ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - IV liga zachodniopomorska 2011/2012
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Energetyk Gryfino 30 67 21 4 5 79 / 28 13 1 1 41 / 8 8 3 4 38 / 20
2.  Pogoń II Szczecin 30 65 20 5 5 103 / 30 11 4 0 65 / 11 9 1 5 38 / 19
3.  Gryf Kamień Pomorski 30 56 17 5 8 58 / 39 10 2 3 31 / 17 7 3 5 27 / 22
4.  Vineta Wolin 30 54 16 6 8 53 / 34 9 1 5 20 / 15 7 5 3 33 / 19
5.  Leśnik Manowo 30 53 16 5 9 64 / 37 9 2 4 39 / 16 7 3 5 25 / 21
6.  Stal Szczecin 30 50 15 5 10 56 / 39 7 2 6 26 / 17 8 3 4 30 / 22
7.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 30 47 13 8 9 44 / 42 5 5 5 22 / 22 8 3 4 22 / 20
8.  Astra Ustronie Morskie 30 41 11 8 11 40 / 41 5 5 5 25 / 19 6 3 6 15 / 22
9.  Ina Goleniów 30 40 12 4 14 47 / 53 8 1 6 30 / 26 4 3 8 17 / 27 2 3 1 0 1 4 / 4
10.  Sarmata Dobra 30 40 10 10 10 55 / 56 5 4 6 32 / 30 5 6 4 23 / 26 2 3 1 0 1 4 / 4
11.  Orzeł Wałcz 30 39 12 3 15 43 / 49 8 2 5 31 / 25 4 1 10 12 / 24
12.  Hutnik Szczecin 30 33 9 6 15 46 / 55 7 3 5 29 / 24 2 3 10 17 / 31 2 4 1 1 0 2 / 1
13.  Sława Sławno 30 33 9 6 15 28 / 56 6 3 6 15 / 17 3 3 9 13 / 39 2 1 0 1 1 1 / 2
14.  Lech Czaplinek 30 27 6 9 15 24 / 53 5 5 5 14 / 18 1 4 10 10 / 35
15.  Victoria 95 Przecław 30 22 6 4 20 26 / 62 2 3 10 14 / 31 4 1 10 12 / 31
16.  Intermarche-Rega Trzebiatów 30 8 2 2 26 19 / 111 0 2 13 7 / 48 2 0 13 12 / 63
  • liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z III ligi do IV ligi zachodniopomorskiej
  • Nominalnie spadł także Lech Czaplinek, jednak związku z utrzymaniem się Drawy Drawsko Pomorskie w III lidze, odmową gry Sławy Sławno w IV lidze, Lech utrzymał się.
  • wyniki spotkań - IV liga zachodniopomorska 2011/2012
      12345678910111213141516
    1.  Astra Ustronie Morskie
     
    2.  Energetyk Gryfino
     
    3.  Gryf Kamień Pomorski
     
    4.  Hutnik Szczecin
     
    5.  Ina Goleniów
     
    6.  Intermarche-Rega Trzebiatów
     
    7.  Lech Czaplinek
     
    8.  Leśnik Manowo
     
    9.  Orzeł Wałcz
     
    10.  Pogoń II Szczecin
     
    11.  Polski Cukier Kluczevia Stargard
     
    12.  Sarmata Dobra
     
    13.  Sława Sławno
     
    14.  Stal Szczecin
     
    15.  Victoria 95 Przecław
     
    16.  Vineta Wolin
     
    terminarz - IV liga zachodniopomorska 2011/2012
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Leśnik Manowo 1 - 1 0 51 61
    Sława Sławno - Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 0 0 30
    Sarmata Dobra - Ina Goleniów 1 - 4 2 82 63
    Astra Ustronie Morskie - Hutnik Szczecin 2 - 2 1 0 35
    Lech Czaplinek - Energetyk Gryfino 0 - 5 0 0 44
    Vineta Wolin - Stal Szczecin 0 - 2 0 0 34
    Pogoń II Szczecin - Victoria 95 Przecław 1 - 1 2 55 29
    Orzeł Wałcz - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 2 2 0 67
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Pogoń II Szczecin 3 - 1 2 162 42
    Ina Goleniów - Astra Ustronie Morskie 3 - 1 1 0 25
    Gryf Kamień Pomorski - Stal Szczecin 2 - 1 1 1 10
    Energetyk Gryfino - Vineta Wolin 1 - 0 0 0 38
    Leśnik Manowo - Lech Czaplinek 2 - 2 0 50 46
    Victoria 95 Przecław - Orzeł Wałcz 0 - 1 1 0 58
    Sława Sławno - Sarmata Dobra 1 - 4 1 0 37
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 0 0 32
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Energetyk Gryfino 0 - 2 1 47 52
    Orzeł Wałcz - Hutnik Szczecin 3 - 0 0 0 52
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Victoria 95 Przecław 2 - 1 1 1 18
    Sarmata Dobra - Gryf Kamień Pomorski 0 - 1 1 0 34
    Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 1 - 2 0 0 17
    Lech Czaplinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 1 0 0 22
    Vineta Wolin - Leśnik Manowo 2 - 4 0 50 34
    Pogoń II Szczecin - Ina Goleniów 3 - 1 1 111 32
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Gryf Kamień Pomorski - Energetyk Gryfino 1 - 4 1 30 41
    Leśnik Manowo - Stal Szczecin 4 - 0 0 50 24
    Victoria 95 Przecław - Lech Czaplinek 2 - 0 1 0 20
    Ina Goleniów - Orzeł Wałcz 0 - 3 0 1 71
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 2 - 2 0 0 12
    Hutnik Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 1 1 33 23
    Sława Sławno - Pogoń II Szczecin 2 - 0 0 0 16
    Sarmata Dobra - Astra Ustronie Morskie 5 - 2 0 0 10
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 0 1 1 22
    Orzeł Wałcz - Sława Sławno 4 - 1 0 0 63
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 1 - 1 2 26 13
    Lech Czaplinek - Hutnik Szczecin 1 - 0 0 0 20
    Vineta Wolin - Victoria 95 Przecław 2 - 0 0 0 24
    Energetyk Gryfino - Leśnik Manowo 1 - 2 0 72 68
    Pogoń II Szczecin - Sarmata Dobra 5 - 0 1 57 36
    Astra Ustronie Morskie - Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 0 0 19
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 2 - 2 1 40 20
    Gryf Kamień Pomorski - Leśnik Manowo 1 - 2 0 63 48
    Victoria 95 Przecław - Stal Szczecin 1 - 2 0 0 26
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Energetyk Gryfino 0 - 5 1 0 47
    Sława Sławno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 0 40 26
    Astra Ustronie Morskie - Pogoń II Szczecin 1 - 2 0 0 15
    Sarmata Dobra - Orzeł Wałcz 4 - 1 1 1 104
    Ina Goleniów - Lech Czaplinek 3 - 1 2 12 35
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 39 37
    Energetyk Gryfino - Victoria 95 Przecław 3 - 1 0 0 18
    Orzeł Wałcz - Astra Ustronie Morskie 1 - 2 0 0 51
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sarmata Dobra 2 - 2 1 1 22
    Lech Czaplinek - Sława Sławno 1 - 1 0 12 15
    Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 - 0 0 51 38
    Pogoń II Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 4 - 0 1 0 44
    Vineta Wolin - Ina Goleniów 1 - 0 1 0 34
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Astra Ustronie Morskie - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 3 1 1 12
    Sarmata Dobra - Lech Czaplinek 1 - 1 0 0 43
    Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 1 1 1 12
    Victoria 95 Przecław - Leśnik Manowo 1 - 2 1 51 45
    Ina Goleniów - Stal Szczecin 2 - 3 2 20 48
    Sława Sławno - Vineta Wolin 0 - 3 0 0 26
    Hutnik Szczecin - Energetyk Gryfino 2 - 4 2 50 51
    Pogoń II Szczecin - Orzeł Wałcz 4 - 1 0 61 71
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Sława Sławno 7 - 0 0 1 110
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pogoń II Szczecin 3 - 1 0 1 39
    Energetyk Gryfino - Ina Goleniów 4 - 0 2 16 40
    Orzeł Wałcz - Gryf Kamień Pomorski 1 - 1 0 47 42
    Leśnik Manowo - Hutnik Szczecin 2 - 0 1 64 60
    Lech Czaplinek - Astra Ustronie Morskie 0 - 1 0 0 21
    Vineta Wolin - Sarmata Dobra 1 - 1 0 0 20
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Victoria 95 Przecław 0 - 2 0 0 40
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Ina Goleniów - Leśnik Manowo 3 - 0 2 11 63
    Sława Sławno - Energetyk Gryfino 3 - 0 1 15 57
    Orzeł Wałcz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 2 0 68 48
    Sarmata Dobra - Stal Szczecin 2 - 6 0 0 66
    Astra Ustronie Morskie - Vineta Wolin 0 - 2 0 0 13
    Pogoń II Szczecin - Lech Czaplinek 7 - 1 0 48 32
    Gryf Kamień Pomorski - Victoria 95 Przecław 3 - 1 0 60 9
    Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 2 0 74 50
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Astra Ustronie Morskie 0 - 1 0 1 26
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski 3 - 1 0 1 17
    Energetyk Gryfino - Sarmata Dobra 5 - 0 0 0 58
    Leśnik Manowo - Sława Sławno 5 - 1 0 58 86
    Victoria 95 Przecław - Hutnik Szczecin 3 - 1 0 1 22
    Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 0 - 0 0 0 36
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów 1 - 2 2 0 26
    Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin 0 - 2 0 0 14
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Sława Sławno - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 0 0 0 27
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Lech Czaplinek 0 - 2 1 1 49
    Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 80 24
    Ina Goleniów - Victoria 95 Przecław 0 - 1 1 34 11
    Orzeł Wałcz - Vineta Wolin 1 - 5 0 0 27
    Sarmata Dobra - Leśnik Manowo 2 - 1 0 55 57
    Astra Ustronie Morskie - Energetyk Gryfino 2 - 2 0 0 43
    Pogoń II Szczecin - Stal Szczecin 1 - 1 2 0 34
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Orzeł Wałcz 2 - 0 0 0 35
    Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 3 - 3 2 78 46
    Energetyk Gryfino - Pogoń II Szczecin 2 - 0 0 0 40
    Leśnik Manowo - Astra Ustronie Morskie 0 - 1 0 45 35
    Victoria 95 Przecław - Sława Sławno 1 - 1 0 0 37
    Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski 1 - 1 0 21 9
    Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 1 0 39
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Sarmata Dobra 0 - 1 0 0 33
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Stal Szczecin 2 - 2 2 1 43
    Sława Sławno - Hutnik Szczecin 1 - 1 0 40 36
    Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 0 - 1 2 86 16
    Orzeł Wałcz - Energetyk Gryfino 1 - 5 1 0 52
    Pogoń II Szczecin - Leśnik Manowo 2 - 1 1 50 110
    Sarmata Dobra - Victoria 95 Przecław 0 - 3 0 0 22
    Astra Ustronie Morskie - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 0 0 0 19
    Lech Czaplinek - Vineta Wolin 1 - 0 0 17 12
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Leśnik Manowo - Orzeł Wałcz 0 - 1 0 58 73
    Stal Szczecin - Lech Czaplinek 1 - 0 0 1 12
    Hutnik Szczecin - Sarmata Dobra 3 - 0 0 50 47
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Pogoń II Szczecin 1 - 13 1 0 62
    Ina Goleniów - Sława Sławno 4 - 1 1 37 27
    Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski 2 - 1 0 17 12
    Energetyk Gryfino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 2 0 85
    Victoria 95 Przecław - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 0 0 10
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 0 39 15
    Stal Szczecin - Vineta Wolin 1 - 4 0 0 26
    Gryf Kamień Pomorski - Sława Sławno 2 - 1 0 29 24
    Ina Goleniów - Sarmata Dobra 0 - 3 1 34 22
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Orzeł Wałcz 0 - 2 0 0 42
    Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 0 1 44 40
    Victoria 95 Przecław - Pogoń II Szczecin 1 - 4 0 0 15
    Energetyk Gryfino - Lech Czaplinek 6 - 0 0 0 82
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 3 - 1 1 0 21
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 1 2 25 41
    Orzeł Wałcz - Victoria 95 Przecław 3 - 0 0 0 28
    Lech Czaplinek - Leśnik Manowo 1 - 1 0 101 24
    Vineta Wolin - Energetyk Gryfino 1 - 0 0 59 31
    Astra Ustronie Morskie - Ina Goleniów 1 - 0 2 0 12
    Sarmata Dobra - Sława Sławno 1 - 1 0 1 37
    Pogoń II Szczecin - Hutnik Szczecin 5 - 2 1 145 60
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Orzeł Wałcz 2 - 1 0 48 80
    Ina Goleniów - Pogoń II Szczecin 1 - 4 2 39 22
    Victoria 95 Przecław - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 2 2 0 34
    Leśnik Manowo - Vineta Wolin 4 - 3 0 59 41
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek 1 - 1 0 0 36
    Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra 0 - 0 0 28 12
    Energetyk Gryfino - Stal Szczecin 3 - 0 1 0 22
    Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 1 51 15
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Leśnik Manowo 0 - 3 0 64 72
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 0 - 0 2 52 78
    Energetyk Gryfino - Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 0 0 24
    Orzeł Wałcz - Ina Goleniów 3 - 0 2 17 47
    Vineta Wolin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 0 0 0 14
    Lech Czaplinek - Victoria 95 Przecław 1 - 0 0 31 22
    Astra Ustronie Morskie - Sarmata Dobra 1 - 1 0 0 16
    Pogoń II Szczecin - Sława Sławno 4 - 0 0 0 62
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Lech Czaplinek 3 - 2 1 42 42
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Stal Szczecin 0 - 6 0 0 28
    Gryf Kamień Pomorski - Astra Ustronie Morskie 3 - 2 0 1 9
    Victoria 95 Przecław - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 27
    Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 2 2 16 44
    Leśnik Manowo - Energetyk Gryfino 2 - 2 1 56 61
    Sarmata Dobra - Pogoń II Szczecin 1 - 1 2 84 62
    Sława Sławno - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 19 48
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 2 - 3 0 56 34
    Stal Szczecin - Victoria 95 Przecław 5 - 0 0 18 17
    Energetyk Gryfino - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 1 1 0 33
    Lech Czaplinek - Ina Goleniów 3 - 2 2 36 28
    Orzeł Wałcz - Sarmata Dobra 1 - 3 1 55 53
    Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 1 - 2 1 43 29
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sława Sławno 0 - 1 1 0 28
    Pogoń II Szczecin - Astra Ustronie Morskie 6 - 0 1 0 25
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Stal Szczecin 1 - 2 2 44 40
    Victoria 95 Przecław - Energetyk Gryfino 0 - 4 0 0 32
    Ina Goleniów - Vineta Wolin 0 - 1 2 24 7
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Leśnik Manowo 1 - 5 0 71 31
    Gryf Kamień Pomorski - Pogoń II Szczecin 4 - 2 0 1 17
    Sarmata Dobra - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 2 2 1 25
    Astra Ustronie Morskie - Orzeł Wałcz 4 - 1 0 11 20
    Sława Sławno - Lech Czaplinek 3 - 0 0 0 37
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Leśnik Manowo - Victoria 95 Przecław 4 - 0 0 65 22
    Stal Szczecin - Ina Goleniów 0 - 0 1 0 32
    Orzeł Wałcz - Pogoń II Szczecin 0 - 4 0 1 17
    Energetyk Gryfino - Hutnik Szczecin 4 - 2 0 39 22
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 0 - 3 0 0 13
    Lech Czaplinek - Sarmata Dobra 2 - 2 1 14 16
    Vineta Wolin - Sława Sławno 6 - 1 0 12 39
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Astra Ustronie Morskie 1 - 3 1 0 14
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń II Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 2 95 15
    Sława Sławno - Stal Szczecin 0 - 2 0 93 10
    Hutnik Szczecin - Leśnik Manowo 0 - 3 1 115 41
    Astra Ustronie Morskie - Lech Czaplinek 0 - 0 0 6 9
    Victoria 95 Przecław - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 2 0 0 27
    Ina Goleniów - Energetyk Gryfino 3 - 2 2 40 39
    Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Wałcz 2 - 0 0 106 17
    Sarmata Dobra - Vineta Wolin 2 - 4 0 0 18
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Leśnik Manowo - Ina Goleniów 4 - 1 2 72 71
    Stal Szczecin - Sarmata Dobra 1 - 1 0 0 40
    Lech Czaplinek - Pogoń II Szczecin 0 - 1 0 0 11
    Victoria 95 Przecław - Gryf Kamień Pomorski 0 - 4 0 0 19
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin 1 - 3 0 45 24
    Energetyk Gryfino - Sława Sławno 2 - 1 0 0 46
    Vineta Wolin - Astra Ustronie Morskie 1 - 0 0 0 17
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Orzeł Wałcz 2 - 1 1 26 36
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Victoria 95 Przecław 4 - 0 0 48 21
    Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 1 1 0 23
    Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 0 0 1 19
    Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 2 - 0 1 23 29
    Sarmata Dobra - Energetyk Gryfino 1 - 1 0 1 30
    Astra Ustronie Morskie - Stal Szczecin 1 - 1 0 0 10
    Sława Sławno - Leśnik Manowo 0 - 0 0 115 45
    Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 1 - 1 0 60 24
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 0 42 30
    Victoria 95 Przecław - Ina Goleniów 1 - 2 2 13 15
    Energetyk Gryfino - Astra Ustronie Morskie 1 - 0 0 0 10
    Leśnik Manowo - Sarmata Dobra 2 - 1 0 66 39
    Stal Szczecin - Pogoń II Szczecin 0 - 2 0 0 9
    Lech Czaplinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 1 32 14
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Sława Sławno 0 - 1 0 0 24
    Vineta Wolin - Orzeł Wałcz 1 - 0 0 0 21
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino 4 - 1 1 116 74
    Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 2 - 1 2 105 26
    Gryf Kamień Pomorski - Lech Czaplinek 3 - 0 0 1 15
    Orzeł Wałcz - Stal Szczecin 2 - 0 1 25 38
    Sarmata Dobra - Intermarche-Rega Trzebiatów 9 - 1 0 20 28
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 2 - 4 0 0 9
    Astra Ustronie Morskie - Leśnik Manowo 2 - 0 0 60 24
    Sława Sławno - Victoria 95 Przecław 0 - 2 0 38 36
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 2 39 31
    Hutnik Szczecin - Sława Sławno 1 - 0 2 47 92
    Victoria 95 Przecław - Sarmata Dobra 2 - 4 0 0 21
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Astra Ustronie Morskie 0 - 1 0 0 11
    Leśnik Manowo - Pogoń II Szczecin 0 - 1 0 67 30
    Energetyk Gryfino - Orzeł Wałcz 2 - 0 0 60 29
    Stal Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 2 0 0 14
    Vineta Wolin - Lech Czaplinek 1 - 0 0 0 11
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin 1 - 1 0 30 20
    Lech Czaplinek - Stal Szczecin 1 - 2 0 0 14
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Energetyk Gryfino 0 - 1 0 48 14
    Orzeł Wałcz - Leśnik Manowo 4 - 0 0 162 21
    Pogoń II Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 17 - 0 1 74 53
    Astra Ustronie Morskie - Victoria 95 Przecław 3 - 0 0 0 3
    Sarmata Dobra - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 38 35
    Sława Sławno - Ina Goleniów 1 - 0 1 0 23
     
    top komentarze
    newsy:
    13 » Przygotowania do nowej  »
    2 » Piotr Zajączkowski nowy »
    2 » Czy Gwardia i Bałtyk Ko »
    1 » Trener poszukuje klubu
    1 » Trener poszukuje
    1 » Sparingpartnerzy poszuk »
    1 » Plan meczów kontrolnych »
    1 » Błękitni przygotowują s »
    1 » Odrzanka szuka sparingp »
    mecze:
    2 » Orkan Suchań-Energetyk  »
    1 » Intermarche-Rega Trzebi »
    1 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 1
    statystyki portalu
    • drużyn: 2910
    • imprez: 127704
    • newsów: 74363
    • użytkowników: 75071
    • komentarzy: 1112094
    • zdjęć: 807418
    • relacji: 38997
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2021 - by ligowiec team
    Polityka Cookies