ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
terminarz - Sparingi 2010/2011
wersja do druku
runda wstępna relacja fotki komentarze
Spójnia Świdwin - Pogoń Szczecin 1 - 12 3 0 26
Gryf Kamień Pomorski - Flota Świnoujście 1 - 4 1 0 4
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 0 - 0 1 0 2
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 0 - 0 2 0 13
Flota Świnoujście - Chojniczanka Chojnice 0 - 3 1 0 3
Intermarche-Rega Trzebiatów - Flota Świnoujście 0 - 0 2 0 26
Vimobilia Będzino - Saturn Mielno 3 - 5 0 0 1
Pogoń Women Szczecin - Unia Racibórz 3 - 2 2 0 2
Świt Szczecin - Świt Piotrowo 1 - 1 0 0 0
Świt Szczecin - Lech Poznań 1 - 1 0 0 0
Pogoń Szczecin - Chojniczanka Chojnice 4 - 0 0 43 2
Flota Świnoujście - Stilon Gorzów Wlkp. 0 - 1 1 0 2
Pogoń Szczecin - Victoria 95 Przecław 10 - 0 1 104 13
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 4 - 6 0 0 1
Hansa Rostock - Flota Świnoujście 0 - 0 1 0 3
Astra Ustronie Morskie - Pałuczanka Żnin 6 - 2 0 0 0
Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 0 - 3 0 0 3
Pogoń Women Szczecin - Unia Racibórz 0 - 5 2 69 3
Świt Szczecin - Wicher Przelewice 1 - 1 0 0 0
FC Chemnitzer - Flota Świnoujście 2 - 2 1 0 2
Tur Turek - Pogoń Barlinek 1 - 0 1 0 3
Dąb Dębno - Polonia Słubice 3 - 0 1 0 7
Ina Recz - Grom Giżyno 5 - 1 0 0 1
Drawa Drawsko Pom. - Błękitni Stargard 3 - 3 0 0 2
Astra Ustronie Morskie - Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 1 0 3
Pogoń Women Szczecin - Śląsk Wrocław 0 - 4 1 0 0
Piast Chociwel - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 5 0 0 1
Ina Recz - Kłos Pełczyce 3 - 3 0 0 0
Dynamo Drezno - Flota Świnoujście 4 - 3 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni Stargard 4 - 4 1 0 15
Eintracht Brunszwik - Flota Świnoujście 2 - 1 1 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Icon FC 1 - 0 1 0 0
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0 - 0 0 0 3
Drawa Drawsko Pom. - Masovia Maszewo 4 - 2 1 15 2
Pionier Żarnowo - Mewa Resko 1 - 2 0 0 0
Stal Lipiany - Odra Chojna 3 - 1 1 36 6
Błonie Barwice - Głaz Tychowo 5 - 4 0 0 0
Światowid Łobez - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 2 0 0 14
Darłovia Darłowo - Karol Pęplino 4 - 1 0 0 0
Dąb Dębno - Pogoń Świebodzin 2 - 1 2 0 1
Iskra Banie - Odrzanka Radziszewo 1 - 2 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Gwardia Koszalin 5 - 5 0 0 2
Unia Stargard - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 2 0 0 1
Polonia Płoty - Lech Czaplinek 5 - 3 0 0 0
Korona Stuchowo - Bałtyk Międzywodzie 6 - 3 0 0 0
Sarmata Dobra - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 1 0 19
Koral Mostkowo - Wicher Przelewice 2 - 7 0 0 0
Osadnik Myślibórz - GKS Golenice 4 - 6 0 0 2
Unia Swochowo - Arkonia Szczecin 3 - 3 1 0 1
Zootechnik Kołbacz - Znicz Niedźwiedź 2 - 0 0 25 0
Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 6 - 1 0 0 0
Astra Ustronie Morskie - Gwardia Koszalin 5 - 5 0 0 0
Kotwica Kórnik - Victoria 95 Przecław 0 - 2 1 0 0
Saturn Mielno - Fala ABFrost Gąski 6 - 2 0 0 0
Pogoń Barlinek - Czarni Browar Witnica 2 - 1 1 0 7
Gwardia Koszalin - Iskra Białogard 5 - 1 0 0 2
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bałtyk Koszalin 3 - 4 1 0 6
Błękitni Stargard - Energetyk Gryfino 1 - 3 0 0 1
OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty 0 - 7 1 0 8
Ina Recz - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 1 0 0 0
Masovia Maszewo - Gryf Kamień Pomorski 4 - 6 1 30 1
Chemik Police - Ina Goleniów 2 - 1 1 68 25
Dąb Dębno - Celuloza Kostrzyn n/O 2 - 3 1 0 10
Błonie Barwice - Czarni Czarne 1 - 1 2 9 3
Stal Lipiany - Pogoń Barlinek 1 - 0 0 50 3
Odra Chojna - Hetman Grzybno 6 - 2 1 0 1
Pogoń Połczyn Zdrój - Astra Ustronie Morskie 2 - 3 1 0 0
Zorza Dobrzany - Drawa Drawsko Pom. 4 - 3 1 0 3
Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe 10 - 0 1 0 6
Darłovia Darłowo - Arkadia Malechowo 2 - 1 0 0 1
FSV Bentwisch - Flota Świnoujście 1 - 9 1 0 0
Olimp Złocieniec - Sparta Węgorzyno 8 - 3 1 0 4
Saturn Mielno - Vimobilia Będzino 5 - 2 0 0 0
Rybak Trzebież - Arkonia Szczecin 5 - 2 2 0 7
Zorza Dobrzany - Hutnik Szczecin 4 - 2 0 0 0
Darłovia Darłowo - GKS Manowo 4 - 7 0 0 0
Polonia Płoty - KS Raszyn 1 - 5 1 0 3
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 0 0 0
Dąb Dębno - Błękitni Lubno 1 - 0 2 0 21
Flota Świnoujście - Górnik Zabrze 0 - 1 1 0 2
Hetman Grzybno - Grot Gardno 4 - 1 1 0 26
LZS Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 4 - 4 1 0 1
Bałtyk Koszalin - Czarni Czarne 6 - 2 1 0 8
Chemik Police - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 1 47 28
Stal Lipiany - Wicher Przelewice 2 - 3 0 0 0
Dąb Dębno - Łucznik Strzelce Kraj. 1 - 0 0 0 5
Pogoń Barlinek - Orzeł Międzyrzecz 6 - 2 1 0 10
Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 2 - 1 1 8 1
Wiarus Żółtnica - Głaz Tychowo 5 - 4 0 0 0
Olimpia Nowogard - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 3 0 0 0
Orzeł Łoźnica - Bałtyk Międzywodzie 4 - 0 0 0 0
Świt Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 1 - 4 0 0 5
Bizon Cerkwica - Mewa Resko 1 - 2 1 0 10
Masovia Maszewo - Sęp Brzesko 2 - 0 1 15 2
Ina Recz - Pomorzanin Krąpiel 3 - 0 0 24 0
Arkonia Szczecin - Wicher Reptowo 7 - 0 1 0 3
Chrobry Boleszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 12 - 2 0 0 0
Bałtyk Gostyń - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 3 0 0 0
Pogoń Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. 3 - 0 3 9 24
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 3 - 3 1 0 3
Wicher Brojce - Orzeł Prusinowo 2 - 1 1 0 4
Pomorzanin Nowogard - Promień Mosty 1 - 2 0 0 1
Ina Ińsko - WODR Barzkowice 2 - 1 1 0 4
Olimpia Troszyn - Olimpia Smolnica 3 - 4 0 0 0
Błękitni Stargard - Sarmata Dobra 4 - 2 1 0 37
Morzycko Moryń - GKS Golenice 4 - 3 1 0 1
Nemeton Strzekęcino - Grom Świelino 4 - 4 0 0 0
Korona Raduń - Zorza Rolewice 3 - 4 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Ina Goleniów 2 - 2 3 31 7
Ogniwo Babinek - Blau-Weiss Gartz 2 - 11 0 0 0
Witniczanka Witnica - Korona Klępicz 13 - 0 0 0 2
Orkan Dalewo - Sokół Sokoliniec 5 - 3 1 0 5
Derby Ulikowo - Orzeł Pęzino 2 - 7 0 0 0
Olimp Złocieniec - Światowid Łobez 2 - 0 0 0 8
Saturn Mielno - Sokół Karlino 0 - 0 0 0 1
Sokół Pyrzyce - Iskra Banie 3 - 3 1 24 0
Orzeł Mrzeżyno - Korona Stuchowo 1 - 1 0 0 1
Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin 1 - 4 0 0 0
Victoria Sianów - Gwardia Koszalin 5 - 7 1 0 1
Gwardia Koszalin - Krajna Sępólno Krajeńskie 0 - 0 1 0 3
Iskra Białogard - Lech Czaplinek 4 - 2 0 0 0
Energetyk Gryfino - Odra Chojna 4 - 1 0 0 0
Rybak Trzebież - Tanowia Tanowo 0 - 2 2 0 0
Pogoń Barlinek - Bałtyk Koszalin 0 - 4 2 0 38
Saturn Mielno - Gwardia Koszalin JS 4 - 2 0 0 0
Błonie Barwice - GKS Bełchatów ME 0 - 1 1 21 2
Zefir Wyszewo - Grom Świelino 3 - 0 0 0 1
Olimpia Smolnica - Olimpia Troszyn 9 - 3 0 0 2
Błękitni Stargard - Masovia Maszewo 5 - 1 1 25 7
Gryf Kamień Pomorski - Wicher Brojce 2 - 0 1 0 3
Sława Sławno - Jantar Ustka 3 - 6 1 0 6
Energetyk Gryfino - Zootechnik Kołbacz 4 - 3 0 0 2
Światowid Łobez - Iskra Golczewo 1 - 0 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - GKS Bełchatów ME 1 - 1 0 3 0
Vineta Wolin - Ina Goleniów 0 - 2 1 0 1
Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 1 - 0 1 10 0
Ilanka Rzepin - Dąb Dębno 2 - 0 1 17 0
Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno 4 - 2 1 0 11
Hutnik Szczecin - Pomorzanin Nowogard 5 - 1 0 0 3
Mechanik Bobolice - Głaz Tychowo 6 - 6 0 0 2
Błękitni Dobiegniew - Stal Lipiany 6 - 0 0 0 0
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 7 - 1 0 0 2
Promień Mosty - Dąb Dębice 3 - 0 0 0 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wielim Szczecinek 0 - 4 1 0 0
Unia Stargard - Jedność Przewłoki 4 - 2 0 0 0
Chemik Police - Arkonia Szczecin 3 - 0 1 41 15
LZS Błękitni Trzygłów - Mewa Resko 1 - 4 0 0 0
Darłovia Darłowo - Victoria Sianów 1 - 3 0 0 0
Orzeł Łoźnica - Unia Stargard 3 - 3 0 0 1
Hutnik II Szczecin - Vielgovia Szczecin 4 - 5 0 0 1
Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów 4 - 4 1 0 0
Gwardia Koszalin - Koral Dębnica 2 - 2 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 3 0 0 0
Victoria Słupsk - Płomień Jeżyczki 3 - 10 1 0 0
Iskra Warszyn - Trojan Strąpie 3 - 6 0 0 4
Kotwica Kołobrzeg - Leśnik Margonin 13 - 1 1 0 10
Ina Recz - Meprozet Stare Kurowo 2 - 6 0 12 1
Sarmata Dobra - Masovia Maszewo 3 - 5 2 29 14
MKP Szczecinek - Głaz Tychowo 1 - 6 0 0 0
Sława Sławno - Karol Pęplino 1 - 2 0 0 1
Błękitni Lubno - Osadnik Myślibórz 3 - 1 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 2 3 0 5
Dąb Dębno - Czarni Browar Witnica 6 - 1 1 0 2
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 0 - 3 2 0 32
Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino 2 - 2 0 0 0
Iskra Białogard - Olimp Złocieniec 1 - 2 0 0 3
Gwardia Koszalin - Mechanik Bobolice 5 - 2 1 0 6
Unia Swochowo - Energetyk Gryfino 3 - 2 0 0 1
Arkadia Malechowo - GKS Manowo 0 - 0 0 0 1
Stal Lipiany - Sęp Brzesko 3 - 3 1 40 1
Zryw Kołbaskowo - Ehrle Dobra 2 - 3 1 0 0
Błękitni Stargard - Kluczevia Stargard 5 - 3 1 0 19
Drawa Drawsko Pom. - Koral Dębnica 2 - 1 0 0 0
Błonie Barwice - Piast Człuchów 3 - 0 1 7 5
Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 0 - 2 1 0 5
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 3 - 1 0 26 1
Orzeł Łoźnica - Ina Goleniów 0 - 1 1 9 0
Orzeł Pęzino - Znicz Niedźwiedź 3 - 4 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Dąb Dębice 2 - 5 1 0 0
Świt Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 1 0 8
Radowia Radowo Małe - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 0 0 3
Promień Mosty - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 1 0 0 0
Victoria 95 Przecław - Arkonia Szczecin 0 - 4 1 0 3
Odrzanka Radziszewo - Zootechnik Kołbacz 1 - 5 0 0 0
WODR Barzkowice - Jedność Przewłoki 3 - 1 2 0 0
Iskra Warszyn - Koral Mostkowo 2 - 1 0 0 3
Hutnik Szczecin - Odra Chojna 3 - 1 0 40 0
Bizon Cerkwica - Piast Drzonowo 1 - 3 2 0 12
OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska 13 - 7 0 0 1
Olympic Warszkowo - Wieża Postomino 1 - 11 0 0 0
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 1 - 6 1 44 25
Ogniwo Babinek - Piast Piaseczno 3 - 1 0 0 0
Iskra Warszyn - Gwiazda Żalęcino 2 - 1 0 0 1
Sokół Karlino - Mechanik Bobolice 6 - 2 0 0 1
Witniczanka Witnica - Odra II Chojna 5 - 4 0 0 0
Rolpol Chlebowo - Ogniwo Dzwonowo 8 - 3 0 0 1
Derby Ulikowo - Ina Stargard 8 - 0 1 15 17
Ina Nadarzyn - Gavia Choszczno 5 - 4 1 0 26
Iskra Banie - Wicher Przelewice 2 - 6 0 0 3
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 4 - 6 0 0 0
Morzycko Moryń - Iskierka Szczecin 6 - 1 0 42 1
Unia Stargard - Znicz Niedźwiedź 2 - 2 0 0 0
Lech Czaplinek - Wielim Szczecinek 1 - 1 1 0 0
Jeziorak Szczecin - Vielgovia Szczecin 7 - 1 0 0 0
Darłovia Darłowo - Ceramika Opoczno 8 - 0 0 0 0
Zryw Kretomino - Saturn Mielno 2 - 4 0 0 1
Nemeton Strzekęcino - Graf Bukówko 2 - 2 0 0 0
Chemik Police - Pogoń Szczecin 0 - 3 1 37 6
Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 1 0 0 0
Lech Czaplinek - GKS Bełchatów ME 0 - 1 0 0 0
Mechanik Bobolice - Zefir Wyszewo 5 - 1 0 0 0
Victoria 95 Przecław - Odra Chojna 2 - 1 0 0 0
Sandra Spa Pogoń Szczecin - GSPR Gorzów Wlkp. 21 - 47 1 0 0
Witniczanka Witnica - Odra II Chojna 4 - 0 1 0 0
Sandra Spa Pogoń Szczecin - GSPR Gorzów Wlkp. 18 - 30 1 0 0
Sława Sławno - Prawobrzeże Szczecin 5 - 1 1 0 6
Drawa Drawsko Pom. - GKS Bełchatów ME 4 - 1 1 0 1
Hutnik Szczecin - Błękitni Stargard 3 - 2 2 6 14
Pogoń Szczecin - Iskierka Szczecin 3 - 2 0 0 0
Energetyk Gryfino - Odrzanka Radziszewo 4 - 1 0 0 0
Światowid Łobez - Ina Goleniów 1 - 1 1 15 19
Morzycko Moryń - Jeziorak Szczecin 2 - 2 1 0 0
Unia Stargard - Vielgovia Szczecin 1 - 5 0 0 0
Gwardia Koszalin - Jantar Ustka 2 - 3 0 0 0
Ina Recz - Zorza Dobrzany 5 - 3 0 20 0
Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 3 - 4 0 20 2
Pomorzanin Nowogard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Nielba II Wągrowiec 1 - 1 1 0 0
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 4 - 2 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Grot Gardno 7 - 1 1 0 1
Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 6 - 0 1 26 0
Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe 5 - 6 0 0 8
Orzeł Pęzino - Orkan Suchań 8 - 2 0 0 0
Saturn Mielno - Vimobilia Będzino 6 - 3 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Olimpia Nowogard 2 - 1 1 0 0
Nemeton Strzekęcino - Grot Bonin 15 - 1 1 0 3
Leśnik Kliniska - Pommern Löcknitz 2 - 7 1 0 0
Iskra Lutówko - Trojan Strąpie 0 - 4 0 0 0
Ogniwo Babinek - Błękit Pniewo 6 - 4 0 0 0
Piast Chociwel - Klon Krzęcin 5 - 1 0 0 0
Bizon Cerkwica - Wrzos Wrzosowo 2 - 1 1 0 1
Ina Ińsko - Sparta Węgorzyno 5 - 2 0 0 0
Pogoń '04 Szczecin - RT Trans 25 - 4 1 0 2
Zorza Dobrzany - Ina Goleniów 1 - 0 1 17 7
Mechanik Bobolice - Hubertus Biały Bór 6 - 0 0 0 0
Hutnik II Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 4 0 0 0
Sparta Gryfice - Sparta Gryfice 4 - 1 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Olimpia Nowogard 2 - 1 0 0 0
Orzeł Trzcinna - Inter Zdrój 0 - 7 0 0 0
Gryf Kamień Pomorski - Kotwica Kołobrzeg 1 - 4 1 0 3
FC Schwedt 02 - Odra Chojna 0 - 2 1 0 16
Polonia Płoty - Olimpia Nowogard 10 - 5 0 0 1
Sokół Pyrzyce - Victoria 95 Przecław 0 - 6 1 0 2
Osadnik Myślibórz - Warta Gorzów Wlkp. 4 - 1 0 0 1
Fala Międzyzdroje - Piast Karsko 3 - 2 1 0 1
Gryf Kamień Pomorski - Kotwica Kołobrzeg 1 - 4 0 0 0
Świt Szczecin - Pogoń Barlinek 2 - 1 1 20 37
Błękitni Stargard - Chemik Police 1 - 0 1 49 4
Mewa Resko - Światowid Łobez 0 - 5 0 0 3
Dąb Dębno - Meprozet Stare Kurowo 5 - 0 1 0 10
Drawa Drawsko Pom. - Czarni Czarne 4 - 1 0 0 1
Masovia Maszewo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 5 0 18 3
Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów 0 - 1 1 0 0
Iskra Warszyn - Błękitni Sarnik 2 - 0 1 0 1
Wicher Przelewice - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 4 1 0 3
Zootechnik Kołbacz - Arkonia Szczecin 1 - 1 1 0 2
Sława Sławno - SwePol Link Bruskowo Wielkie 4 - 3 0 0 0
Orzeł Prusinowo - Sparta Gryfice 3 - 2 1 0 2
Sarmata Dobra - Ina Ińsko 7 - 0 1 0 2
Kłos II Pełczyce - Sokół Granowo 6 - 5 1 0 7
Iskra Golczewo - Korona Stuchowo 3 - 1 1 0 1
Hutnik Szczecin - Sęp Brzesko 9 - 0 0 0 3
Astra Ustronie Morskie - Bizon Cerkwica 6 - 0 1 0 2
Błękit Pniewo - Grot Gardno 8 - 2 0 0 0
Gryf Objezierze - Gavia Choszczno 8 - 3 0 0 4
Odra Czelin - Olimpia Smolnica 5 - 9 1 0 3
Dąbrovia Stara Dąbrowa - WODR Barzkowice 3 - 5 1 0 1
Derby Ulikowo - Zorza Tychowo 1 - 2 0 0 0
Spójnia Renice - Orzeł Trzcinna 1 - 7 0 0 2
Dąb Dębice - OKS Center MD Goleniów 0 - 4 1 0 3
OKS Center MD Goleniów - Dąb Dębice 4 - 0 1 0 0
Rolpol Chlebowo - Czarni Marianowo 1 - 3 0 0 0
Błękitni Stargard - Ina Ińsko 2 - 4 0 0 0
Vineta Wolin - Jeziorak Szczecin 6 - 1 0 0 0
Korona Raduń - Vitkowia Witkowo 6 - 3 0 0 0
Sparta Skalin - Pomorzanin Krąpiel 3 - 6 0 0 0
Iskra Banie - Energetyk Gryfino 2 - 4 0 0 2
Pomorzanin Cychry - Sokół Różańsko 5 - 5 0 0 2
Spartakus Rychnów - Trojan Strąpie 1 - 5 1 0 0
Witniczanka Witnica - Sokół Przyjezierze 2 - 2 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Ogniwo Babinek 4 - 4 0 0 0
Hutnik II Szczecin - Znicz Niedźwiedź 2 - 2 0 0 0
Morzycko Moryń - Czcibor Cedynia 2 - 2 0 0 0
Unia Stargard - Leśnik Kliniska 3 - 2 0 0 0
Sandra Spa Pogoń Szczecin - GSPR Gorzów Wlkp. 24 - 29 1 0 0
Pogoń II Szczecin - Stal Szczecin 1 - 3 1 0 1
MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 0 - 3 1 0 2
Polska U19 - Szwecja U-19 1 - 3 2 0 7
Pogoń Szczecin - Energetyk Gryfino 5 - 1 1 54 6
Drawa Drawsko Pom. - Ina Ińsko 7 - 2 0 0 2
Pogoń Szczecin - Arkonia Szczecin 0 - 0 0 0 0
Chrobry Boleszkowice - Osadnik Myślibórz 0 - 0 0 0 0
Iskra Golczewo - Sowianka Sowno 6 - 2 1 0 5
Dąb Dębice - Radowia Radowo Małe 3 - 3 0 0 5
Polonia Płoty - Bizon Cerkwica 8 - 4 1 0 7
Wielim Szczecinek - Czarni Czarne 4 - 1 1 0 0
Hutnik Szczecin - Masovia Maszewo 2 - 2 0 90 5
Drawa Drawsko Pom. - Sparta Węgorzyno 8 - 1 0 0 2
Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo 1 - 6 0 0 0
Polska - Kamerun 0 - 3 15 289 181
Pogoń '04 Szczecin - Net-Line Futsal Team 11 - 1 1 0 1
Polska U19 - Szwecja U-19 0 - 2 2 39 5
Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Grzędzice 1 - 2 0 0 0
Ogniwo Babinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 1 0 0 0
Zorza Marwice - Orzeł Trzcinna 3 - 4 0 4 1
Masovia Maszewo - Dąb Dębice 1 - 2 0 0 1
Komarex Komarowo - OKS Center MD Goleniów 1 - 4 0 0 0
Czarni Marianowo - Unia Stargard 1 - 0 0 0 1
Polonia Giżyn - Trojan Strąpie 2 - 2 0 0 0
Iskra Banie - Ogniwo Babinek 3 - 4 0 0 0
Dąb Dębice - Iskra Golczewo 1 - 5 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Spójnia Świdwin 3 - 0 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Zieloni Wyszobór 8 - 0 1 0 13
Gavia Choszczno - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 0 1 0 3
Płomień Pobłocie Wielkie - Bizon Cerkwica 1 - 6 1 0 3
Studnica Przytocko - Płomień Jeżyczki 1 - 4 2 0 0
Iskra Warszyn - Kłos II Pełczyce 4 - 3 0 0 0
Hafen Rostock - Olimpia Szczecin 4 - 1 1 0 0
Rybak Trzebież - Tanowia Tanowo 2 - 7 0 0 1
Olimpia Nowogard - OKS Center MD Goleniów 5 - 3 0 0 0
Olimpia Smolnica - Sokół Różańsko 4 - 4 0 0 0
Derby Ulikowo - Huragan Wierzchosław 3 - 3 0 0 0
Ogniwo Babinek - Iskra Banie 3 - 3 0 0 0
Orzeł Trzcinna - Piast Karsko 1 - 7 0 0 0
Rolpol Chlebowo - Leśnik Kliniska 7 - 2 0 0 6
Pomorzanin Cychry - Korona Klępicz 3 - 4 0 0 3
Błękit Pniewo - Czarni Fiege Lubanowo 5 - 1 0 0 0
Orzeł Pęzino - Korona Raduń 5 - 3 0 0 0
Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole 2 - 6 0 0 0
Błękitni Białęgi - Sokół Przyjezierze 4 - 7 0 0 0
Bałtyk Międzywodzie - Bałtyk Gostyń 3 - 4 1 0 6
Gryf Nowielin - Błyskawica Kluki 4 - 3 0 0 3
WODR Barzkowice - Znicz Niedźwiedź 1 - 3 0 0 2
Gwiazda Żalęcino - Unia Stargard 1 - 10 0 0 0
Czarni Marianowo - Vielgovia Szczecin 1 - 1 0 0 0
Kotwica II Kołobrzeg - Mewa Resko 1 - 2 0 0 0
Energetyk Gryfino - Hetman Grzybno 1 - 3 1 0 0
Zryw Kołbaskowo - Bałtyk Międzywodzie 5 - 2 1 0 0
Tanowia Tanowo - Bałtyk Międzywodzie 1 - 1 1 0 4
Pogoń Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 - 2 0 47 0
Hutnik Szczecin - Chemik Police 1 - 3 1 33 17
Pogoń '04 Szczecin - JS Team 7 - 6 2 0 0
Dąb Dębice - Masovia Maszewo 4 - 2 0 0 0
Kłos II Pełczyce - Pionier Zwierzyn 8 - 3 1 0 4
Bonus Rzepnowo - Gryf Nowielin 5 - 2 0 0 6
Spartakus Rychnów - Orzeł Trzcinna 3 - 2 0 0 0
Derby Ulikowo - Orkan Dalewo 5 - 2 0 0 0
Goplana Żabów - Gryf Sulimierz 4 - 1 0 0 0
Pogoń '04 Szczecin - Pomorzanin II Nowogard 3 - 5 2 0 0
Tanowia Tanowo - Wołczkowo-Bezrzecze 5 - 1 0 0 1
Pogoń '04 Szczecin - Pomorzanin II Nowogard 2 - 2 2 0 0
Pomorzanin Nowogard - Olimpia Nowogard 4 - 0 0 0 0
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 5 - 1 1 0 0
Grupa Azoty Chemik Police - APS Rumia 3 - 1 2 45 5
Grupa Azoty Chemik Police - Enea PTPS Piła 3 - 1 2 0 0
Pogoń '04 Szczecin - Red Devils Chojnice 3 - 8 2 0 1
TPH Polkowice - Pogoń '04 Szczecin 3 - 3 1 0 2
Sandra Spa Pogoń Szczecin - HSV Insel Usedom 27 - 28 1 49 3
Zootechnik Kołbacz - Ina Goleniów 3 - 0 1 0 9
Chemik Police - Victoria 95 Przecław 1 - 0 1 0 0
Pogoń Women Szczecin - Polska 0 - 9 2 0 8
Victoria 95 Przecław - Arkonia Szczecin 4 - 1 1 0 4
Masovia Maszewo - Dąb Dębice 6 - 1 0 0 0
Olimp Złocieniec - Kolejarz Wierzchowo 5 - 2 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Orzeł Mrzeżyno 0 - 1 0 0 0
Korona Klępicz - Olimpia Smolnica 4 - 0 0 0 1
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 3 - 2 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 2 - 1 1 0 12
Błękitni Stargard - Chemik Police 2 - 0 1 40 6
Unia Stargard - Dąb Dębice 3 - 4 0 0 0
Hutnik Szczecin - Ogniwo Babinek 6 - 0 0 0 1
Drawa Drawsko Pom. - Stal Lipiany 1 - 2 1 0 20
Pogoń Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 2 1 0 34
Ina Ińsko - Hutnik Szczecin 4 - 1 1 0 3
Pogoń Szczecin U17 - Unia Dolice 1 - 3 1 0 0
Świt Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 1 1 0 2
AZS Radex Szczecin - PGE Spójnia Stargard 81 - 83 1 0 1
Flota Świnoujście - Światowid Łobez 7 - 0 1 0 5
Hutnik Szczecin - Sokół Pyrzyce 5 - 0 0 0 0
PGE Spójnia Stargard - AZS Radex Szczecin 71 - 69 1 0 0
Promień Mosty - Iskierka Szczecin 4 - 0 1 0 1
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 2 - 5 0 0 0
Lechia Gdańsk - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 0 0 0
Flota Świnoujście - Vineta Wolin 3 - 0 1 0 2
Masovia Maszewo - Promień Mosty 1 - 2 1 0 3
Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Przybiernów 4 - 2 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Wicher Przelewice 5 - 0 1 13 3
Polonia Płoty - Lechia Gdańsk ME 0 - 3 0 0 0
Sparta Gryfice - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 5 1 0 35
Gwardia Koszalin - Astra Ustronie Morskie 2 - 3 1 0 0
Flota Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 5 - 2 1 0 0
Polonia Płoty - Sowianka Sowno 1 - 4 0 0 0
Ehrle Dobra - Ina Ińsko 3 - 2 1 0 1
Bałtyk Koszalin - Sława Sławno 5 - 0 1 0 0
MKP Szczecinek - Głaz Tychowo 6 - 1 0 0 0
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1 - 6 1 0 7
Błękitni Stargard - Pogoń Barlinek 0 - 0 1 0 13
Ina Goleniów JS - Unia Dolice 0 - 0 0 0 0
Chemik Police - Piast Chociwel 1 - 0 1 34 1
Ina Goleniów - Sparta Gryfice 5 - 0 0 0 0
Flota Świnoujście - Lechia Gdańsk 0 - 1 1 0 17
Dąb Dębno - Błękitni Lubno 0 - 2 2 0 15
Polonia Płoty - Pomorze Potęgowo 2 - 2 0 0 0
Promień Mosty - Sarmata Dobra 0 - 3 0 0 0
Hutnik Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 4 - 0 0 0 0
Masovia Maszewo - Pomorzanin Przybiernów 0 - 6 0 0 1
Płomień Myślino - Żaki 94 Kołobrzeg 4 - 4 0 0 0
Sęp Brzesko - Wicher Przelewice 4 - 3 0 0 1
Derby Ulikowo - Ina Stargard 11 - 2 1 0 16
Pogoń Women Szczecin - Unia Racibórz 0 - 4 3 0 0
Korona Klępicz - Rurzyca Nawodna 4 - 3 0 0 2
Chemik II Police - SALOS II Szczecin 1 - 10 0 0 0
Olimpia Szczecin - Unia Racibórz 0 - 5 1 0 0
Flota Świnoujście - Pogoń Barlinek 2 - 0 1 0 2
Pogoń Szczecin - Dąb Dębno 4 - 0 1 0 15
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 5 - 0 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1 - 1 2 0 3
Sparta Gryfice - Pomorze Potęgowo 1 - 1 2 0 14
Hutnik II Szczecin - Vielgovia Szczecin 1 - 0 0 0 2
Korona Stuchowo - Gryf Kamień Pomorski 0 - 8 0 0 0
Stal Lipiany - Błękitni Lubno 1 - 1 1 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pomorzanin Przybiernów 2 - 2 1 0 0
Arkonia Szczecin - Pogoń Barlinek 1 - 4 0 0 4
Błękitni Stargard - Pogoń Szczecin 4 - 4 2 0 50
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 1 - 2 1 0 8
Ina Goleniów - Unia Dolice 8 - 1 2 0 7
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 1 0 0
Wicher Przelewice - Stal II Szczecin 1 - 5 0 0 0
Sarmata Dobra - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 2 0 14
Promień Mosty - Olimpia Nowogard 11 - 5 0 0 1
Światowid Łobez - Piast Chociwel 2 - 5 0 0 3
Grot Gardno - Kasta Szczecin-Majowe 8 - 7 0 0 0
GKS Manowo - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 4 1 15 8
Polonia Płoty - LZS Błękitni Trzygłów 1 - 2 1 0 4
Masovia Maszewo - Ina Ińsko 5 - 3 0 0 0
Hutnik Szczecin - Zorza Dobrzany 5 - 2 0 0 0
Chemik Police - Intermarche-Rega Trzebiatów 8 - 3 2 0 40
Jeziorak Szczecin - Sparta Gryfice 7 - 0 1 0 19
Iskierka Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 2 0 0 0
Arkadia II Malechowo - Grom Świelino 1 - 4 0 0 0
Flota Świnoujście - Gryf Wejherowo 3 - 1 1 0 3
Victoria 95 Przecław - Pogoń II Szczecin 0 - 1 0 0 2
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wicher Brojce 7 - 4 0 0 1
Polonia Płoty - Masovia Maszewo 3 - 4 0 0 0
Błonie Barwice - Głaz Tychowo 6 - 1 1 0 2
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Szczecin 0 - 0 2 0 7
Błękitni Stargard - Zorza Dobrzany 7 - 0 1 0 10
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Szczecin 2 - 1 1 0 1
Ina Goleniów - Zootechnik Kołbacz 8 - 1 1 0 5
Drawa Drawsko Pom. - Pogoń Barlinek 2 - 1 0 0 3
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Stal Lipiany 3 - 2 0 0 0
Ehrle Dobra - Tanowia Tanowo 1 - 4 2 0 9
Chemik Police - Ruch Chorzów ME 5 - 1 1 0 11
Hutnik Szczecin - Arkonia Szczecin 2 - 0 0 0 0
Pogoń Szczecin - Chemik Police 2 - 0 2 28 10
Celuloza Kostrzyn n/O - Pogoń Barlinek 1 - 5 0 0 23
Sarmata Dobra - Sokół Pyrzyce 3 - 5 0 0 1
Bizon Cerkwica - Piast Drzonowo 2 - 4 0 0 1
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 6 - 2 1 0 3
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Arkonia Szczecin 1 - 1 0 0 1
Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk 1 - 4 1 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Zorza Dobrzany 0 - 1 0 0 0
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 2 - 3 1 0 13
Unia Dolice - Pomorzanin Przybiernów 1 - 1 1 0 8
Światowid Łobez - Błękitni II Stargard 0 - 2 0 0 1
Flota Świnoujście - Lech Poznań ME 4 - 2 0 0 1
Energetyk Gryfino - Ina Goleniów 6 - 1 1 0 13
Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo 2 - 2 0 0 0
Klon Krzęcin - Orzeł Bierzwnik 6 - 1 1 0 1
Polonia Płoty - Piast Chociwel 1 - 1 0 0 0
Świt Szczecin - Vineta Wolin 3 - 2 1 0 0
Orzeł Łubowo - Akademia MKP Szczecinek 0 - 3 0 0 0
Dąb Dębno - Pogoń Świebodzin 7 - 2 2 0 12
Ina Ińsko - Spójnia Świdwin 3 - 2 0 0 0
Energetyk Gryfino - Wicher Przelewice 2 - 3 0 0 0
Zootechnik Kołbacz - Grot Gardno 3 - 2 0 0 0
Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 - 0 0 0 0
Sowianka Sowno - Iskra Golczewo 1 - 3 0 0 0
GKS Manowo - Głaz Tychowo 5 - 2 0 11 0
Stal Lipiany - Odra Chojna 2 - 6 0 0 0
Grom Świelino - Arkadia Malechowo 2 - 6 0 0 0
Ehrle Dobra - Odrzanka Radziszewo 2 - 2 1 0 2
Gwardia Koszalin - MKP Szczecinek 6 - 5 1 0 2
Intermarche-Rega Trzebiatów - LZS Błękitni Trzygłów 6 - 2 1 0 4
Czarni Fiege Lubanowo - Czarni Czarnówko 4 - 0 0 0 0
Lech Czaplinek - Sokół Karlino 4 - 1 1 0 5
Iskierka Szczecin - Znicz Niedźwiedź 15 - 0 0 0 0
Unia Swochowo - Zootechnik Kołbacz 5 - 2 0 0 1
Kasta Szczecin-Majowe - Polonia Giżyn 3 - 5 0 0 2
Zorza Tychowo - Derby Ulikowo 5 - 5 1 0 7
Zieloni Wyszobór - Spójnia Świdwin 4 - 16 0 0 1
Piast Drzonowo - Płomień Myślino 2 - 3 0 1 2
Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin 1 - 3 0 19 3
Dąb Dębice - Płomień Lisowo 0 - 0 1 0 3
Olimpia Szczecin - Sportis KKP Bydgoszcz 0 - 2 2 0 2
Bizon Cerkwica - Rasel Dygowo 2 - 5 0 0 2
Pogoń Women Szczecin - Sportis KKP Bydgoszcz 3 - 1 2 0 1
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 0 - 3 0 0 0
Bałtyk Międzywodzie - Tanowia Tanowo 1 - 1 2 0 4
Flota Świnoujście - Chemik Police 6 - 0 0 0 1
Bałtyk Międzywodzie - Tanowia Tanowo 1 - 1 0 0 0
Bałtyk Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 - 0 1 0 15
Energetyk Gryfino - Stal Szczecin 1 - 3 1 0 4
KS Tymbark - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 0 0 0
Pogoń Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 4 - 1 0 0 0
Pogoń Szczecin - Pogoń Barlinek 2 - 1 0 0 15
Promień Mosty - Dąb Dębice 6 - 1 0 0 0
Błonie Barwice - Czarni Czarne 1 - 4 0 0 1
Ina Ińsko - Drawa Drawsko Pom. 2 - 7 1 0 2
Korona Raduń - Kolejarz Wierzchowo 2 - 2 0 0 0
Masovia Maszewo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 5 0 0 0
Sowianka Sowno - Mewa Resko 1 - 2 0 0 0
Hutnik Szczecin - Ruch Chorzów ME 2 - 2 0 28 1
Błękitni Stargard - Chemik Police 1 - 0 1 30 3
Sparta Gryfice - Bizon Cerkwica 4 - 4 1 0 9
Olimpia Szczecin - TKKF Stilon Gorzów 1 - 0 1 0 0
Sparta Węgorzyno - Mewa Resko 2 - 2 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2 - 1 0 0 0
Pogoń Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. 0 - 0 1 46 2
Kasta Szczecin-Majowe - Zootechnik Kołbacz 0 - 1 0 0 0
Błękitni Stargard - Kluczevia Stargard 9 - 4 1 0 0
Pogoń Barlinek - Lech Czaplinek 5 - 2 0 0 2
Intermarche-Rega Trzebiatów - Piast Chociwel 0 - 4 0 0 0
Korona Człopa - Orzeł Wałcz 2 - 7 0 0 6
Pogoń Szczecin - UKP Zielona Góra 2 - 0 1 34 0
Kasta Szczecin-Majowe - Odrzanka Radziszewo 3 - 5 1 0 2
Dąb Dębno - Morzycko Moryń 4 - 1 1 0 18
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Dolice 3 - 2 2 0 9
Ina Goleniów - Zorza Dobrzany 3 - 3 2 21 8
Klon Krzęcin - LZS Bobrówko 6 - 0 1 0 0
Kotwica II Kołobrzeg - GKS Manowo 2 - 2 0 0 1
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 6 1 0 0
Polonia Płoty - Korona Stuchowo 4 - 2 0 26 0
Świt Szczecin - Wicher Przelewice 0 - 1 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Masovia Maszewo 9 - 2 0 40 2
Intermarche-Rega Trzebiatów - Mewa Resko 2 - 5 0 0 0
Spójnia Świdwin - Światowid Łobez 0 - 4 0 0 7
Energetyk Gryfino - Iskra Banie 0 - 1 0 0 0
Orzeł Grzędzice - Orkan Suchań 1 - 5 0 0 0
Leśnik Kliniska - Promień Mosty 0 - 10 0 0 0
Chemik II Police - Olimpia Nowogard 5 - 5 0 0 1
Grot Gardno - Polonia Giżyn 1 - 2 0 0 0
Wicher Brojce - LZS Błękitni Trzygłów 4 - 2 0 0 0
Victoria 95 Przecław - Mierzynianka Mierzyn 0 - 2 0 0 0
Dynamo Drezno - Flota Świnoujście 2 - 1 0 0 0
Wiekowianka Wiekowo - Zryw Kretomino 3 - 1 1 0 1
Radew Białogórzyno - Victoria Sianów 4 - 3 1 0 3
Stal Szczecin - Odra Chojna 2 - 2 0 0 0
Wicher Reptowo - Głaz Tychowo 5 - 1 0 0 0
Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik 6 - 1 0 0 0
Iskierka Szczecin - Zryw Kołbaskowo 2 - 4 0 0 0
Hetman Grzybno - Zootechnik Kołbacz 1 - 4 1 0 5
Fala Międzyzdroje - Znicz Wysoka Kamieńska 5 - 2 0 0 0
Korona Człopa - Zorza Rolewice 2 - 2 0 0 3
Osadnik Myślibórz - GKS Golenice 2 - 1 1 0 19
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo 3 - 2 0 0 0
Korona Klępicz - Zieloni Zielin 3 - 3 0 0 5
Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 8 - 5 0 0 2
Mechanik Bobolice - Grom Świelino 6 - 1 0 0 0
Dąb Dębice - Zalew Stepnica 3 - 2 0 0 0
Stal Lipiany - Odrzanka Radziszewo 3 - 7 1 0 4
Kluczevia II Stargard - Derby Ulikowo 3 - 4 1 10 7
Olympic Warszkowo - Wieża Postomino 2 - 2 1 0 1
Płomień Myślino - Wicher Rąbino 10 - 2 0 0 1
Pionier Żarnowo - Płomień Lisowo 4 - 2 0 0 0
Sarmata Dobra - Ina Ińsko 0 - 2 0 0 0
Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe 2 - 4 0 0 1
Bałtyk Międzywodzie - Vielgovia Szczecin 3 - 1 3 0 1
Flota Świnoujście - Zootechnik Kołbacz 0 - 2 0 0 2
Kotwica Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 0 0 0
Polonia Płoty - Mewa Resko 4 - 0 0 0 0
Pogoń Szczecin - Mashal Muborak 5 - 1 1 0 0
Zootechnik Kołbacz - Flota Świnoujście 0 - 0 0 0 0
Chemik Police - Arkonia Szczecin 4 - 0 1 0 3
Dąb Dębno - Start Namysłów 4 - 2 2 0 3
Fala Międzyzdroje - Unia Warszawa 1 - 0 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Wicher Przelewice 5 - 3 0 0 0
Flota II Świnoujście - Zootechnik Kołbacz 3 - 1 1 0 2
Ehrle Dobra - Victoria 95 Przecław 6 - 0 1 0 3
Stal Lipiany - Piast Chociwel 2 - 6 0 0 2
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 3 - 2 0 0 0
Sowianka Sowno - Korona Stuchowo 11 - 8 0 0 1
Wicher Brojce - Sparta Gryfice 4 - 3 0 0 4
Promień Mosty - Vielgovia Szczecin 4 - 4 1 0 0
Ehrle Dobra - Jedność Przewłoki 6 - 1 1 0 2
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Barlinek 0 - 2 0 0 5
Ina Goleniów - Vineta Wolin 1 - 2 2 23 17
Chemik Police - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 1 45 2
Orzeł Bierzwnik - Klon Krzęcin 3 - 5 0 0 2
Victoria Sianów - Darłovia Darłowo 1 - 3 0 0 0
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 4 - 0 2 0 26
Świt Szczecin - Morzycko Moryń 1 - 1 0 0 0
Pogoń Szczecin - Biko 1 - 0 1 0 0
Mieszko Mieszkowice - Odra II Chojna 6 - 4 0 0 1
Hubertus Biały Bór - Mechanik Bobolice 0 - 0 0 0 9
Piast Człuchów - Błonie Barwice 2 - 4 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Olimpia Nowogard 0 - 3 0 0 1
AP Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 3 - 1 0 0 0
Wieża Postomino - SwePol Link Bruskowo Wielkie 2 - 3 1 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 8 - 2 1 0 3
Pogoń Szczecin - Wołyń Łućk 2 - 0 1 0 4
Grot Gardno - Iskierka Szczecin 0 - 7 0 0 0
Dąb Dębno - Meprozet Stare Kurowo 3 - 0 2 0 4
Masovia Maszewo - Gryf Kamień Pomorski 4 - 5 0 0 0
GKS Manowo - MKP Szczecinek 3 - 4 1 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Sparta Węgorzyno 4 - 2 1 0 2
Wicher Reptowo - Czarni Marianowo 2 - 1 1 0 1
Stal Szczecin - Victoria 95 Przecław 7 - 0 1 0 7
Unia Stargard - Unia Dolice 0 - 13 0 0 1
Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica 3 - 2 1 57 2
Bizon Cerkwica - Polonia Warszawa 1 - 4 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Błękitni Stargard 2 - 4 0 0 0
Światowid Łobez - Iskra Golczewo 5 - 7 0 0 4
Derby Ulikowo - Fenix Kołbaskowo 3 - 3 1 30 0
Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 3 - 1 0 1 0
Mieszko Mieszkowice - Odra Czelin 8 - 4 0 0 5
Korona Klępicz - Czcibor Cedynia 4 - 3 0 0 3
Korona Człopa - Iskra Szydłowo 4 - 3 0 0 1
Fala Międzyzdroje - OKS Center MD Goleniów 6 - 0 0 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Zieloni Zielin 1 - 2 0 0 0
Myśla Dargomyśl - Santos Sarbinowo 4 - 1 0 0 0
Odrzanka Radziszewo - Sokół Pyrzyce 5 - 0 1 0 2
Bonus Rzepnowo - Błyskawica Kluki 2 - 1 0 0 1
Spójnia Świdwin - Radowia Radowo Małe 5 - 3 0 0 2
Polonia Jastrowie - Orzeł Wałcz 2 - 1 0 0 4
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Piaseczno 4 - 2 2 0 1
Vielgovia Szczecin - Iskierka Szczecin 2 - 1 0 0 0
Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 2 - 2 1 0 3
Błękitni II Stargard - Wicher Przelewice 2 - 3 0 0 0
Pogoń Szczecin - FK Haugesund 4 - 1 1 0 9
Błękitni Dobiegniew - Osadnik Myślibórz 6 - 0 2 0 36
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 2 - 2 0 0 0
Pomorzanin Przybiernów - Korona Stuchowo 12 - 3 0 0 4
Sparta Gryfice - Vineta Wolin 2 - 4 1 0 7
Wielim Szczecinek - Gryf Polanów 2 - 2 1 0 2
AP Kotwica Kołobrzeg - Agrykola Warszawa 0 - 5 0 0 0
Ina Goleniów JS - Unia Dolice 1 - 1 1 97 0
Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 1 0 4
Ina Goleniów - Pogoń Barlinek 1 - 3 3 11 18
Błękitni Stargard - Hutnik Szczecin 6 - 0 0 0 1
Wiekowianka Wiekowo - Gwardia Koszalin 2 - 5 1 0 1
Drawa Drawsko Pom. - Głaz Tychowo 12 - 2 0 0 0
Promień Mosty - Dąb Dębice 5 - 2 0 0 3
Masovia Maszewo - Wicher Przelewice 3 - 1 0 0 0
Stal Szczecin - Ina Ińsko 3 - 0 1 0 1
SALOS Szczecin JS - Radowia Radowo Małe 5 - 3 0 0 1
Hetman Grzybno - Energetyk Gryfino 1 - 1 1 0 20
Bizon Cerkwica - Polonia Warszawa 0 - 2 0 0 0
Zorza Dobrzany - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 7 0 0 0
Vineta Wolin - Pogoń II Szczecin 4 - 2 1 0 0
UKS Victoria SP2 Sianów - Pogoń Women Szczecin 0 - 12 1 0 0
Olimpia Szczecin - TKKF Stilon Gorzów 1 - 0 0 0 11
Odra Górzyca - Osadnik Myślibórz 3 - 5 0 0 2
Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 0 0 1
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 0 - 1 1 0 4
Błękitni Stargard - Ina Ińsko 5 - 1 1 18 2
Śląsk Wrocław - Pogoń Women Szczecin 2 - 0 1 0 0
Ina Ińsko - Błękitni Stargard 1 - 5 0 0 0
Ina Goleniów JS - Sparta Gryfice 4 - 0 0 0 0
Stal Lipiany - Sarmata Dobra 8 - 1 0 0 1
MKP Szczecinek - Orzeł Wałcz 1 - 1 0 0 1
Dąb Dębno - Ilanka Rzepin 4 - 2 1 0 2
Stilon Gorzów Wlkp. - Pogoń Barlinek 2 - 0 0 0 1
Olimp Złocieniec - Akademia MKP Szczecinek 2 - 4 0 0 1
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 0 0 0
Masovia Maszewo - Jeziorak Szczecin 3 - 5 1 33 10
Kasta Szczecin-Majowe - Morzycko Moryń 3 - 7 0 0 2
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pomorzanin Nowogard 4 - 0 0 0 0
Polonia Płoty - Lech Czaplinek 1 - 6 0 0 0
Bałtyk Międzywodzie - Światowid Łobez 0 - 7 0 0 2
Gryf Słupsk - Bałtyk Koszalin 1 - 3 1 30 0
Świt Szczecin - Piast Chociwel 1 - 5 0 0 0
Fala Międzyzdroje - Olimpia Nowogard 1 - 4 0 0 0
Fc Aktau - Gryf Polanów 6 - 2 0 0 0
Pomorzanin Przybiernów - Kotwica II Kołobrzeg 4 - 2 0 0 0
Kotwica II Kołobrzeg - Pomorzanin Przybiernów 2 - 4 0 0 0
Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo 1 - 3 0 0 0
Gwardia Koszalin - Drawa Drawsko Pom. 2 - 3 0 0 5
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 0 - 1 1 0 5
Orzeł Pęzino - Promień Mosty 2 - 13 0 0 2
Grot Gardno - Czcibor Cedynia 4 - 8 0 0 0
Klon Krzęcin - Unia Dolice 2 - 5 1 0 2
Pomorzanin Sławoborze - Iskra Golczewo 5 - 12 0 0 1
OKS Center MD Goleniów - Orły Kliniska 4 - 1 1 0 0
Bizon Cerkwica - Wicher Brojce 3 - 1 0 0 8
Hutnik Szczecin - Chemik Police 2 - 6 1 0 5
Mierzynianka Mierzyn - Iskierka Szczecin 3 - 5 0 0 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 4 - 3 0 0 0
GKS Manowo - Astra Ustronie Morskie 2 - 0 0 0 0
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 1 - 4 1 0 0
Unia Stargard - Orzeł Łoźnica 4 - 3 1 0 2
Pomorzanin Zamęcin - Gavia Choszczno 8 - 3 1 0 0
Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 3 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Zew Dąbroszyn 4 - 0 0 0 1
Kotwica II Kołobrzeg - Darłovia Darłowo 1 - 0 0 0 0
Orzeł Trzcinna - Tor-Bud Baczyna 4 - 2 0 0 0
Bałtyk Międzywodzie - Zootechnik Kołbacz 0 - 5 0 0 0
Błonie Barwice - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 3 1 0 0
Stal Szczecin - Ina Goleniów 2 - 6 2 44 9
Sparta Skalin - Zenit Koszewo 3 - 2 0 0 0
Mechanik Bobolice - Hubertus Biały Bór 3 - 4 0 0 2
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 5 - 4 0 0 0
Grom Giżyno - Orkan Suchań 1 - 3 0 0 0
Płomień Myślino - Vimobilia Będzino 0 - 3 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 1 0 0 0
Chrobry Boleszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 3 1 0 0
Noteć Rosko - Korona Człopa 1 - 1 0 0 0
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dąb Dębice 0 - 0 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Boleszkowice 3 - 1 2 0 6
Czarni Marianowo - Saturn Szadzko 4 - 0 1 0 3
Iskra Banie - Koral Mostkowo 3 - 2 0 0 0
Ogniwo Babinek - Wicher Przelewice 2 - 2 0 0 0
Rolpol Chlebowo - Derby Ulikowo 3 - 2 0 0 2
Gwardia Koszalin - Mechanik Bobolice 3 - 3 0 0 3
Iskierka Szczecin - Hutnik II Szczecin 4 - 0 0 0 0
Olimp Złocieniec - Mewa Resko 4 - 5 0 0 1
Błękitni Lubno - Osadnik Myślibórz 1 - 3 1 0 13
Olimp Złocieniec - Mewa Resko 3 - 3 0 0 0
Energetyk Gryfino - Morzycko Moryń 4 - 5 0 0 4
Promień Mosty - Pomorzanin Przybiernów 2 - 4 0 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Piast Drzonowo 5 - 1 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Świt Szczecin 2 - 3 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Czarni Czarne 8 - 3 1 0 8
Chemik II Police - Rybak Trzebież 4 - 0 0 0 0
Orzeł Wałcz - Lech Czaplinek 1 - 3 0 0 6
Olimpia Nowogard - Sarmata Dobra 1 - 1 0 0 0
Darłovia Darłowo - Gryf Polanów 1 - 4 0 0 0
Darłovia Darłowo - Żaki 94 Kołobrzeg 0 - 1 1 0 0
Sława Sławno - Jantar Ustka 2 - 5 1 0 0
Sokół Pyrzyce - Unia Swochowo 0 - 1 1 0 15
Błękitni Stargard JS - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 2 1 0 0
Unia Stargard - Leśnik Kliniska 1 - 1 0 0 0
Tanowia Tanowo - Bałtyk Międzywodzie 2 - 2 1 0 1
GKS Manowo - Arkadia Malechowo 3 - 2 0 0 0
Polonia Płoty - Mewa Resko 3 - 3 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Stal Lipiany 7 - 0 0 0 2
Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimpia Nowogard 4 - 1 0 0 0
Odra Chojna - Dąb Dębno 0 - 3 2 0 8
Sparta Gryfice - Pomorzanin Przybiernów 4 - 0 1 0 19
Pomorzanin Sławoborze - Mewa Resko 1 - 5 0 0 0
Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 0 0 0
Pogoń Barlinek - UKP Zielona Góra 1 - 0 1 0 2
Ina Goleniów - Arkonia Szczecin 0 - 2 2 0 11
Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 0 0 0 0
Korona Raduń - Drawa Drawno 2 - 0 0 0 0
Drawa Drawno - Korona Raduń 0 - 2 0 0 0
Masovia Maszewo - Piast Chociwel 2 - 7 0 20 0
Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 0 0 0
Chemik II Police - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 0 0 0
Sparta Złotów - Orzeł Wałcz 2 - 6 0 0 2
Orzeł Łubowo - Błonie Barwice 2 - 2 0 17 0
Sparta Węgorzyno - Spójnia Świdwin 1 - 1 0 0 0
Unia Stargard - Orkan Suchań 2 - 2 0 0 0
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 2 - 5 0 0 6
Promień Mosty - Jantar Dziwnów 11 - 1 0 0 0
LZS Błękitni Trzygłów - Korona Stuchowo 1 - 2 0 0 0
Unia Swochowo - Czarni Fiege Lubanowo 6 - 3 1 0 2
GKS Sokół - Pogoda Nasutowo 4 - 13 0 8 0
Hutnik Szczecin - Światowid Łobez 3 - 4 0 0 6
Orzeł Łoźnica - Bizon Cerkwica 1 - 1 0 0 7
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 1 - 2 0 0 1
Błękitni Stary Jarosław - Darłovia Darłowo 1 - 2 0 0 0
Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 4 - 5 0 0 0
Pomorzanin Zamęcin - Ina Recz 1 - 7 1 0 4
Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 1 - 5 0 0 0
Radowia Radowo Małe - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 4 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Ogniwo Babinek 2 - 5 0 0 2
Unia Dolice - Wicher Przelewice 0 - 0 1 18 2
Saturn Szadzko - Pomorzanin Krąpiel 2 - 1 0 0 0
Chrobry Boleszkowice - Pomorzanin Cychry 7 - 0 2 0 12
Zorza Tychowo - Gavia Choszczno 6 - 1 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czcibor Cedynia 11 - 4 0 0 0
Bonus Rzepnowo - Gwiazda Żalęcino 2 - 1 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica 3 - 5 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Start Miastko 4 - 3 0 0 0
Wicher Reptowo - Bałtyk Międzywodzie 1 - 3 1 0 0
Olimpia Smolnica - Piast Piaseczno 0 - 5 1 0 3
Korona Człopa - Orzeł Bierzwnik 2 - 5 0 0 0
Radew Białogórzyno - Grom Świelino 1 - 3 0 0 0
Huragan Wierzchosław - Zalew Stepnica 2 - 3 0 0 0
Derby Ulikowo - Orkan Dalewo 3 - 5 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcinna 3 - 0 0 0 0
Sokół Karlino - Płomień Myślino 2 - 0 0 0 0
Dąb Dębice - OKS Center MD Goleniów 5 - 1 0 0 0
Leśnik Kliniska - Komarex Komarowo 3 - 1 0 0 0
Kluczevia II Stargard - Dęby Rogowo 0 - 8 0 0 0
Sekwoja Brwice - Rurzyca Nawodna 4 - 0 0 0 0
Polonia Giżyn - Morzycko Moryń 0 - 1 0 0 1
Zalew Stepnica - Orły Kliniska 2 - 0 0 0 0
Klon Krzęcin - Drawa Drawno 2 - 3 0 0 1
Sparta Węgorzyno - Mewa Resko 0 - 1 0 0 0
UKS Victoria SP2 Sianów - Olimp Gościno 2 - 0 1 0 0
MKP Szczecinek - Start Miastko 6 - 1 0 0 0
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek 2 - 4 0 0 0
Drawa II Drawsko Pom. - Radowia Radowo Małe 1 - 0 0 0 0
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Światowid Łobez 8 - 3 0 0 2
Kotwica II Kołobrzeg - Darłovia Darłowo 1 - 0 0 0 0
Hutnik II Szczecin - Wicher Reptowo 10 - 3 0 0 0
UKS Victoria SP2 Sianów - Checz Gdynia 2 - 1 1 0 0
Kotwica II Kołobrzeg - Mewa Resko 3 - 2 0 0 0
GKS Manowo - Iskra Białogard 4 - 1 1 28 0
Victoria Sianów - Zryw Kretomino 3 - 2 1 0 0
Intermarche-Rega Trzebiatów - Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 2 0 15
Hutnik Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 5 - 0 0 0 0
Drawa Drawsko Pom. - Lech Czaplinek 1 - 2 0 0 0
Ina Goleniów - Sparta Gryfice 4 - 1 2 15 8
Chemik Police - Vineta Wolin 3 - 0 1 66 1
Orzeł Pęzino - Orkan Suchań 2 - 0 0 0 0
Świt Barnimie - Klon Krzęcin 4 - 2 0 0 0
Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce 2 - 2 1 0 4
Gryf Polanów - Sława Sławno 5 - 6 2 0 7
Orzeł Wałcz - Mirstal Mirosławiec 4 - 1 0 0 2
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sarmata Dobra 4 - 4 1 0 2
Grom Szwecja - Korona Człopa 2 - 1 0 0 0
Sokół Pyrzyce - Mieszko Mieszkowice 2 - 1 0 41 0
Hubertus Biały Bór - Fc Aktau 1 - 1 0 0 0
Błonie Barwice - Olimp Gościno 1 - 2 0 6 0
Wicher Przelewice - Polonia Giżyn 6 - 2 0 31 0
WODR Barzkowice - Zorza Dobrzany 3 - 5 0 0 0
Korona Raduń - Sokół Sokoliniec 4 - 1 0 0 0
Płomień Myślino - Syrena-Grot Rymań 3 - 1 0 0 4
Radowia Radowo Małe - Światowid Łobez 0 - 7 1 0 5
Promień Mosty - OKS Center MD Goleniów 4 - 3 0 0 4
LZS Błękitni Trzygłów - Spójnia Świdwin 4 - 3 2 0 9
Wicher Brojce - Orzeł Prusinowo 5 - 1 0 0 1
Wybrzeże Biesiekierz - Grom Świelino 5 - 3 1 0 0
Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl 0 - 6 1 0 3
Ikar Krosino - Leśnik Kliniska 5 - 0 2 0 3
Stal Szczecin - Ehrle Dobra 6 - 1 1 0 0
Zjednoczeni Kurzycko - Korona Klępicz 6 - 3 0 0 3
Zootechnik Kołbacz - Piast Chociwel 0 - 6 0 0 0
Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice 4 - 5 1 0 1
Korona Człopa - Korona Brzeźnica 1 - 2 0 0 0
Pogoda Nasutowo - Wicher Rąbino 3 - 1 2 0 0
Drawa Drawno - Pomorzanin Sławoborze 6 - 3 0 45 3
Saturn Szadzko - Czarni Marianowo 4 - 3 0 0 0
Vitkowia Witkowo - Pomorzanin Zamęcin 3 - 3 0 0 0
Czcibor Cedynia - Chrobry Lisie Pole 2 - 4 2 0 1
Orzeł Pęzino - Derby Ulikowo 5 - 3 0 0 0
Odra II Chojna - Piast Piaseczno 1 - 3 1 0 1
Hubertus Biały Bór - Zryw Kretomino 3 - 6 0 0 5
Gavia Choszczno - Zorza Tychowo 4 - 8 0 0 0
Mieszko Mieszkowice - Odra Czelin 3 - 9 0 0 0
Sparta Skalin - Orzeł Małkocin 7 - 2 0 0 0
Sparta Węgorzyno - Iskra Golczewo 4 - 1 0 0 1
Pomorzanin Krąpiel - Płomień Lisowo 1 - 2 0 0 0
Ogniwo Babinek - Znicz Niedźwiedź 7 - 2 0 0 3
Dąb Dębice - Zalew Stepnica 2 - 1 0 0 1
Hetman Grzybno - Grot Gardno 5 - 1 1 0 24
Gryf Objezierze - Pionier Zwierzyn 2 - 2 0 0 0
Piast Kolin - Unia Dolice 0 - 4 0 0 0
Zew Dąbroszyn - Osadnik Myślibórz 0 - 2 0 0 0
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 4 - 5 0 0 0
Orzeł Trzcinna - Zorza Marwice 1 - 0 0 0 0
Polonia Płoty - Dąb Dębice 1 - 5 0 0 1
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 3 - 0 1 0 2
Sekwoja Brwice - Błękitni Białęgi 6 - 2 0 0 0
Bałtyk Międzywodzie - Vielgovia Szczecin 1 - 5 1 0 1
Pogoda Nasutowo - Markus Gruszewo 5 - 1 0 0 0
AP Kotwica Kołobrzeg - Agrykola Szczecin 0 - 0 0 0 0
Hutnik II Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 2 - 0 0 0 0
Błękit Pniewo - Unia Swochowo 1 - 4 1 0 17
OKS Center MD Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 2 - 9 0 0 0
Hutnik II Szczecin - Ogniwo Babinek 5 - 5 0 0 0
Polonia Płoty - Mewa Resko 5 - 4 0 0 0
Kasta Szczecin-Majowe - Światowid Łobez 2 - 1 1 0 3
Olimpia Nowogard - Mewa Resko 3 - 5 0 0 0
Ina Goleniów - Arkonia Szczecin 1 - 3 1 0 2
Mechanik Bobolice - Lider Sępolno Wielkie 8 - 2 0 0 0
Orzeł Trzcinna - Gryf Sulimierz 2 - 1 0 0 0
Orzeł Pęzino - Derby Ulikowo 8 - 5 0 0 0
Pionier Żarnowo - OKS Center MD Goleniów 4 - 2 0 0 0
Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 3 - 2 0 0 3
Radowia Radowo Małe - Iskra Golczewo 1 - 2 0 0 2
Kotwica II Kołobrzeg - Syrena-Grot Rymań 15 - 1 0 0 3
Odra II Chojna - Wicher Przelewice 0 - 2 1 0 10
Pogoda Nasutowo - LZS Błękitni Trzygłów 4 - 0 2 5 10
Orkan Rów - Chrobry Lisie Pole 4 - 1 0 0 0
Bizon Cerkwica - Grot Gorawino 5 - 2 0 0 0
Olimpia Smolnica - Korona Klępicz 7 - 2 0 0 5
Bonus Rzepnowo - Tywa Swobnica 3 - 1 0 0 0
Korona Raduń - Derby Ulikowo 4 - 4 0 0 2
Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno 7 - 2 0 0 1
Korona Człopa - KS Leżenica 2 - 2 0 0 0
Hubertus Biały Bór - Start Miastko 2 - 1 0 0 0
Gryf Nowielin - Błyskawica Kluki 3 - 4 0 0 0
Ina Nadarzyn - Pionier Zwierzyn 1 - 2 0 0 0
Dąb Dębice - Huragan Wierzchosław 5 - 2 0 0 0
Dąb II Dębno - Santos Sarbinowo 5 - 1 1 0 3
Sekwoja Brwice - Rosnowianka Rosnowo 1 - 4 1 0 0
Orkan II Suchań - Sokół Sokoliniec 5 - 3 1 0 0
Victoria II Przecław - Bałtyk Międzywodzie 2 - 4 1 0 3
Vielgovia Szczecin - Zalew Stepnica 6 - 2 0 0 0
Sparta Skalin - Orzeł Małkocin 7 - 3 0 0 0
Hetman Grzybno - Tywa Swobnica 10 - 2 2 0 3
Hubertus Biały Bór - Polonia Stepień 7 - 0 0 0 4
Mewa Resko - Radowia Radowo Małe 3 - 3 0 0 0
Iskra Golczewo - Olimpia Nowogard 1 - 2 0 0 0
Vielgovia Szczecin - Pomorzanin Przybiernów 0 - 8 1 31 2
Orzeł Trzcinna - Warta Gorzów Wlkp. 1 - 2 0 0 0
Iskra Banie - Ogniwo Babinek 1 - 1 0 0 0
Ikar Krosino - Pogoda Nasutowo 0 - 1 3 3 15
Jantar Siemyśl - Grot Gorawino 0 - 6 0 0 0
Wrzos Wrześnica - Kolorowi Rzyszczewo 3 - 4 1 0 0
Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole 0 - 1 0 0 0
Bonus Rzepnowo - Grom Płonno 3 - 1 0 0 0
Sokół Granowo - Goplana Żabów 2 - 1 0 0 2
Olimpia Smolnica - Piast Piaseczno 4 - 5 2 0 5
Sparta Skalin - Zorza Tychowo 1 - 4 0 0 0
Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska 8 - 3 0 0 0
Jantar Siemyśl - Syrena-Grot Rymań 2 - 2 0 0 0
WODR Barzkowice - Płomień Lisowo 4 - 2 0 0 0
Polonia Giżyn - Pionier Zwierzyn 11 - 1 0 0 0
Derby Ulikowo - Dęby Rogowo 5 - 2 0 0 0
OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska 4 - 9 0 0 0
Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 8 - 1 0 0 1
27-03 15:00  Osadnik Myślibórz - TKKF Stilon III Gorzów 0 37 0
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 4 - 2 0 0 2
Pomorzanin Cychry - Santos Sarbinowo 3 - 3 1 0 4
Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań 0 - 1 0 0 0
Dąb II Dębno - Zjednoczeni Kurzycko 0 - 2 0 0 0
Zieloni Wyszobór - Orzeł Prusinowo 2 - 9 1 0 1
Sekwoja Brwice - Sekwoja Brwice 6 - 3 0 0 0
Orzeł Trzcinna - Inter Zdrój 0 - 4 0 0 0
Bonus Rzepnowo - Spartakus Rychnów 3 - 2 0 0 1
Gryf Nowielin - Gryf Sulimierz 0 - 2 0 0 0
Gryf Objezierze - Saturn Szadzko 7 - 4 0 0 0
Gardominka Mechowo - Zalew Stepnica 3 - 2 0 0 1
Orkan II Suchań - Derby Ulikowo 2 - 0 0 0 0
Chemik Police - Chemik II Police 3 - 0 1 44 0
Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo 3 - 6 0 0 1
Mechanik Bobolice - Grom Świelino 1 - 6 0 0 4
Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 2 0 0 0
Chemik Police - Chemik II Police 4 - 0 1 46 0
Kotwica Kołobrzeg - Lech Poznań 1 - 1 2 0 4
 
top komentarze
newsy:
3 » Gra III liga
2 » Gra IV liga
2 » Baraż o klasę okręgową
1 » Błękitni Stargard sezon »
1 » Klub DKS Jantar Dziwnów »
1 » Strzelcy w IV grupie Kl »
1 » Piast szuka sparingpart »
mecze:
43 » Pomorzanin Cychry-Rurzy »
36 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ras »
23 » Rasel Dygowo-MKP Szczec »
22 » Ina Goleniów-Darłovia D »
20 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
20 » GKS Kołbacz-Grot Gardno
19 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
16 » Bałtyk Koszalin-Błękitn »
15 » Vineta Wolin-Ina Goleni »
14 » Hubertus Biały Bór-Pogo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
fokus74 sokolo12
steve tomek53
Vukovic zapala81
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136353
• newsów: 76331
• użytkowników: 79903
• komentarzy: 1141677
• zdjęć: 847769
• relacji: 39866
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies