ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
terminarz - Puchar Polski ZZPN 2011/2012
wersja do druku
1 runda relacja fotki komentarze
Zieloni Wyszobór - Bałtyk Gostyń 0 - 5 0 0 16
Znicz Wysoka Kamieńska - Bizon Cerkwica 0 - 7 0 0 1
Zalew Stepnica - LZS Błękitni Trzygłów 4 - 6 0 0 0
Gardominka Mechowo - Fala Międzyzdroje 1 - 5 0 100 0
Komarex Komarowo - Korona Stuchowo 1 - 7 0 33 4
Pionier Żarnowo - Sowianka Sowno 3 - 2 0 0 5
Pomorzanin II Nowogard - Pomorzanin Przybiernów 0 - 4 0 0 12
Zryw Kretlewo - Mewa Resko 0 - 3 0 0 6
Światowid II Łobez - Dąb Dębice 3 - 2 0 0 9
Saturn Szadzko - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 4 0 0 0
Sparta Skalin - Unia Stargard 1 - 3 0 0 1
Derby Ulikowo - Zenit Koszewo 3 - 6 0 20 0
Dęby Rogowo - Znicz Niedźwiedź 2 - 3 0 0 6
Vitkowia Witkowo - GKS II Kołbaskowo-Przecław 0 - 3 0 3 3
Victoria II Przecław - Grot Gardno 13 - 1 0 0 1
Aquila Szczecin - Hetman Grzybno 0 - 6 1 30 10
Piast Kolin - Unia Swochowo 0 - 7 0 0 5
Kluczevia II Stargard - WODR Barzkowice 7 - 3 0 0 9
KLUKS Krzywin - Pomorzanin Krąpiel 4 - 1 0 0 5
Odra Czelin - Chrobry Boleszkowice 6 - 1 0 0 9
Gryf Nowielin - GKS Golenice 0 - 12 1 0 12
Rurzyca Nawodna - Odra II Chojna 3 - 7 0 0 4
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 0 - 9 0 21 0
Orzeł Żelechowo - Piast Karsko 0 - 10 0 0 5
A.P. Gavia Choszczno - Gwiazda Żalęcino 3 - 2 0 0 5
Błękitni Białęgi - Koral Mostkowo 0 - 8 0 0 1
Ina Nadarzyn - Mechanik Warnice 4 - 1 0 0 22
Wołczkowo Bezrzecze - Rolpol Chlebowo 3 - 2 0 0 4
Orzeł Grzędzice - Ogniwo Dzwonowo 4 - 0 0 0 0
Tanowia Tanowo - Iskra Banie 4 - 0 0 0 13
Dąb II Dębno - Santos Sarbinowo 4 - 1 1 0 11
Sokół Sokoliniec - Jedność Przewłoki 2 - 1 0 24 2
OKS Center MD Goleniów - Radowia Radowo Małe 3 - 2 0 0 3
2 runda relacja fotki komentarze
Ina Nadarzyn - Osadnik Myślibórz 6 - 1 0 49 33
Koral Mostkowo - Wicher Przelewice 2 - 1 0 14 6
Sokół Sokoliniec - Drawa Drawno 2 - 1 0 74 3
Dąb II Dębno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 3 1 0 6
Piast Karsko - Mieszko Mieszkowice 2 - 1 0 0 7
A.P. Gavia Choszczno - Błękitni II Stargard 1 - 3 0 0 1
KLUKS Krzywin - Klon Krzęcin 4 - 2 0 0 1
Kluczevia II Stargard - Polonia Giżyn 3 - 2 0 0 4
Hetman Grzybno - Zootechnik Kołbacz 7 - 6 0 0 8
Unia Swochowo - Orzeł Bierzwnik 3 - 0 0 0 1
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Promień Mosty 1 - 4 0 0 0
Zenit Koszewo - Sparta Gryfice 1 - 2 0 0 11
Unia Stargard - Ina Ińsko 6 - 3 0 0 10
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Pęzino 1 - 8 0 0 3
Światowid II Łobez - Chemik II Police 3 - 2 1 0 9
Mewa Resko - Orkan Suchań 5 - 1 0 72 12
Korona Stuchowo - Sparta Węgorzyno 3 - 1 0 40 18
Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Nowogard 0 - 2 0 57 7
Bałtyk Gostyń - Iskra Golczewo 3 - 0 0 0 11
Bizon Cerkwica - Flota II Świnoujście 3 - 0 0 0 9
LZS Błękitni Trzygłów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 0 0 5
Jantar Dziwnów - Wicher Brojce 3 - 1 0 79 2
Odra Czelin - Czcibor Cedynia 5 - 0 0 51 19
Tanowia Tanowo - Ogniwo Babinek 3 - 1 0 0 9
Orzeł Grzędzice - Vielgovia Szczecin 5 - 6 0 0 3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Mierzynianka Mierzyn 0 - 2 0 0 0
Pionier Żarnowo - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 2 0 27 2
GKS Golenice - Ina Recz 3 - 0 0 0 3
Odra II Chojna - Myśla Dargomyśl 2 - 0 0 0 6
Wołczkowo Bezrzecze - Jeziorak Szczecin 0 - 2 0 0 1
Pomorzanin Przybiernów - Znicz Niedźwiedź 12 - 2 0 0 12
Victoria II Przecław - Orzeł Łoźnica 4 - 1 0 0 3
3 runda relacja fotki komentarze
Bałtyk Gostyń - Gryf Kamień Pomorski 2 - 5 0 0 7
Bizon Cerkwica - Świt Szczecin 2 - 4 0 0 2
LZS Błękitni Trzygłów - Polonia Płoty 0 - 4 0 0 7
Kasta Szczecin-Majowe - Ina Goleniów 0 - 2 1 0 16
Pomorzanin Przybiernów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 9 - 1 0 0 28
Światowid II Łobez - Victoria 95 Przecław 6 - 0 1 0 23
Orzeł Pęzino - Stal Szczecin 0 - 5 0 0 7
Mierzynianka Mierzyn - Błękitni Stargard 6 - 0 0 0 7
Unia Stargard - Vineta Wolin 0 - 14 0 0 1
Sparta Gryfice - Rega Trzebiatów 2 - 0 0 0 24
Jeziorak Szczecin - Pogoń II Szczecin 1 - 4 0 34 9
Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel 2 - 1 0 0 5
Jantar Dziwnów - Arkonia Szczecin 1 - 2 0 61 6
Korona Stuchowo - Zorza Dobrzany 0 - 2 1 115 15
Mewa Resko - Masovia Maszewo 3 - 2 0 0 3
Promień Mosty - Światowid Łobez 3 - 0 0 0 6
Tanowia Tanowo - Ehrle Dobra 2 - 1 0 32 7
Unia Swochowo - Kłos Pełczyce 0 - 2 0 0 2
Hetman Grzybno - Stal Lipiany 4 - 2 0 0 10
Kluczevia II Stargard - Chemik Police 4 - 2 1 49 6
KLUKS Krzywin - Odrzanka Radziszewo 3 - 8 0 0 4
Odra Czelin - Pogoń Barlinek 1 - 8 0 67 14
GKS Golenice - Sęp Brzesko 8 - 0 0 0 12
Odra II Chojna - Unia Dolice 1 - 3 0 0 17
Błękitni II Stargard - Hutnik Szczecin 4 - 1 0 0 4
Piast Karsko - Dąb Dębno 0 - 11 0 0 12
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń 4 - 5 0 0 6
Sokół Sokoliniec - Energetyk Gryfino 0 - 8 0 60 12
Ina Nadarzyn - Odra Chojna 3 - 0 0 0 16
Vielgovia Szczecin - Iskierka Mirand Szczecin 0 - 4 0 0 7
Victoria II Przecław - Sarmata Dobra 5 - 1 0 0 10
Koral Mostkowo - Sokół Pyrzyce 6 - 4 0 0 14
4 runda relacja fotki komentarze
Pomorzanin Nowogard - Morzycko Moryń 2 - 1 0 32 23
Mewa Resko - Polonia Płoty 1 - 3 0 0 5
Światowid II Łobez - Energetyk Gryfino 2 - 4 0 0 20
Mierzynianka Mierzyn - Świt Szczecin 3 - 2 0 0 2
Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin 0 - 7 0 39 5
Promień Mosty - Zorza Dobrzany 1 - 3 0 0 0
Victoria II Przecław - Kłos Pełczyce 2 - 0 0 0 7
Tanowia Tanowo - Dąb Dębno 0 - 4 2 83 20
Hetman Grzybno - Vineta Wolin 1 - 4 0 0 18
Kluczevia II Stargard - Pogoń Barlinek 1 - 2 0 24 154
GKS Golenice - Pogoń II Szczecin 0 - 5 0 0 44
Błękitni II Stargard - Gryf Kamień Pomorski 6 - 1 0 0 10
Koral Mostkowo - Ina Goleniów 1 - 2 0 0 17
Ina Nadarzyn - Odrzanka Radziszewo 3 - 2 0 0 32
Iskierka Mirand Szczecin - Unia Dolice 1 - 2 1 69 9
Pomorzanin Przybiernów - Stal Szczecin 2 - 3 0 0 33
5 runda relacja fotki komentarze
Pomorzanin Nowogard - Vineta Wolin 0 - 1 0 0 9
Polonia Płoty - Stal Szczecin 3 - 0 2 47 12
Mierzynianka Mierzyn - Energetyk Gryfino 2 - 3 0 26 6
Zorza Dobrzany - Arkonia Szczecin 1 - 2 1 0 3
Victoria II Przecław - Dąb Dębno 0 - 2 0 0 7
Unia Dolice - Pogoń Barlinek 1 - 2 2 25 25
Błękitni II Stargard - Pogoń II Szczecin 1 - 2 1 0 31
Ina Nadarzyn - Ina Goleniów 1 - 4 2 26 18
1/4 finału relacja fotki komentarze
Energetyk Gryfino - Ina Goleniów 6 - 0 2 37 25
Polonia Płoty - Dąb Dębno 1 - 0 1 0 31
Arkonia Szczecin - Pogoń Barlinek 0 - 3 3 0 103
Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin 2 - 1 0 0 9
1/2 finału relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Vineta Wolin 2 - 0 2 0 50
Energetyk Gryfino - Pogoń Barlinek 1 - 3 1 0 45
finał relacja fotki komentarze
Polonia Płoty - Pogoń Barlinek 0 - 5 3 34 47
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Barlinek 4 - 0 3 13 52
Pogoń Barlinek - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 2 19 18
 
top komentarze
newsy:
3 » 29 zawodników na starci »
1 » Bartosz Klebaniuk odcho »
mecze:
16 » Zawisza Grzmiąca-Darłov »
15 » Zefir Wyszewo-Ina Ińsko
14 » Spójnia Świdwin-Czcibor »
13 » Klon Krzęcin-Wołczkowo  »
11 » Iskierka Mirand Szczeci »
10 » Gryf Kamień Pomorski-En »
9 » Bałtyk Koszalin-Chemik  »
8 » MKP Szczecinek-Ina Gole »
8 » Ina Ińsko-Orzeł Wałcz
7 » Wieża Postomino-Orzeł W »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 599
statystyki portalu
• drużyn: 3130
• imprez: 151775
• newsów: 78288
• użytkowników: 81229
• komentarzy: 1177598
• zdjęć: 903664
• relacji: 40698
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies