ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - Klasa okręgowa Szczecin gr.1 2010/2011
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Ehrle Dobra 30 65 20 5 5 77 / 28 12 1 2 39 / 12 8 4 3 38 / 16
2.  Światowid Łobez 30 59 17 8 5 75 / 35 10 3 2 42 / 16 7 5 3 33 / 19
3.  Jeziorak Szczecin 30 58 17 7 6 65 / 30 11 2 2 45 / 16 6 5 4 20 / 14
4.  Błękitni II Stargard 30 53 16 5 9 72 / 54 10 3 2 51 / 16 6 2 7 21 / 38
5.  Ina Ińsko 30 47 13 8 9 52 / 38 8 5 2 32 / 11 5 3 7 20 / 27
6.  Kasta Szczecin-Majowe 30 44 14 2 14 71 / 52 10 0 5 44 / 23 4 2 9 27 / 29
7.  Promień Mosty 30 43 12 7 11 68 / 59 10 2 3 40 / 15 2 5 8 28 / 44 2 4 1 1 0 4 / 2
8.  Sparta Węgorzyno 30 43 13 4 13 47 / 49 8 3 4 28 / 17 5 1 9 19 / 32 2 1 0 1 1 2 / 4
9.  Wicher Brojce 30 42 11 9 10 63 / 66 9 4 2 39 / 20 2 5 8 24 / 46
10.  Mierzynianka Mierzyn 30 41 9 14 7 49 / 46 4 8 3 30 / 28 5 6 4 19 / 18
11.  Flota II Świnoujście 30 40 12 4 14 51 / 64 10 3 2 32 / 9 2 1 12 19 / 55
12.  Chemik II Police 30 37 10 7 13 53 / 59 5 4 6 33 / 28 5 3 7 20 / 31
13.  Orzeł Łoźnica 30 35 10 5 15 48 / 59 9 1 5 38 / 21 1 4 10 10 / 38
14.  Korona Stuchowo 30 31 7 10 13 41 / 68 4 7 4 20 / 20 3 3 9 21 / 48
15.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 30 10 1 7 22 27 / 107 1 5 9 18 / 53 0 2 13 9 / 54
16.  Orzeł Mrzeżyno 30 0 6 2 22 27 / 72 6 1 8 21 / 29 0 1 14 6 / 43
  • ilość drużyn spadających z ligi zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z V ligi - powyżej dwóch
  • w przypadku, gdy z V ligi spadną trzy zespoły to drużyna, która zajmie 14-stą pozycję w tabeli rozegra dwumecz barażowy o utrzymanie z 14-stą drużyną, klasy okręgowej Szczecin gr. 2
  • w przypadku spadku czterech zespołów z V ligi barażu o utrzymanie nie będzie, drużyna z 14-tej pozycji także opuści ligę
  • Rega II Trzebiatów wycofała się z rozgrywek
  • wyniki spotkań - Klasa okręgowa Szczecin gr.1 2010/2011
      12345678910111213141516
    1.  Błękitni II Stargard
     
    2.  Chemik II Police
     
    3.  Dąbrovia Stara Dąbrowa
     
    4.  Ehrle Dobra
     
    5.  Flota II Świnoujście
     
    6.  Ina Ińsko
     
    7.  Jeziorak Szczecin
     
    8.  Kasta Szczecin-Majowe
     
    9.  Korona Stuchowo
     
    10.  Mierzynianka Mierzyn
     
    11.  Orzeł Łoźnica
     
    12.  Orzeł Mrzeżyno
     
    13.  Promień Mosty
     
    14.  Sparta Węgorzyno
     
    15.  Światowid Łobez
     
    16.  Wicher Brojce
     
    terminarz - Klasa okręgowa Szczecin gr.1 2010/2011
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra 1 - 6 1 87 29
    Korona Stuchowo - Flota II Świnoujście 3 - 0 1 1 18
    Orzeł Mrzeżyno - Promień Mosty 2 - 1 0 0 18
    Orzeł Łoźnica - Ina Ińsko 2 - 0 1 16 20
    Błękitni II Stargard - Sparta Węgorzyno 2 - 0 0 0 55
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Jeziorak Szczecin 1 - 5 0 1 31
    Światowid Łobez - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 2 112 34
    Chemik II Police - Wicher Brojce 8 - 2 1 47 19
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra - Orzeł Mrzeżyno 1 - 0 0 11 11
    Wicher Brojce - Błękitni II Stargard 3 - 2 0 0 24
    Promień Mosty - Chemik II Police 2 - 0 0 0 11
    Jeziorak Szczecin - Ina Ińsko 2 - 0 0 90 23
    Sparta Węgorzyno - Orzeł Łoźnica 3 - 0 1 0 56
    Światowid Łobez - Korona Stuchowo 5 - 2 1 80 47
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 3 0 58 22
    Flota II Świnoujście - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 0 0 22
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Błękitni II Stargard - Promień Mosty 6 - 1 0 0 9
    Jeziorak Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 0 1 179 58
    Korona Stuchowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 0 1 50 7
    Mierzynianka Mierzyn - Światowid Łobez 0 - 0 1 25 19
    Orzeł Mrzeżyno - Flota II Świnoujście 3 - 2 0 0 29
    Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce 3 - 1 1 0 26
    Ina Ińsko - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 19 31
    Chemik II Police - Ehrle Dobra 0 - 0 0 0 12
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Ina Ińsko 0 - 3 0 41 72
    Ehrle Dobra - Błękitni II Stargard 9 - 2 0 0 12
    Promień Mosty - Orzeł Łoźnica 1 - 0 1 0 23
    Korona Stuchowo - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 1 79 20
    Jeziorak Szczecin - Sparta Węgorzyno 5 - 1 0 72 65
    Flota II Świnoujście - Chemik II Police 0 - 0 0 0 1
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Mierzynianka Mierzyn 0 - 0 0 51 10
    Światowid Łobez - Orzeł Mrzeżyno 4 - 1 0 0 27
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Mierzynianka Mierzyn - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 2 0 74 20
    Ina Ińsko - Promień Mosty 1 - 1 0 79 22
    Korona Stuchowo - Jeziorak Szczecin 0 - 3 1 66 38
    Orzeł Łoźnica - Ehrle Dobra 2 - 0 0 0 15
    Sparta Węgorzyno - Wicher Brojce 2 - 2 0 18 37
    Błękitni II Stargard - Flota II Świnoujście 4 - 1 0 58 6
    Chemik II Police - Światowid Łobez 3 - 3 1 48 28
    Orzeł Mrzeżyno - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 0 0 0 23
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra - Ina Ińsko 2 - 1 0 36 16
    Promień Mosty - Sparta Węgorzyno 3 - 1 0 23 27
    Jeziorak Szczecin - Wicher Brojce 3 - 2 0 74 46
    Korona Stuchowo - Mierzynianka Mierzyn 1 - 2 1 84 16
    Światowid Łobez - Błękitni II Stargard 0 - 2 0 0 39
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Chemik II Police 1 - 3 1 0 8
    Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Mrzeżyno 2 - 1 0 1 23
    Flota II Świnoujście - Orzeł Łoźnica 4 - 1 0 0 14
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Promień Mosty 5 - 2 0 0 24
    Mierzynianka Mierzyn - Jeziorak Szczecin 1 - 1 0 105 31
    Orzeł Łoźnica - Światowid Łobez 0 - 1 1 0 29
    Ina Ińsko - Flota II Świnoujście 4 - 0 0 42 12
    Sparta Węgorzyno - Ehrle Dobra 0 - 3 0 62 25
    Błękitni II Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 2 0 0 14
    Orzeł Mrzeżyno - Korona Stuchowo 4 - 0 1 58 21
    Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 4 1 17 6
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Światowid Łobez - Ina Ińsko 5 - 1 0 44 28
    Ehrle Dobra - Wicher Brojce 1 - 1 0 11 7
    Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Mrzeżyno 1 - 1 0 74 12
    Jeziorak Szczecin - Promień Mosty 2 - 1 1 40 17
    Korona Stuchowo - Chemik II Police 0 - 0 2 59 9
    Kasta Szczecin-Majowe - Błękitni II Stargard 1 - 2 0 25 13
    Flota II Świnoujście - Sparta Węgorzyno 0 - 0 0 0 15
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łoźnica 0 - 0 0 0 3
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Flota II Świnoujście 8 - 0 1 0 15
    Ina Ińsko - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 0 0 34 7
    Promień Mosty - Ehrle Dobra 0 - 1 0 10 3
    Orzeł Łoźnica - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 3 1 33 24
    Sparta Węgorzyno - Światowid Łobez 1 - 4 0 11 108
    Błękitni II Stargard - Korona Stuchowo 5 - 0 0 1 17
    Orzeł Mrzeżyno - Jeziorak Szczecin 0 - 0 0 0 38
    Chemik II Police - Mierzynianka Mierzyn 0 - 0 1 0 9
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Jeziorak Szczecin - Ehrle Dobra 2 - 3 1 0 55
    Mierzynianka Mierzyn - Błękitni II Stargard 1 - 2 0 0 8
    Korona Stuchowo - Orzeł Łoźnica 0 - 0 1 88 22
    Światowid Łobez - Wicher Brojce 3 - 1 0 0 53
    Kasta Szczecin-Majowe - Ina Ińsko 0 - 2 0 94 21
    Flota II Świnoujście - Promień Mosty 3 - 0 0 0 23
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sparta Węgorzyno 0 - 6 0 19 32
    Orzeł Mrzeżyno - Chemik II Police 1 - 2 2 0 3
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Ehrle Dobra - Flota II Świnoujście 4 - 2 1 0 11
    Wicher Brojce - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 0 1 0 34
    Orzeł Łoźnica - Mierzynianka Mierzyn 3 - 2 1 0 18
    Ina Ińsko - Korona Stuchowo 4 - 0 1 16 40
    Promień Mosty - Światowid Łobez 1 - 2 0 26 30
    Sparta Węgorzyno - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 0 0 0 37
    Błękitni II Stargard - Orzeł Mrzeżyno 3 - 1 0 0 10
    Chemik II Police - Jeziorak Szczecin 1 - 0 2 49 18
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Jeziorak Szczecin - Flota II Świnoujście 7 - 2 0 39 26
    Mierzynianka Mierzyn - Ina Ińsko 1 - 4 0 54 18
    Korona Stuchowo - Sparta Węgorzyno 1 - 3 0 66 52
    Światowid Łobez - Ehrle Dobra 2 - 1 2 31 61
    Kasta Szczecin-Majowe - Wicher Brojce 4 - 1 0 120 36
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Promień Mosty 3 - 3 0 0 17
    Orzeł Mrzeżyno - Orzeł Łoźnica 3 - 2 1 0 11
    Chemik II Police - Błękitni II Stargard 0 - 1 3 0 16
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Korona Stuchowo 2 - 1 0 58 38
    Ehrle Dobra - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 0 0 0 10
    Orzeł Łoźnica - Chemik II Police 3 - 4 2 0 35
    Ina Ińsko - Orzeł Mrzeżyno 5 - 1 0 44 12
    Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 0 0 0 19
    Sparta Węgorzyno - Mierzynianka Mierzyn 1 - 2 0 0 32
    Flota II Świnoujście - Światowid Łobez 1 - 1 1 0 34
    Błękitni II Stargard - Jeziorak Szczecin 1 - 1 0 0 27
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Jeziorak Szczecin - Światowid Łobez 5 - 0 2 0 107
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Flota II Świnoujście 1 - 4 0 0 13
    Korona Stuchowo - Promień Mosty 3 - 5 0 46 34
    Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce 3 - 3 0 0 17
    Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra 3 - 1 1 14 17
    Błękitni II Stargard - Orzeł Łoźnica 8 - 1 0 0 18
    Orzeł Mrzeżyno - Sparta Węgorzyno 5 - 1 0 0 54
    Chemik II Police - Ina Ińsko 4 - 1 2 31 17
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Brojce - Orzeł Mrzeżyno 3 - 1 0 0 54
    Ehrle Dobra - Korona Stuchowo 0 - 1 1 46 70
    Orzeł Łoźnica - Jeziorak Szczecin 0 - 3 0 0 56
    Ina Ińsko - Błękitni II Stargard 3 - 1 0 0 21
    Sparta Węgorzyno - Chemik II Police 3 - 2 0 0 35
    Promień Mosty - Mierzynianka Mierzyn 3 - 0 0 0 16
    Światowid Łobez - Dąbrovia Stara Dąbrowa 8 - 0 1 1 30
    Flota II Świnoujście - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 0 0 25
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Promień Mosty - Orzeł Mrzeżyno 3 - 0 0 0 13
    Ehrle Dobra - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 0 71 5
    Wicher Brojce - Chemik II Police 2 - 0 0 0 20
    Jeziorak Szczecin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 1 1 13 18
    Sparta Węgorzyno - Błękitni II Stargard 1 - 0 0 0 34
    Ina Ińsko - Orzeł Łoźnica 4 - 0 0 36 13
    Kasta Szczecin-Majowe - Światowid Łobez 0 - 4 1 50 94
    Flota II Świnoujście - Korona Stuchowo 2 - 0 1 40 7
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Mrzeżyno - Ehrle Dobra 0 - 3 0 0 2
    Kasta Szczecin-Majowe - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 0 0 47 15
    Orzeł Łoźnica - Sparta Węgorzyno 1 - 2 0 0 22
    Mierzynianka Mierzyn - Flota II Świnoujście 4 - 1 0 0 5
    Korona Stuchowo - Światowid Łobez 1 - 0 1 37 42
    Błękitni II Stargard - Wicher Brojce 6 - 0 0 0 8
    Ina Ińsko - Jeziorak Szczecin 0 - 2 0 61 46
    Chemik II Police - Promień Mosty 4 - 7 1 27 22
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Flota II Świnoujście - Orzeł Mrzeżyno 3 - 0 0 0 0
    Promień Mosty - Błękitni II Stargard 7 - 0 0 1 17
    Ehrle Dobra - Chemik II Police 2 - 0 0 0 4
    Wicher Brojce - Orzeł Łoźnica 3 - 1 0 0 31
    Światowid Łobez - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 0 47
    Sparta Węgorzyno - Ina Ińsko 0 - 1 0 0 34
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Korona Stuchowo 3 - 4 1 46 31
    Kasta Szczecin-Majowe - Jeziorak Szczecin 1 - 2 1 201 58
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Mrzeżyno - Światowid Łobez 0 - 3 0 0 5
    Kasta Szczecin-Majowe - Korona Stuchowo 6 - 1 0 25 42
    Sparta Węgorzyno - Jeziorak Szczecin 1 - 1 0 0 27
    Orzeł Łoźnica - Promień Mosty 6 - 2 1 12 26
    Mierzynianka Mierzyn - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 2 0 24 5
    Błękitni II Stargard - Ehrle Dobra 1 - 1 0 0 8
    Ina Ińsko - Wicher Brojce 2 - 1 1 63 46
    Chemik II Police - Flota II Świnoujście 2 - 2 1 44 8
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Mrzeżyno 3 - 0 0 0 2
    Ehrle Dobra - Orzeł Łoźnica 3 - 0 0 0 22
    Wicher Brojce - Sparta Węgorzyno 3 - 1 0 0 41
    Jeziorak Szczecin - Korona Stuchowo 3 - 3 0 26 52
    Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 2 - 3 0 63 3
    Światowid Łobez - Chemik II Police 0 - 1 1 8 49
    Flota II Świnoujście - Błękitni II Stargard 3 - 0 1 0 9
    Promień Mosty - Ina Ińsko 1 - 1 0 1 21
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Mrzeżyno - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 3 0 0 0
    Ina Ińsko - Ehrle Dobra 1 - 1 0 74 26
    Mierzynianka Mierzyn - Korona Stuchowo 2 - 2 1 80 30
    Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin 1 - 1 0 0 38
    Orzeł Łoźnica - Flota II Świnoujście 5 - 0 1 0 19
    Sparta Węgorzyno - Promień Mosty 1 - 1 0 0 34
    Błękitni II Stargard - Światowid Łobez 3 - 1 0 0 31
    Chemik II Police - Dąbrovia Stara Dąbrowa 7 - 2 0 0 3
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Korona Stuchowo - Orzeł Mrzeżyno 3 - 0 0 0 1
    Ehrle Dobra - Sparta Węgorzyno 3 - 0 0 0 25
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Błękitni II Stargard 2 - 2 0 0 8
    Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 0 0 15
    Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police 6 - 3 0 10 25
    Światowid Łobez - Orzeł Łoźnica 1 - 1 1 1 37
    Flota II Świnoujście - Ina Ińsko 4 - 1 0 0 24
    Promień Mosty - Wicher Brojce 3 - 3 0 0 2
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Mrzeżyno - Mierzynianka Mierzyn 0 - 3 0 0 0
    Ina Ińsko - Światowid Łobez 0 - 0 0 52 42
    Wicher Brojce - Ehrle Dobra 0 - 2 0 0 21
    Sparta Węgorzyno - Flota II Świnoujście 2 - 0 0 0 19
    Orzeł Łoźnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa 5 - 1 1 0 15
    Promień Mosty - Jeziorak Szczecin 3 - 0 0 67 37
    Błękitni II Stargard - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 2 0 4 20
    Chemik II Police - Korona Stuchowo 0 - 3 0 79 36
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Jeziorak Szczecin - Orzeł Mrzeżyno 3 - 0 0 0 4
    Ehrle Dobra - Promień Mosty 1 - 0 0 0 27
    Korona Stuchowo - Błękitni II Stargard 2 - 2 1 97 34
    Mierzynianka Mierzyn - Chemik II Police 6 - 1 0 0 4
    Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Łoźnica 3 - 0 0 33 19
    Światowid Łobez - Sparta Węgorzyno 2 - 0 0 10 120
    Flota II Świnoujście - Wicher Brojce 6 - 1 0 0 33
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ina Ińsko 0 - 0 0 0 9
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Chemik II Police - Orzeł Mrzeżyno 3 - 0 0 0 0
    Ehrle Dobra - Jeziorak Szczecin 2 - 0 0 30 56
    Wicher Brojce - Światowid Łobez 3 - 3 0 0 21
    Ina Ińsko - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 1 80 17
    Sparta Węgorzyno - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 0 0 0 21
    Orzeł Łoźnica - Korona Stuchowo 0 - 0 1 51 17
    Błękitni II Stargard - Mierzynianka Mierzyn 0 - 2 0 0 2
    Promień Mosty - Flota II Świnoujście 0 - 3 0 0 10
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Mrzeżyno - Błękitni II Stargard 0 - 3 0 0 1
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Wicher Brojce 2 - 3 0 0 6
    Jeziorak Szczecin - Chemik II Police 0 - 1 0 17 23
    Mierzynianka Mierzyn - Orzeł Łoźnica 2 - 2 0 21 6
    Korona Stuchowo - Ina Ińsko 1 - 1 1 87 25
    Kasta Szczecin-Majowe - Sparta Węgorzyno 4 - 1 0 0 21
    Światowid Łobez - Promień Mosty 3 - 3 0 0 23
    Flota II Świnoujście - Ehrle Dobra 0 - 3 0 0 22
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Łoźnica - Orzeł Mrzeżyno 3 - 0 0 0 0
    Błękitni II Stargard - Chemik II Police 4 - 2 1 30 1
    Flota II Świnoujście - Jeziorak Szczecin 0 - 1 0 0 24
    Ehrle Dobra - Światowid Łobez 1 - 2 0 0 30
    Promień Mosty - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 1 0 0 23
    Wicher Brojce - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 0 0 10
    Sparta Węgorzyno - Korona Stuchowo 4 - 1 0 53 18
    Ina Ińsko - Mierzynianka Mierzyn 0 - 0 0 23 1
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Mrzeżyno - Ina Ińsko 0 - 3 0 0 0
    Jeziorak Szczecin - Błękitni II Stargard 5 - 0 0 29 16
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Ehrle Dobra 2 - 11 0 0 16
    Mierzynianka Mierzyn - Sparta Węgorzyno 2 - 0 0 45 14
    Korona Stuchowo - Wicher Brojce 0 - 0 1 1 21
    Światowid Łobez - Flota II Świnoujście 3 - 0 0 0 31
    Chemik II Police - Orzeł Łoźnica 1 - 2 0 26 6
    Kasta Szczecin-Majowe - Promień Mosty 3 - 0 0 0 27
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Węgorzyno - Orzeł Mrzeżyno 3 - 0 0 0 0
    Światowid Łobez - Jeziorak Szczecin 2 - 0 1 3 171
    Flota II Świnoujście - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 0 0 0 11
    Ehrle Dobra - Kasta Szczecin-Majowe 5 - 3 0 51 30
    Promień Mosty - Korona Stuchowo 8 - 3 0 38 63
    Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn 1 - 1 0 0 9
    Ina Ińsko - Chemik II Police 1 - 1 1 29 13
    Orzeł Łoźnica - Błękitni II Stargard 1 - 2 1 0 6
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Mrzeżyno - Wicher Brojce 0 - 3 0 0 0
    Chemik II Police - Sparta Węgorzyno 0 - 1 0 0 11
    Jeziorak Szczecin - Orzeł Łoźnica 2 - 0 0 11 14
    Błękitni II Stargard - Ina Ińsko 5 - 1 0 0 0
    Mierzynianka Mierzyn - Promień Mosty 1 - 1 0 0 8
    Korona Stuchowo - Ehrle Dobra 2 - 2 1 70 41
    Kasta Szczecin-Majowe - Flota II Świnoujście 5 - 2 0 13 23
    Dąbrovia Stara Dąbrowa - Światowid Łobez 0 - 9 0 0 80
     
    top komentarze
    newsy:
    1 » GKS Kołbaskowo - Przecł »
    mecze:
    6 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
    5 » Pogoń Szczecin-Korona K »
    3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
    3 » Świt Szczecin-KKS Kalis »
    2 » Wisła Płock-Kotwica Koł »
    2 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
    2 » Gavia Choszczno-Biali S »
    1 » Olimp Złocieniec-Świato »
    1 » Zefir Wyszewo-Vimobilia »
    1 » KS Sieciemin-Astra Ustr »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 1
    jancis
    gości: 123
    statystyki portalu
    • drużyn: 3133
    • imprez: 152685
    • newsów: 78326
    • użytkowników: 81246
    • komentarzy: 1177714
    • zdjęć: 904153
    • relacji: 40709
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2024 - by ligowiec team
    Polityka Cookies