ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
tabela - B klasa Szczecin gr. 4 2012/2013
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Morzycko II Moryń 16 42 14 0 2 85 / 32 8 0 0 48 / 11 6 0 2 37 / 21
2.  Rurzyca Nawodna 16 36 12 0 4 56 / 21 7 0 1 32 / 7 5 0 3 24 / 14
3.  Korona Klępicz 16 30 10 0 6 44 / 30 5 0 3 23 / 15 5 0 3 21 / 15
4.  Olimpia Smolnica 16 28 9 1 6 49 / 40 5 1 2 31 / 16 4 0 4 18 / 24
5.  Rosnowianka Rosnowo 16 25 8 1 7 40 / 38 4 1 3 19 / 12 4 0 4 21 / 26
6.  Orzeł Żelechowo 16 20 6 2 8 42 / 43 4 0 4 29 / 19 2 2 4 13 / 24
7.  Sokół Przyjezierze 16 17 5 2 9 38 / 56 3 1 4 20 / 23 2 1 5 18 / 33
8.  Odra Czelin 16 14 4 2 10 42 / 63 3 1 4 28 / 33 1 1 6 14 / 30
9.  Błękitni Białęgi 16 0 0 0 16 19 / 92 0 0 8 10 / 39 0 0 8 9 / 53
  • W przypadku powstania dodatkowych miejsc w klasie A po uwzględnieniu awansu mistrzów klas B oraz spadku drużyn z klas A, awans uzyska/ją drużyna/y, które zajmą 2 miejsca w swoich grupach z największą średnią liczbą punktów/mecz z całego sezonu.
  • wyniki spotkań - B klasa Szczecin gr. 4 2012/2013
      123456789
    1.  Błękitni Białęgi
     
    2.  Korona Klępicz
     
    3.  Morzycko II Moryń
     
    4.  Odra Czelin
     
    5.  Olimpia Smolnica
     
    6.  Orzeł Żelechowo
     
    7.  Rosnowianka Rosnowo
     
    8.  Rurzyca Nawodna
     
    9.  Sokół Przyjezierze
     
    terminarz - B klasa Szczecin gr. 4 2012/2013
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Morzycko II Moryń - Korona Klępicz 3 - 2 0 0 7
    Rurzyca Nawodna - Błękitni Białęgi 2 - 1 0 0 15
    Olimpia Smolnica - Odra Czelin 1 - 0 0 0 22
    Orzeł Żelechowo - Rosnowianka Rosnowo 1 - 2 0 0 2
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Białęgi - Morzycko II Moryń 3 - 4 0 0 4
    Sokół Przyjezierze - Rurzyca Nawodna 1 - 3 0 0 1
    Rosnowianka Rosnowo - Olimpia Smolnica 2 - 1 0 0 3
    Korona Klępicz - Orzeł Żelechowo 1 - 2 0 0 3
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimpia Smolnica - Korona Klępicz 5 - 2 0 0 4
    Odra Czelin - Rosnowianka Rosnowo 9 - 1 0 0 9
    Morzycko II Moryń - Sokół Przyjezierze 6 - 1 0 0 4
    Orzeł Żelechowo - Błękitni Białęgi 5 - 2 0 0 0
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Rurzyca Nawodna - Morzycko II Moryń 3 - 0 0 0 10
    Sokół Przyjezierze - Orzeł Żelechowo 3 - 2 0 0 5
    Korona Klępicz - Odra Czelin 2 - 1 0 53 11
    Błękitni Białęgi - Olimpia Smolnica 3 - 6 0 0 7
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Żelechowo - Rurzyca Nawodna 3 - 0 0 0 34
    Olimpia Smolnica - Sokół Przyjezierze 3 - 4 0 0 6
    Odra Czelin - Błękitni Białęgi 3 - 0 0 0 3
    Rosnowianka Rosnowo - Korona Klępicz 1 - 3 0 0 2
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni Białęgi - Rosnowianka Rosnowo 0 - 8 0 0 4
    Morzycko II Moryń - Orzeł Żelechowo 6 - 1 0 0 8
    Sokół Przyjezierze - Odra Czelin 1 - 1 0 0 6
    Rurzyca Nawodna - Olimpia Smolnica 3 - 1 0 0 7
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Olimpia Smolnica - Morzycko II Moryń 6 - 3 0 0 3
    Odra Czelin - Rurzyca Nawodna 1 - 3 0 0 15
    Korona Klępicz - Błękitni Białęgi 7 - 1 0 0 1
    Rosnowianka Rosnowo - Sokół Przyjezierze 4 - 0 0 0 6
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Żelechowo - Olimpia Smolnica 2 - 3 0 0 9
    Morzycko II Moryń - Odra Czelin 5 - 3 0 50 26
    Sokół Przyjezierze - Korona Klępicz 2 - 1 0 0 2
    Rurzyca Nawodna - Rosnowianka Rosnowo 4 - 1 0 0 10
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Odra Czelin - Orzeł Żelechowo 6 - 4 0 37 19
    Błękitni Białęgi - Sokół Przyjezierze 1 - 5 0 0 1
    Korona Klępicz - Rurzyca Nawodna 1 - 8 0 1 10
    Rosnowianka Rosnowo - Morzycko II Moryń 2 - 3 0 0 0
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Klępicz - Morzycko II Moryń 0 - 2 0 0 1
    Odra Czelin - Olimpia Smolnica 2 - 3 0 0 3
    Błękitni Białęgi - Rurzyca Nawodna 0 - 5 0 0 4
    Rosnowianka Rosnowo - Orzeł Żelechowo 0 - 0 0 0 1
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Żelechowo - Korona Klępicz 1 - 2 0 0 1
    Rurzyca Nawodna - Sokół Przyjezierze 3 - 1 0 0 0
    Olimpia Smolnica - Rosnowianka Rosnowo 2 - 3 0 0 2
    Morzycko II Moryń - Błękitni Białęgi 14 - 0 0 0 5
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Klępicz - Olimpia Smolnica 4 - 1 0 0 3
    Błękitni Białęgi - Orzeł Żelechowo 1 - 2 0 0 5
    Sokół Przyjezierze - Morzycko II Moryń 4 - 7 0 0 0
    Rosnowianka Rosnowo - Odra Czelin 2 - 1 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Żelechowo - Sokół Przyjezierze 8 - 2 0 0 4
    Olimpia Smolnica - Błękitni Białęgi 9 - 1 0 0 4
    Odra Czelin - Korona Klępicz 1 - 4 0 0 1
    Morzycko II Moryń - Rurzyca Nawodna 4 - 1 0 0 6
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Klępicz - Rosnowianka Rosnowo 5 - 0 0 0 1
    Rurzyca Nawodna - Orzeł Żelechowo 5 - 0 0 0 2
    Sokół Przyjezierze - Olimpia Smolnica 1 - 2 0 0 1
    Błękitni Białęgi - Odra Czelin 2 - 5 0 0 4
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Rosnowianka Rosnowo - Błękitni Białęgi 7 - 1 0 0 2
    Orzeł Żelechowo - Morzycko II Moryń 2 - 5 0 0 3
    Olimpia Smolnica - Rurzyca Nawodna 3 - 1 0 0 11
    Odra Czelin - Sokół Przyjezierze 5 - 5 0 0 4
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Przyjezierze - Rosnowianka Rosnowo 2 - 4 0 0 0
    Błękitni Białęgi - Korona Klępicz 0 - 4 0 0 9
    Morzycko II Moryń - Olimpia Smolnica 7 - 1 0 0 1
    Rurzyca Nawodna - Odra Czelin 10 - 0 0 0 7
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Klępicz - Sokół Przyjezierze 3 - 0 0 0 14
    Rosnowianka Rosnowo - Rurzyca Nawodna 1 - 3 0 0 13
    Olimpia Smolnica - Orzeł Żelechowo 2 - 2 0 0 1
    Odra Czelin - Morzycko II Moryń 1 - 13 0 0 2
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Morzycko II Moryń - Rosnowianka Rosnowo 3 - 2 0 0 5
    Sokół Przyjezierze - Błękitni Białęgi 6 - 3 0 0 1
    Orzeł Żelechowo - Odra Czelin 7 - 3 0 0 0
    Rurzyca Nawodna - Korona Klępicz 2 - 3 0 0 1
     
    top komentarze
    newsy:
    3 » MundialTyper na Ligowcu
    1 » Karnet. Twoje miejsce w »
    mecze:
    6 » Zefir Wyszewo-Wiekowian »
    6 » GKS Manowo-Darłovia Dar »
    6 » Tanowia Tanowo-Dąb Dębn »
    2 » MKS Sokół Karlino-Iskra »
    2 » Jeziorak Szczecin-Stal  »
    2 » Ina Goleniów-Biali Sądó »
    2 » Ina Goleniów-Gryf Kamie »
    1 » Rasel Dygowo-Chemik Pol »
    1 » Pomorzanin Sławoborze-S »
    1 » Arkonia Szczecin-Flota  »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 11
    statystyki portalu
    • drużyn: 3034
    • imprez: 141814
    • newsów: 76852
    • użytkowników: 80302
    • komentarzy: 1151536
    • zdjęć: 861430
    • relacji: 40081
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2022 - by ligowiec team
    Polityka Cookies