ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
tabela - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2012/2013
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Pomorzanin Przybiernów 30 70 22 4 4 95 / 34 12 2 1 53 / 18 10 2 3 42 / 16
2.  Flota II Świnoujście 30 67 21 4 5 91 / 41 11 2 2 51 / 17 10 2 3 40 / 24
3.  Sparta Węgorzyno 30 64 20 4 6 79 / 43 11 2 2 37 / 13 9 2 4 42 / 30
4.  Promień Mosty 30 56 17 5 8 89 / 63 11 3 1 52 / 22 6 2 7 37 / 41
5.  Jeziorak Szczecin 30 47 14 5 11 74 / 49 10 1 4 50 / 23 4 4 7 24 / 26
6.  Iskra Golczewo 30 44 14 2 14 80 / 57 10 1 4 48 / 22 4 1 10 32 / 35 2 3 1 0 1 10 / 9
7.  Błękitni II Stargard 30 44 13 5 12 65 / 70 8 3 4 39 / 34 5 2 8 26 / 36 2 3 1 0 1 9 / 10
8.  Chemik II Police 30 43 13 4 13 55 / 56 11 1 3 35 / 14 2 3 10 20 / 42
9.  Światowid Łobez 30 40 13 1 16 56 / 75 8 1 6 36 / 31 5 0 10 20 / 44
10.  Mierzynianka Mierzyn 30 39 12 3 15 59 / 73 7 3 5 40 / 36 5 0 10 19 / 37
11.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 30 35 11 2 17 46 / 64 7 1 7 32 / 26 4 1 10 14 / 38
12.  Tanowia Tanowo 30 34 11 1 18 56 / 85 8 0 7 29 / 32 3 1 11 27 / 53
13.  Wicher Brojce 30 32 9 5 16 45 / 68 8 2 5 27 / 28 1 3 11 18 / 40
14.  Kasta Szczecin-Majowe 30 31 9 4 17 53 / 82 4 2 9 31 / 39 5 2 8 22 / 43
15.  Masovia Maszewo 30 24 7 3 20 34 / 69 6 2 7 20 / 18 1 1 13 14 / 51
16.  Radowia Radowo Małe 30 23 7 2 21 36 / 84 4 1 10 22 / 38 3 1 11 14 / 46
  • liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z Klasy Okręgowej Szczecińskiej powyżej dwóch. W sytuacji spadku z Klasy Okręgowej Szczecińskiej trzech drużyn - miejsca 14 rozegrają dwumecz barażowy pomiędzy sobą o pozostanie w klasach Okręgowych Płd/Płn, w przypadku spadku z Kl. Okręgowej Szczecińskiej czterech drużyn miejsca 14 spadną do klasy A, itd.
  • wyniki spotkań - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2012/2013
      12345678910111213141516
    1.  Błękitni II Stargard
     
    2.  Chemik II Police
     
    3.  Flota II Świnoujście
     
    4.  Iskra Golczewo
     
    5.  Jeziorak Szczecin
     
    6.  Kasta Szczecin-Majowe
     
    7.  Masovia Maszewo
     
    8.  Mierzynianka Mierzyn
     
    9.  Pomorzanin Przybiernów
     
    10.  Promień Mosty
     
    11.  Radowia Radowo Małe
     
    12.  Sparta Węgorzyno
     
    13.  Światowid Łobez
     
    14.  Tanowia Tanowo
     
    15.  Wicher Brojce
     
    16.  Wybrzeże Rewalskie Rewal
     
    terminarz - Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2012/2013
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Przybiernów - Błękitni II Stargard 4 - 0 0 0 26
    Wicher Brojce - Chemik II Police 2 - 0 0 0 11
    Tanowia Tanowo - Flota II Świnoujście 1 - 2 0 33 14
    Radowia Radowo Małe - Jeziorak Szczecin 0 - 2 1 0 46
    Sparta Węgorzyno - Iskra Golczewo 1 - 3 2 0 26
    Promień Mosty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 0 0 13
    Światowid Łobez - Mierzynianka Mierzyn 2 - 3 1 50 16
    Kasta Szczecin-Majowe - Masovia Maszewo 4 - 0 0 0 41
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 0 0 0 20
    Jeziorak Szczecin - Promień Mosty 5 - 1 0 40 18
    Mierzynianka Mierzyn - Sparta Węgorzyno 2 - 4 1 81 9
    Pomorzanin Przybiernów - Wicher Brojce 3 - 2 0 0 57
    Błękitni II Stargard - Masovia Maszewo 4 - 2 0 0 17
    Iskra Golczewo - Radowia Radowo Małe 7 - 0 1 0 27
    Flota II Świnoujście - Światowid Łobez 6 - 0 0 0 6
    Chemik II Police - Tanowia Tanowo 0 - 3 1 32 7
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Błękitni II Stargard 1 - 1 0 53 8
    Tanowia Tanowo - Pomorzanin Przybiernów 1 - 6 0 26 26
    Światowid Łobez - Chemik II Police 2 - 1 1 30 7
    Sparta Węgorzyno - Flota II Świnoujście 1 - 1 1 0 7
    Radowia Radowo Małe - Mierzynianka Mierzyn 0 - 3 0 0 21
    Promień Mosty - Iskra Golczewo 3 - 2 0 60 16
    Kasta Szczecin-Majowe - Jeziorak Szczecin 1 - 1 0 141 11
    Masovia Maszewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 0 11 11
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Mierzynianka Mierzyn - Promień Mosty 3 - 3 0 0 8
    Wicher Brojce - Tanowia Tanowo 2 - 1 0 48 14
    Jeziorak Szczecin - Masovia Maszewo 4 - 0 0 0 46
    Iskra Golczewo - Kasta Szczecin-Majowe 5 - 0 0 68 14
    Pomorzanin Przybiernów - Światowid Łobez 6 - 4 1 0 54
    Flota II Świnoujście - Radowia Radowo Małe 3 - 0 0 0 16
    Błękitni II Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 0 0 1
    Chemik II Police - Sparta Węgorzyno 1 - 3 1 36 2
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Promień Mosty - Flota II Świnoujście 3 - 3 0 0 9
    Tanowia Tanowo - Błękitni II Stargard 3 - 2 0 34 2
    Sparta Węgorzyno - Pomorzanin Przybiernów 2 - 0 1 0 48
    Radowia Radowo Małe - Chemik II Police 2 - 0 0 0 26
    Masovia Maszewo - Iskra Golczewo 1 - 1 0 55 34
    Światowid Łobez - Wicher Brojce 1 - 1 0 0 28
    Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 3 - 4 0 0 7
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jeziorak Szczecin 0 - 2 0 0 9
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Sparta Węgorzyno 3 - 3 2 0 21
    Tanowia Tanowo - Światowid Łobez 2 - 1 0 18 9
    Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 0 0 45 12
    Mierzynianka Mierzyn - Masovia Maszewo 5 - 3 0 46 35
    Pomorzanin Przybiernów - Radowia Radowo Małe 0 - 0 0 0 47
    Flota II Świnoujście - Kasta Szczecin-Majowe 6 - 0 0 0 13
    Chemik II Police - Promień Mosty 3 - 1 1 49 7
    Błękitni II Stargard - Jeziorak Szczecin 3 - 1 0 0 13
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Promień Mosty - Pomorzanin Przybiernów 0 - 3 0 0 18
    Radowia Radowo Małe - Wicher Brojce 3 - 1 0 0 46
    Światowid Łobez - Błękitni II Stargard 3 - 2 0 0 6
    Sparta Węgorzyno - Tanowia Tanowo 2 - 0 0 0 4
    Masovia Maszewo - Flota II Świnoujście 0 - 2 0 0 22
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 0 39 8
    Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police 3 - 4 0 0 22
    Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo 6 - 3 1 56 34
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Przybiernów - Kasta Szczecin-Majowe 6 - 0 0 0 31
    Tanowia Tanowo - Radowia Radowo Małe 0 - 1 0 65 15
    Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 3 - 3 0 0 15
    Wicher Brojce - Promień Mosty 2 - 1 1 108 22
    Światowid Łobez - Sparta Węgorzyno 2 - 3 0 0 27
    Flota II Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal 8 - 0 0 0 7
    Chemik II Police - Masovia Maszewo 1 - 2 1 38 21
    Błękitni II Stargard - Iskra Golczewo 6 - 4 0 0 12
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Radowia Radowo Małe - Światowid Łobez 1 - 2 0 0 74
    Jeziorak Szczecin - Flota II Świnoujście 4 - 3 0 33 58
    Masovia Maszewo - Pomorzanin Przybiernów 2 - 1 1 0 47
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik II Police 5 - 2 0 0 0
    Iskra Golczewo - Mierzynianka Mierzyn 4 - 0 0 65 18
    Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard 1 - 3 0 0 7
    Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Brojce 0 - 2 1 0 23
    Promień Mosty - Tanowia Tanowo 8 - 4 0 30 9
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 2 0 83 16
    Wicher Brojce - Masovia Maszewo 2 - 1 1 0 46
    Pomorzanin Przybiernów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 1 0 65 12
    Światowid Łobez - Promień Mosty 5 - 3 1 0 30
    Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe 2 - 0 1 0 23
    Flota II Świnoujście - Iskra Golczewo 1 - 0 1 45 17
    Chemik II Police - Jeziorak Szczecin 2 - 1 0 0 9
    Błękitni II Stargard - Mierzynianka Mierzyn 2 - 5 0 0 0
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Radowia Radowo Małe - Błękitni II Stargard 1 - 4 0 0 14
    Masovia Maszewo - Tanowia Tanowo 0 - 0 0 107 10
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 5 - 0 0 0 22
    Jeziorak Szczecin - Pomorzanin Przybiernów 1 - 1 0 29 28
    Iskra Golczewo - Chemik II Police 4 - 1 1 0 16
    Mierzynianka Mierzyn - Flota II Świnoujście 0 - 1 0 54 3
    Kasta Szczecin-Majowe - Światowid Łobez 2 - 3 0 0 33
    Promień Mosty - Sparta Węgorzyno 4 - 2 0 0 27
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 1 0 41 3
    Pomorzanin Przybiernów - Iskra Golczewo 4 - 2 0 0 56
    Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin 0 - 5 0 0 31
    Radowia Radowo Małe - Promień Mosty 2 - 3 0 0 31
    Światowid Łobez - Masovia Maszewo 2 - 0 1 80 37
    Sparta Węgorzyno - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 1 0 29 25
    Chemik II Police - Mierzynianka Mierzyn 3 - 0 1 44 8
    Błękitni II Stargard - Flota II Świnoujście 2 - 3 0 0 6
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Światowid Łobez 1 - 2 1 0 26
    Flota II Świnoujście - Chemik II Police 1 - 1 0 0 11
    Masovia Maszewo - Sparta Węgorzyno 0 - 3 0 0 20
    Jeziorak Szczecin - Tanowia Tanowo 8 - 1 0 55 10
    Iskra Golczewo - Wicher Brojce 1 - 0 0 13 15
    Mierzynianka Mierzyn - Pomorzanin Przybiernów 2 - 6 0 0 19
    Promień Mosty - Błękitni II Stargard 3 - 2 0 0 7
    Kasta Szczecin-Majowe - Radowia Radowo Małe 7 - 4 0 34 54
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Iskra Golczewo 1 - 6 0 42 5
    Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn 3 - 1 0 0 14
    Pomorzanin Przybiernów - Flota II Świnoujście 0 - 1 0 0 21
    Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo 2 - 2 1 0 13
    Sparta Węgorzyno - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 0 0 4
    Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 5 - 1 0 0 31
    Światowid Łobez - Jeziorak Szczecin 5 - 1 1 0 35
    Błękitni II Stargard - Chemik II Police 5 - 2 0 0 2
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Flota II Świnoujście - Wicher Brojce 2 - 2 0 0 19
    Iskra Golczewo - Światowid Łobez 4 - 0 2 129 107
    Chemik II Police - Pomorzanin Przybiernów 2 - 0 1 44 18
    Masovia Maszewo - Promień Mosty 4 - 0 0 0 72
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Radowia Radowo Małe 6 - 1 0 21 29
    Jeziorak Szczecin - Sparta Węgorzyno 4 - 2 0 0 34
    Mierzynianka Mierzyn - Tanowia Tanowo 3 - 1 0 0 3
    Kasta Szczecin-Majowe - Błękitni II Stargard 4 - 5 0 0 12
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Flota II Świnoujście - Tanowia Tanowo 6 - 1 0 38 2
    Błękitni II Stargard - Pomorzanin Przybiernów 1 - 1 0 0 7
    Chemik II Police - Wicher Brojce 2 - 0 1 0 15
    Mierzynianka Mierzyn - Światowid Łobez 6 - 2 0 0 21
    Iskra Golczewo - Sparta Węgorzyno 3 - 5 0 49 29
    Jeziorak Szczecin - Radowia Radowo Małe 0 - 1 0 0 57
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Promień Mosty 2 - 3 0 0 2
    Masovia Maszewo - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 2 1 0 26
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Pomorzanin Przybiernów 1 - 2 0 32 10
    Kasta Szczecin-Majowe - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 0 36 10
    Światowid Łobez - Flota II Świnoujście 3 - 5 0 0 15
    Promień Mosty - Jeziorak Szczecin 2 - 2 1 45 11
    Sparta Węgorzyno - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 0 0 6
    Radowia Radowo Małe - Iskra Golczewo 3 - 1 0 54 44
    Masovia Maszewo - Błękitni II Stargard 0 - 1 0 0 4
    Tanowia Tanowo - Chemik II Police 0 - 2 0 0 4
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Golczewo - Promień Mosty 1 - 3 1 68 17
    Jeziorak Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 2 52 17
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Masovia Maszewo 3 - 1 2 43 12
    Mierzynianka Mierzyn - Radowia Radowo Małe 3 - 0 0 0 3
    Błękitni II Stargard - Wicher Brojce 3 - 2 0 27 4
    Pomorzanin Przybiernów - Tanowia Tanowo 6 - 3 0 58 7
    Flota II Świnoujście - Sparta Węgorzyno 6 - 2 0 0 14
    Chemik II Police - Światowid Łobez 2 - 1 1 39 4
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Radowia Radowo Małe - Flota II Świnoujście 0 - 5 0 0 23
    Promień Mosty - Mierzynianka Mierzyn 3 - 0 1 0 6
    Tanowia Tanowo - Wicher Brojce 4 - 2 0 71 14
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 0 - 0 0 0 1
    Masovia Maszewo - Jeziorak Szczecin 1 - 3 2 53 17
    Kasta Szczecin-Majowe - Iskra Golczewo 1 - 0 0 58 40
    Sparta Węgorzyno - Chemik II Police 3 - 3 0 0 4
    Światowid Łobez - Pomorzanin Przybiernów 2 - 3 0 0 44
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Światowid Łobez 2 - 1 0 37 30
    Mierzynianka Mierzyn - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 3 0 58 9
    Iskra Golczewo - Masovia Maszewo 4 - 0 1 67 23
    Jeziorak Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 0 88 8
    Pomorzanin Przybiernów - Sparta Węgorzyno 3 - 0 0 0 13
    Błękitni II Stargard - Tanowia Tanowo 5 - 2 0 0 4
    Flota II Świnoujście - Promień Mosty 0 - 5 1 0 25
    Chemik II Police - Radowia Radowo Małe 5 - 1 1 27 22
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Światowid Łobez - Tanowia Tanowo 1 - 4 0 48 33
    Masovia Maszewo - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 1 0 8
    Jeziorak Szczecin - Błękitni II Stargard 1 - 2 1 0 4
    Kasta Szczecin-Majowe - Flota II Świnoujście 2 - 4 0 53 8
    Radowia Radowo Małe - Pomorzanin Przybiernów 1 - 2 0 0 11
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 0 - 1 0 73 9
    Promień Mosty - Chemik II Police 2 - 0 1 0 9
    Sparta Węgorzyno - Wicher Brojce 4 - 0 0 89 10
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Sparta Węgorzyno 0 - 2 0 27 0
    Mierzynianka Mierzyn - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 0 0 0 1
    Wicher Brojce - Radowia Radowo Małe 1 - 3 0 11 23
    Iskra Golczewo - Jeziorak Szczecin 0 - 0 0 94 13
    Pomorzanin Przybiernów - Promień Mosty 3 - 3 0 0 25
    Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 1 45 4
    Flota II Świnoujście - Masovia Maszewo 3 - 1 1 0 8
    Błękitni II Stargard - Światowid Łobez 1 - 3 0 0 10
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Golczewo - Błękitni II Stargard 6 - 3 1 96 12
    Radowia Radowo Małe - Tanowia Tanowo 4 - 2 0 0 28
    Masovia Maszewo - Chemik II Police 2 - 0 0 42 11
    Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 0 0 38
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota II Świnoujście 2 - 1 0 0 1
    Kasta Szczecin-Majowe - Pomorzanin Przybiernów 0 - 3 0 0 4
    Promień Mosty - Wicher Brojce 2 - 2 0 0 32
    Sparta Węgorzyno - Światowid Łobez 3 - 0 0 0 28
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo 0 - 6 1 0 14
    Światowid Łobez - Radowia Radowo Małe 1 - 0 1 0 47
    Tanowia Tanowo - Promień Mosty 5 - 3 0 42 9
    Wicher Brojce - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 3 0 1 23
    Pomorzanin Przybiernów - Masovia Maszewo 5 - 1 0 0 10
    Chemik II Police - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 1 47 7
    Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno 1 - 1 1 0 2
    Flota II Świnoujście - Jeziorak Szczecin 1 - 0 0 0 16
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Mierzynianka Mierzyn - Błękitni II Stargard 4 - 1 0 0 0
    Radowia Radowo Małe - Sparta Węgorzyno 0 - 3 1 0 22
    Iskra Golczewo - Flota II Świnoujście 1 - 4 0 63 5
    Jeziorak Szczecin - Chemik II Police 2 - 1 0 0 6
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pomorzanin Przybiernów 0 - 5 0 0 6
    Masovia Maszewo - Wicher Brojce 4 - 1 1 0 30
    Kasta Szczecin-Majowe - Tanowia Tanowo 2 - 1 0 0 1
    Promień Mosty - Światowid Łobez 3 - 0 0 0 11
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Masovia Maszewo 2 - 0 0 0 13
    Sparta Węgorzyno - Promień Mosty 5 - 0 1 0 28
    Światowid Łobez - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 3 0 0 41
    Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 0 0 0 17
    Pomorzanin Przybiernów - Jeziorak Szczecin 2 - 1 0 0 5
    Błękitni II Stargard - Radowia Radowo Małe 2 - 1 0 0 16
    Chemik II Police - Iskra Golczewo 2 - 0 0 0 6
    Flota II Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn 7 - 0 0 0 3
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Flota II Świnoujście - Błękitni II Stargard 1 - 0 1 0 4
    Mierzynianka Mierzyn - Chemik II Police 3 - 3 0 0 1
    Iskra Golczewo - Pomorzanin Przybiernów 1 - 4 0 73 17
    Jeziorak Szczecin - Wicher Brojce 5 - 3 0 0 12
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Tanowia Tanowo 1 - 2 0 0 2
    Masovia Maszewo - Światowid Łobez 0 - 1 0 0 17
    Kasta Szczecin-Majowe - Sparta Węgorzyno 0 - 3 1 0 15
    Promień Mosty - Radowia Radowo Małe 4 - 1 0 0 21
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Tanowia Tanowo - Jeziorak Szczecin 3 - 2 0 0 3
    Radowia Radowo Małe - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 3 0 0 49
    Sparta Węgorzyno - Masovia Maszewo 3 - 1 0 0 12
    Światowid Łobez - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 0 0 0 7
    Wicher Brojce - Iskra Golczewo 3 - 1 0 55 18
    Pomorzanin Przybiernów - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 1 0 12
    Chemik II Police - Flota II Świnoujście 3 - 0 2 50 5
    Błękitni II Stargard - Promień Mosty 0 - 4 0 0 3
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Golczewo - Tanowia Tanowo 5 - 2 0 66 19
    Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce 1 - 0 0 0 4
    Flota II Świnoujście - Pomorzanin Przybiernów 0 - 5 0 0 30
    Jeziorak Szczecin - Światowid Łobez 5 - 0 0 0 7
    Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Węgorzyno 1 - 6 0 0 10
    Masovia Maszewo - Radowia Radowo Małe 5 - 1 0 0 30
    Kasta Szczecin-Majowe - Promień Mosty 1 - 4 0 0 13
    Chemik II Police - Błękitni II Stargard 4 - 0 1 39 0
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni II Stargard - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 0 0 13
    Promień Mosty - Masovia Maszewo 7 - 0 0 0 32
    Radowia Radowo Małe - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 5 0 0 4
    Sparta Węgorzyno - Jeziorak Szczecin 3 - 0 1 0 6
    Światowid Łobez - Iskra Golczewo 3 - 2 0 55 7
    Tanowia Tanowo - Mierzynianka Mierzyn 4 - 0 0 0 3
    Wicher Brojce - Flota II Świnoujście 2 - 5 0 0 31
    Pomorzanin Przybiernów - Chemik II Police 6 - 0 0 0 5
     
    top komentarze
    newsy:
    11 » Delev oraz Pogoń ukara »
    6 » Najlepsi strzelcy
    2 » Koncepcja stadionu w Sk »
    1 » Drugie miejsce Kaskady  »
    1 » Klasyfikacja strzelców  »
    1 » Sparta Skalin grająca w »
    mecze:
    39 » Piast Karsko-Ina Ińsko
    29 » Orzeł Pęzino-Orkan Dale »
    26 » Grot Bonin-Pogoń Wierzc »
    26 » Mieszko Gniezno-Kotwica »
    25 » Osadnik Myślibórz-Zorza »
    23 » Wicher Brojce-Pomorzani »
    21 » SCRS Barlinek-Stal Lipi »
    21 » Korona Człopa-Sława Sła »
    17 » Dąb Dębno-Mierzynianka  »
    17 » MKP Szczecinek-Hutnik S »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 3
    Bengoro BigFanPogo...
    omlettifro...
    gości: 1207
    statystyki portalu
    • drużyn: 2749
    • imprez: 111014
    • newsów: 70136
    • użytkowników: 67964
    • komentarzy: 1057862
    • zdjęć: 753953
    • relacji: 37064
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies