ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - Liga Okręgowa Koszalińska 2013/2014
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Iskra Białogard 30 72 23 3 4 80 / 27 12 1 2 47 / 17 11 2 2 33 / 10
2.  Lech Czaplinek 30 60 19 3 8 60 / 42 9 2 4 31 / 22 10 1 4 29 / 20
3.  Wybrzeże Biesiekierz 30 55 17 4 9 60 / 43 9 3 3 39 / 19 8 1 6 21 / 24
4.  Gryf Polanów 30 51 15 6 9 50 / 35 10 2 3 30 / 14 5 4 6 20 / 21
5.  Piast Drzonowo 30 48 15 3 12 54 / 51 8 2 5 24 / 21 7 1 7 30 / 30
6.  Olimp Gościno 30 46 14 4 12 54 / 47 8 3 4 27 / 18 6 1 8 27 / 29 2 6 2 0 0 4 / 1
7.  Wiekowianka Wiekowo 30 46 14 4 12 55 / 38 7 1 7 27 / 21 7 3 5 28 / 17 2 0 0 0 2 1 / 4
8.  Arkadia Malechowo 30 44 12 8 10 49 / 35 5 5 5 26 / 18 7 3 5 23 / 17
9.  Korona Człopa 30 42 12 6 12 56 / 60 7 3 5 31 / 30 5 3 7 25 / 30
10.  Zryw Kretomino 30 39 12 3 15 55 / 49 7 1 7 31 / 25 5 2 8 24 / 24
11.  Olimp Złocieniec 30 35 10 5 15 51 / 80 9 1 5 37 / 33 1 4 10 14 / 47
12.  Bałtyk II Koszalin 30 34 10 4 16 50 / 76 6 2 7 31 / 34 4 2 9 19 / 42
13.  Drzewiarz Świerczyna 30 32 9 5 16 41 / 75 7 2 6 16 / 20 2 3 10 25 / 55
14.  Darłovia Darłowo 30 29 9 2 19 47 / 61 6 2 7 30 / 27 3 0 12 17 / 34
15.  Orzeł Wałcz 30 27 7 6 17 40 / 62 4 2 9 22 / 30 3 4 8 18 / 32
16.  Mechanik Bobolice 30 25 7 4 19 52 / 73 3 3 9 24 / 32 4 1 10 28 / 41
  • Liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi do Koszalińskiej Ligi Okręgowej
  • wyniki spotkań - Liga Okręgowa Koszalińska 2013/2014
      12345678910111213141516
    1.  Arkadia Malechowo
     
    2.  Bałtyk II Świeszyno/Koszalin
     
    3.  Darłovia Darłowo
     
    4.  Drzewiarz Świerczyna
     
    5.  Gryf Polanów
     
    6.  Iskra Białogard
     
    7.  Korona Człopa
     
    8.  Lech Czaplinek
     
    9.  Mechanik Bobolice
     
    10.  Olimp Gościno
     
    11.  Olimp Złocieniec
     
    12.  Orzeł Wałcz
     
    13.  Piast Drzonowo
     
    14.  Wiekowianka Wiekowo
     
    15.  Wybrzeże Biesiekierz
     
    16.  Zryw Kretomino
     
    terminarz - Liga Okręgowa Koszalińska 2013/2014
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Lech Czaplinek - Zryw Kretomino 0 - 0 0 0 21
    Darłovia Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 2 0 0 14
    Korona Człopa - Gryf Polanów 1 - 1 0 80 41
    Olimp Złocieniec - Wiekowianka Wiekowo 0 - 2 0 0 33
    Mechanik Bobolice - Arkadia Malechowo 0 - 3 0 0 16
    Iskra Białogard - Drzewiarz Świerczyna 7 - 1 0 0 1
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Orzeł Wałcz 1 - 3 0 0 24
    Piast Drzonowo - Olimp Gościno 0 - 3 0 0 7
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Białogard - Olimp Złocieniec 9 - 0 0 50 23
    Orzeł Wałcz - Drzewiarz Świerczyna 2 - 1 0 10 18
    Olimp Gościno - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 0 - 1 0 0 6
    Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 6 - 2 0 0 15
    Zryw Kretomino - Arkadia Malechowo 0 - 1 0 0 8
    Wybrzeże Biesiekierz - Korona Człopa 3 - 0 0 0 13
    Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 4 - 2 0 14 16
    Gryf Polanów - Piast Drzonowo 4 - 1 1 0 10
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkadia Malechowo - Wiekowianka Wiekowo 0 - 1 0 0 17
    Korona Człopa - Lech Czaplinek 0 - 2 0 0 23
    Darłovia Darłowo - Zryw Kretomino 1 - 4 0 0 12
    Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 3 - 2 0 0 49
    Mechanik Bobolice - Iskra Białogard 0 - 2 0 33 49
    Piast Drzonowo - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 2 0 0 7
    Drzewiarz Świerczyna - Olimp Gościno 3 - 1 0 0 16
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Gryf Polanów 4 - 2 0 0 18
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Biesiekierz - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 5 - 1 0 0 10
    Iskra Białogard - Arkadia Malechowo 0 - 4 0 25 14
    Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 5 - 3 0 0 13
    Olimp Gościno - Olimp Złocieniec 2 - 1 0 0 13
    Gryf Polanów - Drzewiarz Świerczyna 4 - 3 0 0 18
    Lech Czaplinek - Piast Drzonowo 5 - 0 0 0 15
    Darłovia Darłowo - Korona Człopa 4 - 0 0 0 14
    Zryw Kretomino - Wiekowianka Wiekowo 1 - 3 0 0 21
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Zryw Kretomino 2 - 0 0 86 26
    Piast Drzonowo - Darłovia Darłowo 0 - 2 0 0 8
    Olimp Złocieniec - Gryf Polanów 1 - 4 0 1 48
    Mechanik Bobolice - Olimp Gościno 0 - 2 0 0 18
    Arkadia Malechowo - Orzeł Wałcz 1 - 1 0 0 10
    Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard 0 - 1 0 109 25
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Lech Czaplinek 1 - 3 0 0 8
    Drzewiarz Świerczyna - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 0 0 21
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Piast Drzonowo 0 - 3 0 0 20
    Lech Czaplinek - Drzewiarz Świerczyna 3 - 1 0 0 23
    Orzeł Wałcz - Wiekowianka Wiekowo 2 - 2 0 119 25
    Olimp Gościno - Arkadia Malechowo 2 - 2 0 0 6
    Darłovia Darłowo - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 2 - 2 0 0 11
    Gryf Polanów - Mechanik Bobolice 1 - 2 0 0 64
    Zryw Kretomino - Iskra Białogard 0 - 4 1 29 20
    Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Złocieniec 5 - 2 0 0 16
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1 - 4 0 0 35
    Mechanik Bobolice - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 2 0 0 18
    Arkadia Malechowo - Gryf Polanów 0 - 0 0 0 8
    Iskra Białogard - Orzeł Wałcz 3 - 0 0 41 30
    Piast Drzonowo - Zryw Kretomino 1 - 0 0 0 7
    Wiekowianka Wiekowo - Olimp Gościno 0 - 1 0 0 15
    Drzewiarz Świerczyna - Darłovia Darłowo 1 - 3 0 0 14
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Korona Człopa 2 - 5 0 0 28
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kretomino - Orzeł Wałcz 1 - 1 0 0 24
    Olimp Gościno - Iskra Białogard 1 - 3 0 55 20
    Gryf Polanów - Wiekowianka Wiekowo 1 - 0 0 0 34
    Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 4 - 0 0 0 10
    Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec 4 - 2 0 0 11
    Korona Człopa - Drzewiarz Świerczyna 6 - 4 0 0 46
    Piast Drzonowo - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 4 - 1 0 0 3
    Wybrzeże Biesiekierz - Arkadia Malechowo 3 - 0 0 0 11
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Korona Człopa 2 - 4 0 85 32
    Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 3 - 4 0 0 31
    Arkadia Malechowo - Lech Czaplinek 2 - 3 0 0 16
    Iskra Białogard - Gryf Polanów 1 - 1 0 11 30
    Orzeł Wałcz - Olimp Gościno 7 - 2 0 25 12
    Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 3 0 0 26
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Zryw Kretomino 1 - 5 0 0 8
    Drzewiarz Świerczyna - Piast Drzonowo 0 - 0 0 0 10
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Gryf Polanów - Orzeł Wałcz 0 - 1 0 0 23
    Lech Czaplinek - Wiekowianka Wiekowo 1 - 0 0 0 20
    Zryw Kretomino - Olimp Gościno 4 - 0 0 0 5
    Darłovia Darłowo - Arkadia Malechowo 0 - 2 0 0 2
    Korona Człopa - Mechanik Bobolice 1 - 4 0 91 33
    Piast Drzonowo - Olimp Złocieniec 3 - 1 0 0 7
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Drzewiarz Świerczyna 9 - 2 0 0 14
    Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 1 - 3 1 34 23
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 10 - 3 0 0 21
    Mechanik Bobolice - Piast Drzonowo 2 - 0 0 0 3
    Arkadia Malechowo - Korona Człopa 0 - 0 0 0 11
    Iskra Białogard - Lech Czaplinek 2 - 1 2 50 53
    Orzeł Wałcz - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 1 0 0 24
    Olimp Gościno - Gryf Polanów 0 - 0 0 0 4
    Wiekowianka Wiekowo - Darłovia Darłowo 1 - 0 0 0 17
    Drzewiarz Świerczyna - Zryw Kretomino 0 - 2 0 0 17
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kretomino - Gryf Polanów 1 - 2 0 0 6
    Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 2 - 0 0 0 37
    Darłovia Darłowo - Iskra Białogard 1 - 2 3 39 18
    Korona Człopa - Wiekowianka Wiekowo 0 - 4 0 0 25
    Piast Drzonowo - Arkadia Malechowo 1 - 0 0 0 3
    Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Gościno 2 - 1 0 1 12
    Drzewiarz Świerczyna - Olimp Złocieniec 2 - 0 0 0 27
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Mechanik Bobolice 3 - 2 0 0 18
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimp Złocieniec - Zryw Kretomino 3 - 2 0 0 6
    Mechanik Bobolice - Drzewiarz Świerczyna 6 - 0 0 0 20
    Iskra Białogard - Korona Człopa 3 - 0 2 50 21
    Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo 1 - 0 0 0 16
    Olimp Gościno - Lech Czaplinek 4 - 2 0 0 45
    Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 0 0 0 33
    Arkadia Malechowo - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 2 - 3 0 0 2
    Wiekowianka Wiekowo - Piast Drzonowo 1 - 4 0 0 11
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kretomino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 3 0 0 13
    Lech Czaplinek - Gryf Polanów 1 - 2 0 0 20
    Darłovia Darłowo - Olimp Gościno 0 - 2 0 18 4
    Korona Człopa - Orzeł Wałcz 1 - 1 0 75 29
    Piast Drzonowo - Iskra Białogard 1 - 3 1 51 14
    Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 3 - 1 0 0 31
    Drzewiarz Świerczyna - Arkadia Malechowo 1 - 2 0 0 13
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Wiekowianka Wiekowo 1 - 4 0 0 17
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Bobolice - Zryw Kretomino 0 - 1 0 0 11
    Arkadia Malechowo - Olimp Złocieniec 6 - 0 0 0 14
    Iskra Białogard - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 1 - 0 1 70 13
    Orzeł Wałcz - Piast Drzonowo 0 - 3 0 0 11
    Olimp Gościno - Korona Człopa 4 - 0 0 0 9
    Wybrzeże Biesiekierz - Lech Czaplinek 2 - 2 0 0 31
    Wiekowianka Wiekowo - Drzewiarz Świerczyna 1 - 3 0 0 35
    Gryf Polanów - Darłovia Darłowo 2 - 0 0 0 15
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kretomino - Lech Czaplinek 0 - 1 0 0 9
    Gryf Polanów - Korona Człopa 3 - 0 1 0 28
    Olimp Gościno - Piast Drzonowo 2 - 1 0 0 8
    Orzeł Wałcz - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 0 - 2 0 6 7
    Wiekowianka Wiekowo - Olimp Złocieniec 6 - 0 0 0 12
    Arkadia Malechowo - Mechanik Bobolice 3 - 1 0 0 6
    Wybrzeże Biesiekierz - Darłovia Darłowo 4 - 1 1 0 35
    Drzewiarz Świerczyna - Iskra Białogard 0 - 1 2 0 132
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkadia Malechowo - Zryw Kretomino 5 - 2 0 0 8
    Mechanik Bobolice - Wiekowianka Wiekowo 1 - 1 0 0 7
    Piast Drzonowo - Gryf Polanów 3 - 1 0 0 6
    Korona Człopa - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 1 0 66 16
    Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 0 - 1 0 0 8
    Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 0 25
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Olimp Gościno 0 - 2 0 0 8
    Olimp Złocieniec - Iskra Białogard 0 - 3 0 0 48
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Gryf Polanów - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 5 - 0 0 0 4
    Lech Czaplinek - Korona Człopa 2 - 1 0 77 22
    Olimp Gościno - Drzewiarz Świerczyna 0 - 3 0 0 20
    Orzeł Wałcz - Olimp Złocieniec 0 - 0 0 0 20
    Iskra Białogard - Mechanik Bobolice 4 - 2 0 60 31
    Zryw Kretomino - Darłovia Darłowo 3 - 2 0 0 11
    Wiekowianka Wiekowo - Arkadia Malechowo 0 - 2 0 0 3
    Wybrzeże Biesiekierz - Piast Drzonowo 1 - 3 0 0 14
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Mechanik Bobolice - Orzeł Wałcz 0 - 4 0 0 39
    Olimp Złocieniec - Olimp Gościno 1 - 0 0 0 22
    Korona Człopa - Darłovia Darłowo 5 - 1 1 93 43
    Piast Drzonowo - Lech Czaplinek 0 - 3 0 0 11
    Wiekowianka Wiekowo - Zryw Kretomino 2 - 1 0 0 4
    Arkadia Malechowo - Iskra Białogard 0 - 0 0 50 15
    Drzewiarz Świerczyna - Gryf Polanów 1 - 0 0 0 31
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 0 0 0 9
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kretomino - Korona Człopa 0 - 3 0 0 15
    Darłovia Darłowo - Piast Drzonowo 3 - 1 0 0 5
    Lech Czaplinek - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 1 - 0 0 0 3
    Olimp Gościno - Mechanik Bobolice 0 - 1 0 0 19
    Orzeł Wałcz - Arkadia Malechowo 1 - 2 0 0 19
    Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 4 - 3 0 50 14
    Wybrzeże Biesiekierz - Drzewiarz Świerczyna 0 - 0 0 0 26
    Gryf Polanów - Olimp Złocieniec 2 - 2 0 0 17
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Darłovia Darłowo 3 - 1 0 0 5
    Iskra Białogard - Zryw Kretomino 1 - 0 0 75 7
    Wiekowianka Wiekowo - Orzeł Wałcz 2 - 0 0 0 14
    Arkadia Malechowo - Olimp Gościno 1 - 0 0 0 2
    Mechanik Bobolice - Gryf Polanów 2 - 4 0 0 37
    Olimp Złocieniec - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 0 0 37
    Drzewiarz Świerczyna - Lech Czaplinek 0 - 2 0 0 10
    Piast Drzonowo - Korona Człopa 4 - 0 0 0 7
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Człopa - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 3 - 1 0 0 36
    Zryw Kretomino - Piast Drzonowo 3 - 1 0 0 6
    Darłovia Darłowo - Drzewiarz Świerczyna 3 - 1 0 0 8
    Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 0 - 0 0 0 34
    Gryf Polanów - Arkadia Malechowo 1 - 0 0 0 9
    Olimp Gościno - Wiekowianka Wiekowo 3 - 1 0 0 3
    Orzeł Wałcz - Iskra Białogard 1 - 2 0 0 25
    Wybrzeże Biesiekierz - Mechanik Bobolice 1 - 1 0 0 24
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Wałcz - Zryw Kretomino 1 - 5 0 0 19
    Iskra Białogard - Olimp Gościno 2 - 1 0 60 11
    Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów 2 - 1 0 0 13
    Arkadia Malechowo - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 2 0 0 13
    Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 3 - 2 0 0 22
    Olimp Złocieniec - Darłovia Darłowo 1 - 0 0 0 20
    Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa 1 - 7 0 0 33
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Piast Drzonowo 1 - 4 0 0 3
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kretomino - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 3 - 0 0 0 6
    Piast Drzonowo - Drzewiarz Świerczyna 1 - 1 0 0 4
    Korona Człopa - Olimp Złocieniec 4 - 2 1 22 33
    Darłovia Darłowo - Mechanik Bobolice 4 - 5 0 0 19
    Lech Czaplinek - Arkadia Malechowo 3 - 1 0 0 10
    Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 6 - 2 0 0 18
    Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 0 - 3 0 0 31
    Gryf Polanów - Iskra Białogard 2 - 1 0 57 18
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Wiekowianka Wiekowo - Lech Czaplinek 4 - 0 0 0 22
    Drzewiarz Świerczyna - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 2 - 0 0 0 5
    Olimp Gościno - Zryw Kretomino 1 - 1 0 0 11
    Orzeł Wałcz - Gryf Polanów 1 - 2 0 0 26
    Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 7 - 1 0 0 31
    Arkadia Malechowo - Darłovia Darłowo 2 - 1 0 0 50
    Mechanik Bobolice - Korona Człopa 1 - 1 0 0 26
    Olimp Złocieniec - Piast Drzonowo 4 - 3 0 0 14
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kretomino - Drzewiarz Świerczyna 7 - 1 0 0 13
    Piast Drzonowo - Mechanik Bobolice 3 - 2 0 0 12
    Korona Człopa - Arkadia Malechowo 3 - 3 0 89 16
    Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 1 - 3 0 0 32
    Lech Czaplinek - Iskra Białogard 0 - 6 0 75 48
    Gryf Polanów - Olimp Gościno 3 - 3 0 0 14
    Wybrzeże Biesiekierz - Orzeł Wałcz 6 - 1 0 0 40
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Olimp Złocieniec 0 - 0 0 0 19
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Białogard - Darłovia Darłowo 1 - 0 0 0 32
    Wiekowianka Wiekowo - Korona Człopa 1 - 1 0 0 20
    Mechanik Bobolice - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 3 - 3 0 0 11
    Olimp Gościno - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 0 0 0 12
    Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 1 - 2 0 37 31
    Arkadia Malechowo - Piast Drzonowo 2 - 3 0 0 7
    Olimp Złocieniec - Drzewiarz Świerczyna 5 - 3 0 0 19
    Gryf Polanów - Zryw Kretomino 1 - 0 0 0 10
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Arkadia Malechowo 1 - 0 0 0 9
    Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec 2 - 1 0 0 5
    Piast Drzonowo - Wiekowianka Wiekowo 0 - 0 0 0 2
    Korona Człopa - Iskra Białogard 2 - 1 0 95 33
    Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 3 - 0 0 0 28
    Lech Czaplinek - Olimp Gościno 3 - 7 0 0 14
    Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Bobolice 1 - 0 0 0 16
    Wybrzeże Biesiekierz - Gryf Polanów 1 - 0 0 0 22
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Wiekowianka Wiekowo - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 1 - 2 0 0 6
    Gryf Polanów - Lech Czaplinek 0 - 1 1 0 28
    Olimp Gościno - Darłovia Darłowo 1 - 0 0 0 12
    Orzeł Wałcz - Korona Człopa 0 - 3 0 0 72
    Iskra Białogard - Piast Drzonowo 2 - 3 0 0 4
    Arkadia Malechowo - Drzewiarz Świerczyna 1 - 1 0 0 17
    Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec 2 - 3 0 0 36
    Wybrzeże Biesiekierz - Zryw Kretomino 5 - 1 0 0 19
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Zryw Kretomino - Mechanik Bobolice 4 - 2 0 0 20
    Olimp Złocieniec - Arkadia Malechowo 1 - 1 0 0 7
    Drzewiarz Świerczyna - Wiekowianka Wiekowo 2 - 1 0 0 29
    Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Iskra Białogard 1 - 1 0 0 4
    Piast Drzonowo - Orzeł Wałcz 3 - 2 0 0 10
    Korona Człopa - Olimp Gościno 3 - 2 0 66 12
    Darłovia Darłowo - Gryf Polanów 2 - 0 0 0 24
    Lech Czaplinek - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 2 0 0 15
     
    top komentarze
    newsy:
    5 » Oświadczenie Prezesa S »
    3 » Krzysztof Kubacki pożeg »
    2 » Smirnov odchodzi z Pogo »
    2 » Jedna oferta w kolejnym »
    1 » Hostikka piłkarzem Pogo »
    1 » Nowa umowa z Canal+ i T »
    1 » Iskra Lutówko poszukuje »
    1 » Sparingi Iskry Golczewo
    mecze:
    15 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
    8 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
    5 » XVIII Memoriał im. Stef »
    2 » Orzeł Łoźnica-Pomorzani »
    1 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
    1 » Merkury Nowogródek Pom. »
    1 » SMS II Gdańsk-KPR Gryfi »
    1 » AZS Koszalin-Legia Wars »
    1 » Sparta Węgorzyno-Ina Go »
    1 » Sokół Łańcut-Energa Kot »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    siwa
    gości: 603
    statystyki portalu
    • drużyn: 2751
    • imprez: 112169
    • newsów: 70668
    • użytkowników: 68111
    • komentarzy: 1063308
    • zdjęć: 760185
    • relacji: 37394
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies