ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych 2007/2008
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  SALOS Szczecin 30 83 27 2 1 142 / 17 12 2 1 77 / 7 15 0 0 65 / 10
2.  Pogoń Szczecin 30 75 24 3 3 149 / 16 13 1 1 80 / 6 11 2 2 69 / 10
3.  Bałtyk Koszalin 30 72 23 3 4 106 / 32 12 0 3 51 / 17 11 3 1 55 / 15
4.  Stal Szczecin 30 70 22 4 4 133 / 30 12 1 2 77 / 12 10 3 2 56 / 18
5.  Chemik Police 30 64 20 4 6 89 / 40 12 2 1 49 / 13 8 2 5 40 / 27
6.  Błękitni Stargard 30 55 17 4 9 67 / 49 11 1 3 40 / 26 6 3 6 27 / 23
7.  Flota Świnoujście 30 38 11 5 14 60 / 83 8 2 5 41 / 30 3 3 9 19 / 53
8.  Orzeł Wałcz 30 32 8 8 14 33 / 63 4 5 6 14 / 29 4 3 8 19 / 34
9.  Wielim Szczecinek 30 31 9 4 17 42 / 71 6 3 6 24 / 31 3 1 11 18 / 40 4 9 3 0 1 11 / 6
10.  Żaki 94 Kołobrzeg 30 31 10 1 19 46 / 107 5 1 9 27 / 50 5 0 10 19 / 57 4 6 2 0 2 9 / 7
11.  Piast Choszczno 30 31 9 4 17 44 / 93 7 1 7 25 / 34 2 3 10 19 / 59 4 3 1 0 3 5 / 12
12.  Energetyk Gryfino 30 27 8 3 19 33 / 74 4 2 9 17 / 29 4 1 10 16 / 45
13.  AP Kotwica Kołobrzeg 30 26 6 8 16 29 / 77 3 5 7 12 / 37 3 3 9 17 / 40
14.  Darzbór Szczecinek 30 24 7 3 20 28 / 76 4 1 10 19 / 45 3 2 10 9 / 31
15.  Arkonia Szczecin 30 21 6 3 21 27 / 96 2 1 12 13 / 49 4 2 9 14 / 47
16.  Pogoń Barlinek 30 9 2 3 25 31 / 135 0 3 12 18 / 60 2 0 13 13 / 75
wyniki spotkań - Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych 2007/2008
  12345678910111213141516
1.  AP Kotwica Kołobrzeg
 
2.  Arkonia Szczecin JM
 
3.  Bałtyk Koszalin JM
 
4.  Błękitni Stargard
 
5.  Chemik Police
 
6.  Darzbór Szczecinek
 
7.  Energetyk Gryfino
 
8.  Flota Świnoujście
 
9.  Orzeł Wałcz
 
10.  Piast Choszczno
 
11.  Pogoń Barlinek
 
12.  Pogoń Szczecin U17
 
13.  SALOS Szczecin JM
 
14.  Stal Szczecin
 
15.  Wielim Szczecinek
 
16.  Żaki 94 Kołobrzeg
 
terminarz - Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych 2007/2008
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Wielim Szczecinek 2 - 1 0 0 6
Błękitni Stargard - Żaki 94 Kołobrzeg 2 - 1 0 0 5
Darzbór Szczecinek - Orzeł Wałcz 1 - 6 1 0 6
Arkonia Szczecin JM - Chemik Police 0 - 11 1 0 32
AP Kotwica Kołobrzeg - Piast Choszczno 1 - 1 1 0 9
Pogoń Barlinek - Bałtyk Koszalin JM 2 - 2 1 0 18
Stal Szczecin - Flota Świnoujście 10 - 1 1 0 12
Pogoń Szczecin U17 - SALOS Szczecin JM 0 - 1 1 63 1
2 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin JM - Stal Szczecin 4 - 3 1 0 10
Wielim Szczecinek - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 0 3
Piast Choszczno - Darzbór Szczecinek 2 - 0 0 0 6
Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin JM 5 - 0 0 0 4
SALOS Szczecin JM - Pogoń Barlinek 9 - 0 0 0 5
Żaki 94 Kołobrzeg - Pogoń Szczecin U17 1 - 6 1 0 2
Energetyk Gryfino - Błękitni Stargard 1 - 2 1 0 13
Chemik Police - AP Kotwica Kołobrzeg 8 - 0 2 31 11
3 kolejka relacja fotki komentarze
AP Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście 0 - 0 0 0 3
Darzbór Szczecinek - Chemik Police 0 - 1 0 0 12
Pogoń Szczecin U17 - Energetyk Gryfino 10 - 0 2 0 17
Stal Szczecin - SALOS Szczecin JM 3 - 5 2 0 9
Orzeł Wałcz - Piast Choszczno 2 - 2 1 0 30
Pogoń Barlinek - Żaki 94 Kołobrzeg 3 - 5 0 0 5
Błękitni Stargard - Wielim Szczecinek 2 - 0 2 0 3
Arkonia Szczecin JM - Bałtyk Koszalin JM 0 - 5 0 0 11
4 kolejka relacja fotki komentarze
Flota Świnoujście - Darzbór Szczecinek 2 - 0 0 0 1
Bałtyk Koszalin JM - AP Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 0 0 6
Żaki 94 Kołobrzeg - Stal Szczecin 2 - 9 0 0 1
Chemik Police - Orzeł Wałcz 3 - 1 0 0 10
Energetyk Gryfino - Pogoń Barlinek 1 - 2 0 0 11
Błękitni Stargard - Pogoń Szczecin U17 0 - 5 1 0 4
SALOS Szczecin JM - Arkonia Szczecin JM 3 - 0 0 0 10
Wielim Szczecinek - Piast Choszczno 5 - 3 0 0 9
5 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Wałcz - Flota Świnoujście 1 - 0 1 0 19
AP Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin JM 0 - 4 0 0 9
Pogoń Szczecin U17 - Wielim Szczecinek 5 - 0 1 0 11
Stal Szczecin - Energetyk Gryfino 6 - 0 1 0 3
Pogoń Barlinek - Błękitni Stargard 0 - 5 1 0 14
Piast Choszczno - Chemik Police 1 - 2 0 0 19
Arkonia Szczecin JM - Żaki 94 Kołobrzeg 0 - 2 0 0 4
Darzbór Szczecinek - Bałtyk Koszalin JM 0 - 8 0 0 3
6 kolejka relacja fotki komentarze
Wielim Szczecinek - Chemik Police 1 - 3 1 0 6
Bałtyk Koszalin JM - Orzeł Wałcz 3 - 1 0 0 9
Żaki 94 Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 3 0 0 1
Flota Świnoujście - Piast Choszczno 3 - 1 0 0 12
Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin JM 0 - 2 0 0 3
SALOS Szczecin JM - Darzbór Szczecinek 9 - 1 0 0 15
Pogoń Szczecin U17 - Pogoń Barlinek 13 - 0 1 12 0
Błękitni Stargard - Stal Szczecin 2 - 4 1 24 9
7 kolejka relacja fotki komentarze
Darzbór Szczecinek - Żaki 94 Kołobrzeg 2 - 1 0 0 1
Orzeł Wałcz - SALOS Szczecin JM 0 - 6 0 0 16
Chemik Police - Flota Świnoujście 5 - 2 1 40 39
AP Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 1 - 6 0 0 4
Pogoń Barlinek - Wielim Szczecinek 2 - 2 0 26 7
Arkonia Szczecin JM - Błękitni Stargard 0 - 6 1 0 16
Stal Szczecin - Pogoń Szczecin U17 1 - 1 0 0 6
Piast Choszczno - Bałtyk Koszalin JM 3 - 4 1 0 21
8 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Szczecin U17 - Arkonia Szczecin JM 7 - 0 1 0 1
Wielim Szczecinek - Flota Świnoujście 4 - 1 0 0 25
Żaki 94 Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 0 - 3 0 0 11
Energetyk Gryfino - Darzbór Szczecinek 2 - 0 0 0 0
Błękitni Stargard - AP Kotwica Kołobrzeg 6 - 0 1 11 11
Pogoń Barlinek - Stal Szczecin 0 - 4 0 0 3
Chemik Police - Bałtyk Koszalin JM 2 - 2 0 0 6
Piast Choszczno - SALOS Szczecin JM 0 - 4 1 0 15
9 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik Police - SALOS Szczecin JM 1 - 4 0 0 15
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin JM 3 - 6 0 0 7
Orzeł Wałcz - Energetyk Gryfino 0 - 0 0 0 15
Darzbór Szczecinek - Błękitni Stargard 0 - 4 1 13 6
Arkonia Szczecin JM - Pogoń Barlinek 3 - 0 0 0 10
AP Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Szczecin U17 0 - 8 1 0 1
Stal Szczecin - Wielim Szczecinek 5 - 1 0 0 2
Piast Choszczno - Żaki 94 Kołobrzeg 1 - 4 0 0 4
10 kolejka relacja fotki komentarze
Wielim Szczecinek - Bałtyk Koszalin JM 0 - 5 0 0 11
Pogoń Szczecin U17 - Darzbór Szczecinek 3 - 0 0 0 8
Energetyk Gryfino - Piast Choszczno 0 - 0 0 0 9
SALOS Szczecin JM - Flota Świnoujście 7 - 0 0 0 13
Żaki 94 Kołobrzeg - Chemik Police 4 - 3 0 0 13
Błękitni Stargard - Orzeł Wałcz 5 - 1 0 0 44
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin JM 11 - 0 0 0 6
Pogoń Barlinek - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 0 8 5
11 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin JM - SALOS Szczecin JM 1 - 3 0 0 6
Flota Świnoujście - Żaki 94 Kołobrzeg 1 - 3 0 0 7
Darzbór Szczecinek - Pogoń Barlinek 2 - 3 1 0 0
Chemik Police - Energetyk Gryfino 2 - 0 1 32 6
Arkonia Szczecin JM - Wielim Szczecinek 1 - 2 0 0 2
AP Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin 2 - 8 0 0 2
Orzeł Wałcz - Pogoń Szczecin U17 0 - 6 1 0 15
Piast Choszczno - Błękitni Stargard 2 - 0 1 0 24
12 kolejka relacja fotki komentarze
Wielim Szczecinek - SALOS Szczecin JM 0 - 3 0 0 24
Pogoń Szczecin U17 - Piast Choszczno 7 - 1 2 3 15
Żaki 94 Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin JM 0 - 6 0 0 5
Energetyk Gryfino - Flota Świnoujście 1 - 3 0 0 15
Stal Szczecin - Darzbór Szczecinek 3 - 0 0 0 7
Błękitni Stargard - Chemik Police 1 - 0 1 0 11
Pogoń Barlinek - Orzeł Wałcz 3 - 3 1 15 23
Arkonia Szczecin JM - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 0 2
13 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin JM - Energetyk Gryfino 1 - 0 0 0 12
Flota Świnoujście - Błękitni Stargard 1 - 3 1 0 42
Darzbór Szczecinek - Arkonia Szczecin JM 5 - 1 0 0 9
Piast Choszczno - Pogoń Barlinek 2 - 1 1 50 17
Chemik Police - Pogoń Szczecin U17 2 - 1 1 62 22
AP Kotwica Kołobrzeg - Wielim Szczecinek 1 - 0 0 0 6
Orzeł Wałcz - Stal Szczecin 1 - 4 0 0 41
SALOS Szczecin JM - Żaki 94 Kołobrzeg 9 - 0 0 0 12
14 kolejka relacja fotki komentarze
Wielim Szczecinek - Żaki 94 Kołobrzeg 3 - 0 0 0 6
Pogoń Szczecin U17 - Flota Świnoujście 8 - 0 2 0 19
Stal Szczecin - Piast Choszczno 8 - 1 0 0 13
Energetyk Gryfino - SALOS Szczecin JM 1 - 5 0 0 10
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin JM 3 - 2 2 0 27
AP Kotwica Kołobrzeg - Darzbór Szczecinek 0 - 0 0 0 2
Pogoń Barlinek - Chemik Police 1 - 6 1 0 6
Arkonia Szczecin JM - Orzeł Wałcz 2 - 3 0 15 33
15 kolejka relacja fotki komentarze
Darzbór Szczecinek - Wielim Szczecinek 0 - 6 0 0 20
Bałtyk Koszalin JM - Pogoń Szczecin U17 0 - 5 1 0 30
Żaki 94 Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 1 - 0 0 0 9
Flota Świnoujście - Pogoń Barlinek 4 - 1 0 0 14
SALOS Szczecin JM - Błękitni Stargard 6 - 1 0 0 21
Chemik Police - Stal Szczecin 0 - 0 1 61 15
Orzeł Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 0 0 24
Piast Choszczno - Arkonia Szczecin JM 1 - 1 1 30 94
16 kolejka relacja fotki komentarze
Żaki 94 Kołobrzeg - Błękitni Stargard 0 - 4 2 0 51
Bałtyk Koszalin JM - Pogoń Barlinek 7 - 0 0 0 8
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 1 - 3 0 0 25
Piast Choszczno - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 0 0 8
Wielim Szczecinek - Energetyk Gryfino 3 - 0 0 0 24
Orzeł Wałcz - Darzbór Szczecinek 1 - 3 0 0 22
Chemik Police - Arkonia Szczecin JM 3 - 0 1 47 26
SALOS Szczecin JM - Pogoń Szczecin U17 2 - 1 2 39 38
17 kolejka relacja fotki komentarze
Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin JM 0 - 3 1 0 13
Pogoń Barlinek - SALOS Szczecin JM 1 - 4 0 0 7
Pogoń Szczecin U17 - Żaki 94 Kołobrzeg 5 - 0 1 0 8
AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 1 - 4 0 0 1
Orzeł Wałcz - Wielim Szczecinek 3 - 0 0 0 38
Błękitni Stargard - Energetyk Gryfino 3 - 1 1 0 10
Arkonia Szczecin JM - Flota Świnoujście 0 - 1 1 85 27
Darzbór Szczecinek - Piast Choszczno 5 - 1 0 0 25
18 kolejka relacja fotki komentarze
SALOS Szczecin JM - Stal Szczecin 1 - 1 0 0 7
Bałtyk Koszalin JM - Arkonia Szczecin JM 3 - 0 0 0 15
Żaki 94 Kołobrzeg - Pogoń Barlinek 5 - 2 0 0 11
Flota Świnoujście - AP Kotwica Kołobrzeg 7 - 1 1 22 21
Chemik Police - Darzbór Szczecinek 1 - 0 0 0 8
Wielim Szczecinek - Błękitni Stargard 1 - 1 1 0 24
Energetyk Gryfino - Pogoń Szczecin U17 0 - 6 1 0 7
Piast Choszczno - Orzeł Wałcz 2 - 0 1 35 71
19 kolejka relacja fotki komentarze
Darzbór Szczecinek - Flota Świnoujście 0 - 0 0 0 69
Orzeł Wałcz - Chemik Police 0 - 0 0 21 51
Arkonia Szczecin JM - SALOS Szczecin JM 0 - 7 0 44 31
Piast Choszczno - Wielim Szczecinek 1 - 0 2 81 74
Pogoń Barlinek - Energetyk Gryfino 1 - 3 0 0 7
Stal Szczecin - Żaki 94 Kołobrzeg 16 - 0 1 0 14
Pogoń Szczecin U17 - Błękitni Stargard 3 - 0 1 0 14
AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin JM 0 - 1 0 0 6
20 kolejka relacja fotki komentarze
Wielim Szczecinek - Pogoń Szczecin U17 1 - 7 1 0 5
Bałtyk Koszalin JM - Darzbór Szczecinek 2 - 0 0 0 13
Flota Świnoujście - Orzeł Wałcz 3 - 0 0 27 49
Błękitni Stargard - Pogoń Barlinek 8 - 2 1 0 4
Żaki 94 Kołobrzeg - Arkonia Szczecin JM 0 - 1 0 0 4
Energetyk Gryfino - Stal Szczecin 1 - 1 0 0 7
Chemik Police - Piast Choszczno 4 - 0 1 34 26
SALOS Szczecin JM - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 0 0 10
21 kolejka relacja fotki komentarze
Darzbór Szczecinek - SALOS Szczecin JM 0 - 2 0 0 8
Orzeł Wałcz - Bałtyk Koszalin JM 0 - 4 0 1 23
Piast Choszczno - Flota Świnoujście 4 - 1 2 0 23
AP Kotwica Kołobrzeg - Żaki 94 Kołobrzeg 0 - 1 0 0 2
Chemik Police - Wielim Szczecinek 4 - 1 1 48 6
Arkonia Szczecin JM - Energetyk Gryfino 0 - 1 0 0 39
Stal Szczecin - Błękitni Stargard 1 - 0 0 0 6
Pogoń Barlinek - Pogoń Szczecin U17 0 - 10 0 0 3
22 kolejka relacja fotki komentarze
Wielim Szczecinek - Pogoń Barlinek 3 - 0 0 0 6
Żaki 94 Kołobrzeg - Darzbór Szczecinek 1 - 2 0 0 8
SALOS Szczecin JM - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 0 23
Bałtyk Koszalin JM - Piast Choszczno 8 - 0 0 0 34
Flota Świnoujście - Chemik Police 3 - 3 0 11 12
Energetyk Gryfino - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 0 0 6
Pogoń Szczecin U17 - Stal Szczecin 3 - 2 1 0 5
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin JM 2 - 0 0 0 9
23 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin JM - Chemik Police 0 - 3 0 0 7
Darzbór Szczecinek - Energetyk Gryfino 3 - 0 0 0 10
AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 1 - 1 0 0 12
Stal Szczecin - Pogoń Barlinek 6 - 0 0 0 4
Flota Świnoujście - Wielim Szczecinek 4 - 2 0 0 7
Orzeł Wałcz - Żaki 94 Kołobrzeg 3 - 0 0 0 19
SALOS Szczecin JM - Piast Choszczno 6 - 0 0 0 15
Arkonia Szczecin JM - Pogoń Szczecin U17 0 - 3 0 0 8
24 kolejka relacja fotki komentarze
Wielim Szczecinek - Stal Szczecin 0 - 3 0 0 1
Pogoń Barlinek - Arkonia Szczecin JM 1 - 2 0 0 4
Błękitni Stargard - Darzbór Szczecinek 1 - 0 0 0 3
Żaki 94 Kołobrzeg - Piast Choszczno 3 - 0 1 0 10
Pogoń Szczecin U17 - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 0 0 7
Energetyk Gryfino - Orzeł Wałcz 0 - 1 0 0 7
SALOS Szczecin JM - Chemik Police 8 - 1 0 0 10
Bałtyk Koszalin JM - Flota Świnoujście 6 - 0 0 0 8
25 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk Koszalin JM - Wielim Szczecinek 5 - 0 0 0 3
Flota Świnoujście - SALOS Szczecin JM 1 - 5 0 0 6
AP Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Barlinek 3 - 2 0 11 18
Piast Choszczno - Energetyk Gryfino 2 - 5 0 0 31
Darzbór Szczecinek - Pogoń Szczecin U17 0 - 3 0 0 2
Orzeł Wałcz - Błękitni Stargard 0 - 0 0 12 22
Chemik Police - Żaki 94 Kołobrzeg 3 - 2 0 0 6
Arkonia Szczecin JM - Stal Szczecin 0 - 2 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
Wielim Szczecinek - Arkonia Szczecin JM 2 - 2 0 0 3
Pogoń Barlinek - Darzbór Szczecinek 1 - 3 0 0 5
Błękitni Stargard - Piast Choszczno 2 - 1 1 0 17
Żaki 94 Kołobrzeg - Flota Świnoujście 3 - 2 0 0 7
SALOS Szczecin JM - Bałtyk Koszalin JM 0 - 2 0 0 14
Energetyk Gryfino - Chemik Police 1 - 3 0 0 8
Pogoń Szczecin U17 - Orzeł Wałcz 8 - 0 0 0 25
Stal Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
SALOS Szczecin JM - Wielim Szczecinek 3 - 0 0 0 6
Bałtyk Koszalin JM - Żaki 94 Kołobrzeg 3 - 0 0 0 3
Flota Świnoujście - Energetyk Gryfino 1 - 0 0 36 6
Darzbór Szczecinek - Stal Szczecin 1 - 6 0 0 6
AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin JM 2 - 1 0 0 13
Chemik Police - Błękitni Stargard 3 - 0 0 0 30
Piast Choszczno - Pogoń Szczecin U17 1 - 5 0 0 1
Orzeł Wałcz - Pogoń Barlinek 1 - 0 0 0 11
28 kolejka relacja fotki komentarze
Arkonia Szczecin JM - Darzbór Szczecinek 3 - 0 0 0 16
Żaki 94 Kołobrzeg - SALOS Szczecin JM 2 - 6 0 0 2
Stal Szczecin - Orzeł Wałcz 3 - 0 0 0 8
Pogoń Szczecin U17 - Chemik Police 3 - 0 1 56 0
Wielim Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 0 0 9
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 3 - 3 0 15 21
Energetyk Gryfino - Bałtyk Koszalin JM 0 - 3 0 23 1
Pogoń Barlinek - Piast Choszczno 2 - 3 1 0 26
29 kolejka relacja fotki komentarze
SALOS Szczecin JM - Energetyk Gryfino 11 - 0 2 17 15
Żaki 94 Kołobrzeg - Wielim Szczecinek 2 - 3 0 0 13
Bałtyk Koszalin JM - Błękitni Stargard 4 - 0 0 0 12
Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin U17 2 - 2 0 25 14
Darzbór Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 0 0 17
Piast Choszczno - Stal Szczecin 0 - 6 0 6 20
Orzeł Wałcz - Arkonia Szczecin JM 2 - 4 0 23 18
Chemik Police - Pogoń Barlinek 8 - 0 0 0 3
30 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń Barlinek - Flota Świnoujście 1 - 5 0 0 34
Pogoń Szczecin U17 - Bałtyk Koszalin JM 2 - 2 0 0 10
Błękitni Stargard - SALOS Szczecin JM 0 - 6 0 0 11
Wielim Szczecinek - Darzbór Szczecinek 0 - 0 0 0 62
AP Kotwica Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 41 1
Energetyk Gryfino - Żaki 94 Kołobrzeg 6 - 0 0 0 3
Arkonia Szczecin JM - Piast Choszczno 3 - 5 0 0 27
Stal Szczecin - Chemik Police 3 - 0 0 0 6
 
top komentarze
newsy:
4 » Marcin Płuska nowym tre »
2 » Vineta II Wolin poszuku »
2 » Ankieta zgłoszeniowa na »
2 » Orzeł Małkocin szuka sp »
1 » Sparta Skalin poszukuje »
1 » Podział na Klasę Okręgo »
1 » Polonia Płoty poszukuje »
1 » Portowcy Stars triufują »
1 » Błękitni Stargard sezon »
mecze:
24 » Intermarche-Rega Trzebi »
24 » Kasta Szczecin-Majowe-M »
18 » Polonia Giżyn-Pomorzani »
18 » Płomień Myślino-Błękitn »
17 » Czcibor Cedynia-Stal Li »
3 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
3 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ras »
2 » Bałtyk Gostyń-Pomorzani »
2 » Ina Goleniów-Darłovia D »
2 » Pogoń Szczecin-KR Reykj »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136362
• newsów: 76360
• użytkowników: 79912
• komentarzy: 1141960
• zdjęć: 849396
• relacji: 39867
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies