ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - V liga szczecińska 2010/2011
og??em dom wyjazd bezpo?rednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń II Szczecin 30 72 23 3 4 128 / 25 14 1 0 90 / 6 9 2 4 38 / 19
2.  Stal Szczecin 30 70 22 4 4 106 / 32 11 1 3 58 / 17 11 3 1 48 / 15
3.  Arkonia Szczecin 30 61 18 7 5 63 / 37 7 6 2 22 / 10 11 1 3 41 / 27
4.  Zorza Dobrzany 30 59 18 5 7 62 / 37 10 2 3 26 / 13 8 3 4 36 / 24
5.  Świt Szczecin 30 52 16 4 10 67 / 39 10 2 3 42 / 18 6 2 7 25 / 21
6.  Masovia Maszewo 30 41 11 8 11 52 / 61 8 2 5 31 / 26 3 6 6 21 / 35
7.  Stal Lipiany 30 40 12 4 14 55 / 67 9 1 5 35 / 20 3 3 9 20 / 47 2 3 1 0 1 7 / 6
8.  Polonia Płoty 30 40 12 4 14 60 / 81 8 2 5 41 / 36 4 2 9 19 / 45 2 3 1 0 1 6 / 7
9.  Unia Dolice 30 37 11 4 15 47 / 53 7 0 8 24 / 20 4 4 7 23 / 33 4 10 3 1 0 7 / 3
10.  Sokół Pyrzyce 30 37 10 7 13 35 / 63 5 4 6 20 / 40 5 3 7 15 / 23 4 5 1 2 1 3 / 4
11.  Kłos Pełczyce 30 37 9 10 11 43 / 33 6 5 4 27 / 14 3 5 7 16 / 19 4 1 0 1 3 1 / 4
12.  Sęp Brzesko 30 30 7 9 14 46 / 67 4 4 7 25 / 36 3 5 7 21 / 31
13.  Osadnik Myślibórz 30 28 8 4 18 34 / 73 7 2 6 22 / 26 1 2 12 12 / 47
14.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 30 26 7 5 18 45 / 95 5 3 7 26 / 36 2 2 11 19 / 59
15.  Pomorzanin Nowogard 30 23 5 8 17 30 / 58 3 6 6 16 / 25 2 2 11 14 / 33
16.  Sparta Gryfice 30 20 4 8 18 42 / 94 3 6 6 26 / 41 1 2 12 16 / 53
  • Nominalnie spadają dwie drużyny, ale ilość drużyn spadających z ligi zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z IV ligi do tej grupy V ligi.
  • wyniki spotkań - V liga szczecińska 2010/2011
      12345678910111213141516
    1.  Arkonia Szczecin
     
    2.  Kłos Pełczyce
     
    3.  Masovia Maszewo
     
    4.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój
     
    5.  Osadnik Myślibórz
     
    6.  Pogoń II Szczecin
     
    7.  Polonia Płoty
     
    8.  Pomorzanin Nowogard
     
    9.  Sęp Brzesko
     
    10.  Sokół Pyrzyce
     
    11.  Sparta Gryfice
     
    12.  Stal Lipiany
     
    13.  Stal Szczecin
     
    14.  Świt Szczecin
     
    15.  Unia Dolice
     
    16.  Zorza Dobrzany
     
    terminarz - V liga szczecińska 2010/2011
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Zorza Dobrzany 2 - 4 2 8 61
    Masovia Maszewo - Stal Lipiany 5 - 1 3 54 77
    Sęp Brzesko - Osadnik Myślibórz 1 - 1 1 0 35
    Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 - 0 0 43 43
    Polonia Płoty - Unia Dolice 4 - 0 0 0 68
    Pomorzanin Nowogard - Arkonia Szczecin 1 - 1 2 34 43
    Świt Szczecin - Sparta Gryfice 6 - 0 2 69 55
    Pogoń II Szczecin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 10 - 0 1 56 97
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Płoty - Świt Szczecin 3 - 2 2 88 56
    Sparta Gryfice - Kłos Pełczyce 1 - 1 1 0 39
    Sokół Pyrzyce - Stal Szczecin 0 - 1 1 16 43
    Zorza Dobrzany - Masovia Maszewo 4 - 2 1 61 82
    Stal Lipiany - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 2 55 40
    Arkonia Szczecin - Sęp Brzesko 0 - 0 3 0 45
    Osadnik Myślibórz - Pogoń II Szczecin 1 - 3 4 105 49
    Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 2 0 0 69
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Masovia Maszewo - Sokół Pyrzyce 0 - 3 1 52 50
    Stal Szczecin - Sparta Gryfice 5 - 1 0 0 42
    Kłos Pełczyce - Polonia Płoty 1 - 1 0 0 25
    Świt Szczecin - Unia Dolice 3 - 2 2 82 77
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Osadnik Myślibórz 4 - 1 0 0 46
    Pogoń II Szczecin - Arkonia Szczecin 8 - 3 2 35 53
    Sęp Brzesko - Stal Lipiany 4 - 2 0 0 43
    Pomorzanin Nowogard - Zorza Dobrzany 2 - 2 0 102 42
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 6 - 1 1 0 50
    Zorza Dobrzany - Sęp Brzesko 3 - 0 1 0 55
    Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 4 - 4 1 33 51
    Sokół Pyrzyce - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 117 44
    Stal Lipiany - Pogoń II Szczecin 0 - 2 1 0 63
    Świt Szczecin - Kłos Pełczyce 1 - 2 1 71 42
    Unia Dolice - Osadnik Myślibórz 1 - 3 0 0 74
    Polonia Płoty - Stal Szczecin 1 - 2 0 0 34
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 1 - 1 1 32 113
    Stal Szczecin - Świt Szczecin 1 - 3 2 90 40
    Masovia Maszewo - Polonia Płoty 1 - 2 1 0 51
    Kłos Pełczyce - Unia Dolice 1 - 2 0 0 55
    Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin 1 - 2 3 0 20
    Pogoń II Szczecin - Zorza Dobrzany 4 - 0 0 39 67
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Lipiany 2 - 2 1 1 24
    Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 3 - 0 0 2 51
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Pyrzyce - Pogoń II Szczecin 0 - 11 0 144 80
    Sparta Gryfice - Sęp Brzesko 1 - 3 0 14 34
    Zorza Dobrzany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 0 51 34
    Kłos Pełczyce - Stal Szczecin 2 - 2 0 0 25
    Unia Dolice - Arkonia Szczecin 1 - 2 2 0 28
    Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz 4 - 1 1 0 33
    Świt Szczecin - Masovia Maszewo 1 - 1 2 138 26
    Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 4 - 1 0 0 185
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Unia Dolice 4 - 1 1 0 41
    Osadnik Myślibórz - Zorza Dobrzany 0 - 2 0 26 57
    Sęp Brzesko - Polonia Płoty 3 - 2 0 0 107
    Pomorzanin Nowogard - Świt Szczecin 0 - 1 1 132 81
    Masovia Maszewo - Kłos Pełczyce 0 - 3 1 0 40
    Arkonia Szczecin - Stal Lipiany 0 - 1 1 0 60
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce 1 - 2 2 45 39
    Pogoń II Szczecin - Sparta Gryfice 3 - 0 0 0 109
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Masovia Maszewo 7 - 1 1 59 88
    Zorza Dobrzany - Arkonia Szczecin 0 - 2 1 16 41
    Sparta Gryfice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 2 1 1 39
    Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz 1 - 0 0 62 44
    Kłos Pełczyce - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 0 0 61
    Świt Szczecin - Sęp Brzesko 3 - 1 0 40 40
    Unia Dolice - Stal Lipiany 3 - 1 1 0 76
    Polonia Płoty - Pogoń II Szczecin 0 - 3 1 77 72
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Polonia Płoty 1 - 3 0 0 17
    Pomorzanin Nowogard - Stal Szczecin 0 - 3 0 0 72
    Osadnik Myślibórz - Sparta Gryfice 1 - 3 2 0 61
    Masovia Maszewo - Unia Dolice 2 - 0 1 81 64
    Arkonia Szczecin - Sokół Pyrzyce 0 - 0 0 113 35
    Sęp Brzesko - Kłos Pełczyce 0 - 3 0 0 43
    Stal Lipiany - Zorza Dobrzany 1 - 5 0 58 56
    Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin 4 - 0 1 116 44
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Sęp Brzesko 5 - 1 0 0 20
    Polonia Płoty - Osadnik Myślibórz 5 - 2 0 0 55
    Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard 3 - 2 1 90 61
    Sokół Pyrzyce - Stal Lipiany 2 - 2 1 67 86
    Sparta Gryfice - Arkonia Szczecin 3 - 6 1 0 39
    Świt Szczecin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 6 - 0 2 80 26
    Kłos Pełczyce - Pogoń II Szczecin 1 - 0 0 0 97
    Unia Dolice - Zorza Dobrzany 1 - 2 1 0 87
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Pomorzanin Nowogard - Unia Dolice 0 - 7 1 0 143
    Osadnik Myślibórz - Świt Szczecin 2 - 1 0 70 52
    Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce 2 - 0 1 21 41
    Stal Lipiany - Sparta Gryfice 10 - 1 1 0 54
    Arkonia Szczecin - Polonia Płoty 3 - 2 1 0 21
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 2 - 2 0 0 34
    Sęp Brzesko - Masovia Maszewo 4 - 2 1 78 50
    Pogoń II Szczecin - Stal Szczecin 7 - 1 1 0 51
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 7 - 0 0 0 26
    Świt Szczecin - Arkonia Szczecin 4 - 2 2 65 33
    Masovia Maszewo - Pogoń II Szczecin 3 - 2 1 60 93
    Pomorzanin Nowogard - Sęp Brzesko 1 - 1 0 0 28
    Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz 5 - 0 0 0 55
    Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 2 - 0 1 38 34
    Polonia Płoty - Stal Lipiany 5 - 2 0 0 87
    Sparta Gryfice - Zorza Dobrzany 2 - 1 1 0 163
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Pogoń II Szczecin - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 0 0 84
    Sokół Pyrzyce - Sparta Gryfice 3 - 2 0 0 36
    Osadnik Myślibórz - Stal Szczecin 0 - 7 0 2 59
    Arkonia Szczecin - Kłos Pełczyce 0 - 0 1 0 29
    Stal Lipiany - Świt Szczecin 0 - 0 1 41 27
    Zorza Dobrzany - Polonia Płoty 0 - 1 0 0 48
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Masovia Maszewo 0 - 4 1 119 32
    Sęp Brzesko - Unia Dolice 2 - 2 0 1 77
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 4 - 0 1 0 25
    Pomorzanin Nowogard - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 1 0 0 60
    Sęp Brzesko - Pogoń II Szczecin 0 - 2 0 0 39
    Unia Dolice - Sparta Gryfice 4 - 0 2 1 39
    Polonia Płoty - Sokół Pyrzyce 2 - 0 0 8 35
    Świt Szczecin - Zorza Dobrzany 2 - 1 1 47 42
    Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 1 - 2 0 0 34
    Masovia Maszewo - Osadnik Myślibórz 2 - 1 1 76 62
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Sokół Pyrzyce - Świt Szczecin 0 - 6 2 60 49
    Osadnik Myślibórz - Pomorzanin Nowogard 0 - 3 0 0 60
    Stal Lipiany - Stal Szczecin 1 - 3 0 0 65
    Arkonia Szczecin - Masovia Maszewo 0 - 3 1 52 32
    Zorza Dobrzany - Kłos Pełczyce 2 - 1 0 0 35
    Sparta Gryfice - Polonia Płoty 2 - 3 1 120 150
    Pogoń II Szczecin - Unia Dolice 8 - 0 0 26 56
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sęp Brzesko 3 - 3 0 0 36
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Stal Szczecin 0 - 3 0 0 61
    Osadnik Myślibórz - Sęp Brzesko 3 - 1 1 64 54
    Sparta Gryfice - Świt Szczecin 2 - 1 1 2 79
    Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 1 - 0 0 67 30
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pogoń II Szczecin 3 - 2 2 1 32
    Unia Dolice - Polonia Płoty 3 - 1 2 72 40
    Stal Lipiany - Masovia Maszewo 4 - 1 1 0 38
    Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard 4 - 0 0 0 32
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Sokół Pyrzyce 4 - 0 0 48 48
    Świt Szczecin - Polonia Płoty 5 - 0 1 64 61
    Masovia Maszewo - Zorza Dobrzany 0 - 0 1 59 36
    Pomorzanin Nowogard - Stal Lipiany 0 - 1 1 0 48
    Kłos Pełczyce - Sparta Gryfice 3 - 1 0 0 34
    Pogoń II Szczecin - Osadnik Myślibórz 9 - 0 0 45 95
    Sęp Brzesko - Arkonia Szczecin 0 - 4 0 34 20
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice 1 - 2 2 2 20
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Gryfice - Stal Szczecin 1 - 10 1 39 125
    Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 2 0 0 39
    Polonia Płoty - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 40
    Zorza Dobrzany - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 0 1 46
    Sokół Pyrzyce - Masovia Maszewo 0 - 0 1 51 44
    Arkonia Szczecin - Pogoń II Szczecin 3 - 0 3 0 49
    Unia Dolice - Świt Szczecin 1 - 2 0 60 42
    Stal Lipiany - Sęp Brzesko 1 - 3 2 0 50
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Polonia Płoty 1 - 1 0 38 122
    Pomorzanin Nowogard - Sokół Pyrzyce 0 - 1 0 0 75
    Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 2 - 1 1 46 48
    Osadnik Myślibórz - Unia Dolice 2 - 1 1 86 47
    Kłos Pełczyce - Świt Szczecin 0 - 1 0 54 27
    Pogoń II Szczecin - Stal Lipiany 10 - 1 1 0 54
    Sęp Brzesko - Zorza Dobrzany 0 - 3 0 0 29
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Arkonia Szczecin 0 - 2 0 0 28
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Świt Szczecin - Stal Szczecin 0 - 0 1 61 32
    Polonia Płoty - Masovia Maszewo 1 - 1 1 38 27
    Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 0 52 76
    Zorza Dobrzany - Pogoń II Szczecin 1 - 1 3 122 34
    Arkonia Szczecin - Osadnik Myślibórz 1 - 0 0 9 26
    Sokół Pyrzyce - Sęp Brzesko 1 - 2 0 1 65
    Stal Lipiany - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 0 3 0 19
    Unia Dolice - Kłos Pełczyce 1 - 0 2 17 21
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Kłos Pełczyce 2 - 1 0 21 37
    Sęp Brzesko - Sparta Gryfice 2 - 2 0 2 28
    Arkonia Szczecin - Unia Dolice 0 - 0 1 59 23
    Osadnik Myślibórz - Stal Lipiany 2 - 0 3 60 79
    Masovia Maszewo - Świt Szczecin 2 - 2 2 94 30
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zorza Dobrzany 1 - 4 0 6 28
    Pogoń II Szczecin - Sokół Pyrzyce 2 - 0 0 30 28
    Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty 3 - 1 0 37 37
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Gryfice - Pogoń II Szczecin 2 - 2 0 7 35
    Unia Dolice - Stal Szczecin 0 - 1 2 10 76
    Kłos Pełczyce - Masovia Maszewo 4 - 0 1 31 33
    Polonia Płoty - Sęp Brzesko 3 - 2 0 0 26
    Sokół Pyrzyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 3 0 69 26
    Stal Lipiany - Arkonia Szczecin 0 - 1 0 0 31
    Świt Szczecin - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 0 56 23
    Zorza Dobrzany - Osadnik Myślibórz 1 - 0 2 0 27
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Zorza Dobrzany 2 - 1 0 51 26
    Pomorzanin Nowogard - Kłos Pełczyce 1 - 1 0 0 33
    Masovia Maszewo - Stal Szczecin 1 - 5 1 0 118
    Stal Lipiany - Unia Dolice 2 - 1 1 0 26
    Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 5 - 1 1 0 45
    Pogoń II Szczecin - Polonia Płoty 12 - 0 0 41 50
    Sęp Brzesko - Świt Szczecin 1 - 5 1 37 19
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sparta Gryfice 4 - 2 1 0 79
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    Stal Szczecin - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 0 0 76
    Zorza Dobrzany - Stal Lipiany 4 - 2 0 39 41
    Unia Dolice - Masovia Maszewo 1 - 2 1 0 40
    Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 0 - 0 0 6 24
    Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 2 - 3 2 58 25
    Polonia Płoty - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 7 0 0 44
    Sparta Gryfice - Osadnik Myślibórz 2 - 0 0 6 78
    Sokół Pyrzyce - Arkonia Szczecin 0 - 6 0 0 36
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Unia Dolice 1 - 1 0 19 15
    Arkonia Szczecin - Sparta Gryfice 1 - 1 0 0 24
    Pogoń II Szczecin - Kłos Pełczyce 4 - 0 0 91 20
    Osadnik Myślibórz - Polonia Płoty 2 - 0 1 0 43
    Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 0 - 0 1 63 63
    Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 1 - 0 0 0 38
    Sęp Brzesko - Stal Szczecin 2 - 4 0 0 13
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Świt Szczecin 1 - 0 2 35 39
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 2 0 37
    Masovia Maszewo - Sęp Brzesko 3 - 1 0 35 39
    Stal Szczecin - Pogoń II Szczecin 1 - 2 2 86 30
    Kłos Pełczyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 0 1 31 12
    Świt Szczecin - Osadnik Myślibórz 2 - 0 1 0 23
    Polonia Płoty - Arkonia Szczecin 2 - 5 0 0 12
    Sparta Gryfice - Stal Lipiany 1 - 1 0 10 19
    Sokół Pyrzyce - Zorza Dobrzany 2 - 3 0 0 13
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Zorza Dobrzany - Sparta Gryfice 2 - 0 0 53 28
    Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 2 - 2 0 0 27
    Stal Lipiany - Polonia Płoty 5 - 1 0 0 29
    Arkonia Szczecin - Świt Szczecin 2 - 1 0 26 17
    Sęp Brzesko - Pomorzanin Nowogard 1 - 3 0 0 45
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Stal Szczecin 0 - 6 0 0 29
    Pogoń II Szczecin - Masovia Maszewo 5 - 0 1 94 25
    Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce 1 - 0 0 0 43
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Świt Szczecin - Stal Lipiany 3 - 2 1 10 14
    Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz 7 - 1 2 0 43
    Unia Dolice - Sęp Brzesko 3 - 2 1 0 35
    Pomorzanin Nowogard - Pogoń II Szczecin 1 - 3 0 0 51
    Masovia Maszewo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 6 - 1 1 34 26
    Kłos Pełczyce - Arkonia Szczecin 2 - 3 0 0 10
    Polonia Płoty - Zorza Dobrzany 3 - 6 0 0 17
    Sparta Gryfice - Sokół Pyrzyce 1 - 4 0 0 42
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 0 - 0 1 48 24
    Stal Lipiany - Kłos Pełczyce 2 - 1 0 0 19
    Sparta Gryfice - Unia Dolice 1 - 2 0 0 29
    Sokół Pyrzyce - Polonia Płoty 3 - 1 0 0 13
    Zorza Dobrzany - Świt Szczecin 2 - 0 0 22 10
    Osadnik Myślibórz - Masovia Maszewo 0 - 0 2 87 66
    Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 1 0 32
    Pogoń II Szczecin - Sęp Brzesko 1 - 1 0 39 41
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Unia Dolice - Pogoń II Szczecin 1 - 2 0 0 44
    Sęp Brzesko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 0 0 0 87
    Pomorzanin Nowogard - Osadnik Myślibórz 2 - 2 1 0 170
    Masovia Maszewo - Arkonia Szczecin 1 - 2 0 19 31
    Stal Szczecin - Stal Lipiany 5 - 0 1 0 25
    Kłos Pełczyce - Zorza Dobrzany 2 - 2 0 0 20
    Świt Szczecin - Sokół Pyrzyce 2 - 3 1 23 21
    Polonia Płoty - Sparta Gryfice 4 - 2 0 0 42
     
    top komentarze
    newsy:
    1 » Mimo wysokiego zwycięst »
    mecze:
    32 » Sokół Karlino-Gwardia K »
    19 » Kłos Pełczyce-Ina Nadar »
    18 » Wieża Postomino-Dąb Dęb »
    17 » Derby Karścino-Gryf Dob »
    14 » Dąb Dębno-Jeziorak Szcz »
    13 » Orzeł Wałcz-Flota Świno »
    12 » Orzeł Bierzwnik-KP Draw »
    12 » Morzycko Moryń-Stal Lip »
    12 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ina »
    11 » KP Drawsko Pomorskie-Sa »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 1
    statystyki portalu
    • drużyn: 2956
    • imprez: 131918
    • newsów: 75389
    • użytkowników: 79332
    • komentarzy: 1125485
    • zdjęć: 825725
    • relacji: 39403
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2021 - by ligowiec team
    Polityka Cookies