ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
tabela - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2013/2014
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Sława Sławno 26 59 18 5 3 82 / 22 9 3 1 40 / 9 9 2 2 42 / 13
2.  Victoria Sianów 26 56 17 5 4 73 / 42 9 3 1 36 / 17 8 2 3 37 / 25 2 4 1 1 0 7 / 3
3.  Zefir Wyszewo 26 56 17 5 4 76 / 30 10 1 2 41 / 16 7 4 2 35 / 14 2 1 0 1 1 3 / 7
4.  Sokół Karlino 26 54 17 3 6 84 / 25 8 2 3 49 / 10 9 1 3 35 / 15
5.  Saturn Mielno 26 41 12 5 9 59 / 48 6 4 3 31 / 23 6 1 6 28 / 25
6.  Bajgiel Będzino 26 37 10 7 9 44 / 49 6 4 3 25 / 25 4 3 6 19 / 24
7.  Wrzos Wrzosowo 26 34 9 7 10 65 / 69 7 3 3 36 / 28 2 4 7 29 / 41 4 7 2 1 1 10 / 9
8.  Radew Białogórzyno 26 34 10 4 12 44 / 57 6 2 5 24 / 23 4 2 7 20 / 34 4 7 2 1 1 8 / 7
9.  Płomień Myślino 26 34 10 4 12 54 / 57 8 2 3 37 / 20 2 2 9 17 / 37 4 3 1 0 3 9 / 11
10.  Grom Świelino 26 30 9 3 14 50 / 55 7 1 5 34 / 25 2 2 9 16 / 30
11.  Pomorzanin Sławoborze 26 26 7 5 14 56 / 82 4 2 7 25 / 36 3 3 7 31 / 46 2 6 2 0 0 7 / 3
12.  Graf Bukówko 26 26 8 2 16 44 / 74 5 1 7 26 / 37 3 1 9 18 / 37 2 0 0 0 2 3 / 7
13.  Darpol Barzowice 26 21 6 3 17 23 / 59 5 1 7 14 / 24 1 2 10 9 / 35
14.  Start-Iskra Mokre 26 8 2 2 22 31 / 116 2 1 10 20 / 54 0 1 12 11 / 62
  • Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Koszalińskiej powyżej dwóch.
  • W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Koszalińskiej trzech drużyn - miejsca 13 rozegrają dwumecz barażowy pomiędzy sobą o pozostanie w klasach Okręgowych Płd/Płn.
  • W przypadku spadku z Kl. Okręgowej Koszalińskiej czterech drużyn miejsca 13 spadną do klasy A, itd.
  • Drużyny Darpol Barzowice i Sad Chwiriam miały rozegrać baraż o utrzymanie jednak związku z brakiem awansu Błękitnych Stary Jarosław pozostały w lidze
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2013/2014
      1234567891011121314
    1.  Bajgiel Będzino
     
    2.  Darpol Barzowice
     
    3.  Graf Bukówko
     
    4.  Grom Świelino
     
    5.  KS Sieciemin
     
    6.  Płomień Myślino
     
    7.  Pomorzanin Sławoborze
     
    8.  Radew Białogórzyno
     
    9.  Saturn Mielno
     
    10.  Sława Sławno
     
    11.  Sokół Karlino
     
    12.  Victoria Sianów
     
    13.  Wrzos Wrzosowo
     
    14.  Zefir Wyszewo
     
    terminarz - Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2013/2014
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Victoria Sianów - KS Sieciemin 5 - 2 0 3 20
    Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 3 - 2 0 6 10
    Płomień Myślino - Zefir Wyszewo 3 - 3 0 0 27
    Saturn Mielno - Sława Sławno 3 - 3 0 0 8
    Wrzos Wrzosowo - Grom Świelino 1 - 1 0 0 3
    Sokół Karlino - Bajgiel Będzino 0 - 0 0 0 30
    Darpol Barzowice - Graf Bukówko 0 - 2 1 16 10
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Grom Świelino 1 - 0 0 0 8
    KS Sieciemin - Płomień Myślino 4 - 1 0 0 13
    Pomorzanin Sławoborze - Darpol Barzowice 1 - 2 1 10 2
    Zefir Wyszewo - Saturn Mielno 2 - 0 0 0 1
    Graf Bukówko - Victoria Sianów 2 - 5 0 16 8
    Sokół Karlino - Radew Białogórzyno 3 - 0 0 0 26
    Sława Sławno - Wrzos Wrzosowo 2 - 2 1 0 4
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Radew Białogórzyno - Bajgiel Będzino 1 - 2 0 0 4
    Victoria Sianów - Pomorzanin Sławoborze 6 - 1 0 8 9
    Płomień Myślino - Graf Bukówko 6 - 1 0 0 19
    Saturn Mielno - KS Sieciemin 4 - 2 0 0 4
    Wrzos Wrzosowo - Zefir Wyszewo 2 - 3 0 0 1
    Grom Świelino - Sława Sławno 1 - 2 0 0 7
    Darpol Barzowice - Sokół Karlino 2 - 1 1 0 3
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Sława Sławno 2 - 5 0 0 14
    KS Sieciemin - Wrzos Wrzosowo 1 - 3 0 0 4
    Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 1 - 1 0 6 11
    Radew Białogórzyno - Darpol Barzowice 2 - 1 1 27 1
    Sokół Karlino - Victoria Sianów 2 - 2 0 0 5
    Zefir Wyszewo - Grom Świelino 1 - 0 0 0 18
    Graf Bukówko - Saturn Mielno 0 - 2 0 0 1
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Victoria Sianów - Radew Białogórzyno 1 - 1 0 0 7
    Płomień Myślino - Sokół Karlino 1 - 2 0 1 16
    Saturn Mielno - Pomorzanin Sławoborze 3 - 3 0 6 4
    Wrzos Wrzosowo - Graf Bukówko 2 - 2 0 36 7
    Sława Sławno - Zefir Wyszewo 0 - 0 0 0 17
    Darpol Barzowice - Bajgiel Będzino 0 - 1 0 0 2
    Grom Świelino - KS Sieciemin 3 - 0 0 0 5
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Zefir Wyszewo 0 - 0 0 0 16
    KS Sieciemin - Sława Sławno 0 - 2 0 0 5
    Graf Bukówko - Grom Świelino 6 - 4 0 30 8
    Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo 3 - 4 0 0 7
    Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 4 - 1 0 0 30
    Darpol Barzowice - Victoria Sianów 1 - 4 0 0 2
    Sokół Karlino - Saturn Mielno 1 - 2 0 0 7
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Victoria Sianów - Bajgiel Będzino 2 - 1 0 0 11
    Płomień Myślino - Darpol Barzowice 3 - 0 1 0 0
    Saturn Mielno - Radew Białogórzyno 3 - 1 0 0 12
    Wrzos Wrzosowo - Sokół Karlino 4 - 1 0 0 15
    Grom Świelino - Pomorzanin Sławoborze 2 - 4 0 5 6
    Sława Sławno - Graf Bukówko 3 - 1 0 30 14
    Zefir Wyszewo - KS Sieciemin 4 - 2 0 0 14
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - KS Sieciemin 2 - 2 0 0 6
    Pomorzanin Sławoborze - Sława Sławno 1 - 8 0 0 13
    Radew Białogórzyno - Wrzos Wrzosowo 2 - 2 0 0 15
    Darpol Barzowice - Saturn Mielno 0 - 4 0 0 1
    Victoria Sianów - Płomień Myślino 2 - 1 0 0 15
    Sokół Karlino - Grom Świelino 4 - 0 0 0 3
    Graf Bukówko - Zefir Wyszewo 1 - 5 0 14 11
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Płomień Myślino - Bajgiel Będzino 3 - 2 0 0 21
    Wrzos Wrzosowo - Darpol Barzowice 1 - 1 0 0 2
    Grom Świelino - Radew Białogórzyno 1 - 3 0 0 3
    Sława Sławno - Sokół Karlino 2 - 2 0 0 6
    Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 1 0 0 5
    Saturn Mielno - Victoria Sianów 3 - 5 0 0 23
    KS Sieciemin - Graf Bukówko 1 - 8 0 0 9
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Graf Bukówko 2 - 1 0 15 8
    Pomorzanin Sławoborze - KS Sieciemin 5 - 0 0 0 8
    Radew Białogórzyno - Sława Sławno 0 - 3 0 0 16
    Darpol Barzowice - Grom Świelino 2 - 0 1 0 0
    Victoria Sianów - Wrzos Wrzosowo 4 - 3 0 0 11
    Płomień Myślino - Saturn Mielno 3 - 0 0 0 11
    Sokół Karlino - Zefir Wyszewo 0 - 1 0 0 11
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 4 - 3 0 0 15
    Saturn Mielno - Bajgiel Będzino 2 - 0 0 0 8
    Sława Sławno - Darpol Barzowice 2 - 0 0 0 18
    Graf Bukówko - Pomorzanin Sławoborze 2 - 5 0 0 6
    KS Sieciemin - Sokół Karlino 2 - 6 0 0 15
    Grom Świelino - Victoria Sianów 4 - 1 0 0 33
    Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 8 - 1 0 0 13
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Pomorzanin Sławoborze 4 - 3 0 0 3
    Radew Białogórzyno - KS Sieciemin 4 - 1 0 0 5
    Darpol Barzowice - Zefir Wyszewo 1 - 0 1 15 9
    Victoria Sianów - Sława Sławno 3 - 1 0 0 55
    Płomień Myślino - Grom Świelino 3 - 2 0 0 11
    Saturn Mielno - Wrzos Wrzosowo 1 - 1 0 0 10
    Sokół Karlino - Graf Bukówko 4 - 0 0 0 1
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino 0 - 2 0 0 8
    Sława Sławno - Płomień Myślino 4 - 1 0 0 31
    KS Sieciemin - Darpol Barzowice 2 - 2 1 0 5
    Graf Bukówko - Radew Białogórzyno 1 - 0 0 28 8
    Pomorzanin Sławoborze - Sokół Karlino 1 - 5 0 0 5
    Grom Świelino - Saturn Mielno 5 - 1 0 0 10
    Zefir Wyszewo - Victoria Sianów 1 - 5 0 0 34
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Sokół Karlino 3 - 1 0 0 3
    Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno 7 - 0 0 0 3
    Graf Bukówko - Darpol Barzowice 4 - 2 1 23 2
    Sława Sławno - Saturn Mielno 5 - 0 0 0 7
    KS Sieciemin - Victoria Sianów 3 - 0 0 0 18
    Zefir Wyszewo - Płomień Myślino 3 - 0 0 0 11
    Grom Świelino - Wrzos Wrzosowo 3 - 3 0 0 4
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Grom Świelino - Bajgiel Będzino 3 - 1 0 0 11
    Saturn Mielno - Zefir Wyszewo 3 - 1 0 0 18
    Płomień Myślino - KS Sieciemin 1 - 0 0 0 10
    Victoria Sianów - Graf Bukówko 4 - 0 0 16 16
    Radew Białogórzyno - Sokół Karlino 0 - 3 0 0 6
    Wrzos Wrzosowo - Sława Sławno 0 - 8 0 0 20
    Darpol Barzowice - Pomorzanin Sławoborze 1 - 1 0 0 1
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Radew Białogórzyno 1 - 1 0 0 3
    Pomorzanin Sławoborze - Victoria Sianów 0 - 3 0 0 15
    Graf Bukówko - Płomień Myślino 1 - 2 0 0 6
    Zefir Wyszewo - Wrzos Wrzosowo 6 - 3 0 0 14
    Sława Sławno - Grom Świelino 4 - 1 0 0 8
    Sokół Karlino - Darpol Barzowice 6 - 0 0 0 9
    KS Sieciemin - Saturn Mielno 1 - 4 0 28 6
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Wrzos Wrzosowo - KS Sieciemin 8 - 1 0 0 16
    Saturn Mielno - Graf Bukówko 0 - 2 0 0 9
    Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze 6 - 2 0 0 6
    Victoria Sianów - Sokół Karlino 0 - 4 1 0 28
    Darpol Barzowice - Radew Białogórzyno 0 - 4 0 0 1
    Grom Świelino - Zefir Wyszewo 1 - 6 0 0 4
    Sława Sławno - Bajgiel Będzino 3 - 0 0 0 16
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Karlino - Płomień Myślino 4 - 0 0 0 12
    KS Sieciemin - Grom Świelino 1 - 3 0 0 5
    Bajgiel Będzino - Darpol Barzowice 2 - 1 0 0 1
    Radew Białogórzyno - Victoria Sianów 0 - 0 0 0 9
    Pomorzanin Sławoborze - Saturn Mielno 0 - 6 0 0 0
    Graf Bukówko - Wrzos Wrzosowo 3 - 2 0 23 7
    Zefir Wyszewo - Sława Sławno 2 - 0 0 0 47
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Sława Sławno - KS Sieciemin 3 - 0 0 0 4
    Wrzos Wrzosowo - Pomorzanin Sławoborze 4 - 3 0 0 11
    Płomień Myślino - Radew Białogórzyno 1 - 2 0 0 9
    Victoria Sianów - Darpol Barzowice 2 - 0 0 0 2
    Saturn Mielno - Sokół Karlino 0 - 2 0 0 0
    Zefir Wyszewo - Bajgiel Będzino 4 - 1 0 0 8
    Grom Świelino - Graf Bukówko 3 - 0 0 0 2
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Graf Bukówko - Sława Sławno 0 - 5 0 30 10
    Bajgiel Będzino - Victoria Sianów 2 - 5 0 0 10
    Radew Białogórzyno - Saturn Mielno 3 - 2 0 0 1
    Pomorzanin Sławoborze - Grom Świelino 2 - 1 0 0 3
    KS Sieciemin - Zefir Wyszewo 0 - 8 0 16 14
    Sokół Karlino - Wrzos Wrzosowo 3 - 0 0 0 13
    Darpol Barzowice - Płomień Myślino 0 - 2 0 0 3
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Grom Świelino - Sokół Karlino 0 - 2 0 0 2
    Wrzos Wrzosowo - Radew Białogórzyno 3 - 0 0 0 9
    Saturn Mielno - Darpol Barzowice 2 - 0 0 0 2
    Płomień Myślino - Victoria Sianów 3 - 5 0 0 4
    KS Sieciemin - Bajgiel Będzino 3 - 6 0 0 1
    Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze 7 - 0 0 0 28
    Zefir Wyszewo - Graf Bukówko 6 - 0 0 0 24
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Sławoborze - Zefir Wyszewo 0 - 3 0 0 5
    Graf Bukówko - KS Sieciemin 5 - 1 0 0 4
    Bajgiel Będzino - Płomień Myślino 1 - 1 0 0 4
    Radew Białogórzyno - Grom Świelino 0 - 3 0 0 3
    Victoria Sianów - Saturn Mielno 1 - 1 0 0 13
    Sokół Karlino - Sława Sławno 1 - 3 0 0 51
    Darpol Barzowice - Wrzos Wrzosowo 4 - 3 0 0 8
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Grom Świelino - Darpol Barzowice 5 - 0 0 0 1
    Wrzos Wrzosowo - Victoria Sianów 3 - 0 0 0 30
    Saturn Mielno - Płomień Myślino 6 - 2 0 0 1
    Sława Sławno - Radew Białogórzyno 4 - 0 0 0 15
    KS Sieciemin - Pomorzanin Sławoborze 1 - 4 0 0 0
    Zefir Wyszewo - Sokół Karlino 0 - 3 1 0 37
    Graf Bukówko - Bajgiel Będzino 1 - 1 0 0 1
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Saturn Mielno 0 - 3 0 0 5
    Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 4 - 1 0 0 19
    Victoria Sianów - Grom Świelino 4 - 0 0 0 10
    Radew Białogórzyno - Zefir Wyszewo 1 - 3 0 0 12
    Pomorzanin Sławoborze - Graf Bukówko 2 - 1 0 0 1
    Darpol Barzowice - Sława Sławno 0 - 2 1 0 9
    Sokół Karlino - KS Sieciemin 15 - 0 0 0 3
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino 2 - 2 0 0 10
    Graf Bukówko - Sokół Karlino 0 - 3 0 0 2
    Grom Świelino - Płomień Myślino 3 - 2 0 0 8
    Wrzos Wrzosowo - Saturn Mielno 4 - 3 0 0 6
    Sława Sławno - Victoria Sianów 1 - 2 0 0 64
    KS Sieciemin - Radew Białogórzyno 1 - 7 0 0 2
    Zefir Wyszewo - Darpol Barzowice 3 - 0 0 0 6
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo 5 - 2 0 0 3
    Saturn Mielno - Grom Świelino 1 - 1 0 27 1
    Płomień Myślino - Sława Sławno 0 - 0 0 0 38
    Victoria Sianów - Zefir Wyszewo 2 - 2 1 0 107
    Darpol Barzowice - KS Sieciemin 3 - 0 0 0 1
    Radew Białogórzyno - Graf Bukówko 4 - 0 0 0 2
    Sokół Karlino - Pomorzanin Sławoborze 6 - 2 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    9 » Wojciech Fadecki odchod »
    5 » Jeden przychodzi, dwóch »
    5 » Łapiński trenerem Energ »
    3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
    3 » Chcesz grać w seniorach »
    3 » Osadnik Myślibórz wznow »
    3 » Walne zebranie w Pęzini »
    2 » Wiśniewski zawodnikiem  »
    2 » Michał Cywiński zawodni »
    2 » Robert Obst piłkarzem R »
    mecze:
    7 » Sarmata Dobra-Radowia R »
    6 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
    6 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
    5 » Pogoń Szczecin-Błękitni »
    4 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
    4 » Światowid 63 Łobez-Ogni »
    4 » Chemik Police-Hutnik Sz »
    3 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
    3 » Miedź Legnica-Pogoń Szc »
    3 » Polonia Giżyn-SCRS Pogo »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    royal447
    gości: 700
    statystyki portalu
    • drużyn: 2721
    • imprez: 107469
    • newsów: 69407
    • użytkowników: 67655
    • komentarzy: 1047465
    • zdjęć: 743256
    • relacji: 36687
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies