Kamień Pomorski  
Zagłębie Lubin U15 - FASE Szczecin U15 1 - 2 0 0 0
Zagłębie Lubin - FASE Szczecin U17 6 - 2 0 0 0
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 1 - 2 0 0 0
Sparta Gryfice - Vineta II Wolin 0 - 1 0 0 0
Pommern Löcknitz - Ehrle Dobra 2 - 7 0 0 0
Energetyk Gryfino - Świt II Szczecin 5 - 2 0 0 0
Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 5 - 1 0 0 0
Stal Szczecin - Hutnik Szczecin 2 - 0 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 1 - 4 0 0 0
Gavia Choszczno - GKS Kołbacz 5 - 5 0 0 0
Spójnia Świdwin - Radew Białogórzyno 8 - 3 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - Vielgovia Szczecin 2 - 0 0 0 0
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - GMLKS Orzeł Służewo 11 - 0 0 0 0
Mewa Resko - LZS Błękitni Trzygłów 4 - 4 0 0 0
Mechanik II Iskra Kłanino - Zefir Wyszewo 1 - 10 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Flota Świnoujście JS 4 - 2 0 0 0
Zalew Stepnica - Orzeł Łoźnica 2 - 5 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Jantar Siemyśl 0 - 4 0 0 0
Pogoń Barlinek - Pogoń II Barlinek 11 - 1 0 0 0
Wicher Rąbino - Pomorzanin Sławoborze 1 - 5 0 0 0
Iskra Golczewo - Dąb Dębice 3 - 3 0 0 0
Schönower SV - Iskra Banie 5 - 2 0 0 0
Chrobry Lisie Pole - Husaria Schwedt 1 - 0 0 0 0
Stal Lipiany JS - Koral Mostkowo JS 15 - 1 0 0 0
Lech Czaplinek - Polonia Jastrowie 2 - 0 0 0 0
Gavia Choszczno - Stal Szczecin 4 - 2 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo 4 - 2 0 0 0
Olimp Złocieniec - Victoria Sianów 2 - 3 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Jantar Dziwnów 4 - 1 0 0 0
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 10 - 2 0 0 0
Drawa Drawsko - Sokół Suliszewo 1 - 4 0 0 0
Zalew Stepnica - Vineta II Wolin 3 - 10 0 0 0
Iskra Białogard - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 3 - 6 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Mewa Resko 3 - 1 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Rurzyca Nawodna 4 - 0 0 0 0
SFC Stern 1900 - LFA Szczecin 2 - 1 0 0 0
05-08 14:00  Zorza Dobrzany - Rolpol Chlebowo 0 0 0
Odra Szczecin JS - Hutnik II Szczecin 3 - 4 0 0 0
Ogniwo Dzwonowo - Czarni Marianowo 2 - 9 0 0 0
Wicher Brojce - Rega Trzebiatów 0 - 8 0 0 0
Wiarus Żółtnica - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 2 0 1 0
Osadnik Myślibórz - Piast Karsko 10 - 3 0 0 0
Strong Zielenica - Sława Sławno 0 - 9 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Promień Mosty 4 - 3 0 0 0
05-08 15:30  GKS Manowo - Hajka Zegrze Pomorskie  
Gryf Kamień Pomorski - Ina Ińsko 1 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - Türkiyemspor Berlin K 5 - 0 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie 0 - 1 0 0 0
Calisia Kalisz Pomorski - Błękitni Pomierzyn 4 - 4 0 52 0
Wicher Reptowo - Pomorzanin Przybiernów 6 - 1 0 0 0
GKS Manowo - Vimobilia Będzino 4 - 2 0 0 0
Sarmata Dobra - Piast Chociwel 1 - 5 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Płomień Lisowo 3 - 1 0 0 0
Kłos Kamienny Jaz - Myśla Dargomyśl 2 - 4 0 0 0
Wrzos Wrzosowo - Radew Białogórzyno 2 - 7 0 0 0
Błonie Barwice - Głaz Tychowo 3 - 4 0 0 0
Korona Stuchowo - Pomorzanin 1964 Nowogard 0 - 5 0 0 0
Arkadia Malechowo - Victoria II - KS Skibno 2 - 2 0 0 0
Masovia Maszewo - Radowia Radowo Małe 0 - 1 0 0 0
Stal Lipiany - Orzeł Bierzwnik 5 - 1 0 0 0
Hutnik Szczecin - Świt II Szczecin 2 - 9 0 0 0
Jantar II Dziwnów - Fala Międzyzdroje 0 - 7 0 0 0
Pionier Szczecin - OKS Center MD Goleniów 4 - 12 0 0 0
Pogoń II Barlinek - Iskra Lutówko 1 - 3 0 0 0
Pogoń Szczecin - FASE Szczecin U17 0 - 1 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Spójnia Świdwin 2 - 11 0 0 0
KS Sieciemin - Wiekowianka Wiekowo 1 - 8 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czcibor Cedynia 6 - 9 0 0 0
Mechanik II Iskra Kłanino - Pogoń Wierzchowo 5 - 4 0 0 0
06-08 11:30  Mechanik II Iskra Kłanino - Pogoń Wierzchowo  
Energetyk II Gryfino - Czarni Lubanowo 1 - 3 0 0 0
Grot Gardno - Łabędź Widuchowa 7 - 1 0 0 0
Orzeł Żeńsko - Iskra Pomień 2 - 8 0 0 0
06-08 13:30  Sparta Skalin - Czarni Czarnówko 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin 9 - 3 0 0 0
Ina Nadarzyn - Muszelka Ogardy 4 - 5 0 0 0
06-08 14:00  Orzeł Pęzino - Ina Stradzewo 0 0 0
Arkonia Szczecin - FASE Szczecin U17 2 - 4 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie 4 - 2 0 0 0
Gwiazda Żalęcino - Sęp Brzesko 3 - 5 0 0 0
06-08 15:00  Sokół II Pyrzyce - Zryw Góralice  
Dęby Rogowo - Leśnik Kliniska 8 - 1 0 0 0
06-08 16:00  Unia II Dolice - Orkan Dalewo  
GKS Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 6 - 0 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Piast Kolin 4 - 1 0 0 0
06-08 16:00  Vielgovia Szczecin - Piast Kolin  
06-08 16:00  Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
Okręt Szczecin JS - Świt Szczecin JM 0 - 10 0 0 0
06-08 16:30  Orkan Suchań - Mechanik Warnice 0 0 0
Pogoń Szczecin U15 - FASE Szczecin U15 1 - 2 0 0 0
06-08 17:00  Bizon Cerkwica - LZS Błękitni Trzygłów  
Tanowia Tanowo - Okręt Szczecin 4 - 1 0 0 0
Wicher Przelewice - Pogoń II Barlinek 3 - 4 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Orzeł Grzędzice 3 - 1 0 0 0
Czarni Szczecin - Ina II Goleniów 0 - 3 0 0 0
06-08 18:00  Znicz Niedźwiedź - Future Szczecin 0 0 0
06-08 19:30  Ehrle Dobra - Wołczkowo Bezrzecze  
K.S. Delta II Warszawa JM - Stal Szczecin JM 12 - 0 0 0 0
Grom Szwecja - Santos Kłębowiec 1 - 2 0 0 0
Klon Krzęcin - Ina Recz 0 - 3 0 0 0
Orzeł Małkocin - Dąb Dębice 3 - 3 0 0 0
Arkonia Szczecin U15 - Dąb Dębno U15 12 - 2 0 0 0
09-08 18:00  Pomorzanin Sławoborze - Pogoń Połczyn Zdrój  
Pomorzanin Sławoborze - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 6 0 0 0
Granit Koczała - Hubertus Biały Bór 0 - 4 0 0 0
Gwardia Koszalin JM - MKS Piaseczno U18 3 - 2 0 0 0
Wiarus Żółtnica - KS Gwda Wielka 8 - 2 0 0 0
Tanowia Tanowo - Stal Szczecin 1 - 5 0 0 0
SpG Oderberg/Lunow - Czcibor Cedynia 3 - 1 0 0 0
Wrzos Borne Sulinowo - Błękitni Ostrowice 3 - 3 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Błękit Pniewo 2 - 1 0 0 0
Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 4 - 2 0 0 0
Darłovia II Darłowo - LZS Kowalewice 3 - 2 0 0 0
MUKS Kostrzyn - LFA Szczecin 2 - 7 0 0 0
Łabędź Widuchowa JS - Czarni Lubanowo JS 2 - 6 0 0 0
Bryza Reńsko - Wicher Steklno 8 - 2 0 0 0
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 8 - 8 0 0 0
Odra Szczecin JS - Świt Szczecin JS 2 - 5 0 0 0
Ogniwo Dzwonowo - Orkan Dalewo 2 - 4 0 0 0
Czcibor Cedynia - Łabędź Widuchowa 3 - 0 0 0 0
Polonia Giżyn - GKP Kłodawa 0 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin - Sztorm Szczecin 9 - 0 0 0 0
Dęby Rogowo - Orkan Dalewo 4 - 1 0 0 0
Czarni Lubanowo JS - Iskra Banie JS 5 - 3 0 0 0
Orkan Suchań - Płomień Lisowo 3 - 5 0 0 0
Grot Gardno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 5 - 2 0 0 0
Gavia Choszczno - Błękitni Dobiegniew 12 - 1 0 0 0
Gavia Choszczno JS - Muszelka Ogardy JS 4 - 3 0 0 0
Mechanik II Iskra Kłanino - Hubertus Biały Bór 4 - 2 0 0 0
Orzeł Łubowo - Lech II Czaplinek 2 - 2 0 0 0
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 8 - 8 0 0 0
Polonia Giżyn - GKS Golenice 0 - 1 0 0 0
Wieża II Postomino - Darłovia II Darłowo 4 - 8 0 0 0
Hutnik II Szczecin - Future Szczecin 3 - 1 0 0 0
Ina II Goleniów - Leśnik Kliniska 4 - 3 0 0 0
Świt Barnimie - Znicz Niedźwiedź 0 - 4 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - KS Mustang 8 - 1 0 0 0
19-08 17:00  Orkan Suchań - Jedność Przewłoki 0 0 0
KS Sieciemin - Victoria II - KS Skibno 1 - 1 0 0 0
20-08 12:30  Sęp Brzesko - Znicz Niedźwiedź 0 0 0
Sokół II Pyrzyce - Unia Swochowo 1 - 5 0 0 0
Grom Płonno - Iskra Lutówko 1 - 6 0 0 0
Zieloni Zielin - Zew Dąbroszyn 3 - 7 0 0 0
Zieloni Zielin JS - Celuloza Kostrzyn n/O 5 - 4 0 0 0
Iskra Pomień - Płomień Lisowo 10 - 3 0 0 0
Promień Mosty - Czarni Szczecin 3 - 4 0 0 0
Wicher Reptowo - Sparta Skalin 10 - 0 0 0 0
GKS Golenice - Kłos Kamienny Jaz 3 - 0 0 0 0
Piast Kolin - Bryza Reńsko 5 - 9 0 0 0
Wicher Mierzym - Pogoń Wierzchowo 4 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin JM - Odra Szczecin JS 1 - 1 0 0 0
20-08 18:30  Vielgovia Szczecin - Pomorzanin Przybiernów 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Mechanik Bobolice 4 - 2 0 0 0
21-08 18:30  Hubertus Biały Bór - AZS UW Warszawa  
Orzeł Łubowo - Pogoń Wierzchowo 5 - 4 0 0 0
23-08 19:00  Wrzos Borne Sulinowo - Zryw Sypniewo 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski JS - Flota Świnoujście JS 10 - 2 0 0 0
Energetyk II Gryfino - Polonia Gryfino 4 - 1 0 0 0
Mierzynianka II Mierzyn - Odra Szczecin JS 4 - 3 0 0 0
Jedność Tuczno - Bytyń Nakielno 9 - 1 0 0 0
Jedność Tuczno - Orzeł Wałcz JS 10 - 0 0 0 0
Sad Chwiram - Lech II Czaplinek 4 - 3 0 0 0
2023-07 relacja fotki komentarze
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa JS - Ogniwo Dzwonowo 4 - 4 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Błękitni Lubięcin 2 - 3 0 0 0
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 0 - 3 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 1 - 1 0 0 1
08-07 10:00  Iskierka II Mirand Szczecin - Iskierka Mirand Szczecin 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice 0 - 0 0 0 0
Vineta Wolin - Odra Chojna 9 - 1 0 0 0
Paselwarker FV - Świt Szczecin 0 - 11 0 0 0
Stal Lipiany - Pogoń II Barlinek 3 - 3 0 0 0
Iskra Golczewo - Pomorzanin 1964 Nowogard 1 - 1 0 46 0
Kotwica Kołobrzeg - Warta Gorzów Wlkp. 1 - 0 0 0 0
12-07 14:00  Hansa Rostock - Kotwica Kołobrzeg  
Stolem Gniewino - Gwardia Koszalin 0 - 5 0 0 0
Gryf Polanów - Start Miastko 1 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 2 0 0 0
MKP Szczecinek - Chojniczanka II Chojnice 0 - 3 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Masovia Maszewo 1 - 6 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Polonia Giżyn 5 - 0 0 0 0
Sokół Wyczechy - Mechanik Bobolice 4 - 1 0 0 0
Ina Recz - Vielgovia Szczecin 1 - 1 0 0 0
Lech Czaplinek - Błękitni Pomierzyn 5 - 3 0 0 0
Chemik Police - Błękitni Stargard 1 - 6 0 0 0
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 1 - 1 0 0 0
Gryf Słupsk - GKS Manowo 4 - 1 1 0 0
Lech II Poznań - Świt Szczecin 1 - 0 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Ina Goleniów 0 - 11 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek 1 - 4 0 0 1
Darłovia Darłowo - Gryf II Słupsk 8 - 1 0 0 0
Iskra Białogard - Gwardia Koszalin JM 4 - 3 0 0 0
Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin 1 - 8 0 0 0
Energetyk Gryfino - Hutnik Szczecin 3 - 0 0 0 0
15-07 12:00  Odra Chojna - Odrzanka Radziszewo  
Iskra Białogard - Spójnia Świdwin 3 - 2 0 0 0
Gwardia Koszalin JM - Zawisza Grzmiąca 2 - 1 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 0 0 0
Hansa Rostock - Pogoń Szczecin 2 - 0 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Vineta Wolin 1 - 6 0 0 0
15-07 14:00  Odra Chojna - Polski Cukier Kluczevia Stargard  
15-07 15:00  Piast Karsko - Orzeł Bierzwnik  
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 2 - 2 0 0 0
Iskra Golczewo - Promień Mosty 2 - 2 0 0 0
Pomorzanin 1964 Nowogard - Future Szczecin 5 - 1 0 0 0
Flota Świnoujście - Iskierka Mirand Szczecin 6 - 2 0 35 0
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Sparta Gryfice 3 - 4 0 39 0
MKS Sokół Karlino - Głaz Tychowo 3 - 4 0 0 0
15-07 17:00  Sparta Gryfice - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg  
Strong Zielenica - Radew Białogórzyno 0 - 2 0 0 0
A.P. Gavia Choszczno - Unia Dolice 3 - 1 0 0 0
Świt Barnimie - Vielgovia Szczecin 4 - 3 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Orzeł Mrzeżyno 7 - 2 0 0 0
Olimp Gościno - Rega Trzebiatów 2 - 3 0 0 0
15-07 18:30  Wybrzeże Biesiekierz - Perła URB Dygowo 0 0 0
Gryf Polanów - Sława Sławno 2 - 2 0 0 0
Ogniwo Dzwonowo - Rolpol Chlebowo 0 - 4 0 0 0
Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna 0 - 5 0 0 0
Skra Bińcze - KS Gwda Wielka 3 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard JS - Piast Chociwel 8 - 1 0 0 0
Jantar Dziwnów - Vineta II Wolin 2 - 2 0 0 0
Polonia Giżyn - GKS Golenice 2 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 1 - 3 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 2 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. 3 - 3 0 0 0
Chemik Police - Iskierka Mirand Szczecin 3 - 3 0 0 0
Energetyk Gryfino - Ina Goleniów 1 - 2 0 0 0
Piast Karsko - Pogoń Barlinek 0 - 4 0 0 0
Biali Sądów - Ina Recz 6 - 0 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Iskra Golczewo 1 - 2 0 0 0
Perła URB Dygowo - Chrobry Drzonowo 6 - 0 0 0 0
Mechanik Bobolice - Start Miastko 3 - 1 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Unia Dolice 3 - 1 0 0 0
Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin JS 7 - 0 0 0 0
Pogoń Szczecin - Union Berlin K 1 - 2 0 0 0
Zalew Stepnica - Vineta II Wolin 0 - 6 0 0 0
Vimobilia Będzino - Perła URB Dygowo 1 - 8 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 0 0
Wicher Brojce - Jantar Dziwnów 1 - 3 0 0 0
Rega Trzebiatów - GKS Manowo 4 - 0 0 0 0
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 3 - 5 0 0 0
Zorza Dobrzany - Błękitni Pomierzyn 4 - 0 0 0 0
Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 5 - 1 0 0 0
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 1 - 2 0 0 0
Iskierka Mirand Szczecin - Vineta Wolin 2 - 2 0 0 1
Prawobrzeże Świnoujście - Hanza Goleniów 3 - 3 0 0 0
Chojniczanka II Chojnice - Gwardia Koszalin 0 - 1 0 0 0
MKS Sokół Karlino - Darłovia Darłowo 0 - 7 0 0 0
Polonia Chodzież - Orzeł Wałcz 1 - 2 0 0 0
Masovia Maszewo - Piast Chociwel 5 - 2 0 0 0
Chemik Police - Odra Chojna 6 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 0 0 0 0
Energetyk Gryfino - Błękitni II Stargard 2 - 3 0 0 0
Świt Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. 1 - 0 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów 1 - 6 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 0 - 6 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Meprozet Stare Kurowo 1 - 2 0 0 0
Biali Sądów - Pogoń Barlinek 8 - 0 0 0 0
Gryf Słupsk - Bałtyk Koszalin 1 - 1 0 0 0
GKS Kołbacz - Ina Ińsko 3 - 2 0 0 0
Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 0 0 1 0
Sarmata Dobra - Pomorzanin 1964 Nowogard 3 - 2 0 0 0
Arkonia Szczecin - Hutnik Szczecin 4 - 3 0 0 0
22-07 15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Gościno  
Ina Recz - Kluczevia II Stargard 4 - 3 0 0 0
Iskra Golczewo - Pomorzanin Przybiernów 3 - 1 0 0 0
22-07 15:00  Sęp Brzesko - Ina Nadarzyn 0 0 0
Wołczkowo Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Bałtyk Koszalin JS 3 - 0 0 0 0
Mechanik II Iskra Kłanino - Radew Białogórzyno 6 - 3 0 0 0
Arkadia Malechowo - Mechanik Bobolice 1 - 11 0 0 2
Ina Goleniów - Mierzynianka Mierzyn 4 - 2 0 0 0
Piast Karsko - Iskra Janczewo 8 - 3 0 0 0
Orzeł Bierzwnik - Błękitni Dobiegniew 7 - 3 0 0 0
Orzeł Łoźnica - Promień Mosty 2 - 1 0 0 0
Vineta II Wolin - Dąb Dębice 4 - 1 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski JS - Arkonia Szczecin JM 1 - 1 0 0 0
Flota Świnoujście - Stilon Gorzów Wlkp. 3 - 2 0 30 0
FC Hallescher - Pogoń II Szczecin 3 - 2 0 0 0
Dąb Dębno - MKS Stal Sulęcin 1 - 1 0 0 0
Grot Gardno - OKS Center MD Goleniów 1 - 5 0 0 0
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 11 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - GKS Kołbaskowo-Przecław 6 - 1 0 0 0
Blau-Weiss Gartz - Iskra Banie 1 - 3 0 0 0
Iskra Białogard - Głaz Tychowo 4 - 1 0 0 0
Gryf Polanów - Strong Zielenica 12 - 0 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 6 0 0 0
Wieża Postomino - Sława Sławno 0 - 2 0 0 0
22-07 18:00  Znicz Niedźwiedź - Rybak Trzebież 0 0 0
Piast Kolin - Orzeł Grzędzice 2 - 1 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Chrobry Drzonowo 6 - 2 0 0 0
Polonia Płoty - LZS Błękitni Trzygłów 3 - 5 0 0 0
Jantar Siemyśl - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 3 - 6 0 0 0
Sparta Skalin - Jedność Przewłoki 4 - 1 0 0 1
KS Dzikowo - Jedność Tuczno 5 - 4 0 0 0
KS Mustang - Perła II Dygowo 4 - 8 0 0 0
Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica 4 - 0 0 0 0
Pionier Szczecin - Czarni Szczecin 0 - 4 0 0 0
Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce 1 - 10 0 0 0
Ogniwo Dzwonowo - Orkan Dalewo 1 - 9 0 0 0
Strzała Płotno - Grom Płonno 1 - 2 0 0 0
Morzycko Moryń - Pomorzanin Cychry 5 - 0 0 0 0
Czarni Czarne - KS Gwda Wielka 15 - 2 0 0 0
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Świt II Szczecin 0 - 4 0 0 0
KS Zaleskie - Błękitni Tychowo 3 - 7 0 0 0
Polonia Giżyn - Myśla Dargomyśl 3 - 3 0 0 0
Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin 3 - 1 0 0 0
Mechanik Warnice - Rolpol Chlebowo 1 - 2 0 0 0
Drzewiarz Świerczyna - Santos Kłębowiec 5 - 2 0 0 0
Wicher Przelewice - GKS Golenice 2 - 4 0 0 0
Unia Swochowo - Energetyk II Gryfino 4 - 4 0 0 0
Czarni II Szczecin - Future Szczecin 0 - 5 0 0 0
Ehrle Dobra - Arkonia Szczecin 2 - 1 0 0 0
Gwardia Koszalin JM - Escola Varsovia U16 1 - 0 0 0 0
Gwardia II Koszalin JM - Escola Varsovia U15 0 - 4 0 0 0
Future Szczecin U17 - Amator Kiełpino junior 1 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Iskierka Mirand Szczecin 1 - 0 0 50 0
25-07 18:00  Pomorzanin Sławoborze - Olimp Gościno 0 0 0
Górnik Polkowice U19 - MKP Szczecinek 3 - 3 0 0 0
Lech Czaplinek - Iskra Białogard 1 - 1 0 0 0
Czarni Browar Witnica - Pogoń Barlinek 2 - 6 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Ina Ińsko 11 - 1 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Eintracht Ahlbeck 12 - 1 0 0 0
MKS Sokół Karlino - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 0 0
Stal Lipiany - GKS Golenice 8 - 2 0 0 0
Wołczkowo Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź 1 - 1 0 0 0
Darłovia Darłowo - Perła URB Dygowo 3 - 2 0 0 0
Energetyk II Gryfino - Iskra Banie 2 - 6 0 0 0
FASE Szczecin U15 - Stilon Gorzów U15 2 - 0 0 0 0
FASE Szczecin U17 - Stilon Gorzów JM 7 - 3 0 0 0
Gwardia Koszalin - Gryf Słupsk 1 - 1 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Odrzanka Radziszewo 7 - 1 0 0 0
Spójnia Świdwin - Iskra Golczewo 0 - 1 0 0 0
Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów 0 - 3 0 0 0
Odra Chojna - Dąb Dębno 1 - 2 0 0 1
GKS Kołbacz - Gryf Kamień Pomorski 3 - 3 0 0 0
Lech II Czaplinek - Błękitni Ostrowice 2 - 3 0 0 0
Energetyk Gryfino - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 10 - 2 0 0 0
Orzeł Bierzwnik - Łucznik Strzelce Kraj. 4 - 2 0 0 0
Morzycko Moryń - Myśla Dargomyśl 4 - 3 0 0 0
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 2 - 1 0 0 0
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 0 0 27 0
Wicher Mierzym - Radew Białogórzyno 1 - 4 0 0 0
Tanowia Tanowo - Pionier Szczecin 8 - 1 0 0 0
Sława Sławno - AP Reissa Poznań 4 - 1 0 0 0
Ehrle Dobra - Rybak Trzebież 7 - 5 0 0 0
Gwardia II Koszalin JM - AP Pogoń Grodzisk Mazowiecki JM 0 - 5 0 0 0
27-07 18:00  Błękitni II Stargard - Zorza Dobrzany 0 0 0
Polonia Płoty - Pomorzanin 1964 Nowogard 3 - 3 0 0 0
27-07 18:30  GKS II Kołbaskowo-Przecław - Sv Grün-Weiß Nadrensee  
GKS Kołbaskowo-Przecław - Sv Grün-Weiß Nadrensee 3 - 1 0 0 0
Wiarus Żółtnica - Wrzos Borne Sulinowo 2 - 4 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Kluczevia II Stargard 3 - 3 0 0 0
Stal Lipiany - Future Szczecin 5 - 5 0 0 0
Leicester City U21 - Pogoń II Szczecin 0 - 2 0 0 0
MKP Szczecinek - Sokół Wyczechy 2 - 0 0 0 0
Gavia Choszczno - Pogoń Barlinek 2 - 1 0 0 0
Iskierka Mirand Szczecin - Świt Szczecin 1 - 3 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin 2 - 4 0 0 0
Sparta Węgorzyno - Rolpol Chlebowo 3 - 2 0 0 0
GKS Manowo - Bałtyk Koszalin 3 - 6 0 0 0
Victoria Sianów - Start Miastko 1 - 3 0 0 0
Świt Barnimie - Orzeł Małkocin 2 - 4 0 0 0
Sarmata Dobra - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 0 0 1 0
Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski 2 - 4 0 0 0
Angermünder FC - Iskra Banie 5 - 2 0 0 0
Akademia MKP Szczecinek JS - Zawisza Bydgoszcz JS 6 - 4 0 0 0
Sztorm Szczecin - Okręt Szczecin 2 - 1 0 0 0
Stal Szczecin - Błękitni II Stargard 3 - 2 0 0 0
Górnik Polkowice U19 - Mechanik Bobolice 2 - 8 0 0 0
Chemik Police - Arkonia Szczecin 3 - 0 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 1 - 3 0 0 0
Lech Czaplinek - Drawa Drawsko Pom. 2 - 1 0 0 0
Iskra Białogard - Zefir Wyszewo 0 - 3 0 0 0
Korona Stuchowo - Gryf Kamień Pomorski JS 4 - 5 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Czarni Browar Witnica 2 - 2 0 0 0
29-07 11:00  Zorza Dobrzany - Unia Dolice 0 0 0
Orzeł Wałcz - Pogoń Łobżenica 2 - 2 0 0 0
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 2 - 1 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Ina Ińsko 4 - 0 0 0 0
Biali Sądów - Energetyk Gryfino 2 - 1 0 0 0
FASE Szczecin U15 - Miedź Legnica U16 0 - 5 0 0 0
Dąb Dębno - Warta II Gorzów Wlkp. 4 - 2 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - APLG Gdańsk 0 - 2 0 0 0
Klon Krzęcin - Orzeł Bierzwnik 2 - 1 0 0 0
Pomorzanin 1964 Nowogard - Leśnik Kliniska 1 - 0 0 0 0
FASE Szczecin U17 - Miedź Legnica U17 3 - 2 0 0 0
Akademia MKP Szczecinek JS - Górnik Polkowice U19 0 - 3 0 0 0
Piast Karsko - Kłos Kamienny Jaz 1 - 3 0 0 0
SV Motor Eggesin - Ehrle Dobra 5 - 5 0 0 0
29-07 15:30  Wicher Brojce - Iskra Golczewo  
KS Mustang - Astra Ustronie Morskie 1 - 8 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 3 - 5 0 0 0
Vineta II Wolin - OKS Center MD Goleniów 4 - 0 0 0 0
GKS Kołbacz - Sokół Pyrzyce 3 - 2 0 0 0
Morzycko Moryń - Sęp Brzesko 2 - 1 0 0 0
Zalew Stepnica - Płomień Lisowo 6 - 0 0 0 0
Korona Człopa - Grom Szwecja 3 - 0 0 0 0
Sv Grün-Weiß Nadrensee - Czarni Czarnówko 4 - 0 0 0 0
Iskierka Mirand Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 5 - 0 0 0 0
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 1 - 2 0 0 0
29-07 17:00  Odra Chojna - GKS Golenice  
Victoria II - KS Skibno - Radew Białogórzyno 1 - 3 0 0 0
Głaz Tychowo - Santos Kłębowiec 1 - 3 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Grot Gardno 7 - 1 0 0 0
Drzewiarz Świerczyna - Calisia II/Grom Giżyno 4 - 3 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Pomorzanin Przybiernów 3 - 2 0 0 0
Orzeł Grzędzice - GKS Kołbaskowo-Przecław 5 - 0 0 0 0
29-07 17:00  Wołczkowo Bezrzecze - Chemik II Police  
Czarni Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 13 0 0 0
Gryf Polanów - Jantar Ustka 7 - 0 0 0 0
Sokół Suliszewo - Redłovia Redło 5 - 5 0 0 0
Okręt Szczecin JS - Świt Szczecin JM 0 - 8 0 0 0
Dolina Speranda - Sława Sławno 3 - 1 0 0 0
29-07 17:30  MKS Sokół Karlino - Olimp Gościno 0 0 0
Mewa Resko - Radowia Radowo Małe 7 - 4 0 0 0
Jedność Przewłoki - Orkan Dalewo 0 - 6 0 0 0
Tanowia Tanowo - Hutnik Szczecin 0 - 6 0 0 0
Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin 11 - 1 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl 6 - 3 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - KLUKS Krzywin 3 - 1 0 0 0
29-07 18:00  Syrena-Grot Rymań - Wicher Rąbino 0 0 0
Czarni Czarne - Hubertus Biały Bór 4 - 2 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 6 - 2 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Okręt Szczecin 1 - 4 0 0 0
Jantar Siemyśl - Rega Trzebiatów 2 - 11 0 0 0
Pionier Żarnowo - Hanza Goleniów 5 - 1 0 0 0
Chrobry Drzonowo - Sokół Lulewice 3 - 3 0 0 0
Lech II Czaplinek - Wiarus Żółtnica 4 - 4 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Orzeł Pęzino 2 - 2 0 0 0
Ina Recz - Ina Stradzewo 6 - 2 0 0 0
30-07 13:00  Sparta Skalin - Unia II Dolice 0 0 0
Ina Nadarzyn - Strzała Płotno 10 - 0 0 0 0
30-07 14:00  Orzeł Żeńsko - Korona Raduń 0 0 0
30-07 14:00  Unia Swochowo - Iskra Banie 0 0 0
Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce 1 - 3 0 0 0
Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 3 - 6 0 0 0
Hajka Zegrze Pomorskie - Perła II Dygowo 1 - 6 0 0 0
Chrobry Lisie Pole - Czarni Lubanowo 4 - 2 0 0 0
Wicher Reptowo - Rybak Trzebież 2 - 5 0 0 0
Sad Chwiram - Jedność Tuczno 2 - 3 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Masovia Maszewo 1 - 2 0 0 0
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Mierzynianka Mierzyn 3 - 4 0 0 0
Gavia Choszczno - Świt Barnimie 3 - 0 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Sokół Suliszewo 1 - 2 0 0 0
Czarni II Szczecin - Sztorm Szczecin 2 - 2 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Piast Kolin 4 - 0 0 0 0
Wicher Przelewice - Iskra Lutówko 0 - 2 0 0 0
Gwardia Koszalin JM - K.S. Delta Warszawa JM 1 - 2 0 0 0
Gwardia II Koszalin JM - K.S. Delta II Warszawa JM 3 - 4 0 0 0
2023-06 relacja fotki komentarze
SALOS Szczecin JM - FASE Szczecin JM 2 - 9 0 0 0
Ogniwo Dzwonowo - Victoria Krzywnica 4 - 3 0 0 0
Pogoń Szczecin - Chojniczanka Chojnice 1 - 0 0 0 0
Husaria Schwedt - Odra Chojna 0 - 4 0 0 0
Sad Chwiram - Legion Strączno 2 - 7 0 0 0
Pogoń Szczecin - Farul Constanta 2 - 1 0 0 0
2023-04 relacja fotki komentarze
Unia II Dolice - Grom Płonno 4 - 3 0 0 0
2023-03 relacja fotki komentarze
Darłovia II Darłowo - Wieża II Postomino 4 - 0 0 0 0
Darłovia Darłowo - Gryf Kamień Pomorski 3 - 4 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 2 - 4 0 0 0
WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 8 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia II Dolice 10 - 2 0 0 0
18-03 15:00  Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa  
18-03 15:00  Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa  
Gwiazda Żalęcino - Jedność Przewłoki 0 - 4 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Ikar Krosino 3 - 3 0 0 0
Olimp Gościno - Ina Goleniów 4 - 5 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Kotwica II Kołobrzeg 10 - 4 0 0 0
2023-02 relacja fotki komentarze
FASE Szczecin U17 - Stolem Gniewino U17 5 - 0 0 0 0
FASE Szczecin U15 - Stolem Gniewino U15 6 - 1 0 0 0
Lech II Poznań - Świt Szczecin 6 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - APLG Gdańsk 0 - 2 0 0 0
Zawisza Bydgoszcz JS - Darłovia Darłowo 4 - 1 0 0 0
Odra Nietków - Bałtyk Koszalin 0 - 0 0 0 0
Sztorm Szczecin - Stal Szczecin 0 - 2 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pogoń Szczecin 5 - 4 0 0 0
Piast Karsko - Wicher Przelewice 3 - 3 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 6 - 2 0 0 0
FASE Szczecin U15 - Polonia Warszawa U15 3 - 0 0 0 0
Sęp Brzesko - GKS Golenice 3 - 6 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 2 - 7 0 0 0
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 3 - 1 0 0 0
GKS Manowo - Gwardia Koszalin 1 - 3 0 0 0
MKS Sokół Karlino - Kotwica II Kołobrzeg 5 - 3 0 0 0
Chemik Police - Biali Sądów 0 - 5 0 0 0
Iskierka Mirand Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 0 0 0
Energetyk Gryfino - Gavia Choszczno 1 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 0 - 3 0 0 0
Czarni Lubanowo - Stal Lipiany 2 - 5 0 0 0
Ina Goleniów - Odra Chojna 3 - 0 0 0 0
Pogoń Szczecin - Türkiyemspor Berlin K 4 - 1 0 0 0
Calisia Kalisz Pomorski - Wspólni Różewo 8 - 3 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 4 - 1 0 0 0
Zefir Wyszewo - Mechanik II Iskra Kłanino 9 - 1 0 0 0
Wrzos Wrześnica - Strong Zielenica 2 - 1 0 0 0
Olimp Złocieniec - Głaz Tychowo 7 - 1 0 0 0
Perła URB Dygowo - Bałtyk Koszalin 0 - 9 0 0 0
Spójnia Świdwin - Iskra Białogard 5 - 5 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek 0 - 5 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 3 - 4 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Stilon Gorzów Wlkp. 1 - 3 0 0 0
Masovia Maszewo - Stal Szczecin 1 - 2 0 0 0
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 5 - 2 0 0 0
Dąb Dębice - LZS Błękitni Trzygłów 6 - 0 0 0 0
Warta Gorzów Wlkp. - Świt Szczecin 3 - 3 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Vielgovia Szczecin 1 - 1 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Światowid 63 Łobez 4 - 3 0 0 0
Vimobilia Będzino - Astra Ustronie Morskie 1 - 3 0 0 0
Orzeł Mrzeżyno - Grot Gorawino 5 - 3 0 0 0
Unia Dolice - Rurzyca Nawodna 5 - 0 0 0 0
04-02 16:00  Błękitni Stargard JM - Żaki Szczecin JM 0 0 0
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Jantar Siemyśl 4 - 2 0 0 0
Dęby Rogowo - Zalew Stepnica 2 - 4 0 0 0
Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 2 - 4 0 0 0
Wicher Steklno - Ogniwo Babinek 8 - 5 0 0 0
Zorza Dobrzany - Polonia Giżyn 2 - 3 0 0 0
Schönower SV - Kłos Kamienny Jaz 13 - 2 0 0 0
05-02 11:00  Pogoń Wierzchowo - Pionier 95 Borne Sulinowo  
Wrzos Wrzosowo - AP Kotwica Kołobrzeg JS 5 - 4 0 0 0
Mewa Resko - Sarmata Dobra 4 - 2 0 0 0
05-02 11:00  Błękitni Stargard JM - Żaki Szczecin JM 0 0 0
Tanowia Tanowo - SALOS Szczecin JM 3 - 5 0 0 0
Wiarus Żółtnica - Błonie Barwice 3 - 1 0 0 0
Redłovia Redło - Błękitni Ostrowice 4 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin - Hutnik Szczecin 2 - 0 0 0 0
LZS Kowalewice - Wieża II Postomino 2 - 2 0 0 0
Olimp Złocieniec JS - Drawa Drawsko Pom. JS 0 - 5 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Start Miastko 0 - 3 0 0 0
05-02 13:00  Błękitni Stargard JM - Świt Szczecin JM 0 0 0
Morzycko Moryń - Hanza Goleniów 1 - 4 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Husaria Schwedt 4 - 6 0 0 0
Kłos Pełczyce - Iskra Janczewo 3 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin JM - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 1 0 0 0
Sparta Skalin - Odrzanka Radziszewo 1 - 9 0 0 0
05-02 15:30  Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Sławoborze  
FASE Szczecin U17 - Jeziorak Szczecin 4 - 2 0 0 0
05-02 16:00  FASE Szczecin - Jeziorak Szczecin  
05-02 16:30  Unia Swochowo - Czarni Czarnówko  
05-02 17:00  Arkonia Szczecin JM - Football Arena Szczecin  
Arkonia Szczecin JM - Future Szczecin U17 8 - 0 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Wołczkowo Bezrzecze 3 - 0 0 0 0
Olimp Gościno - Rega Trzebiatów 5 - 1 0 0 0
Perła Gmina Dygowo - Amator Kołobrzeg 1 - 2 0 0 0
Victoria Sianów - Mechanik Bobolice 0 - 2 0 0 0
Radew Białogórzyno - Śląsk Wrocław 0 - 8 0 0 0
Mechanik Warnice - Kluczevia II Stargard 3 - 6 0 0 0
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Jantar Siemyśl 6 - 3 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Dąb Dębno 7 - 0 0 0 3
Perła URB Dygowo - Iskra Białogard 3 - 2 0 0 0
Grot Gardno - Jeziorak Szczecin 2 - 9 0 0 0
Darłovia II Darłowo - Błękitni Stary Jarosław 6 - 0 0 0 0
Wicher Brojce - Orzeł Mrzeżyno 2 - 4 0 0 0
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 3 - 2 0 0 0
Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz 4 - 0 0 0 0
Iskra Banie - Odrzanka Radziszewo 7 - 1 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Bizon Cerkwica 7 - 1 0 0 0
FASE Szczecin U17 - Miedź Legnica U17 9 - 0 0 0 0
Olimpia Elbląg - Pogoń II Szczecin 0 - 3 0 0 0
Victoria Templin - Ina Ińsko 1 - 6 0 0 0
Darłovia II Darłowo - KS Sieciemin 3 - 4 0 0 0
Energetyk Gryfino - Mechanik Warnice 9 - 1 0 0 0
10-02 19:30  AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Śląsk Wrocław  
Saturn Mielno - Antares Zalasewo 0 - 9 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Wieczysta Kraków 1 - 0 0 0 0
Pomorzanin Cychry - Odra Górzyca 4 - 2 0 0 0
Chojniczanka II Chojnice - Gwardia Koszalin 1 - 2 0 0 0
Rega Trzebiatów - MKS Sokół Karlino 5 - 1 0 0 0
Perła URB Dygowo - Astra Ustronie Morskie 5 - 4 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Głaz Tychowo 3 - 5 0 0 0
Polonia Płoty - Pomorzanin Przybiernów 2 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Dąb Dębno 4 - 0 0 0 1
Wrzos Wrześnica - Arkadia Malechowo 5 - 0 0 0 0
Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin 5 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 5 - 2 0 0 0
Gavia Choszczno - Odra Chojna 4 - 3 0 0 0
Ina Recz - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 3 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Sokół Pyrzyce 3 - 1 0 0 0
Orzeł Pęzino - Energetyk Gryfino 1 - 16 0 0 0
Błękitni Stargard - Iskierka Mirand Szczecin 4 - 0 0 0 0
Victoria Berlin K - Pogoń Szczecin 4 - 1 0 0 0
Gryf Słupsk - GKS Manowo 3 - 0 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Mechanik II Iskra Kłanino 2 - 5 0 0 0
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 4 - 3 0 0 0
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1 - 1 0 0 0
Piast Kolin - Unia II Dolice 3 - 3 0 0 0
Klon Krzęcin - Zorza Dobrzany 1 - 5 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Masovia Maszewo 2 - 1 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Promień Mosty 2 - 4 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 0
Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 6 - 2 0 0 0
Vimobilia Będzino - Iskra Białogard 3 - 2 0 0 0
Sokół Suliszewo - Pomorzanin Sławoborze 3 - 7 0 0 0
11-02 14:00  Żaki Szczecin JS - Świt II Szczecin 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Chemik Police 0 - 2 0 0 0
Pogoń Barlinek - GKP Kłodawa 2 - 0 0 0 0
Korona Stuchowo - Orzeł Mrzeżyno 7 - 3 0 0 0
Hutnik Szczecin - Celuloza Kostrzyn n/O 2 - 3 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Jantar Dziwnów 10 - 0 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Leśnik Kliniska 5 - 2 0 0 0
Radew Białogórzyno - Wicher Brojce 6 - 1 0 0 0
Victoria Templin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 4 0 0 0
Błękitni II Stargard - Unia Dolice 6 - 1 0 0 0
Sarmata Dobra - Hanza Goleniów 7 - 1 0 0 0
Czarni Lubanowo - Future Szczecin 1 - 13 0 0 0
Stal Lipiany - Polonia Giżyn 0 - 3 0 0 0
Iskra Golczewo - OKS Center MD Goleniów 2 - 1 0 0 0
Dąb Dębice - Błękitni Stargard JS 2 - 8 0 0 0
Zefir Wyszewo - Start Miastko 1 - 1 0 0 0
Biali Sądów - Stal Szczecin 1 - 2 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - Błonie Barwice 3 - 2 0 0 0
Arkonia Szczecin - Morzycko Moryń 7 - 0 0 0 0
Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 4 - 1 0 0 0
Spójnia Świdwin - Wrzos Wrzosowo 7 - 3 0 0 0
Olimp Gościno - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 3  
Wołczkowo Bezrzecze - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 - 6 0 0 0
Hajka Zegrze Pomorskie - Passat Bukowo Morskie 4 - 4 0 0 0
Wiarus Żółtnica - Wrzos Borne Sulinowo 2 - 4 0 0 0
Orzeł Małkocin - Gwiazda Żalęcino 21 - 1 0 0 0
Unia Swochowo - Sparta Skalin 2 - 3 0 0 0
Mewa Resko - Radowia Radowo Małe 1 - 2 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Arkonia Szczecin JM 1 - 7 0 0 0
Future Szczecin U17 - Pionier Żarnowo 0 - 5 0 0 0
Strong Zielenica - LZS Kowalewice 7 - 1 0 0 0
12-02 14:30  Bizon Cerkwica - K.S. Delta Warszawa JM  
Husaria Schwedt - Kłos Kamienny Jaz 1 - 4 0 0 0
12-02 14:30  Bizon Cerkwica - K.S. Delta Warszawa JM  
Bizon Cerkwica JM - K.S. Delta Warszawa JM 0 - 10 0 0 0
Zalew Stepnica - Mechanik Warnice 3 - 8 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria II - KS Skibno 6 - 1 0 0 0
Sęp Brzesko - Myśla Dargomyśl 3 - 3 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Wicher Reptowo 0 - 3 0 0 0
Dęby Rogowo - Czarni Szczecin 3 - 3 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Orzeł Grzędzice 1 - 2 0 0 0
Okręt Szczecin - Piast Chociwel 4 - 7 0 0 0
GKS Golenice - Warta Kołczyn 3 - 1 0 0 0
12-02 18:00  GKS Golenice - Warta Kołczyn  
Czarni II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 6 - 6 0 0 0
Polonia Płoty - LZS Błękitni Trzygłów 4 - 0 0 0 0
Darłovia Darłowo - Gryf II Słupsk 7 - 1 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. JS - Światowid 63 Łobez JS 1 - 1 0 0 0
K.S. Delta Warszawa JM - Gwardia Koszalin JM 3 - 2 0 0 0
Pogoń Barlinek - Pogoń Barlinek JM 6 - 0 0 0 0
Gwardia Koszalin - Polonia Warszawa JS 4 - 4 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Polonia Warszawa U17 0 - 3 0 0 0
Gryf Słupsk - Wieża Postomino 0 - 0 2 0 1
K.S. Delta Warszawa JM - Bałtyk Koszalin JM 0 - 0 0 0 0
Sokół Ostróda - Świt Szczecin 2 - 2 0 0 0
Kłos Kamienny Jaz - Klon Krzymów 5 - 1 0 0 0
Pogoń Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 1 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino 1 - 4 0 0 0
Chemik Police - Dąb Dębno 5 - 1 0 0 3
Fala Międzyzdroje - Future Szczecin U17 3 - 0 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Polonia Warszawa JS 4 - 2 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Jantar Siemyśl 4 - 1 0 0 0
17-02 11:00  Drawa Drawsko Pom. - Sparta Gryfice  
Zagłębie II Lubin - Pogoń II Szczecin 3 - 0 0 0 0
Górnik Polkowice - Błękitni Stargard 2 - 1 0 0 0
Wicher Przelewice - Piast Karsko 0 - 8 0 0 0
Pomorzanin Przybiernów - Wicher Reptowo 3 - 3 0 0 0
Błękit Pniewo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 4 0 0 0
Darłovia II Darłowo - Wrzos Wrześnica 2 - 1 0 0 0
Stomil Olsztyn - Świt Szczecin 0 - 0 0 0 0
Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice 0 - 4 0 0 0
Arkonia Szczecin - Piast Chociwel 4 - 2 0 0 0
Wicher Brojce - Rega Trzebiatów 3 - 8 0 0 0
18-02 11:00  Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno  
18-02 11:00  Błękitni II Stargard - Ina Ińsko 0 0 0
Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 2 - 0 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Sparta Gryfice 0 - 12 0 0 0
Promień Mosty - Hanza Goleniów 6 - 4 0 0 0
Olimp Gościno - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 2 0 0 0
Iskra Golczewo - Energetyk Gryfino 1 - 2 0 0 0
18-02 12:00  Calisia Kalisz Pomorski -  
Iskierka Mirand Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 1 0 0 0
Ina Goleniów - Gavia Choszczno 5 - 2 0 0 0
Calisia Kalisz Pomorski - Błękitni Pomierzyn 3 - 0 0 0 0
Lechia Zielona Góra - Flota Świnoujście 4 - 2 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Słupsk 12 - 0 0 0 0
Stilon Gorzów Wlkp. - Vineta Wolin 3 - 1 0 0 0
18-02 13:00  Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin  
Korona Stuchowo - Mewa Resko 7 - 2 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica 3 - 0 0 1 0
Flota Świnoujście JS - Future Szczecin U17 7 - 3 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Warta Gorzów Wlkp. 0 - 3 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Radowia Radowo Małe 3 - 2 0 0 0
Orzeł Małkocin - Ina Recz 1 - 2 0 0 0
Pogoń Barlinek - Biali Sądów 1 - 1 0 0 0
Dąb Dębice - Vielgovia Szczecin 1 - 2 0 0 0
Spójnia Świdwin - Wicher Rąbino 7 - 1 0 0 0
Zalew Stepnica - Leśnik Kliniska 2 - 5 0 0 0
Sokół Suliszewo - Redłovia Redło 2 - 3 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - Zawisza Grzmiąca 11 - 5 0 0 3
Tanowia Tanowo - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 - 0 0 0 0
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Morzycko Moryń 6 - 1 0 0 0
Masovia Maszewo - Światowid 63 Łobez 7 - 5 0 0 0
Sarmata Dobra - Jantar Dziwnów 0 - 6 0 0 0
Grot Gardno - Chrobry Lisie Pole 4 - 1 0 0 0
Future Szczecin - Husaria Schwedt 1 - 2 0 0 0
Bałtyk Koszalin JM - Start Miastko 4 - 1 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 2 0 0 0
18-02 18:00  Fala Międzyzdroje - Jantar II Dziwnów  
GKS Golenice - Odra Górzyca 3 - 6 0 0 0
Czarni Lubanowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 4 0 0 0
Zefir Wyszewo - Gryf Polanów 4 - 1 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Wicher Steklno 10 - 5 0 0 0
Głaz Tychowo - Iskra Białogard 2 - 2 0 0 0
Wołczkowo Bezrzecze - Stal Szczecin 2 - 7 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Rybak Trzebież 1 - 3 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - Błonie Barwice 1 - 1 0 0 0
Wrzos Borne Sulinowo - KS Dzikowo 9 - 3 0 0 0
Piast Kolin - Strzała Płotno 5 - 2 0 0 0
Dęby Rogowo - Pionier Szczecin 3 - 2 0 0 0
Kotwica II Kołobrzeg - Jantar Siemyśl 7 - 5 0 0 0
Hajka Zegrze Pomorskie - Victoria II - KS Skibno 0 - 1 0 0 0
19-02 12:30  Gwardia Koszalin JS - MKS Piaseczno U17  
Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka 1 - 3 0 0 0
Pomorzanin Cychry - Leśnik Lemierzyce 4 - 2 0 0 0
Strong Zielenica - Diament Trzebielino 3 - 3 0 0 0
LZS Kowalewice - KS Sieciemin 1 - 3 0 0 0
19-02 13:00  Iskra Pomień - Orkan Dalewo  
Czarni Szczecin - Ehrle Dobra 1 - 3 0 0 0
Olimp Złocieniec - Pomorzanin Sławoborze 5 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - MUKS Kostrzyn 1 - 4 0 0 0
Ogniwo Babinek - Odrzanka Radziszewo 2 - 6 0 0 0
Spójnia Świdwin - Błękitni Ostrowice 7 - 2 0 0 0
19-02 14:00  Korona Raduń - Pomorzanin Zamęcin 0 0 0
Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 1 - 1 0 0 0
Ina Nadarzyn - Orzeł Pęzino 10 - 2 0 0 0
Ina Stradzewo - Mechanik Warnice 2 - 5 0 0 0
Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 10 - 0 0 0 0
Wrzos Wrzosowo - Grot Gorawino 3 - 0 0 0 0
Vimobilia Będzino - Arkadia Malechowo 8 - 3 0 0 0
Passat Bukowo Morskie - Mechanik II Iskra Kłanino 1 - 1 0 0 0
Jastrząb Łosośnica - Orzeł Mrzeżyno 2 - 5 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Sokół Pyrzyce 6 - 2 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz JS - Sokół Lulewice 4 - 7 0 0 0
MKS Sokół Karlino - Wiekowianka Wiekowo 4 - 4 0 0 0
Sparta Skalin - Orkan Suchań 4 - 1 0 0 0
Iskra Banie - Unia Swochowo 8 - 1 0 0 0
Polonia Gryfino - Błękit Pniewo 0 - 5 0 0 0
Klon Krzęcin - Polonia Giżyn 3 - 4 0 0 0
Czarni Czarnówko - Piast Piaseczno 7 - 1 0 0 0
19-02 16:30  Victoria Sianów - Garbarnia Kępice 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Carina Gubin 4 - 3 0 0 0
21-02 17:30  Pogoń Szczecin - Korona Stuchowo 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 0 - 4 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Światowid 63 Łobez 2 - 4 0 0 0
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 0 - 6 0 0 0
Zagłębie Lubin - FASE Szczecin U17 7 - 3 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. JS - Światowid 63 Łobez JS 8 - 1 0 0 0
22-02 17:00  Kłos Pełczyce JS - Pogoń Barlinek  
22-02 17:00  Kłos Pełczyce JM - Pogoń Barlinek JM  
Kłos Pełczyce Junior - Pogoń Barlinek JM 1 - 3 0 0 0
LZS Kowalewice - Mierzynianka Mierzyn 0 - 5 0 0 0
Promień Mosty - Ina Goleniów 3 - 4 0 0 0
22-02 18:00  Promień Mosty - Ina Goleniów  
23-02 15:00  Pogoń Szczecin U15 - Flota Świnoujście 0 0 0
23-02 15:00  Polonia Gryfino - Błękit Pniewo  
Victoria II - KS Skibno - Victoria Sianów JS 8 - 4 0 0 0
Pogoń Szczecin - Jantar Dziwnów 6 - 0 0 0 0
Wiekowianka Wiekowo - KS Sieciemin 3 - 1 0 0 0
Korona Stuchowo - SV Rollwitz 4 - 0 0 0 0
Darłovia II Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 2 0 0 0
Zorza Dobrzany - Wicher Przelewice 16 - 1 0 0 0
Błękit Pniewo - Ogniwo Babinek 3 - 3 0 0 0
Okręt Szczecin - Unia Dolice 3 - 4 0 0 0
25-02 11:00  Gryf II Słupsk - Wrzos Wrześnica  
Gryf Słupsk - Wrzos Wrześnica 3 - 0 0 0 0
Polonia Płoty - Masovia Maszewo 5 - 2 0 0 0
Perła URB Dygowo - Iskra Białogard 2 - 1 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Sarmata Dobra 1 - 3 0 0 0
Energetyk Gryfino JS - Sokół Pyrzyce JS 2 - 0 0 0 0
Pogoń Barlinek - Gavia Choszczno 2 - 2 0 0 0
25-02 12:30  Arkadia Malechowo - Garbarnia Kępice  
Olimp Złocieniec - GKS Manowo 15 - 0  
Sparta Gryfice - Piast Chociwel 6 - 1 0 0 0
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Iskierka II Mirand Szczecin 3 - 3 0 0 0
25-02 14:00  Tanowia Tanowo - Ina Ińsko  
Zefir Wyszewo - Gwardia Koszalin JS 5 - 1 0 0 0
25-02 14:00  Perła URB Dygowo - Iskra Białogard  
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Suliszewo 2 - 1 0 0 0
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 0 - 3 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce 6 - 2 0 0 0
Błękitni Ostrowice - Ikar Krosino 4 - 2 0 0 1
Hutnik Szczecin - Ina Ińsko 2 - 0 0 0 0
Wrzos Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 2 - 7 0 0 0
Kłos Pełczyce - Iskra Banie 2 - 1 0 0 0
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin 5 - 7 0 0 0
Czarni Lubanowo - Sparta Skalin 5 - 2 0 0 0
25-02 15:00  Orzeł Pęzino - Czarni II Szczecin 0 0 0
Wołczkowo Bezrzecze - Kasta II Szczecin-Majowe 4 - 2 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica 2 - 4 0 0 0
Iskra Golczewo - Światowid 63 Łobez 1 - 1 0 0 0
Rolpol Chlebowo - Pionier Żarnowo 1 - 3 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Głaz Tychowo 9 - 2 0 0 0
Bałtyk Koszalin JM - Sparta Szamotuły 7 - 4 0 0 0
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 1 - 2 0 0 0
25-02 17:00  Znicz Niedźwiedź - SV Rollwitz  
Pomorzanin Przybiernów - Vielgovia Szczecin 1 - 1 0 0 0
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Victoria Sianów 4 - 6 0 0 0
25-02 17:00  Dąb Dębice - Bizon Cerkwica 0 0 0
Wicher Reptowo - Penkuner SV 2 - 2 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Morzycko Moryń 6 - 2 0 0 0
Błękit Pniewo - Wicher Steklno 8 - 1 0 0 0
GKS Manowo - Hajka Zegrze Pomorskie 11 - 0 0 0 0
26-02 11:00  Drawa Drawsko Pom. - Mewa Resko  
Błękitni Stargard JM - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 7 0 0 0
26-02 12:00  Victoria II - KS Skibno - KS Sieciemin  
Chrobry Drzonowo - Orzeł Mrzeżyno 7 - 5 0 0 0
26-02 12:00  Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe  
26-02 12:00  Jantar II Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska 0 0 0
Jantar Siemyśl - Wrzos Wrzosowo 2 - 2 0 0 0
Ehrle Dobra - Stal Szczecin 0 - 4 0 0 0
26-02 13:00  Passat Bukowo Morskie - Strong Zielenica  
Odrzanka Radziszewo - Łabędź Widuchowa 3 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard JS - Sokół Pyrzyce 5 - 4 0 0 0
Unia Swochowo - Sęp Brzesko 6 - 1 0 0 0
26-02 14:00  Redłovia Redło - Wicher Rąbino  
Husaria Schwedt - Chrobry Lisie Pole 6 - 3 0 0 0
26-02 14:00  Kłos Pełczyce Junior - Unia II Dolice  
Ina Recz - Polonia Giżyn 1 - 1 0 0 0
26-02 14:00  Wicher Rąbino - Redłovia Redło  
Czarni Szczecin - Jantar Dziwnów 3 - 5 0 0 0
Mechanik Warnice - Ina Nadarzyn 1 - 2 0 0 0
Fala Gąski - Wicher Mierzym 2 - 3 0 0 0
26-02 14:00  Korona Raduń - Orzeł Żeńsko 0 0 0
Iskra Pomień - Ina Stradzewo 9 - 5 0 0 0
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 1 - 3 0 0 0
26-02 15:00  Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore  
GKS Kołbaskowo-Przecław - Rybak Trzebież 0 - 2 0 0 0
26-02 15:00  Płomień Lisowo - Gwiazda Żalęcino 0 0 0
Jedność Przewłoki - Kluczevia II Stargard 1 - 7 0 0 0
26-02 15:00  Orkan Suchań - Orkan Dalewo 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Grot Gardno 3 - 3 0 0 0
26-02 16:00  Iskra Lutówko - Czarni Marianowo  
Czarni Czarnówko - Witniczanka Witnica 4 - 3 0 0 0
Pionier Szczecin - Sztorm Szczecin 3 - 3 0 0 0
28-02 19:00  Sparta Gryfice - SALOS Szczecin JS  
2023-01 relacja fotki komentarze
Pogoń Szczecin - Petrolul Ploiesti 2 - 1 1 0 1
Błękit Pniewo - Odrzanka Radziszewo 5 - 4 0 0 0
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 1 0 0 0
Chojniczanka Chojnice - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - FCSB 2 - 0 2 0 6
Pogoń Szczecin - Qarabağ FK 4 - 2 2 0 2
Pogoń II Szczecin - Miedź II Legnica 0 - 0 0 0 0
Darłovia Darłowo - Garbarnia Kępice 3 - 1 0 0 0
Górnik Polkowice - Pogoń II Szczecin 1 - 1 0 0 0
Żaki Szczecin JS - Tanowia Tanowo 6 - 2 0 0 0
GKS Manowo - Victoria Sianów 4 - 5 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 0
Sparta Gryfice - Kasta Szczecin-Majowe 5 - 1 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2 - 1 0 0 0
Pogoń Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. 2 - 1 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Olimp Gościno 1 - 3 0 0 0
Pogoń Szczecin U15 - Lechia Zielona Góra Tramp. 6 - 2 0 0 0
Bałtyk Koszalin JM - Gryf Kamień Pomorski 3 - 2 0 0 1
Darłovia II Darłowo - Gryf Polanów 2 - 3 0 0 0
Unia Dolice - Kłos Kamienny Jaz 3 - 2 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice 6 - 3 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - MKS Sokół Karlino 1 - 0 0 32 0
Darłovia Darłowo - Zefir Wyszewo 3 - 1 0 0 0
Rega Trzebiatów - Jantar Siemyśl 8 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - GKS Manowo 7 - 0 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Lech Czaplinek 2 - 2 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin 0 - 2 0 0 0
Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 8 - 2 0 0 0
Vineta Wolin - Carina Gubin 1 - 1 0 0 0
Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 1 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 2 0 0 0
Vimobilia Będzino - Garbarnia Kępice 3 - 4 0 0 0
Spójnia Świdwin - Sokół Suliszewo 3 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 2 0 0 0
Pogoń Barlinek - Róża Różanki 2 - 1 0 0 0
Gwardia Koszalin JM - Iskra Białogard 4 - 3 0 0 0
Warta Gorzów Wlkp. - Biali Sądów 2 - 2 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Arkonia Szczecin 2 - 1 0 0 0
Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo 3 - 5 0 0 0
Spartak Deszczno - Dąb Dębno 1 - 7 0 0 0
Dęby Rogowo - Błękitni Stargard JM 2 - 11 0 0 0
Wrzos Wrzosowo - Perła Gmina Dygowo 5 - 2 0 0 0
29-01 13:00  Piast Kolin - Sokół Pyrzyce  
Olimp Złocieniec - Drawa Drawsko 4 - 3 0 0 0
Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin 0 - 2 0 0 0
Kłos Pełczyce - Polonia Giżyn 1 - 4 0 0 0
Redłovia Redło - Pomorzanin Sławoborze 5 - 0 0 0 0
Olimp Złocieniec JS - Calisia Kalisz Pomorski JS 10 - 1 0 0 0
Sparta Skalin - Mechanik Warnice 1 - 10 0 0 0
Tanowia Tanowo - Iskra Banie 2 - 4 0 0 0
Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 2 - 3 0 0 0
31-01 18:00  Odra Nietków - Polonia Płoty  
Odra Nietków - Polonia Płoty 7 - 4 0 0 0
Flota Świnoujście - Prawobrzeże Świnoujście 9 - 0 0 0 0
2022-08 relacja fotki komentarze
Vimobilia Będzino - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 3 - 3 0 0 0
Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 3 - 3 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Radowia Radowo Małe 3 - 2 0 0 0
Polonia Płoty - Wicher Brojce 4 - 4 0 0 0
Rega Trzebiatów - Olimp Gościno 2 - 2 0 0 0
Mewa Resko - Piast Chociwel 0 - 7 0 0 0
Ina Ińsko - Drawa Drawsko Pom. 4 - 1 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 8 0 0 0
Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 3 0 0 0
Sparta Gryfice - Korona Stuchowo 10 - 3 0 0 0
Iskra Białogard - Pomorzanin Sławoborze 4 - 4 0 0 0
Wołczkowo Bezrzecze - Stal Szczecin 2 - 3 0 0 0
Energetyk Gryfino - Ina Goleniów 3 - 2 0 0 0
Polonia Płoty - K.S. Delta Warszawa JM 3 - 1 0 0 0
Darłovia II Darłowo - Gryf Polanów 8 - 0 0 0 0
MKS Sokół Karlino - Wrzos Wrzosowo 4 - 2 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Grot Gardno 5 - 4 0 0 0
Sarmata Dobra - Sarmata Warszawa 5 - 1 0 0 0
Pogoń Barlinek - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 0 0 0
Vimobilia Będzino - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 4 0 1 0
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn 6 - 2 0 0 0
Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce 3 - 3 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Fala Gąski 9 - 0 0 0 0
Polonia Płoty - Sowianka Sowno 16 - 0 0 0 0
Jantar Dziwnów - K.S. Delta II Warszawa JM 2 - 2 0 0 0
Stal Szczecin - Ina Ińsko 2 - 2 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Wicher Brojce 3 - 4 0 0 0
Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo 3 - 2 0 0 0
Polonia Jastrowie - Lech Czaplinek 1 - 4 0 0 0
Iskra Golczewo - Jeziorak Szczecin 2 - 4 0 0 0
Redłovia Redło - Wicher Rąbino 1 - 1 0 0 0
Hanza Goleniów - Wicher Steklno 0 - 4 0 0 0
Olimp Złocieniec - Głaz Tychowo 4 - 0 0 0 0
Mewa Resko - Radowia Radowo Małe 5 - 1 0 0 1
Ina Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 10 - 1 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Morzycko Moryń 0 - 2 0 0 0
Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 2 - 1 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 7 - 1 0 0 0
Morzycko Moryń - Unia Dolice 1 - 1 0 0 0
Iskra Białogard - Płomień Myślino 9 - 0 0 0 2
Zalew Stepnica - Promień Mosty 4 - 11 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Dolice 0 - 2 0 0 0
MUKS Kostrzyn - LFA Szczecin 2 - 4 0 0 0
Victoria II - KS Skibno - Mechanik II Iskra Kłanino 4 - 4 0 0 0
Vineta II Wolin - Masovia Maszewo 5 - 2 0 0 0
Mechanik Bobolice - Pogoń Wierzchowo 6 - 3 0 0 0
Tanowia Tanowo - Leśnik Kliniska 5 - 4 0 0 0
Korona Człopa - Wspólni Różewo 3 - 1 0 47 1
Pionier Żarnowo - Korona Stuchowo 3 - 2 0 0 0
Okręt Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 3 - 5 0 0 0
Wołczkowo Bezrzecze - Ehrle Dobra 1 - 4 0 0 0
GKS Manowo - Rega Trzebiatów 1 - 1 0 0 0
Piast Chociwel - Rolpol Chlebowo 5 - 4 0 0 0
Grot Gardno - Jeziorak Szczecin 4 - 4 0 0 0
Sztorm Szczecin - Stal Szczecin 0 - 5 0 44 0
Iskra Białogard - Oldboje Iskra Białogard 3 - 0 0 0 0
Kasta II Szczecin-Majowe - Promień Mosty 1 - 5 0 0 0
Pionier 95 Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo 2 - 5 0 0 0
Sokół Lulewice - Orzeł Mrzeżyno 3 - 2 0 0 0
Pionier Żarnowo - LZS Sokół Kalsk 1 - 1 0 0 0
Gryf Dobrowo - Wicher Rąbino 1 - 1 0 0 0
GKS Kołbacz - Iskierka II Mirand Szczecin 3 - 5 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Jantar II Dziwnów 1 - 3 0 0 0
Oldboje Iskra Białogard - Skup Aut RADZI-MIL Oldboje T. 3 - 1 0 0 0
Korona Stuchowo - Orzeł Mrzeżyno 10 - 1 0 0 0
Spójnia Świdwin - Wicher Rąbino 8 - 3 0 0 0
Wicher Brojce - Jastrząb Łosośnica 4 - 3 0 0 0
Dęby Rogowo - Jedność Przewłoki 7 - 1 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje 4 - 1 0 0 0
2022-07 relacja fotki komentarze
Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 0 0 0
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1 - 4 1 0 0
Iskierka Mirand Szczecin - GKS Kołbacz 7 - 5 0 2 0
Mieszko Mieszkowice - Sokół Pyrzyce 1 - 1 0 3 0
Orzeł Łożnica - Rolpol Chlebowo 5 - 1 0 0 0
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 3 - 2 0 0 0
Chemik Police - Błękitni Stargard 0 - 6 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Jantar Dziwnów 1 - 3 0 0 0
Flota Świnoujście - Iskierka Mirand Szczecin 4 - 1 0 0 0
Spójnia Ośno Lubuskie - Gavia Choszczno 4 - 1 0 0 0
MKS STEICO Noteć Czarnków - Orzeł Wałcz 4 - 1 0 0 0
Ina Ińsko - Unia Dolice 5 - 5 0 0 0
Pogoń Szczecin - KKP Bydgoszcz 3 - 2 0 0 0
Gryf Polanów - Darłovia Darłowo 0 - 3 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Świt Szczecin 0 - 2 0 0 0
GKS Manowo - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 1 0 0 0
Sarmata Dobra - Mewa Resko 2 - 3 0 4 1
Polonia Giżyn - Ina Recz 5 - 7 0 0 0
Gwardia Koszalin - Mechanik Bobolice 4 - 3 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ina Goleniów 8 - 1 0 0 0
Piast Karsko - Koral Mostkowo 5 - 1 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice 2 - 1 0 0 1
Kłos Pełczyce - Gwiazda Żalęcino 5 - 4 0 0 0
Piast Chociwel - Arkonia Szczecin 3 - 3 0 0 0
GKS Kołbaskowo-Przecław - Sokół Pyrzyce 3 - 3 0 0 0
Zawisza Grzmiąca - Głaz Tychowo 2 - 3 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Energetyk Gryfino 0 - 8 0 0 0
Biali Sądów - Pogoń Barlinek 8 - 3 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Vineta II Wolin 3 - 3 0 0 0
Wołczkowo Bezrzecze - Okręt Szczecin 5 - 1 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - Vielgovia Szczecin 5 - 0 0 0 0
Stal Lipiany - Sęp Brzesko 1 - 4 0 0 0
Iskra Banie - Wicher Steklno 3 - 1 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Morzycko Moryń 5 - 2 0 0 0
Future Szczecin - Sęp Brzesko 3 - 3 0 0 0
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Olimp Gościno 3 - 7 0 0 0
Stal Lipiany - Future Szczecin 2 - 0 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Flota Świnoujście JS 7 - 0 0 0 0
Start Miastko - Sława Sławno 6 - 1 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 2 - 1 0 0 0
Dąb Dębno - Lubuszanin Drezdenko 2 - 4 0 0 0
Jarota Jarocin - Świt Szczecin 2 - 6 0 0 0
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 1 - 1 0 0 0
Biali Sądów - Stilon Gorzów Wlkp. 2 - 6 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 3 - 1 0 0 0
Ina Goleniów - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 7 - 2 0 0 0
Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski 7 - 2 0 0 0
Piast Karsko - Zalew Stepnica 5 - 4 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście 8 - 1 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno 6 - 1 0 0 0
Olimp Gościno - Rega Trzebiatów 1 - 5 0 0 0
Gavia Choszczno - Zorza Dobrzany 3 - 0 0 0 0
Świt Barnimie - Znicz Niedźwiedź 1 - 6 0 0 0
Gavia Choszczno - Unia Dolice 1 - 0 0 0 0
Piast Karsko - Hanza Goleniów 1 - 4 0 0 0
Victoria Sianów - Sława Sławno 0 - 0 0 0 0
Victoria Sianów - GKS Manowo 0 - 2 0 0 0
Sława Sławno - GKS Manowo 1 - 4 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Gedania Gdańsk JS 3 - 11 0 0 0
Vineta Wolin - Gwardia Koszalin 4 - 2 0 0 1
Zefir Wyszewo - Darłovia Darłowo 1 - 5 0 0 0
Piast Chociwel - Orzeł Łożnica 3 - 4 0 0 0
Stal Szczecin - Victoria Templin 4 - 0 0 0 0
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 0 0 1 0
Błękitni Stargard - Stilon Gorzów Wlkp. 3 - 0 0 0 0
Dąb Dębno - Polonia Słubice 0 - 8 0 0 0
Iskierka Mirand Szczecin - Chemik Police 5 - 1 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 2 - 3 0 0 0
Hutnik Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 0 0 1
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 0 0 0
Osadnik Myślibórz - GKP Bogdaniec 4 - 1 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - GKS Kołbacz 2 - 3 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ehrle Dobra 4 - 5 0 0 0
Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 0 - 1 0 0 0
Iskierka II Mirand Szczecin - Malchower SV 2 - 4 0 0 0
Biali Sądów - Ina Goleniów 5 - 5 0 0 0
Orzeł Łubowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 5 0 0 0
Iskra Golczewo - Światowid 63 Łobez 4 - 0 0 0 0
Redłovia Redło - Sokół Suliszewo 5 - 8 0 0 0
Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Pęzino 4 - 3 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Mewa Resko 0 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - KS Lipno Stęszew 2 - 0 0 0 0
Sparta Szamotuły - CFC Germania 03 10 - 0 0 0 0
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 0 - 1 0 0 0
Sarmata Dobra - Ina Ińsko 3 - 3 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice 3 - 2 0 47 0
Zalew Stepnica - Vineta II Wolin 5 - 2 0 0 0
Polonia Płoty - Korona Stuchowo 5 - 0 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria II - KS Skibno 6 - 0 0 0 0
Start Miastko - Mechanik Bobolice 3 - 1 0 0 0
Wiekowianka Wiekowo - Passat Bukowo Morskie 9 - 1 0 0 0
Iskra Białogard - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 4 0 0 1
Jantar Dziwnów - Rolpol Chlebowo 6 - 2 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 1 - 4 0 0 0
Arkadia Malechowo - KS Sieciemin 1 - 2 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Iskra Pomień 1 - 1 0 0 0
Ogniwo Babinek - Odra Chojna 1 - 7 0 0 0
Ina Recz - Sparta Skalin 6 - 3 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek 2 - 8 0 0 0
Energetyk Gryfino - GKS Kołbaskowo-Przecław 4 - 3 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Błękitni Pomierzyn 0 - 2 0 0 0
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 5 - 2 0 0 0
Wicher Brojce - Bizon Cerkwica 4 - 0 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Korona Człopa 3 - 1 0 0 3
Tanowia Tanowo - Wicher Steklno 5 - 1 0 0 0
Wicher Mierzym - Mechanik II Iskra Kłanino 3 - 3 0 0 0
Wołczkowo Bezrzecze - Czarni Szczecin 3 - 5 0 0 0
Płomień Lisowo - Czarni Lubanowo 6 - 6 0 0 0
Morzycko Moryń - Kłos Kamienny Jaz 5 - 2 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Głaz Tychowo 3 - 0 0 0 0
Pionier Żarnowo - Hanza Goleniów 1 - 4 0 0 0
Sęp Brzesko - Masovia Maszewo 2 - 4 0 0 0
Wrzos Borne Sulinowo - Sokół Spore 9 - 2 0 0 0
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Mierzynianka Mierzyn 2 - 4 0 0 0
Iskra Banie - Vielgovia Szczecin 4 - 1 0 0 0
Wicher Przelewice - Stal Lipiany 2 - 7 0 0 0
GKS Manowo - Mechanik Bobolice 1 - 1 0 0 0
Ina Ińsko - Sokół Suliszewo 1 - 1 0 0 0
Ehrle Dobra - GKS II Kołbaskowo-Przecław 1 - 4 0 0 0
Spójnia Świdwin - Pomorzanin Sławoborze 2 - 14 0 0 0
Wiekowianka Wiekowo - Arkadia Malechowo 6 - 3 0 0 0
FASE Szczecin U17 - SALOS Szczecin JM 3 - 0 0 0 0
FASE Szczecin U17 - Arkonia Szczecin JS 6 - 1 0 0 0
Victoria Sianów - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 - 10 0 0 0
Gavia Choszczno - Pogoń Barlinek 5 - 0 0 0 0
Biali Sądów - Błękitni II Stargard 1 - 2 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 6 0 0 0
Sarmata Dobra - Płomień Lisowo 3 - 2 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Victoria 95 Przecław 5 - 2 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 3 - 0 0 0 0
Mewa Resko - Światowid 63 Łobez 3 - 3 0 0 0
Zefir Wyszewo - Start Miastko 2 - 5 0 0 0
Gwiazda Żalęcino - Rolpol Chlebowo 2 - 2 0 0 0
Miedź II Legnica - Pogoń II Szczecin 0 - 0 0 0 0
Gwardia Koszalin - Darłovia Darłowo 1 - 0 0 0 0
Pogoń Barlinek - Czarni Browar Witnica 5 - 2 0 0 0
Gwardia Koszalin JS - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 4 0 0 0
Iskierka Mirand Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 8 0 0 0
Sława Sławno - Arkadia Malechowo 5 - 1 0 0 0
Grot Gardno - Odra Chojna 3 - 5 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Czcibor Cedynia 0 - 3 0 0 0
Klon Krzymów - Chrobry Lisie Pole 2 - 1 0 0 0
Chemik Police - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 5 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Biali Sądów 2 - 3 0 0 0
Ślęza Wrocław - Pogoń II Szczecin 2 - 2 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gryf Kamień Pomorski 3 - 2 0 0 0
Świt Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. 2 - 0 0 0 0
Perła URB Dygowo - Bałtyk Koszalin 1 - 5 0 0 0
Vineta Wolin - Stilon Gorzów Wlkp. 2 - 1 0 0 0
Ina Ińsko - Arkonia Szczecin 1 - 1 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice 0 - 2 0 0 0
Iskra Białogard - Głaz Tychowo 3 - 2 0 0 1
Orzeł Pęzino - Kluczevia Stargard JS 3 - 0 0 0 0
APLG Gdańsk - Pogoń Szczecin 2 - 3 0 0 0
Pionier Żarnowo - Pionier Szczecin 4 - 3 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 4 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 1 - 1 0 0 0
Hutnik Szczecin - Polonia Słubice 2 - 1 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Promień Mosty 0 - 7 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Iskra Golczewo 1 - 7 0 0 0
Olimp Gościno - Światowid 63 Łobez 4 - 0 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Chociwel 4 - 3 0 0 0
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 4 - 2 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 3 - 2 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 2 0 0 0
Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin 2 - 0 0 0 0
Wicher Brojce - OKS Center MD Goleniów 4 - 1 0 0 0
Orzeł Pęzino - Iskra Pomień 1 - 3 0 0 0
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 2 - 1 0 8 0
Sarmata Dobra - Polonia Płoty 1 - 3 0 1 3
Masovia Maszewo - Orzeł Grzędzice 3 - 3 0 0 0
Klon Krzęcin - LZS Bobrówko 3 - 6 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 11 - 0 0 0 0
Stal Lipiany - Piast Karsko 0 - 4 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 3 - 3 0 0 0
Wrzos Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 2 - 3 0 0 0
GKS Kołbacz - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 - 3 0 0 0
Orzeł Mrzeżyno - Grot Gorawino 4 - 3 0 0 0
Wiarus Żółtnica - Pogoń Tczew 3 - 0 0 0 0
Future Szczecin - Energetyk Gryfino 3 - 16 0 0 0
Wrzos Borne Sulinowo - Pogoń Tczew 2 - 0 0 0 0
KS Sieciemin - Passat Bukowo Morskie 3 - 2 0 0 0
Ehrle Dobra - Wicher Steklno 3 - 1 0 0 0
Spójnia Świdwin - Błękitni Ostrowice 1 - 3 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Unia Stargard 0 - 3 0 0 0
Koral Mostkowo - Sęp Brzesko 2 - 5 0 0 0
Sparta Skalin - Unia Swochowo 6 - 1 0 0 0
Bizon Cerkwica - Vineta II Wolin 1 - 12 0 0 0
Orzeł Małkocin - Rolpol Chlebowo 0 - 6 0 0 0
Znicz Niedźwiedź - Rybak Trzebież 2 - 7 0 0 0
Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo 2 - 5 0 0 0
Korona Człopa - Santos Kłębowiec 4 - 0 0 0 0
Tanowia Tanowo - Okręt Szczecin 6 - 1 0 0 0
Polonia Giżyn - GKS Golenice 3 - 1 0 0 0
Wołczkowo Bezrzecze JS - Chemik II Police 1 - 1 0 0 0
Wicher Przelewice - Dęby Rogowo 6 - 4 0 0 0
Iskierka II Mirand Szczecin - Sztorm Szczecin 5 - 3 0 0 0
Czarni Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 1 - 7 0 0 0
Iskra Banie - Czarni Lubanowo JS 3 - 5 0 0 0
2022-06 relacja fotki komentarze
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0 - 1 1 0 0
2022-03 relacja fotki komentarze
Sparta Gryfice - Korona Stuchowo 3 - 5 0 0 0
Iskra Banie - Odrzanka Radziszewo 3 - 1 0 0 0
Chemik Police - Błękitni Stargard 2 - 5 0 1 0
A.P. Gavia Choszczno - Pogoń Barlinek 6 - 3 0 2 0
Darłovia II Darłowo - LZS Kowalewice 0 - 3 0 1 0
Pomorzanin Nowogard - Promień Mosty 3 - 3 0 0 0
Świt Szczecin JS - Energetyk Gryfino 2 - 2 0 2 0
Stal Szczecin - Ina Ińsko 2 - 7 0 0 0
Zorza Dobrzany - Unia Dolice 0 - 1 0 0 0
Iskierka Mirand Szczecin - Gavia Choszczno 2 - 0 0 2 0
Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez 5 - 0 0 0 0
Radew Białogórzyno - KS Sieciemin 3 - 4 0 2 0
Polonia Jastrowie - Mechanik Bobolice 0 - 4 0 1 0
Drawa Drawsko Pomorskie - Iskra Białogard 5 - 1 0 21 0
Mierzynianka Mierzyn - Gryf Kamień Pomorski 0 - 10 0 5 0
Pionier Szczecin - Pionier Żarnowo 6 - 2 0 1 0
Bizon Cerkwica - Wicher Brojce 1 - 1 0 0 0
GKS Kołbacz - Orzeł Grzędzice 13 - 0 0 6 0
Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 3 - 3 0 0 0
Jedność Przewłoki - Sparta Skalin 2 - 5 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Grot Gorawino 4 - 0 0 0 0
Klon Krzymów - Czcibor Cedynia 1 - 7 0 0 0
Pogoń Wierzchowo - Mechanik Bobolice 8 - 5 0 0 0
Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko 2 - 1 0 0 0
2022-02 relacja fotki komentarze
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Ińsko 2 - 2 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Węgorzyno 7 - 0 0 0 0
Ina Ińsko - Sparta Węgorzyno 3 - 0 0 0 0
Bałtyk Koszalin JM - K.S. Delta Warszawa JM 0 - 4 0 0 0
Gwardia Koszalin - LKS Czaniec 4 - 5 0 0 0
Energetyk Gryfino - Hutnik Szczecin 0 - 2 0 1 0
Bałtyk Koszalin - Polonia Warszawa U19 3 - 3 0 0 0
Odra Chojna - Czcibor Cedynia 4 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 0 - 3 0 1 0
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Ińsko 4 - 1 0 0 0
Darłovia Darłowo - K.S. Delta II Warszawa JM 0 - 3 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Future Szczecin 1 - 3 0 1 0
Drawa Drawsko Pomorskie - Lech Czaplinek 0 - 1 0 0 0
Lechia Zielona Góra - Dąb Dębno 7 - 1 0 0 0
Błękitni Pomierzyn - Mirstal Mirosławiec 3 - 4 0 1 0
Darłovia II Darłowo - Wieża II Postomino 1 - 1 0 0 0
Głaz Tychowo - Iskra Białogard 11 - 2 0 0 0
Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 2 - 5 0 0 2
Pogoń Połczyn Zdrój - Zorza Dobrzany 1 - 4 0 33 0
Stal Szczecin - Stal Lipiany 6 - 2 0 0 0
Gwardia Koszalin - Polonia Warszawa U19 2 - 4 0 0 0
Chojniczanka II Chojnice - MKP Szczecinek 4 - 4 0 3 0
Aquila Szczecin - Sęp Brzesko 7 - 1 0 6 0
Kotwica Kołobrzeg - Warta Gorzów Wlkp. 3 - 0 0 0 0
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 5 0 0 0
Rurzyca Nawodna - Arkonia Szczecin 1 - 10 0 2 0
Olimp Gościno - Gavia Choszczno 2 - 1 0 7 0
Pomorzanin Nowogard - Pomorzanin Przybiernów 0 - 3 0 0 4
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 5 - 2 0 3 1
Chemik Police - Morzycko Moryń 6 - 1 0 3 0
Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin 1 - 8 0 2 0
Victoria 95 Przecław - Polonia Płoty 0 - 9 0 0 3
Ehrle Dobra - Piast Kolin 3 - 0 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Darłovia Darłowo 2 - 0 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 1 0 0 0
Pogoń Szczecin - APLG Gdańsk 3 - 1 0 2 0
Olimp Złocieniec - Polonia Jastrowie 2 - 0 0 1 0
Bryza Reńsko - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 4 0 0 0
Masovia Maszewo - Grot Gardno 5 - 2 0 0 0
Bałtyk Koszalin - GKS Manowo 4 - 0 0 0 0
Promień Mosty - Leśnik Kliniska 0 - 7 0 0 0
Polonia Giżyn - GKP Kłodawa 2 - 2 0 3 0
MKS Sokół Karlino - Wrzos Wrześnica 10 - 3 0 3 0
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta II Wolin 5 - 2 0 0 1
Iskierka Mirand Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 0 0 0
Jantar Dziwnów - Czarni II Szczecin 10 - 0 0 0 0
Światowid 63 Łobez - Jedność Przewłoki 14 - 0 0 0 0
Czarni Szczecin - Odra Chojna 1 - 2 0 0 0
GKS Leśnik Manowo - Darłovia Darłowo 0 - 2 0 0 0
Biali Sądów - Pogoń Barlinek 2 - 1 0 1 0
Piast Chociwel - Jastrząb Łosośnica 5 - 1 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Dąb Dębice 2 - 4 0 0 0
Mierzynianka Mierzyn - Future Szczecin 6 - 0 0 0 0
Iskra Pomień - GKS II Kołbaskowo-Przecław 0 - 3 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łożnica 3 - 4 0 0 0
Korona Stuchowo - SALOS Szczecin JS 2 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - BERLINER AK 07 U19 7 - 0 0 1 0
Perła URB Dygowo - Zefir Wyszewo 4 - 3 0 0 0
Kłos Pełczyce - Ina Stradzewo 5 - 9 0 1 0
Sława Sławno - Arkadia Malechowo 3 - 0 0 1 0
KS Sieciemin - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 3 0 0 0
Gwiazda Żalęcino - Iskra Lutówko 6 - 0 0 2 0
Ina Goleniów JS - Sztorm Szczecin 4 - 4 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - GKS Kołbaskowo-Przecław 2 - 8 0 1 0
Radew Białogórzyno - Wicher Brojce 3 - 2 0 2 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Lubanowo JS 5 - 2 0 0 0
Ikar Krosino - Calisia Kalisz Pomorski 4 - 2 0 1 0
Okręt Szczecin - Czcibor Cedynia 2 - 0 0 0 0
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 2 - 0 0 1 0
Sarmata Dobra - Iskra Golczewo 4 - 5 0 0 0
GKS Kołbacz - Pionier Szczecin 8 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg JS - Wrzos Wrzosowo 1 - 9 0 1 0
Orzeł Bierzwnik - Unia Dolice 1 - 9 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Wołczkowo Bezrzecze 0 - 3 0 0 0
Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie 1 - 5 0 0 0
Darłovia II Darłowo - Passat Bukowo Morskie 3 - 1 0 9 0
Błękitni Stargard - MUKS Kostrzyn 1 - 4 0 1 0
Znicz Niedźwiedź - Bizon Cerkwica 11 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - Hertha BSC U19 2 - 3 0 1 0
Strong Zielenica - Grot Bonin 5 - 3 0 0 0
Piast Karsko - Sokół Pyrzyce 2 - 3 0 0 0
Ogniwo Babinek - Wicher Steklno 1 - 5 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Energetyk Gryfino 2 - 2 0 1 0
Wicher Mierzym - Victoria II - KS Skibno 0 - 3 0 0 0
Mechanik Bobolice - Czarni Czarne 0 - 0 0 1 0
Unia Stargard - Orzeł Małkocin 6 - 1 0 0 0
Unia Swochowo - Płomień Lisowo 3 - 2 0 0 0
Saturn Mielno - KS Mustang 0 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin U15 - Chrobry Głogów U15 2 - 3 0 0 0
FASE Szczecin U17 - Chrobry Głogów U17 2 - 2 0 0 0
Arkonia Szczecin U15 - Chrobry Głogów 2008 6 - 1 0 0 0
FASE Szczecin U14 - Chrobry Głogów U14 7 - 0 0 0 0
Pogoń Szczecin - Olimpia Elbląg 7 - 2 1 0 2
Pogoń Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 3 0 3 0
Chrobry Głogów - Błękitni Stargard 6 - 0 0 5 0
Błękitni Stargard JS - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 6 0 1 0
Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin 4 - 0 0 11 0
Wołczkowo Bezrzecze - Energetyk Gryfino 5 - 1 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Olimp Gościno 1 - 4 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin 3 - 2 0 10 0
Vimobilia Będzino - KS Sieciemin 3 - 4 0 0 0
Prawobrzeże Świnoujście - FASE Szczecin U17 3 - 1 0 0 0
Kłos Pełczyce JS - Koral Mostkowo JS 4 - 5 0 2 0
Darłovia II Darłowo - Saturn Mielno 3 - 1 0 5 0
Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Bobolice 1 - 11 0 5 0
MKP Szczecinek - Iskra Szydłowo 2 - 2 0 3 0
Zorza Dobrzany - Stal Lipiany 3 - 3 0 3 0
Unia Dolice - Błękitni Stargard JS 2 - 2 0 0 0
Stal Szczecin - Victoria Templin 2 - 6 0 1 0
Chemik Police - Gwardia Koszalin 0 - 2 0 7 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ina Goleniów 3 - 2 0 2 0
Olimp Złocieniec JS - Głaz Tychowo 5 - 1 0 3 0
Rurzyca Nawodna - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 3 0 1 0
Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz 2 - 3 0 24 0
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 5 - 0 0 4 0
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 3 - 2 0 10 0
Pogoń II Szczecin - Zagłębie II Lubin 0 - 0 0 0 0
Resko Karcino - Astra Ustronie Morskie 1 - 11 0 0 0
Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin 0 - 1 0 37 0
Bałtyk Koszalin - Flota Świnoujście 2 - 4 0 2 1
Błękitni Pomierzyn - Lech Czaplinek 2 - 4 0 5 0
Biali Sądów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 3 0 2 0
Pionier Żarnowo - Leśnik Kliniska 0 - 3 0 0 0
Ina Ińsko - Sokół Suliszewo 4 - 0 0 1 0
Iskierka Mirand Szczecin - Jeziorak Szczecin 3 - 3 0 0 1
Pogoń Połczyn Zdrój - Polonia Płoty 1 - 0 0 2 0
Światowid 63 Łobez - Olimp Gościno 3 - 6 0 0 0
Czarni II Szczecin - Pionier Szczecin 2 - 3 0 0 0
Wołczkowo Bezrzecze - Future Szczecin 4 - 0 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Kolin 5 - 0 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Sarmata Dobra 0 - 6 0 0 0
Kłos Pełczyce - Orzeł Bierzwnik 3 - 0 0 2 0
Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska 5 - 2 0 2 0
Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 1 - 1 0 9 0
Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin 3 - 1 1 0 0
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 3 - 0 0 0 0
Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 3 - 2 0 0 0
Radew Białogórzyno - Śląsk Wrocław 1 - 13 0 1 0
Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 8 - 1 0 0 1
Orzeł Małkocin - Kluczevia II Stargard 3 - 3 0 1 0
LZS Kowalewice - KS Sieciemin 1 - 7 0 1 0
Piast Karsko - Spartak Deszczno 1 - 4 0 0 0
Chrobry Lisie Pole - FC Schwedt 02 2 - 0 0 0 0
Arkonia Szczecin - Piast Chociwel 9 - 1 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Wicher Steklno 2 - 2