ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
tabela - B klasa Szczecin gr.2 2009/2010
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń II Barlinek 22 53 17 2 3 72 / 18 10 0 1 43 / 6 7 2 2 29 / 12
2.  Ina Nadarzyn 22 52 16 4 2 60 / 23 9 2 0 34 / 8 7 2 2 26 / 15 2 3 1 0 1 2 / 2
3.  Gryf Objezierze 22 52 16 4 2 61 / 20 6 4 1 23 / 11 10 0 1 38 / 9 2 3 1 0 1 2 / 2
4.  Błękitni Sarnik 22 42 12 6 4 37 / 27 7 3 1 19 / 10 5 3 3 18 / 17
5.  Pionier Nawrocko 22 35 10 5 7 52 / 33 7 1 3 38 / 15 3 4 4 14 / 18
6.  SKL Jagów 2000 22 29 8 5 9 51 / 38 2 4 5 26 / 20 6 1 4 25 / 18
7.  Spartakus Rychnów 22 27 8 3 11 36 / 44 5 0 6 22 / 23 3 3 5 14 / 21
8.  Orzeł Trzcinna 22 21 6 3 13 35 / 51 3 1 7 20 / 25 3 2 6 15 / 26
9.  Pomorzanka Jarosławsko 22 19 5 4 13 24 / 50 4 3 4 18 / 21 1 1 9 6 / 29
10.  Iskra Lutówko 22 18 5 3 14 26 / 63 3 1 7 14 / 28 2 2 7 12 / 35
11.  Gryf Nowielin 22 13 3 4 15 40 / 68 3 2 6 25 / 29 0 2 9 15 / 39
12.  Grom Płonno 22 12 3 3 16 22 / 81 2 2 7 10 / 28 1 1 9 12 / 53
wyniki spotkań - B klasa Szczecin gr.2 2009/2010
  123456789101112
1.  Błękitni Sarnik
 
2.  Grom Płonno
 
3.  Gryf Nowielin
 
4.  Gryf Objezierze
 
5.  Ina Nadarzyn
 
6.  Iskra Lutówko
 
7.  Kłos II Pełczyce
 
8.  Orzeł Trzcinna
 
9.  Pionier Nawrocko
 
10.  Pogoń II Barlinek
 
11.  Pomorzanka Jarosławsko
 
12.  Spartakus Rychnów
 
terminarz - B klasa Szczecin gr.2 2009/2010
wersja do druku
1 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier Nawrocko - Pomorzanka Jarosławsko 3 - 0 0 0 8
Ina Nadarzyn - Pogoń II Barlinek 0 - 0 1 0 121
Orzeł Trzcinna - Spartakus Rychnów 1 - 2 0 0 17
Iskra Lutówko - Gryf Nowielin 3 - 2 1 20 31
Gryf Objezierze - Kłos II Pełczyce 2 - 2 0 0 10
Grom Płonno - Błękitni Sarnik 0 - 2 0 0 8
2 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos II Pełczyce - Ina Nadarzyn 1 - 2 0 0 36
Spartakus Rychnów - Pionier Nawrocko 2 - 0 0 0 24
Błękitni Sarnik - Pomorzanka Jarosławsko 3 - 0 0 0 11
Pogoń II Barlinek - Iskra Lutówko 6 - 1 0 0 35
Gryf Nowielin - Orzeł Trzcinna 1 - 3 1 0 12
Grom Płonno - Gryf Objezierze 0 - 5 0 0 6
3 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Lutówko - Kłos II Pełczyce 1 - 5 0 0 32
Orzeł Trzcinna - Pogoń II Barlinek 1 - 4 0 0 27
Pomorzanka Jarosławsko - Spartakus Rychnów 3 - 1 0 0 31
Gryf Objezierze - Błękitni Sarnik 0 - 0 0 0 12
Ina Nadarzyn - Grom Płonno 3 - 0 0 40 38
Pionier Nawrocko - Gryf Nowielin 6 - 2 1 0 12
4 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos II Pełczyce - Orzeł Trzcinna 1 - 2 0 0 23
Gryf Objezierze - Ina Nadarzyn 2 - 1 0 0 30
Pogoń II Barlinek - Pionier Nawrocko 3 - 2 0 22 45
Błękitni Sarnik - Spartakus Rychnów 1 - 0 0 0 38
Grom Płonno - Iskra Lutówko 0 - 0 0 0 8
Gryf Nowielin - Pomorzanka Jarosławsko 1 - 3 0 0 1
5 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Lutówko - Gryf Objezierze 0 - 5 0 0 9
Pomorzanka Jarosławsko - Pogoń II Barlinek 2 - 2 0 29 39
Spartakus Rychnów - Gryf Nowielin 3 - 1 0 0 11
Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik 3 - 1 0 7 41
Pionier Nawrocko - Kłos II Pełczyce 3 - 1 1 0 16
Orzeł Trzcinna - Grom Płonno 1 - 1 0 0 9
6 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos II Pełczyce - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 2 0 0 12
Gryf Objezierze - Orzeł Trzcinna 2 - 2 0 0 19
Pogoń II Barlinek - Spartakus Rychnów 1 - 0 0 68 31
Błękitni Sarnik - Gryf Nowielin 1 - 0 0 0 14
Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko 7 - 1 0 0 20
Grom Płonno - Pionier Nawrocko 1 - 2 0 0 2
7 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcinna - Ina Nadarzyn 2 - 4 1 0 33
Iskra Lutówko - Błękitni Sarnik 1 - 3 0 0 4
Pionier Nawrocko - Gryf Objezierze 1 - 3 0 0 5
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 2 - 1 0 0 7
Gryf Nowielin - Pogoń II Barlinek 4 - 2 0 0 41
Spartakus Rychnów - Kłos II Pełczyce 2 - 4 0 0 30
8 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos II Pełczyce - Gryf Nowielin 3 - 3 0 0 14
Iskra Lutówko - Orzeł Trzcinna 0 - 2 0 0 14
Błękitni Sarnik - Pogoń II Barlinek 2 - 1 0 50 12
Grom Płonno - Spartakus Rychnów 1 - 2 0 0 8
Gryf Objezierze - Pomorzanka Jarosławsko 1 - 0 0 0 11
Ina Nadarzyn - Pionier Nawrocko 1 - 1 0 42 45
9 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcinna - Błękitni Sarnik 3 - 1 0 0 18
Pionier Nawrocko - Iskra Lutówko 5 - 2 0 0 14
Pomorzanka Jarosławsko - Ina Nadarzyn 0 - 3 0 0 59
Spartakus Rychnów - Gryf Objezierze 0 - 4 0 0 35
Gryf Nowielin - Grom Płonno 4 - 1 0 0 9
Pogoń II Barlinek - Kłos II Pełczyce 1 - 0 0 34 37
10 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Lutówko - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 0 0 0 14
Błękitni Sarnik - Kłos II Pełczyce 2 - 0 0 0 27
Orzeł Trzcinna - Pionier Nawrocko 1 - 2 0 0 15
Grom Płonno - Pogoń II Barlinek 1 - 10 0 0 24
Gryf Objezierze - Gryf Nowielin 5 - 0 0 0 18
Ina Nadarzyn - Spartakus Rychnów 3 - 0 0 0 63
11 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos II Pełczyce - Grom Płonno 8 - 0 0 15 10
Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł Trzcinna 3 - 1 0 0 44
Gryf Nowielin - Ina Nadarzyn 2 - 5 0 0 49
Pogoń II Barlinek - Gryf Objezierze 1 - 2 0 0 32
Pionier Nawrocko - Błękitni Sarnik 0 - 1 0 0 11
Spartakus Rychnów - Iskra Lutówko 5 - 1 0 0 40
12 kolejka relacja fotki komentarze
Spartakus Rychnów - Orzeł Trzcinna 2 - 1 0 0 10
Gryf Nowielin - Iskra Lutówko 1 - 3 1 0 19
Błękitni Sarnik - Grom Płonno 5 - 1 0 0 3
Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Nawrocko 0 - 2 0 0 7
Pogoń II Barlinek - Ina Nadarzyn 4 - 0 1 0 48
Kłos II Pełczyce - Gryf Objezierze 2 - 3 0 0 11
13 kolejka relacja fotki komentarze
Pomorzanka Jarosławsko - Błękitni Sarnik 1 - 1 0 0 14
Pionier Nawrocko - Spartakus Rychnów 5 - 1 0 6 10
Orzeł Trzcinna - Gryf Nowielin 5 - 2 0 0 11
Iskra Lutówko - Pogoń II Barlinek 1 - 2 0 0 22
Ina Nadarzyn - Kłos II Pełczyce 2 - 1 0 0 51
Gryf Objezierze - Grom Płonno 4 - 3 0 0 6
14 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Sarnik - Gryf Objezierze 0 - 4 0 0 9
Grom Płonno - Ina Nadarzyn 1 - 3 0 0 16
Kłos II Pełczyce - Iskra Lutówko 3 - 0 0 0 3
Pogoń II Barlinek - Orzeł Trzcinna 3 - 0 0 90 40
Gryf Nowielin - Pionier Nawrocko 4 - 1 0 0 11
Spartakus Rychnów - Pomorzanka Jarosławsko 3 - 0 0 0 12
15 kolejka relacja fotki komentarze
Pionier Nawrocko - Pogoń II Barlinek 0 - 2 0 19 6
Ina Nadarzyn - Gryf Objezierze 1 - 0 0 0 27
Iskra Lutówko - Grom Płonno 4 - 2 0 0 8
Orzeł Trzcinna - Kłos II Pełczyce 2 - 4 0 0 0
Pomorzanka Jarosławsko - Gryf Nowielin 1 - 1 0 0 10
Spartakus Rychnów - Błękitni Sarnik 2 - 3 0 0 2
16 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Sarnik - Ina Nadarzyn 1 - 1 0 0 15
Kłos II Pełczyce - Pionier Nawrocko 1 - 1 0 0 7
Pogoń II Barlinek - Pomorzanka Jarosławsko 5 - 1 0 55 11
Grom Płonno - Orzeł Trzcinna 0 - 0 0 0 0
Gryf Objezierze - Iskra Lutówko 3 - 0 0 0 13
Gryf Nowielin - Spartakus Rychnów 2 - 2 0 0 6
17 kolejka relacja fotki komentarze
Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn 0 - 3 0 0 16
Orzeł Trzcinna - Gryf Objezierze 1 - 4 0 0 9
Pomorzanka Jarosławsko - Kłos II Pełczyce 0 - 2 0 0 12
Gryf Nowielin - Błękitni Sarnik 3 - 3 1 0 9
Spartakus Rychnów - Pogoń II Barlinek 0 - 3 0 0 6
Pionier Nawrocko - Grom Płonno 7 - 0 0 0 0
18 kolejka relacja fotki komentarze
Ina Nadarzyn - Orzeł Trzcinna 5 - 1 0 0 11
Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko 3 - 0 0 0 3
Błękitni Sarnik - Iskra Lutówko 1 - 1 0 0 4
Gryf Objezierze - Pionier Nawrocko 3 - 1 0 0 13
Kłos II Pełczyce - Spartakus Rychnów 2 - 2 0 0 8
Pogoń II Barlinek - Gryf Nowielin 4 - 0 0 0 9
19 kolejka relacja fotki komentarze
Orzeł Trzcinna - Iskra Lutówko 0 - 1 0 0 9
Pomorzanka Jarosławsko - Gryf Objezierze 2 - 5 0 0 14
Gryf Nowielin - Kłos II Pełczyce 2 - 3 0 0 25
Spartakus Rychnów - Grom Płonno 2 - 3 0 0 18
Pionier Nawrocko - Ina Nadarzyn 1 - 1 0 0 37
Pogoń II Barlinek - Błękitni Sarnik 2 - 0 0 0 8
20 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos II Pełczyce - Pogoń II Barlinek 1 - 2 0 0 24
Iskra Lutówko - Pionier Nawrocko 1 - 1 0 0 29
Ina Nadarzyn - Pomorzanka Jarosławsko 3 - 0 0 0 14
Grom Płonno - Gryf Nowielin 2 - 1 0 0 6
Gryf Objezierze - Spartakus Rychnów 1 - 1 0 0 13
Błękitni Sarnik - Orzeł Trzcinna 2 - 1 0 0 4
21 kolejka relacja fotki komentarze
Kłos II Pełczyce - Błękitni Sarnik 2 - 3 0 0 13
Pogoń II Barlinek - Grom Płonno 13 - 0 0 0 15
Gryf Nowielin - Gryf Objezierze 1 - 3 0 0 15
Spartakus Rychnów - Ina Nadarzyn 1 - 3 0 0 37
Pomorzanka Jarosławsko - Iskra Lutówko 4 - 2 0 0 11
Pionier Nawrocko - Orzeł Trzcinna 7 - 2 0 0 8
22 kolejka relacja fotki komentarze
Błękitni Sarnik - Pionier Nawrocko 1 - 1 0 0 16
Orzeł Trzcinna - Pomorzanka Jarosławsko 3 - 0 0 0 26
Iskra Lutówko - Spartakus Rychnów 1 - 3 0 0 12
Ina Nadarzyn - Gryf Nowielin 6 - 3 0 0 18
Gryf Objezierze - Pogoń II Barlinek 0 - 1 0 0 62
Grom Płonno - Kłos II Pełczyce 1 - 3 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
3 » Gra III liga
2 » Gra IV liga
2 » Baraż o klasę okręgową
1 » Klub DKS Jantar Dziwnów »
1 » Strzelcy w IV grupie Kl »
1 » Piast szuka sparingpart »
1 » Błękitni Stargard sezon »
mecze:
43 » Pomorzanin Cychry-Rurzy »
36 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ras »
23 » Rasel Dygowo-MKP Szczec »
22 » Ina Goleniów-Darłovia D »
20 » GKS Kołbacz-Grot Gardno
20 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
19 » Vineta Wolin-Zefir Wysz »
16 » Bałtyk Koszalin-Błękitn »
15 » Vineta Wolin-Ina Goleni »
14 » Hubertus Biały Bór-Pogo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
fokus74 sokolo12
steve Vukovic
zapala81
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3001
• imprez: 136353
• newsów: 76331
• użytkowników: 79903
• komentarzy: 1141677
• zdjęć: 847769
• relacji: 39866
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies