ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin 2010/2011
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Promień Mosty 24 63 20 3 1 138 / 29 11 1 0 79 / 17 9 2 1 59 / 12
2.  Kasta Szczecin-Majowe 24 54 16 6 2 89 / 32 9 3 0 40 / 8 7 3 2 49 / 24
3.  Ina Ińsko 24 50 16 2 6 127 / 42 10 0 2 69 / 11 6 2 4 58 / 31
4.  GKS Mierzyn 24 47 15 2 7 74 / 36 8 1 3 41 / 16 7 1 4 33 / 20
5.  Jeziorak Szczecin 24 40 13 1 10 103 / 63 7 0 5 68 / 28 6 1 5 35 / 35
6.  Sparta Węgorzyno 24 39 11 6 7 54 / 38 6 4 2 32 / 20 5 2 5 22 / 18
7.  Chemik II Police 24 37 12 1 11 108 / 73 7 1 4 71 / 35 5 0 7 37 / 38
8.  Światowid Łobez 24 31 10 1 13 89 / 71 6 0 6 54 / 29 4 1 7 35 / 42
9.  Ehrle Dobra Szczecińska 24 27 8 3 13 57 / 107 6 1 5 35 / 40 2 2 8 22 / 67
10.  Orzeł Łożnica 24 26 7 5 12 53 / 95 4 3 5 29 / 34 3 2 7 24 / 61
11.  Wicher Brojce 24 23 6 5 13 40 / 124 4 4 4 26 / 53 2 1 9 14 / 71
12.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 24 6 1 3 20 27 / 148 1 1 10 16 / 57 0 2 10 11 / 91
13.  Korona Stuchowo 24 5 1 2 21 39 / 140 1 1 10 28 / 62 0 1 11 11 / 78
wyniki spotkań - III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin 2010/2011
  12345678910111213
1.  AP Światowid Łobez
 
2.  Chemik II Police
 
3.  Dąbrovia Stara Dąbrowa JS
 
4.  Ehrle Dobra Szczecińska
 
5.  Ina Ińsko
 
6.  Jeziorak Szczecin
 
7.  Kasta Szczecin-Majowe
 
8.  Korona Stuchowo
 
9.  Mierzynianka Mierzyn
 
10.  Orzeł Łoźnica
 
11.  Promień Mosty
 
12.  Sparta Węgorzyno
 
13.  Wicher Brojce
 
terminarz - III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin 2010/2011
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 1 0 0 22
Orzeł Łoźnica - Ina Ińsko 3 - 3 0 0 7
Dąbrovia Stara Dąbrowa JS - Jeziorak Szczecin 2 - 3 0 0 19
AP Światowid Łobez - Kasta Szczecin-Majowe 6 - 0 0 8 22
Chemik II Police - Wicher Brojce 18 - 0 0 0 14
2 kolejka relacja fotki komentarze
Promień Mosty - Chemik II Police 7 - 4 0 0 5
Jeziorak Szczecin - Ina Ińsko 1 - 6 0 0 17
Sparta Węgorzyno - Orzeł Łoźnica 1 - 4 0 0 2
AP Światowid Łobez - Korona Stuchowo 3 - 0 0 1 4
Dąbrovia Stara Dąbrowa JS - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 10 0 0 24
3 kolejka relacja fotki komentarze
Korona Stuchowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa JS 2 - 2 0 0 1
Mierzynianka Mierzyn - AP Światowid Łobez 1 - 5 1 0 33
Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce 4 - 0 0 0 2
Ina Ińsko - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 0 4
Jeziorak Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 5 0 33 20
Chemik II Police - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 3 0 0 11
4 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Brojce - Ina Ińsko 0 - 21 0 0 6
Promień Mosty - Orzeł Łoźnica 6 - 2 0 0 5
Korona Stuchowo - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 5 0 16 14
Jeziorak Szczecin - Sparta Węgorzyno 3 - 0 0 0 12
Dąbrovia Stara Dąbrowa JS - Mierzynianka Mierzyn 1 - 5 0 0 4
5 kolejka relacja fotki komentarze
Mierzynianka Mierzyn - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 2 0 0 33
Ina Ińsko - Promień Mosty 3 - 0 0 19 14
Korona Stuchowo - Jeziorak Szczecin 3 - 5 0 0 15
Orzeł Łoźnica - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 1 0 0 9
Sparta Węgorzyno - Wicher Brojce 2 - 2 0 0 3
Chemik II Police - AP Światowid Łobez 3 - 9 0 0 24
6 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - Ina Ińsko 3 - 7 0 0 14
Promień Mosty - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 12 8
Jeziorak Szczecin - Wicher Brojce 13 - 2 0 0 28
Korona Stuchowo - Mierzynianka Mierzyn 0 - 5 0 0 3
Dąbrovia Stara Dąbrowa JS - Chemik II Police 2 - 8 0 0 1
7 kolejka relacja fotki komentarze
18-09   Ina Ińsko - Flota II Świnoujście 0 0 0
Wicher Brojce - Promień Mosty 0 - 8 0 0 3
Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 3 - 2 0 0 36
Orzeł Łoźnica - AP Światowid Łobez 1 - 1 0 0 28
Sparta Węgorzyno - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 1 0 0 5
Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 3 1 54 18
8 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - Wicher Brojce 4 - 0 0 0 3
Jeziorak Szczecin - Promień Mosty 1 - 3 0 0 13
AP Światowid Łobez - Ina Ińsko 1 - 4 0 0 24
Korona Stuchowo - Chemik II Police 1 - 8 1 0 3
Dąbrovia Stara Dąbrowa JS - Orzeł Łoźnica 5 - 5 0 0 11
9 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Dąbrovia Stara Dąbrowa JS 10 - 0 0 23 7
Promień Mosty - Ehrle Dobra Szczecińska 9 - 1 0 23 7
Orzeł Łoźnica - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 11 0 0 3
Sparta Węgorzyno - AP Światowid Łobez 9 - 1 0 0 25
Chemik II Police - Mierzynianka Mierzyn 3 - 0 2 1 88
10 kolejka relacja fotki komentarze
Dąbrovia Stara Dąbrowa JS - Sparta Węgorzyno 0 - 6 0 0 4
Jeziorak Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 6 - 3 1 0 43
Korona Stuchowo - Orzeł Łoźnica 10 - 1 0 0 2
AP Światowid Łobez - Wicher Brojce 4 - 0 0 0 4
Kasta Szczecin-Majowe - Ina Ińsko 3 - 1 0 113 48
11 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Brojce - Dąbrovia Stara Dąbrowa JS 3 - 0 0 0 9
Orzeł Łoźnica - Mierzynianka Mierzyn 2 - 9 2 0 19
Ina Ińsko - Korona Stuchowo 11 - 0 0 0 8
Promień Mosty - AP Światowid Łobez 7 - 0 0 0 5
Sparta Węgorzyno - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 3 0 0 33
Chemik II Police - Jeziorak Szczecin 2 - 5 2 19 56
12 kolejka relacja fotki komentarze
Mierzynianka Mierzyn - Ina Ińsko 6 - 1 1 13 84
Korona Stuchowo - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 0 2
AP Światowid Łobez - Ehrle Dobra Szczecińska 20 - 0 0 0 18
Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Brojce 3 - 1 1 52 23
Dąbrovia Stara Dąbrowa JS - Promień Mosty 0 - 9 0 0 8
13 kolejka relacja fotki komentarze
Wicher Brojce - Korona Stuchowo 6 - 6 0 0 6
Ehrle Dobra Szczecińska - Dąbrovia Stara Dąbrowa JS 9 - 3 0 0 18
Orzeł Łoźnica - Chemik II Police 5 - 0 1 0 6
Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 1 2 14 57
Sparta Węgorzyno - Mierzynianka Mierzyn 4 - 1 1 0 47
14 kolejka relacja fotki komentarze
Jeziorak Szczecin - AP Światowid Łobez 8 - 1 0 0 32
Korona Stuchowo - Promień Mosty 4 - 7 0 0 2
Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce 3 - 1 0 0 15
Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 1 0 55 27
Chemik II Police - Ina Ińsko 8 - 3 1 0 17
15 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - Korona Stuchowo 3 - 0 0 0 8
Orzeł Łoźnica - Jeziorak Szczecin 1 - 3 0 0 17
Sparta Węgorzyno - Chemik II Police 0 - 2 2 0 8
Promień Mosty - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 0 0 97
AP Światowid Łobez - Dąbrovia Stara Dąbrowa JS 8 - 0 0 0 2
16 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - Mierzynianka Mierzyn 0 - 3 0 0 27
Wicher Brojce - Chemik II Police 2 - 1 1 0 10
Jeziorak Szczecin - Dąbrovia Stara Dąbrowa JS 7 - 0 0 26 16
Ina Ińsko - Orzeł Łoźnica 9 - 0 1 30 11
Kasta Szczecin-Majowe - AP Światowid Łobez 2 - 1 0 0 21
17 kolejka relacja fotki komentarze
Kasta Szczecin-Majowe - Dąbrovia Stara Dąbrowa JS 9 - 0 0 0 37
Orzeł Łoźnica - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 0 10
Korona Stuchowo - AP Światowid Łobez 1 - 10 0 0 6
Ina Ińsko - Jeziorak Szczecin 6 - 1 1 47 64
Chemik II Police - Promień Mosty 0 - 5 0 0 11
18 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - Chemik II Police 4 - 2 0 0 8
Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica 2 - 2 0 0 11
AP Światowid Łobez - Mierzynianka Mierzyn 5 - 2 1 0 27
Sparta Węgorzyno - Ina Ińsko 1 - 1 1 0 8
Dąbrovia Stara Dąbrowa JS - Korona Stuchowo 3 - 0 0 0 5
Kasta Szczecin-Majowe - Jeziorak Szczecin 1 - 1 0 13 76
19 kolejka relacja fotki komentarze
Kasta Szczecin-Majowe - Korona Stuchowo 3 - 0 0 0 5
Sparta Węgorzyno - Jeziorak Szczecin 2 - 1 0 0 23
Orzeł Łoźnica - Promień Mosty 0 - 2 0 21 4
Mierzynianka Mierzyn - Dąbrovia Stara Dąbrowa JS 14 - 0 0 0 18
Ina Ińsko - Wicher Brojce 7 - 1 2 0 5
20 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica 0 - 4 0 0 5
Wicher Brojce - Sparta Węgorzyno 1 - 1 0 0 14
Jeziorak Szczecin - Korona Stuchowo 14 - 0 0 19 10
Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 0 - 0 0 50 48
AP Światowid Łobez - Chemik II Police 3 - 6 0 0 4
Promień Mosty - Ina Ińsko 4 - 2 2 57 44
21 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - Ehrle Dobra Szczecińska 12 - 0 2 57 15
Mierzynianka Mierzyn - Korona Stuchowo 3 - 0 0 0 24
Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin 2 - 7 0 0 8
Sparta Węgorzyno - Promień Mosty 0 - 0 0 0 15
Chemik II Police - Dąbrovia Stara Dąbrowa JS 10 - 1 0 0 4
22 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Węgorzyno 1 - 3 0 0 13
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 3 0 0 34
Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police 4 - 0 0 0 2
AP Światowid Łobez - Orzeł Łoźnica 1 - 3 0 0 1
Promień Mosty - Wicher Brojce 10 - 1 0 86 3
23 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Ińsko - AP Światowid Łobez 3 - 1 1 0 6
Wicher Brojce - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 2 0 0 6
Orzeł Łoźnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa JS 2 - 2 0 0 1
Promień Mosty - Jeziorak Szczecin 8 - 3 0 91 10
Chemik II Police - Korona Stuchowo 12 - 2 0 0 5
24 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - Promień Mosty 1 - 13 0 0 4
Mierzynianka Mierzyn - Chemik II Police 2 - 0 0 0 9
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Łoźnica 9 - 1 0 0 3
AP Światowid Łobez - Sparta Węgorzyno 0 - 3 0 14 4
Dąbrovia Stara Dąbrowa JS - Ina Ińsko 0 - 1 0 0 4
25 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - Jeziorak Szczecin 3 - 0 0 0 33
Wicher Brojce - AP Światowid Łobez 3 - 0 0 0 4
Ina Ińsko - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 4 2 43 24
Sparta Węgorzyno - Dąbrovia Stara Dąbrowa JS 3 - 1 0 0 0
Orzeł Łoźnica - Korona Stuchowo 6 - 0 0 0 2
26 kolejka relacja fotki komentarze
Dąbrovia Stara Dąbrowa JS - Wicher Brojce 1 - 3 0 0 8
Jeziorak Szczecin - Chemik II Police 3 - 5 0 25 9
Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Łoźnica 3 - 0 0 0 4
Korona Stuchowo - Ina Ińsko 1 - 8 0 0 3
Kasta Szczecin-Majowe - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 0 3
AP Światowid Łobez - Promień Mosty 1 - 7 0 0 20
27 kolejka relacja fotki komentarze
Ehrle Dobra Szczecińska - AP Światowid Łobez 4 - 2 0 0 0
Promień Mosty - Dąbrovia Stara Dąbrowa JS 14 - 2 0 0 8
Wicher Brojce - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 2 0 0 38
Sparta Węgorzyno - Korona Stuchowo 4 - 3 0 0 4
Ina Ińsko - Mierzynianka Mierzyn 0 - 2 0 18 39
28 kolejka relacja fotki komentarze
Dąbrovia Stara Dąbrowa JS - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 3 0 0 4
Mierzynianka Mierzyn - Sparta Węgorzyno 3 - 0 0 0 15
Korona Stuchowo - Wicher Brojce 2 - 3 0 0 1
Chemik II Police - Orzeł Łoźnica 8 - 2 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Promień Mosty 1 - 1 0 0 28
29 kolejka relacja fotki komentarze
Promień Mosty - Korona Stuchowo 10 - 0 0 0 10
Ehrle Dobra Szczecińska - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 3 0 0 9
Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn 2 - 3 0 0 10
Ina Ińsko - Chemik II Police 5 - 1 0 0 6
AP Światowid Łobez - Jeziorak Szczecin 2 - 4 0 0 8
30 kolejka relacja fotki komentarze
Dąbrovia Stara Dąbrowa JS - AP Światowid Łobez 0 - 4 0 0 0
Chemik II Police - Sparta Węgorzyno 2 - 2 0 0 5
Jeziorak Szczecin - Orzeł Łoźnica 7 - 0 0 9 7
Mierzynianka Mierzyn - Promień Mosty 1 - 4 0 0 15
Korona Stuchowo - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 6 0 0 11
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
45 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
22 » Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
14 » Ina Ińsko-Ina Recz
14 » Orkan Dalewo-Ina Stradz »
11 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
10 » Zawisza Grzmiąca-Błonie »
10 » Chemik Police-Gwardia K »
9 » Stal Mielec-Pogoń Szcze »
9 » Gwardia Koszalin-Iskier »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78194
• użytkowników: 81166
• komentarzy: 1175323
• zdjęć: 900017
• relacji: 40656
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies